שמות משתמשים לתיוג

עמוד 1 מתוך 2 12 אחרוןאחרון
מציג תוצאות 1 עד 25 מתוך 33

נושא: פיילון לעניים - שדרוג AXN לכלי מהיר וחזק - עצות וטיפים יתקבלו בברכה

תודה!
    3
    הודה 46 פעמים ב 36 הודעות
    כניסות לבלוג
    12
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

ברירת מחדל פיילון לעניים - שדרוג AXN לכלי מהיר וחזק - עצות וטיפים יתקבלו בברכה

לאחרונה יצא איזה כלי פיברגלאס נחמד אצל הסיני, לצערי יש לו קצת בעיות שמנעו ממני לקנות אותו כי הוא לא יעמוד בקריטריונים שלי ולכן חשבתי על אלטרנטיבה לא רעה בכלל :

AXN משודרג - קודם כל ראיתי כלי כזה בשטח שעוד לא מומש לו מלוא הפוטנציאל, ללו קנה AXN ועוד זוג כנפיים שאותם גילח קצת אחרי תחילת התעגלות הדיהדרל, את תושבת המנוע הוא שדרג ושם מנוע 2500KV על לוחית עץ קטנה קצת יותר גבוהה מהמקור.

הכלי טס די מדהים עם ססטאפ של 4 תאים, להערכתי פי 2 יותר מהיר מהמקור (לא יותר), אבל עם התנהגות יפה מאוד, לא מזדקר כלפי מעלה, לא מושך למטה ששמים גז, מאוד יציב שומר מצב בסיבובים ואפילו דואה לא רע ונוחת לאט יחסית רק שהצרה היא שזה עדיין לא מהיר מספיק לטעמי והמנוע עם הFIREWALL שלו די משמשים כמעצור אויר(אצל ללו), מעבר לזה המנוע שללו שם צועק כמו של מוגי וזה לא נעים (מדליק אולי אבל נעים).

ללו עשה דבר יפה, לא הרס את הכלי המקורי ובעצם לקח עוד זוג כנפיים שאותם קיצר ויש לו 2 כלים באחד...

הזמנתי כלי כזה נוסף לעצמי וחשבתי לעשות מוטציה אחרת :

לקצץ את הכנפיים 2 ס"מ אחרי המאזנות ולא אחרי ההתעגלות בקצוות
    להחליף את כל משטחי ההיגוי לבלזות (למניעת פלפרים), אין טעם להגדיל אותם אני חושב כי הכלי אמור להיות מהיר.
    לשים קרבון לאורך הגוף.
    לחזק את המשטח שתופס את ההגה גובה עם קרבון סטריפ.
    לחזק את המשטח שתופס את הרדר עם קרבון סטריפ.
    לשים מנוע בחזית (3700KV-4400KV , סטאפים בדוקים אצלי בפאנג'ט)
    לשים פרופ מתקפל 4.75X4.75 עם סטאפ 3 תאים 2200 מילי
    לקחת את הסרוואים של ההגה כיוון והגובה אחורה ממש מתחת לכנף או לזנב המטוס שיהיה מקום לסוללה (לאחר הכנסת המנוע לגוף לאף מצטמצם המקום המקורי של הסוללה)

עד כאן את זה אני בטוח עושה, מכאן אני בדילמה האם :

1. להעיף את התושבת מנוע ולגלח את האזור שיהיה חלק (ראה תמונה2) ושהמבנה המקורי יתפוס את הכנף שתהיה גם מודבקת כבר באופן קבוע.

או

2. לגלח את כל החלק העליון שיהיה חלק (ראה תמונה1) לחזק את מרכז הכנף עם יריעת פיבר או קרבון מעל לוחיות עץ שקועות בכנף ושהכנף תחובר לגוף עם 2 ברגים מלמעלה.

לגבי סעיף 2 חשבתי כי אני לא יודע עם המבנה הרגיל שתופס את הכנף יעמוד בG גבוה של סיבובים ומשיכות למעלה ?

בנוסף האם לחתוך את קצות הכנפיים ישר כמו בתמונה 1 או בתמונה 2 ?

אני קורא לזה פיילון לעניים כי באופציה 1 זה הכלי הרגיל שעם קיצור כנפיים + 3 קרבונים + מנוע קדמי נותנים כלי סביר, אמין וזול יחסית לאלטרנטיבות שיש בשוק...

דעות, מחשבות עצות לשיפור ???
    תמונות מצורפות תמונות מצורפות Click image for larger version. 

Name:	axn3-1.jpg‏ 
Views:	455 
Size:	38.0 קילובייט 
ID:	50677   Click image for larger version. 

Name:	Axn3.jpg‏ 
Views:	472 
Size:	59.0 קילובייט 
ID:	50678  
    נערך לאחרונה על ידי alexk; 08-08-2011 בשעה 19:31:01.

תודה!
    2
    הודה 9 פעמים ב 8 הודעות
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

ברירת מחדל תגובה: פיילון לעניים - שדרוג AXN לכלי מהיר וחזק - עצות וטיפים יתקבלו בברכה

לך לאדי ותקבל רקטה
    כמדומני יש לו כבר כזה משופר שאמור להיות מוכן לטיסה על 6 תאים
    הוא ישמח לעזור לך במיוחד בנושא החיזוקים שצריך לעשות שלא לדבר על עיצוב
    בהצלחה

תודה!
    2
    הודה 155 פעמים ב 138 הודעות
    כניסות לבלוג
    1
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

ברירת מחדל תגובה: פיילון לעניים - שדרוג AXN לכלי מהיר וחזק - עצות וטיפים יתקבלו בברכה

תוריד את כל המגדל ושים את המנוע מאחור.

תודה!
    1
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

אלכס השבוע ה axn שלי הולך לעבור עוד שידרוג,כל המגדל של המנוע ירד,המנוע יעבור לקדימה,הסרוו יעבור אחורה,ההגה גובה יעבור קיצוץ,את הכנפיים בשלב זה אני עדיין לא מקצץ עוד,ניראה איך הוא יהיה אחרי השידרוג,כרגע עדיין יש לו כושר דאיה טוב,אם יהיה צורך הם יעברו קיצוץ נוסף
    טייסת בן גוריון בפיקודו של ללו
    funjet
    pylon
    axn pylon 6s
    tricopter extrim
    futaba 8uhps 2.4

תודה!
    3
    הודה 34 פעמים ב 32 הודעות
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

אלכס לדעתי אין צורך להזיז את הסרוואים אחורה אני לא מאמין שאפשר לחלצ מהכלי הזה את ה200H ,מי שרוצה כלי רוצח וגדול, שיפתח את הכיס.יש דאון ביוטיוב שנמדד על 413,
    052-3200015

תודה!
    101
    הודה 96 פעמים ב 77 הודעות
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

אלכס...

תחילה ברוך הבא לטייסת ה AXN פיילון אתה תהנה ממנו חבל"ז
    כנראה שלא חיפשת בפורום את המילה AXN פיילון

אבל ישנם 10 תוצאות על ההמצאה של אדי בן בסט AXN פיילון
    הנה דוגמא אחת
    http://www.efly.co.il/forums/showthr...EC%F8%E0%E5%FA..

ואם תבוא לשטח תראה איך מנצלים אותו יופי יופי ....
    כיום אני מטיס את האב טיפוס של אדי ...והוא התקדם .... לגרסה משופרת הרבה יותר (אבל את זה אני ישאיר לו לספר)

ללו לא יפה להעתיק

עמי: תשמור הפתעות למה לספר?

הנה עוד סרטון יפה מבין הפוסטים של האב טיפוס

תודה!
    21
    הודה 5 פעמים ב 3 הודעות
    כניסות לבלוג
    1
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

למה לקחת כלי שהייעוד שלו זה להיות טריינר ולנסות להפוך אותו למשהו שהוא לא? בא לך טיסן מהיר? תקנה פאנג'ט
    שי
    Futaba 10CHP
    Outrage Velocity 50, YS 56-SR
    אני לא סובל מאי שפיות, אני נהנה ממנה.

תודה!
    56
    הודה 761 פעמים ב 594 הודעות
    הוזכר
    2 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

משהו בקונספט הזה לא מוצא חן בעיני.
    למה לשפר דבר כזה? למה לא להתחיל מבסיס נכון?

הרבה עבודה והתוצאה לא יכולה להיות פיילון, לכל היותר טיסן מהיר אבל מאד מסורבל .
    פיילון מתחיל בבחירת פרופיל כנף מתאימה, הפרופיל בAXN נועד לדאיה איטית
    עדיף לקחת בלזה רכה, לשייף אותה לצורת פרופיל נבחר, ולצפות אותה בפיברגלס או קרבון בצורה נכונה, ולבנות גוף יעודי.
    זה קצת יותר עבודה, הרבה יותר טיסן נכון ומדוייק.
    זה נסיון לקחת סוסיתא ולהפוך אותה לפרארי
    בניית טיסנים והדרכת בנייה והטסה הטסה למתחילים בכל גיל.
    יעוץ טלפוני חינם
    ריכוז מידע. כאן תמצא תשובות להמון שאלות:
    http://www.efly.co.il/forums/showthr...%E9-%F2%E5%E3%
    עודד- 0525-454380 (לא לשלוח SMS, עונה רק לשיחות )
    https://www.facebook.com/profile.php?id=100007080663110

תודה!
    56
    הוזכר
    2 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

ציטוט נכתב במקור על ידי Shay צפיה בהודעה
    למה לקחת כלי שהייעוד שלו זה להיות טריינר ולנסות להפוך אותו למשהו שהוא לא? בא לך טיסן מהיר? תקנה פאנג'ט

שי, חדל להשתמש באות ק
    עבור לאות ב במקום
    יעוץ טלפוני חינם

תודה!
    3
    כניסות לבלוג
    12
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

הכלי של עדי מעולה ובכיוון הנכון אבל עדיין עם מנוע פושר, אופיר הדאון הזה שאתה מדבר עליו הוא בטח ללא מנוע ובטח בטיסה דינמאית ליד צוקים, אני מחפש ממונע ולא בהכרח גם שיגיע ל200 קמ״ש, יש לי פאנג׳ט וגם טוויסטר 6 תאים שעובר את ה200 קמ״ש, הצרה עם הכלים האלה שהם קטנים ולא רואים אותם טוב מאוד מהר וצריך בעצם ״לזכור״ באיזה מצב הטיסן בכדי לא לאבד אורינטציה, זה לא שיפור זה בעצם טרנספורמציה.

יש לי axn מהחודש הראשון שהטסתי טיסנים, מעולם לא מכרתי את הaxn שלי השארתי אותו ככלי חרום ובשבוע האחרון הוצאתי אותו לכמה טיסות, הייתי חייב להטיס אותו במצערת מלאה בכדי לא להשתעמם.
    אני מנסה בעצם להנות מ2 עולמות שיוכל להישאר באויר לאחר כיבוי מנוע ושלא יפול כמו אבן, לנחות בעדינות ובכל שטח והכי חשוב שאראה את הכלי טוב גם שמתרחק.

מנחת הבית
    ארסוף
    תודה!
    907
    הודה 1,001 פעמים ב 648 הודעות
    כניסות לבלוג
    41
    הוזכר
    6 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

ציטוט נכתב במקור על ידי Shay צפיה בהודעה
    למה לקחת כלי שהייעוד שלו זה להיות טריינר ולנסות להפוך אותו למשהו שהוא לא? בא לך טיסן מהיר? תקנה באזג'ט
    ציטוט נכתב במקור על ידי wind556 צפיה בהודעה
    שי, חדל להשתמש באות ק
    עבור לאות ב במקום
    ובמקום "פ" ו- "נ" שים "ב" ו- "ז"...

תודה!
    1
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

עדיף לקחת בלזה רכה, לשייף אותה לצורת פרופיל נבחר, ולצפות אותה בפיברגלס או קרבון בצורה נכונה, ולבנות גוף יעודי.
    עודד הכוונה היא לא באמת שהוא יהיה פיילון,הוא לא יכול להגיע למהירויות של פיילון,השם פיילון הוא יותר לגימיק,הנסיון הוא להביא את הכלי לקצה גבול היכולת שלו שהוא יהיה כמה שיותר מהיר,עודד יש לי שאלה אליך למה הaxn לא יהיה פיילון,והבז על פי מה שכתבת באחד הפוסטים מסוגל להתמודד עם פאנג'ט
    funjet
    pylon
    axn pylon 6s
    tricopter extrim
    futaba 8uhps 2.4

תודה!
    1
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

עודד הכוונה היא לא באמת שהוא יהיה פיילון,הוא לא יכול להגיע למהירויות של פיילון,השם פיילון הוא יותר לגימיק,הנסיון הוא להביא את הכלי לקצה גבול היכולת שלו שהוא יהיה כמה שיותר מהיר,עודד יש לי שאלה אליך למה הaxn לא יהיה פיילון,והבז על פי מה שכתבת באחד הפוסטים מסוגל להתמודד עם פאנג'ט
    funjet
    pylon
    axn pylon 6s
    tricopter extrim
    futaba 8uhps 2.4

תודה!
    0
    הודה 0 פעמים ב 0 הודעות
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

ואל תשכחו למי יש את הגירסה הראשונה של AXN משופר (בהזמנה אישית) שיוצר על ידי אדי בן בסט אומן העל!

תודה!
    3
    כניסות לבלוג
    12
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

ועכשיו אשמח לקבל קצת התייחסות לשאלותיי...

תודה!
    56
    הוזכר
    2 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

ציטוט נכתב במקור על ידי ללו צפיה בהודעה

כי הבז תוכנן לזה מהתחלה, אתה לא יכול להפוך פרד לסוס מירוץ כם אם תשים עליו אוכף יקר ורוכב מיומן.
    והבז נותן מענה לצורך במהירות בקלות ואפילו בזול.
    בגירסה הבאה כנראה שתהיה הנעה קדמית לבז, ואז המשקל ירד בצורה דרמטית
    יעוץ טלפוני חינם

תודה!
    56
    הוזכר
    2 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

ציטוט נכתב במקור על ידי guyst צפיה בהודעה
    ובמקום "פ" ו- "נ" שים "ב" ו- "ז"...

זה רק אם אתה רוצה את הכי טוב
    יעוץ טלפוני חינם

תודה!
    28
    הודה 163 פעמים ב 125 הודעות
    הוזכר
    1 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

תכנון כלי טיס הוא תמיד קבלת החלטות בין דרישות מנוגדות וביצוע פשרות בין צרכים שונים, אבל משתדלים לעשות את הפשרות הכי הגיוניות.
    דאון מתחילים הוא בדיוק הניגוד של טיסן מהירות - פרופיל הכנף מתוכנן ליצירת הרבה עילוי במהירות נמוכה, הכנף לא מיועדת לעמוד בלחצים וכוחות גדולים, ההתנגדות המושרת והתנגדות הצורה גדולות, במהירות גבוהה צריך להשקיע הרבה (בעצם לא הרבה - המון) אנרגיה כדי למנוע מעודף העילוי שיוצרת הכנף להרים את האף, וכו' וכו' ......
    לפי אותו היגיון היתה התעשיה האוירית צריכה לנסות להפוך פייפר קאב למטוס ירוט על קולי.... מענין למה לא חושבים על זה......
    בקיצור - שילוב שגיאות הכי גדול שאפשר לעשות..... אבל אם מישהו נהנה מזה, שיבושם לו........

תודה!
    1
    הודה 207 פעמים ב 169 הודעות
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

ציטוט נכתב במקור על ידי umbo צפיה בהודעה
    תכנון כלי טיס הוא תמיד קבלת החלטות בין דרישות מנוגדות וביצוע פשרות בין צרכים שונים, אבל משתדלים לעשות את הפשרות הכי הגיוניות.
    דאון מתחילים הוא בדיוק הניגוד של טיסן מהירות - פרופיל הכנף מתוכנן ליצירת הרבה עילוי במהירות נמוכה, הכנף לא מיועדת לעמוד בלחצים וכוחות גדולים, ההתנגדות המושרת והתנגדות הצורה גדולות, במהירות גבוהה צריך להשקיע הרבה (בעצם לא הרבה - המון) אנרגיה כדי למנוע מעודף העילוי שיוצרת הכנף להרים את האף, וכו' וכו' ......
    לפי אותו היגיון היתה התעשיה האוירית צריכה לנסות להפוך פייפר קאב למטוס ירוט על קולי.... מענין למה לא חושבים על זה......
    בקיצור - שילוב שגיאות הכי גדול שאפשר לעשות..... אבל אם מישהו נהנה מזה, שיבושם לו........

"אתגר"- זו מילת המפתח..
    פיילונים- יש לי, פנג'טים היו לי בערימות מכול הסוגים, דאון מדהים יש לי (פפריקה), EDF גם.. בלה בלה בלה..
    אם אני רוצה מה שיצרן מסויים מוכר, אז אני קונה READYMADE, אבל אחרי שאתה עובר כול מיני צורות של טיסנים בסוגים שונים, אתה מחפש עוד עניין-"אתגר".
    לקחת דאון טריינר EPO בשקל וחצי ולהביא אותו ל-200קמ"ש- זה אתגר.
    לקחת פנג'ט ולשים לו גלגלים עם מערכת היגוי (למרות שיפגע באיכות הטיסה-ידוע מראש)- זה "אתגר", למה??? כי הרבה חשבו על זה ואף אחד עוד לא עשה (או הצליח)..
    אז זה לא עניין של "שילוב שגיאות", אף אחד לא מנסה לבנות את הטיסן המושלם לצורכי התעשייה.......,
    הדוגמה שלך של יצור מטוס לחייל האוויר כול כך לא מתאימה לגישה של אלכס ללו ושלי כאשר אנו מתייחסים ל"שדרוג" או שינוי לצורך...
    אגב, אם כבר מדברים על פנג'ט פה.. במקור הוא תוכנן לסוללות ניקל קדמיום והוא היה די עגלה שמולטיפלקס הוציא אותו לשוק, רק שטיסנאים כמונו התחילו לעשות עליו ניסויים,
    שמו עליו מנועים שהמהנדסים של מולטיפלקס לא דמיינו (בעיקר שנכנסו סוללות הליטיום לשוק), פתאום הוא הפך ל-"אם אתה רוצה טיסן מהיר- קח פנג'ט", למה פנג'ט אם יש פיילון?..
    אז אם לך זה נראה כמו "שילוב השגיאות הכי גדול"..אתה לא מבין את הרעיון שמאחורי האתגר הזה..זה בדיוק זה- מה שכתבת!!!""שילוב השגיאות", זה הכיף (האתגר) בדבר
    בכול מקרה, אם יזדמן לך להגיע לאשדוד בשישי אחד, בשמחה אתן לך להטיס את ה-AXN שלי (4 תאים),
    נכון, הוא לא מהיר כמו פיילון וכבר לא דואה כמו AXN אבל הוא קצת מזה וקצת מזה וזה מאפשר להשתולל איתו וגם לדאות ולהטיס רגוע יחסית- באמת כייפי, אני בטוח שתהנה ממנו (ותנצל את ההזמנה הזו)
    תמונות מצורפות תמונות מצורפות Click image for larger version. 

Name:	פנג'ט1.JPG‏ 
Views:	105 
Size:	88.1 קילובייט 
ID:	50693  

תודה!
    56
    הוזכר
    2 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

ציטוט נכתב במקור על ידי adibenbasat צפיה בהודעה
    "אתגר"- זו מילת המפתח..
    פיילונים- יש לי, פנג'טים היו לי בערימות מכול הסוגים, דאון מדהים יש לי (פפריקה), EDF גם.. בלה בלה בלה..
    אם אני רוצה מה שיצרן מסויים מוכר, אז אני קונה READYMADE, אבל אחרי שאתה עובר כול מיני צורות של טיסנים בסוגים שונים, אתה מחפש עוד עניין-"אתגר".
    לקחת דאון טריינר EPO בשקל וחצי ולהביא אותו ל-200קמ"ש- זה אתגר.
    לקחת פנג'ט ולשים לו גלגלים עם מערכת היגוי (למרות שיפגע באיכות הטיסה-ידוע מראש)- זה "אתגר", למה??? כי הרבה חשבו על זה ואף אחד עוד לא עשה (או הצליח)..
    אז זה לא עניין של "שילוב שגיאות", אף אחד לא מנסה לבנות את הטיסן המושלם לצורכי התעשייה.......,
    הדוגמה שלך של יצור מטוס לחייל האוויר כול כך לא מתאימה לגישה של אלכס ללו ושלי כאשר אנו מתייחסים ל"שדרוג" או שינוי לצורך...
    אגב, אם כבר מדברים על פנג'ט פה.. במקור הוא תוכנן לסוללות ניקל קדמיום והוא היה די עגלה שמולטיפלקס הוציא אותו לשוק, רק שטיסנאים כמונו התחילו לעשות עליו ניסויים,
    שמו עליו מנועים שהמהנדסים של מולטיפלקס לא דמיינו (בעיקר שנכנסו סוללות הליטיום לשוק), פתאום הוא הפך ל-"אם אתה רוצה טיסן מהיר- קח פנג'ט", למה פנג'ט אם יש פיילון?..
    אז אם לך זה נראה כמו "שילוב השגיאות הכי גדול"..אתה לא מבין את הרעיון שמאחורי האתגר הזה..זה בדיוק זה- מה שכתבת!!!""שילוב השגיאות", זה הכיף (האתגר) בדבר
    בכול מקרה, אם יזדמן לך להגיע לאשדוד בשישי אחד, בשמחה אתן לך להטיס את ה-AXN שלי (4 תאים),
    נכון, הוא לא מהיר כמו פיילון וכבר לא דואה כמו AXN אבל הוא קצת מזה וקצת מזה וזה מאפשר להשתולל איתו וגם לדאות ולהטיס רגוע יחסית- באמת כייפי, אני בטוח שתהנה ממנו (ותנצל את ההזמנה הזו)

אתה יודע שאני מאד מעריך אותך, אבל אני לא קונה את כל מה שכתבת כאן
    למה שלא תיקח פסנתר ותטיס אותו 200 קמ"ש? (ולא אנכית כלפי מטה)
    אתגר אמיתי זה לתכנן ולבנות כלי שנועד למטרה שלך, ולהכניס את זה לתוך התקציב שהקצבת, ולעקוף באיכות כלים דומים

כמו שאמר עמירם, זה אוסף השגיאות האופטימלי
    יעוץ טלפוני חינם

תודה!
    1
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

עודד גם סובארו אם תשים לה מנוע טורבו,אגזוז לחץ,גלגלים רחבים ונמוכים,וספויילר מאחורה כדי שהוא ידביק את התחת של האוטו לכביש במהירות,מערכת הגה של מרוצים שהיא תעמוד תחת הלחץ,אתה יכול להתמודד בתחרויות בעולם,אבל זה עדיין סובארו,כאן אנחנו מנסים ליצור משהו שהוא קצת אחר מהקיים וזה נחמד,אתה מוזמן לבוא להטיס את ה axn שלי ותיראה שזה לא מה שאתה חושב
    funjet
    pylon
    axn pylon 6s
    tricopter extrim
    futaba 8uhps 2.4

מנחת הבית
    ארסוף
    תודה!
    907
    הודה 1,001 פעמים ב 648 הודעות
    כניסות לבלוג
    41
    הוזכר
    6 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

אני עם אדי.
    כל אחד שיעשה מה שטוב ונכון לו! שגיאות או לא, הדבר הזה טס לאט, מהר ויציב.
    אפילו אני חושב על הפיילון בשקל תשעים.... נראה מדליק!!!

תודה!
    1
    הודה 207 פעמים ב 169 הודעות
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

אתה יודע שאני מאד מעריך אותך, אבל אני לא קונה את כל מה שכתבת כאן
    למה שלא תיקח פסנתר ותטיס אותו 200 קמ"ש? (ולא אנכית כלפי מטה)
    אתגר אמיתי זה לתכנן ולבנות כלי שנועד למטרה שלך, ולהכניס את זה לתוך התקציב שהקצבת, ולעקוף באיכות כלים דומים

כמו שאמר עמירם, זה אוסף השגיאות האופטימלי
    ואם המטרה שלי זה לקחת את הדבר הכי לא הגיוני, שהכי לא "מתאים" ולהפוך אותו לדבר הקיצוני מצד השני???
    זה הכול שעשוע, אם אני רוצה מהירות, בטח שלא אקח AXN, גם אם אני רוצה דאון עם כושר דאיה מקסימלי לא אקח AXN, הנתונים ההתחלתיים של הדבר הזה נמוכים בכול מקרה,
    אבל לקחת את קלקר המנופח והקצת קריקטורי הזה ולגרום לו לטוס 200קמ"ש, זה סוג של אתגר משעשע..לא יותר מזה.
    אם בתור טיסן הוא יהיה אידיאלי- לא לדאיה וגם לא למהירות

תודה!
    1
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

חברים קצת סטיתם מהנושא,אלכס שאל למי יש רעיונות לשיפור הכלי בכדי שהוא יהיה טיסן מהיר ככל שאפשר,ולא אם הוא מתאים או לא,כל אחד יעשה מה שטוב לו.
    funjet
    pylon
    axn pylon 6s
    tricopter extrim
    futaba 8uhps 2.4

תודה!
    121
    הודה 128 פעמים ב 96 הודעות
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

קוראים לדגם הזה אימפרזה טורבו והיא זכתה בהמון פרסים בתחרויות שונות . זה לא סתם סובארו
    TREX 450 PRO FBL
    TREX 600 N FBL
    TREX 700N FBL
    TREX 700E V2 FBL
    שלט DX7

עמוד 1 מתוך 2 12 אחרוןאחרון

נושאים דומים

1. [שאלה] המלצות וטיפים יתקבלו בברכה - האם לבנות QuadCopter או Tricopter
    על ידי alexk בפורום רחפנים מרובי להבים
    תגובות: 124
    הודעה אחרונה: 06-06-2011, 17:07:22
  2. [שאלה] עצות וטיפים לגבי מסך גדול ל FPV
    על ידי alexk בפורום פורום FPV וצילום אווירי
    תגובות: 11
    הודעה אחרונה: 14-03-2011, 07:46:43
  3. [שאלה] צריך מטען לa123 לינקים יתקבלו בברכה.......
    על ידי gidipajero בפורום פורום דאונים וטיסנים חשמליים
    תגובות: 2
    הודעה אחרונה: 21-09-2010, 12:55:17
  4. סקירה וטיפים של טירקס 250 +טיפים חלק ב'
    על ידי bendisar בפורום סקירות מסוקים
    תגובות: 0
    הודעה אחרונה: 30-05-2010, 13:53:35
  5. מחפש בדחיפות סוללות 3 תאים 1000 מילי להשאלה/החלפה או טרייד מעניין
    על ידי alexk בפורום פורום דאונים וטיסנים חשמליים
    תגובות: 0
    הודעה אחרונה: 30-05-2010, 09:19:15

הרשאות פרסום