שמות משתמשים לתיוג

מציג תוצאות 1 עד 6 מתוך 6

נושא: בחירת מסוק 450

תודה!
    0
    הודה 3 פעמים ב 2 הודעות
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

ברירת מחדל בחירת מסוק 450

שלום,
    אני רוצה להתקדם מהמסוקים הקטנים שהטסתי עד היום למסוק גדול יותר. גודל 450 בערך.
    יש לי תקציב בשביל זה של לא יותר מ 2000 ש״ח ואני צריך שהוא יגיע עם שלט וסוללות כי למסוקים הקטנים שלי הגיעו שלטים גרועים איתם...
    עשיתי סוג של סקר שוק ואני שוקל מאוד בחיוב את ה blade 450 3d החדש של eflite שהוא ממה שהבנתי בעצם כמו בלייד 400 עם שיפורים של הגיירו וסרוו זנב ו dx6i עם הטכנולוגיית שידור החדשה DSMX.
    כמו כן אני די מכור למוצרים של eflite כי איתם נכנסתי לתחום הזה (blade mcx, msr, SR ) אז הכף די נטוייה אפשר לומר.
    אז מה אתם אומרים? מה אתם חושבים על blade 450???
    זה דיל טוב או שיש משהו יותר טוב שאפשר להשיג בתמורה לכסף?
    תודה

תודה!
    202
    הודה 124 פעמים ב 86 הודעות
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

ברירת מחדל תגובה: בחירת מסוק 450

חבריקו תסתכל בחתימה שלי זה הכי טוב שתוכל להשיג בלי לשלם ביוקר.
    אם אתה מתחיל רצוי שתקח מנוע,בקר וסוללות חלשים יותר ולהבי FG זולים.
    זה גם יוזיל לך. אתה מוזמן לדבר איתי וגם לבוא לראות.

ציטוט נכתב במקור על ידי Yogev צפיה בהודעה
    שלום,
    אני רוצה להתקדם מהמסוקים הקטנים שהטסתי עד היום למסוק גדול יותר. גודל 450 בערך.
    יש לי תקציב בשביל זה של לא יותר מ 2000 ש״ח ואני צריך שהוא יגיע עם שלט וסוללות כי למסוקים הקטנים שלי הגיעו שלטים גרועים איתם...
    עשיתי סוג של סקר שוק ואני שוקל מאוד בחיוב את ה blade 450 3d החדש של eflite שהוא ממה שהבנתי בעצם כמו בלייד 400 עם שיפורים של הגיירו וסרוו זנב ו dx6i עם הטכנולוגיית שידור החדשה DSMX.
    כמו כן אני די מכור למוצרים של eflite כי איתם נכנסתי לתחום הזה (blade mcx, msr, SR ) אז הכף די נטוייה אפשר לומר.
    אז מה אתם אומרים? מה אתם חושבים על blade 450???
    זה דיל טוב או שיש משהו יותר טוב שאפשר להשיג בתמורה לכסף?
    תודה
    יואב

תודה!
    0
    הודה 3 פעמים ב 2 הודעות
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

ציטוט נכתב במקור על ידי Yoav Lahav צפיה בהודעה
    חבריקו תסתכל בחתימה שלי זה הכי טוב שתוכל להשיג בלי לשלם ביוקר.
    אם אתה מתחיל רצוי שתקח מנוע,בקר וסוללות חלשים יותר ולהבי FG זולים.
    זה גם יוזיל לך. אתה מוזמן לדבר איתי וגם לבוא לראות.
    טירקס לא מקורי אה?..כמה עלה כל הציוד הזה? האמת לא כל כך נראה לי אני רוצה בשביל מסוק רציני ראשון ללכת על משהו מוכר ועד עכשיו הטסתי מסוקים שמגיעים בנויים..אני לא כל כך יודע להתעסק עם כל הקטע של הבנייה, רוצה פשוט להטיס

תודה!
    6
    הודה 25 פעמים ב 18 הודעות
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

שלום יוגב

אם ברצונך להיות מטיס רציני עדיף שתפנים ואף יותר מזה תלמד לאהוב את הצד המכאני ותהליך הבניה,
    כל מטיס רציני מנסה תרגילים חדשים ולעיתים מרסק, דבר שיגרור אותך לפירוק והרכבה מחדש של מכלולי המסוק.
    בנוסף, הבנה של מבנה המסוק בהחלט יכולה לעזור לך להגיע לרמת טיסה גבוהה יותר ורמת שליטה ומיצוי יכולות המסוק טובים יותר.
    מובן שיש רתיעה פנימית מהלא מובן בבניה ורצון להתמקד רק בחלק הטיסתי של התחביב אבל ריסוק אחד טוב ובניה אחת תגמול אותך מרתיעה זו!

מסוק רציני הוא קוצץ ראשים וטוב תעשה עם תאמץ קצת פחד לגבי כשלים מכאניים וחשמליים,
    תחזוקה שוטפת (מעטה ככל שתהיה בחשמליים) ובניה נכונה של מסוק (בעיקר אחרי ריסוק) הם המפתח למיזעור הסכנות הכרוכות!!!

ולכן, תבדוק מה המסוקים הנבחרים ביותר בשוק ואל תהסס ללכת על אחד שלא בא מורכב,
    אם תלך על מסוק פופולרי יהיו לך יותר אנשים לידך שיוכלו לעזור, נגישות טובה יותר לחלפים ושוק יד שניה פעיל יותר לכשתרצה לעבור הלאה
    TREX 500 ESP
    FUTABA 7C
    AXN
    FMS P51 Mustang V6

תודה!
    0
    הודה 3 פעמים ב 2 הודעות
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

ציטוט נכתב במקור על ידי hagpel צפיה בהודעה
    שלום יוגב

אם ברצונך להיות מטיס רציני עדיף שתפנים ואף יותר מזה תלמד לאהוב את הצד המכאני ותהליך הבניה,
    כל מטיס רציני מנסה תרגילים חדשים ולעיתים מרסק, דבר שיגרור אותך לפירוק והרכבה מחדש של מכלולי המסוק.
    בנוסף, הבנה של מבנה המסוק בהחלט יכולה לעזור לך להגיע לרמת טיסה גבוהה יותר ורמת שליטה ומיצוי יכולות המסוק טובים יותר.
    מובן שיש רתיעה פנימית מהלא מובן בבניה ורצון להתמקד רק בחלק הטיסתי של התחביב אבל ריסוק אחד טוב ובניה אחת תגמול אותך מרתיעה זו!

מסוק רציני הוא קוצץ ראשים וטוב תעשה עם תאמץ קצת פחד לגבי כשלים מכאניים וחשמליים,
    תחזוקה שוטפת (מעטה ככל שתהיה בחשמליים) ובניה נכונה של מסוק (בעיקר אחרי ריסוק) הם המפתח למיזעור הסכנות הכרוכות!!!

ולכן, תבדוק מה המסוקים הנבחרים ביותר בשוק ואל תהסס ללכת על אחד שלא בא מורכב,
    אם תלך על מסוק פופולרי יהיו לך יותר אנשים לידך שיוכלו לעזור, נגישות טובה יותר לחלפים ושוק יד שניה פעיל יותר לכשתרצה לעבור הלאה
    אני מקבל את מה שאתה אומר, שלא תבין לא נכון גם אני ריסקתי לא מעט את המסוק שלי וחלק מהמקרים הייתי צריך לפרק אותו לגורמים וזה באמת עזר לי להבין יותר את המכניקה, אין לי בעיה לרסק ולתקן אחר כך, פשוט אף פעם לא הרכבתי מסוק מההתחלה, מזה אני נרתע כי כשאני מזמין חלפים למסוק שהתרסק אני 100% בטוח שהם יעבדו על המסוק שלי, במסוק חדש יש עניין של תאימות והבנה ברמה יותר גבוהה ואני חושב שאני עדיין לא שם :/

תודה!
    56
    הודה 761 פעמים ב 594 הודעות
    הוזכר
    2 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

ציטוט נכתב במקור על ידי Yogev צפיה בהודעה
    טירקס לא מקורי אה?..כמה עלה כל הציוד הזה? האמת לא כל כך נראה לי אני רוצה בשביל מסוק רציני ראשון ללכת על משהו מוכר ועד עכשיו הטסתי מסוקים שמגיעים בנויים..אני לא כל כך יודע להתעסק עם כל הקטע של הבנייה, רוצה פשוט להטיס

אתה סותר את עצמך בתגובה הזאת
    לא שהמערכת שלו טובה, אבל הבחירה שלך לא תואמת את ההגדרה שלך: "מסוק רציני ראשון" או "משהו מוכר"
    קיבלת הודעה פרטית, לתשומת ליבך
    בניית טיסנים והדרכת בנייה והטסה הטסה למתחילים בכל גיל.
    יעוץ טלפוני חינם
    ריכוז מידע. כאן תמצא תשובות להמון שאלות:
    http://www.efly.co.il/forums/showthr...%E9-%F2%E5%E3%
    עודד- 0525-454380 (לא לשלוח SMS, עונה רק לשיחות )
    https://www.facebook.com/profile.php?id=100007080663110

נושאים דומים

1. [עזרה!] בחירת מסוק
    על ידי שם טוב בפורום פורום מסוקים חשמליים
    תגובות: 13
    הודעה אחרונה: 08-01-2011, 20:39:42
  2. [שאלה] בחירת מטוס
    על ידי daniellevy בפורום פורום דאונים וטיסנים חשמליים
    תגובות: 14
    הודעה אחרונה: 02-12-2010, 17:43:10
  3. [עזרה!] בחירת סוג הדלק ל SAITO 150
    על ידי avil בפורום פורום טיסני דלק