שלום כולם!

אז ככה,כמו שאתם יודעים המזג האוויר כיום בארץ לא משהו להטסות אך יש קטעים בשבוע שהמזג האוויר טוב אבל אני לפחות לא יכול ללכת להטיס כי כל המנחתים רחוקים,
למזלי הרב אני גר ליד פארק גדול עם מדשאות רחבות ורציתי לקנות טיסן פארקים קטן שאני יוכל להטיס בימים יפים(הכל יחסי) ולא אצטרך לנסוע שעה וחצי למנחת,אז ככה,אני מטיס למעלה משנתיים,כרגע אני עם טריינר ניטרו ואני יודע כמה שהתחום לא זול,דבר ראשון אני רוצה משהו פשוט מהסיני,אני לא רוצה עכשיו לקנות טיסן ב300 דולר רק הגוף,אני רוצה טיסן קטן ורצוי מEPP או EPO כי בדרך כלל בלזה יותר "מגושם" והוא דורש מנחתים של ממש,ואני מתכנן לנחות על מסלול אספלט קצר או על דשא,אני לא כל-כך בטוח איזה אני רוצה מבחינת רמת טיסה,אני מתלבט בין טיסן רגוע ועדין ואיטי-"בלי דאגות",או טיסן מהיר ואגרסיבי,אז החלטתי שאני פתוח לשניהם,מבחינת איכות הפעם אני דיי מתפשר ואני לא רוצה משהו הכי טוב והכי איכותי אלה משהו זול ומקסימום אני יעשה נחיתת חירום בדשא וישבר לי גלגל או פלופלור,אני לא רוצה להשקיע הרבה הטיסן הזה הוא בסך הכל כדי להפיג את השעמום,להתאמן ובעיקר להנות,אז מבחינת טיסן אני מוכן להתפשר וגם מבחינת רדיו(אני חושב שאני יקח את ה9 ערוצים של "טורנג'י" מהסיני),אני רוצה טיסן חשמלי(למרות שאני מניח שזה ברור מאליו כי זה טיסן פארקים) אך במטען אני לא מוכן להתפשר כי אני מאמין שאני ימשיך בתחום לעוד טיסנים חשמליים ועדיף לי להשקיע כבר עכשיו,

אז לתקציב,התקציב הוא 1000 שקל עם חריגה של 100 לפה ומאה לשם,כן,אני יודע שזה לא הרבה אבל אני מוכן להתפשר וזה בסך הכל טיסן קטן ופשוט ומהסיני זה לא אמור לעלות יותר,ד"א סקיילים יתקבלו בברכה מרובה!!!!!(כי אני מאוד מאוד מאוד אוהב סקיילים)

זהו בסך הכל,אם אני יזכר במשהו נוסף אני יעדכן,
תודה רבה
-תומר-

נ.ב.

מאחר ואני חדש פה ויכול להיות שכאן קוראים לסיני בשם אחר אז רק שתדעו ש"סיני"-HK