שמות משתמשים לתיוג

עמוד 1 מתוך 3 123 אחרוןאחרון
מציג תוצאות 1 עד 25 מתוך 53

נושא: מבקש המלצה למערכת רדיו שמתאימה למסוק 50 חשמלי וגם למסוק ניטרו בעתיד.

תודה!
    0
    הודה 0 פעמים ב 0 הודעות
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

ברירת מחדל מבקש המלצה למערכת רדיו שמתאימה למסוק 50 חשמלי וגם למסוק ניטרו בעתיד.

בוקר טוב לחברי הפורום.
    קראתי פה בפורום ים חומר בנוגע להמלצות למערכת רדיו,
    יצאתי יותר מבולבל ממכווון.

אז ככה, המסוק שלי הוא מסוק חשמלי 50 ואני מבקש לרכוש רדיו שיתאים גם למסוק ניטרו (אם במקרה אחליט לקנות כזה בעתיד)

התקציב לעניין הוא סדר גודל של 500 דולר למשרד רדיו+מקלט והאופציות שנראות לי מתאימות הם :
    פרט חשוב נוסף הוא האופציה לרכישת מקלטים נוספים בעתיד מבחינת הזמינות והמחירים שלהם.

JR X9503 למרות שהוא קצת חורג מהתקציב.
    http://helidirect.com/jr-x9503-24-he...d2-p-23699.hdx

Spektrum DX8
    http://helidirect.com/spektrum-dx8-8...os-p-21145.hdx

FUTABA 8FG Super
    http://helidirect.com/futaba-8fg-sup...li-p-23487.hdx

Walkera Devention 'Devo 12
    http://helidirect.com/walkera-devent...es-p-24720.hdx

תודה רבה מראש לממלצים
    מאוד אשמח לקבל מידע והממלצות המבוססות על ידע וניסיון נטו ולא מכל מני אינטרסים.
    שוב תודה
    יואב.

תודה!
    56
    הודה 761 פעמים ב 594 הודעות
    הוזכר
    2 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

ברירת מחדל תגובה: מבקש המלצה למערכת רדיו שמתאימה למסוק 50 חשמלי וגם למסוק ניטרו בעתיד.

לפי הסדר:

1- שלט מצויין, משדר בשיטת DSM2 . אין בזה כל רע, אבל יש חידושים כמו DMSS שזו השיטת שידור החדשה בחברת JR . עדיף לוותר על השלט הזה

2-שלט מושלם, עובד גם בשיטת השידור הישנה DSM2 וגם בשיטה החדשה DSMX מה שמאפשר לך לרכוש גם מקלטים יקרים ואיכותיים ביותר עבור כלים יקרים, וגם מקלטי DSMS זולים בפרוטות עבור כל מיני טיסנים בשקל תשעים (זה יתרון לא מבוטל)

3- שלט איכותי, אבל אישית אני לא אוהב אותו, מימשק המשתמש שלו ממש מעצבן ולא נוח,יכול להביא את הסעיף לנזיר בודהיסטי. המלצה חמה שבוודאי תרגיז לא מעט אנשים כאן: אל תיגע בו

4- זה צעצוע גימיק של חברה ירודה ביותר, תתרחק ממנו כמו מאש

שלט מומלץ לקנות בארץ, מטעמי שרות ואחריות המאד חשובים, ובארץ יש לך 2 אפשרויות חסרות פשרות:
    DX8 או DX7S שהן שני שלטים זהים לחלוטין רק בהבדל ערוץ אחד, שניהם סוף הדרך וטובים יותר מכל האחרים ששאלת (7 ערוצים יספיק לך לכל המטרות שלך)

אבל אם אתה בוחר לקנות באינטרנט, פיספסת את השלט שלטעמי הוא הרכישה הכי טובה שקיימת היום :
    http://www.rc711.com/shop/jr-xg8-24g...l?cPath=167_24
    החיסרון היחיד שלו זה שאי אפשר להשתמש במקלטים זולים כמו בספקטרום אבל זה ה שלט. (רק בספקטרום יש אופציה כזאת)
    דבר נוסף שעליך לדעת זה שקשה להכניס אותו לארץ מטעמי תקינה . אבל אם תעשה את זה תזכה בשלט מושלם
    ואני נוהג לגבות את המילים שלי במעשים, ולכן רכשתי אותו. אם אתה רוצה לראות מקרוב אתה מוזמן.

ולמען הסר ספק, אני מדבר מנסיון עם כל השלטים האלו (למעט הוולקרה, שעוד לא נמצא מישהו מספיק טיפש לקנות אותו )
    נערך לאחרונה על ידי wind556; 02-02-2012 בשעה 15:46:28.
    בניית טיסנים והדרכת בנייה והטסה הטסה למתחילים בכל גיל.
    יעוץ טלפוני חינם
    ריכוז מידע. כאן תמצא תשובות להמון שאלות:
    http://www.efly.co.il/forums/showthr...%E9-%F2%E5%E3%
    עודד- 0525-454380 (לא לשלוח SMS, עונה רק לשיחות )
    https://www.facebook.com/profile.php?id=100007080663110

תודה!
    75
    הודה 121 פעמים ב 101 הודעות
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

ברירת מחדל תגובה: מבקש המלצה למערכת רדיו שמתאימה למסוק 50 חשמלי וגם למסוק ניטרו בעתיד.

עודד יקירי!
    אני מאוד מעריך אותך ואת דעותיך לא תמיד מסכים איתך אבל בסדר והפעם אני חייב לכתוב לך
    בתור משתמש מאושר של פוטאבה 8fg אני יכול להגיד לך שממשק המשתמש שלו נהדר
    ויגבו אותי לפחות עוד אלפי משתמשים של השלט המעולה הזה ברחבי העולם בכלל ובארץ בפרט
    זה שבטעמך האישי ואני מכבד אותו אתה לא אוהב את השלט הנ"ל או את החברה זה לא אומר כלום
    תן לבחור את האופציה לבחור מה לטעמו ומה לא
    יואב אני מזמין אותך לבוא אלינו לשטח ולראות את השלט בפעולה ולהחזיק אותו בידיים ויותר מזה אני אגיד לך,
    לך לחנויות הטיסנים ברחבי הארץ תראה תתרשם תחזיק תשאל שאלות ואז תחליט מה מתאים לך
    (אצלנו בשטח יש רק את futaba8fg וזה אומר הרבה)

יום טוב אריאל

FUTABA 14SG

SAB GOBLIN 700 COMPETITION

SEBART SBACH E30

אריאל
    צוות חאפטה מישור אדומים...

4. המשתמשים הבאים אמרו תודה לsatrianip על הודעתו:

ohadsh (02-02-2012)

תודה!
    64
    הודה 108 פעמים ב 74 הודעות
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

אני אעשה פה קצת סדר,
    יואב, פותח השרשור.
    תהליך בחירת המשדר הוא אינדיבידואלי למשתמש.
    יש הרבה פרמטרים שיש לשכול בבחירת המשדר כגון:
    1. נוחות אחיזה.
    2. נוחות תפעול (ממשק)
    3. איכות השידור (היום קיימות DMSS של JR, ספקטרום עם ה DSMX או DSM2 , ופוטאבה עם הFASST)

עכשיו אומר לך את דעתי, אני מטיס עם פוטאבה 8fg, הסיבה, הכי נוח לי לאחיזה, ממשק מ-ד-ה-י-ם, תבצע בדיקה בגוגל על כמות הניתוקי קליטה/שידור בפוטאבה ועל הפרעות קליטה בפוטאבה (אני אומר לך שלא מצאתי.)
    שיטת ה S-BUS הייחודית שמביאה את המשדר הזה לאפשרות של 14 ערוצים! וכמובן המחיר האטרקטיבי.

לא תשמע ממני שDX8 חרא, אני חושב שהוא טוב אך היו בעיות קליטה כאלו ואחרות עם סוגי מקלטים כאלו ואחרים, ומבחינתי הוא ממש ממש לא נוח לאחיזה...
    הממשק שלו קל ומוכר ונח.

JR9503-לדעתי כבר מיושן ויקר יותר ביחס למתחרים ולכן לא אמליץ עליו מבחינת כדאיות.

וולקרה, בהמשך לדבריו של עודד זה שלט לא מוכח ואני לא חושב שהוא מתאים להשוואה בקטגוריה עם המשדרים שציינת מעלה.

עצתי לך היא: כנס ותחקור כל משדר ומשדר, לך לחנויות בארץ, תחזיק את המשדר, תשחק קצת עם התפריטים ותבחר את מה שהכי נוח לך אם בתפעול ואחיזה ואם בכיס....
    עוד משדר שלא בחנתה או חשבתה עליו הוא האורורה-9 שהוא מאד אטרקטיבי מבחינת המחיר אך אני עדיין ממליץ על הפוטאבה מהסיבות שרשמתי מעלה.

מאחל לך בהצלחה בבחירת המשדר, ותעדכן אותנו כשתתחדש, נשמח לדעת מהי בחירתך.
    אני לא סובל מאי שפיות, אני נהנה ממנה

אין כמו יום שישי בדשא....

תודה!
    38
    הודה 231 פעמים ב 189 הודעות
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

כולם כותבים דברים מנקודת מבטם, לכן אמיר היה הכי קרוב לתשובה הנכונה - כל השלטים מלבד הוולקרה טובים מאוד (וגם על זה אפשר להתווכח אם ממש רוצים..), אתה צריך להיכנס לחנות שמחזיקה אותם, או לגשת לשטח למטיסים שמחזיקים את השלטים האלה, ולהתרשם בעצמך - השלט שהכי יקרוץ לך מבין השלושה מבחינת נוחות אחיזה (שלך!), מבחינת נוחות הממשק ומבחינת צורה חיצונית - קח אותו, זה השלט המתאים לך.
    גם השלט שעודד הציע מצויין - אבל גם אותו כדאי להרגיש ביד לפני שקונים - יכול להיות שגם הוא לא מתאים לכל אחד.
    Henseleit TDR
    DX7
    --------------------
    למכירה:

מסוק 700 TDR

תודה!
    462
    הודה 569 פעמים ב 442 הודעות
    כניסות לבלוג
    1
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

לי יש אורורה 9. בניגוד לעודד אין לי נסיון עם אף שלט אחר אבל על האורורה 9 אני יכול לומר שיש לו מימשק משתמש יוצא מגדר הרגיל.
    מאד אינטואיטיבי, מסך המגע מאד מאד נוח לשימוש והמערכת מאד מודולרית - תחושה שהשלט מתאים את עצמו לצרכיך מבחינת הגדרת הפונקציות השונות ולא שאתה צריך להרגיל את עצמך למשדר. עוד 2 יתרונות בולטים זה הטלמטריה המובנית במקלטי ה7 ו9 ערוצים והמחיר המעולה שלו בארץ, יותר זול משמעותית מכל יתר האפשרויות שעלו פה ולדעתי לא נופל באיכותו - סביב 1500₪ למשדר+ מקלט 9 ערוצים. זה מספיק לך לכל מסוק שתטיס ול90% מהטיסנים. לגבי איכות השידור זו סוגיה שאפשר להתווכח עליה לגבי כל מערכת שהיא ואני לא מבין גדול בנושא, אז רק אומר שבסקר שוק שעשיתי לגבי האורורה 9 לא מצאתי תיעוד ברשת לאף מקרה של ניתוקי רדיו עם אורורה 9 (כמובן אלא במקרים של שימוש שלא על פי הוראות היצרן). אני לא אומר באופן מוחלט שלא היו, אבל אני בזמנו לא מצאתי כאלו. *
    Gil Friman

-------------------------------
    T-rex 600esp FBL
    רחפן f450 fpv
    MS Composite Swift II
    Mountain Models EVA Sport
    Hitec Aurora 9

תודה!
    18
    הודה 74 פעמים ב 58 הודעות
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

אין טלמטריה מובנית ליותר מ 8 תאים , והוא רוצה מסוק 50 חשמלי (600) שיכול בקלות להיות היום גם 12 תאים

*עריכה*
    בכלל, אחרי שנה עם אורורה 9 , אני לא ממש מרגיש ייתרון כלשהו על שלטים אחרים שמסביבי
    הטאץ זה גימיק נחמד אבל לא כזה וואוו
    הטלמטריה הבססית נחמדה , אבל זה כבר נפוץ בהרבה שלטים היום ובהרבה מודולים חליפיים
    לרוב השלטים האחרים יש מודולים חלופיים יותר זמינים
    מקלטים חלופיים שלא צריכים אפילו החלפת מודול
    אין מוצרים נלווים (טיסנים וכו, ) ויודעים לעשות ישירות BIND מולו

בקיצור , לא ממליץ
    מה שכן - לא שמעתי על אנשים שאיבדו קשר וכו, אבל בכל זאת אחוז המשתמשים קטן משמעותית מ SPECTRUM ו FUTABA לדוגמא.
    נערך לאחרונה על ידי T_A; 02-02-2012 בשעה 14:58:37.
    תומר

TBS Discovery Naza
    Multiplex Fun Cub
    VMar RV-4
    Axial SCX10 Jeep Rubicon
    Baja 5B SS
    Hitec Aurora 9 + Dragonlink UHF

Once upon a time:
    TREX-50O ESP , TREX-600PRO EFL, Ritewing Zephyr 2 FPV , AXN, Eflite T-34 Mentor , FMS P-51D Mustang, T-33 Mini EDF

תודה!
    202
    הודה 124 פעמים ב 86 הודעות
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

האורורה 9 בהחלט שלט מצויין ויש לו עוד הרבה שכלולים מעבר למה שמר פרימן כתב.
    מחר בבוקר אני מקווה להטיס איתו מסוקים בשדה באיזור גלילות. אתה מוזמן להתרשם.
    אל תגיע בלי לדבר איתי קודם 0544942754

ציטוט נכתב במקור על ידי Friman צפיה בהודעה
    לי יש אורורה 9. בניגוד לעודד אין לי נסיון עם אף שלט אחר אבל על האורורה 9 אני יכול לומר שיש לו מימשק משתמש יוצא מגדר הרגיל.
    מאד אינטואיטיבי, מסך המגע מאד מאד נוח לשימוש והמערכת מאד מודולרית - תחושה שהשלט מתאים את עצמו לצרכיך מבחינת הגדרת הפונקציות השונות ולא שאתה צריך להרגיל את עצמך למשדר. עוד 2 יתרונות בולטים זה הטלמטריה המובנית במקלטי ה7 ו9 ערוצים והמחיר המעולה שלו בארץ, יותר זול משמעותית מכל יתר האפשרויות שעלו פה ולדעתי לא נופל באיכותו - סביב 1500₪ למשדר+ מקלט 9 ערוצים. זה מספיק לך לכל מסוק שתטיס ול90% מהטיסנים. לגבי איכות השידור זו סוגיה שאפשר להתווכח עליה לגבי כל מערכת שהיא ואני לא מבין גדול בנושא, אז רק אומר שבסקר שוק שעשיתי לגבי האורורה 9 לא מצאתי תיעוד ברשת לאף מקרה של ניתוקי רדיו עם אורורה 9 (כמובן אלא במקרים של שימוש שלא על פי הוראות היצרן). אני לא אומר באופן מוחלט שלא היו, אבל אני בזמנו לא מצאתי כאלו. *
    יואב

תודה!
    17
    הודה 111 פעמים ב 86 הודעות
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

עברו אצלי כל השלטים ברשימה שלך (למעט הוולקרה כמובן).

1. הJR הוא בעל הארגונומיה ואיכות הבניה הטובים ביותר. הוא יספק את כל מה שאתה צריך, אבל הוא מתיישן, לא ניתן לעדכון (חשוב!) ושיטת השידור (DSM2) מיושנת. אני מאוד אוהב את שלי (9303), אבל לא הייתי קונה כזה כחדש. הוא גם יקר יותר אם אינני טועה.

2. DX8: תחושה לא מדהימה בסטיקים, ממשק משתמש שפונה למכנה המשותף הנמוך ביותר, בעיות אמינות שיצא, שיטת שידור חדשה ולא מוכחת (DSMX). הדבר היחידי שאהבתי בו זה את הקייס והגריפים בצדדים. כל היתר - לא.

3. הפוטבה: ממשק התכנות לא פשוט ולוקח זמן ללמוד אותו, אבל הוא מעולה אח"כ, השלט הזה יודע לעשות הכל. עדכונים יוצאים כל הזמן. היחידי מכולם שנותן 14 ערוצים. שיטת שידור אמינה מאוד, ותאימות לSBUS של פוטבה שבעיני היא יתרון גדול (CGY750 וכו').
    החסרון היחידי הוא קייס פלסטיק שגם מרגיש כמו פלסטיק. לא כזה מפריע לי כיום. מערכת השידור של פוטבה היא בעלת הlatency הכי נמוך מכולם (בערך רבע מהאורורה, חצי מהJR...), יש כאלו שטוענים שהם מרגישים הבדל.

לספקטרום והJR יש יתרון בדמות הModelmatch, שלא מאפשר לך להטיס עם בחירת מודל שגויה. בפוטבה אין את זה; אתה בתיאוריה יכול להטיס (לרסק) עם המודל הלא נכון. אבל, כן אפשר להגיד לפוטבה לעלות במצב שבו אתה בוחר מודל בבחירה מהירה. זה מאוד נוח בלי קשר לmodelmatch או לא. אתה חייב לבחור מודל בהדלקה וכך אתה לא מנסה להטיס עם מודל שגוי.

בסופו של דבר, הייתי ממליץ לך ככה: אם אתה הולך לכיוון הcasual של התחביב, תשקול את הDX8. יש לך מגוון מקלטים רחב, עובד עם כלמיני צעצועי BNF כמו הבליידים, יש טלמטריה, ממשק פשוט ובסך הכל שלט לא רע.

אם אתה הולך לכיוון היותר רציני - מסוקים גדולים, טיסני ג'יינט וכו' - הפוטבה הוא האופציה היחידה. אמינות ללא רבב, אופציות תכנות מכאן ועד הודעה חדשה, לייטנסי נמוך, ועבודה מול SBUS. אין באמת תחרות.

אני בחרתי בפוטבה.

(אחרי השרשור של המסוק שלך, ברור לי שזה לא משנה ותקנה את ה9503 אבל ניסיתי. כמו אז, המצפון שלי נקי )
    ส็็็็็็็็็็็็็็็็็็็(ಠ益ಠส็็็็็็็็็็็็็็็็็็็

11. המשתמשים 2 הודו ל flyinglizard על הודעתו:

guyro (02-02-2012),oshram (04-02-2012)

תודה!
    76
    הודה 133 פעמים ב 102 הודעות
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

לפני שהחלפתי את ה 7C שלי ב 8FG ערכתי מחקר קצר גם על האורורה (גוגל ופרורומים בחו"ל) וכן נתקלתי במספר תקלות - 1. ניתוקים (מעט אבל קיימות תלונות) 2. בעייה חוזרת בפוטנציומטר שגורמת לטווח הסטיק להיות לא סימטרי בשני הכיוונים (יש קליפים ב YT)
    ה XG8 של JR מאוד קרץ לי (גם מבחינת אמינות החברה הזו) אבל הסרבול בלהביא אותו גרם לי לוותר.
    על האיכות והאמינות של פוטבה אין עוררין ולי אישית התפריט מאוד אינטואיטיבי ופשוט ועצם העובדה שיש בשלט תמיכה ב14 ערוצים (שאין לי כרגע מה לעשות בהם אבל נחמד שיש) ובעל תמיכה ב S-BUS (שתעזור ברגע המעבר לFBL) וגם מאוד קל ונוח ביד (מאוזן פלס ללא כל תוספת) , אני חושב שעשיתי את הבחירה הנכונה.

ציטוט נכתב במקור על ידי Friman צפיה בהודעה
    יוסי
    SAB Goblin 700
    Futaba 14SG

צוות מישור אדומים

תודה!
    56
    הוזכר
    2 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

אריאל, התרגלת לשלט שלך, וכמוך כל שאר המשתמשים
    קח פוטאבה מול ספקטרום או JR ותיתן אותם למתחיל שאין לו שום רקע או עזרה ותראה את ההבדל העצום במהירות הקליטה של דרכי התיפעול.

אני לא חולק על האיכות של המוצר, אבל נוחיות? אני מצאתי שבפוטאבה מימשק המשתמש הוא יחסית הגרוע מכולם. במיוחד סנסור הדיפדוף העגול שהוא שיא חוסר הנוחיות לעומת כל אופציה אחרת. נכון שאפשר להתרגל לכל דבר, אבל אין לפוטאבה שום יתרון ולעומת זאת יש את החסרונות הנ"ל
    לגבי אחיזה ביד, זה הפרמטר הכי פחות חשוב לדעתי, כשיש למישהו שלט כלשהו, אחרי יומיים כל שלט אחר מרגי לו קצת מוזר ביד, ולא משנה איזה שלט יש לו
    נוחיות אחיזה לטעמי האישי בכלל אינה פרמטר, נוחיות תיפעול המימשק, ועוד איך כן.
    העיקר שאתה אוהב את מה שיש לך, זה הפרמטר הכי חשוב
    יעוץ טלפוני חינם

תודה!
    17
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

ציטוט נכתב במקור על ידי wind556 צפיה בהודעה
    קח פוטאבה מול ספקטרום או JR ותיתן אותם למתחיל שאין לו שום רקע או עזרה ותראה את ההבדל העצום במהירות הקליטה של דרכי התיפעול.

אני לא חולק על האיכות של המוצר, אבל נוחיות? אני מצאתי שבפוטאבה מימשק המשתמש הוא יחסית הגרוע מכולם. במיוחד סנסור הדיפדוף העגול שהוא שיא חוסר הנוחיות לעומת כל אופציה אחרת. נכון שאפשר להתרגל לכל דבר, אבל אין לפוטאבה שום יתרון ולעומת זאת יש את החסרונות הנ"ל
    לגבי אחיזה ביד, זה הפרמטר הכי פחות חשוב לדעתי, כשיש למישהו שלט כלשהו, אחרי יומיים כל שלט אחר מרגי לו קצת מוזר ביד, ולא משנה איזה שלט יש לו
    לא, הDX7 הכי גרוע אני גם מעדיף את הגלגלת של הJR\DX8 מול הטאץ' העגול של הפוטבה. לא ממש משנה בסוף כי אחרי שאתה מתרגל ליפנים וההגיון המוזר שלהם (MODEL MENU\LINKAGE MENU ועוד מרעין בישין) אתה נשאר עם השלט האולטימטיבי. אין לו באמת תחרות ולמעשה אני לא יכול לחשוב על שום יתרון פונקציונלי שיהיה לשלט במחיר כפול ומשולש.

תודה!
    76
    הודה 133 פעמים ב 102 הודעות
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

בשורה התחתונה , אפשר להתרגל לכל שלט , אין באמת כזה הבדל משמעותי , אני התחלתי עם ה 7C ובאותו הזמן כשהחזקתי את ה 8FG הוא הרגיש לי ממש לא נוח אבל גם אליו התרגלתי תוך שבוע וגם את התפריט למדתי בשעה (שהיה די שונה מה 7C).
    בגלל זה אני ממליץ ללכת על המערכות עם האמינות והיכולות הטכנולוגיות הטובות יותר וליחס "לנוחות" משמעות שולית כי כאמור הכל עניין של הרגל.

יוסי
    SAB Goblin 700
    Futaba 14SG

צוות מישור אדומים

תודה!
    0
    הודה 0 פעמים ב 0 הודעות
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

תודה רבה רבה לכל העונים ותודה על התשובות הארוכות והמנומקות

flyinglizard אתה יושב ? לא תאמין אבל הנטיה שלי היא דווקה ה 8FG SUPER של פוטבה
    יש לי זכרונות ילדות מאוד טובים מפוטבה (בזמנו היה לי את ה 7UAPS).

למורכבות התפריט אין שום משמעות בעיני כי גם תפריט לכאורה מורכב ולא נוח נהייה הכי נוח ומוכר אחרי שעה של משחק.
    חשוב לי ביותר אמינות אמינות אמינות ושוב אמינות, מזכרונות עבר אין מבאס יותר לרסק או לאבד מסוק/טיסן בגלל תקלת רדיו.

שבוע הבא אני בארה"ב ועד אז אצטרך להחליט.
    האם לפוטבה יש טלמטריה ? (לא שזה מאוד קריטי) ?י
    ה DX8 נראית לי מאוד מגושמת למרות שאני חייב לציין שההתרשמות שלי היא רק מתמונות, לא ראיתי או החזקתי אותו (בעצם גם את הפוטבה לא )
    יש לי אפשרות לקנות ממכר ביד שניה פוטבה 10C למרות שאני לא מת על קניית רדיו שאינו חדש, האם ה 10C משמעותית טוב/חכם יותר מה 8FG ?

תודה רבה
    יואב.

תודה!
    63
    הודה 57 פעמים ב 47 הודעות
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

Dx7 יתן את מה שרוב המטיסים "צריך"
    והמחיר שלו שפוי, המרכאות באות לסייג את מה שכתבתי מכיוון שכמו שאומרים שעם האוכל מגיע התאבון, לא הייתי מתנגד כיום למערכת עם יכולות טלמטריה, לגבי תחושת אחיזה, מראה ושאר קוסמטיקה זה כבר עניין של טעם וריח

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk

תודה!
    462
    הודה 569 פעמים ב 442 הודעות
    כניסות לבלוג
    1
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

ציטוט נכתב במקור על ידי T_A צפיה בהודעה
    אין טלמטריה מובנית ליותר מ 8 תאים , והוא רוצה מסוק 50 חשמלי (600) שיכול בקלות להיות היום גם 12 תאים

*עריכה*
    בכלל, אחרי שנה עם אורורה 9 , אני לא ממש מרגיש ייתרון כלשהו על שלטים אחרים שמסביבי
    הטאץ זה גימיק נחמד אבל לא כזה וואוו
    הטלמטריה הבססית נחמדה , אבל זה כבר נפוץ בהרבה שלטים היום ובהרבה מודולים חליפיים
    לרוב השלטים האחרים יש מודולים חלופיים יותר זמינים
    מקלטים חלופיים שלא צריכים אפילו החלפת מודול
    אין מוצרים נלווים (טיסנים וכו, ) ויודעים לעשות ישירות BIND מולו

בקיצור , לא ממליץ
    מה שכן - לא שמעתי על אנשים שאיבדו קשר וכו, אבל בכל זאת אחוז המשתמשים קטן משמעותית מ SPECTRUM ו FUTABA לדוגמא.
    תומר הוא מתכנן את הפיוז׳ן לסטאפ של 6 תאים. אבל בבת׳כלס במסוקים הטלמטריה לא ממש רלוונטית.
    בכל אופן אני מאד מרוצה מהאורורה ולדעתי היא עושה יופי של עבודה. אולי היא לא נותנת יתרונות על מערכות אחרות אבל היא זולה משמעותית מכל המערכות האחרות שצויינו שפה. אז אם כולם עושים את העבודה באותה מידה עבור המטיס הממוצע (יוסי לא שמעתי על בעיות בפונטנציומטרים אבל אם ישנן אני מניח שזה עניין של שחיקה אצל מטיסים מקצועיים ש״חורשים״ את המערכת הרבה יותר מרובינו) אז מערכת ב1500₪ עדיפה לדעתי על מערכת ב2400₪. שוב, לצרכיי - האורורה 9 היא מערכת רדיו נהדרת ויואב לדעתי גם לצרכיך היא תספיק.
    Gil Friman

-------------------------------
    T-rex 600esp FBL
    רחפן f450 fpv
    MS Composite Swift II
    Mountain Models EVA Sport
    Hitec Aurora 9

תודה!
    56
    הוזכר
    2 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

באופן מוזר כולם התעלמו מהדבר הכי חשוב:
    הסבירות שתעבור מחשמלי לדלק היא אפסית

לעניין לימוד התפריט: לא יקח לך שעה, יקח לך הרבה יותר עד מצב שיהיו דברים בתפריט שלא תכיר גם לאחר זמן רב
    (אני מדבר על הפוטאבה)
    יעוץ טלפוני חינם

תודה!
    17
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

זה עומד ביחס ישיר לסבירות שהוא יום אחד ירצה להגיע לשדה ולהטיס יותר מארבע הטסות ברצף.

לעניין לימוד התפריט: לא יקח לך שעה, יקח לך הרבה יותר עד מצב שיהיו דברים בתפריט שלא תכיר גם לאחר זמן רב
    (אני מדבר על הפוטאבה)
    כן, בספקטרום חסכו לך את הדילמה על ידי העלמת הדברים האלו לחלוטין. כמה מתחשב.

21. המשתמשים הבאים אמרו תודה לflyinglizard על הודעתו:

AMIR (03-02-2012)

תודה!
    63
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

אי אפשר גם וגם? גם בלונדיניות וגם ברונטיות?

תודה!
    17
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

ציטוט נכתב במקור על ידי yoav_a צפיה בהודעה
    flyinglizard אתה יושב ? לא תאמין אבל הנטיה שלי היא דווקה ה 8FG SUPER של פוטבה
    יש לי זכרונות ילדות מאוד טובים מפוטבה (בזמנו היה לי את ה 7UAPS).
    קדימה, תביא לדוד לטאה קצת נחת. הפוטבה 10C הוא תכנון ישן יותר ומתקדם הרבה פחות מה8FG. קח את ה8FG בלי ספק. אם תרצה להזמין אותו מארה"ב ב420 דולר כולל משלוח לארץ ומקלט דבר איתי, יש לי קומבינה בטאוור הוביז. זה פחות ממה שיעלה לך להביא אותו במזוודה. בכל מקרה שים לב שאתה לוקח את ה8FGH ולא ה8FGA (זה לאנשים שלא יודעים להטיס מסוקים).

תודה!
    56
    הוזכר
    2 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

ציטוט נכתב במקור על ידי flyinglizard צפיה בהודעה
    זה עומד ביחס ישיר לסבירות שהוא יום אחד ירצה להגיע לשדה ולהטיס יותר מארבע הטסות ברצף.

כן, בספקטרום חסכו לך את הדילמה על ידי העלמת הדברים האלו לחלוטין. כמה מתחשב.

בדיוק ביחס שנדרש בין הטיפול וההערכות ההקפית לבין הטסה נטו

השורה השניה שלך חסרת כל הקשר לדברי ואינה אמיתית
    יעוץ טלפוני חינם

תודה!
    2
    הודה 5 פעמים ב 5 הודעות
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

ציטוט נכתב במקור על ידי satrianip צפיה בהודעה
    עודד יקירי!
    אני מאוד מעריך אותך ואת דעותיך לא תמיד מסכים איתך אבל בסדר והפעם אני חייב לכתוב לך
    בתור משתמש מאושר של פוטאבה 8fg אני יכול להגיד לך שממשק המשתמש שלו נהדר
    ויגבו אותי לפחות עוד אלפי משתמשים
    של השלט המעולה הזה ברחבי העולם בכלל ובארץ בפרט
    זה שבטעמך האישי ואני מכבד אותו אתה לא אוהב את השלט הנ"ל או את החברה זה לא אומר כלום
    תן לבחור את האופציה לבחור מה לטעמו ומה לא
    יואב אני מזמין אותך לבוא אלינו לשטח ולראות את השלט בפעולה ולהחזיק אותו בידיים ויותר מזה אני אגיד לך,
    לך לחנויות הטיסנים ברחבי הארץ תראה תתרשם תחזיק תשאל שאלות ואז תחליט מה מתאים לך
    (אצלנו בשטח יש רק את futaba8fg וזה אומר הרבה)

יום טוב אריאל
    +1
    [B][SIZE=1]FUTABA TF8G

SAGULL 40
    BIXLER 2
    BIXLER 3
    HPI BAJA 5T

26. המשתמשים הבאים אמרו תודה לnlior על הודעתו:

ohadsh (02-02-2012)

תודה!
    17
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

בדיוק ביחס שנדרש בין הטיפול וההערכות ההקפית לבין הטסה נטו
    בוא נתערב שבזמן שאתה מתעסק עם החופה ומחליף סוללה בX5 שלך, אני כבר מתדלק מיכל ב700 ועולה לאוויר? לא רק זה, אלא שעל כל מיכל שלי אתה צריך שתי סוללות. לא רק זה, אלא שאני לא צריך לסחוב קילוגרמים של סוללות ומטענים לשדה בשביל להטיס יום שלם. יש הבדל בין מי שהולך ומטיס מ8 עד רדת החשיכה ובין מי שהולך לתת איזה שתי טיסות כשהאישה לא מסתכלת. לסוג השני באמת עדיף חשמלי.
    נערך לאחרונה על ידי flyinglizard; 02-02-2012 בשעה 19:26:27.

תודה!
    63
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

ציטוט נכתב במקור על ידי flyinglizard צפיה בהודעה
    יש הבדל בין מי שהולך ומטיס מ8 עד רדת החשיכה ובין מי שהולך לתת איזה שני טיסות כשהאישה לא מסתכלת. לסוג השני באמת עדיף חשמלי.
    אהבתי את ההשוואה

תודה!
    11
    הודה 18 פעמים ב 11 הודעות
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

הייטק שלטים מצויינים אבל נסיון העבר עד לפני 6-7 שנים היה מר, מניסיון אישי... פוטבא זה כמו המזדה או היונדאי (תלוי מה אתה מעדיף) של עולם השלטים, משתלמים ועושים את העבודה במשך שנים ארוכות…גם מניסיון אישי (וטוב).

אבל אם אתה מחפש משהו ברמה אחרת, גם מבחינת איכות גימור המוצר, אמינות וממשק נוח כמו של אייפון אני ממליץ על jr. אם אתה מחפש איכות ואמינות של jr במחיר אטרקטיבי יותר תלך על חברת הבת שלהם ספקטרום שלכל הדעות שלטים מעולים ונותנים תמורה נהדרת ביחס לשווים.

גילוי נאות:
    אני מחזיק בשלט פוטבא 72hz.
    Jr x9303 2.4ghz. מושלם
    Sanwa 6ch 72. לא תקין
    Hitec 4ch לא תקין

לעוף כמו ציפור, אין גבול לחופש!

עמוד 1 מתוך 3 123 אחרוןאחרון

הרשאות פרסום

• אין באפשרותך לפרסם נושאים חדשים
  • אין באפשרותך לפרסם תגובות
  • אין באפשרותך לצרף קבצים
  • אין באפשרותך לערוך את הודעותיך