כשהמסוק שלי טס כסטוק איך שהגיע הקיט, הוא היה מיוצב מושלם.
בעקבות כמה חיכוכים קלים של הזנב עם הרצפה הוספתי הארכה לסנפיר הזנב; למרות שניסיתי לחסוך במשקל שמתי לב לנטייה קלה של המסוק אחורה. עדיין נסבל. לפני חודשיים שלושה לאחר ריסוק שדרגתי את הגריפים בזנב ואת הסליידר מחלקי פלסטיק לחלקי מתכת. הנטייה אחורה הפכה להרבה יותר מורגשת ומפריעה. התמודדתי ע״י זה ששמתי את הסוללות 2 ס״מ יותר קדימה על המגש אבל זה בעייתי כי פספוס של כמה מ״מ בנקודה הנכונה מפר את האיזון.
אתמול וידאתי שהסוואש מפולס פרפקט; הסאב טרים על אפס בכל הסרבואים. EPA 100% למעלה ולמטה לכל הסרבואים חוץ מהelevator שם זה נע מ98%- ל103%+ (הסוואש מפולס לכל אורך הטווח). פירקתי את סנפיר הזנב עם ההארכה ושמתי חדש מקורי, גיליתי שההארכה הזו הוסיפה לי 12 גרם בערך בזנב ביחס לסנפיר הזנב המקורי. היום יצאתי להטיס והנטייה אחורה התמתנה אך עדיין קיימת בצורה מורגשת (כשהסוללה ממוקמת במקומה, בקצה העליון של המגש). *כעת כשאני מטיס יותר מהר ורחוק, זה די מפריע לי. איך מומלץ לאזן? חשבתי על משקולת בקצה הקדמי, או אולי כמה קליקים קדימה בtrim. מה עדיף לדעתכם? יש אפשרויות אחרות? יש לציין שכשאני בודק מרכז כובד על ידי החזקת המסוק על הצד מהציר הראשי, הוא אכן נוטה אחורה. *