שמות משתמשים לתיוג

עמוד 4 מתוך 4 ראשוןראשון ... 234
מציג תוצאות 76 עד 86 מתוך 86

נושא: המלצה למסוק הבא

תודה!
    188
    הודה 186 פעמים ב 131 הודעות
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

ברירת מחדל תגובה: המלצה למסוק הבא

ציטוט נכתב במקור על ידי guy1a צפיה בהודעה
    פה יש לנו חילוקי דיעות.

אני חושב שבהחלט יש אפשרות לכמה סוגי סטאפים / רשימות קניות וזה תלוי תקציב לחלוטין.

אני מתעב ומקבל פריחה בכל מיני מקומות בגוף כל פעם כשאני נתקל במשפט "אם אתה לא יכול להגדיל את התקציב, עדיף לך שלא תתחיל בכלל" ...

כלומר אם אין לי 10000 שח לשים על קומפס 700 שופרא דשופרא עדיף שאקנה אופני הרים ואבחר בתחביב אחר ? .... בזיון.

סטאפ זול למתחיל שלא מעוניין להשקיע הרבה כי אין לו או כי הוא לא בטוח שזה אכן התחביב שלו .. מול סטאפ מיקצועי סופר יקר ואיכותי למי שבטוח מה הוא רוצה ו/או אין לו בעיה כלכלית .. לגיטימי לחלוטין.

שוב, במסגרת הנסיון שלי. הפרטי והאישי והמוצלח !
    אבל הרי שאין פה שום חילוק דעות - אדרבא אנחנו תמימי דעות לחלוטין.

במסגרת דלת תקציב ניתן לרכוש מסוק זול עם אלקטרוניקה זולה ויחסית טובה - וזה בדיוק מה שטענתי.

אם תרצה גם זול וגם טוב - לא תמצא, אלא בשוק היד השנייה; אם תהיה מוכן להתפשר במסוק משומש.

לגבי ההצהרה שלך על תקציב המינימום - אני שוב נאלץ להסכים חלקית, או לא להסכים חלקית (תלוי אם אתה אופטימיסט או פסימיסט רחמנא ליצלן ), ואכן קיימת מסגרת תקציב מסויימת עבורה תרכוש ציוד זול ויחסית טוב, מתחת למסגרת זו אתה אולי תרכוש ציוד זול אך הוא לחלוטין יגרום לך לסבול ולא להנות מהתחביב; דבר שיוביל בסופו של עניין לפרישה מהתחום.

רק אתמול ניהלתי דיון עם בחור נחמד מאוד, שלמזלו הוא מספיק עקשן ועם גב כלכלי מספיק טוב כדי להישאר בתחום אחרי שבמשך שנה שלמה הוא אכל מרורים והוציא במצטבר מעל 10,000 ש"ח על צעצועים שונים שמתיימרים להיות מסוקים על שלט - הוא רכש במהלך השנה הזו כל צעצוע שקיים בשוק (לאחר שכמובן קיבל המלצות חמות מצד המוכר) החל מזבל 3.5 ערוצימי דרך וולקרות וכלה ב KDS שנשרף לו בטיסה השנייה. כל ההוצאות בחישוב מהיר עברו את ה 10,000 ש"ח, אך כל קנייה בפני עצמה היתה לחלוטין בתוך מסגרת דלת תקציב (עד 2000 ש"ח) - כזו שמקבלת פה כינוי "זול וטוב".
    כמה אנשים אתה מכיר שלא היו מתייאשים לאחר שנת סבל כזו? אתה יודע כמה כאלו יש בפועל? אני יכול להגיד לך שיש הרבה, הרבה מאוד... פשוט לא שומעים עליהם כי הם פורשים כ"כ מהר שהם אפילו לא מוצאים את הפורום או את שטחי ההטסה או חברים שיזהירו אותם במעוד מועד, ועוברים לתחביב אחר...

ולכן אני כן חושב, רק כדי למנוע מוניטין רע לתחביב כל כך מדהים וכייפי, שיש תקציב מינימאלי ע"מ להיכנס לתחביב ברגל ימין לפחות עם ציוד זול ויחסית טוב שישרת אותך נאמנה לפחות לשלב הלימוד ואולי אף מעבר לו (במקרה זה אגב ההוריקאן לא רע כלל וכלל).

2. המשתמשים הבאים אמרו תודה לlior_bar_ami על הודעתו:

giladwind (26-07-2012)

תודה!
    730
    הודה 1,100 פעמים ב 464 הודעות
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

טוב...נגמר כבר הפופקורן האחרון...אני הולך לבריכה !

תודה!
    733
    הודה 551 פעמים ב 447 הודעות
    כניסות לבלוג
    7
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

אז אנחנו מסכימים. כמעט.
    נשאר רק המשפט הרע 'אם אין לך כסף .. אל תתחיל' ...

אני גם רוצה בריכה..

SGS2 ..

5. המשתמשים הבאים אמרו תודה לguy1a על הודעתו:

lior_bar_ami (26-07-2012)

תודה!
    193
    הודה 325 פעמים ב 164 הודעות
    כניסות לבלוג
    1
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

ציטוט נכתב במקור על ידי lior_bar_ami צפיה בהודעה
    השאלה היא אחרת - האם אותם אלו שביקשו את ריכוז המידע שהזכרת, אותו פלח שוק ביקשו זול או ביקשו טוב...
    אני אישית לא מאמין בזול וטוב - יש אולי זול יחסית וטוב או זול וטוב יחסית, אך שילוב של השניים בראייתי לא קיים.
    מה זה קשור אם ביקשו או לא ביקשו?
    אתה אומר שאין זול וטוב נכון?
    אז איך אפשר להמליץ על ציוד זול, להגיד שהוא טוב ושמתחיל יוכל להתקדם עם ציוד כזה?
    אם מישהו כבר ממליץ על ג'אנק ויודע שזה ג'אנק לפחות שלא יקטול על בסיס יום יומי וחד משמעי מותגים טובים וידועים כמו פוטבה ואליין ויגיד שצריך להתרחק מהם כמו מאש..

ואגב, זה שיש לבנאדם תקציב לקנות Logo EXXTREAM זה אומר שזה מה שחייבים לקנות כי הוא יכול?

בא לי לקנות אליין, להטיס את זה עם פוטבה ונמאס כבר לשמוע את התקליט השבור הזה כל פעם מחדש!
    אם תגיד לי שיש מותגים יותר טובים כי אתה מכיר ומנוסה אז אני אגיד לך סבבה, אבל ב ש ב י ל י דווקא המשהו האחר יותר טוב, וכרגע זה מה שעונה על הצרכים שלי גם אם יש לי תקציב למשהו "יותר טוב".
    נערך לאחרונה על ידי bartovmoti; 26-07-2012 בשעה 14:09:01.
    מוטי ברטוב
    הסדנא של מוטי - כל סרטוני ההדרכה מרוכזים במקום אחד
    שלט פוטאבה 8FG - סקירה
    Goblin570 3 Blades
    Goblin380
    "די לי בקרן אור אחת ויחידה, שתכוון אותי למטרה"

7. המשתמשים הבאים אמרו תודה לbartovmoti על הודעתו:

naor14 (26-07-2012)

תודה!
    188
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

ציטוט נכתב במקור על ידי bartovmoti צפיה בהודעה
    מה זה קשור אם ביקשו או לא ביקשו?

הכי קשור למה ביקשו - מאחר ואם ביקשו זול תוך הבנה מלאה שהם מתפשרים על האיכות, אזי ההמלצה היא לגיטימית.

אתה אומר שאין זול וטוב נכון?

נכון.

אז איך אפשר להמליץ על ציוד זול, להגיד שהוא טוב ושמתחיל יוכל להתקדם עם ציוד כזה?
    אם מישהו כבר ממליץ על ג'אנק ויודע שזה ג'אנק לפחות שלא יקטול על בסיס יום יומי וחד משמעי מותגים טובים וידועים כמו פוטבה ואליין ויגיד שצריך להתרחק מהם כמו מאש..

אי אפשר להמליץ על ציוד זול ולהגיד שהוא טוב ושאפשר להתקדם איתו - לכזה דבר בראייתי קוראים בשפה העברית "אוקסימורון".

ואגב, זה שיש לבנאדם תקציב לקנות Logo EXXTREAM זה אומר שזה מה שחייבים לקנות כי הוא יכול?

אף אחד לא חייב כלום - נימת ההודעה שלך משדרת אינטונציה של זעם משהו, אני מזכיר שזה תחביב (!) וכל אחד רשאי לעשות כראות עיניו; מתחיל עם לוגו אקסטרים, או מתקדם עם סולו פרו.
    עם הדברים האמורים - אני מתחייב לך שלפלוני שמתחיל בתחום, ויש את המצלצלין, יהיה הרבה הרבה (הרבה!) יותר קל להתחיל עם האקסטרים שציינת מאשר עם טירקס 450; חוק "המתחילים" שלי תקף מבחינתי גם במקרה זה, והמלצתי למתחיל תמיד תהיה - תקנה את המסוק הכי גדול שהכיס שלך יכול לאפשר (כולל עלויות נלוות כמובן), אין מה לעשות אין תחליף ליציבות, ניראות, והביטחון שנותן מסוק גדול לעומת זבוב קטן ותזזיתי.

בא לי לקנות אליין, להטיס את זה עם פוטבה ונמאס כבר לשמוע את התקליט השבור הזה כל פעם מחדש!
    אם תגיד לי שיש מותגים יותר טובים כי אתה מכיר ומנוסה אז אני אגיד לך סבבה, אבל ב ש ב י ל י דווקא המשהו האחר יותר טוב, וכרגע זה מה שעונה על הצרכים שלי גם אם יש לי תקציב למשהו "יותר טוב".

מוטי ידידי היקר, שוב אני מזכיר שזהו תחביב - איש הישר בעיניו יעשה, יחד עם זאת זהו פורום פתוח, ומותר לפלוני להביע את דעתו על מוצר מסויים, גם אם היא שונה משלך...
    זה לא אומר שאתה חייב להסכים איתה, זה לא אומר שאתה חייב אפילו לקרוא אותה - אבל זה כן מקנה לאותו פלוני לרשום את דעתו פעם... אחר פעם... אחר פעם.... אחר פעם נוספת....
    איש חכם פעם אמר - אני לא מסכים עם דעותיך אבל אלחם כדי שתוכל לומר אותן, זוהי מהותה של דמוקרטיה, ואתה יכול להטיס עם המוצרים שציינת - ואם מישהו יטען שזה זבל, או ציוד לא טוב, הוא רק יוציא את עצמו לא טוב מאחר וזו לא האמת....
    יחד עם זאת ובאותה הנשימה אם יטען שיש ציוד יותר טוב משלך, ואולי אפילו הרבה יותר טוב (לא נכנס לדקויות של מה באמת אתה מטיס) - הוא לחלוטין לא ישקר.
    הכי חשוב זה שתהנה אחינו - ותקפוץ מדי פעם עם דותן לביקור....
    התשובה בגוף הציטוט...

תודה!
    0
    הודה 25 פעמים ב 15 הודעות
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

בתכל'ס הייתי קונה X7 אחלה כלי.
    צוות חאפטה מישור אדומים

דני צרפתי.

תודה!
    38
    הודה 231 פעמים ב 189 הודעות
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

1- (מינוס אחד) על השורה הראשונה.

לגבי כל השאר, הייעוץ זה בדיוק מה שהוא מקבל כאן - למה אתה כל כך סבור שהדעה הרווחת בשטח שונה מזו שכאן?
    לא בטוח שהדעה בשטח שונה, אבל כאן הוא מקבל ייעוץ מאנשים שהרכיבו מאות מסוקים..בשטח הוא יקבל ייעוץ מאנשים שמטיסים אותם, שם יהיו קצת יותר פתוחים ויתאפשר לבחור לראות את הכלים באויר ולשמוע דעות שונות במקום התקפה סדרתית מגוחכת נגד אליין..(ואני לאו דווקא מתכוון אליך ליאור).
    Henseleit TDR
    DX7
    --------------------
    למכירה:

מסוק 700 TDR

תודה!
    730
    הודה 1,100 פעמים ב 464 הודעות
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

חזרתי מהבריכה...איזה כיף, מה אתם עוד בדיון הזה ?

נו, לפחות אף אחד לא הורג את אף אחד פה

תודה!
    18
    הודה 74 פעמים ב 58 הודעות
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

תקנה את המסוק הכי גדול שהכיס שלך יכול לאפשר (כולל עלויות נלוות כמובן), אין מה לעשות אין תחליף ליציבות, ניראות, והביטחון שנותן מסוק גדול לעומת זבוב קטן ותזזיתי.
    אז למה לקנות גודל 550 ולא 600 ? (X5 VS 600E PRO) , המחיר זהה.
    תומר

TBS Discovery Naza
    Multiplex Fun Cub
    VMar RV-4
    Axial SCX10 Jeep Rubicon
    Baja 5B SS
    Hitec Aurora 9 + Dragonlink UHF

Once upon a time:
    TREX-50O ESP , TREX-600PRO EFL, Ritewing Zephyr 2 FPV , AXN, Eflite T-34 Mentor , FMS P-51D Mustang, T-33 Mini EDF

תודה!
    188
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

תכלס לימודית נכון יותר לקנות 600 (לאו דווקא הדגם שציינת) - אבל כל ההתעסקות עם 2 סוללות לטיסה וח״ח יותר יקרים (כולל להבים) זו הסיבה למי שרוצה לחסוך...
    למי שאין בעיית תקציב, גם 700 יהיה עדיף.

תודה!
    462
    הודה 569 פעמים ב 442 הודעות
    כניסות לבלוג
    1
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

למען האמת כבר אחרי כמה הטסות בודדות עם ה600esp שלי, עדיין בהרצה לסוללות ולפני השידרוג לביסטיקס, אני יכול כבר לומר שאם הייתי מתחיל עם ה600 היה לי קל יותר והייתי נכנס מהר וטוב יותר לתחום. ת׳כלס אפילו היה יוצא זול יותר, אפילו עם מסוק חדש. הנוכחות של ה600 באוויר היא לא ברת השוואה ל500 כמו ש500 לא בר השוואה ל450.
    יאללה מחר בבוקר טסט פלייט לביסטיקס

Gil Friman

שישי בבוקר באנדרטה
    -------------------------------
    T-rex 500E 3GX
    T-rex 600esp
    Multiplex FunCub
    Hitec Aurora 9

עמוד 4 מתוך 4 ראשוןראשון ... 234

נושאים דומים

1. תגובות: 52
    הודעה אחרונה: 06-02-2012, 13:56:44