שמות משתמשים לתיוג

עמוד 1 מתוך 2 12 אחרוןאחרון
מציג תוצאות 1 עד 25 מתוך 27

נושא: מחר סולו ראשון עם הטריינר :)

תודה!
    49
    הודה 10 פעמים ב 9 הודעות
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

ברירת מחדל מחר סולו ראשון עם הטריינר :)

שלום,
    מחר זה יהיה הפעם החמישית שאני מטסי את הטריינר שלי (טריינר דלק..)
    ולפי מה שהמדריך שלי אמר כבר הבנתי לגמרי את הרעיון וכל עוד יש לי בטחון בכלל לא צריך להיות לי בעיה ,
    אז מחר אני נוסע עם אבא שלי לגבעה ברחובות לעשות איזה סיבוב עם הטריינר רק בשבל ההרגשה,
    הבעיה היא שאפעם לא מדדתי זמני הטסה, ותמיד זה היה ממריא טס נוחת ממלא דלק ממריא,
    בלי מדידות של זמן, ואני מפחד שמחר אני לא ישים לב לזמן ופתאום יתכבה המנוע אני ילחץ וירסק,
    אז רציתי לדעת כמה זמן בערך מחזיק טריינר עם מנוע os46ax על מקסימום חצי גז אולי טיפה יותר.
    ואולי איזה טיפ גם הולך
    תודה רבה!
    Tx - Futaba 8FG
    Multiplex ParkMaster 3D
    Align Trex500e

תודה!
    1
    הודה 207 פעמים ב 169 הודעות
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

ברירת מחדל תגובה להודעה: מחר סולו ראשון עם הטריינר :)

תלוי בגודל מיכל הדלק (וצורת הטסה כמובן), סדר גודל של מיכל די סטנדרטי בטיסנים המתאימים ל-מנוע 46 הם סביב 250cc מה שנותן לך 10-12 דקות בכיף בטיסה חסכונית, אני לא הייתי ממליץ לעבור את ה- 8-9 דקות, זה גם די הרבה זמן באויר וגם אם אתה לא מנוסה ורוצה להנחית אתה צריך "זמן ביטחון" בכדי להיות מסוגל להגיע למסלול מספר פעמים לפני נחיתה.

תודה!
    3
    הודה 0 פעמים ב 0 הודעות
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

שים טיימר ל 8 דקות וכשהטיימר מצלצל- התחל לגשת בזהירות ובלי למהר לנחיתה. כך יהיו לך כ- 4 דקות בטוחות לנסיונות נחיתה.
    שיהיה המון בהצלחה ואל תשכח לדווח!
    RcWorks
    ניר בורשטיין
    Nir Burshtein
    בנייה, הרכבה והדרכה
    ייעוץ וליווי מתחילים
    054-245-7838

תודה!
    72
    הודה 44 פעמים ב 30 הודעות
    כניסות לבלוג
    3
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

זמני טיסה מאוד משתנים ואין טבלה ,נכון שלפי גודל מיכל ,נפח מנוע , וסגנון הטסה ניתן לדעת בערך. מאחר ואתה לא מנוסה בהנחתה ב CUT OFF ההיתי מציע לך לשאול את המדריך שלך כמה זמן יש לך לטיסה הוא כבר למד את הטיסן שלך ויודע טוב יותר מכולם.

אלון.
    רוצה לספר בדיחה לאלוקים ?ספר לו על תוכניותיך!

,אלון שדה.

תודה!
    49
    הודה 10 פעמים ב 9 הודעות
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

ברירת מחדל Re: מחר סולו ראשון עם הטריינר :)

אני יתקשר לשאול אותו,
    תודה רבה!
    Tx - Futaba 8FG
    Multiplex ParkMaster 3D
    Align Trex500e

תודה!
    1
    הודה 28 פעמים ב 26 הודעות
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

ד"א תתאמן על נחיתות "אונס" במקרה והמנוע כושל/נגמר דלק וכו'.

תודה!
    28
    הודה 163 פעמים ב 125 הודעות
    הוזכר
    1 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

ציטוט נכתב במקור על ידי oz_adari צפיה בהודעה
    שלום,
    מחר זה יהיה הפעם החמישית שאני מטסי את הטריינר שלי (טריינר דלק..)

אז מחר אני נוסע עם אבא שלי לגבעה ברחובות לעשות איזה סיבוב עם הטריינר רק בשבל ההרגשה,
    הבעיה היא שאפעם לא מדדתי זמני הטסה, ותמיד זה היה ממריא טס נוחת ממלא דלק ממריא,
    בלי מדידות של זמן, ואני מפחד שמחר אני לא ישים לב לזמן ופתאום יתכבה המנוע אני ילחץ וירסק,
    אז רציתי לדעת כמה זמן בערך מחזיק טריינר עם מנוע os46ax על מקסימום חצי גז אולי טיפה יותר.
    ואולי איזה טיפ גם הולך
    תודה רבה!
    מכוון שבקשת עצה - תקבל עצה.
    אל תטיס לבד !!!
    אתה לא יודע כמה זמן אתה יכול להטיס כי עד עכשיו לא שמת לב לזה. זה אומר שאתה עדין לחוץ מאוד בהטסה ואתה לא שם לב לדברים שמטיס עצמאי חייב להביא בחשבון - ההדרכה שלך עדין לא הסתימה.
    אתה כותב: ...."לפי מה שהמדריך שלי אמר כבר הבנתי לגמרי את הרעיון וכל עוד יש לי בטחון בכלל לא צריך להיות לי בעיה.....ואני מפחד שמחר אני לא ישים לב לזמן ופתאום יתכבה המנוע אני ילחץ וירסק".....
    תתפלא, יש לך בעיה, אתה לא יודע לנחות בעקבות כיבוי חרום של המנוע, שזה אחד הנושאים שחייבים לעבור עליהם במסגרת ההדרכה - עוד סיבה שממנה אתה חייב להבין שההדרכה שלך לא הסתימה (לפחות איך שאני מבין ומדריך טיסנאים שרוצים ללמוד ממני משהו ) .

קבל הכל ברוח טובה ושיהיה לך יום טוב.
    והכי חשוב - תתאזר בסבלנות תטיס בזהירות !!!
    נערך לאחרונה על ידי umbo; 28-12-2010 בשעה 15:11:31.

תודה!
    49
    הודה 10 פעמים ב 9 הודעות
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

חזרתי עכשיו משם, ובאמת נחיתות אונס זה היה לסוף השבוע דיברתי איתו כבר P:,

אז היה כיף ,
    נסעתי לשם עם אבא שלי והיו טעויות כמו למשל, כיוון הרוח התחלף ולא שמתי לב לזה, אז יצא שבפעם השניה הטסתי והנחתתי עם הרוח, ובגלל זה הטיסן היה מהיר מידי,
    הטיסה הראשונה היתה מאוד טוב לדעתי,
    הטסתי קצת וזה, אבא שלי אמר לי שאני כבר 10 דקות באוויר, ניגשתי להנחתה, ונחתתי, נחיתה טובה לדעתי (לא היה נזק )
    בפעם השניה עליתי לאוויר התאמנתי על גישה לנחיתה ואני כבר עובר אותי עם הטיסן (עמדתי קצת לפני סוף המסלול) ואני רואה שהפרופלור לא מסתובב למרות שנתתי יותר דלק אז נלחצתי קצת אבל בסוף הנחתתי בסדר ולדעתי מצוין יחסתי למצב, 0 נזק.

בכללי היה ממש כיף התקשרתי למדריך שלי וזה הוא באמת אמר לי מה שאתם אמרתם שסוף השבוע הזה אני יבוא והוא יעבוד איתי על הקטע של הנחיתות חרום, בסימלוטור אני סבבה בזה ,

תודה על הטיפים ואם מישהו בכלל קרא את החפירה גם טוב, היה כיף ממש.
    Tx - Futaba 8FG
    Multiplex ParkMaster 3D
    Align Trex500e

תודה!
    1
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

יופי, טוב לשמוע שנהנת זה באמת עושה טוב..
    אני חייב לתת לך "נקודת זכות" על כך שבכול זאת הלכת, ההיגיון וגם חלק והאנשים אומרים אל תטיס!
    וזה נכון- זה באמת מה שהיית "צריך לעשות" ובכול זאת החלטת ללכת להטיס, אז למה זה לזכותך?
    סיפור קצר-
    כשהתחלתי להטיס (במילניום הקודם) הייתי די בררן לגבי האם להטיס שיש רוח? ואם הייתי קצת רוח שעלולה לשבש לי את הטיסה אז ויתרתי.. בדיעבד אני חושב שעשיתי טעות, אמנם לא היה סימולטור אז להתאמן אבל פיתחתי תלות מסויימת במדריך שלי או סתם במטיסים במנחת שהטסתי..עד שיום אחד אם רוח אמרתי לעצמי: יאללה לעזעזל יהיה מה שיהיה! באותו יום העזתי לעשות כול תרגיל, טיסות הפוכות ונמוכות במחשבה שאני מטיס עד שהטיסן מתרסק טוטלוס, למה אני מספר לך את זה? הכול השתנה מאז, כבר לא הייתי צריך אף אחד, לא מפחד מרוח או נחיתות בקאט מנוע, והאמת מאותו רגע החלום הזה שיהיה לי טיסן ואני אטיס אותו לבד אלא רק צריך לעבור את שלב הלימוד -הפך להנה, כול החששות השתחררו, הכול כבר קטן עלי- שברתי מחסום פסיכולוגי שיש לכול כך הרבה מטיסים מתחילים.

לסיכום, לפעמים צריך להעיז, תאמין לי שקפצת היום כיתה, שום סימולטר לא יכול ללמד אותך איך להתמודד לבד בקאט עם רוח או כול מצב "חרום" אחר, אני כול הזמן אומר למטיסים חדשים כישרוניים ככול שהיו: המורה הטוב ביותר הוא מד הקילומטרז'- אין לו תחליף.
    יאללה- תמשיך להטיס ולהנות

תודה!
    49
    הודה 10 פעמים ב 9 הודעות
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

תשמע, אני חושב שהסימלוטור עושה עבודה טובה, אבל אני עדיין נורא לחוץ שאני מטיס, אומנם הצלחתי אבל אני מפחד,
    ההיגיון שלי אמר לי לך תטיס אתה מספיק טוב בשבל להנות מזה ושלא יהיו תקלות שלא תתגבר עליהם, וכך גם המדריך שלי, והנה היה לי קאט מנוע והנחתתי בלי שום שברים,
    בסך הכל מאוד נהנתי וזאת כל המטרה
    תודה רבה!
    Tx - Futaba 8FG
    Multiplex ParkMaster 3D
    Align Trex500e

תודה!
    1
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

ברירת מחדל תגובה להודעה: Re: מחר סולו ראשון עם הטריינר :)

תשמע, אני חושב שהסימלוטור עושה עבודה טובה, אבל אני עדיין נורא לחוץ שאני מטיס, אומנם הצלחתי אבל אני מפחד,
    ההיגיון שלי אמר לי לך תטיס אתה מספיק טוב בשבל להנות מזה ושלא יהיו תקלות שלא תתגבר עליהם, וכך גם המדריך שלי, והנה היה לי קאט מנוע והנחתתי בלי שום שברים,
    בסך הכל מאוד נהנתי וזאת כל המטרה
    תודה רבה!

תודה!
    19
    הודה 11 פעמים ב 11 הודעות
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

ציטוט נכתב במקור על ידי adibenbasat צפיה בהודעה
    יופי, טוב לשמוע שנהנת זה באמת עושה טוב..
    אני חייב לתת לך "נקודת זכות" על כך שבכול זאת הלכת, ההיגיון וגם חלק והאנשים אומרים אל תטיס!
    וזה נכון- זה באמת מה שהיית "צריך לעשות" ובכול זאת החלטת ללכת להטיס, אז למה זה לזכותך?
    סיפור קצר-
    כשהתחלתי להטיס (במילניום הקודם) הייתי די בררן לגבי האם להטיס שיש רוח? ואם הייתי קצת רוח שעלולה לשבש לי את הטיסה אז ויתרתי.. בדיעבד אני חושב שעשיתי טעות, אמנם לא היה סימולטור אז להתאמן אבל פיתחתי תלות מסויימת במדריך שלי או סתם במטיסים במנחת שהטסתי..עד שיום אחד אם רוח אמרתי לעצמי: יאללה לעזעזל יהיה מה שיהיה! באותו יום העזתי לעשות כול תרגיל, טיסות הפוכות ונמוכות במחשבה שאני מטיס עד שהטיסן מתרסק טוטלוס, למה אני מספר לך את זה? הכול השתנה מאז, כבר לא הייתי צריך אף אחד, לא מפחד מרוח או נחיתות בקאט מנוע, והאמת מאותו רגע החלום הזה שיהיה לי טיסן ואני אטיס אותו לבד אלא רק צריך לעבור את שלב הלימוד -הפך להנה, כול החששות השתחררו, הכול כבר קטן עלי- שברתי מחסום פסיכולוגי שיש לכול כך הרבה מטיסים מתחילים.

לסיכום, לפעמים צריך להעיז, תאמין לי שקפצת היום כיתה, שום סימולטר לא יכול ללמד אותך איך להתמודד לבד בקאט עם רוח או כול מצב "חרום" אחר, אני כול הזמן אומר למטיסים חדשים כישרוניים ככול שהיו: המורה הטוב ביותר הוא מד הקילומטרז'- אין לו תחליף.
    יאללה- תמשיך להטיס ולהנות
    כשאני הטסתי את הטרינר שלי זאת אומרת טיסת solo זה היה אחד הדברים הכי מפחידים שעשיתי כי היה לי אולי שיעור וחצי באוויר ונחיתה טובה אחת.
    שבועיים אחרי השיעור האחרון אבא שלי אומר: "יאלה אתה רוצה ללכת להטיס היום" אמרתי לו שאני מת מפחד כי אין לי נסיון בגרוש, אז אבא שלי אמר "מה כבר יקרה" (שיעור וחצי) אז הלכנו היה קצת רוח כשהמרתי רעדו לי הב... ונחתיתי אחרי 5 דקות טיסה.
    בקיצר חפרתי המון ומה שאני מנסה לומר שלפעמים לא צריך לפחד מדברים ולתת בראש
    רון קדוש

Airtronics/Sanwa SD-10G
    GoldWing RC Yak55Sp w/DLE55
    HobbyKing Yak55m

תודה!
    49
    הודה 10 פעמים ב 9 הודעות
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

***חח כן זה היה מפחיד, אבל היה לי בטחון שלא יקרה כלום, הייתי בטוח בעצמי
    Tx - Futaba 8FG
    Multiplex ParkMaster 3D
    Align Trex500e

תודה!
    28
    הוזכר
    1 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

***חח כן זה היה מפחיד, אבל היה לי בטחון שלא יקרה כלום, הייתי בטוח בעצמי
    בטחון עצמי זה דבר טוב מאוד עד גבול מסוים ואז הוא הופך לפזיזות.
    מנחת רחובות קרוב מאוד לכבישים ראשיים ולשכונת מגורים שהתושבים שם מנסים הרבה זמן "לחסל" את המטרד הזה (מבחינתם) שנקרא מינחת הטיסנים.
    כשיש לך נסיון מועט ואתה לחוץ כשהטיסן באויר - אז כשאתה מטיס לבד ללא מדריך או טיסנאי ותיק ששומר עליך ויכול להחלץ לעזרתך רמת הטיסה שלך יורדת עוד יותר - אין מה לעשות, כך זה אצל כולם !
    חסר היה שהטיסן יגיע לכביש או יכנס באחד הבתים בסביבה והחגיגה היתה רק מתחילה.
    זה שאבא שלך אמר "אז מה מקסימום יכול לקרות" לא מוסיף לו נקודות. זה רק מעצים את ענין ה"סמוך, יהיה בסדר" שנמצא בכל פינה במדינה הזו. הנזק הוא לא רק יכול להסתיים בכך שתרסק את הטיסן שלך, למעשה זה רק הנזק הכי קטן שיכול להיות.

זו נקודת המבט שלי. יש אחרים שחושבים אחרת וכך ניראת גם המדינה הזו בהרבה תחומים.
    שיהיה לכם יום טוב.

מנחת הבית
    נען
    תודה!
    147
    הודה 548 פעמים ב 227 הודעות
    כניסות לבלוג
    1
    הוזכר
    3 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

כשיש ספק אז אין ספק אם אתה לא מרריש מספיק בטוח זה לא משנה מה יגיד המדריך שלך.. אתה תחזור עם שקית הבייתה וחבל.
    קח עוד שיעור ובקש ממנו רק לעמוד לידך בלי לדבר ולהתערב רק במקרי חירום (פגיעה בך או במישהו אחר). אחרי זה תרגיש הרבה יותר בטוח.. זה עבד לי טוב עם כמה עשרות חניכים.
    "If everything seems under control, you're not going fast enough" Mario Andretti

תודה!
    1
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

ציטוט נכתב במקור על ידי umbo צפיה בהודעה
    מנחת רחובות קרוב מאוד לכבישים ראשיים ולשכונת מגורים שהתושבים שם מנסים הרבה זמן "לחסל" את המטרד הזה (מבחינתם) שנקרא מינחת הטיסנים.
    כשיש לך נסיון מועט ואתה לחוץ כשהטיסן באויר - אז כשאתה מטיס לבד ללא מדריך או טיסנאי ותיק ששומר עליך ויכול להחלץ לעזרתך רמת הטיסה שלך יורדת עוד יותר - אין מה לעשות, כך זה אצל כולם !
    זה שאבא שלך אמר "אז מה מקסימום יכול לקרות" לא מוסיף לו נקודות. זה רק מעצים את ענין ה"סמוך, יהיה בסדר" שנמצא בכל פינה במדינה הזו. הנזק הוא לא רק יכול להסתיים בכך שתרסק את הטיסן שלך, למעשה זה רק הנזק הכי קטן שיכול להיות.

שיהיה לכם יום טוב.
    לא לשכול אחד יש מנחת ליד הבית והוא רחוק כמה קילומטרים מכול ישוב שהוא, מה לעשות מדינה צפופה..בעיקרון אני מסכים איתך, אבל אם היית שומר על 100% בטיחות- לא היית מטיס כלל, הטסת טיסנים היא דבר שמסכן ברמה מסויימת אנשים, רכוש..
    גם אני למדתי להטיס בגבעה ברחובות, והבניינים לא כול כך קרובים למנחת, האפשרות היחידה להגיע אליהם היא "קאט שידור" ושהטיסן ימשיך לבדו- מה שכבר תלוי במערכת שלך ויכול לקרות גם לטיסנאי הכי מנוסה, אין דבר כזה להיות מכוסה מכול כיוון כאשר מטיסים טיסנים, מה שאפשר לעשות זה לשמור על כללי בטיחות כללים ושל המקום, הוא לא הראשון שלומד להטיס בגבעה..
    נערך לאחרונה על ידי adibenbasat; 29-12-2010 בשעה 16:56:23.

תודה!
    49
    הודה 10 פעמים ב 9 הודעות
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

כבר עשיתי תסולו, ולא היה לי ספק, הייתי בטוח שאני יצליח, והצלחתי.
    בסך הכל ביקשתי עזרה לגבי המיכל דלק P:
    ולגבי בטחון עצמי מורפז, זה לא המקרה, אני חושב שיש לי הערכה עצמית הגיונית, ולא הייתי מסכן את כל הדברים סתם, כמובן שיכול היה לקרות משהו שלא הייתי מליח לסדר, אבל אף אחד לא יכול לצאת מכל מצב.
    Tx - Futaba 8FG
    Multiplex ParkMaster 3D
    Align Trex500e

תודה!
    19
    הודה 11 פעמים ב 11 הודעות
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

שיהיה לכם יום טוב.
    טוב זה משהוא אחר שאתה הולך להטיס ובכל מטר יש לך ביניין.
    אני גר בגליל ויש מקומות של שטחים של קילומטרים שפתוחים 360 מעלות מכל צד ואין לך איזה בינין או כביש לידך בגלל זה אבא שלי אמר שמה כבר יכול להיות הוא התכוון שמקסימום ההיה נזק לטיסן.
    זה מה שרצית להגיד. לא צריך להתעצבן עלי ממשפט שאמרתי
    רון קדוש

Airtronics/Sanwa SD-10G
    GoldWing RC Yak55Sp w/DLE55
    HobbyKing Yak55m

תודה!
    28
    הוזכר
    1 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

לא לשכול אחד יש מנחת ליד הבית והוא רחוק כמה קילומטרים מכול ישוב שהוא, מה לעשות מדינה צפופה..בעיקרון אני מסכים איתך, אבל אם היית שומר על 100% בטיחות- לא היית מטיס כלל, הטסת טיסנים היא דבר שמסכן ברמה מסויימת אנשים, רכוש..
    גם אני למדתי להטיס בגבעה ברחובות, והבניינים לא כול כך קרובים למנחת, האפשרות היחידה להגיע אליהם היא "קאט שידור" ושהטיסן ימשיך לבדו- מה שכבר תלוי במערכת שלך ויכול לקרות גם לטיסנאי הכי מנוסה, אין דבר כזה להיות מכוסה מכול כיוון כאשר מטיסים טיסנים, מה שאפשר לעשות זה לשמור על כללי בטיחות כללים ושל המקום, הוא לא הראשון שלומד להטיס בגבעה..
    אני ממש לא מסכים אתך ונראה לי שגם אתה סותר את עצמך.
    אני לא מכיר את פותח השרשור אלא לומד דברים רק ממה שהוא כתב.
    בענין הבטיחות - חד וחלק אין על כך פשרות - צריך לשמור 100% בטיחות ואם תביא בחשבון את מה שהוא כתב מיד אחרי שחזר מההטסה: ".....התקשרתי למדריך שלי וזה הוא באמת אמר לי מה שאתם אמרתם שסוף השבוע הזה אני יבוא והוא יעבוד איתי על הקטע של הנחיתות חרום"....... מה שאתה הבנת זה ממש לא מה שאני הבנתי! גם המדריך שלו לא חושב שהוא יכול להטיס לבד ולכן אין יותר ויכוח על ענין הבטיחות - הוא לא קיבל "הסמכה" לטיסת סולו עצמאית מהמדריך שלו וממש לא כדאי שיטיס לבד. זה שכל ענין ההטסות הוא "איש הישר בעיניו" זה סיפור אחר. יחד עם זאת יש עדין הבדל בין הטסה במקום כמו הגבעה, שזה מנחת קרוב לכבישים ראשיים ולא רחוק מבניני מגורים (גם אם זה מעט יותר ממאתים מטר - טיסן שמאבדים עליו שליטה ממש לא יודע את זה) לבין הטסה בשטח שהוא באמת מרוחק מכל מקום (כמו שכתב גולן) ושם ענין ה"מה מקסימום יקרה" זה באמת רק נזק לטיסן.

תודה!
    168
    הודה 167 פעמים ב 126 הודעות
    כניסות לבלוג
    2
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

מקורות יודעי דבר מוסרים כי ביום שישי האחרון באיזור השעה 15:30 היו תלונות מצד תושבי נס ציונה על הרעש מהמנחת כמטרד.

לידיעת הטיסנאים.
    ושיהיה לכולנו רק טוב

תודה!
    168
    הודה 167 פעמים ב 126 הודעות
    כניסות לבלוג
    2
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

אוי ואבוי לך אם "איבוד שידור" יכול להביא אותך למצב שהטיסן שלך טס לכיוון בתים. במקרה של איבוד שידור אמורים להיות לך הגדרות Fail-safe שימנעו מהטיסן להמשיך ולהיתרחק.
    אם אין לך את המנגנון הזה בטיסן אז דע לך שהגיבעה ברחובות זה ממש לא מקום בשבילך. לטובתך ולטובת שאר קהילת הטיסנאים בישראל.

יש דבר כזה להיות מכוסה מכל הכיוונים. אם לא אז אל תטיס
    ושיהיה לכולנו רק טוב

תודה!
    49
    הודה 10 פעמים ב 9 הודעות
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

ברירת מחדל Re: תגובה להודעה: Re: מחר סולו ראשון עם הטריינר :)

בענין הבטיחות - חד וחלק אין על כך פשרות - צריך לשמור 100% בטיחות ואם תביא בחשבון את מה שהוא כתב מיד אחרי שחזר מההטסה: ".....התקשרתי למדריך שלי וזה הוא באמת אמר לי מה שאתם אמרתם שסוף השבוע הזה אני יבוא והוא יעבוד איתי על הקטע של הנחיתות חרום"....... מה שאתה הבנת זה ממש לא מה שאני הבנתי! גם המדריך שלו לא חושב שהוא יכול להטיס לבד ולכן אין יותר ויכוח על ענין הבטיחות - הוא לא קיבל "הסמכה" לטיסת סולו עצמאית מהמדריך שלו וממש לא כדאי שיטיס לבד. זה שכל ענין ההטסות הוא "איש הישר בעיניו" זה סיפור אחר. יחד עם זאת יש עדין הבדל בין הטסה במקום כמו הגבעה, שזה מנחת קרוב לכבישים ראשיים ולא רחוק מבניני מגורים (גם אם זה מעט יותר ממאתים מטר - טיסן שמאבדים עליו שליטה ממש לא יודע את זה) לבין הטסה בשטח שהוא באמת מרוחק מכל מקום (כמו שכתב גולן) ושם ענין ה"מה מקסימום יקרה" זה באמת רק נזק לטיסן.
    לא יודע , אני שמח שהלכתי,
    אני חושב שהיייתי מצליח גם להנחית, ותשמע אתם לא ראיתם אותי מטיס, ואני יודע שאתם מבינים בזה הרבה הרבה הרבה יותר ממני, אבל אם הוא נתן אישור, ואני סומך עליו ב200 אחוז, אז למה לא,
    והנה הצלחתי להנחית גם עם קאט מנוע.
    תודה לכולם
    Tx - Futaba 8FG
    Multiplex ParkMaster 3D
    Align Trex500e

תודה!
    1
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

לא מכיר את המדריך (שכנראה מתפרנס מלימוד הטסה)-שימליץ מה שימליץ לא סומך על מישהו שעלול להיות בעל אינטרס.. ויכול להיות הוא הכי אחראי בעולם אבל כבר נתקלתי בכול מיני מקרים, לכן זה בינו למטיס.
    דבר נוסף, אם מעולם לא ריסקת אז אתה יכול לרשום את זה:"בענין הבטיחות - חד וחלק אין על כך פשרות - צריך לשמור 100% בטיחות" -וכנראה אתה לא מטיס הרבה זמן, אם כן ריסקת אז תדע שסיכנת חיי אדם וירדת מ-100%(איך אני אוהב צדיקים)

תודה!
    1
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

ציטוט נכתב במקור על ידי Flying_student צפיה בהודעה
    אוי ואבוי לך אם "איבוד שידור" יכול להביא אותך למצב שהטיסן שלך טס לכיוון בתים. במקרה של איבוד שידור אמורים להיות לך הגדרות Fail-safe שימנעו מהטיסן להמשיך ולהיתרחק.
    אם אין לך את המנגנון הזה בטיסן אז דע לך שהגיבעה ברחובות זה ממש לא מקום בשבילך. לטובתך ולטובת שאר קהילת הטיסנאים בישראל.

יש דבר כזה להיות מכוסה מכל הכיוונים. אם לא אז אל תטיס
    אני לא מטיס בגבעה כבר שנים מסיבות שהן, לגבי הדוגמא שנתתי, נו באמת, תעשה לי טובה זו דוגמא למצב היחידי שאני רואה שטיסן יכול להגיע לבתים, אני לא יודע בן כמה אתה אבל אני הטסתי בגבעה במילניום הקודם, ואז לא ממש היו בכול המערכות Fail-safe והאמת גם לא בכול המערכות היום, זה עדיין לא אומר שזה קרה לי, שים לב! זו ד ו ג מ א

תודה!
    49
    הודה 10 פעמים ב 9 הודעות
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

ברור שהבטיחות היא קודם כל!
    ולגבי המדריך, אני סומך עליו .
    לדעתי אפשר לנעול , ביקשתי עזרה בנוגע לדלק וקיבלתי,
    זה מתדרדר לוויכוחים של כל אחד והדעה שלו אם הייתי צריך ללכת או לא ללכת,
    עכשיו זה כבר לא רלוונטי.
    תודה לכולם !
    Tx - Futaba 8FG
    Multiplex ParkMaster 3D
    Align Trex500e

עמוד 1 מתוך 2 12 אחרוןאחרון

נושאים דומים

1. [שאלה] לאחר הטריינר