השירשור המקורי:
http://www.rcgroups.com/forums/showt...53#post8701540

והנה מה שגוגל עשה עם זה:

תרגום מאנגלית לעברית

סקרן לראות מה הטווחים הם על מערכת Spektrum, המצאתי
ניסוי כדי לגלות. לא מדעית לחלוטין, אך נציג.

אני רכוב AR6100 (1.2) ו AR7000 על חתיכת דיקט והדביקה אותו בקופסת קרטון (ראו תמונות). אנטנות כונס העיקריים היו בכיוון משמאל לימין ואת הלוויין AR7000 אנטנת מקלט היה בכיוון אנכי. מכלול זה הלך על גבי ג 'יפ שלי עם סיומת סרוו מוביל לרוץ דרך sunroof. על המושב של המכונית היו שתי סוללות ושני servos עם היד על אותם כי היו דגלים קלטת זיהוי אשר הלך מקלט שבו.

זה נתן לי שני מקלטי להשוות והניח אותם מספיק רחוק מעל גג המכונית כדי להעלים את מרבית, אם לא כל, הפרעות מתכת. ו servos היו מחוברים לנמל המצערת על מקבלי, אשר שניהם היו מאוגדים אותו מודל על DX7. זרועות servos היו אופקיים (מצערת מלאה) בעת קבלת האות והטילה אנכי כאשר האות אבד (להיכשל בעמדה בטוחה).

עם אשתי שומר על DX7 יושב על גבי המכונית שלה, נסעתי במכונית שלי עם מקלטי עד רחוב מהמקום החניה שלה. הייתי בקו ראייה כמעט שלושה קילומטרים למעט גבעה במרחק כשלושה קילומטרים ממנה. המקום שלה היה כ -100 מטרים מעל הרחוב הייתי. ראה צילום.

תוצאות:

עם האנטנה DX7 אנכי ואת אנטנות המקלט הראשי אופקי
בניצב לקו הראייה:

מוצק עם שום הנושרים על מקלט או עבור 1.7 קילומטרים. ב 1.7 מייל
AR6100 התחיל טיפה פנימה והחוצה, AR7000 היה מוצק. הולך מאחורי הגבעה ב 1.9 קילומטרים הן נשרו, כפי שהיית מצפה. במהירות של 2.2 קילומטרים AR7000 התחיל טיפה פנימה והחוצה נעשה מוצק של 2.4 קילומטרים בזמן AR6000 היה פנימה והחוצה. ב 2.8 קילומטרים, המרחק מקסימום זמינות קו ראיה, היה AR 6000 ולצאת ו AR7000 היה מוצק.

ההתקנה כנ"ל האנטנה רק DX7 כפוף אופקי:

שני מקלטי מוצק על 2.8 קילומטרים, יורד פנימה והחוצה מאחורי הגבעה במהירות 2.2
קילומטרים, מוצק אז מ -1.7 קילומטרים בחזרה לקו ההתחלה. זה הניח את שתי המרכזי
כונס אנטנות האנטנה DX7 במטוס זהה. לפני שהם
ניצבים זה לזה. התיאוריה רדיו אומר שניהם צריכים להיות באותו מישור (מישור גיאומטרי, לא מטוס באוויר) עבור טווח מרבי.

לשים את מקלטי כך את כל שלוש אנטנות היו האופקי מצביע על הנשירה DX7 שנגרם על 1.7 קילומטרים. זהו המקרה הגרוע ביותר עבור מגוון צפוי. עם זאת, מפנה מעגל בתוך 1.5 קילומטרים של DX7 לא גרמה הנושרים עם מקלטי בכיוון הרגיל.

מסקנות:

טווח AR6100 הוא כמעט טוב כמו AR7000 עד 2.8 קילומטרים. מקלט לוויין של AR7000 עשה את זה בגלל מוצק יותר לאותת הגיוון ואת כיוון האנטנה כפולה, כצפוי. זה לא היה רגישים כמו אל המכוניות החולפות כמו AR6000 היה, שוב בזכות מקלט לווייני.

כיפוף האנטנה DX7 לתוך המטוס זהה את האנטנה למקלט משפר את טווח. זו מיתנה ידי תמרון מתמיד של מודלים שלנו, אז אני לא מחשיב אותו חשש. פלוס בטווחים שבו אתה יכול לראות את המודל שלך החיבור הוא מוצק ללא תלות בכיוון האנטנה.

המסקנה הסופית: אני מניח שיש לי דרך הרבה יותר מדי זמן על הידיים שלי ....

אני מודה, התירגום על הפרצוף, עדיף לעיין במקור