שמות משתמשים לתיוג

עמוד 1 מתוך 4 123 ... אחרוןאחרון
מציג תוצאות 1 עד 25 מתוך 86

נושא: המלצה למסוק הבא

תודה!
    0
    הודה 0 פעמים ב 0 הודעות
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

Cool המלצה למסוק הבא

שלום לכולם,
    אני חדש בתחביב (4 חודשים), עד היום הטסתי טירקס 450 פרו עם שלט ספקטרום DX7.
    אני יודע לרחף, גם עם כיוון המסוק אלי, ולבצע שמיניות באוויר. ואני גם טס באיידל.
    אני מרגיש מוכן להתקדם למסוק גדול יותר.
    עשיתי קצת שיעורי בית, והחלטתי שגודל 550 יתאים לי מכל הבחינות.
    הלכתי להתעניין ברפטור E550 ואמרו לי שהוא מסוק יציב מאוד, ולמרות שהוא נראה ישן הוא מתקדם וגם מסוגל לעשות 3D (שאגיע לשלב הזה).
    המחיר שלו נמוך והוא מגיע בנוי.
    הייתם ממליצים על המסוק הזה להתקדם אליו? (מגבלת המחיר שלי היא עד 4500 ש"ח) מישהו התנסה בו?
    תודה

תודה!
    75
    הודה 121 פעמים ב 101 הודעות
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

ברירת מחדל תגובה: המלצה למסוק הבא

איש יקר בתקציב שהגדרת יש חלופות טובות פי כמה מהרפטור
    כגון הx5 של גאווי או הtrex 550 של אליין שניהם מסוקים מצויינים שעובדים נפלא
    האופנה כיום היא ללכת על הגאווי אבל האליין עושה את העבודה לא פחות טוב

מה שלא תבחר העיקר שתהנה
    (גילוי נאות - אני מטיס אליין וטוב לי)

FUTABA 14SG

SAB GOBLIN 700 COMPETITION

SEBART SBACH E30

אריאל
    צוות חאפטה מישור אדומים...

תודה!
    76
    הודה 133 פעמים ב 102 הודעות
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

מצטרף להמלצות על ה x5 וה 550 של אליין.
    בתקציב שלך תוכל גם לקנות 600efl עם מספיק סוללות, יש הצעות מעניינות ביד-שניה, מסוק פצצה!

Sent from my Nexus One using Tapatalk

תודה!
    730
    הודה 1,100 פעמים ב 464 הודעות
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

מצטרף להמלצות למעלה של 2 חבריי, למרות שאני לא בטוח שמיצית לגמרי את ה-450, שמור עליו, יבוא היום שתרצה "להשתולל" איתו

בתקציב שלך תוכל לרכוש גם חדש וגם משומש בגדלי 550-600 פלייברלס מהטובים שיש להציע בשוק.

תודה!
    4
    הודה 6 פעמים ב 4 הודעות
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

מצטרף להמלצות לגבי מסוקי 600 יד שניה.
    במידה ובכל זאת אתה מעוניין בחדש, ובגודל 550, אני הייתי ממליץ על GAUI X5 או על טירקס 550
    יש לי את הGAUI והיה לי את הטירקס, אישית מעדיף את הGAUI.
    לגבי הרפטור E550:
    הרבה יותר כבד ומסורבל משני המסוקים שציינתי, גוף פלסטיק מיושן של הרפטור 30 הוותיק עם קומבינה לסוללות, תיבת זנב מיושנת, ועוד ועוד ועוד.
    לא הייתי שם אותו בכלל באותו LEVEL של שני המסוקים המעולים שציינתי, זהו מסוק לימוד, לא יותר מכך.
    לגבי זה שאמרו לך שהוא עושה 3D- בידיים נכונות גם אקסל בן 15 יעשה 3D יפה. היתרון היחיד של המסוק הזה הוא המחיר, שביחס ליכולות של המסוק, בהחלט מצדיק את עצמו. מסוק מיושן.
    אגב, מן הסתם, למרות היכולות המטורפות של הטירקס והGAUI, כמובן שניתן לכוון אותם לטיסה רגועה ויציבה הרבה יותר מהטיסה של הרפטור המדובר.
    בתקציבך, לא הייתי מתפשר.
    מקווה שעזרתי, שיהיה בהצלחה.

תודה!
    47
    הודה 57 פעמים ב 42 הודעות
    כניסות לבלוג
    21
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

בחירת הגודל שלך מעולה לדעתי, 550 הוא הגודל האופטימלי בעולם החשמליים. בארץ יש כרגע ארבעה (וחצי ) סוגים של מסוקים כאלה:
    1.הרפטור שדיבר עליו. מסוק מבית טוב בהחלט, תכן קצת מיושן לטעמי, עלול להיות קצת כבד, אבל בהחלט בחירה ראויה - במיוחד עם תג המחיר שלו. שים לב שהוא מגיע כרגע רק בגרסת פלייבר.
    2.ה- X5 של גאווי. מסוק מתוכנן היטב, קל מאד, מראה ביצועים מרשימים בשטח. אני לא מעודכן במחירים, אבל לדעתי תוכל בתקציב שלך להביא גם קומבו פלייברלס של המסוק הזה עם מערכת BeastX המעולה וכמעט את כל מה שאתה צריך להעלות אותו לאוויר.
    3.טירקס 550 הפופולרי - מסוק טוב שגם מגיע בקומבו (פלייבר או פלייברלס עם מערכת 3GX). בפורום כבר נשפך לא מעט דיו על האלקטרוניקה של אליין, אבל הרבה אנשים מאד נהנים מהטירקס גם בתצורה הבסיסית.
    4.הריקיין 550 של גאווי. בארץ תפס פחות מאחיו המקוצר, אבל גם זו אופציה זולה למדי שמשמשת לא מעט מתחילים.
    5.ה"חצי" מתייחס לגרסא מקוצרת של הפיוז'ן של אאוטרייג'. דובר בזמנו על רעיון כזה, אבל ראיתי רק מסוק אחד מהסוג הזה. חוץ מזה, זו כנראה האופציה היקרה ביותר.
    שורה התחתונה - הרפטור הוא אופציה טובה, אבל לא היחידה. התקציב שיש לך מאפשר, לדעתי, כל מסוק 550 שתבחר. נטיית לב אישית - ה-X5 כנראה עדיף לדרישות שלך. אבל הוא ככה"נ יקר משמעותית. כדאי שתבחן גם את האפשרות הזאת.

Sent from my GT-I9001 using Tapatalk 2
    נערך לאחרונה על ידי HeliDraco; 23-07-2012 בשעה 10:03:29.

תודה!
    462
    הודה 569 פעמים ב 442 הודעות
    כניסות לבלוג
    1
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

בניגוד לואדים אני חושב שהרפטור הוא בחירה גרועה ביותר.
    הסוגייה איננה רק היותו מסוק מיושן אלא העובדה שהסיכוי שלך למכור אותו בעוד שנתיים שלוש הוא אפסי. גם היום קשה לאנשים למכור מסוק כזה. הסיבה היחידה שזה עלול להשתלם לך זה אם תקנה יד שנייה ישן במצב טוב - מסוק כזה תוכל לקנות כיום במחיר מצחיק ביותר, כל כך מצחיק שאולי עוד שנה שנתיים תגיד לעצמך שחבל על המאמץ לנסות למכור אותו בכלל. אבל בשביל למצוא מסוק ישן שכזה יד שנייה שעדיין יהיה במצב תחזוקה וביכולת טיסה טובות - נדרש הרבה מזל, כיתות רגליים ועבודת שטח למצוא את המסוק המתאים מבין הרבה הרבה מאד ג'אנק של צירים חלודים, שילדות סדוקות ומנועים חורקים שתראה בדרך. חדש - אין שום הגיון לקנות כיום.
    עוד נקודה בעייתית עם מסוק ותיק שכזה היא שאוטוטו מתחילים להיגמר עבורו חלקי החילוף בשוק. ואז עוד שנה שנתיים תמצא את עצמך צריך להתחיל לאלתר ולהתאים חלפים שיוצרו במקור למסוקים אחרים, ויכולים בהתאמות מסויימות להתאים למסוק המיושן שבידיך. זה אתגר, זה מעניין, יש בזה כייף - אבל זה דורש הרבה מאד הבנה טכנית, וזה דורש להיות מסוגל להנות מהתהליך הזה - כמו שיש אנשים שמה שעושה להם את זה זה לקנות חיפושית בת 50 שנה ולשפץ אותה ויש כאלו שלא מצליחים להבין את העניין של לנסוע במהירות 80 קמ"ש בלי מזגן ברכב שמטרטר עד השמיים וכל יומיים נכנס למוסך. אני מכיר לפחות אדם אחד שמחזיק כמה וכמה מסוקים ותיקים שכאלו, קונה אותם מאד בזול ומשפץ אותם - אבל ראשית מדובר על אדם עם הרבה נסיון והבנה טכנית בתחום, ומצד שני, הוא מאד נהנה מזה. לא כל אחד ייהנה מזה, וזו הנאה אחרת מההנאה מהטסה. אגב, חשוב לי להדגיש שאני מדבר על גרסאות הראפטור העתיקות בלבד - יש לטאנדר טייגר לאחרונה קו חדש של מסוקים חדשים ומודרניים, אם מדברים על מסוק של טאנדר טייגר מהסדרות החדשות אני חושב שאלו דגמים שפחות מדוברים ומוכרים כאן בפורום ובהחלט יכול להיות בהם המון פוטנציאל. אבל הם יקרים הרבה יותר.
    אני חושב שבהבדלי העלויות היום הX5 מציע חבילה טובה יותר מהTREX550. אבל זה עניין של נקודת מבט אישית והתרשמות אישית ממה שאני רואה בשטח. אני אוהב את הראש של סדרת הX של גאווי, את הבחירה בביסטיקס על פני 3GX, את העמידות ואת החלפים הזולים יחסית. אופציית ביניים לדעתי בין ללכת על X5 או 550 חדש לבין ראפטור בגמלאות זה ללכת על Trex 600 esp - מסוק שנכון שגם הוא ישן ודי וותיק (פחות מהראפטור..), יצא כבר השנה דגם ה600 פרו שהחליף את הESP, וגם ה600ESP לא חף מבעיות, אבל הוא פחות מיושן מהראפטורים ויש לאליין תמיכה בדגם הזה הן מבחינת חלפים והן מבחינת שדרוגים מתקדמים ועדכניים כמו למשל ראש הDFC החדש שניתן להתאמה גם לESP הוותיק או תמסורות הזנב החדשות שיצאו למסוקי אליין וניתן להתאים לESP ללא שום צורך במאמץ מיוחד. יש כמה וכמה הצעות ביד שנייה של 600ESP, רובם בתצורת 6 תאים, מה שמוזיל לך את עניין הסוללות, אבל כן מאפשר לך לצמוח בעתיד ולשדרג מנוע וסוללות לכיוון ה8 או אפילו ה10 תאים. תבדוק טוב את ההצעות שיש בלוח יד 2, אני לא רוצה לקדם מכירות או לפגוע במכירה של אף אחד, אבל יכול לומר לך שמבדיקה די מדוקדקת שעשיתי - יש שם כמה הצעות שנשמעות טוב, ולפחות הצעה אחת או שתיים של מסוקים שבעיניי הם ממש על הפנים, אז תפעיל שיקול דעת כשאתה קורא ומדבר עם האנשים... אני בחרתי בפשרה הזו (חשבתי ת'כלס על X5 יד שנייה וכבר הייתי רגע לפני קנייה, אבל בסוף לא הסתדר) וקניתי 600ESP, אני כעת מסיים את השידרוג שלו לפלייברלס DFC ובינתיים אני מאד מרוצה מהבחירה. ימים יגידו אם אשאר מרוצה לאורך זמן
    נערך לאחרונה על ידי Friman; 23-07-2012 בשעה 10:24:22.
    Gil Friman

-------------------------------
    T-rex 600esp FBL
    רחפן f450 fpv
    MS Composite Swift II
    Mountain Models EVA Sport
    Hitec Aurora 9

תודה!
    202
    הודה 124 פעמים ב 86 הודעות
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

אני מציע לך לבדוק גם את ה KDS 550 DFC החדש.
    לי יש FBL ללא DFC.
    הוא נכנס לך בתקציב ביחד עם הרבה חלפים.

זה ה 550 החזק ביותר שיש למיטב ידיעתי. אצלי הוא מגיע ל 200 קמ"ש בטיסה אופקית
    ובמכת PITCH ב IDLE על הרצפה המסוק פשוט נעקר ממקומו ותוך 3 שניות הוא הופך לנקודה בשמיים.
    פשוט כוח עצום.

בחרתי אותו אחרי שעשיתי "שיעורי בית". לקחתי בחשבון עלויות ה COMBO, תחזוקה, חלפים וזמינותם, סוללות, יחס, הספק משקל, תכנון מכני טוב של המסוק עד כמה שאני יכול לראות באינטרנט. חיסרון אחד שאני לא רואה אותו שמשמעותי הוא שאין אותו בישראל בחנויות.

לשיקולך.

אתה מוזמן לראות אותו טס.
    יואב

תודה!
    462
    כניסות לבלוג
    1
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

הדבר היחיד שאני חולק עליך יואב זה על מערכת הפלייברלס. לא הטסתי איתה וזה נכון שלך יש נסיון נהדר איתה, אבל עשיתי עליה בעבר המון שיעורי בית. זו מערכת שבכייף הייתי שם על 450, אפילו על מסוק 500 הייתי שוקל. על מסוק 550 או 600 הייתי הולך על מערכת קצת יותר בטוחה בהצלחתה בשוק. זה לא שה Ebar לא בטוחה או לא טובה, אני בשביל השקט הנפשי עם מסוק כזה הייתי שם רק ביסטיקס או סקוקום. גם כספית, ביחס לכלל העלות של מסוק כזה כולל חלפים סוללות וציוד נלווה, זו לא הוצאה נוספת כל כך גדולה להשקיע עוד 70$ במערכת פלייברלס טובה יותר.

Gil Friman

שישי בבוקר באנדרטה
    T-rex 500E 3GX
    T-rex 600esp
    Multiplex FunCub
    Hitec Aurora 9
    נערך לאחרונה על ידי Friman; 23-07-2012 בשעה 11:32:02.

תודה!
    47
    כניסות לבלוג
    21
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

ציטוט נכתב במקור על ידי Friman צפיה בהודעה
    בניגוד לואדים אני חושב שהרפטור הוא בחירה גרועה ביותר.
    הסוגייה איננה רק היותו מסוק מיושן אלא העובדה שהסיכוי שלך למכור אותו בעוד שנתיים שלוש הוא אפסי. גם היום קשה לאנשים למכור מסוק כזה. הסיבה היחידה שזה עלול להשתלם לך זה אם תקנה יד שנייה ישן במצב טוב - מסוק כזה תוכל לקנות כיום במחיר מצחיק ביותר, כל כך מצחיק שאולי עוד שנה שנתיים תגיד לעצמך שחבל על המאמץ לנסות למכור אותו בכלל. אבל בשביל למצוא מסוק ישן שכזה יד שנייה שעדיין יהיה במצב תחזוקה וביכולת טיסה טובות - נדרש הרבה מזל, כיתות רגליים ועבודת שטח למצוא את המסוק המתאים מבין הרבה הרבה מאד ג'אנק של צירים חלודים, שילדות סדוקות ומנועים חורקים שתראה בדרך. חדש - אין שום הגיון לקנות כיום.
    עוד נקודה בעייתית עם מסוק ותיק שכזה היא שאוטוטו מתחילים להיגמר עבורו חלקי החילוף בשוק. ואז עוד שנה שנתיים תמצא את עצמך צריך להתחיל לאלתר ולהתאים חלפים שיוצרו במקור למסוקים אחרים, ויכולים בהתאמות מסויימות להתאים למסוק המיושן שבידיך. זה אתגר, זה מעניין, יש בזה כייף - אבל זה דורש הרבה מאד הבנה טכנית, וזה דורש להיות מסוגל להנות מהתהליך הזה - כמו שיש אנשים שמה שעושה להם את זה זה לקנות חיפושית בת 50 שנה ולשפץ אותה ויש כאלו שלא מצליחים להבין את העניין של לנסוע במהירות 80 קמ"ש בלי מזגן ברכב שמטרטר עד השמיים וכל יומיים נכנס למוסך. אני מכיר לפחות אדם אחד שמחזיק כמה וכמה מסוקים ותיקים שכאלו, קונה אותם מאד בזול ומשפץ אותם - אבל ראשית מדובר על אדם עם הרבה נסיון והבנה טכנית בתחום, ומצד שני, הוא מאד נהנה מזה. לא כל אחד ייהנה מזה, וזו הנאה אחרת מההנאה מהטסה. אגב, חשוב לי להדגיש שאני מדבר על גרסאות הראפטור העתיקות בלבד - יש לטאנדר טייגר לאחרונה קו חדש של מסוקים חדשים ומודרניים, אם מדברים על מסוק של טאנדר טייגר מהסדרות החדשות אני חושב שאלו דגמים שפחות מדוברים ומוכרים כאן בפורום ובהחלט יכול להיות בהם המון פוטנציאל. אבל הם יקרים הרבה יותר.
    אני חושב שבהבדלי העלויות היום הX5 מציע חבילה טובה יותר מהTREX550. אבל זה עניין של נקודת מבט אישית והתרשמות אישית ממה שאני רואה בשטח. אני אוהב את הראש של סדרת הX של גאווי, את הבחירה בביסטיקס על פני 3GX, את העמידות ואת החלפים הזולים יחסית. אופציית ביניים לדעתי בין ללכת על X5 או 550 חדש לבין ראפטור בגמלאות זה ללכת על Trex 600 esp - מסוק שנכון שגם הוא ישן ודי וותיק (פחות מהראפטור..), יצא כבר השנה דגם ה600 פרו שהחליף את הESP, וגם ה600ESP לא חף מבעיות, אבל הוא פחות מיושן מהראפטורים ויש לאליין תמיכה בדגם הזה הן מבחינת חלפים והן מבחינת שדרוגים מתקדמים ועדכניים כמו למשל ראש הDFC החדש שניתן להתאמה גם לESP הוותיק או תמסורות הזנב החדשות שיצאו למסוקי אליין וניתן להתאים לESP ללא שום צורך במאמץ מיוחד. יש כמה וכמה הצעות ביד שנייה של 600ESP, רובם בתצורת 6 תאים, מה שמוזיל לך את עניין הסוללות, אבל כן מאפשר לך לצמוח בעתיד ולשדרג מנוע וסוללות לכיוון ה8 או אפילו ה10 תאים. תבדוק טוב את ההצעות שיש בלוח יד 2, אני לא רוצה לקדם מכירות או לפגוע במכירה של אף אחד, אבל יכול לומר לך שמבדיקה די מדוקדקת שעשיתי - יש שם כמה הצעות שנשמעות טוב, ולפחות הצעה אחת או שתיים של מסוקים שבעיניי הם ממש על הפנים, אז תפעיל שיקול דעת כשאתה קורא ומדבר עם האנשים... אני בחרתי בפשרה הזו (חשבתי ת'כלס על X5 יד שנייה וכבר הייתי רגע לפני קנייה, אבל בסוף לא הסתדר) וקניתי 600ESP, אני כעת מסיים את השידרוג שלו לפלייברלס DFC ובינתיים אני מאד מרוצה מהבחירה. ימים יגידו אם אשאר מרוצה לאורך זמן
    גיל, ממה שאני יודע, יש עכשיו בארץ ראפטור 550 חדש. אני מכיר אדם שקנה אותו, ואף ראיתי כמה תמונות שלו וכן סרט טיסה. זה המסוק שהתייחסתי אליו, לא הדורות הקודמים של TT. אני חושב שזו עדיין בחירה טובה פחות מה- X5, אבל לא הייתי פוסל את הראפטור על הסף. במיוחד לאור המחיר הנמוך יחסית

תודה!
    1
    הודה 2 פעמים ב 2 הודעות
    כניסות לבלוג
    1
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

550 של אליין יעשה אחלה עבודה מניסיון של חוות דעת של הרבה חברה שמטיסים אותו .
    X5 יחסית חדש בשטח ויש עליו הרבה ביקורות טובות בעיקר מערכת הביסטיקס לדעתי
    רק אחד מבין האופציות האלה

בהצלחה חבר
    יוסי .ש. מ.העמק
    TREX 500 ESP
    DX7

תודה!
    462
    כניסות לבלוג
    1
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

ציטוט נכתב במקור על ידי HeliDraco צפיה בהודעה
    גיל, ממה שאני יודע, יש עכשיו בארץ ראפטור 550 חדש. אני מכיר אדם שקנה אותו, ואף ראיתי כמה תמונות שלו וכן סרט טיסה. זה המסוק שהתייחסתי אליו, לא הדורות הקודמים של TT. אני חושב שזו עדיין בחירה טובה פחות מה- X5, אבל לא הייתי פוסל את הראפטור על הסף. במיוחד לאור המחיר הנמוך יחסית

אם אליו התכוונת אז אני בהחלט מסכים איתך שזו אופציה. אבל אני חושב שקצת יותר יקר מהX5 ומה Trex 550, לא? זה מהסדרה שאלון ברק מטיס?

Gil Friman

שישי בבוקר באנדרטה
    T-rex 500E 3GX
    T-rex 600esp
    Multiplex FunCub
    Hitec Aurora 9

תודה!
    47
    כניסות לבלוג
    21
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

אם אליו התכוונת אז אני בהחלט מסכים איתך שזו אופציה. אבל אני חושב שקצת יותר יקר מהX5 ומה Trex 550, לא? זה מהסדרה שאלון ברק מטיס?

Gil Friman

שישי בבוקר באנדרטה
    T-rex 500E 3GX
    T-rex 600esp
    Multiplex FunCub
    Hitec Aurora 9
    אני לא לגמרי מעודכן במחירים, אבל ממה שאני יודע, הוא זול יותר. עדיין מדובר באופצייה מעט פחות טובה למי שמתכנן על 3D,במיוחד לאור אופציית הפלייברלס של ה- X5 .
    אני בונה על להטיס אותו בקרוב, נראה אז...

נערך לאחרונה על ידי HeliDraco; 23-07-2012 בשעה 17:24:22.

תודה!
    730
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

ככה לידיעה, יש גרסא ל-X5 מאוד זולה (LITE), גרסת פלייבר, הנעת רצועה ובית זנב פלסטיק, מגיעה עם מנוע , בקר ולהבים ,

הבן שלי מטיס איתה והיא מעולה, אפס תחזוקה,למי שרוצה לרדת בתקציב ולהתחיל עם מסוק פלייבר (מומלץ מאוד)

לדעתי זה הכיוון הנכון.

15. המשתמשים הבאים אמרו תודה לguyro על הודעתו:

lior_bar_ami (23-07-2012)

תודה!
    89
    הודה 84 פעמים ב 54 הודעות
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

או הטירקס או הגאווי x5
    כמו כן יש גם הצעות יד שנייה מעניינות

תודה!
    202
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

גיל,

ה EBAR של KDS זו מערכת מהשורה הראשונה שמשתמשים בה ב 3DMASTERS.
    אם זה מספיק טוב ל 3DM זה מספיק ל 99.9% מהמטיסים פה.
    למה למטיס "מהשורה" מערכת אחרת?

הדבר היחיד שאני חולק עליך יואב זה על מערכת הפלייברלס. לא הטסתי איתה וזה נכון שלך יש נסיון נהדר איתה, אבל עשיתי עליה בעבר המון שיעורי בית. זו מערכת שבכייף הייתי שם על 450, אפילו על מסוק 500 הייתי שוקל. על מסוק 550 או 600 הייתי הולך על מערכת קצת יותר בטוחה בהצלחתה בשוק. זה לא שה Ebar לא בטוחה או לא טובה, אני בשביל השקט הנפשי עם מסוק כזה הייתי שם רק ביסטיקס או סקוקום. גם כספית, ביחס לכלל העלות של מסוק כזה כולל חלפים סוללות וציוד נלווה, זו לא הוצאה נוספת כל כך גדולה להשקיע עוד 70$ במערכת פלייברלס טובה יותר.

Gil Friman

שישי בבוקר באנדרטה
    T-rex 500E 3GX
    T-rex 600esp
    Multiplex FunCub
    Hitec Aurora 9
    יואב

תודה!
    730
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

ציטוט נכתב במקור על ידי Yoav Lahav צפיה בהודעה
    גיל,

ה EBAR של KDS זו מערכת מהשורה הראשונה שמשתמשים בה ב 3DMASTERS.
    אם זה מספיק טוב ל 3DM זה מספיק ל 99.9% מהמטיסים פה.
    למה למטיס "מהשורה" מערכת אחרת?
    עבדו יפה מאוד ה- EBAR בתחרות ללא ספק...

תודה!
    56
    הודה 761 פעמים ב 594 הודעות
    הוזכר
    2 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

יש פתגם שאומר:
    "מקום שני הוא הנכשל הראשון"
    עקב העובדה שבמסגרת התקציב ובדרישות הגודל והקטגוריה המדוברת לא קיים היום בעולם אף מסוק טוב יותר מהX5 זה הופך את כל הבאים אחריו ברשימה ל"פסולי חיתון"

צריך להיות מאד טפשי לקנות את המקום השני ברשימה.

לכן כל הצעה שאינה X5 היא עצת אחיתופל , ואין כאן עניין של טעם אישי או כל שיקול אחר הגיוני, אלא של שכל ישר
    נערך לאחרונה על ידי wind556; 23-07-2012 בשעה 14:12:40.
    בניית טיסנים והדרכת בנייה והטסה הטסה למתחילים בכל גיל.
    יעוץ טלפוני חינם
    ריכוז מידע. כאן תמצא תשובות להמון שאלות:
    http://www.efly.co.il/forums/showthr...%E9-%F2%E5%E3%
    עודד- 0525-454380 (לא לשלוח SMS, עונה רק לשיחות )
    https://www.facebook.com/profile.php?id=100007080663110

תודה!
    4
    הודה 6 פעמים ב 4 הודעות
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

ציטוט נכתב במקור על ידי HeliDraco צפיה בהודעה

לא מדובר ברפטור חדש, כי אם בשידרוג של השילדה הישנה של הרפטור 30 הוותיק. ניתן להיווכח גם מסרט הטיסה שאלון ברק (התותח) מטיס אותו שהוא גם טס ״כמו רפטור של פעם״. הוא ללא ספק לא מהסידרה החדשה של TT. את זה גם אמר לי בזמנו היבואן.

תודה!
    188
    הודה 186 פעמים ב 131 הודעות
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

קצת סדר:
    רפאטור E550/620 (ניתן להסבה) - מסוק מיושן מאוד (!), גם בגרסותיו החדשות ביותר עדיין מורכב ממיכלולים של ראפטור 30 ישן (ראש ותיבת זנב). משקל טיסה גבוה ב 1 קילו שלם (!!!) מה X5 של גאווי, וב 0.5 קילו מהטירקס 550 (אפילו ה KDS שיואב ציין כאן שוקל 3 ק"ג שהם עדיין כ 400 גר' פחות מהראפטור). כמו כן שיטות הניהוג ישנות, והעברת הכוח לזנב היא ברצועה ללא מותחן - מה שגורם למתיחות לא קבועה של הרצועה, וצורך במתיחה כל כמה טיסות...
    הזנב של המסוק הינו הזנב הישן של הראפטור 30, כולנו חווינו עם הראפטורים בשלב כזה או אחר גריפ שטס מהמסוק - לא נעים, כמו כן זמינות חלקים הכי נמוכה מבין כל המסוק שיצויינו כאן.

KDS 550 INNOVA - מסוק נחמד מאוד, יואב הוא לא הכי חזק בקטגוריה (ובוודאי לא הכי קל בה), חיקוי יפה של המבנה של מיקאדו אך עדיין לא בשל עקב בעיות וויברציות שיש בחלק מהכלים (דובר על בעיות עם המיסבים), כמו כן גם הוא מסוק רצועה ללא מותחן על כל המשתמע מכך (אין צורך לחזור על הדברים) - כמו כן זמינות חלקים נמוכה בעולם.

ALIGN TREX550E - מסוק טוב מאוד, הוכיח את עצמו בשוק בגרסת הקומבו שלו. מטיסים מתקדמים ו/או כאלו שרוצים להנות יותר מהכלי ישדרגו מהר מאוד את האלקטרוניקה (החל ממע' ה FBL וכלה במנוע ובקר). מונע טורק טיוב ועם משקל טיסה טוב מאוד (2.9KG) מציג ביצועים לא רעים כלל. זמינות חלקים ושידרוגים גבוהה מאוד - מחיר הקומבו הוא בין הזולים, אך יחד עם זאת אם תקח בחשבון את עלות השדרוג לאלקטרוניקה איכותית יותר, אלמנט העלות כבר לא רלוונטי.

GAUI X5 FES - הכוכב החדש כבר לא כ"כ חדש, מסוק בעיצוב חדש בן כשנה וחצי, מגיע בגרסאת הקומבו שלו מאובזר בכל טוב - החל ממע' FBL גרמנית מהמובילות בשוק של BEASTX, דרך מנוע של סקורפיון, בקר 100A של HW, ועוד פינוקים...
    משקל הטיסה שלו הוא הנמוך מכולם עם 2.4 ק"ג שהופכים אותו לבעל יחס כוח למשקל / יחס דיסקה למשקל הגבוה מכולם - וכפועל יוצא החזק מכולם.
    מסוגל להתמודד עם סוללות החל מ 3000 מא"ש (אני אישית גם הטסתי עם ה 2600), ועד ל 4500 מא"ש - וטס מצויין עם זמן טיסה יפה מאוד.
    גם ה X5 כמו הטירקס מונע TT עם העברה ישירה של הסרוואים לראש, וראש נמוך נמוך שמקנה למסוק איכויות טיסה מצויינות - זמינות חלקים טובה מאוד גם בארץ וגם בעולם.

גיא ציין קודם לכן את גרסאת ה LITE של ה X5 - מדובר במסוק שמושתת על המבנה של אחיו המקצועי, ומונע ברצועת זנב; גם כאן מדובר במסוק קל מאוד שמנהג מאוד יפה באוויר עם מבנה מודרני ומחיר זול מאוד יחסית לאח המקצועי (FES).

22. המשתמשים הבאים אמרו תודה לlior_bar_ami על הודעתו:

guyro (23-07-2012)

תודה!
    188
    הודה 186 פעמים ב 131 הודעות
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

ציטוט נכתב במקור על ידי עמיתקופטר צפיה בהודעה
    לא מדובר ברפטור חדש, כי אם בשידרוג של השילדה הישנה של הרפטור 30 הוותיק. ניתן להיווכח גם מסרט הטיסה שאלון ברק (התותח) מטיס אותו שהוא גם טס ״כמו רפטור של פעם״. הוא ללא ספק לא מהסידרה החדשה של TT. את זה גם אמר לי בזמנו היבואן.
    אכן גם בסירטון ניתן להיווכח כמה המסוק הזה כבד ולא בסטנדרטים של כל שאר המותגים שצויינו בשרשור.

תודה!
    462
    כניסות לבלוג
    1
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

לא אמרתי שהEbar איננה מערכת טובה. זו מערכת שמבוססת בדיוק על אותה חומרה ותוכנה כמו הzyx של טארוט שנסיונה מוכח לטובה עוד יותר משל הEbar. לכן ללא ספק הייתי שם בלי היסוס על מסוק 450. על מסוק 550 או 600, מדובר כבר על מכונה גדולה ומסוכנת, לא הייתי שם שום מערכת ששמעתי בה על תקלות מוזרות, וזה כולל לא רק את הEbar אלא גם כמה מערכות יקרות הרבה יותר שדווחו לגביהן כשלים לא ברורים ללא כל סיבה ברורה. וכשההפרש בין הEbar לביסטיקס עומד על 70$... בעלות כוללת של מסוק וסוללות וחלפים שמגיעים לאיזור ה900-1000$.... אני באמת לא מוצא הגיון בחיסכון שכזה. אצלך המסוק הגיע עם הEbar ואני באמת באמת שמח שאתה מרוצה, אבל יש מקרים של בעיות שדווחו (דווקא במסוקי 550 ו600 אגב.. במסוקי 500 ו450 כמעט לא ראיתי דיווחים על בעיות שאינן עניין של הגדרות ועל מסוקי 700 לא רבים מעבר למטיסים הממומנים בחרו לשים את המערכת הזו ממה שקראתי) ואם כבר בן אדם קונה מסוק חדש עדיף לו כבר לבחור אחד עם מערכת פלייברלס עם שם יותר מוכר. זו דעתי האישית ובמיוחד כשמדובר על מסוקים גדולים, זה בסדר גמור אם אתה חושב אחרת.

Gil Friman

שישי בבוקר באנדרטה
    T-rex 500E 3GX
    T-rex 600esp
    Multiplex FunCub
    Hitec Aurora 9
    נערך לאחרונה על ידי Friman; 23-07-2012 בשעה 19:06:10.

תודה!
    202
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

פרימן ברשותי 2 המערכות: KDS EBAR ו TAROT ZYX. בשום אופן החומרה אינה זהה רגישות רכיב GYRO של ה EBAR גדולה משמעותית משל ה ZYX.
    אם אני מחזיק ביד כל אחד מהמסוקים ומסובב אותו לאט סביב כל אחד מהצירים ה ZYX יפסיק להגיב במהירות סיבוב גדולה יחסית ואילו ה EBAR
    ממשיך להזיז את הסרבואים גם כתגובה לסיבוב הכי איטי שאני מצליח לעשות.

לא אמרתי שהEbar איננה מערכת טובה. זו מערכת שמבוססת בדיוק על אותה חומרה ותוכנה כמו הzyx של טארוט שנסיונה מוכח לטובה עוד יותר משל הEbar. לכן ללא ספק הייתי שם בלי היסוס על מסוק 450. על מסוק 550 או 600, מדובר כבר על מכונה גדולה ומסוכנת, לא הייתי שם שום מערכת ששמעתי בה על תקלות מוזרות, וזה כולל לא רק את הEbar אלא גם כמה מערכות יקרות הרבה יותר שדווחו לגביהן כשלים לא ברורים ללא כל סיבה ברורה. וכשההפרש בין הEbar לביסטיקס עומד על 70$... בעלות כוללת של מסוק וסוללות וחלפים שמגיעים לאיזור ה900-1000$.... אני באמת לא מוצא הגיון בחיסכון שכזה. אצלך המסוק הגיע עם הEbar ואני באמת באמת שמח שאתה מרוצה, אבל יש מקרים של בעיות שדווחו (דווקא במסוקי 550 ו600 אגב.. במסוקי 500 ו450 כמעט לא ראיתי דיווחים על בעיות שאינן עניין של הגדרות ועל מסוקי 700 לא רבים מעבר למטיסים הממומנים בחרו לשים את המערכת הזו ממה שקראתי) ואם כבר בן אדם קונה מסוק חדש עדיף לו כבר לבחור אחד עם מערכת פלייברלס עם שם יותר מוכר. זו דעתי האישית ובמיוחד כשמדובר על מסוקים גדולים, זה בסדר גמור אם אתה חושב אחרת.

Gil Friman

שישי בבוקר באנדרטה
    T-rex 500E 3GX
    T-rex 600esp
    Multiplex FunCub
    Hitec Aurora 9
    יואב

תודה!
    202
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

ליאור, קצת נתונים: משקל טיסה של ה X5 לפי פרסום באינטרנט, לא יודע עם איזו סוללה: 2.4 ק"ג.
    הספק מכסימלי רציף של המנוע שלו: 1820 WATT.
    ומכאן יחס הספק משקל 758 WATT לק"ג.

ב KDS יש 2500 WATT מכסימלי רציף על 3.2 ק"ג.
    היחס פה הוא 781.

משקל טיסה זה הוא עם סוללה 5000 MAH 40C ועוד סוללה 2200MAH 20C למערכת הרדיו שמספיקה לי בבטחה ל 10 טיסות 3D ברצף. (לא 3D כמו שלך זה בטוח )
    כמובן שעם סוללה 4000MAH למשל ועוד סוללה קטנה בהרבה למערכת הרדיו אני יורד עוד במשקל והיחס משתפר.

יש גם חשבון נוסף של PEAK POWER שם ה KDS מתקרב ל 4000 WATT עם הסוללה והבקר שיתמכו בכך כמובן - זו אחת הסיבות בגללה קניתי
    את ה HOBBYWING - 150-220 AMPER.

ציטוט נכתב במקור על ידי lior_bar_ami צפיה בהודעה
    קצת סדר:
    רפאטור E550/620 (ניתן להסבה) - מסוק מיושן מאוד (!), גם בגרסותיו החדשות ביותר עדיין מורכב ממיכלולים של ראפטור 30 ישן (ראש ותיבת זנב). משקל טיסה גבוה ב 1 קילו שלם (!!!) מה X5 של גאווי, וב 0.5 קילו מהטירקס 550 (אפילו ה KDS שיואב ציין כאן שוקל 3 ק"ג שהם עדיין כ 400 גר' פחות מהראפטור). כמו כן שיטות הניהוג ישנות, והעברת הכוח לזנב היא ברצועה ללא מותחן - מה שגורם למתיחות לא קבועה של הרצועה, וצורך במתיחה כל כמה טיסות...
    הזנב של המסוק הינו הזנב הישן של הראפטור 30, כולנו חווינו עם הראפטורים בשלב כזה או אחר גריפ שטס מהמסוק - לא נעים, כמו כן זמינות חלקים הכי נמוכה מבין כל המסוק שיצויינו כאן.

KDS 550 INNOVA - מסוק נחמד מאוד, יואב הוא לא הכי חזק בקטגוריה (ובוודאי לא הכי קל בה), חיקוי יפה של המבנה של מיקאדו אך עדיין לא בשל עקב בעיות וויברציות שיש בחלק מהכלים (דובר על בעיות עם המיסבים), כמו כן גם הוא מסוק רצועה ללא מותחן על כל המשתמע מכך (אין צורך לחזור על הדברים) - כמו כן זמינות חלקים נמוכה בעולם.

ALIGN TREX550E - מסוק טוב מאוד, הוכיח את עצמו בשוק בגרסת הקומבו שלו. מטיסים מתקדמים ו/או כאלו שרוצים להנות יותר מהכלי ישדרגו מהר מאוד את האלקטרוניקה (החל ממע' ה FBL וכלה במנוע ובקר). מונע טורק טיוב ועם משקל טיסה טוב מאוד (2.9KG) מציג ביצועים לא רעים כלל. זמינות חלקים ושידרוגים גבוהה מאוד - מחיר הקומבו הוא בין הזולים, אך יחד עם זאת אם תקח בחשבון את עלות השדרוג לאלקטרוניקה איכותית יותר, אלמנט העלות כבר לא רלוונטי.

GAUI X5 FES - הכוכב החדש כבר לא כ"כ חדש, מסוק בעיצוב חדש בן כשנה וחצי, מגיע בגרסאת הקומבו שלו מאובזר בכל טוב - החל ממע' FBL גרמנית מהמובילות בשוק של BEASTX, דרך מנוע של סקורפיון, בקר 100A של HW, ועוד פינוקים...
    משקל הטיסה שלו הוא הנמוך מכולם עם 2.4 ק"ג שהופכים אותו לבעל יחס כוח למשקל / יחס דיסקה למשקל הגבוה מכולם - וכפועל יוצא החזק מכולם.
    מסוגל להתמודד עם סוללות החל מ 3000 מא"ש (אני אישית גם הטסתי עם ה 2600), ועד ל 4500 מא"ש - וטס מצויין עם זמן טיסה יפה מאוד.
    גם ה X5 כמו הטירקס מונע TT עם העברה ישירה של הסרוואים לראש, וראש נמוך נמוך שמקנה למסוק איכויות טיסה מצויינות - זמינות חלקים טובה מאוד גם בארץ וגם בעולם.

גיא ציין קודם לכן את גרסאת ה LITE של ה X5 - מדובר במסוק שמושתת על המבנה של אחיו המקצועי, ומונע ברצועת זנב; גם כאן מדובר במסוק קל מאוד שמנהג מאוד יפה באוויר עם מבנה מודרני ומחיר זול מאוד יחסית לאח המקצועי (FES).
    יואב

תודה!
    730
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

ציטוט נכתב במקור על ידי Yoav Lahav צפיה בהודעה
    ליאור, קצת נתונים: משקל טיסה של ה X5 לפי פרסום באינטרנט, לא יודע עם איזו סוללה: 2.4 ק"ג.
    הספק מכסימלי רציף של המנוע שלו: 1820 WATT.
    ומכאן יחס הספק משקל 758 WATT לק"ג.

ב KDS יש 2500 WATT מכסימלי רציף על 3.2 ק"ג.
    היחס פה הוא 781.

משקל טיסה זה הוא עם סוללה 5000 MAH 40C ועוד סוללה 2200MAH 20C למערכת הרדיו שמספיקה לי בבטחה ל 10 טיסות 3D ברצף. (לא 3D כמו שלך זה בטוח )
    כמובן שעם סוללה 4000MAH למשל ועוד סוללה קטנה בהרבה למערכת הרדיו אני יורד עוד במשקל והיחס משתפר.

יש גם חשבון נוסף של PEAK POWER שם ה KDS מתקרב ל 4000 WATT עם הסוללה והבקר שיתמכו בכך כמובן - זו אחת הסיבות בגללה קניתי
    את ה HOBBYWING - 150-220 AMPER.
    זה להשוות תפוחים לתפוזים... KDS שמו מנוע שמתאים למסוק 600 כדי לפצות על נושא המשקל....ובמכה הראשונה שורפים את הבקר שמגיע איתו...ואז צריך לקנות בקר חדש...וזה משקרה לך.

ברור שאפשר לשים SETUPים חזקים ולראות של מי "גדול" יותר...אבל היופי הוא איזה יצרן נותן חבילה איכותית יותר שדורשת מינימום שינויים ולא משנה איזה סגנון הטסה יש לך. כמובן במחיר שמתאים לכיס שלך.

להזכירך יואב אכלת הרבה קש בהתחלה עם ה-KDS , והחבילה הזולה לא יצאה כל כך זולה...בקר שנשרף ואז להבים שהלכו...זה המעט שאני זוכר.

לסיכומו של עניין ולפותח השירשור...שבמקרה רק היום הצטרף לפורום

יש בתקציב שלך לא מעט מסוקים שישרתו אותך ותהיה מרוצה, תסתובב קצת בשטחי ההטסה ותתרשם.

עמוד 1 מתוך 4 123 ... אחרוןאחרון

נושאים דומים

1. תגובות: 52
    הודעה אחרונה: 06-02-2012, 13:56:44
  2. תל אביב והסביבה המלצה למסוק
    על ידי noam745 בפורום מסוקים חשמליים
    תגובות: 0
    הודעה אחרונה: 26-07-2011, 12:30:20
  3. המלצה למסוק 500
    על ידי shahar_IAI בפורום פורום מסוקים חשמליים
    תגובות: 7
    הודעה אחרונה: 18-09-2010, 16:42:34