שמות משתמשים לתיוג

עמוד 3 מתוך 3 ראשוןראשון 123
מציג תוצאות 51 עד 71 מתוך 71

נושא: בלי נייטרו

תודה!
    0
    הודה 0 פעמים ב 0 הודעות
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

ברירת מחדל תגובה להודעה: בלי נייטרו

ציטוט נכתב במקור על ידי gaeitan צפיה בהודעה
    חבל על ההתלהמות המיותרת. אי מצרף לעיונך קישור לאתר מאגנום ותוכל להתרשם בעצמך מהדלק ומרכיביו ואף להשוות אותו לדלק הישן.
    על אריזת החדש מופיע בתכולה כי הוא מכיל ניטרומתאן + מתאנול. חברת מאגנום אינה מוכנה לפרט את התרכובת עצמה בטענה שמדובר בפטנט.
    לגבי השמן - בישן 22% ובחדש 20% (ולא 18% כפי שרשמת).
    מה שידוע הוא שהתרכובת החדשה בעלת כושר קירור גבוה יותר (בעצם לדייק - טמפ' בעירה נמוכה יותר) ולכן יש צורך בפלאג חם יותר כדוגמת A3, ENYA 3 או המיוחד של מאגנום שבעצם מקביל להם.
    הבעיה המרכזית היא שבשל כושר הקירור של הדלק יש צורך לעבוד עם סיכה סגורה יותר כלומר תערובת ענייה יותר, שמן הסתם מזרימה פחות דלק/שמן למנוע ולמיסבים. מכאן נובע החשש שייגרם נזק בלתי הפיך למנוע/מיסבים.
    הדלק ייבחן רק לאורך זמן בדגש להשפעתו על המנוע.
    עד כה הביקורות שקראתי ב RR משבחות את הדלק ואת החסכון המשמעותי בצריכה (הגדלת זמן טיסה) בהנחה שבוצעו הכיוונים הנכונים.
    דרך אגב, המחיר המומלץ ע"י מאגנום לגאלון דלק ישן - 31$ והמומלץ לחדש הוא 21$.
    בארץ זה לא תופס כנראה ומחירי הדלק לא השתנו למרות שהוא נרכש ע"י הספקים במחיר זול יותר.
    להלן הקישור:
    http://www.magnumfuels.com/
    תודה על תשובה\תגובה רצינית ועיניינית! מה שנשאר כרגע( מלבד מיבחן אמינותו של הדלק
    לאורך זמן) הוא לבדוק ולדרוש הסבר לסוגיית המחיר, מה זאת אומרת "בארץ זה לא תופס"?
    צחי

תודה!
    0
    הודה 0 פעמים ב 0 הודעות
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

ציטוט נכתב במקור על ידי ניסן וצחי צפיה בהודעה
    תודה על תשובה\תגובה רצינית ועיניינית! מה שנשאר כרגע( מלבד מיבחן אמינותו של הדלק
    לאורך זמן) הוא לבדוק ולדרוש הסבר לסוגיית המחיר, מה זאת אומרת "בארץ זה לא תופס"?
    צחי
    אם היצרן מציין שהחדש זול מהישן ב- 10$ ובארץ הוא נמכר באותו המחיר לזה התכוונתי "לא תופס" ועוד מכינים אותנו לעליית מחיר הדלק. למה?
    פה אני מסכים עם קרמבו. זה לא המחיר עצמו, הרי כולנו נשלם בסופו של דבר. מחיר הדלק לא ישבור אותנו, אבל מרגיז שעושים על גבינו כסף מסיבה לא מוצדקת תוך ניצול תקופת העמימות.
    נותנים לי להרגיש פראייר. לא אוהב את זה.
    איתן

T-REX 600LE
    Mini Titan E325
    Funjet 008

תודה!
    0
    הודה 0 פעמים ב 0 הודעות
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

אם היצרן מציין שהחדש זול מהישן ב- 10$ ובארץ הוא נמכר באותו המחיר לזה התכוונתי "לא תופס" ועוד מכינים אותנו לעליית מחיר הדלק. למה?
    פה אני מסכים עם קרמבו. זה לא המחיר עצמו, הרי כולנו נשלם בסופו של דבר. מחיר הדלק לא ישבור אותנו, אבל מרגיז שעושים על גבינו כסף מסיבה לא מוצדקת תוך ניצול תקופת העמימות.
    זו אחת הסיבות שאני לא מתכוון להטיס עם הדלק הזה יותר.
    גם להשתמש באדולן וגם לשלם מחיר של "חומר" אמיתי

תודה!
    7
    הודה 31 פעמים ב 26 הודעות
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

איתן,
    תגובותיך רציניות ונכונות באספקט המקצועי והמסחרי. גם אני התלבטתי באיזה דלק להשתמש ובסופו של דבר מאחר ואינני מטיס באטרף ולא 3D קל לי לשמור על הכיס וכמויות הדלק בהן אני משתמש ולכן
    החלטתי לשלם מעט יותר כדי להשאר עם אמינות מנוע ארוכה יותר.
    לגבי האיזכורים על בלאי מיסבים\מנוע בגוף השרשור, המרדף אחרי ביצועים מקטין תמיד ומשמעותית את אורך חיי המנוע מה גם שאינני יודע עד כמה אנשים באמת מתחזקים המנוע לפי הוראות היצרן. כל אחד יעשה את החושבים שלו מה עדיף לו יותר: מחיר דלק\ביצועים\חיי מנוע.
    בברכת נחיתות טובות,
    אבי סירוטה

תודה!
    63
    הודה 57 פעמים ב 47 הודעות
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

לגבי האיזכורים על בלאי מיסבים\מנוע בגוף השרשור, המרדף אחרי ביצועים מקטין תמיד ומשמעותית את אורך חיי המנוע מה גם שאינני יודע עד כמה אנשים באמת מתחזקים המנוע לפי הוראות היצרן. כל אחד יעשה את החושבים שלו מה עדיף לו יותר: מחיר דלק\ביצועים\חיי מנוע.
    מסכים איתך במאה אחוז.

תודה!
    0
    הודה 0 פעמים ב 0 הודעות
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

ציטוט נכתב במקור על ידי עמית שיסל צפיה בהודעה
    זו אחת הסיבות שאני לא מתכוון להטיס עם הדלק הזה יותר.
    גם להשתמש באדולן וגם לשלם מחיר של "חומר" אמיתי
    ******************ח

תודה!
    0
    הודה 0 פעמים ב 0 הודעות
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

ציטוט נכתב במקור על ידי liran צפיה בהודעה
    וכשהדלק הרגיל עלה 130 ש"ח מה עשית? עירבבת לבד? קנית את הדלק של טיסן חיפה? יופי לך!
    לי שווה 130 ש"ח שזה מחיר שאני רגיל אליו ויכול להשיג את הדלק 5 דקות מהבית, ולך לא...נו אז? אז אל תקנה...כל אחד שיעשה מה בא לו... אני מרוצה. אתה לא מרוצה.
    אז זהו שלא!!! אני מטיס רק מגנום(הישן והטוב)ועד לחודשים האחרונים שילמתי פחות מי 130.כאשר רכשתי את החדש ממש ציפיתי שלא ארגיש בהבדל. ועכשיו חזרתי לקול פאוור לצערי.ולירן זאת הייתה הפעם האחרונה שאתה נופל עלי.תרגיע!!!

תודה!
    0
    הודה 0 פעמים ב 0 הודעות
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

חבל על ההתלהמות המיותרת. אי מצרף לעיונך קישור לאתר מאגנום ותוכל להתרשם בעצמך מהדלק ומרכיביו ואף להשוות אותו לדלק הישן.
    על אריזת החדש מופיע בתכולה כי הוא מכיל ניטרומתאן + מתאנול. חברת מאגנום אינה מוכנה לפרט את התרכובת עצמה בטענה שמדובר בפטנט.
    לגבי השמן - בישן 22% ובחדש 20% (ולא 18% כפי שרשמת).
    מה שידוע הוא שהתרכובת החדשה בעלת כושר קירור גבוה יותר (בעצם לדייק - טמפ' בעירה נמוכה יותר) ולכן יש צורך בפלאג חם יותר כדוגמת A3, ENYA 3 או המיוחד של מאגנום שבעצם מקביל להם.
    הבעיה המרכזית היא שבשל כושר הקירור של הדלק יש צורך לעבוד עם סיכה סגורה יותר כלומר תערובת ענייה יותר, שמן הסתם מזרימה פחות דלק/שמן למנוע ולמיסבים. מכאן נובע החשש שייגרם נזק בלתי הפיך למנוע/מיסבים.
    הדלק ייבחן רק לאורך זמן בדגש להשפעתו על המנוע.
    עד כה הביקורות שקראתי ב RR משבחות את הדלק ואת החסכון המשמעותי בצריכה (הגדלת זמן טיסה) בהנחה שבוצעו הכיוונים הנכונים.
    דרך אגב, המחיר המומלץ ע"י מאגנום לגאלון דלק ישן - 31$ והמומלץ לחדש הוא 21$.
    בארץ זה לא תופס כנראה ומחירי הדלק לא השתנו למרות שהוא נרכש ע"י הספקים במחיר זול יותר.
    להלן הקישור:
    http://www.magnumfuels.com/
    תשובה מקיפה ויפה.לגבי הפלג יש הבדל בין אילה שציינתה לשל מגנום.הפלג שלהם בעל קדח פנימי גדול יותר.אני מעריך שזה לטובת תא בערה גדול יותר.וביזכות זה ניראה לי שהוא שמר על סרק יפה יותר

תודה!
    63
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

כאשר רכשתי את החדש ממש ציפיתי שלא ארגיש בהבדל
    כשרכשת את הדלק אמרו לך שתצטרך לכוון מחדש את המנוע ולהחליף פלאג, ואולי להוציא קצת את הסליל החוצה כדי להתגבר על הסרק הלא יציב? אם כן, אז כל הדברים הללו הם הבדל מאוד גדול בין לעבוד עם דלק שאתה רגיל ולא מצריך שום שינוי לבין החדש, מסכים? אם לא אמרו לך את כל אלה לפני הקנייה זה כבר סיפור אחר.

תודה!
    0
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

ציטוט נכתב במקור על ידי קרמבו צפיה בהודעה
    אז זהו שלא!!! אני מטיס רק מגנום(הישן והטוב)ועד לחודשים האחרונים שילמתי פחות מי 130.כאשר רכשתי את החדש ממש ציפיתי שלא ארגיש בהבדל. ועכשיו חזרתי לקול פאוור לצערי.ולירן זאת הייתה הפעם האחרונה שאתה נופל עלי.תרגיע!!!

קרמבו, אתה אלוף...

מה תעשה אם הוא לא ירגיע תשלח לו הודעות פרטיות למוות...
    להנות עם האצבעות, זה לא סטייה, זה דרך חיים...

תודה!
    0
    הודה 0 פעמים ב 0 הודעות
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

ציטוט נכתב במקור על ידי ניר לקריף צפיה בהודעה
    קרמבו, אתה אלוף...

מה תעשה אם הוא לא ירגיע תשלח לו הודעות פרטיות למוות...
    ניראה לך?אני לא כזה.ומיבחינתי הכול ברוח טובה

תודה!
    0
    הודה 0 פעמים ב 0 הודעות
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

כשרכשת את הדלק אמרו לך שתצטרך לכוון מחדש את המנוע ולהחליף פלאג, ואולי להוציא קצת את הסליל החוצה כדי להתגבר על הסרק הלא יציב? אם כן, אז כל הדברים הללו הם הבדל מאוד גדול בין לעבוד עם דלק שאתה רגיל ולא מצריך שום שינוי לבין החדש, מסכים? אם לא אמרו לך את כל אלה לפני הקנייה זה כבר סיפור אחר.
    אמרו לי שרצויי פלג מיוחד מעבר לזה כלום!אני הייתי בטוח בהתחלה שיש לי בעיה במנוע.ממש לא הוסבר לי שזה עולם אחר.

תודה!
    63
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

אמרו לי שרצויי פלג מיוחד מעבר לזה כלום!אני הייתי בטוח בהתחלה שיש לי בעיה במנוע.ממש לא הוסבר לי שזה עולם אחר.
    שמע, לדעתי, ושים לרגע בצד את עניין המחיר, אל תשלול עד שתצליח להביא את המנוע למצב שהוא עובד טוב. וזה ניתן, צריך קצת סבלנות, פשוט תחזיר את הסיכות למצב ברירת המחדל לפי הוראות היצרן, שים את אחד הפלאגים MAGNUM, ENYA 3 או OS A3 תמשוך בזהירות כריכה אחת החוצה מהסליל ב-45 מעלות (אני לא עשיתי את זה ועדיין הסתדר לי) ותתחיל משם . המנוע ירגיש בהתחלה חלש ולא יציב אבל אם תכוון בזהירות תוך שאתה מרגיש כל הזמן עם האצבע שהמנוע לא רותח בתחתית, תגיע לתוצאות טובות מאוד. אז תעשה חושבים מה הלאה אם שווה לך או לא. אבל מה שאתה תארת בתחילת השירשור זה לא התנסות רצינית עם משהו חדש כשאתה באמת נותן לו הזדמנות.

תודה!
    0
    הודה 0 פעמים ב 0 הודעות
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

שמע, לדעתי, ושים לרגע בצד את עניין המחיר, אל תשלול עד שתצליח להביא את המנוע למצב שהוא עובד טוב. וזה ניתן, צריך קצת סבלנות, פשוט תחזיר את הסיכות למצב ברירת המחדל לפי הוראות היצרן, שים את אחד הפלאגים MAGNUM, ENYA 3 או OS A3 תמשוך בזהירות כריכה אחת החוצה מהסליל ב-45 מעלות (אני לא עשיתי את זה ועדיין הסתדר לי) ותתחיל משם . המנוע ירגיש בהתחלה חלש ולא יציב אבל אם תכוון בזהירות תוך שאתה מרגיש כל הזמן עם האצבע שהמנוע לא רותח בתחתית, תגיע לתוצאות טובות מאוד. אז תעשה חושבים מה הלאה אם שווה לך או לא. אבל מה שאתה תארת בתחילת השירשור זה לא התנסות רצינית עם משהו חדש כשאתה באמת נותן לו הזדמנות.
    אני חוזר שוב.הגעתי למצב שהמסוק טס חזק עם הספק שלא נופל מי שום דלק אחר עם השנים הגעתי למצב שעלידי השמיעה שלי אני יכול לזהות עם סגרתי או פתחתי אפילו קליק אחד או אוליי שתיים.הרעש הצורם של המנוע עם דלק זה היה ממש מחריד בישבילי ניתן היה לישמוע ממש צליל מתכתי.מה אני אגיד לך?!? לא ניראה לי! וחבל שכך.אני גר בצפון מטיס לבד וקונה פעם בחודש כמות גדולה של דלק.תחושה שלי שאני יכול לרדת איתו למחיר ממש סביר וזה מבעס

תודה!
    63
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

כמה פתוחה הסיכה הראשית? נגעת עם האצבע בתחתית המנוע? היה חם מהרגיל?

תודה!
    0
    הודה 0 פעמים ב 0 הודעות
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

סיבוב אחד+קליק אחד או 2 והוא היה קר באופן די מפתיע

תודה!
    63
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

תנסה לפתוח את הסיכה עוד טיפה עד שהמנוע ישמע שהוא מקבל מספיק דלק, כלומר שהרעש המתכתי יעלם. מה שנקרא שיהיה מכוון on the rich side. אני מניח שמשהו כמו בין 1/8 ל1/4 סיבוב יעשה את העבודה. עם הסיכה הנגדית התעסקת?

תודה!
    0
    הודה 0 פעמים ב 0 הודעות
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

עם הנגדית היייתי חייב כדי שלא יכבה בסרק.אתה מיתכוון ל1+8 קליקים?

תודה!
    63
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

התכוונתי בין שמינית לרבע סיבוב פתיחה, אבל חכה, אם נגעת גם בנגדית יש סיכוי שמעבר לעובדה שאתה עני בסיכה הראשית שזה התחום של מאמצע סטיק לפול סטיק אתה עוד עני בסיכה הנגדית שאחראית על התחום ממינימום סטיק עד לאמצע. תפתח גם את הסיכה הנגדית שמינית סיבוב וכדי שלא יכבה לך המנוע בסרק תרים קצת את ערך נקודת המינימום בגרף המנוע או לחלופין את הקיזוז.

תודה!
    0
    הודה 0 פעמים ב 0 הודעות
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

עזוב רק שבמיקרה וחלילה הדלק יעבור את ה200ש"ח אני ינסה שוב ואקח את הטיפים שלך.תודה

תודה!
    0
    הודה 0 פעמים ב 0 הודעות
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

אני חוזר שוב.הגעתי למצב שהמסוק טס חזק עם הספק שלא נופל מי שום דלק אחר עם השנים הגעתי למצב שעלידי השמיעה שלי אני יכול לזהות עם סגרתי או פתחתי אפילו קליק אחד או אוליי שתיים.הרעש הצורם של המנוע עם דלק זה היה ממש מחריד בישבילי ניתן היה לישמוע ממש צליל מתכתי.מה אני אגיד לך?!? לא ניראה לי! וחבל שכך.אני גר בצפון מטיס לבד וקונה פעם בחודש כמות גדולה של דלק.תחושה שלי שאני יכול לרדת איתו למחיר ממש סביר וזה מבעס
    יש מצב שהמייסבים שלך כבר עכשו דפוקים! אני מטיס אם הדלק הזה כבר די הרבה זמן ( 10 גלונים)
    והתופעה שאתה מדבר עליה לא נראית לי הגיונית! אם תגיד לי שהטסת 3-4 גלונים והתחלתה לשמוע את הרעשים- אני אבין אותך, סגירה של הסיכה יותר מידי, אי שימוש בפלג הנכון, היתחממות המנוע...
    אבל,אתה סהכ בשלבי נסיון וגם את הנסיון הדל הזה אתה לא עושה כמו שצריך( וכמו שאתה
    נשמע אתה גם לא רוצה לעשות כמו שצריך). מה אני יגיד לך, לא נראה לי . נכון הדלק הזה לא פשוט
    לכיוון( בטירקס לא היו לי הרבה בעיות, בסינרגי ניתקעתי קצת) אבל עם טיפול נכון תוך שמירה על טמפ
    נכונה המנוע יעבוד איתו פצצה!
    צחי

עמוד 3 מתוך 3 ראשוןראשון 123

הרשאות פרסום

• אין באפשרותך לפרסם נושאים חדשים
  • אין באפשרותך לפרסם תגובות
  • אין באפשרותך לצרף קבצים
  • אין באפשרותך לערוך את הודעותיך
  •