שמות משתמשים לתיוג

מציג תוצאות 1 עד 22 מתוך 22

נושא: עזרה בבחירת מסוק

תודה!
    0
    הודה 3 פעמים ב 2 הודעות
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

ברירת מחדל עזרה בבחירת מסוק

אני מחפש הרבה זמן מסוק RTF גודל 450 במחיר אטרקטיבי ולא מוצא.
    לפי השרשור הקודם לא המלצתם לי על הבלייד 450 3D החדש שיצא,

http://www.bladehelis.com/Products/D...ProdID=BLH1600

בבקשה לא להתעצבן עליי אבל אני עדיין שוקל אותו מאוד ואסביר גם למה:
    דבר ראשון הוא מגיע עם שלט רציני (DX6I) שזה הולך להיות השלט הראשון שלי שניתן לתכנות וכל זה...והמחיר מחירון שלו לבד הוא 200$
    בנוסף הוא מגיע עם סוללה ומטען (אני יודע שגם אפשר להשיג אותם בזול בהסיני) וזה נגיד חוסך לי עוד עלות של 20$ בערך כי לי אין שום דבר מטיסנים קודמים כי זה המסוק הראשון שלי בגודל הזה.
    בהתחשב שכל החבילה הזאת עולה 470$ זה יוצא 250$ רק למסוק עם כל האלקטרוניקה מוכנה לפעולה (נכון לא אלקטרוניקה איכותית מי יודע מה אבל גם אפשר לסמוך עליה שהיא לא זבל)
    ועוד דבר שגם אני לוקח בחשבון זה שהוא מגיע מורכב ולכן יותר פשוט להתחיל איתו ועם הזמן לשדרג אותו ולהבין איך העסק הזה עובד.
    בקיצור אני מתחיל מאפס ולכן אני לוקח כל מיני דברים שאולי נראים לכם כמובן מעליו בחשבון.
    אשמח לייעוץ לגביו וכל מי שיגיד לי שהוא לא שווה כלום בבקשה שלא סתם יגיד באוויר וייתן לי חלופה הולמת (עם דגש על תקציב המסוק וכל הדברים הנלווים שאני צריך להשיג)
    תודה רבה רבה לעונים ברצינות.

תודה!
    0
    הודה 3 פעמים ב 2 הודעות
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

ברירת מחדל תגובה: עזרה בבחירת מסוק

בבקשה אם אפשר תשובה בהקדם, אני נוסע מחר לארה"ב ומתלבט אם לקנות שם את ה MCP X או להשקיע בBLADE 450 3D שכבר מגיע עם שלט נורמלי.
    תודה!

תודה!
    462
    הודה 569 פעמים ב 442 הודעות
    כניסות לבלוג
    1
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

יוגב קטונתי מלהמליץ בעצמי.
    רק אומר שכששאלתי אני על הblade CP - שלהבנתי זהו אחיו הקטן של המסוק עליו אתה מדבר, נשפכו עליו קיטונות של תסכול מצד מטיסים לשעבר מאוכזבים שטענו שבילו איתו יותר זמן בחיזוקים תיקונים כיוונים וקיטורים, מאשר בהטסה בפועל. אינני יודע לומר לך מנסיון אישי אך ההמלצות הללו של חברי הפורום נגעו בי, אחרי הכל מדובר בתחביב שאמור להיות מהנה ולא עונש...
    Gil Friman

-------------------------------
    T-rex 600esp FBL
    רחפן f450 fpv
    MS Composite Swift II
    Mountain Models EVA Sport
    Hitec Aurora 9

תודה!
    462
    כניסות לבלוג
    1
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

ומצד שני... 470$ זה מחיר מפתה.
    בתור רוכש טרי של Trex 500E אני יכול להעיד, שאין ספק שמדובר בעסק יקר. זה לא רק המסוק - בחרתי דגם זול יחסית בעלות של 435$ לקומבו מלא, אבל תוסיף על זה 120$ בערך למטען ו2 סוללות נורמליות, עוד 100$ לכלי עבודה, קונקטורים וכאלה וחלקי חילוף ראשוניים, עוד 40$ לזוג להבים ספייר ועוד 100-120$ למשלוחים של כל זה והופ עברת את ה800$. תוסיף רדיו סביר ב1500-2300₪ והנה אתה סביב 4500-5000₪, וזה עוד לפני ביטוח, שיעורי הטסה, ריסוקים וכו׳. אז כן, 470$ כולל רדיו בסיסי אך סביר (שלא יתפסו אותך במכס..) זה מחיר מפתה. גם אתה תצטרך להשקיע בעוד סוללה אחת לפחות, קצת חלקי חילוף ולהבים חלופיים (ל450 יש מגוון רחב יותר ומחירים זולים יותר לעומת קטגוריית ה500) ובטח תרצה לשדרג בהמשך את המטען, אבל בגדול המחיר מפתה. מקווה בשבילך שלא תהיה בעוד שנה מהמאוכזבים שמרגישים שזרקו סתם כסף על מוצר בינוני. שוב, לא מנסיון אישי רק מתגובות הח׳ברה פה...*
    Gil Friman

T-rex 600esp FBL
    רחפן f450 fpv
    MS Composite Swift II
    Hitec Aurora 9

תודה!
    121
    הודה 128 פעמים ב 96 הודעות
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

מה עדיף פיאט פונטו או מזדה 3 אני לא מבין יש לכם כל כך הרבה חומר שנרכש בידע דם ודמעות והמון כסף ואתם כל פעם בוחרים לא להשתמש בו אני לפעמים חושב שאין צורך לנעוץ חומר כי גם ככה לא משתמשים בו .

עשה לעצמך טובה ואל תקנה לא את זה ולא את השני תקנה שלט טוב ותתחיל לקנות את כל המסביב ,תחסוך ואז תקנה מסוק כמו שצריך כך תחסוך לך הרבה כסף ותסכול מיותר mcpx זה לא מסוק למתחילים בכלל ומסוק 450 יש טובים בהרבה ממה שכתבת כאן עם אלקטרוניקה מכובדת למרות שגם 450 לטעמי מסוק קצת קשה להתחלה מניסיון אישי .
    TREX 450 PRO FBL
    TREX 600 N FBL
    TREX 700N FBL
    TREX 700E V2 FBL
    שלט DX7

תודה!
    56
    הודה 761 פעמים ב 594 הודעות
    הוזכר
    2 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

ציטוט נכתב במקור על ידי Friman צפיה בהודעה
    ומצד שני... 470$ זה מחיר מפתה.
    בתור רוכש טרי של Trex 500E אני יכול להעיד, שאין ספק שמדובר בעסק יקר. זה לא רק המסוק - בחרתי דגם זול יחסית בעלות של 435$ לקומבו מלא, אבל תוסיף על זה 120$ בערך למטען ו2 סוללות נורמליות, עוד 100$ לכלי עבודה, קונקטורים וכאלה וחלקי חילוף ראשוניים, עוד 40$ לזוג להבים ספייר ועוד 100-120$ למשלוחים של כל זה והופ עברת את ה800$. תוסיף רדיו סביר ב1500-2300₪ והנה אתה סביב 4500-5000₪, וזה עוד לפני ביטוח, שיעורי הטסה, ריסוקים וכו׳. אז כן, 470$ כולל רדיו בסיסי אך סביר (שלא יתפסו אותך במכס..) זה מחיר מפתה. גם אתה תצטרך להשקיע בעוד סוללה אחת לפחות, קצת חלקי חילוף ולהבים חלופיים (ל450 יש מגוון רחב יותר ומחירים זולים יותר לעומת קטגוריית ה500) ובטח תרצה לשדרג בהמשך את המטען, אבל בגדול המחיר מפתה. מקווה בשבילך שלא תהיה בעוד שנה מהמאוכזבים שמרגישים שזרקו סתם כסף על מוצר בינוני. שוב, לא מנסיון אישי רק מתגובות הח׳ברה פה...*

הרכישה שלך אינה דוגמה וכנ"ל המחירים ששילמת
    זה לא המדד לרכישה יעילה כלכלית
    בניית טיסנים והדרכת בנייה והטסה הטסה למתחילים בכל גיל.
    יעוץ טלפוני חינם
    ריכוז מידע. כאן תמצא תשובות להמון שאלות:
    http://www.efly.co.il/forums/showthr...%E9-%F2%E5%E3%
    עודד- 0525-454380 (לא לשלוח SMS, עונה רק לשיחות )
    https://www.facebook.com/profile.php?id=100007080663110

תודה!
    462
    כניסות לבלוג
    1
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

ציטוט נכתב במקור על ידי wind556 צפיה בהודעה
    הרכישה שלך אינה דוגמה וכנ"ל המחירים ששילמת
    זה לא המדד לרכישה יעילה כלכלית
    נכון עודד. אבל לא כיוונתי לקריטריון של ״רכישה יעילה כלכלית״. הגדרת הכדאיות שלי הייתה שונה, ולא אפתח על זה ויכוח עם אף אחד פה. זה עניין של נקודת מבט אישית.
    אני חושב שמנקודת מבט כלכלית גרידא אני יכול להבין את הפיתוי שלו. אם כי מהרבה סיבות אחרות, כמו שאמרתי, אני מתחבר לעמדת רוב חברי הפורום (וגם לעמדתך... אתה היית מראשי הקוטלים של הBlade CP כששאלתי עליו בעבר) שמדובר בקנייה שאיננה כדאית.
    לגבי השאלה מה כן כדאי? זו שאלה גדולה והדיבייט הזה מתמשך פה המון זמן, ועוד ימשיך כנראה ככל שהמהפכה הסינית תתגלגל. אני לא נוקט עמדה גלובלית רק מציין שהבחירה האישית שלי, יצאה הרבה יותר יקרה ממה שהיה כתוב על הנייר מנקודת המבט ההתחלתית - ומתריע בפני יוגב שצריך להביא בחשבון את ההוצאות ההקפיות מעבר למסוק עצמו ולאלקטרוניקה נטו. שבמקרה שלי, יצאו כמעט כמו עלות הקומבו של המסוק (שוב, הבחירות שלי לאו דווקא היו הזולות ביותר אך גם בוודאי לא היקרות ביותר).*
    Gil Friman

T-rex 600esp FBL
    רחפן f450 fpv
    MS Composite Swift II
    Hitec Aurora 9

תודה!
    56
    הוזכר
    2 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

נכון עודד. אבל לא כיוונתי לקריטריון של ״רכישה יעילה כלכלית״. הגדרת הכדאיות שלי הייתה שונה, ולא אפתח על זה ויכוח עם אף אחד פה. זה עניין של נקודת מבט אישית.
    אני חושב שמנקודת מבט כלכלית גרידא אני יכול להבין את הפיתוי שלו. אם כי מהרבה סיבות אחרות, כמו שאמרתי, אני מתחבר לעמדת רוב חברי הפורום (וגם לעמדתך... אתה היית מראשי הקוטלים של הBlade CP כששאלתי עליו בעבר) שמדובר בקנייה שאיננה כדאית.
    לגבי השאלה מה כן כדאי? זו שאלה גדולה והדיבייט הזה מתמשך פה המון זמן, ועוד ימשיך כנראה ככל שהמהפכה הסינית תתגלגל. אני לא נוקט עמדה גלובלית רק מציין שהבחירה האישית שלי, יצאה הרבה יותר יקרה ממה שהיה כתוב על הנייר מנקודת המבט ההתחלתית - ומתריע בפני יוגב שצריך להביא בחשבון את ההוצאות ההקפיות מעבר למסוק עצמו ולאלקטרוניקה נטו. שבמקרה שלי, יצאו כמעט כמו עלות הקומבו של המסוק (שוב, הבחירות שלי לאו דווקא היו הזולות ביותר אך גם בוודאי לא היקרות ביותר).*

אין בכלל וויכוח
    אני רק טוען שהרכישה שלך אינה יכולה להוות מדד לעלויות כלשהן
    זאת היתה בחירתך מהשיקולים שלך, ולא מתוך נסיון למצוא את התמורה הכי טובה לכסף (מבלי לאבד מאומה מההנאה)
    נכון שצריך להביא בחשבון הוצאות הקפיות, אבל הסכומים שונים דרמטית ממה שאתה רכשת
    100$ לכלי עבודה?????? זה טירוף אפילו למי שמרכיב כל יום מסוק
    להבים ב40$? גם זה טירוף למתחיל שממילא ירסק את הלהבים ישר על ההתחלה
    כנ"ל מטען וסוללות, הלכת על הביוקר שלא באמת צריך...

לגבי עמדתי על הבלייד, הוא כבר קיבל הסבר מקיף וארוך על כך בשיחה אישית
    יעוץ טלפוני חינם

תודה!
    0
    הודה 0 פעמים ב 0 הודעות
    כניסות לבלוג
    1
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

נו חברה תנו לבחור יעוץ מקצועי ודי לרדת עליו הוא הבין שהוא טועה
    ממה שאני יודע וזה מעט מאוד אני לא מגיע לקצה של האבק שעל הנעלים של החברה כאן!
    אבל תקנה 450 משומש מאיזה דגם שתמצא כשהוא מושלם ומוכן לטיסה בלא יותר מ 550 ש"ח נקודה והחברה הטובים כאן יוכלו להגיד לך כמה זה בדולר שחור, ירוק, יציג, וסיני .. כן מתברר שיש דבר כזה!
    ואז תוסיף שלט שיש לו סי סי פי אם ומיקסים ותבקש שיתכנתו לך אותו למצב " אוטו פילוט "- טייס אוטומאטי- סתאם לצערי אין דבר כזה (אבל נראה לי שהם יכולים לעשות את זה לדעתי במיוחד ארז מפורום אלקטרוניקה אם הוא רוצה..)
    השלט לא יעלה לך יותר מ 700 ש"ח ואז תתחיל להתאמן בהטסה עם חברה שמבינים או להתאמן בריסוקים לבד!
    עצה שלי תלך עם מישהו שמבין זה תמיד יותר זול נקודה!
    ואם אתה מוצא בחו"ל משומשים זה בטוח יותר זול מבארץ לדעתי אז תביא כל מה שנכנס במזוודה ( רק אל תאבד אף בורג...)
    טיסה נעימה תרתי משמע
    במקום שיש רצון תמיד ישנה דרך

תודה!
    462
    כניסות לבלוג
    1
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

ציטוט נכתב במקור על ידי wind556 צפיה בהודעה
    נכון שצריך להביא בחשבון הוצאות הקפיות, אבל הסכומים שונים דרמטית ממה שאתה רכשת
    100$ לכלי עבודה?????? זה טירוף אפילו למי שמרכיב כל יום מסוק
    להבים ב40$? *גם זה טירוף למתחיל שממילא ירסק את הלהבים ישר על ההתחלה
    כנ"ל מטען וסוללות, הלכת על הביוקר שלא באמת צריך...
    בוא לא נצא מפרופורציות עודד. 100$ כולל בתוכו חלקי חילוף ראשוניים ב70$ בערך; אולי אפשר לקנות מסוק שחלקי החילוף שלו יותר זולים אבל כאן זה כבר נכנס לשיקול הראשוני בקנייה של הטי רקס. ואם כבר השקעתי בטי רקס נראה לי מתבקש לקנות חלפים מקוריים של אליין, ומה לעשות, הם יקרים. זו נגזרת של הבחירה הראשונית במסוק שידעתי שיהיה יקר יותר לתחזוקה, וכמו שאמרתי השיקולים בבחירה שלו לא היו רק כספיים. ואגב אני לא חושב שהשתגעתי פה - 2 צירים ראשיים, 2 ספינדלים, גג״ש ראשי 1, בום 1, רצועת זנב 1, סט ברגים וסט לינקים. עוד 15$ נניח לקונקטורים, שרינקים, כבלים, לוקטייט וכולי-ציוד מתכלה, ועוד 15$ לכלים בערך - מד פיטצ׳, מברגים, משקל דיגיטלי, Swashplate leveler. זהו נראה לי. להבים ב40$= זוג אחד של אליין ב40$ או 2 של הירובו ב20$ לזוג. מסכים שאפשר אולי לחסוך כאן 20$ לריסוק. אני לא בטוח עדיין כמה אני אופטימי לגבי סיכויי הריסוקים שלי (השלט של הסימולטור עוד לא הגיע... למרות שההיסטוריה שלי עם הסולו פרו מכוונת לחסוך לחלקי חילוף...) לגבי הסוללות - נאנו טק 2650 35-70C זו בחירה יקרה? עלו 32$ או 35$ לסוללה בסווארם, אני לא זוכר. זיפי בנפח דומה, 40c, עולות אותו דבר. וגם אתה ממליץ הרי רק על הננו טק או על הזיפי עם 35-40c לפחות. מטען - לפי מה שהבנתי הAccucel 6 המוכר איננו מספיק חזק כדי לטעון סוללות 6 תאים בקצב סביר. בחרתי מטען זול יחסית, במדרגה אחת מעל האקוסל מבחינת המחיר. אז אולי יכולתי לחסוך פה 20$ על המטען, נניח. משלוחים - חילקתי הכל חוץ מהמסוק לחבילות של 50$, ושברתי את הראש שעות על המשקלים כדי למקסם את תכולת המשקל בחבילה. כל מה שבא מהסיני נקנה בסווארם או מרשימת המוצרים המוזלים.*

בקיצור, עבדתי והשקעתי זמן רב כדי לצמצם למינימום את ההוצאות הכרוכות בבחירה הראשונית שלי בTrex 500. אכן אני מסכים שההוריקן כלכלי יותר וגם מהווה אופציה נהדרת למתחילים, אבל כפי שאמרתי, הבחירה הראשונית שלי בטי רקס 500 ולא בהוריקן 425 לא באה בהכרח משיקולים כלכליים גרידא. יש לי את סיבותיי שלי שפירטתי כאן בשרשורים קודמים, וחבל שאחזור על עצמי. אבל במה שקניתי בהחלט השתדלתי לחסוך ואני סופר שקל לשקל, כך שלא נראה לי שיצאתי מפרופורציות... אני חושב שרוב מי שיבחר בחירה ראשונית שכזו, צפוי להוצאות כאלה לפחות, ואם לא הייתי משקיע את המאמצים לחיסכון היה עולה לי עוד כמה מאות שקלים בוודאות.
    אני לא נכנס לויכוח האם הבחירה הראשונית שלי הייתה כלכלית או לא, כבר אמרתי את זה, אלא רק מבהיר לבחור שאם הוא בוחר בדרך שאני בחרתי, זה צפוי להיות לא זול, ורחוק מאד מ470$ למסוק מוכן להטסה. ועוד לא התחלתי להטיס, ולא ספרתי ביטוח ושיעורי הטסה ותיקונים וכו׳... אגב, גם חישבתי כמה יעלה הוריקן עם הסטאפ הסיני הסביר + שהמלצת, שקל לשקל. מסודר אצלי בטבלת אקסל מפורטת כי באמת הייתה לי התלבטות... עם ג׳יירו ספרטן, פלוס חלקי חילוף, סוללות, מטען ומערכת רדיו, זה לא מתקרב ל470$ (כלומר, הרבה הרבה יותר). ב470$ נכנסים בקושי משדר DX6i בארץ + ג׳יירו קווארק של ספרטן. בלי מסוק, בלי יתר האלקטרוניקה, בלי להבים, בלי סוללות, בלי חלקי חילוף ובלי מטען. אז אני רק אומר שהמחיר שהבחור ציין אכן מפתה, אבל לא - לא הייתי ממליץ לו לבחור בדרך הזו ואכן אישית לא הלכתי בה. *
    נערך לאחרונה על ידי Friman; 25-07-2011 בשעה 13:25:55.
    Gil Friman

T-rex 600esp FBL
    רחפן f450 fpv
    MS Composite Swift II
    Hitec Aurora 9

תודה!
    3
    הודה 8 פעמים ב 5 הודעות
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

בוא לא נצא מפרופורציות עודד. 100$ כולל בתוכו חלקי חילוף ראשוניים ב70$ בערך; אולי אפשר לקנות מסוק שחלקי החילוף שלו יותר זולים אבל כאן זה כבר נכנס לשיקול הראשוני בקנייה של הטי רקס. ואם כבר השקעתי בטי רקס נראה לי מתבקש לקנות חלפים מקוריים של אליין, ומה לעשות, הם יקרים. זו נגזרת של הבחירה הראשונית במסוק שידעתי שיהיה יקר יותר לתחזוקה, וכמו שאמרתי השיקולים בבחירה שלו לא היו רק כספיים. ואגב אני לא חושב שהשתגעתי פה - 2 צירים ראשיים, 2 ספינדלים, גג״ש ראשי 1, בום 1, רצועת זנב 1, סט ברגים וסט לינקים. עוד 15$ נניח לקונקטורים, שרינקים, כבלים, לוקטייט וכולי-ציוד מתכלה, ועוד 15$ לכלים בערך - מד פיטצ׳, מברגים, משקל דיגיטלי, Swashplate leveler. זהו נראה לי. להבים ב40$= זוג אחד של אליין ב40$ או 2 של הירובו ב20$ לזוג. מסכים שאפשר אולי לחסוך כאן 20$ לריסוק. אני לא בטוח עדיין כמה אני אופטימי לגבי סיכויי הריסוקים שלי (השלט של הסימולטור עוד לא הגיע... למרות שההיסטוריה שלי עם הסולו פרו מכוונת לחסוך לחלקי חילוף...) לגבי הסוללות - נאנו טק 2650 35-70C זו בחירה יקרה? עלו 32$ או 35$ לסוללה בסווארם, אני לא זוכר. זיפי בנפח דומה, 40c, עולות אותו דבר. וגם אתה ממליץ הרי רק על הננו טק או על הזיפי עם 35-40c לפחות. מטען - לפי מה שהבנתי הAccucel 6 המוכר איננו מספיק חזק כדי לטעון סוללות 6 תאים בקצב סביר. בחרתי מטען זול יחסית, במדרגה אחת מעל האקוסל מבחינת המחיר. אז אולי יכולתי לחסוך פה 20$ על המטען, נניח. משלוחים - חילקתי הכל חוץ מהמסוק לחבילות של 50$, ושברתי את הראש שעות על המשקלים כדי למקסם את תכולת המשקל בחבילה. כל מה שבא מהסיני נקנה בסווארם או מרשימת המוצרים המוזלים.*

בקיצור, עבדתי והשקעתי זמן רב כדי לצמצם למינימום את ההוצאות הכרוכות בבחירה הראשונית שלי בTrex 500. אכן אני מסכים שההוריקן כלכלי יותר וגם מהווה אופציה נהדרת למתחילים, אבל כפי שאמרתי, הבחירה הראשונית שלי בטי רקס 500 ולא בהוריקן 425 לא באה בהכרח משיקולים כלכליים גרידא. יש לי את סיבותיי שלי שפירטתי כאן בשרשורים קודמים, וחבל שאחזור על עצמי. אבל במה שקניתי בהחלט השתדלתי לחסוך ואני סופר שקל לשקל, כך שלא נראה לי שיצאתי מפרופורציות... אני חושב שרוב מי שיבחר בחירה ראשונית שכזו, צפוי להוצאות כאלה לפחות, ואם לא הייתי משקיע את המאמצים לחיסכון היה עולה לי עוד כמה מאות שקלים בוודאות.
    אני לא נכנס לויכוח האם הבחירה הראשונית שלי הייתה כלכלית או לא, כבר אמרתי את זה, אלא רק מבהיר לבחור שאם הוא בוחר בדרך שאני בחרתי, זה צפוי להיות לא זול, ורחוק מאד מ470$ למסוק מוכן להטסה. ועוד לא התחלתי להטיס, ולא ספרתי ביטוח ושיעורי הטסה ותיקונים וכו׳... אגב, גם חישבתי כמה יעלה הוריקן עם הסטאפ הסיני הסביר + שהמלצת, שקל לשקל. מסודר אצלי בטבלת אקסל מפורטת כי באמת הייתה לי התלבטות... עם ג׳יירו ספרטן, פלוס חלקי חילוף, סוללות, מטען ומערכת רדיו, זה לא מתקרב ל470$. *ב470$ נכנסים בקושי משדר DX6i בארץ + ג׳יירו קווארק של ספרטן. בלי מסוק, בלי יתר האלקטרוניקה, בלי להבים, בלי סוללות, בלי חלקי חילוף ובלי מטען. אז אני רק אומר שהמחיר שהבחור ציין אכן מפתה, אבל לא - לא הייתי ממליץ לו לבחור בדרך הזו ואכן אישית לא הלכתי בה. *
    לטעמי, הרכישה שלך מאוד מושכלת ואתה תהנה מאוד מהמסוק.
    המחירים ששילמת סבירים לחלוטין (אולי פרט ללהבים שיכולת לרכוש מצויינים במחיר נמוך בהרבה).
    תמיד אפשר למצוא בדולר פחות, הכל שאלה של כמות הזמן שבא לך להשקיע בשביל זה.

תודה!
    192
    הודה 34 פעמים ב 23 הודעות
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

ציטוט נכתב במקור על ידי SEVEN צפיה בהודעה
    המחירים ששילמת סבירים לחלוטין (אולי פרט ללהבים שיכולת לרכוש מצויינים במחיר נמוך בהרבה).
    תמיד אפשר למצוא בדולר פחות, הכל שאלה של כמות הזמן שבא לך להשקיע בשביל זה.
    +1

תודה!
    462
    כניסות לבלוג
    1
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

.
    טרם הגעתי להזמנה של הלהבים החלופיים. אשמח להמלצות ולינקים ללהבים זולים יותר אך עדיין איכותיים ובטיחותיים.
    כל ההמלצות שקיבלתי עד כה לא ירדו מ20$, ולכן הלהבים של הירובו נראים לי פשרה מושכלת. כאמור, אשמח לקבל המלצות נוספות
    Gil Friman

T-rex 600esp FBL
    רחפן f450 fpv
    MS Composite Swift II
    Hitec Aurora 9

תודה!
    3
    הודה 8 פעמים ב 5 הודעות
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

טרם הגעתי להזמנה של הלהבים החלופיים. אשמח להמלצות ולינקים ללהבים זולים יותר אך עדיין איכותיים ובטיחותיים.
    כל ההמלצות שקיבלתי עד כה לא ירדו מ20$, ולכן הלהבים של הירובו נראים לי פשרה מושכלת. כאמור, אשמח לקבל המלצות נוספות
    הנה:
    http://www.hobbyking.com/hobbycity/s...dProduct=10696
    ברשותי גם להבי עץ למסוק 500 שרכשתי באיביי, מאוד מסיביות והמסוק טס איתן נהדר.

תודה!
    3
    הודה 8 פעמים ב 5 הודעות
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

ודרך אגב, אני אישית לא סומך על שום להב להטסה בגובה העיניים ו/או קרוב לאנשים
    ולכן, גם בשלב הריחופים אני ממליץ לך להטיס מעל לגובה הראש ולא קרוב מידי אל עצמך או הסובבים אותך.
    כשל יכול להגרם לא רק כתוצאה מלהבים מאיכות ירודה (ברגים נגזרים, לוקטייט וכו ...).
    זה הטיפ הקטן שלי.

תודה!
    733
    הודה 551 פעמים ב 447 הודעות
    כניסות לבלוג
    7
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

+1

ולהבים זה מסיביים ולא מסיביות

דעתי בעניין ...

אם הבחור קצר בכסף ואם הוא רוצה מסוק בגודל 400-450
    בלי כל צל של ספק אפשר לקנות 450 למינהו ( טי רקס / קופטראיקס / ... ) משומש במצב סבבה או חדש בקיט עם אלקט' זולה עד זולה מאד עם שלט משומש תקין ואיכותי במחיר שאפילו לא מתקרב למע"מ של המספרים שאתם מדברים עליהם.

אם אפשר או אי אפשר ללמוד להטיס עם זה ? בהחלט כן !!! ( אפילו בלי מדריך )
    אם זה יהיה קל ופשוט ? בהחלט לא !!!
    אם זה כלכלי או נבון או נכון או ... כל אחד חייב לעשות את השיקול של עצמו !

יש פה באיזה מקום פירוט של המערכת שלי עם המסוק שלי ואני חושב שהמחיר שם מאד זול. המסוק טס יפה מאוד וכולם מאושרים ( ולא .. אני לא על ריטלין עכשיו ח ח ח )

תודה!
    56
    הוזכר
    2 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

אני לא חושב שקנית רע, להיפך
    קנית סחורה משובחת
    אבל הדגשתי שהרכישה שלך אינה יכולה להוות מדד כלשהו לעלויות אמיתיות של רכישת מסוק ראשון .
    קנית אוברקיל ויוקרה, ושילמת עלויות מותג.
    קח לדוגמה את נושא הלהב הראשון להתחלה. להב עץ מהסיני עולה פחות מ5$ ולחלוטין עושה את העבודה (גם על טי רקס...)
    לא צריך להשמיד על ההתחלה להבים יקרים, ואתה תשמיד...
    אין שום סיבה בעולם להימנע ממנו
    יעוץ טלפוני חינם

תודה!
    56
    הוזכר
    2 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

הלהבים הטובים ביותר שתוכל להשיג עבורך זה להבי טיג מהסיני
    הם יותר טובים מהרבה להבי מותג, ועשויים מקרבון בשזירה מיוחדת:
    http://www.hobbyking.com/hobbyking/s...r_Z_Weave.html
    לא שאתה צריך אותם עכשיו, אבל לעתיד זה הלהב האהוב עלי (הרבה יותר אמין ובטיחותי מלהבי אליין)
    יעוץ טלפוני חינם

תודה!
    19
    הודה 6 פעמים ב 5 הודעות
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

עשית בשכל עם הלהבים של ALIGN תשתמש הרבה בסימולטור ולא יהיה שום צורך בהחלפתם....
    TREX-500ESP
    TREX-600LE 50ALIGN
    TREX-700LE 91 0.S HZR
    JR 9303X

תודה!
    462
    כניסות לבלוג
    1
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

זה אותו הדבר כמו אלו?
    http://helidirect.com/430mm-pro-carb...x#write_review
    כי הם קיבלו שם תשבוחות
    Gil Friman

T-rex 600esp FBL
    רחפן f450 fpv
    MS Composite Swift II
    Hitec Aurora 9

תודה!
    1
    הודה 11 פעמים ב 7 הודעות
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

בחרתה נכון שבחרתה טיפה יותר יקר להבים מהסיני ב5 דולר זה לדעתי סיכון שלא שווה עדיף להשקיע מאשר להיפגע ואולי לא ניפגעים בהתחלה אבל עם ציוד זול תמיד משלמים אחר כך
    בברכה שי כהן
    compass 7hv new
    jr 9503
    Castle Creations Phoenix 160HV
    kde495
    edge693
    8900jr tail
    אוטריי'ג סייקליק
    בטריות זיפי 45c 5000ml

450 v2
    פלייברלס
    3gx
    וכל האלקטרוניקה מקורי של אליין

המטען הכי טוב שיש היפריון 7תאים הטענה כפולה

טייסת הקריות
    טל' שלי 0528894928

תודה!
    3
    הודה 8 פעמים ב 5 הודעות
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

זה אותו הדבר כמו אלו?
    http://helidirect.com/430mm-pro-carb...x#write_review
    כי הם קיבלו שם תשבוחות
    אני לא יכול לומר לך בוודאות, אך לא אתפלא אם אכן זהו אותו להב.

נושאים דומים

1. [שאלה] עזרה בבחירת מקלט...
    על ידי DanielJoseph20 בפורום פורום מסוקים חשמליים
    תגובות: 4
    הודעה אחרונה: 18-07-2010, 17:19:08
  2. עזרה בבחירת מסוק
    על ידי alon בפורום פורום מסוקים חשמליים
    תגובות: 25
    הודעה אחרונה: 22-05-2009, 19:29:10
  3. עזרה בבחירת מסוק 500
    על ידי roi011 בפורום פורום מסוקים חשמליים
    תגובות: 3