שמות משתמשים לתיוג

מציג תוצאות 1 עד 18 מתוך 18

נושא: תחופשת חדשה לטירקס שלי צריך המלצות......

תודה!
    4
    הודה 3 פעמים ב 3 הודעות
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

ברירת מחדל תחופשת חדשה לטירקס שלי צריך המלצות......

אהלן,
    אומנם פורים כבר עבר אבל די הרבה זמן מתבשל לי בראש הרעיון להחליף כמה חלקים בטירקס שלי ולחפש אותו לגובלין( כל קשר למותג של סאב הוא מקרי בהחלט אולי רק הצבע )
    חיפשתי קצת באייבי ומצאתי את החופה הבאה שבעיניי נראית מדהים ובמחיר עוד יותר מדהים:
    http://www.ebay.com/itm/140618898977...ht_3649wt_1059
    ובטעות גם הגעתי לקיט הבא של אליין(מסתבר שכבר חשבו על הרעיון לפני ) :
    http://www.ebay.com/itm/360396143753...ht_3228wt_1059
    כמו שאתם רואים הקיט מכיל סקידים,להבי זנב ופדלים ירוקים.
    אני לא רוצה בשלב הזה להחליף חלקים בשלדה וכ'ו לדעתי השינויים הללו יספיקו כדי לתת לי את המראה הרצוי מה אתם אומרים?
    אגב איך מווסתים פדלים?זאת אומרת האם יש איזושהיא טכניקה או כלי שבאמצעותו ניתן לכייל את הפדלים בדומה ללהבים?
    בברכת שבת שלום,
    יהודה.

תודה!
    462
    הודה 569 פעמים ב 442 הודעות
    כניסות לבלוג
    1
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

לגבי החופות האלו, כדאי לקרוא את האותיות הקטנות: Click image for larger version. 

Name:	ImageUploadedByTapatalk1333116988.838885.jpg 
Views:	109 
Size:	45.3 קילובייט 
ID:	64526
    שקלתי לקנות חופה שכזו ל500 שלי אבל האזהרה שהחופה עשויה מחומר דק יותר מהמקורית קצת הטרידה אותי.. בסופו של דבר תפקידה של חופה הוא לא רק להיראות יפה אלא גם להגן על הרכיבים האלקטרוניים במקרה של התרסקות. לא אומר שהחופות הללו לא טובות, רק מעלה את הנקודה למחשבה. אם אתה קונה אחת כזו ספר לנו איך היא... בשביל 8$ לחופה של 450 שווה בדיקה.
    לגבי הסקידים-פדאלים-להבי זנב, יש סטים כאלו בכל חנות ברשת שמוכרת מוצרים של אליין, ברוב המקומות זה עולה פחות מהקישור שכתבת באיביי. אם אתה רוצה באמת לשדרג ולא רק להשתעשע בצבעים שים להבי זנב ירוקים של פוסונו/Kbdd ופדאלים ירוקים של Kbdd + פריים ירוק זוהר של פוסונו. יהיה לך גובלין ירוק לתפארת שייראה מקילומטר.
    Gil Friman

-------------------------------
    T-rex 600esp FBL
    רחפן f450 fpv
    MS Composite Swift II
    Mountain Models EVA Sport
    Hitec Aurora 9

תודה!
    4
    הודה 3 פעמים ב 3 הודעות
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

ברירת מחדל תגובה: תחופשת חדשה לטירקס שלי צריך המלצות......

לגבי הפריים גם אני חשבתי על זה בהתחלה אבל ירדתי מזה מהר כי הבנתי שאני יצטרך לעשות את כל הכיוונים והכייולים מחדש ואין לי את הזמן להתעסק עם זה וגם לא את הכלים כרגע לצערי....לגבי זה שהחופה דקה יותר אני יודע וקראתי את השורה הזאת, אני בכל מקרה לא בונה על החופה בתור מגן למסוק בעת התרסקות זה לא מכונית על שלט שמתהפכת ושם יש אפשרות להגן על התכולה במקרה של מסוק נופל גם אם החופה תיהיה פי שניים עבה יותר לא זה מה שיציל את המסוק לפחות על פי ההגיון שלי.
    אגב יש אפשרות שתפנה אותי לאתרים אחרים שמוכרים את הקיט הנ"ל במחיר זול יותר?אני פשוט לא מתמצא כול כך באתרים בתחביב חוץ מאיביי והובי קינג.
    תודה על ההתיחסות גיל,
    יהודה.

תודה!
    462
    כניסות לבלוג
    1
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

תסתכל בהלירוק, פליינג הובי, הלידיירקט
    והחופה כן מגינה על האלקטרוניקה חבר... לפני חודשיים שתלתי את המסוק עם האף הפוך באדמה, החלפתי 3/4 מהגוף ובין היתר גם החופה שנשברה בכמה וכמה מקומות, אבל האלקטרוניקה שלמה ומתפקדת, בלי שריטה ובלי שום פגיעה.
    Gil Friman

T-rex 600esp FBL
    רחפן f450 fpv
    MS Composite Swift II
    Hitec Aurora 9

תודה!
    4
    הודה 3 פעמים ב 3 הודעות
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

גיל המקרה שלך יכול להיות תוצאה של חופה מאוד חזקה שהגנה על הבפנוכו ואולי סתם מזל לי זה נשמע כמו מזל כי אם החופה נשברה בכמה מקומות ואתה אומר שהפריים הלך קפוט אין דרך אחרת להסביר את העובדה שהאלקטרוניקה שרדה מלבד מזל מה שמחזק את הטענה שלי שבריסוק אגרסיבי עובי החופה כמעט ולא ישנה למידת הנזק זו דעתי לפחות.
    אגב לגבי השאלה שלי אתה יודע במקרה איך אני מכוון את הפדלים אחרי שאני מחליף אותם? אפשר לעשות את זה בעזרת המד פיטץ של הלהבים?אם כן כיצד?אשמח להסבר בנושא.

תודה!
    79
    הודה 54 פעמים ב 36 הודעות
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

גם אני ריסקתי את המסוק שלי על האף במהירות לפני שבועיים וכלום לא קרה מלבד גגש ראשי ובום שהלכו,
    חופה מוכחת כמגנה טובה על האלקטרוניקה של המסוק, יש לי חופה מקורית של אליין והנזק בה הוא מזערי.
    חבל ללכת נגד הזרם ולשלם על כך יותר. תחפש עוד טיפה ותמצא חופה איכותית בצבע ירוק גובלין
    t rex 550 pro spartan vortex nano, talon90 &600mx, 615&655
    trex 450 savox motor, 415&9257, beastx v3, castel 50A
    futaba 8fgh super

תודה!
    4
    הודה 3 פעמים ב 3 הודעות
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

ריסקת את המסוק על האף במהירות ולא קרה כלום מלבד גג"ש ובום?????תלמדו אותי איך עושים את זה גם נמאס לי להחליף להבים ועכשיו ברצינות בנחיתה עם האף קדימה המומנט של הלהבים יחד עם מהירות הראש בולמים את רוב האנרגיה בכיוון האנכי זה למה ככול הנראה לא קרה כלום למרכב של המסוק ומעט מאוד לחופה ולא בגלל שהחופה הגנה עליו תיהיה בטוח זה גם הסיבה שהלך לך הבום אפילו שהוא נחת על הראש, ברגע שהלהבים פוגעות ברצפה גוף המסוק מפתח תנועה סיבובית חדה ואגרסיבית בכיוון המנוגד לכיוון סיבוב הלהבים,הדבר גורם לריסוק הזנב כנגד האדמה בעוצמה.
    שוב פעם כמו שאמרתי אני אישית לא בונה על החופה שתשמור לי על הרכיבים בעת התרסקות,אני מלחתחילה מקווה שלא להגיע למצב כזה מה גם שהחופה הזאת נראית ממש ממש טוב ולא הצלחתי למצוא זהה לה מחומר איכותי יותר.
    נערך לאחרונה על ידי yehuda.bitton3; 30-03-2012 בשעה 21:14:45.

תודה!
    733
    הודה 551 פעמים ב 447 הודעות
    כניסות לבלוג
    7
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

יצא לי פעם או פעמיים לרסק את ה 450
    באחת ההזדמנויות. מגש הסוללה ומהנוע הם היחידים ששרדו ...
    החופה רק נישרטה קלות ...

היא לא מגינה על כלום. היא בשביל הניראות והיופי.

SGS2 ..

תודה!
    38
    הודה 231 פעמים ב 189 הודעות
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

אני ריסקתי 500 על האף - רב האלקטרוניקה שרדה - מלבד גג"ש של סרוואים, שום דבר אחר מה'מרכב' לא שרד...

הנה חופה יפה וטובה:
    http://fusuno.com/product_info.php?c...q5edmgjn9eoa95
    Henseleit TDR
    DX7
    --------------------
    למכירה:

מסוק 700 TDR

תודה!
    462
    כניסות לבלוג
    1
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

יהודה כנראה לכולנו היה מזל ואין לנו מושג על מה אנחנו מדברים ... תקנה מה שבא לך, יכול להיות שזו תתברר קנייה מצויינת וכולנו נקנה בעקבותיך, אבל תוכל לדעת מה שווה החופה רק אחרי ריסוק.. בכל אופן בפליינג הובי מוכרים חופות של מותג בשם Mok במחירים יחסית מאד זולים - סביב 16$ לחופה, ויש להם שם כמה חופות ממש ממש יפות. בטח תמצא שם גם אחת ירוקה. רק שהמשלוח לחופה בודדת יקר קצת, אם אתה כבר עושה הזמנה של עוד דברים ומזמין גם חופה זה ייצא לך משתלם לדעתי.
    Gil Friman

T-rex 600esp FBL
    רחפן f450 fpv
    MS Composite Swift II
    Hitec Aurora 9

תודה!
    4
    הודה 3 פעמים ב 3 הודעות
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

תסלח לי על הביטוי אבל אם מישהו פה אומר שהוא ריסק את המסוק עם האף קדימה וכלום לא קרה מלבד גג"ש ראשי ובום או שהוא מדבר שטויות או שזה מזל תגיד מה שתגיד אין דרך אחרת להסביר את זה בטח לא שהחופה הגנה עליו.
    והסתכלתי בפליינג הובי לא מצאתי אחת ירוקה שנראית כמו שאני רוצה מה גם שכמו שאמרת המחיר כולל משלוח יהיה הרבה יותר יקר ממה שהזמנתי סביר להניח שפי שתיים(אגב הזמנתי כבר כשהיא תגיע אני יעדכן ).
    ובכלל החופה של פוסנו אומנם נראית פצצה וגם לטעמי יותר יפה ממה שהזמנתי אבל עם כל הכבוד לשלם לא פחות מ-50 דולר בשביל חופה(והייתי עדין, בהנחה שהמשלוח לא יעלה יותר מ10 דולר) כשאני יכול להזמין במחיר הזה שלוש חופות ועוד להישאר עם עודף נראה לי מוגזם ומטומטם.
    כשהכול יגיע אני יעלה תמונות וייתן חוות דעת על איכות החופה אגב מישהו יכול לענות על השאלה שלי איך מכוונים את הפדלים מבחינת זוויות?ממש חשוב לי.

תודה!
    38
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

נשמה..בשביל איכות משלמים. אני מבטיח לך שהחופות של הוביקינג או כל אחת מהחופות שיש באי-ביי, לא מתקרבות לאיכות של פוסונו.. זכותך לא לרצות לשלם את המחיר הלא נמוך, כמו שזכותך גם לקנות חלקים זולים בגרושים במקום איכותיים שעולים כסף... אבל להגיד שזה מטומטם - זה כשלעצמו מטומטם..
    אמנם לא הייתי מסתמך על זה, אבל חופה בהחלט יכולה להגן על האלקטרוניקה במקרים מסויימים, אלא אם היא חפה זבל שעשויה מחומר כ"כ דק וגמיש שאפשר לקרוע בידיים.

את הפדלים אפשר לכוון בשתי צורות - או לפי העין, או בעזרת כלי שעולה כסף, אבל אולי גם זה מטומטם כשאפשר לכוון בחינם לפי העין.
    נערך לאחרונה על ידי wonderd; 31-03-2012 בשעה 14:52:03.
    Henseleit TDR
    DX7
    --------------------
    למכירה:

מסוק 700 TDR

תודה!
    4
    הודה 3 פעמים ב 3 הודעות
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

שוב פעם לא התכוונתי שזה מטומטם לקנות חופה איכותית מה שהתכוונתי זה שלדעתי אין סיבה הגיונית לשלם פי שלוש על חופה שהיא קצת יותר עבה משום שהיעד האמיתי של חופה הוא לא בשביל הגנה (עם כל הכבוד זה לא rool cage) אלא בשביל היופי, אין ספק שחופה עבה יותר תהווה הגנה טובה יותר אבל רק במידה מסויימת ולדעתי זה במקרים מאוד ספציפים שלא מצדיקים את העלות....אם כבר הייתי משקיע כול כך הרבה על החופה הזו זה בגלל היופי שלה היא באמת מדהימה.
    אגב אפשר לחזק כל חופה במחיר אפסי לעומת המחיר של החופה של פוסנו זה סתם רעיון למי שבאמת מאמין שהחופה תגן על המסוק שלו בעת ריסוק, כמו שכבר אמרתי אם הייתי רוצה להגן על המסוק שלי מפני ריסוק הייתי משאיר אותו על המדף ככה גם עם חופה מניילון האלקטרוניקה הייתה נשמרת
    לגבי הפדלים אפשר לכוון אותם בעזרת מד פיטץ רגיל?(כמו של הלהבים)

תודה!
    462
    כניסות לבלוג
    1
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

אני מבין שאתה מוטרד מהפדאלים
    הכי פשוט, כשאתה על אפס בסטיק תחזיק את הפלייבר אופקי לקרקע, כלומר 90 מעלות מהציר. תסתכל על הפדאל בגובה העיניים, תראה שהוא כמו מעויין כזה, מין פרופיל שיש בו קו אמצע. תנסה לכוון את קו האמצע שיהיה פחות או יותר בקו אחד עם הקו של הלהבים, כלומר בדיוק אופקי לקרקע. כנ״ל בצד השני. לטעמי זה כיוון מספיק מדוייק, לי זה הספיק מאז ומתמיד
    Gil Friman

T-rex 600esp FBL
    רחפן f450 fpv
    MS Composite Swift II
    Hitec Aurora 9

תודה!
    4
    הודה 3 פעמים ב 3 הודעות
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

אוקיי אז כמו שאמרנו זוהי השיטה שמשתמשת רק בעין, אם אני רוצה לדייק טיפה יותר יש אפשרות להשתמש במד פיטץ של הלהבים וכמובן להשתמש בתהליך שציינת רק במקום לדמיין את הקו אמצע של הפדל להיעזר במד?פשוט הזמנתי אחד ואני רוצה לדעת אם יש צורך להזמין עוד אחד ייעודי לפדלים......אגב גיל אני יודע שיש לך טירקס 500 מה קוטר הציר הראשי?8ממ?
    תודה על העזרה ידידי

תודה!
    462
    כניסות לבלוג
    1
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

וואלה לא זוכר ואני כבר באמצע הגילוח. לדעתי 7 מ״מ. אבל תבדוק עם מד קליבר הכי פשוט
    Gil Friman

T-rex 600esp FBL
    רחפן f450 fpv
    MS Composite Swift II
    Hitec Aurora 9

תודה!
    38
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

לגבי הפדלים:
    1. אפשר לכוון עם העין - הפדל צריך להיות מאוזן לחלוטין ביחס לכלוב הפלייבר, לא משנה מה מצבו הרגעי - הפדל חייב להיות מאוזן ביחס אליו.
    2. ישנו מד פיטצ' שמיועד לפדלים, אני מניח שמד פיטצ' של מסוק קטן יכול גם להתאים

Henseleit TDR
    DX7
    --------------------
    למכירה:

מסוק 700 TDR

תודה!
    4
    הודה 3 פעמים ב 3 הודעות
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

כן מן הסתם שהפדלים צריכות להיות מאוזנות לכלוב וכמובן שבכל רגע נתון כי אחרי הכול הם מקובעים על אותו ציר שמקובע הכלוב השאלה היא אחרת האם ניתן להשתמש במד פיטץ רגיל(הפדלים ב-500 רחבות יותר מהלהבים אז סביר להניח שהמד יתאים נכון?) ובמישור ייחוס של הלהבים,זאת אומרת ליישר את המד בייחס ללהבים?או שמא ניתן לייחס את זה רק מול הכלוב עצמו?
    שוב פעם תודה על העזרה!

הרשאות פרסום

• אין באפשרותך לפרסם נושאים חדשים
  • אין באפשרותך לפרסם תגובות
  • אין באפשרותך לצרף קבצים
  • אין באפשרותך לערוך את הודעותיך
  •