שמות משתמשים לתיוג

עמוד 2 מתוך 2 ראשוןראשון 12
מציג תוצאות 26 עד 40 מתוך 40

נושא: משהו שרציתי לאמר הרבה זמן, ואני חושב שחשוב שחברי הפורום יקראו

תודה!
    48
    הודה 204 פעמים ב 169 הודעות
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

ברירת מחדל תגובה להודעה: משהו שרציתי לאמר הרבה זמן, ואני חושב שחשוב שחברי הפורום יקראו

ציטוט נכתב במקור על ידי ללו צפיה בהודעה
    אני מקווה שאתה לא באמת מגיע לסוג של הרפיה תוך כדי קריאת התגובות שלי,ואם יש לך בעיה תתלונן בהנהלה,לא מתאים לך לקרוא את התגובות שלי תדפדף קדימה.
    לזה בדיוק התכוונתי.

מנחת הבית
    ארסוף
    תודה!
    907
    הודה 1,001 פעמים ב 648 הודעות
    כניסות לבלוג
    41
    הוזכר
    6 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

ברירת מחדל תגובה להודעה: משהו שרציתי לאמר הרבה זמן, ואני חושב שחשוב שחברי הפורום יקראו

ציטוט נכתב במקור על ידי Boogle צפיה בהודעה
    ועכשיו קצת לעניין, הפורום פה הוקם במטרה לספק לקהילה (דאונים וטיסנים חשמליים) מקום מפגש והחלפת ידע מקצועי ברמה גבוהה.
    ברבות הזמן הוא התפתח לפורום של כל התחום עם מוקדי ידע נרחב בתחומים השונים.

אבל, עקב ריבוי משתמשים וגידול המערכת נוצר מצב, אבסורדי, שרוב השאלות הנשאלות ברמת היום יום הן שאלות שכבר קיימת עליהם תשובה מסודרת ומפורטת בפורום ולחזור ולהתדיין בזה כמוהו כחפירה.
    לא לשווא נולדו פורום אלפא ודומיו, בכדי לנסות ולהקטין את השפעת שרשורי "סט אפ לAXN המגיע בתצורת RTR", על האנשים שמנסים לקיים דיון ענייני ומקצועי ברמה, מעבר לילד שקנו לו טיסן באיביי וחושב שהוא כבר יודע הכל.

המצב שנוצר השאיר את הפורומים ה"בסיסיים" כסוג של פאב בו יושבים על הבאר ומעבירים דאחקות עם הבארמן.
    אני לא רוצה להציע הצעות איך לנהל את זה או על מי להוציא קיטור, חלק מההווי בפורום הוא הוצאת קיטור או העלאת חיוך בשאלות הטיפשיות שעולות פה השכם והערב.

לא ראיתי עד היום שום שרשור בו נשאלה שאלה טיפשית שלא היה מגיב אחד לפחות שהפנה את הפותח גם לקרוא את הכללים וגם להעזר בחיפוש, בד"כ תוך שימת דגש על מילות החיפוש.
    מפתיע אבל רוב השאלות אינן "מהוא אותו הבורג שיושב מתחת לזנב", אלא שאלות שהמילים המופיעות בהן יניבו תוצאות מעולות בחיפוש - למשל "שלט 9X".

רוב המשתמשים העצלים, פשוט מניחים שאלו שענו להם הם ילדים מהכתה המקבילה ולכן ממשיכים לפתוח או להקיש קושיות ברמה נמוכה ולא הולכים לחפש. ופה הבעיה בד"כ .
    לכן, רוב השרשורים הללו מקבלים בתגובה הראשונה או השניה הפניה לחיפוש ורק בהמשך, אחרי התעקשות (עצלנית, לא מתחשבת, ואגואיסטית לחלוטין) של הפותח מקבלים תפנית משעשעת ששמה ללעג את הפותח. חבל, ואכן אני מסכים שניהול תקיף במעט יותר אולי היה חוסך את זה.

קצת להבנת העניין, פורום פתוח מיועד לאפשר לכל אחד להגיב , גם אם דעתו שונה, לא מקובלת על הכלל, או בכלל נמצאת באחוזון ה0.1 של האוכלוסיה! אם נתח נכבד מהאוכלוסיה מחליט להגיב באופן מסויים כפי הנראה אותו חלק באוכלוסיה חש שזה סוג התגובות הנאותות לנושאים שהועלו, מי שחש שצריך להיות אחרת מוזמן להגיב גם ולענות, ואפילו לענות לעניין!!

וכאן המקום לענות ישירות לאלעד ולמגיבים האחרים בנושא, הטוענים שמפריע להם:
    זו לא חוכמה לשבת בצד ולהלין ולהציע הצעות, אם מי מכם חש שלא ניתנה תשובה מתבקשת בשרשור מסויים והוא נדד לדאחקות,ירידות או לעג כלשהו, מדוע אתם לא מתערבים ועונים לעניין??? הבמה פתוחה לכולם!!
    בצעו אתם , אלו שמפריע להם, את השינוי והתערבו פה נקודת ההתערבות שלכם, אם זה באמת מפריע לכם.
    הכי קל להעביר ביקורת, לקום ולעשות מעשה, שלא תמיד יהיה נעים לכם, שעלול להאיר אתכם באור אחר זה הקושי.

ואני פונה גם לכל אותם האנשים שפנו אלי בפרטי כי הם מפחדים "לשאול שאלות שיקפיצו עליהם את הפורום" : שבו עם עצמכם , חשבו טוב על מה אתם רוצים לשאול , חפשו בחיפוש, והיה ולא מצאתם, זו לא בושה לשאול!
    ואכן כן, חשוב לנסח השאלה שתובן ככזו הבאה אחרי שהשקעתם מאמץ לפתור בעיה ולא כשאלה האומרת במילים בוטות "בואו תעשו לי מסאז' כי אני נח עכשיו"

פרולוג- היות ואני בטוח שיהיו כאלו שיהיה להם מה לומר על מה שכתבתי, אנא התייחסו לדברי כמונולוג שאינו דורש "תגובה הולמת" איני מתכוון להתנגח עם אף אחד ואני מניח שלא יותר מ30% מהאוכלוסיה יתמכו בדעתי. טוב לי עם זה לא חייב לרצות את כולם, לא חייב לענות לאף אחד, כל תגובה שלי באה מרצון לעזור לאנשים רציניים. עצלנים נצלנים לא בבית ספרי!

ואני רוצה להצהיר : אם שגיתי ופגעתי במישהו אני מתנצל מראש - זו לא היתה הכוונה!!!
    +1

רוב המגיבים ב"בוטות מה" לפעמים, כאילו צועקים "גוועלט", הם אלה שמגיבים במקצועיות כמשתתפים מאוד פעילים בפוורום. אלה אותם אנשים שמשקיעים מזמנם בחיזוק הצד המקצועי בפורום ולכן גם איכפת להם (יותר?) לשמר את כללי הפורום וביניהם את פונקציית החיפוש.

מנחת הבית
    חוות רונית
    תודה!
    58
    הודה 158 פעמים ב 104 הודעות
    כניסות לבלוג
    2
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

ציטוט נכתב במקור על ידי Boogle צפיה בהודעה
    ועכשיו קצת לעניין, הפורום פה הוקם במטרה לספק לקהילה (דאונים וטיסנים חשמליים) מקום מפגש והחלפת ידע מקצועי ברמה גבוהה.
    ברבות הזמן הוא התפתח לפורום של כל התחום עם מוקדי ידע נרחב בתחומים השונים.

אבל, עקב ריבוי משתמשים וגידול המערכת נוצר מצב, אבסורדי, שרוב השאלות הנשאלות ברמת היום יום הן שאלות שכבר קיימת עליהם תשובה מסודרת ומפורטת בפורום ולחזור ולהתדיין בזה כמוהו כחפירה.
    לא לשווא נולדו פורום אלפא ודומיו, בכדי לנסות ולהקטין את השפעת שרשורי "סט אפ לAXN המגיע בתצורת RTR", על האנשים שמנסים לקיים דיון ענייני ומקצועי ברמה, מעבר לילד שקנו לו טיסן באיביי וחושב שהוא כבר יודע הכל.

המצב שנוצר השאיר את הפורומים ה"בסיסיים" כסוג של פאב בו יושבים על הבאר ומעבירים דאחקות עם הבארמן.
    אני לא רוצה להציע הצעות איך לנהל את זה או על מי להוציא קיטור, חלק מההווי בפורום הוא הוצאת קיטור או העלאת חיוך בשאלות הטיפשיות שעולות פה השכם והערב.

לא ראיתי עד היום שום שרשור בו נשאלה שאלה טיפשית שלא היה מגיב אחד לפחות שהפנה את הפותח גם לקרוא את הכללים וגם להעזר בחיפוש, בד"כ תוך שימת דגש על מילות החיפוש.
    מפתיע אבל רוב השאלות אינן "מהוא אותו הבורג שיושב מתחת לזנב", אלא שאלות שהמילים המופיעות בהן יניבו תוצאות מעולות בחיפוש - למשל "שלט 9X".

רוב המשתמשים העצלים, פשוט מניחים שאלו שענו להם הם ילדים מהכתה המקבילה ולכן ממשיכים לפתוח או להקיש קושיות ברמה נמוכה ולא הולכים לחפש. ופה הבעיה בד"כ .
    לכן, רוב השרשורים הללו מקבלים בתגובה הראשונה או השניה הפניה לחיפוש ורק בהמשך, אחרי התעקשות (עצלנית, לא מתחשבת, ואגואיסטית לחלוטין) של הפותח מקבלים תפנית משעשעת ששמה ללעג את הפותח. חבל, ואכן אני מסכים שניהול תקיף במעט יותר אולי היה חוסך את זה.

קצת להבנת העניין, פורום פתוח מיועד לאפשר לכל אחד להגיב , גם אם דעתו שונה, לא מקובלת על הכלל, או בכלל נמצאת באחוזון ה0.1 של האוכלוסיה! אם נתח נכבד מהאוכלוסיה מחליט להגיב באופן מסויים כפי הנראה אותו חלק באוכלוסיה חש שזה סוג התגובות הנאותות לנושאים שהועלו, מי שחש שצריך להיות אחרת מוזמן להגיב גם ולענות, ואפילו לענות לעניין!!

וכאן המקום לענות ישירות לאלעד ולמגיבים האחרים בנושא, הטוענים שמפריע להם:
    זו לא חוכמה לשבת בצד ולהלין ולהציע הצעות, אם מי מכם חש שלא ניתנה תשובה מתבקשת בשרשור מסויים והוא נדד לדאחקות,ירידות או לעג כלשהו, מדוע אתם לא מתערבים ועונים לעניין??? הבמה פתוחה לכולם!!
    בצעו אתם , אלו שמפריע להם, את השינוי והתערבו פה נקודת ההתערבות שלכם, אם זה באמת מפריע לכם.
    הכי קל להעביר ביקורת, לקום ולעשות מעשה, שלא תמיד יהיה נעים לכם, שעלול להאיר אתכם באור אחר זה הקושי.

ואני פונה גם לכל אותם האנשים שפנו אלי בפרטי כי הם מפחדים "לשאול שאלות שיקפיצו עליהם את הפורום" : שבו עם עצמכם , חשבו טוב על מה אתם רוצים לשאול , חפשו בחיפוש, והיה ולא מצאתם, זו לא בושה לשאול!
    ואכן כן, חשוב לנסח השאלה שתובן ככזו הבאה אחרי שהשקעתם מאמץ לפתור בעיה ולא כשאלה האומרת במילים בוטות "בואו תעשו לי מסאז' כי אני נח עכשיו"

פרולוג- היות ואני בטוח שיהיו כאלו שיהיה להם מה לומר על מה שכתבתי, אנא התייחסו לדברי כמונולוג שאינו דורש "תגובה הולמת" איני מתכוון להתנגח עם אף אחד ואני מניח שלא יותר מ30% מהאוכלוסיה יתמכו בדעתי. טוב לי עם זה לא חייב לרצות את כולם, לא חייב לענות לאף אחד, כל תגובה שלי באה מרצון לעזור לאנשים רציניים. עצלנים נצלנים לא בבית ספרי!

ואני רוצה להצהיר : אם שגיתי ופגעתי במישהו אני מתנצל מראש - זו לא היתה הכוונה!!!
    בוגל, מסכים איתך שלשבת בצד ולהלין בלי לעשות כלום
    בגלל זה אני אישית מנסה לענות תשובות מקצועיות בכל מה שאני יודע, ומה שלא אז לא
    המטרה שלי לא הייתה לנסות לחנך משתמשים אחרים על ידי הערות, כי אני לא רוצה אולי לפגוע באנשים אחרים
    אולי אתה לא רואה את זה כי רוב הפעילות שלי מתרכזת בפורום מסוקים (כי אני עונה רק על מה שאני יודע לענות)
    אני לא אומר שמה שאני רוצה זה פורום למופת שמתעסק בנושאים מקצועיים בלבד, ממש לא!
    מותר להריץ קצת "דאחקות", אבל לא על חשבון מתחילים. למי שחושב שהשואל עצלן אז הדבר הכי טוב לעשות זה לא להגיב
    אפשר להפנות בחור לחיפוש, זה גם בסדר או לתת תגובה הולמת ובנוסף לבקש הלאה לחפש
    אבל לדעתי זה פסול ללכת רחוק מאוד משם, ובצורה מאוד בוטה לפעמים
    לדעתי אם אתה רואה שרשור שהשאלה בו "לא מוצאת חן" בעיניך, אבל אתה לא יודע להגיב בצורה מקצועית
    או לחילופין אין לך כוח באותו רגע להפנות את השואל . אבל להגיב בכל זאת כדי ללמד את המתחיל לקח, זה לא בסדר
    ובכללי, לכתוב הודעה שאין לה שום קשר לשרשור, וכל המטרה היא סתם לזרוק את מה שאתה חושב על משהו או על מישהו סתם ככה, זה מאוד לא בסדר
    אני חושב שאפשר לאמר עלי הרבה דברים, אבל לאמר עלי משהו כמו אחד שעומד בצד ונובח על הרכבת בלי לעשות כלום
    זה הדבר האחרון שאפשר לאמר עלי אם בכלל
    אם תסתכל על ההודעות שלי, אתה תראה שאחוז גדול מאוד מהן מכוונות לעזור לאנשים ולנסות להעלות את הרמה המקצועית של הפורום, או יותר נכון לעכשיו למנוע ממנה להתדרדר
    אני חושב שאם אתה (לא אתה ספציפית, כל אחד) לא מסכים לדרך בה נשאלה שאלה מסויימת,
    לא צריך להתחיל גל של תגובות הקנטה, פשוט לא צריך להגיב בכלל או להגיב בצורה רצינית ולהוסיף הערה איך לנהוג להבא, לגיטימי לגמרי
    עד עכשיו נמנעתי מלהגיב על התנהגות של אנשים אחרים בפורום כמה שיותר
    אבל מה שהלך פה בפורום בזמן האחרון לדעתי דורש התייחסות, ושכל אחד יעשה חשבון עם עצמו
    ויסתכל בהודעות שלו, איך הוא התנהג לאחרים
    בכבוד רב אלעד דב- Elad Dov
    Trex 700e dfc pro hv- IKON Fbl
    Gaui X3-Ikon Fbl
    Trex 450L- IKON Fbl
    Telink SU-29
    JR X9303 2.4Ghz

תודה!
    0
    הודה 2 פעמים ב 2 הודעות
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

כשהצטרפתי לכאן ראיתי את הדברים האלה ומאוד אהבתי

http://www.efly.co.il/forums/showthread.php?t=33439

אז לא הכל שלילי ובסך הכל יש פה יותר דברים טובים

שבת שלום לכולם
    http://img232.imageshack.us/img232/6649/showtimeu.jpg
    Bitony
    Hangar 9 showtime 90 with o.s 120ax
    Great Planes Venus II with o.s 120ax
    Telink Yak55
    E-flight Yak 54 Carbon Z
    spektrum DX7

תודה!
    70
    הודה 131 פעמים ב 108 הודעות
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

אישית אני עוזר המון למתחילים וכמובן ללא תשלום והרבה הקרבה מעצמי.אך מידי פעם בשירשורים מסוימים הדחקה בלתי נימנעת.חוץ מזה גם עלי ירדו לא פעם ואני ממש לא מתחיל ודווקא לקחתי את בקלות ובצחוק.אבל אין ספק באותו הרגע רציתי ליקרוע את הבן אדם שרשם לי תגובה מעצבנת.בקיצור מה אומר,זה מה יש וצריך ליזרום.לא לקחת ללב ובטח שלא לפחד להגיב.ואם יש מידי פעם צחוקים אז תידעו שגרמתם למישהו לחייך על חשבונכם.תידרשו תשלום לדחקות.
    חיים גיל תעשה תרגיל

מנחת הבית
    נען
    תודה!
    147
    הודה 548 פעמים ב 227 הודעות
    כניסות לבלוג
    1
    הוזכר
    3 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

ציטוט נכתב במקור על ידי haimgil צפיה בהודעה
    אישית אני עוזר המון למתחילים וכמובן ללא תשלום והרבה הקרבה מעצמי.אך מידי פעם בשירשורים מסוימים הדחקה בלתי נימנעת.חוץ מזה גם עלי ירדו לא פעם ואני ממש לא מתחיל ודווקא לקחתי את בקלות ובצחוק.אבל אין ספק באותו הרגע רציתי ליקרוע את הבן אדם שרשם לי תגובה מעצבנת.בקיצור מה אומר,זה מה יש וצריך ליזרום.לא לקחת ללב ובטח שלא לפחד להגיב.ואם יש מידי פעם צחוקים אז תידעו שגרמתם למישהו לחייך על חשבונכם.תידרשו תשלום לדחקות.
    חיים? מי ירד עליך? מי נכנס בך? רק תגיד לי ואני רץ עליו!

ולעניין כולכם צודקים אבל מה לעשות שזה העם שלנו. זה אותו בן אדם שחונה בדאבל פארקינג מול הפיצוציה ואותו אחד שאתם שולחים את הילדים שלכם לבית ספר עם הילדים שלו.

אל תקטרו! תזיזו! בא לכם לעזור במודרציה? רוצים להפוך את eFly למקום טוב יותר? פנו אלי ואל איציק בפרטי.
    "If everything seems under control, you're not going fast enough" Mario Andretti

ממשלת מאדים התחילה לגבות עמלת EMS אז הלכתי לחפש את צדק
    תודה!
    58
    הודה 80 פעמים ב 65 הודעות
    כניסות לבלוג
    6
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

ציטוט נכתב במקור על ידי MDreamer צפיה בהודעה
    אל תקטרו! תזיזו! בא לכם לעזור במודרציה? רוצים להפוך את eFly למקום טוב יותר? פנו אלי ואל איציק בפרטי.
    מישהו פעם אמר... "תנו לי את הכח - אני כבר אטפל בהם"

(סליחה סליחה סליחה אני ממש לא גזען זה פשוט התבקש - יאלה תנו לי נקודה שחורה על הגב)
    Boogle ולא Google קפיש?
    על טעויות- משלמים, על שגיאות - משלמים יותר ...
    צדק- זה כוכב במערכת השמש אין מה לחפש אחריו.

בלוגים ומאמרים שימושיים: לכו חפשו תחת שם המשתמש שלי

תודה!
    1
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

ציטוט נכתב במקור על ידי MDreamer צפיה בהודעה
    חיים? מי ירד עליך? מי נכנס בך? רק תגיד לי ואני רץ עליו!

ולעניין כולכם צודקים אבל מה לעשות שזה העם שלנו. זה אותו בן אדם שחונה בדאבל פארקינג מול הפיצוציה ואותו אחד שאתם שולחים את הילדים שלכם לבית ספר עם הילדים שלו.

קדימה חברים תתלוננו עליי,הנה יש לכם הזדמנות במה שחשקה נפשכם,לכל החוכמולוגים שביניכם שמשחקים אותה יפי נפש,שאתם רואים שיש איזה ויכוח אתם רצים כמו ילדים קטנים למחשב לראות מה כל אחד כתב לשני,אז מה אתם משחקים אותה פתאום שאתם רוצים אוירה יותר נעימה,אתם תתפוצצו אם לא יהיו כאן ירידות אחד על השני,אין כמעט יום שעובר בלי איזה חוכמולוג אם תשובה עסיסית,אבל בסך הכל הפורום ברובו מקצועי ויש המון מה ללמוד מכאן,ומצד שני יש פה ושם קצת ירידות אחד על השני,במקום להתלונן וכל פעם לפתוח פוסט חדש על כמה חרא ולא טוב ולמלא את דפי הפורום בשטויות,קחו את ההצעה של דרימר ותתחילו לשלוח לו בפרטי,אני מרשה לכם להתלוננן עליי ראשון,תציפו אותו בשם ללו ללו ללו ללו ללו ללו ללו ללו ללו ללו,שהוא יילך לישון הוא יחלום על ללו,קדימה בכיינים תתחילו במשימה,שבת שלום לכם
    טייסת בן גוריון בפיקודו של ללו
    funjet
    pylon
    axn pylon 6s
    tricopter extrim
    futaba 8uhps 2.4

תודה!
    38
    הודה 231 פעמים ב 189 הודעות
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

אתה מתלונן כמו בחורה - מה נסגר איתך ולמה אתה חושב שהכל קשור אליך? אולי אתה סתם מחפש תשומת לב?
    Henseleit TDR
    DX7
    --------------------
    למכירה:

מסוק 700 TDR

תודה!
    1
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

ציטוט נכתב במקור על ידי wonderd צפיה בהודעה
    אתה מתלונן כמו בחורה - מה נסגר איתך ולמה אתה חושב שהכל קשור אליך? אולי אתה סתם מחפש תשומת לב?
    אני מתלונן כמו בחורה הצחקת אותי,מי הבכיין שפתח את השרשור כמו ילדה קטנה שרצה לגננת להתלונן,ראית איזה איזכור שכתבתי שזה עליי,ולגבי תשומת לב שאני מחפש תיראה לאחרונה את השם שלי מופיע מספר פעמים בתגובות לא נעימות כלפיי,ואני לא יכול שלא להגיב מה לעשות כל אחד והשריטה שלו,ואל תיקח כל דבר קשה זה לא טוב ללב,אני מתאר לעצמי שאתה בחור צעיר,תזרום עם החיים,יש בחיים דברים יותר מרגיזים מהפורום,תיכף יתעוררו כל הבכיינים למיניהם ותיראה איזה תגובות יהיו כאן
    טייסת בן גוריון בפיקודו של ללו
    funjet
    pylon
    axn pylon 6s
    tricopter extrim
    futaba 8uhps 2.4

תודה!
    10
    הודה 20 פעמים ב 16 הודעות
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

עולם כמנהגו נוהג...
    מה שהיה הוא שיהייה...לצערי
    שבת שלום וחמימה לכולם.
    עוזי

תודה!
    89
    הודה 302 פעמים ב 270 הודעות
    כניסות לבלוג
    1
    הוזכר
    7 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

אלעד, הפורום חופשי לכל המשתמשים, כמו בתחומים אחרים בחיים יהיו כאלה שישאלו מתמימות ויהיו כאלה שפשוט מעצלות. בדרך כלל התשובות העוקצניות מגיעות לשאלות שדי מובן שמגיעות מכיוון העצלנות או לשואלים שמפגינים זילזול בהפנייה - כי לא ענו להם - ועכשיו!
    אפשר לחסום את שני הצדדים, אבל אז הפורום יהפוך לדיקטטורה שבה סטייה קלה מהמוכתב תגרור סנקציות.

לכן אני אשתמש במה שכתב עוזי - רק אולי בהשלכה אחרת - " מה שהיה הוא מה שיהיה"

וכנראה שימשכו ה:
    Snappy answers to stupid questions
    (למי שקרא או קורא MAD)

תהנו מהסביבה התומכת ותעזרו בשמירת אוירה נעימה
    צביקה

If you can't make it fly, try harder, else RTFM

תודה!
    31
    הודה 180 פעמים ב 100 הודעות
    כניסות לבלוג
    3
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

צביקה הזכרת לי את בטלסטאר גלאקטיקה...
    "All of this has happened before, and it will all happen again"

תודה!
    89
    הודה 302 פעמים ב 270 הודעות
    כניסות לבלוג
    1
    הוזכר
    7 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

אייל, איך הגעת למעל 5000 הודעות ??? אתה צריך לקבל את "אות אביר הפורום"
    כל הכבוד !

המיקום שלך מזכיר לי פרוייקט שעסקתי בו.. Click image for larger version. 

Name:	HellStar1.jpg 
Views:	57 
Size:	456.1 קילובייט 
ID:	38671
    צביקה

If you can't make it fly, try harder, else RTFM

תודה!
    31
    הודה 180 פעמים ב 100 הודעות
    כניסות לבלוג
    3
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

אני חושב שאני צריך לקבל ריטלין.

עמוד 2 מתוך 2 ראשוןראשון 12

נושאים דומים

1. הרבה אלקטרוניקה חדשה + חלקים ל500
    על ידי RoiA בפורום רדיו, אלקטרוניקה וציוד נלווה
    תגובות: 4
    הודעה אחרונה: 15-10-2010, 21:00:28
  2. [אוף!] משהו שמציק לי פה כבר הרבה זמן
    על ידי aofer בפורום פורום דאונים וטיסנים חשמליים
    תגובות: 52
    הודעה אחרונה: 30-09-2010, 12:53:44
  3. סוף סוף סיימתי תיאק 55 מקאפה שרציתי:)
    על ידי ram130111 בפורום פורום דאונים וטיסנים חשמליים
    תגובות: 7
    הודעה אחרונה: 16-08-2009, 21:31:28
  4. [מדליק] מאמר חדש בפורום השכן - הסבת משדר RD6000 לשידור בתדר 2.4Ghz
    על ידי ליאור זהבי בפורום פורום דאונים וטיסנים חשמליים
    תגובות: 4
    הודעה אחרונה: 18-05-2009, 14:02:02
  5. מאמר שכתבתי בפורום מסוקי הניטרו...
    על ידי lior_bar_ami בפורום פורום מסוקים חשמליים
    תגובות: 8
    הודעה אחרונה: 26-04-2009, 23:32:32

הרשאות פרסום