שמות משתמשים לתיוג

עמוד 2 מתוך 5 ראשוןראשון 1234 ... אחרוןאחרון
מציג תוצאות 26 עד 50 מתוך 104

נושא: ה 700E נמכר, מה עכשיו??

תודה!
    77
    הודה 41 פעמים ב 27 הודעות
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

ברירת מחדל תגובה להודעה: ה 700E נמכר, מה עכשיו??

ציטוט נכתב במקור על ידי lior_bar_ami צפיה בהודעה
    לגבי הקאסמה FAIFA והג'וקר, אני אסקור אותם בקרוב מאוד, רק נתפנה קצת מהשיפוצים (הם כבר כאן)...
    ליאור, איזה גירסת ג'וקר קנית?? התענינתי בו מאוד בעבר...
    רון טוסמן

תודה!
    3
    הודה 18 פעמים ב 6 הודעות
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

לטאה, קשה לי למצוא הגיון ברוב הדברים שאתה כותב פה. מזכיר לי אמרה שפעם איזה הדיוט אמר לי "מסוק זה מסוק".

לעובדות: השייפ, ריג'יד, וייב והלוגו הם סוגי מסוקים בכמה רמות מעל הטירקס. תסובב את זה לאן שאתה רוצה, עלויות, זמינות, משתלם או לא, הם יותר איכותיים. איכויות אלו מתבטאות ברמת הטיסה והכיף להטיס אותם, לא ניתן להסביר את זה יותר מדי בכתב על דפי הפורום בדיוק כמו שליאור אמר הטיס מאות טירקסים וכיוון לא פחות ויחד עם זאת המסוק שלי (שהיה אז פרוטוטייפ) היה חזק הרבה יותר עם סטאפ רגיל ברמות האלה.

בנוגע למעבר למסוק חשמלי כזה או אחר, אני רק יכול לומר לך שלהביא את הוייב למצב הסופי שלו כמו שהוא כיום בסטאפ הנוכחי שלו (Neu 1915/1.5Y + CastleCreations 160HV) בעיקר מבחינת מציאת יחסי גיר לקח כמעט חודש. וכרגע, בסטאפ הנ"ל לא ראיתי מסוק חזק יותר בארץ וגם ספק אם בעולם. כרגע אנו בוחנים סטאפ חזק אף יותר אך הוספנו משקל, נצטרך לראות איך זה יהיה.

בנוגע למערכות פלייברלס שונות, או דומות על מסוקים שונים. אפשר להתווכח ולהיכנס לתיאוריות עכשיו אבל הכי טוב להסביר את זה דרך עובדות. וייב 90 עם מערכת ויבאר לא טס דומה לרפטור 90 עם אותה מערכת כנ"ל לגבי הטירקס.

נראה לי שכבר קיבלת/ם הזמנה לראות את הוייב החשמלי החדש בפעולה בסופשים, אולי כך יפלו כמה אסימונים, כמו שאמרתי עם עובדות קשה להתווכח.

תודה!
    38
    הודה 231 פעמים ב 189 הודעות
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

ציטוט נכתב במקור על ידי ziki צפיה בהודעה
    המלצה קטנה בקשר ל 700E.
    אם חשקה נפשך ב 700E חשמלי קנה את גירסת הניטרו (700N) והסב אותו לחשמלי.
    את ה 700E בתצורה במקורית שלו, אך נאמר במילים עדינות לא הייתי מכנה מסוק איכותי.
    מבחינת הנדסת אנוש אליין עשו שם הרבה שטויות בתיכנון והוא נראה רע מאד.
    סרוו האליווטור סובב ב 90 מעלות ויושב מילימטרים ספורים בין הציר הראשי למנוע, חיווטים מאד קשים ולא נוחים על המסוק הזה והדבר החיובי היחיד שניתן לזקוף לזכותו זו מגירת הסוללות שלו שגם אותה נדרש לאבטח.
    ממליץ להעיף מבט על ה700 של רון שעבר הסבה מ N, לראות ולקחת דוגמא לגבי איך 700 חשמלי צריך להיות בנוי.
    אני מעריך מאוד את דעתך אבל נראה לי שאתה קצת מגזים פה;
    1. לא ראיתי או חוויתי בעיה עם מיקום הסרוו, גם בלי שידרוג התושבת והוא מעולם לא התחמם.
    2. החיווטים דווקא היו קלים מאוד ומעולם לא היוו בעיה כלשהי.
    3. את מגירת הסוללות אף פעם לא איבטחתי מעבר לקשירה מקדימה ומאחור כדי שלא תחליק - והמסוק עבר כמה התעללויות 3D חזקות בלי להניד עפעף..

שני דברים מבחינתי היוו בעיה - הגלגל"ש המקורי עם התושבת שלא ניתנת לכוונון והחופש של הגריפים בזנב.
    ראיתי את החשמלי של רון, מעדיף את זה שהיה שלי. לא תמיד הוצאה כספית גדולה מצדיקה את המוצר הסופי והעובדה היא שהמסוק שלי טס כבר כמה חודשים טובים ואני מאוד נהניתי ממנו בלי להוציא עליו ים של כסף בשידרוגים שונים.
    נערך לאחרונה על ידי wonderd; 01-01-2011 בשעה 15:44:33.
    Henseleit TDR
    DX7
    --------------------
    למכירה:

מסוק 700 TDR

תודה!
    38
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

חן, יש שמועות על בעיות עם המנוע הנ"ל של KDE, לא היו לך בעיות?
    Henseleit TDR
    DX7
    --------------------
    למכירה:

מסוק 700 TDR

תודה!
    77
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

KDE מעולם לא מכרו את ה 1915 אלא רק את ה 1917.
    אני יכול לדווח כי לאחר שנה שאני מטיס עם המנוע הזה, טפו טפו טפו מעולם לא היתה לי אף בעיה איתו.
    גם של חן עובד מושלם למרות שהוא עובד על גבול היכולת שלו בניגוד לשלי שעובד בסטאפ מתון יותר...
    רון טוסמן

תודה!
    38
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

ואללה, טעות שלי, אז אולי זה יהיה המנוע הבא שלי, אם KDE לא יוציאו חדש עד אז.
    Henseleit TDR
    DX7
    --------------------
    למכירה:

מסוק 700 TDR

תודה!
    114
    הודה 331 פעמים ב 222 הודעות
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

ציטוט נכתב במקור על ידי wonderd צפיה בהודעה
    ראיתי את החשמלי של רון, מעדיף את זה שהיה שלי. לא תמיד הוצאה כספית גדולה מצדיקה את המוצר הסופי והעובדה היא שהמסוק שלי טס כבר כמה חודשים טובים ואני מאוד נהניתי ממנו בלי להוציא עליו ים של כסף בשידרוגים שונים.
    לדעתי במקרה הזה ספציפי, מצדיקה מאד.

תודה!
    77
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

ואללה, טעות שלי, אז אולי זה יהיה המנוע הבא שלי, אם KDE לא יוציאו חדש עד אז.
    ספק גדול אם תצליח להשיג אותו. ייצורו הופסק ולא יחודש שכן Neu עומדים להוציא ליין חדש לגמרי לכל המנועים שלהם.
    רון טוסמן

תודה!
    3
    הודה 18 פעמים ב 6 הודעות
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

אלעד אני גם מסכים עם ציקי כאן, בנוגע למנוע יש קשיים להשיג את המנועים הללו. Steve Neu מייצר אותם במקבצים בדיוק כמו שמייצרים את הריג'יד רק שאלה יותר נפוצים. אם יש את היכולת להביא מנוע כזה זו מניה בטוחה. אם לא סקורפיון או קונטרוניק יעשו עבודה טובה גם כן

תודה!
    114
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

בנוגע להשוואות בין הטירקס 700 לוויב
    לפני כשנה בניתי 700 ניטרו מאובזר ביותר ומשודרג מכל טוב, אם אני אנטרל לרגע את האלקטרוניקה מהמסוק ואתייחס רק לשידרוגים המיכניים אוכל לומר שהגעתי למכונה שטסה ברמה גבוה מאד, איכותית ואמינה שעושה את העבודה לאורך זמן עם תחזוקה מזערית.
    אז מה הבעיה? ובכן הבעיה שעלות הקיט בתוספת השידרוגים הגיע כמעט לעלות קיט של וויב שבו אין צורך לשדרג דבר, פשוט לבנות וללכת להטיס.
    עד היום מצאתי רק יתרון אחד ב 700 משודרג לעומת הוויב (יתרון אגב שאין לזלזל בו) והוא שבמקרה של ריסוק הסיכוי שלך לצאת בזול גבוה יותר עם ה 700 בהשוואה לעלות החלפים של הוויב.

כשעוברים לדבר על כלים חשמליים הוויב לדעתי לוקח את ה 700 ואת זה כמו שחן ציין כאן צריך לראות בשטח.
    נסו לדמיין מסוק 90 השוקל כ 5 ק"ג שמבצע 3D באותה זריזות וכוח כמו טירקס 450 הכי משודרג שיש ובדיוק מושלם.
    זה בערך מה שהוויב הזה יודע לתת.

תודה!
    17
    הודה 111 פעמים ב 86 הודעות
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

ציקי, אתה הרכבת על המסוק שלך "שדרוגים" בלי שום צורך. הטירקס 700 שלי, דור ראשון (צהוב), כמעט סטוק, למעט ברגים אחרים (נקודה בעייתית אצל אליין), clutch block מתכתי (שזה מה שמגיע כבר בLE) וקלאץ' של QUICK ששמתי בלי צורך ממשי (חשבתי שהמיסב החד כיווני של הקלאץ' המקורי היה דפוק, הוא היה בסדר גמור).

סך כל השיפורים האלה מסתכם ב80-90 דולר, עם סט ברגים שלם. קיט של 700 עולה 460 דולר. קיט של VIBE 90 עולה מעל 1000 דולר.

הבעיה מתחילה שאנשים קונים מסוק, ויחד איתו קונים ערימה של "שדרוגים" שלא מוסיפים דבר, זה יוצר למסוק תדמית של בעייתי אבל מי שבאמת בעייתי הם הקונים.
    ส็็็็็็็็็็็็็็็็็็็(ಠ益ಠส็็็็็็็็็็็็็็็็็็็

תודה!
    10
    הודה 20 פעמים ב 16 הודעות
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

זה לא הולך להיות קצר השירשור הזה...
    אני כבר רואה לאן זה מתפתח....
    עוזי

תודה!
    17
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

ציטוט נכתב במקור על ידי Chen Zarfati צפיה בהודעה
    לטאה, קשה לי למצוא הגיון ברוב הדברים שאתה כותב פה. מזכיר לי אמרה שפעם איזה הדיוט אמר לי "מסוק זה מסוק".
    אני עדיין בספק לגבי כמה דרמטיים הם ההבדלים בין שלדות שונות עם FBL. לא אמרתי שאין, אמרתי שהם קטנים, ובכל מקרה אני לא בטוח שהטירקס הוא דווקא הגרוע מכולם. עם FBL, אתה מטיס את הבקר, לא את המסוק. תגיד לי אתה - איפה לדעתך ההבדלים יותר דרמטיים, במסוקי FB שונים, או במסוקי FBL שונים עם אותה מערכת?

לגבי הכוח של הוייב שלך, אולי רק אני טמבל, עוד לא הצלחתי להבין למה טירקס 700 עם אותם יחסי העברה ואותו סטאפ (עם ההנחה של אותו המשקל) לא יתן את אותם ביצועים באוויר. אני לא מכיר את הוייב החשמלי - חוץ ממך אף אחד לא מכיר - אבל ברוב המסוקים התמסורות דומות (יעילות דומה), המידות דומות והמשקלים דומים. כל מסוק יכול להיות חזק מאוד. מעבר לכך, אני גם לא יודע מה זמן הטיסה שאתה מקבל, שזה הצד השני במשוואת ה"כוח".

אם מישהו יצליח להסביר לי את זה אני אשמח מאוד מאוד.

תודה!
    38
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

ציקי - עם כל הכבוד להשקעה שלך, אתה לא בדיוק מטיס 3D חזק (גם אני לא) ולכן ה'מכונה' שבנית יכולה להחזיק הרבה זמן עם מינימום תחזוקה. אם היית נותן את המסוק לחן או לליאור או לכל אחד מהתותחים שמטיסים חזק, אני מבטיח לך שאצלם הוא לא היה מחזיק הרבה זמן בלי תיקונים בדיוק כמו שאף אחד מהמסוקים שלהם לא מחזיק הרבה זמן, העומסים שהם מייצרים על המסוקים פשוט חזקים מדי לאורך זמן והעובדה הפשוטה היא שכולם מחליפים חלקים, אם במסווה של טיפול תקופתי ואם בעקבות תקלות.
    הדבר היחיד שאני החלפתי במסוק החשמלי שלי עד היום היה תושבת המנוע והגלגל"ש, תנחש כמה תחזוקה היתה לי על המסוק מבחינה מכאנית? 0 עגול ומוחלט. מדי פעם לנקות ולגרז קצת וזהו.
    יכולתי כמובן להוסיף שידרוגים מכל טוב ולהחליף חצי מסוק, אבל לא ראיתי בזה כל טעם.
    נערך לאחרונה על ידי wonderd; 01-01-2011 בשעה 16:51:27.
    Henseleit TDR
    DX7
    --------------------
    למכירה:

מסוק 700 TDR

תודה!
    114
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

Thumbs down תגובה להודעה: ה 700E נמכר, מה עכשיו??

ציטוט נכתב במקור על ידי flyinglizard צפיה בהודעה
    ציקי, אתה הרכבת על המסוק שלך "שדרוגים" בלי שום צורך. הטירקס 700 שלי, דור ראשון (צהוב), כמעט סטוק, למעט ברגים אחרים (נקודה בעייתית אצל אליין), clutch block מתכתי (שזה מה שמגיע כבר בLE) וקלאץ' של QUICK ששמתי בלי צורך ממשי (חשבתי שהמיסב החד כיווני של הקלאץ' המקורי היה דפוק, הוא היה בסדר גמור).

סך כל השיפורים האלה מסתכם ב80-90 דולר, עם סט ברגים שלם. קיט של 700 עולה 460 דולר. קיט של VIBE 90 עולה מעל 1000 דולר.

הבעיה מתחילה שאנשים קונים מסוק, ויחד איתו קונים ערימה של "שדרוגים" שלא מוסיפים דבר, זה יוצר למסוק תדמית של בעייתי אבל מי שבאמת בעייתי הם הקונים.
    וגם מייסבים שלא משהו,תושבת מנוע גרועה,אטם מיכל דלק שדולף,בית קלאץ מפלסטיק שמפתח חופשים,סליידר זנב שמפתח חופשים ושכדאי להחליפו למתכת,גריפים לזנב שמפתחים חופשים והרשימה עוד ארוכה...

תודה!
    17
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

וגם מייסבים שלא משהו,תושבת מנוע גרועה,אטם מיכל דלק שדולף,בית קלאץ מפלסטיק שמפתח חופשים,סליידר זנב שמפתח חופשים ושכדאי להחליפו למתכת,גריפים לזנב שמפתחים חופשים והרשימה עוד ארוכה...
    איך אתה יודע על כל הבעיות האלו אם מעולם לא היה לך 700 סטוק?

אני מאוד אוהב את הגריפים עם החופשים שלי, תודה. הם יותר עמידים מהמתכת ומהQUICK (אין איתם בעיות גזירת ברגים). הסליידר אצלי כמו חדש, אין לי שום בעיה עם דליפות ממיכל הדלק, הוחלף אצלי בדיוק מיסב אחד אחרי שנה וגם אותו לא היה צריך באמת להחליף. אם מישהו כמו חן או ליאור יכול לשחוק את המסוק הזה, יופי, כי אני בקושי מצליח.

כתחזוקה מונעת החלפתי לינקים, דאמפרים, וזהו בערך. הוא עוד לא פגש קרקע וטס מצויין.

תודה!
    38
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

לגבי הרשימה שכתבת - בחשמלי זה לא קיים וגם הגריפים של QUICK מפתחים חופשים, אני מזמין אותך לראות מסוק ניטרו בן חודשיים עם חופשים למרות כל השידרוגים.
    דרך אגב - הוייב חשמלי במקור או שמדובר על הסבה?
    Henseleit TDR
    DX7
    --------------------
    למכירה:

מסוק 700 TDR

תודה!
    188
    הודה 186 פעמים ב 131 הודעות
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

לטאה,
    האם זנב של מסוק X מגיב בדיוק אופן כמו זנב של מסוק Y רק בגלל שעל שניהם יושב גיירו פלוני?

התשובה היא חד משמעית לא.

זריזות המסוק, יציבותו, החדות שלו ותכונות הטיסה לעולם לא יושפעו רק מהאלקטרוניקה ומע' הייצוב שמורכבת עליו - למכאניקה שמנגד תרומה מכרעת במשוואה זו.

האלקטרוניקה טובה ככל שתהיה לא יודעת להפוך כלי עם יכולות מוגבלות לכלי HIGH END, ולא יודעת לייצר מה שאין - אין כזה דבר יש מאין, לפחות לא בנושא זה.
    חן נתן דוגמא טובה מאוד להשוואה, והראפטור משופר ככל שיהיה ועם מע' VBAR לא טס בצורה שאפילו מזכירה לצורה בה ה VIBE SG שמצוייד באותה מע' FBL טס - לטובה ולרעה.

אין לי ספק שאפשר להגיע עם קצת (או אולי לא כ"כ קצת) השקעה כספית לתוצאה מאוד טובה גם עם טירקס/ראפטור או אפילו פרייה מיושנת, אבל העובדה היא שהמסוק עצמו לא עבר שינויים מהותיים כבר 5 שנים ולכן הוא נשאר קצת מאחור. כשהמסוק הוצג לראשונה (600) לפני כ 6 שנים והביא איתו קונספט חדשני של ממש אל מול הראפטור והסקידו המיושנים שהיו בשוק, אז עוד היתה לו תעודת עניות לחדשנות וה"איכות" שלו לכאורה אל מול היצרנים האחרים (לפחות אלו שציינתי).
    היום לאחר 6 שנים, או 5 במקרה של ה 700 ללא שינוי של ממש - פרט אולי להוספת זנב (גרוע שמפתח חופשים) מאלומיניום, ומע' לינקים ה.גובה מצויינת במקום מסילת ה ANTI ROTATION שהיתה, ובית מיסב מאלומיניום, כלום לא שונה. אותו כנ"ל קיים גם בגרסאת ה E ונראה שפשוט כיבו שרפה ורכבו על הצלחה שסבבה סביב הבאז החשמלי, במקום לקחת רעיון קונספטואלי וליצור מוצר חדש מסקיצה - התוצאה אגב, היא בדיוק כמו שתואר פה בשירשור, לא ממש מוצלחת ועם הנדסה אנושית (או חוסר בהנדסה אנושית) ממש לוקה בחסר.

תודה!
    114
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

ציקי - עם כל הכבוד להשקעה שלך, אתה לא בדיוק מטיס 3D חזק (גם אני לא) ולכן ה'מכונה' שבנית יכולה להחזיק הרבה זמן עם מינימום תחזוקה. אם היית נותן את המסוק לחן או לליאור או לכל אחד מהתותחים שמטיסים חזק, אני מבטיח לך שאלצם הוא לא היה מחזיק הרבה זמן בלי תיקונים בדיוק כמו שאף אחד מהמסוקים שלהם לא מחזיק הרבה זמן, העומסים שהם מייצרים על המסוקים פשוט חזקים מדי לאורך זמן והעובדה הפשוטה היא שכולם מחליפים מחלקים, אם במסווה של טיפול תקופתי ואם בעקבות תקלות.
    הדבר היחיד שאני החלפתי במסוק החשמלי שלי עד היום היה תושבת המנוע והגלגל"ש, תנחש כמה תחזוקה היתה לי על המסוק מבחינה מכאנית? 0 עגול ומוחלט. מדי פעם לנקות ולגרז קצת וזהו.
    יכולתי כמובן להוסיף שידרוגים מכל טוב ולהחליף חצי מסוק, אבל לא ראיתי בזה כל טעם.
    ההבדל בין מסוק משודרג לבין אחד שלא הוא תוך כמה זמן המכניקה תפתח חופשים או כשלים ולאורך כמה זמן הוא יהיה אמין.
    ברור שאם תטיס מסוק באופן אגרסיבי יותר הכשלים יגיעו מהר יותר אך הדבר נכון גם לגבי הטסות רגועות יותר, מסוק משודרג הבנוי טוב יותר ואיכותי יותר יהיה אמין לאורך זמן רב יותר וסביר שיזדקק לפחות תחזוקה מונעת.

תודה!
    77
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

אני מאוד אוהב את הגריפים עם החופשים שלי, תודה. הם יותר עמידים מהמתכת ומהQUICK (אין איתם בעיות גזירת ברגים).
    לי נגזר בורג בגריפ מקורי של אליין באוויר. כתוצאה מכך עברתי ל Quick
    רון טוסמן

תודה!
    188
    הודה 186 פעמים ב 131 הודעות
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

ציטוט נכתב במקור על ידי RonTo צפיה בהודעה
    לי נגזר בורג בגריפ מקורי של אליין באוויר. כתוצאה מכך עברתי ל Quick
    אותו כנ"ל, עם ה Q-UK היתה בעיה אחת והיא ברגי אלן דקים מידי - היתרון הגדול הוא שימוש בשני ברגים לעומת הבורג היחיד בזנב של ה ALIGN; ולאחר הוספת שגם מתאים בצד השני בציר הזנב לא נתקלתי בבעיות נוספות, לא משנה כמה התעללתי במסוק.

תודה!
    114
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

איך אתה יודע על כל הבעיות האלו אם מעולם לא היה לך 700 סטוק?
    פשוט מאד
    קניתי את ה 700 אחרי שהוא רץ מספיק זמן בשוק ואצל מספר אנשים שאני מכיר מקרוב ומאד מעריך את הידע שלהם.

תודה!
    17
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

הבעיה באליין היא בעיקר עם הגריפים מהמתכת, בפלסטיק (בו אני משתמש) לא שמעתי על גזירות. בכל מקרה החלפתי ברגים לאיכותיים יותר. לגבי הQUK, שמועות אומרות שהם הפסיקו לייצר את הזנב הזה ותכננו אותו מחדש...

זריזות המסוק, יציבותו, החדות שלו ותכונות הטיסה לעולם לא יושפעו רק מהאלקטרוניקה ומע' הייצוב שמורכבת עליו - למכאניקה שמנגד תרומה מכרעת במשוואה זו.
    זריזות, יציבות, חדות, כולם במערכת הFBL. מהירות סופית, כוח הם פונקציה מכאנית, אבל הדברים האחרים לא קשורים למכניקה בשום צורה על גבי מסוק FBL. אם מישהו חושב שהוא יכול להסביר לי למה אני טועה עם הסבר הנדסי ולא "תטיס תבין", אני אשמח לשמוע ואפילו אחלוק עמו קיט-קט כשניפגש.

תודה!
    114
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

ציטוט נכתב במקור על ידי TooLy צפיה בהודעה
    זה לא הולך להיות קצר השירשור הזה...
    אני כבר רואה לאן זה מתפתח....
    עוזי
    עוזי
    בזמנו לקח לי בדיוק שנייה להבין מה אני צריך

תודה!
    17
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

פשוט מאד
    קניתי את ה 700 אחרי שהוא רץ מספיק זמן בשוק ואצל מספר אנשים שאני מכיר מקרוב ומאד מעריך את הידע שלהם.
    מה אומר לך ציקי, אני מקווה רק שה700 שלי לא ישמע על הבעיות האלו ויפתח אותן גם.

עמוד 2 מתוך 5 ראשוןראשון 1234 ... אחרוןאחרון

נושאים דומים

1. השרון למכירה פאנג'ט (ללא מנוע) - נמכר
    על ידי eran_k בפורום דאונים וטיסנים חשמליים
    תגובות: 0
    הודעה אחרונה: 21-05-2010, 20:42:07
  2. [מוצר חדש] עכשיו זה רשמי- TREX 700E באתר של אליין
    על ידי nirgo בפורום פורום מסוקים חשמליים
    תגובות: 13
    הודעה אחרונה: 23-04-2010, 11:28:18
  3. xetra 330L יפיפיה בהזדמנות נמכר .. נמכר