שמות משתמשים לתיוג

מציג תוצאות 1 עד 13 מתוך 13

נושא: מחפש מסוק חדש [ויותר מקצועי] אחרי התעסקות עם Solopro2

תודה!
    3
    הודה 0 פעמים ב 0 הודעות
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

ברירת מחדל מחפש מסוק חדש [ויותר מקצועי] אחרי התעסקות עם Solopro2

חג שמח ,

אז היה לי סולופרו (ועדיין יש) ,
    ואני מחפש משהו רציני יותר , וקצת יותר גדול (אבל עדיין בגדר מסוק לבית ולעיתים רחוקות בחוץ)

ביקורת על הסולופרו: (מה שאני לא רוצה במסוק החדש)
    הסולופרו לא יציב בכלל ,
    ברוב המקרים הוא נוטה לכיוונים שונים מה שמקשה על הטיסה (ואני מכוון אותו לפני כל הטסה כמעט).
    צריך הרבה מזל אם רוצים לדייק בטיסה (לדוגמא: לנחות במקום מסוים , להיכנס למקומות צרים וכו')
    בפעם האחרונה (והיחידה) שהטסתי אותו במרפסת איבדתי שליטה עליו (הוא עף איזה 100 מטר בגלל הרוח וניתקע על עץ של השכנים )
    בסופו של דבר אני מרגיש שאני שולט בו , אבל אין לי דרך להתמודד עם החוסר יציבות.

אני מחפש משהו רציני ויציב יותר
    בתור התחלה הסתכלתי על סולופרו 180 שהוא 5 ערוצים (אגב מה ההבדל בין 5 ערוצים ל6 ערוצים? איפה מכניסים עוד כיוון?)
    אבל אני חושש שהוא "סובל" מאותם בעיות כמו הסולופרו הרגיל

לגבי סימולטור:
    אם המטרה שלו זה ללמד אותי כיוונים ושליטה , אז אני יכול לוותר על זה (אני יחסית זהיר , יש לי המון סבלנות בעניין והמחיר של הסימולטור יעלה לי כמו חצי מסוק)
    אם מדובר בתוכנה רצינית , מציאותית ועם דגמים אמיתיים (שמדמה באופן כמעט מדויק הטסה אמיתית , ואולי אפילו תעזור לי לבחור דגם מתאים ) אז אולי אני אבדוק את זה לעומק במקום מסוק חדש...

מה דעתכם?

תודה ,
    חג שמח
    נערך לאחרונה על ידי avi55; 10-04-2012 בשעה 13:16:20.

תודה!
    462
    הודה 569 פעמים ב 442 הודעות
    כניסות לבלוג
    1
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

ברירת מחדל תגובה: מחפש מסוק חדש [ויותר מקצועי] אחרי התעסקות עם Solopro2

אם אתה לא מצליח להשתלט על הסולו פרו,
    הדבר היחיד שיש להמליץ לך עליו זה סימולטור.
    Gil Friman

-------------------------------
    T-rex 600esp FBL
    רחפן f450 fpv
    MS Composite Swift II
    Mountain Models EVA Sport
    Hitec Aurora 9

תודה!
    56
    הודה 761 פעמים ב 594 הודעות
    הוזכר
    2 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

אתה חושב שהתחלת נכון, אבל אתה טועה
    יש המון דרכים להתחיל, ורק אחת נכונה:
    לרכוש מסוק משובח, בגודל 500 לפחות, להשקיע בשלט מקצועי ומכובד, ולדאוג לעצמך למדריך או מנטור בצורה מסודרת.
    וכמובן כל זה אחרי שרכשת סימולטור מקצועי.
    כל המשך ההתעניינות שלך בצעצועים רק תכלה את התקציב שלך ולא תביא אותך להנאה מהתחביב הנפלא הזה.
    נערך לאחרונה על ידי wind556; 10-04-2012 בשעה 18:09:28.
    בניית טיסנים והדרכת בנייה והטסה הטסה למתחילים בכל גיל.
    יעוץ טלפוני חינם
    ריכוז מידע. כאן תמצא תשובות להמון שאלות:
    http://www.efly.co.il/forums/showthr...%E9-%F2%E5%E3%
    עודד- 0525-454380 (לא לשלוח SMS, עונה רק לשיחות )
    https://www.facebook.com/profile.php?id=100007080663110

תודה!
    9
    הודה 14 פעמים ב 11 הודעות
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

אולי
    blade mcpx

לכל מטיס כדאי שיהיה סימולטור

5. המשתמשים הבאים אמרו תודה לנאור על הודעתו:

avi55 (11-04-2012)

תודה!
    79
    הודה 54 פעמים ב 36 הודעות
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

לגבי סימולטור-
    יש דרך יותר זולה להשיג סימולטור איכותי מאוד שלא אפרט בפורום. אני יכול להגיד לך שסימולטורים היום מרגישים כמו הדבר
    האמיתי למעט הרוח (אין מה לעשות במציאות הרוח נחלשת ומתחזקת וגם משנה כיוון). אין לוותר על סימולטור, זה נותן לך ביטחון,
    אוריאנטציה וקורדינציה שיעזרו לך במציאות גם אם אתה לא רואה את הצורך בזה, סימולטור יקדם אותך יותר מכל מסוק.

לגבי מסוק- יש כמה כיוונים שמתחיל יכול לבחור
    מסוק 500 מאובזר מכל טוב אם יש לך תקציב גבוהה, מסוק 450 מאובזר טוב (פחות עלויות מ 500)
    או ללכת על MCPX עד שתלמד להטיס אותו כמו שצריך ואז להשתדרג ל- 450/500/600/700.
    בתור מתחיל לפי דעתי אתה יכול להתפשר איכות המסוק אבל אל תתפשר על איכות השלט
    שורה תחתונה את תחליף מסוק הרבה יותר מהר ממה שאתה חושב ולעומת זאת שלט יישאר איתך למשך הרבה שנים.

דבר ראשון בשביל להיכנס לתחום אתה צריך סימולטור (PHOENIX לפי דעתי הכי טוב למסוקים)
    ואחר כך לבחור את השלט והמסוק. לפני שאתה בוחר כדאי שתתייעץ עם אנשים אחרים ובעלי חנויות שונות
    וכדאי גם לראות את הכלי במציאות, ללכת לשטחי הטסה ולשמוע מה לאנשים אם ניסיון יש להגיד ומה הם מציעים.
    בהצלחה בכניסה לתחביב מקווה שעזרתי
    t rex 550 pro spartan vortex nano, talon90 &600mx, 615&655
    trex 450 savox motor, 415&9257, beastx v3, castel 50A
    futaba 8fgh super

7. המשתמשים הבאים אמרו תודה לnaor14 על הודעתו:

avi55 (11-04-2012)

תודה!
    3
    הודה 0 פעמים ב 0 הודעות
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

תודה על התגובות , הודעות שאני רוצה להתייחס אליהם:

Friman:
    כמה שהבנתי (מכמה הודעות פה) - המסוקים הקטנים לא הכי יציבים בעולם ולא מתנהגים כמו מסוק גדול.
    אני יכול להטיס את המסוק שעות בלי להתנגש , אבל הוא עדיין לא יציב. ברוח אין סיכוי שהוא יחזיק מעמד (וסימלוציה במחשב לא תעזור לי פה) .
    אין ספק שאני צריך סימולטור , אבל אני לא מבין איך אתה מסיק את זה מהסולופרו.

naor14 ,
    תודה על העזרה
    אם אני קונה שלט רציני (על זה אני אעשה בירור אחר , להבין מה זה hitec/DX5/6/optic וכו') , אפשר לחבר אותם למסוקים כמו MCPX בלי בעייה? ... והאם ניתן לחבר אותם למחשב? (לסימולטור)
    ואני מחפש משהו כמו mcpx , רק יותר גדול (בשביל יציבות ושיוכל להתמודד עם רוח)

* אני שוב מזכיר שהטיסות העיקריות יהיו בבית , אז מסוקי 450 לא נחשבים כרגע.

תודה
    נערך לאחרונה על ידי avi55; 11-04-2012 בשעה 02:15:40.

תודה!
    462
    כניסות לבלוג
    1
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

הסולו פרו בהיותו מסוק fixed pitch הוא מטיבעו הרבה יותר יציב מכל מסוק 6 ערוצים שתטיס. בניגוד למסוק 4 ערוצים שם ברגע שתעזוב את סטיק ימין המסוק ישאף להתאזן ישר, במסוק 6 ערוצים זה לא קורה. המסוק יישאר באותה זווית ביחס לקרקע ובאותו כיוון תנועה עד שתתקן אותו לכיוון אחר. לכן אם קשה לך עם סולו פרו, עם מסוק 6 ערוצים יהיה לך קשה שבעתיים. הmcpx והסולו פרו 180 הם מסוקי 6 ערוצים קטנים מאד ומאד לא יציבים ואיתם יהיה לך פי כמה יותר קשה להתחיל. מה שכן, הם די עמידים במכות וזולים לתיקון ביחס לכלים הגדולים יותר. ואלו הגדלים היחידים שניתן להטיס בבית. שוב, ממש לא בטוח שכמתחיל תצליח להשתלט עליהם בבית. לכן אני חוזר להמלצה שלי - סימולטור זה הדבר הטוב ביותר עבורך, לא כהסתלבטות אלא לחלוטין ברצינות. אתה צריך ללמוד לתת אינפוטים עדינים מהסטיקים, אוריינטציה ועוד. הדרך היעילה והזולה היא סימולטור, ורצוי בצמוד לאימון בהטסת מסוק - המלצתי, מגודל 500. לגבי שלט, את הmcpx ניתן לקנות עם שלט dx4, שלא תוכל להטיס איתו אף מסוק אחר, או ללא שלט ולממשק אותו לכל שלט של JR או ספקטרום. להערכתי את כל השלטים שיש היום בשוק ניתן לחבר לסימולטור אבל חבל כי זה שוחק את הפונטנציומטרים שלהם; ניתן לקנות שלט ייעודי לסימולטור עם כבל usb למחשב במחיר של החל מ20$ באיביי, דיל אקסטרים או aliexpress. זה מה שהרוב עושים, לגבי התוכנה נאור התנדב להסביר לך () אז אשאיר לו את הכבוד
    Gil Friman

T-rex 600esp FBL
    רחפן f450 fpv
    MS Composite Swift II
    Hitec Aurora 9

תודה!
    733
    הודה 551 פעמים ב 447 הודעות
    כניסות לבלוג
    7
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

ידידי

אם אתה לא שולט על סולו פרו אז יש בעיה או אצלך או במסוק שלך.
    סולו פרו בבית ... לא מול ונטילטור ... כשמניחים את השלט על הרצפה, המסוק מרחף באותו מקום.
    יש מצב שאתה במצב "טיסה ספורטיבית" ? שני חצאי העיגול השחורים מלאים ?
    תשנה למצב דואל רייט, השליטה במסוק תהיה קלה יותר והוא יהיה הרבה פחות פזיז.

הדבר היחיד שמטיסים בבית זה מסוקי 4 ערוצים כמו סולופרו וחבריו.

למרות שיש אנשים שלדעתם אין שום אפשרות להתחיל עם מסוק אחר מ 500 .. לדעתי זה לא נכון.

ולסיכום, כן ... תתחיל לעבוד עם סימולטור.

אם אתה מעוניין בשלט משומש במצב חדש לסימולטור, יש לי אחד כזה למכירה.

11. המשתמשים הבאים אמרו תודה לguy1a על הודעתו:

naor14 (11-04-2012)

תודה!
    6
    הודה 25 פעמים ב 18 הודעות
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

סולופרו סובל חזק מאפקט קרקע ולכן הוא לא יציב בריחוף נמוך מעל משהו (כל מסוק מרגיש את אפקט הקרקע אבל בגלל המשקל הקל של הסולו הוא רגיש במיוחד)
    כנ"ל רוח תשפיע מאד עליו!!

כשתלמד את המגבלות של הסולו תלמד להנות ממנו יותר...כמו כל מסוק אגב

אתה מחפש משהו שלדעתי לא קיים - מסוק קטן לבית שהוא גם יציב וגם חזק מספיק לטוס ברוח (שזה כבר לא בבית)

אם אתה רוצה להתקדם אז כמו שהציעו לך פה, כל מסוק גודל 500 (אולי אפילו 450) יתאים לך אבל לא לבית,
    אגב, הרבה מחזיקים ומתחזקים את הסולו פרו שלהם להטיס בבית בנוסף למסוק שטח גדול (450 ומעלה)

לסיכום,
    MCPX נשמע כמו משהו שתוכל להתקדם איתו בבית אבל לא יענה לך על שתי הדרישות שלך (יציבות בריחוף ועמידות ברוח)
    TREX 500 ESP
    FUTABA 7C
    AXN
    FMS P51 Mustang V6

תודה!
    3
    הודה 0 פעמים ב 0 הודעות
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

לגבי הסולופרו:

יש בפורום שני סוגים של אנשים:
    אלו שיגידו (כלומר , אמרו) שזה מסוק קטן ולא יציב , כי ככה זה (ובמסוקים 450-500 אני פחות ארגיש את בעיית היציבות)
    ואלו (בפוסט הזה) שאומרים "כשמניחים את השלט על הרצפה, המסוק מרחף באותו מקום."...

למרות שזה משתמע מהניסוח שלי - אני כן אוהב את הסולופרו ומצליח לשלוט עליו חופשי (להניח אותו כמעט על הס"מ לדוגמא)
    אבל אם אני אניח את השלט על הריצפה , זה יהיה עניין של 7-8 שניות עד ההתרסקות
    וזה לא שהוא נוטה לכיוון מסוים (במצב כזה הייתי עושה trimming) - אלה סתם מרחף לו באוויר לכיוונים רנדומלים.

ונחזור לשיחה:
    להערכתי את כל השלטים שיש היום בשוק ניתן לחבר לסימולטור אבל חבל כי זה שוחק את הפונטנציומטרים שלהם;
    תוכל להסביר למה אתה מתכוון?

אז אני אשתמש בסימולטור (כנראה PHOENIX)
    ואני מתלבט בין solo180 לבין mcpx (למרות שהייתי מעדיף אף אחד , פשוט הם הכי טובים כרגע לבית - אולי ה solopro180 יותר עמיד לרוח בגלל הגודל - תקנו אותי אם אני טועה)
    יש הבדל בין 5 ערוצים (solopro180) לבין 6 ערוצים כמו mcpx? (אני לא מבין איפה מוסיפים ערוץ)

תודה !
    חג שמח

תודה!
    733
    הודה 551 פעמים ב 447 הודעות
    כניסות לבלוג
    7
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

ידידי.
    הסולו שלי מרחף בכיוונים רנדומליים על שטח של פחות ממטר מרובע. יותר מ 10 שניות ...

לשאלתך שאגב מצביעה על חוסר הבנה .. ואני מציע לך לקרןא ולשאול ולהבין לפני הקניה. שני המסוקונים עובדים עם 5 ערוצים וההבדל היחיד בין השניים. מעבר ליצרן כמובן ...
    הוא שהסולו מגיע עם tt וה mcעם מנוע זנב וזה לא פחות מהבדל תהומי.

יש לי סולו פרו וסולופרו 100 ו450.והיתה לי פעם וולקירה..

אני מטיס מסוקים מעל שנה.
    אני לא עושה תלת מימד ולא מטיס 6 ערוצים בבית.

וזה אמור לתת לך נקודת יחוס.

SGS2 ..

תודה!
    38
    הודה 231 פעמים ב 189 הודעות
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

בדיוק לפני החג קניתי סולו פרו בשביל חבר, בעבודה הטסתי אותו במשרד דרך חלון קטן ושתי דלתות, לתוך חדרים שכנים, אין לו שום בעיית יציבות.
    אם אין לך סימולטור - תקנה אחד. אל תגיד לא צריך כי אפילו אלוף העולם צריך. כן, המטרה היא ללמד שליטה.
    הסימולטור מדמה באופן הקרוב ביותר את הטסת המסוקים והטיסנים, מהקטנים לגדולים ואם אני זוכר נכון יש שם אפילו סולו פרו.

מי שלא מתאמן בסימולטור ולא מטיס הרבה מאוד - לא יתקדם לשום מקום. ברוב המקרים גם אם אתה מטיס הרבה ועדיין לא מתאמן בסימולטור - אתה לא תתקדם יותר מדי.
    לסיכום - לפני כל מסוק אחר - קנה לך סימולטור!

בהצלחה!
    Henseleit TDR
    DX7
    --------------------
    למכירה:

מסוק 700 TDR

תודה!
    462
    כניסות לבלוג
    1
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

אתה מתבלבל להשוות בין סולו פרו לmcpx או סולו פרו 180 בעניין היציבות של מסוקים קטנים וזה מה שמבלבל אותך. טעות גדולה לשים אותם באותה קטגוריה כי חוץ מהגודל הפיזי הקטן אין ביניהם כלום במשותף.
    הסולו פרו קטן ויציב בבית; אני גם מטיס (הטסתי, הבן שלי שתל אותו על הדקל של השכנים בגובה 15 מטר) אותו בחוץ ברוחות ערות בלי שום בעיה במצב ספורט. לעומתו הmcpx, הסולו פרו 180 ועוד יותר מכך הסולו פרו 100 הם מסוקי 6 ערוצים ובקטגוריה הזו הגודל בהחלט קובע, ככל שיותר גדול יותר יציב. אגב, הסולו פרו מתרסק לך אחרי 7-8 שנית בלי אינפוט מהסטיקים, במסוק 6 ערוצים ולא משנה מאיזה גודל, ההתרסקות הזו תגיע אחרי שנייה או שתיים במקרה הטוב.
    לגבי עניין הסימולטור, בסימולטור מטיסים בפועל הרבה יותר מאשר בשטח. מטיס שאכפת לו מהכלים שהוא מטיס מתאמן לפחות שעה, שעתיים, שלוש בשבוע בסימולטור, בטח בהתחלה. ומטיסים ברמה גבוהה מתאמנים כל יום בסימולטור. בסופו של דבר בשטח הרוב מטיסים בשבתות 5-6 דקות כמספר הסוללות שיש לך, זה לרוב לא ייצא יותר מ30-40 דקות באוויר כל שבוע. הסטיקים במשדר מחוברים לפונטנציומטרים- נגדים משתנים, שככל שמשתמשים בהם יותר, הם נשחקים. לכן, כיוון שבסימולטור מטיסים יותר בד״כ, ואיכות השלט פחות משנה לסימולטור (לעומת מסוק אמיתי שם שלט איכותי הוא רכיב קריטי ביותר!) כי מקסימום יש תקלה בפונטנציומטר אז הדגם בסימולטור ייתרסק, לא כלי אמיתי, אז רוב המטיסים מעדיפים להתאמן בסימולטור עם שלט ייעודי לסימולטור שעולה 20$ וכשהוא נשחק זורקים לפח וקונים חדש, במקום לשחוק את השלט היקר והאיכותי יותר איתו מטיסים בשטח.
    Gil Friman

T-rex 600esp FBL
    רחפן f450 fpv
    MS Composite Swift II
    Hitec Aurora 9

הרשאות פרסום

• אין באפשרותך לפרסם נושאים חדשים
  • אין באפשרותך לפרסם תגובות
  • אין באפשרותך לצרף קבצים
  • אין באפשרותך לערוך את הודעותיך