שמות משתמשים לתיוג

עמוד 2 מתוך 3 ראשוןראשון 123 אחרוןאחרון
מציג תוצאות 26 עד 50 מתוך 56

נושא: טיסן ראשון שלי

מנחת הבית
    ארסוף
    תודה!
    907
    הודה 1,001 פעמים ב 648 הודעות
    כניסות לבלוג
    41
    הוזכר
    6 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

ברירת מחדל תגובה: טיסן ראשון שלי

לא אתווכח אם דוקא"האמירות שלנו" הן המוטעות.

יש לי היום דאונים, ביקסלר, וטיסני גלגלים מבלזה וקלקר.

מניסיוני האישי, ושל רבים מחבריי, שמטיסים ביום יום טיסני גלגלים, ולא רק דאונים, ההטסה שמלמדת הרבה יותר הטסה נכונה, היא הטסת טיסני הגלגלים. כמו במטוסים אמיתיים. בקורס טייס אמיתי.

עכשיו השאלה הנשאלת מהי הטסה נכונה?
    מניסיוני למדתי שהטסה נכונה היא ללמוד איך להטיס את המטוס, איך להתייחס לבעיות אווירודינמיות שונות ומשונות וטכניקת ההטסה הנכונה. דוגמאות:
    ריצת המראה - ארוכה תוך שימוש בהגה כיוון לניהוג הגלגלים. שמירת ציר מסלול. ניתוק שיש מספיק עילוי. התמודדות עם רוח צד. ולא זריקה לא מבוקרת של הדאון לתוך הרוח.
    טיסה - חדה ותגובת הגאים מיידית להזזת הסטיקים. הבנה של גרר ושימוש בהגה כיוון לתיקון פניות לא מתואמות. ניסיונות של מהירויות שונות והתמודדות עם הזדקרויות ותיקונן. נסיקה, ישרה ואופקית והנמכה. טיסה עם הרוח והבנה של מהירות אוירית לעומת מהירות קרקעית, מידע שימנע הזדקרויות מיותרות. בדאון בגלל כושר העילוי, מצבים אלו לא חדים תמיד לתלמיד.
    הקפות - מסודרות לנחיתה עם הבנת צלעות ההקפה השונות וגישות מדוייקות לנחיתה, ולא נחיתה מכל כיוון.
    תהליך נחיתה - מסודר עם הגעה במהירות הנכונה, הצפה בזמן, התמודדות עם מהירות הזדקרות, אפקט קרקע, נגיעה רכה של הגלגלים, ניהוג הטיסן לעצירה. ולא נחיתה עם הצפות בלתי נגמרות עד שהדאון מסכים להתיישב על הקרקע.

אז הביקסלר יותר סלחן, עמיד, בעל עילוי וכמו דאונים אחרים ילמד אותך לטוס בשחקים, לתפוס טרמיקות ברוגע, אבל, שתעבור לטיסן גלגלים, הלימוד יתחיל מהתחלה.

My 5 cents

2. המשתמשים 4 הודו ל guyst על הודעתו:

Assaf110 (09-06-2012),HeliDraco (07-06-2012),mixerfix (06-06-2012),s.mario (06-06-2012)

תודה!
    48
    הודה 204 פעמים ב 169 הודעות
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

אם נורא רוצים משהו קלקרי ללימוד - יש את המנטור ואת האפרנטיס - שניהם טיסני גלגלים, עמידים ביבטות קשות יחסית, קלים לתיקון, קלים למתקון. יש להם חדירות נחותה מעט מטיסני בלזה אבל מהירות הזדקרות נמוכה יותר.

מביקסלר עוברים רק ללימוד מחדש.

מ

תודה!
    37
    הודה 155 פעמים ב 130 הודעות
    כניסות לבלוג
    2
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

בלזה , AVISTAR או משהו דומה , ניראה ססנה ומריח מניטרו, אם יש מדריך אז בכלל אין שאלה
    קלקר זה קלקר , יתוש מפליץ וזה זז. אתה רוצה להרגיש משהו מתקרב ל"אמיתי" זה בלזה יפה בצורת ססנה מרעישה ,
    וכשהנחיתה לא משהו היא תעשה קראחץ קטן , והלב יעשה בום גדול , שווה כל רגע, ותילמד המון , נחיתה הבאה תשתפר פלאים , אפילו לתקן תיקונים קטנים זה כיף

אחכ אם כתרגיש עצלן קח איזה קלקר צבע אותו במשהו...

תודה!
    5
    הודה 4 פעמים ב 4 הודעות
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

נכון שטיסן בלזה הוא ה"אמיתי",

אבל... ואבל גדול ... הבחור רוצה ללמוד, כלומר להיות יותר זמן באויר ולא 99% מהזמן על הקרקע עם דבק נגרים או ממתין לסוללה (כי הקודמת נחתה לא טוב) או שסתם כבר מבואס לעלות לאויר כי ההמראה / נחיתה / טיסה - תהיה אמיתית מידי - ולא תאפשר לו לתקן בזמן אמת, וכמתחיל ישנן הרבה טעויות (להלן מתחיל) ... אני ממליץ בחום - ביסקלר.

אחרי שילמד לשלוט בגוף שטס באויר (עם חצי מהחלוקים או רבע), וישתעמם, יעבור לאחר כבוד לטיסנים שירגשו אותו יותר במהלך השימוש.

תודה!
    56
    הודה 761 פעמים ב 594 הודעות
    הוזכר
    2 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

ציטוט נכתב במקור על ידי guy1a צפיה בהודעה
    נו .. אני גם התחלתי לפני 25 שנים עם דאון בלזה שלוקח חצי שנה לבנות ...

אני עדיין חושב שמטוס שנראה ופועל כמו מטוס זה הדבר הנכון.

אבל כל אחד ודעתו

גיא, תבדיל בין העדפה אישת לבין פיזיקה
    כל טיסן שנראה כמו מטוס אמיתי הוא פגום מעצם היותו מוקטן ואינו מותאם בשלמות לגודל הנוכחי שלו. זה סוג של נכות, כמו להיות גמד
    אני אוהב טיסנים שתוכננו בדיוק עבור המטרה שנבחרה, ולא חיקויים של מטוסים גדולים
    אני בהחלט מבין שאפשר לאהוב את זה, אבל זה לא השיקולים שצריכים להנחות מתחיל
    השיקולים הנכונים למתחיל הממוצע שונים לגמרי מסתם העדפה אישית
    בניית טיסנים והדרכת בנייה והטסה הטסה למתחילים בכל גיל.
    יעוץ טלפוני חינם
    ריכוז מידע. כאן תמצא תשובות להמון שאלות:
    http://www.efly.co.il/forums/showthr...%E9-%F2%E5%E3%
    עודד- 0525-454380 (לא לשלוח SMS, עונה רק לשיחות )
    https://www.facebook.com/profile.php?id=100007080663110

תודה!
    56
    הוזכר
    2 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

גיא ומארק, שניכם טועים בענק ומטעים
    אתם מתארים את כל נושא הנחיתה כאילו זה משהו נשגב, לא כך הוא, הנחיתה זה כורח שמחוייב מעצם סיום ההטסה, אבל זה לא ההטסה, מבחינת ההטסה אין כל ערך (מלבד פרקטי) לנושא הנחיתה
    הטסה זה מה שקורה לטיסן באויר והנחיתה עצמה היא חלק זניח ביותר בזה.
    ובנוסף, כל מי שלמד נכון להטיס ביקסלר, ינחת בקלילות עם גלגלים, לעומת כל מי שלמד עם גלגלים בלבד, לגמרי לא יודע להטיס, ואני רואה את זה בכל פעם מחדש
    מטיסי הגלגלים באמת צריכים ללמוד מחדש כשפתאום נתקלים בטיסן אמיתי ולא חיקוי של מטוס
    יעוץ טלפוני חינם

מנחת הבית
    ארסוף
    תודה!
    907
    כניסות לבלוג
    41
    הוזכר
    6 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

עודד, חבר יקר, יש לי הרבה כבוד אליך.
    לא מכיר ספר חוקים לנכון ולא נכון ולכן יחליטו אחרים אם אנחנו טועים בענק או שמא אולי אתה.
    חולק פה את ניסיוני האישי בטיסנים ובתעופה בכלל.
    יכול להמשיך להתפלפל על רמת הטסה של קבוצת "מטיסי הגלגלים" וה"חיקויים" שאנחנו מטיסים, אבל אני חושב שכל אחד הבהיר את עמדתו.

כל אחד יעשה מה שמתאים לו.

9. המשתמשים הבאים אמרו תודה לguyst על הודעתו:

Friman (06-06-2012)

תודה!
    733
    הודה 551 פעמים ב 447 הודעות
    כניסות לבלוג
    7
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

ציטוט נכתב במקור על ידי wind556 צפיה בהודעה
    אתם מתארים את כל נושא הנחיתה כאילו זה משהו נשגב, לא כך הוא, הנחיתה זה כורח שמחוייב מעצם סיום ההטסה, אבל זה לא ההטסה, מבחינת ההטסה אין כל ערך (מלבד פרקטי) לנושא הנחיתה
    ובנוסף, כל מי שלמד נכון להטיס ביקסלר, ינחת בקלילות עם גלגלים, לעומת כל מי שלמד עם גלגלים בלבד, לגמרי לא יודע להטיס, ואני רואה את זה בכל פעם מחדש
    מטיסי הגלגלים באמת צריכים ללמוד מחדש כשפתאום נתקלים בטיסן אמיתי ולא חיקוי של מטוס
    משעשע ...
    רק בשביל הקוריוז ...
    ה'דבר' הכמעט יחיד שמעניין אותי בטריינרנים שלי זה הנחיתות ...
    לצאת להטיס זה סוללה אחרי סוללה של המראה..נחיתה..המראה..נחיתה..המראה..נחיתה..המראה..ר יסוק חח חח

SGS2 ..

11. המשתמשים הבאים אמרו תודה לguy1a על הודעתו:

guyst (06-06-2012)

תודה!
    37
    כניסות לבלוג
    2
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

בדיוק התרברבתי בפני ידידי הטייס הגרמני על זה שמארץ האש שלנו יוצאים הטייסים הכי טובים בעולם כי...
    אני אומר זאת פעם אחרונה ... נחיתות המראות אלף ובית , גלגלים חובה, בלזה.. מטוס כבד.. מזדקר .. חובה
    זהו.. קלקר זה לגלוש על התחת בדשא הרטוב.

13. המשתמשים הבאים אמרו תודה לedgarfov על הודעתו:

guyst (07-06-2012)

תודה!
    17
    הודה 19 פעמים ב 18 הודעות
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

סיבכתם אותי לגמרי... בינתיים יש את הביקסלר שהוא בלי גלגלים... חלק אומרים לקחת טיסן עם גלגלים כי זה יותר מלמד (כולם חוץ מעודד*) אתם יכולים להביא לי המלצה לטיסן עם גלגלים (!) כולל סטאפ ?
    אני אראה את האפשרויות ויהיה לי יותר קל להחליט
    נ.ב
    אבל לא בלזה! ריסוק אחד והלך לי כל הכסף.. ואני בטוח שאני אתרסק בטיסות הראשונות

תודה!
    168
    הודה 167 פעמים ב 126 הודעות
    כניסות לבלוג
    2
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

ציטוט נכתב במקור על ידי דויד רג'ואן צפיה בהודעה
    סיבכתם אותי לגמרי... בינתיים יש את הביקסלר שהוא בלי גלגלים... חלק אומרים לקחת טיסן עם גלגלים כי זה יותר מלמד (כולם חוץ מעודד*) אתם יכולים להביא לי המלצה לטיסן עם גלגלים (!) כולל סטאפ ?
    אני אראה את האפשרויות ויהיה לי יותר קל להחליט
    נ.ב
    אבל לא בלזה! ריסוק אחד והלך לי כל הכסף.. ואני בטוח שאני אתרסק בטיסות הראשונות
    אם אתה לוקח מדריך אז ריסוקים הם מחוץ לשיקול. חוצמזה, אתה חייב להפנים שריסוקים הם חלק מהתחביב.
    ושיהיה לכולנו רק טוב

תודה!
    48
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

דוד - ריסוק זה כואב, מעליב ומדכא (יש לי בבוידם טיסן שאני לא מסוגל להתחיל לתקן מרוב דכאון).

לגבי קלקר גלגלי -

אופציה 1: multiplex mentor + 4250-750 + סוללה 4S 4000-5000 + שני סרוו Futaba S3001 + שני סרוו מיני + בקר Plush 60A.
    אופציה 2: Apprentice

שניהם טרינרים מצוימים (את המנטור היה לי לחודש כדי להתאמן על נחיתות משמאל :-)... עמידים וחמודים.

17. המשתמשים הבאים אמרו תודה לmixerfix על הודעתו:

guy1a (07-06-2012)

מנחת הבית
    ארסוף
    תודה!
    907
    כניסות לבלוג
    41
    הוזכר
    6 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

נחיתות...?

תודה!
    48
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

ציטוט נכתב במקור על ידי guyst צפיה בהודעה
    נחיתות...?

עזוב אותך מנחיתות - תטיס עם קבל ארוך וחבר לדגנרטור.

מרק

תודה!
    290
    הודה 230 פעמים ב 209 הודעות
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

היה לי את הAXN (דומה לביקסלר) ולא למדתי כלום. קניתי פאן-קאב (טיסן עם גלגלים), ואני חושב שאני יודע להטיס. אבל כדאי שתסכמו כי בקרוב הF3A יטוס ואני לא רוצה נפגעים.

ד"א,
    אני מסכים מאוד עם גיא. לפעמים אני עושה טיסות שלמות רק של המראה ונחיתה. תמיד יש מה לשפר, וזה כיף. (לי)
    מתן.

שלושה טיסנים, קוואד, Tekno eb48.2, Schumacher k1 aero, Team associated b4.2, Venom creeper.

תודה!
    91
    הודה 34 פעמים ב 31 הודעות
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

ציטוט נכתב במקור על ידי ebay007 צפיה בהודעה
    היה לי את הAXN (דומה לביקסלר) ולא למדתי כלום. קניתי פאן-קאב (טיסן עם גלגלים), ואני חושב שאני יודע להטיס. אבל כדאי שתסכמו כי בקרוב הF3A יטוס ואני לא רוצה נפגעים.

ד"א,
    אני מסכים מאוד עם גיא. לפעמים אני עושה טיסות שלמות רק של המראה ונחיתה. תמיד יש מה לשפר, וזה כיף. (לי)
    יש סיבה שמתי שאני בה להטיס איתך אני בה עם קסדה

אני מטיס את היאק 55 של הסיני ותמיד נהנה "מהטאץ אנד גו" המדהים שלו! (תישאלו את מתן איזה יופי היאק שלי עושה את זה )
    מנוע זה לחלשים...

תודה!
    73
    הודה 92 פעמים ב 60 הודעות
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

ציטוט נכתב במקור על ידי wind556 צפיה בהודעה
    זה נראה כאילו הכותב לא התנסה בנחיתות עם טיסני גלגלים , לא בנחיתות עם כנף עילית ולא עם כנף תחתית. מבחינתי החלק הכי מאתגר זה להגיע לנחיתה מושלמת , לכל טיסן יש את התנאים שלו, מהירות הזדקרות , אפקט הקרקע תכנון נכון של מתי מתחילים את תהליך הנחיתה.
    זה מזכיר לי שבאים צופים לראות טיסנים, מבחינתם ההמראה והניחתה בכלל לא מרשימים אבל הם כן מתלהבים כשאתה עושה לולאה או טס הפוך, שאלו הם פעולות קלות בעוד שהנחיתה וההמראה הם אלו שדורשים את מירב הריכוז...
    לכן אני אומר, רק טיסן גלגלים מלמד להטיס נכון , הביקסלר ילמד אותך להיות באוויר אבל יקנה הרגלי טיסה רעים שיקח הרבה זמן להיפטר מהם. כמובן שאם כל מה שאתה רוצה זה להעלות לאוויר ולעשות שם שטויות אז עדיף ביקסלר , ואני מוכן לחתום שמי שילמד עם ביקסלר להטיס בבואו לנחיתה הראשונה ירסק עוד בהמראה כי הוא לא יודע לשמור טיסן בציר מסלול, וכמובן שהוא ירסק בנחיתה מכיוון שהוא לא יודע את המשמעות להציף ומה קורה שמזדקרים ומהי המהירות המתאימה שבה נוחתים.

23. המשתמשים 2 הודו ל liorz055 על הודעתו:

אייל שפירא (07-06-2012),guyst (07-06-2012)

תודה!
    56
    הוזכר
    2 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

ציטוט נכתב במקור על ידי liorz055 צפיה בהודעה
    זה נראה כאילו הכותב לא התנסה בנחיתות עם טיסני גלגלים , לא בנחיתות עם כנף עילית ולא עם כנף תחתית. מבחינתי החלק הכי מאתגר זה להגיע לנחיתה מושלמת , לכל טיסן יש את התנאים שלו, מהירות הזדקרות , אפקט הקרקע תכנון נכון של מתי מתחילים את תהליך הנחיתה.
    זה מזכיר לי שבאים צופים לראות טיסנים, מבחינתם ההמראה והניחתה בכלל לא מרשימים אבל הם כן מתלהבים כשאתה עושה לולאה או טס הפוך, שאלו הם פעולות קלות בעוד שהנחיתה וההמראה הם אלו שדורשים את מירב הריכוז...
    לכן אני אומר, רק טיסן גלגלים מלמד להטיס נכון , הביקסלר ילמד אותך להיות באוויר אבל יקנה הרגלי טיסה רעים שיקח הרבה זמן להיפטר מהם. כמובן שאם כל מה שאתה רוצה זה להעלות לאוויר ולעשות שם שטויות אז עדיף ביקסלר , ואני מוכן לחתום שמי שילמד עם ביקסלר להטיס בבואו לנחיתה הראשונה ירסק עוד בהמראה כי הוא לא יודע לשמור טיסן בציר מסלול, וכמובן שהוא ירסק בנחיתה מכיוון שהוא לא יודע את המשמעות להציף ומה קורה שמזדקרים ומהי המהירות המתאימה שבה נוחתים.

ידידי היקר, אף מילה מכאן אינה נכונה
    לא לגבי הנסיון שלי, ולא לגבי המשמעויות של הדברים האחרים.

אני לא מתווכח על טעם אישי, אבל עם הדרכה נכונה (ולא כל הדרכה שהיא) ניתן ללמוד עם ביקסלר כל מה שציינת כאן למעט המראת גלגלים (שזה אחד הדברים הפשוטים ביותר), ומי שילמד נכון עם ביקסלר,גם ידע להטיס וגם (אם יבחר בזה) יוכל לנחות עם כל טיסן גלגלים.

ושוב, אני לא חולק על טעם אישי ועל העדפות, אבל כל נושא טיסני הגלגלים זה חלקיק בכל עולם הטיסנאות, ולטעמי האישי חלק הכי פחות מעניין ודורש הכי פחות יכולת . הטיסנאות המתקדמת על פי דעתי נראית אחרת לגמרי, שם מטיסים DLG, F5J , הוטליינרים ועוד הרבה הרבה דברים טובים ומתקדמים, הדורשים יכולת והבנה ברמה שונה לגמרי מ"טיסנאות הגלגלים" הפשוטה.

סיימתי כאן את השתתפותי בפוסט הזה, נראה שכולם יתעקשו ממילא להחזיק בדעתם

אבל אומר לסיום את המובן מאליו: אני שמח שיש לי חברים שנשארים חברים גם כשהדעות שונות ויש חילוקי דעות מקצועיים, זה לא דבר מובן מאליו ועל זה אני בהחלט מודה
    יעוץ טלפוני חינם

תודה!
    31
    הודה 180 פעמים ב 100 הודעות
    כניסות לבלוג
    3
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

אני התחלתי עם AXN (הגירסה הקודמת של הביקסלר) לבד, ועם הרבה ביטחון עצמי (וכמויות אבסורדיות של דבק).
    לא למדתי פאקינג כלום בריבוע, ואחרי כל ביקור בשטח הטיסן היה צריך הדבקות וחיזוקים (ושיחזורים של פרנקינשטיין).

אחרי שנמאס לי להרגיש שאני נלחם בעצמי לקחתי מדריך וקניתי אפרנטיס ושלט טוב. הטיסן לבד עלה בזמנו 1500 שקל, אולי היום הוא עולה פחות (רק הטיסן, לא כולל השלט, הסוללה והמטען שמגיעים בערכה השלמה).
    לקח לי כמה שבועות להיפטר מההרגלים האיומים שהקנה לי הAXN ולהתחיל להבין בהטסה.

ההבדל בין להתחיל עם ביקסלר או עם טריינר עם גלגלים הוא שאחרי שתלמד עם טריינר תוכל להטיס ביקסלר לבד, אבל אחרי שתלמד על ביקסלר לא תוכל להמריא ולנחות על מסלול בעצמך בלי נזקים.

אני ממליץ לך לחפש טיסן עם כנף עילית ברוחב של מטר וחצי פלוס מינוס ועם גלגל אף ולקנות שלט איכותי שימשיך איתך הלאה (לגבי האורורה 9 - אין לו מקלטים זולים סיניים עדיין, רק מקוריים שעולים מינימום 40$).
    ויותר מהכל אני ממליץ לך לא להתרגש מהמלחמה כאן, לכל אחד יש נסיון שונה ודעות שונות בעקבות זה, והדבר הכי חשוב שאתה יכול לעשות זה להגיע לפני הכל לשטח הטסה ולראות בעצמך מה קורה שם.

חוצמזה שתמיד מומלץ לקרוא את זה: http://www.efly.co.il/forums/showthr...EE%FA%E7%E9%EC
    נערך לאחרונה על ידי אייל שפירא; 07-06-2012 בשעה 19:49:13.

26. המשתמשים 3 הודו ל אייל שפירא על הודעתו:

Boogle (07-06-2012),guyst (07-06-2012),yuval-the-pilot (07-06-2012)

תודה!
    91
    הודה 34 פעמים ב 31 הודעות
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

ציטוט נכתב במקור על ידי אייל שפירא צפיה בהודעה
    אני התחלתי עם AXN (הגירסה הקודמת של הביקסלר) לבד, ועם הרבה ביטחון עצמי (וכמויות אבסורדיות של דבק).
    לא למדתי פאקינג כלום בריבוע, ואחרי כל ביקור בשטח הטיסן היה צריך הדבקות וחיזוקים (ושיחזורים של פרנקינשטיין).

אחרי שנמאס לי להרגיש שאני נלחם בעצמי לקחתי מדריך וקניתי אפרנטיס ושלט טוב. הטיסן לבד עלה בזמנו 1500 שקל, אולי היום הוא עולה פחות (רק הטיסן, לא כולל השלט, הסוללה והמטען שמגיעים בערכה השלמה).
    לקח לי כמה שבועות להיפטר מההרגלים האיומים שהקנה לי הAXN ולהתחיל להבין בהטסה.

ההבדל בין להתחיל עם ביקסלר או עם טריינר עם גלגלים הוא שאחרי שתלמד עם טריינר תוכל להטיס ביקסלר לבד, אבל אחרי שתלמד על ביקסלר לא תוכל להמריא ולנחות על מסלול בעצמך בלי נזקים.

אני ממליץ לך לחפש טיסן עם כנף עילית ברוחב של מטר וחצי פלוס מינוס ועם גלגל אף ולקנות שלט איכותי שימשיך איתך הלאה (לגבי האורורה 9 - אין לו מקלטים זולים סיניים עדיין, רק מקוריים שעולים מינימום 40$).
    ויותר מהכל אני ממליץ לך לא להתרגש מהמלחמה כאן, לכל אחד יש נסיון שונה ודעות שונות בעקבות זה, והדבר הכי חשוב שאתה יכול לעשות זה להגיע לפני הכל לשטח הטסה ולראות בעצמך מה קורה שם.

חוצמזה שתמיד מומלץ לקרוא את זה: http://www.efly.co.il/forums/showthr...EE%FA%E7%E9%EC
    כמה שזה נכון!
    מנוע זה לחלשים...

ממשלת מאדים התחילה לגבות עמלת EMS אז הלכתי לחפש את צדק
    תודה!
    58
    הודה 80 פעמים ב 65 הודעות
    כניסות לבלוג
    6
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

אני דווקא חשבתי שהחוט בביקסלר זה בשביל לתפוס אותו מהאויר עם חכה

בסוף לא הבנתי מה זה "מטוס אמיתי" ובמה טיסן רדיו כלשהו שונה ממנו.

אני חושב שאלך לטכניון לדרוש את שכר הלימוד שלי חזרה, שם אמרו לי שכל גוף הנע באויר ומייצר עילוי הוא כלי טייס = מטוס.....
    Boogle ולא Google קפיש?
    על טעויות- משלמים, על שגיאות - משלמים יותר ...
    צדק- זה כוכב במערכת השמש אין מה לחפש אחריו.

בלוגים ומאמרים שימושיים: לכו חפשו תחת שם המשתמש שלי

תודה!
    37
    כניסות לבלוג
    2
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

תן לי מנוע מספיק חזק , אני אטוס עם דלת של אסם.
    וואו, אמרתי את זה פעם למישהו אבל ממש מזמן

תודה!
    17
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

ברירת מחדל multeplex fun cub/mentor

איך שני הטיסנים האלה למתחילים? מי עדיף? אפשר לקבל סטאפ שמתאים להם בבקשה?

תודה!
    31
    הודה 180 פעמים ב 100 הודעות
    כניסות לבלוג
    3
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

ברירת מחדל תגובה: multeplex fun cub/mentor

מדובר על טיסנים שונים מאוד זה מזה, במחיר שונה ובצרכים שונים מבחינת סט אפ (ששוב - עולים אחרת זה מזה)

ולשאלתך הראשונה - לשניהם יש גלגל זנב ולכן הם לא אידיאלים למתחילים.
    מבחינת ההתנהגות שלהם באויר - הם נהדרים ומאוד מהנים.

תודה!
    17
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

ברירת מחדל תגובה: multeplex fun cub/mentor

אז אם הם לא מתאימים למתחיל מה המלצתך בשבילי לטיסן ראשון?

עמוד 2 מתוך 3 ראשוןראשון 123 אחרוןאחרון

נושאים דומים

1. תל אביב והסביבה מחפש טיסן ססנה או טיסן שלב ראשון
    על ידי סאונד בראש בפורום דאונים וטיסנים חשמליים
    תגובות: 0
    הודעה אחרונה: 22-03-2011, 20:47:44
  2. דעה על טיסן ראשון
    על ידי rtf22 בפורום פורום דאונים וטיסנים חשמליים
    תגובות: 7
    הודעה אחרונה: 11-09-2010, 22:06:23
  3. [שאלה] טיסן ראשון
    על ידי liran054 בפורום פורום דאונים וטיסנים חשמליים