שמות משתמשים לתיוג

מציג תוצאות 1 עד 2 מתוך 2

נושא: מעט מידע על התחום בכלליות.

תודה!
    6
    הודה 21 פעמים ב 19 הודעות
    כניסות לבלוג
    1
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

ברירת מחדל מעט מידע על התחום בכלליות.

עד לפני כ-8 שנים היה קשה מאוד להכנס לעולם המסוקים.
    הכל היה יקר בטרוף ואני מדבר עם אקסל 30 הייתם מבזבזים עשרת אלפים שקלים בשקט בלי להתבלבל.
    גם לא היו הרבה חברות כמו שיש היום ובאמת אנשים עמידים בלבד היו יכולים להתעסק עם זה.
    גם הטכנולוגיה היתה יקרה ודיי דלה.

המזרח חולל את השינוי והוא התחיל דווקא במסורי THUNDER TIGER שאז שברו את קשר השתיקה בנושאי המסוקים.
    מסוקי הרפטור היו ההתחלה של כל המהפיכה מהמזרח נכון לפחות לגבי השוק הישראלי.
    הראשון שהטיס אותם היה ידידי ליאור זהבי שהוכיח כי להטיס מסוקים לא צריך להיות מישהו מיוחד (למרות שהוא בעצמו דיי מיוחד).
    הם היו זולים, שברו את מחירי השוק ופשוט כולם הטיסו אותם למעט אנשים שלא היו להם בעיות תזרימים והמשיכו להטיס מסוקים אמריקאים וגרמנים.

ככל הידוע לי אני אחד הראשונים שהטיס אליין פה בארץ, אני ועוד בחור יקר בשם ניר טשר.
    זה נרקא טירקס X בהתחלה, ללא CCPM והיה טס נורא, נראה רע ובכלל זה היה לא תענוג גדול.
    היינו צריכים לייצר לעצמינו CCPM לבד ולקדוח בסוואש פלייט ולהפוך אותה ל120 מעלות לבד וגם אז זה היה טס חרא.
    לאחר כשנה התחילו התהפוכות שם, הם השיקו טירקס XL ואז SE, V2 וכ"ו.
    רק לאחר שהקטנים האלה הוכיחו עצמם הופיעו מסוקי 600 חשמליים ולאחר שאלה "שברו את השוק" הם בעזרת הצטרפותו של ג'ייסון קראוס לחברה, הפכו למסוקי ניטרו 600 ואת כל שאר הילדים שהחברה ייצרה, כולנו מכירים ומטיסים.

באותה נשימה התחילה מלחמת זיופים וחיקויים כיאה לשוק הסיני.
    הופיעה פתאום חברת קופטר X, חברת HK ועוד.
    הם כיום מציעים דרך להכנס לתחום בהשקעה נמוכה וזולה יותר.
    הם לא איכותיים כמו המקור, העמידות שלהם לאורך זמן הוכיחה כלקוייה ובסופו של הליך, מי שרכש כאלה מנסה לרכוש אליין - כמו ידידי עודד שבסופו של דבר רכש לבנו מסוק אליין.
    האם הם טובים יותר? נכונים יותר?
    אני אישית חד משמעית נגד קנייה כפולה של ציוד יענו תקנה תראה אם טוב ואז תחליף - למה זה טוב בדיוק?
    מי שחולם על מסוקים ישאר שם בעזרת ציוד טוב.
    ציוד לקוי גורם בסופו של דבר למעמסה כלכלית, לדכדוך מהתחום ולתחושת חוסר בטחון בציוד.
    אל תעשו את זה ידידיי המתחילים.
    לכו ישר למוצר הטוב והמעט יותר יקר - לאורך זמן הוא ישרת אתכם נכונה ואתם תהנו ממנו מאוד.\אל תחסכו בציוד האלרטקוני.\לא לרכוש ג'ירואים זולים וחיקויים עלובים - זה ממש לא אותו דבר ואני יכול בביטחה לומר לכם שאצלינו בבית הספר עברו ועוברים עשרות מתחילים ומתקדמים בשנה וסטטיסטית הג'ירואים הזולים עובדים לא טוב.
    כך גם במערכת הרדיו - זו השקעה ראשונית וחד פעמית נחוצה ולא חכם לקנות ולשים בצד אחרי כמה חודשים כשאתה מבין שהרכישה לא מספקת.

האם אליין היא החברה יחידה שיש להתחיל איתה?
    התשובה היא לא.
    יש חברות אחרות עם מסוקים טובים אך הפופולריות שלהם נמוכה יותר, זמינות החלקים נמוכה והאנשים שיודעים להתעסק איתם לא רבים בשטח.
    כשאתה קונה מסוק, עשה סקר שוק נרחב כולל בחו"ל על המסוק. רבים לא מכירים את הפורום בהמיביל בעולם למסוקים www.runryder.com
    משם ליאור ואני שאבנו מידע עצום, שאלנו ובדקנו הכל כי שם יש אלפי אנשים ולא כמה עשרות והם שם מנסים הכל לא כמונו כי השוק שלנו מוגבל.
    אז כנסו, בדקו ושאלו כמה שיותר שאלות.

אמרו לי פעם שאין דבר כזה שאלה דבילית או לא נכונה אלא תשובה דבילית ולא נכונה ולכן שאלו כל העולה ברוחכם.
    סננו את הרעש הנלווה שקורה כאן לפעמים.
    הפורום מלא באנשים טובים חלקים יודעים יותר חלקם פחות - אתם בעצמכם תבינו את מי כדאי לשאול ולתייעץ ושאלו כמה שיותר דיעות ואנשים - כך תוכלו לקבל תמונה רחבה יותר.

טוסו בזהירות.
    בברכה עמית פורת
    מבכירי מדריכי ההטסה
    שרותי תיקון,כיוון , יעוץ והדרכות הטסה מקצועיות
    0547551009

תודה!
    0
    הודה 0 פעמים ב 0 הודעות
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

ברירת מחדל תגובה להודעה: מעט מידע על התחום בכלליות.

את המסוק הראשון שאני רכשתי זה היה אקסל 60se ועוד יד שניה מאדי פן ,חלק מהותיקים פה מכירים אותו .(אדם מיוחד).
    זה היה לפני כ 12 שנים פלוס מינוס אני כבר לא זוכר.

מה שאני כן זוכר , זה היה או ליקנות את המסוק או פיאט אונו חדשה מהחברה (זה היה כימעט באותו מחיר).

קניתי רכב ישן

האלקטרוניקה כמו שצינתה היתה מאוד דלה .היה לי גירו מכני על המסוק שהיה עושה טובה אם הוא קם בבוקר לעבודה

אין ספק שהתחום התפתח לכיונים יפים ולכל כיס.

אני מטיס גם FPV כ 6 שנים וההתפתחות שם גם מדהימה.

בקצב ההתפתחות הזאת בעוד עשר שנים...............נגיע לירח
    נערך לאחרונה על ידי משה שמואלי; 22-09-2010 בשעה 17:03:23.
    משה שמואלי

FPV
    מסוקים
    טיסנים
    דאונים
    סירות
    מכוניות

בקיצור כל מה שאפשר לחבר לו שלט

נושאים דומים

1. [שאלה] חבילה מתעקבת ואין מידע
    על ידי moshiko_a בפורום פורום דאונים וטיסנים חשמליים
    תגובות: 13