שמות משתמשים לתיוג

מציג תוצאות 1 עד 12 מתוך 12

נושא: Aאלה לגבי מסוק שאני רוצה לקנות

תודה!
    0
    הודה 0 פעמים ב 0 הודעות
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

ברירת מחדל Aאלה לגבי מסוק שאני רוצה לקנות

שלום , רציתי לשאול את דעתכם לגבי המסוק WALKERA V120D06 ...
    אני רק מתחיל את התחביב הזה ורציתי לדעת אם שווה לי להביא את המסוק הזה והאם הוא אמין וטוב?
    חפשו את הדגם בגוגל ותיראו פרטים עליו... אני יכול לקנות אותו ב 800 שקל במקום 1500 שרוצים פה בארץ בחנויות.. אני קונה אותו מאיביי. השאלה אם זה שווה את המחיר והאם הוא מסוק טוב..

אם אתם לא ממליצים עליו חשבתי לקנות את המסוק של esky Lama V4.. מסוק שמגיע מוכן 4 ערוצים.
    אולי שווה לי להשקיע כבר בגדול ולקנות את המסוק הראשון מאשר ללכת על ה 4 ערוצים ואחר כך להשקיע שוב עוד כסף.

תודה לעונים.

תודה!
    4
    הודה 3 פעמים ב 3 הודעות
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

ברירת מחדל תגובה: Aאלה לגבי מסוק שאני רוצה לקנות

במידה ואתה באמת רוצה להיכנס לתחום ולא בתור מבקר אני מציע לך ללכת על האופציה האחרונה שהעלית וזה להימנע ממסוק 4 ערוצים "צעצועי" כדוגמת הלמה(אגב לדעתי אחרי השם שלו היו צריכים לשים סימן שאלה כדי שאנשים יבינו "למה" לא לקנות את המסוק הזה ) ולהתחיל מראש עם תקציב גדול יותר(לפחות 2000-2500 שקל) ולחפש לך מסוק 6 ערוצים איכותי כשלדעתי הגודל המינימלי והטוב ביותר להתחיל איתו הוא 500 למרות שיש שיגידו שגם מסוק 450 מספיק להתחלה אבל אני התחלתי עם 500 אז מה שאני יודע להמליץ לך.
    נ.ב
    הדגש החשוב ביותר זה קודם כל להשקיע על שלט איכותי בדגש על איכותי זה הא' באלף בית של מסוקים.
    אם תצטרך עוד עזרה תיצור איתי קשר בפרטי אשמח לעזור לך!
    יהודה.

תודה!
    1
    הודה 4 פעמים ב 3 הודעות
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

שמע הכי טוב זה להתחיל עם מסוק יותר גדול ואיכותי. אולי קצת יקר אבל יחסוך לך בעיות בעתיד כמו זה שמעלי אמר כדי להיכנס לתחביב צריך קודם שלט איכותי וגם מסוק טוב אני ממליץ על הןריקן 425 או טירס 450 שניהם טובים ומומלצים
    הצי שלי:SuperAir,T-34,Bixler,Hurricane 425,Futaba 10Cg 2.4
    בקרוב ציוד FPV

לכול שאלה ופניה ניתן להתקשר:0544431611

תודה!
    24
    הודה 8 פעמים ב 7 הודעות
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

ציטוט נכתב במקור על ידי kfirlan צפיה בהודעה
    שמע הכי טוב זה להתחיל עם מסוק יותר גדול ואיכותי. אולי קצת יקר אבל יחסוך לך בעיות בעתיד כמו זה שמעלי אמר כדי להיכנס לתחביב צריך קודם שלט איכותי וגם מסוק טוב אני ממליץ על הןריקן 425 או טירס 450 שניהם טובים ומומלצים
    אחרי כמה חודשים עם ההוריקן, כל פעם בעיה חדשה (כל פעם צריך שדרוג אחר)

החלטתי לחזור ל-450 הוותיק והטוב שלי
    אני שנכנסתי לתחום לפני שנתיים אם הייתי מתחיל עם גודל 500 כפי שאתם ממליצים כיום, הייתי בורח מהר מאד מהתחום עקב העלויות...
    לעומת זאת למדתי מצויין על ה-450 וזה היה כרוך באין ספור התרסקויות אבל עקב העלויות הזניחות אי אפשר להשוות.

ואל תגידו שהעלות של הוריקן זולה (ביחס ל500 אחר כן) 8 צירים ראשים של 450 יסתכמו בכ-8-9$

8 צירים ראשיים להוריקן יעלו כ-35$ עם משלוח. להבים וכדומה אותו סיפור.

בהוריקן הלינקים נשברו לי מספר פעמים רק בגלל תנועה חדה של הסוואש... הלינקים (המשלושים) מרגישים שעוד שנייה מתפרקים מהבורג, הגג"שים נשחקים ממהירות ראש מעט גבוה, המייסב החד כיווני אוהב לההרס הראש מריסוק אחד לא טוב יכול להמחק קליל עוד ועוד...
    אז ככה שאני ממש לא מבין למה אתם ממליצים על המסוק הזה, על הכל אני מדבר מנסיון...

5. המשתמשים הבאים אמרו תודה לRexiguru על הודעתו:

amijan27 (16-04-2012)

תודה!
    79
    הודה 54 פעמים ב 36 הודעות
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

+1

היה לי טירקס 500 אחרי שלמדתי על KDS 450C ואחרי שני ריסוקים החלפתי אותו ובמקומו הבאתי
    טירקס 450 פלייברלס.

למתחיל הייתי ממליץ על מסוק 450 alzrc פרו V2 או ספורט קומבו (יש הבדלים במבנה המסוק אבל התנהגות דומה בטיסה)
    רק כך בחשבון שיש להחליף טיפה חלקים בקיט הזה לשל אליין (ממה שאני הבנתי קורונות טורק טיוב קדמי ואחורי)
    גם תקבל מסוק 450 באיכות סבירה שיאפשר לך להתקדם וגם חלקים זולים מאוד (בעוד כמה ימים יגיע אלי משלוח ראשון של חלקים
    שלהם ואוכל להשוות לשל אליין ואני מתכננן גם כן על הפלייברלס שלהם). כמו כן גם שלט הוא חשוב מאוד!!
    t rex 550 pro spartan vortex nano, talon90 &600mx, 615&655
    trex 450 savox motor, 415&9257, beastx v3, castel 50A
    futaba 8fgh super

תודה!
    4
    הודה 3 פעמים ב 3 הודעות
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

לגבי עלויות חלקים אני מסכים פה עם כולם, אין על זה וויכוח בכלל שעלויות החלקים במסוק 450 קטנות משמעותית מעלויות החלקים במסוק 500 ועל כן יש שתי אפשרויות:
    1.הבחור יתחיל עם מסוק 450 וירסק אותו כל כך הרבה פעמים עד שהוא ילמד להשלים עם העובדה שמספר ההמראות שלו גדול ממספר הנחיתות שלו(מדובר בנחיתות על הסקידים כמובן למי שלא הבין אף על פי שגם נחיתה על הרוטור היא עדיין נחיתה ) בדרך הזו הבחור ישקיע המון זמן וכסף בניסיון להטיס את המסוק ובין לבין בתיקון שלו.
    2.בשיטה הזו הבחור יוכל להתחיל עם מסוק 500(אפשרי גם עם 450 פשוט פחות מומלץ) כשהכלל המנחה בשיטה הזו זה:סימולטור,סימולטור,סימולטור ועוד סימולטור.
    בשיטה הזאת הוא יחסוך כסף(והרבה) ילמד את הטכניקה והמוטוריקה הבסיסית בשביל להטיס את המסוק בצורה נורמאלית ויוכל להטיס ישירות מסוק 500 בצורה סבירה שתקטין משמעותית את מספר הריסוקים שלו אם בכלל, כמובן הכל תלוי בכמה יהיה מוכן לשבת על הישבן ולבהות במסך(משעמם...אני יודע ).
    סתם בשביל לסבר את האוזניים אני התחלתי עם מסוק 500 כמסוק הראשון שלי מעולם(היה לי שלוש שנים לפני honeey bee ארבע ערוצים שאני ישקר אם אני יגיד שהצלחתי להטיס אותו, המסוק הזה פשוט ממריא כמו שיכור חח ואין וויכוח שזה לא נחשב מסוק) במשך חודשיים לא העזתי להרים את המסוק מהריצפה והייתי דבוק לשלט של הסימולטור עד שידעתי לשלוט על המסוק בריחוף ובטיסת הקפות בצורה מצויינת אחרי זה בפעמיים שלוש הראשונות שהפעלתי את המסוק ריחפתי איתו לא יותר מחצי מטר מהריצפה, בטיסה השביעית בלבד! עשיתי עם המסוק הקפות כשהוא הגיע למרחקים של עשרות מטרים ממני ועד היום(טפו טפו טפו......מחילה ממי שזה הרטיב אותו ) לא נפלה שערה מראשו העדין.

אחרי כל זה אני משאיר לכל אחד ואחד מכם לחשוב עם עצמו באיזה אופציה הוא היה בוחר בתור מתחיל.
    כך או כך שיהיה המון בהצלחה!
    יהודה.

תודה!
    56
    הודה 761 פעמים ב 594 הודעות
    הוזכר
    2 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

ציטוט נכתב במקור על ידי Rexiguru צפיה בהודעה
    אחרי כמה חודשים עם ההוריקן, כל פעם בעיה חדשה (כל פעם צריך שדרוג אחר)

החלטתי לחזור ל-450 הוותיק והטוב שלי
    אני שנכנסתי לתחום לפני שנתיים אם הייתי מתחיל עם גודל 500 כפי שאתם ממליצים כיום, הייתי בורח מהר מאד מהתחום עקב העלויות...
    לעומת זאת למדתי מצויין על ה-450 וזה היה כרוך באין ספור התרסקויות אבל עקב העלויות הזניחות אי אפשר להשוות.

ואל תגידו שהעלות של הוריקן זולה (ביחס ל500 אחר כן) 8 צירים ראשים של 450 יסתכמו בכ-8-9$

8 צירים ראשיים להוריקן יעלו כ-35$ עם משלוח. להבים וכדומה אותו סיפור.

בהוריקן הלינקים נשברו לי מספר פעמים רק בגלל תנועה חדה של הסוואש... הלינקים (המשלושים) מרגישים שעוד שנייה מתפרקים מהבורג, הגג"שים נשחקים ממהירות ראש מעט גבוה, המייסב החד כיווני אוהב לההרס הראש מריסוק אחד לא טוב יכול להמחק קליל עוד ועוד...
    אז ככה שאני ממש לא מבין למה אתם ממליצים על המסוק הזה, על הכל אני מדבר מנסיון...

ידידי היקר, אני לא יודע מה אתה עושה עם המסוק שלך, אבל המספרים אינם סבירים בעליל.
    סתם רק לשם ההשוואה, ריסקתי אין סוף פעמים לאורך השנים, וב5 שנים של אותו הוריקאן, החלפתי 3 צירים ואף ספינדל, ושום לינק לא הוחלף...

צר לי על הנסיון שלך, אבל לא המסוק אשם במקרה הזה. עברו דרכי כמעט כל ההוריקאנים שבארץ, ורק אצלך זה כך. לא שמעתי תלונות כאלה מאף אחד אחר מעשרות רבות של בעלי ההוריקאן(וכאמור כולם עברו דרכי בצורה זו או אחרת).

עלות ההחזקה של ההוריקאן זולה יותר מכל מסוק אחר, גם יותר זולה משל 450, ואיכות הטיסה פי כמה יותר טובה.
    עדיין אין תחליף ראוי להתחלה עם ההוריקאן במיוחד למאותגרי תקציב שאינם יכולים לרכוש X5 על ההתחלה...
    היום ההמלצה שלי למסוק 450 ניתנת רק למטיסים מנוסים שכבר יודעים מה מתאים להם, ולא למתחילים
    בניית טיסנים והדרכת בנייה והטסה הטסה למתחילים בכל גיל.
    יעוץ טלפוני חינם
    ריכוז מידע. כאן תמצא תשובות להמון שאלות:
    http://www.efly.co.il/forums/showthr...%E9-%F2%E5%E3%
    עודד- 0525-454380 (לא לשלוח SMS, עונה רק לשיחות )
    https://www.facebook.com/profile.php?id=100007080663110

תודה!
    0
    הודה 0 פעמים ב 0 הודעות
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

חברים , תודה רבה על כל העזרה שנתתם לי פה.. סוף סוף באמת מצאתי פורום שעוזר לי עם כל השאלות שלי..
    אני לא רוצה להשקיע יותר מידיי כסף בהתחלה על תחביב שאולי אני לא הכי יתחבר אליו... בגלל זה החלטתי ללכת על משהו לא יקר.. (אני גם מתחיל ללמוד עוד מעט אז אני יהיה סטודנט שצריך לחשוב יותר על הכסף שהוא מבזבז). בכל מקרה , החלטתי לקנות את ה WALKERA V120D06.. מסוק קטן 6 ערוצים וחמוד... מקווה שלא יאכזב אותי ...
    לפני המסוק הזה רציתי בכלל ללכת על ה TREX 250 אבל כל הערכות שמצאתי הן ערכות להרכבה עצמית של המסוק... ומשום שאין לי ניסיון אפילו קטן בבניה של מסוק כזה אז וויתרתי על זה. ניסיתי לקנות את החלקים מ hobbyking אבל כל חלק היה out of stock ....
    תודה רבה על כל העזרה... אני שמח שיש פורום שתומך מאוד במתחילים כמוני .....

תודה!
    1
    הודה 4 פעמים ב 3 הודעות
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

ציטוט נכתב במקור על ידי dolevcohen צפיה בהודעה
    חברים , תודה רבה על כל העזרה שנתתם לי פה.. סוף סוף באמת מצאתי פורום שעוזר לי עם כל השאלות שלי..
    אני לא רוצה להשקיע יותר מידיי כסף בהתחלה על תחביב שאולי אני לא הכי יתחבר אליו... בגלל זה החלטתי ללכת על משהו לא יקר.. (אני גם מתחיל ללמוד עוד מעט אז אני יהיה סטודנט שצריך לחשוב יותר על הכסף שהוא מבזבז). בכל מקרה , החלטתי לקנות את ה WALKERA V120D06.. מסוק קטן 6 ערוצים וחמוד... מקווה שלא יאכזב אותי ...
    לפני המסוק הזה רציתי בכלל ללכת על ה TREX 250 אבל כל הערכות שמצאתי הן ערכות להרכבה עצמית של המסוק... ומשום שאין לי ניסיון אפילו קטן בבניה של מסוק כזה אז וויתרתי על זה. ניסיתי לקנות את החלקים מ hobbyking אבל כל חלק היה out of stock ....
    תודה רבה על כל העזרה... אני שמח שיש פורום שתומך מאוד במתחילים כמוני .....
    ה250 הוא מאוד קטן וכמובן שמאוד לא יציב למטיס מתחיל. אין לי ניסיון איתו אבל גם חברי הפורום האחרים לא ימליצו להתחיל עם קטן במקרה הזה הגודל כן קובע
    הצי שלי:SuperAir,T-34,Bixler,Hurricane 425,Futaba 10Cg 2.4
    בקרוב ציוד FPV

לכול שאלה ופניה ניתן להתקשר:0544431611

תודה!
    56
    הודה 761 פעמים ב 594 הודעות
    הוזכר
    2 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

מאד רגיל המצב בו מישהו שואל שאלות, מקבל תשובות , ועושה בדיוק את ההיפך.
    אמרת שמצאת פורום שעוזר לך בשאלות שלך, איפה הוא ? כי כאן לא הפנמת מאומה לצערך הרב.

המסוק שבחרת לקנות זה לא מסוק מתחילים, לא מסוק מתקדמים, ובכלל לא מסוק, זה אשפה שיכולה לעוף רק לכיוון הפח
    אתה זורק את הכסף שלך סתם, ואנחנו את המילים שלנו.
    גם מהעצה היחידה שיכלה לעזור לך באמת לא קיבלת והתעלמת ממנה.
    בהצלחה רבה בסיבוב השני , בתקווה שתגיע אליו
    בניית טיסנים והדרכת בנייה והטסה הטסה למתחילים בכל גיל.
    יעוץ טלפוני חינם
    ריכוז מידע. כאן תמצא תשובות להמון שאלות:
    http://www.efly.co.il/forums/showthr...%E9-%F2%E5%E3%
    עודד- 0525-454380 (לא לשלוח SMS, עונה רק לשיחות )
    https://www.facebook.com/profile.php?id=100007080663110

תודה!
    462
    הודה 569 פעמים ב 442 הודעות
    כניסות לבלוג
    1
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

ציטוט נכתב במקור על ידי naor14 צפיה בהודעה
    +1

היה לי טירקס 500 אחרי שלמדתי על KDS 450C ואחרי שני ריסוקים החלפתי אותו ובמקומו הבאתי
    טירקס 450 פלייברלס.

למתחיל הייתי ממליץ על מסוק 450 alzrc פרו V2 או ספורט קומבו (יש הבדלים במבנה המסוק אבל התנהגות דומה בטיסה)
    רק כך בחשבון שיש להחליף טיפה חלקים בקיט הזה לשל אליין (ממה שאני הבנתי קורונות טורק טיוב קדמי ואחורי)
    גם תקבל מסוק 450 באיכות סבירה שיאפשר לך להתקדם וגם חלקים זולים מאוד (בעוד כמה ימים יגיע אלי משלוח ראשון של חלקים
    שלהם ואוכל להשוות לשל אליין ואני מתכננן גם כן על הפלייברלס שלהם). כמו כן גם שלט הוא חשוב מאוד!!
    +1
    גם אני מתכנן בקיץ על alzrc 450 pro fbl כמסוק אימונים (יאללה נאור תחרות מי מעלה שרשור בנייה ראשון שלו). נשבר לי מלרסק את ה500 זה פאקינג יוצא יקר. נכון, לא כמו לרסק מסוק 700 אבל רוב מי שמטיס מסוקי 700 אני מניח צבר כבר מספיק נסיון ולא מרסק כל חודשיים שלושה. וכשמתחילים, מרסקים... נכון שללמוד לרחף ולעשות הקפות קל הרבה יותר עם מסוק 500 אבל כשמעזים ומנסים ללכת הלאה אין מה לעשות, מרסקים, ולרסק מסוק 500 עולה לפחות פי 2 מלרסק מסוק 450. מה שכן, אין ספק שקל יחסית ונוח ללמוד את הבסיס של הבסיס עם מסוק 500. לא ריסקתי את ה500 אפילו פעם אחת לפני שהתחלתי להעיז יותר מעבר לריחופים והקפות. מניח שעם 450 הייתי מרסק יותר..?
    אגב נאור בalzrc 450 מומלץ לשדרג את הקורונות האחוריות וגם את הצירים הראשי והמשני. למרות שמישהו שקנה לאחרונה כתב לי שהם שיפרו את הקורונות.
    Gil Friman

-------------------------------
    T-rex 600esp FBL
    רחפן f450 fpv
    MS Composite Swift II
    Mountain Models EVA Sport
    Hitec Aurora 9

תודה!
    79
    הודה 54 פעמים ב 36 הודעות
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

אני ממתין שהחלקים שלהם יגיעו כדי להתרשם טיפה מהחברה. חוץ מזה ציר עקום ב2 מעלות של אלין צריך להחליף
    לא? וציר שמתעקם באותו ריסוק 10 מעלות צריך להחליף גם !!!
    t rex 550 pro spartan vortex nano, talon90 &600mx, 615&655
    trex 450 savox motor, 415&9257, beastx v3, castel 50A
    futaba 8fgh super

נושאים דומים

1. [עזרה!] מכונית שאני רוצה להביא
    על ידי barbrusan בפורום רכבי שטח
    תגובות: 13
    הודעה אחרונה: 12-04-2012, 06:17:39
  2. בעיה| הזמנה מאיביי שאני לא רוצה
    על ידי butterfly בפורום פורום דאונים וטיסנים חשמליים
    תגובות: 3
    הודעה אחרונה: 24-06-2011, 10:09:22
  3. [שאלה] שאלה שאני רוצה לשאול כבר הרבה זמן..
    על ידי mor_kadosh בפורום פורום רדיו ואלקטרוניקה
    תגובות: 3
    הודעה אחרונה: 03-03-2011, 11:58:50
  4. התייעצות לגבי מספר דברים שאני רוצה להזמין למסוק שלי
    על ידי 26112611 בפורום פורום מסוקים חשמליים
    תגובות: 18
    הודעה אחרונה: 03-04-2010, 19:50:25
  5. Aאלה לגבי סוללות לפרוטוס..
    על ידי shimon73 בפורום פורום מסוקים חשמליים
    תגובות: 5
    הודעה אחרונה: 18-10-2009, 17:59:29

הרשאות פרסום