שמות משתמשים לתיוג

עמוד 1 מתוך 4 123 ... אחרוןאחרון
מציג תוצאות 1 עד 25 מתוך 93

נושא: שרשור בנייה לרחפן מבוסס על הלוח CRIUS ALL IN ONE PRO v1.0

תודה!
    73
    הודה 92 פעמים ב 60 הודעות
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

ברירת מחדל שרשור בנייה לרחפן מבוסס על הלוח CRIUS ALL IN ONE PRO v1.0

בגדול רציתי כבר לכתוב בפעם אחת גם שרשור בנייה וגם סקירה, כפי שזה מסתמן יקח לי קצת זמן לכייל את ערכי ה PID כמו שצריך ללוח על השלדה שלי ולכן כרגע זה יותר שרשור בנייה ופחות סקירה, אני אעדכן כשאתקדם, חשוב לציין שהלוח אכן נראה מבטיח ובעל הרבה פוטנציאל כפי שהסרטים שהוספתי בסוף מראים, אז תיהנו בינתיים משרשור הבנייה ואני מבטיח עדכונים בהמשך .

עדכון 13.10.2012 - המשך משחק עם הערכים התקדם טוב, צירפתי סרטון של שמירת מקום וחזרה הבייתה ברוח עזה שהייתה היום ב 12:30-13:00 , הייתי אומר שהכל נראה טוב, אבל לאחר כמה טיסות כאלו במצב שמירת מקום הוא פתאום קיבל זויית והתפרע העברתי למצב ידני ומכיוון שאיבדתי אוריינטציה העברתי אותו למצב RTL ושם שוב הוא נטה בזווית חדה ונכנס בעוצמה בקרקע , נשברו לי שתי זרועות וקשה לי לדעת מה לא היה בסדר שם, יכול להיות שסוללה גמורה ולא מתאימה או שהערכים לא מתאימים למשב רוח חזק שהיטה את הרחפן. צריך עוד לחקור ולבדוק כיולים. בלי קשר ישנו לוח חדש ב RCTIMER שהינו קלון של ARDUCOPTER ב 89$ , עוד לא הבנתי אם זה כולל GPS או לא, אבל בכל מקרה זה נראה לי שווה ביותר ואולי שווה להוסיף כמה זוזים ולקבל ארדוקופטר מקורי.
    אמשיך לעדכן לכשיגיעו הזרועות החלופיות, ליאור.

שמירת מקום ברוח חזקה :

עדכון 29.9.2012 לאחר ערב שלם בו אני משחק ומכוון את כל ערכי ה PID שבו אני עובר ערך ערך ומשתמש בערוץ 6 כדי לכייל תוך כדי טיסה ישנה התקדמות . הרחפן שומר מקום לא רע ברוח בינונית (מצורף סרטון) בדקתי גם חזרה הבייתה לנחיתה , עבד מעולה , הוא מקפץ קצת על הרצפה בנחיתה (אוסיף סרטון בהמשך), עכשיו נשאר לבדוק ברוח חזקה ולעשות כיוון עדין של הפרמטרים עד שהוא יהיה יציב כמו נאזה או עד שארגיש שהוא הגיע למגבלתו (צירפתי קובץ עם ערכי ה PID למעוניינים)

הקדמה:
    אצלנו בחברה (team Zion ) כולם עברו ל FPV ברחפנים , ונשארו שם, גם אני רציתי. הבעיה שמצבי הפיננסי לא אפשר לי לרכוש NAZA שזו אכן גולת הכותרת ברחפנים, לכן חשבתי לרכוש arducopter שזה קצת יותר זול מנאזה , לצערי חשבון הבנק שלי לא הסכים ולכן הייתי צריך להתפשר על משהו עוד יותר זול החיקוי של החיקוי אם תרצו. כאשר הדרישות הם שייוצב ע"י GPS ויוכל גם לשמור מקום, וגם לחזור הביתה ולנחות במקרה הצורך . ואז השרשור הנ"ל לכד את עיני (תודה לך גיל).
    הלוח הנ"ל Cruis all in one pro עונה על כל הקריטריונים שרציתי ובנוסף מכיוון שהלוח הנ"ל מבוסס ארדוקופטר אז הוא גם בעל יכולת טיסה אוטונומית, בשרשור אפילו ישנם אנשים שמשתמשים בלוח בשביל טיסה אוטונומית של fixed wing !!!
    לאחר שנחשפתי לשרשור ב RCG ,התחלתי לעקוב אחריו בקנאות (כאשר התחלתי הוא הכיל 30 עמודים עליהם עברתי במהירות, היום הוא מכיל 140 עמודים...) , היה אפשר לראות איך הלוח עובר אבולוציה הן מבחינת תכנות (כל כמה ימים יצאה גרסה חדשה של megapirate בהתאם לתיקונים וההערות של משתמשי הלוח ) והן מבחינת חומרה – RCTIMER הראו שהם קשובים וכל בעיה שמישהו הצביעה נפתרה ע"י הן עדכון רכיבי הלוח והן ע"י עדכון רכיבי ה GPS. לאחר כחודש מעקב החלטתי שהגיע הזמן והוצאתי את ההזמנה המיוחלת. רק לסבר את האוזן ,הלוח וכל מרכיביו כולל משלוח עולים כ 97$ שזה זול משמעותית משאר האלטרנטיבות הקיימות היום בשוק.
    רכיבים:
    לוח
    GPS , שלי גרסא 1 היום כבר יש גרסה 2 עם רכיב EEPROM שמאפר ל GPS התחלה מהירה ועוד...
    מודול Bluetooth (מאפשר קישור הלוח למחשב\סמארטפון מבוסס אנרואיד (לאפליקציה) ללא צורך בכבל מיקרו USB )
    כבל micro-USB
    שילדה (תודה לחגי על הקישור)
    מנועים (תודה לחגי על הקישור) ,
    בקרים.
    UBEC (אם רוצים להשתמש ביותר מ 3 תאים חובה UBEC כי ה BEC בבקרים הוא לינארי ולא מתאים מעבר לארבע תאים , תודה לארמן על ההסבר והבנה מדוע התחממו לי הבקרים כאשר חיברתי 4 תאים ללא UBEC )
    צפצפה חיצונית לחיווי מתח.
    החלטתי להשתמש בפרופלורים 8045
    תהליך ההרכבה:
    תופעה נפוצה ע"פ השרשור ב RCG היא שהשקע מיקרו USB נתלש ממקומו ע"י הזזה קלילה של הלוח ,הפתרון הוא חיזוק שקע ה USB בעזרת אפוקסי. חשוב לחבר את הכבל לשקע כאשר מורחים אפוקסי כדי לשמור על החורים אליהם מתחברים הזיזים של הכבל, אני השתמשתי באפוקסי 5 דקות כאשר לאחר 5 דקות הוצאתי את הכבל וחיברתי שוב כדי למנוע הדבקה באופן קבוע של הכבל לשקע.

Click image for larger version. 

Name:	IMG_1552.jpg 
Views:	1316 
Size:	429.2 קילובייט 
ID:	74765

טוב, הלוח מוכן עכשיו צריך להכין את ה GPS ואת ה Bluetooth . גם ה GPS וגם ה Bluetooth מגיעים עם קונקטורים לא מתאימים ללוח, למזלנו הלוח מגיע עם קונקטורים משלו מוכנים להלחמה כפי שניתן לראות בתמונה:

Name:	IMG_1556.jpg 
Views:	1268 
Size:	183.9 קילובייט 
ID:	74771

, שלב ראשון הוא להלחים את הקונקטורים ל GPS. ישנם שתי אופציות לחיבור ה GPS והם תלויות אם משתמשים ב UBEC חיצוני או לא. אם לא משתמשים אז את ה ground וה vcc יש לקחת מהשקע I2C ואת ה TX ו RX יש לקחת משקע S1~S3 , זה המקום לציין שאת ה TX של ה GPS יש לחבר ל RX של הלוח ואת ה RX של ה GPS יש לחבר ל TX של הלוח (כמובן שאם חיברנו ל TX1 אז גם נחבר ל RX1 ולא ל RX2. במידה וכן משתמשים ב UBEC אז ניתן לקחת GROUND ו VCC ישירות משקע S1~S3 ( שקע s1~s3 מקבל מתח רק כאשר משתמשים במקור מתח חיצוני קרי – UBEC ) .
    נשתמש באותו הגיון בחיבור ה Bluetooth לשקע ה FTDI – TX ל RX ו RX ל TX כמובן ש GROUND נשאר מחובר ל GROUND ו VCC\5V נשאר מחובר ל VCC\5V .
    שלב הבא – צריבה . לפי הקריאה בשרשור שלב חיבור ה GPS הוא היכן שכולם נופלים ונתקלים בקשיים , תורמים לכך 2 דברים – הראשון צריבה לא טובה והשני שה GPS צריך מספר מחזורים של כיבוי והדלקה על מנת לעבוד.
    אז איך צורבים – לי זה לקח שתי צריבות כדי להשיג GPS פעיל , אני חושב שהצריבה השנייה הצליחה בגלל שחיברתי רק את הלוח ללא שהיה מחובר אליו כלום, המלצתי לעשות כך לעוד מישהו שנקלע לקשיים וגם לו זה הצליח. אז מה עושים:
    שלב א מורידים ארדואינו 1.0.1 מכאן :
    ומורידים megapirate הגרסא העדכנית ביותר מכאן:
    לאחר מכן עקבתי באדיקות לפי המדריך שצירפתי (step by step ) , כאשר בשם הלוח לרשום crius all in one pro (האפשרות שלו רשומה למטה ברשימה ב megapirate ) . לא לשכוח ב TOOLS להגדיר את סוג המעבד שבלוח Arduino mega 2560 .
    מחכים כמה דקות לצריבה, וזהו , הגיעה הזמן לחבר ל Mission planner ולראות אם הלוח פעיל ועם החיישנים מגיבים. בניגוד לארדוקופטר פה ההגדרות של הלוח נעשות לפני הצריבה ולפני החיבור ל mission planner . לכן את החיבור ל mission planner ניתן לבצע כבר עם ה Bluetooth כאשר הוא יבקש את הקוד ל pairing יש להקיש 0000 כפי שמצוין גם באתר של rctimer .
    החיבור הראשוני הוא כדי לבדוק האם ה GPS פעיל או לא, אם מופיע NO-GPS אז סימן שה GPS איננו מחובר ויש לכבות ולהדליק את הלוח ולבדוק שוב , אם מופיע NO FIX סימן שה GPS פעיל ולא יכול לקבע מיקום בגלל שאתה בתוך הבית ... ואם מופיע 3DR אז תוכל לראות את המיקום שלך בתוך תצלום מ Google earth כפי שניתן לראות אצלי:

Name:	IMG_1558.JPG 
Views:	1247 
Size:	185.9 קילובייט 
ID:	74766

עוד אינדקציה לפעילות ה GPS הינו הבהוב הנורה הירוקה C מסמן שהוא מחפש לווינים ואם היא הופכת לקבועה סימן שהוא מצא, כאשר אצלי ה GPS פעיל לסירוגין פעם כן ופעם לא (הוא מראה עקביות מרשימה בחוק הזה), ולכן אני מחבר סוללה רואה אם נורת C מהבהבת (בערך לאחר 7 שניות) ואם היא לא מהבהבת אני מנתק ומחבר את הסוללה שוב.
    תמונה של נורות A,B, ו C :

Name:	IMG_1563.JPG 
Views:	1234 
Size:	126.9 קילובייט 
ID:	74768
    אז בוא נסכם עד כאן , חיברנו את ה GPS ווידאנו שהוא פעיל , חיברנו מודול Bluetooth והשתמשנו בו כדי להתחבר ל mission planner . לאחר שוידאנו פעילות עכשיו זה הזמן לחבר את כל חלקי הרחפן.
    השלדה מגיעה עם חיבורי PCB אז דבר ראשון נמלא אותם בבדיל ונכין אותם לקראת הלחמה לבקרים לאחר מכן נלחים את הבקרים ואת ה UBEC ואת הקונקטור לסוללה. נחבר את המנועים ואת הבקרים. ועתה לחיבור הלוח, מכיוון שאני החלטתי ללכת על סוללת 4 תאים ובגלל שבכלל תמיד עדיף להשתמש ב UBEC חיצוני הייתי צריך להלחים את הUBEC לחיבורים הקטנטנים של extend power , חגי המליץ לחבר את ה UBEC בעזרת JST קונקטור כדי שנוכל להחליף במקרה הצורך . הקשבתי לעצתו ולא עצרתי אותו כשהוא הלחים את הקונקטורים ללוח ול UBEC . במידה ומחברים מקור מתח חיצוני יש להסיר את הג'מפר הצהוב ואז אין צורך להסיר מהבקרים את החוט האמצעי מכיוון שברגע הורדת הג'מפר כל השורה האמצעית אינה מחוברת ללוח.
    תמונה לפני:

Name:	IMG_1564.JPG 
Views:	1248 
Size:	115.8 קילובייט 
ID:	74772

תמונה אחרי:

Name:	IMG_1566.JPG 
Views:	1261 
Size:	487.5 קילובייט 
ID:	74774

שימו לב שישנו ספוג אשר מכסה את הברומטר (עוד עצה מועילה משרשור ב RCG , חלילה לא לסתום את חורי הברומטר את הספוג הדבקתי ללוח בנקודות החיבור של הקונקטורים הלבנים. תמונה של הברומטר (מסומן בצהוב) לפני הכיסוי :

Name:	IMG_1565.jpg 
Views:	1233 
Size:	168.1 קילובייט 
ID:	74773

את הלוח נחבר לשלדה התחתונה בעזרת דבק דו צדדי של חברת scotch אשר הומלץ לי ע"י מסוקאי מומחה (חגי) כיותר מוצלח מ gyro pads ייעודים למסוקים, זה המקום להודות לחגי שאירח אותי בסדנא שלו ועזר לי להרכיב את הקואד ובדק\הלחים\ סידר את הכל לשביעות רצונו ( לי יש סטנדרטים הרבה יותר נמוכים...) .
    את המשדר ללוח נחבר לפי הדיאגראמה הבאה :
    http://www.rcgroups.com/forums/thumb...lery&t=1677726
    הלוח מגיע כבר עם הקונקטורים זכר-זכר המוכנים ללוח , קונקטור אחת מגיע עם שלושת החיבורים והשאר מגיעים מחוברים רק עם הסיגנל.
    טווח מצערת – ישנם שתי אפשרויות לכיול טווח מצערת בארדוקופטר כפי שציין אורן בן-נאום בשרשור המעולה לבניית ארדוקופטר . הראשונה כולם בבת אחת ,והשנייה באופן ידני אחד אחד. אני לא הצלחתי לכייל את כולם דרך הלוח בבת אחת ולכן הייתי צריך לחבר ישירות כל בקר למקלט לערוץ 3 וללמד ידנית את הטווח של כל בקר.
    זהו נשאר לסגור את השלדה להרכיב פרופלורים , להשתמש בפלס כדי לאזן את השלדה מכל הכיוונים ואז לחבר ל mission planner להיכנס ל configuration ושם לבחור arducoter level וללחוץ על accelerometer calibration . כאשר חשוב לציין ברחפן אסור לקזז עם טרימיניג וסאב טרימינג התיקונים חיביים להיות ב LEVEL . כאשר יש שתי דרכים לבצע AUTO-LEVEL הראשונה כפי שמצויין כאן : מחמשים את המנועים במשך 25 שניות רצוף ואז יש 45 שניות להעלות את הרחפן באוויר ולתת את התיקונים שייגרמו לו לשמור מקום – כלומר לשמור איתו מקום , לאחר 45 שניות לנחות (נורת C תחתן אינדיקציה ) ולחזור שוב על התהליך עד לשביעות הרצון. הדרך השנייה זה להשתמש בסוויץ' ובערוץ 7 כפי שמוסבר כאן : בקצרה אתה מתקן תוך כדי תיקון מפעיל סוייץ' לרגע נוחת וחוזר חלילה על התהליך עד לשביעות רצונך.
    כמובן שיש לעדכן ערכי PID קודם אני השתמשתי בערכי PID אשר הומלצו ע"י משתמש ב RCG בשם quadframes .
    חשוב !חשוב! חשוב! את האיזון נבצע ללא רוח על מנת שהוא יהיה מושלם.
    וכמובן לסרטונים :

שמירת מקום ללא רוח וללא כיולים של כלום :

שמירת מקום ברוח בינונית מינוס לאחר כיווני PID :

טיסה אוטונומית לגמריי:

שמירת מקום ברוח כיול שבוצע הייטב ע"י ברנש בחו"ל שאלתי אותו לערכי ה PID שלו אחכה שהוא יענה לי :

סיכום:

טוב, זה לא נאזה ובהחלט צריך לעבוד קשה כדי לגרום ללוח למצות את מלוא הפוטנציאל שלו, אצלי ללא רוח הוא שמר מקום מעולה ועמד כמו בלוק באוויר (לצערי זה היה בחושך ולכן לא צילמתי), כרגע הצלחתי לכייל אותו גם עבור רוח בינונית .כפי שזה נראה בפשרה של מחיר ושל התכונות הרצויות מבחינתי הלוח יכול למלא את תפקידו כפלטפורמה ייעודית ל FPV. אני מניח שאצטרך עוד ללמוד איך לכייל את הלוח כראוי ומה המגבלות שלו אבל ללא ספק אני בנקודת התחלה טובה. עוד בונוס מבחנתי זה שהתחלתי להתעניין בארדואינו בעקבות ההתנסות הנ"ל ואפילו רכשתי קיט למתחילים והתחלתי ללמוד את כל הנושא בעזרת ספרים למתחילים. סך הכל אני מרוצה וכמובן שאשמח לעזור בתמיכה טכנית לכל מי שהזמין את הלוח הנ"ל ונתקל בבעיות. לצערי נסיון ה FPV יצטרך לחכות עד שאקבל את מערכת ה LRS מכיוון שהקרבה בין המשדר וידאו למקלט השלט פשוט הורגת לי את הטווח ל 50 מטר.
    אז אסיים עם אופטימיות זהירה וכמובן עם קצת תמונות של נערות חסודות סתם בשביל ההרגשה הטובה....
    מקווה שנהנתם,
    ליאור

Name:	406949_Playboy-Girls-Next-Door--Gold.jpg 
Views:	2380 
Size:	25.9 קילובייט 
ID:	74775Click image for larger version. 

Name:	Playboy_Girls.jpg 
Views:	2339 
Size:	162.3 קילובייט 
ID:	74776
    תמונות מצורפות תמונות מצורפות Click image for larger version. 

Name:	IMG_1561.JPG‏ 
Views:	218 
Size:	163.0 קילובייט 
ID:	74767   Click image for larger version. 

Name:	IMG_1567.JPG‏ 
Views:	218 
Size:	147.2 קילובייט 
ID:	74769   Click image for larger version. 

Name:	pid settings-lior 4S 750Kv 8045 dji450.png‏ 
Views:	210 
Size:	56.5 קילובייט 
ID:	74959  
    קבצים מצורפים קבצים מצורפים
    נערך לאחרונה על ידי liorz055; 13-10-2012 בשעה 20:06:39.

2. המשתמשים 7 הודו ל liorz055 על הודעתו:

bali (28-09-2012),imac1 (01-10-2012),Moti007 (27-09-2012),motti (27-09-2012),oren_ben_nun (29-09-2012),pomerus (28-02-2013),zakizak (28-11-2012)

מנחת הבית
    ארסוף
    תודה!
    907
    הודה 1,001 פעמים ב 648 הודעות
    כניסות לבלוג
    41
    הוזכר
    6 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

ברירת מחדל Re: שרשור בנייה לרחפן מבוסס על הלוח CRIUS ALL IN ONE PRO v1.0

ואוו, איזו השקעה, כל הכבוד!
    תחומי הרחפנים והצבר צעירים יחסית וסקירות כאלו יוכלו לקדם את התחומים.
    תודה!

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk

4. המשתמשים הבאים אמרו תודה לguyst על הודעתו:

liorz055 (27-09-2012)

תודה!
    733
    הודה 551 פעמים ב 447 הודעות
    כניסות לבלוג
    7
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

ברירת מחדל תגובה: שרשור בנייה לרחפן מבוסס על הלוח CRIUS ALL IN ONE PRO v1.0

ואאווו בהחלט !!

מושקע, פרסמתי ככתבה.

6. המשתמשים הבאים אמרו תודה לguy1a על הודעתו:

liorz055 (27-09-2012)

תודה!
    126
    הודה 33 פעמים ב 29 הודעות
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

ליאור, אחלה סקירה.
    אם הייתי רואה אותה לפני שהזמנתי נאזה, כנראה שהיית חוסך לי כמה זוזים.
    שחר
    אם זה לא יכול להרוג אותך, זה לא ספורט זה משחק!

TREX 500
    NAZA QUAD
    KKMULTICOPTER QUAD
    BIXLER- הי"ד, אותר בחלקים :-)
    AURORA 9

8. המשתמשים הבאים אמרו תודה לShahars על הודעתו:

liorz055 (27-09-2012)

מנחת הבית
    ארסוף
    תודה!
    210
    הודה 117 פעמים ב 88 הודעות
    הוזכר
    1 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

יופי של סקירה, רואים שהשקעת מאמץ רב.....ילללה הולך על זה.
    הערה קטנה, מנסיון לא מומלץ לבצע עדכוני תוכנה בחיבור אלחוטי זה עלול לגרום לבעיות בהעברת נתונים ואז רק חבור קשיח
    עדכוני פרמטרים אין בעייה.

מוטי
    נערך לאחרונה על ידי motti; 27-09-2012 בשעה 21:05:55.
    The sky is my playground
    מוטי

10. המשתמשים הבאים אמרו תודה לmotti על הודעתו:

liorz055 (27-09-2012)

תודה!
    462
    הודה 569 פעמים ב 442 הודעות
    כניסות לבלוג
    1
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

ליאור מגניב לראות אחרי כל ההתכתבויות שאכן העניינים עובדים... כידוע לך הלוח סריוס שהיה לי העלה גיצים בנסיונות שווא לתקן תקלה במחבר הusb אבל לכשיגיע תקציב וחלקי הרחפן המיוחל יתחילו להגיע גם אליי, ללא ספק השרשור שלך יהיה מועיל מאד!!!
    אגב איך שמירת הגובה? יש מקום להזמין עם הלוח גם סונאר לגבהים נמוכים? יש מספיק כניסות לחבר הכל יחד (gps, bluetooth, miniMosd, סונאר)?

Gil Friman

שישי בבוקר באנדרטה
    ------------------------------
    T-rex 500E 3GX - למכירה
    T-rex 600esp
    Multiplex FunCub
    Hitec Aurora 9
    נערך לאחרונה על ידי Friman; 27-09-2012 בשעה 21:07:49.
    Gil Friman

-------------------------------
    T-rex 600esp FBL
    רחפן f450 fpv
    MS Composite Swift II
    Mountain Models EVA Sport
    Hitec Aurora 9

12. המשתמשים הבאים אמרו תודה לFriman על הודעתו:

liorz055 (27-09-2012)

תודה!
    73
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

ציטוט נכתב במקור על ידי motti צפיה בהודעה
    יופי של סקירה, רואים שהשקעת מאמץ רב.....ילללה הולך על זה.
    הערה קטנה, מנסיון לא מומלץ לבצע עדכוני תוכנה בחיבור אלחוטי זה עלול לגרום לבעיות בהעברת נתונים ואז רק חבור קשיח
    עדכוני פרמטרים אין בעייה.

מוטי
    עדכוני תוכנה ניתן לבצע אך ורק בחיבור קווי

תודה!
    73
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

ציטוט נכתב במקור על ידי Shahars צפיה בהודעה
    ליאור, אחלה סקירה.
    אם הייתי רואה אותה לפני שהזמנתי נאזה, כנראה שהיית חוסך לי כמה זוזים.
    שחר
    אתה יודע איך זה, הרבה זוזים חוסכים הרבה זמן

תודה!
    73
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

ציטוט נכתב במקור על ידי Friman צפיה בהודעה
    ליאור מגניב לראות אחרי כל ההתכתבויות שאכן העניינים עובדים... כידוע לך הלוח סריוס שהיה לי העלה גיצים בנסיונות שווא לתקן תקלה במחבר הusb אבל לכשיגיע תקציב וחלקי הרחפן המיוחל יתחילו להגיע גם אליי, ללא ספק השרשור שלך יהיה מועיל מאד!!!
    אגב איך שמירת הגובה? יש מקום להזמין עם הלוח גם סונאר לגבהים נמוכים? יש מספיק כניסות לחבר הכל יחד (gps, bluetooth, miniMosd, סונאר)?

Gil Friman

שישי בבוקר באנדרטה
    ------------------------------
    T-rex 500E 3GX - למכירה
    T-rex 600esp
    Multiplex FunCub
    Hitec Aurora 9
    הסונאר יעיל רק ל 2 מטר , הוא בעיקר עוזר בנחיתה אוטומטית, תראה את הסרטון נראה שלא צריך סונאר.

מנחת הבית
    ארסוף
    תודה!
    210
    הוזכר
    1 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

ציטוט נכתב במקור על ידי liorz055 צפיה בהודעה
    עדכוני תוכנה ניתן לבצע אך ורק בחיבור קווי
    הם גם חשבו כמוני
    The sky is my playground
    מוטי

17. המשתמשים הבאים אמרו תודה לmotti על הודעתו:

liorz055 (27-09-2012)

תודה!
    392
    הודה 246 פעמים ב 191 הודעות
    כניסות לבלוג
    3
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

יופי של סקירה ליאור!
    בהחלט יעזור לכל מי שרוצה להכנס לתחום בקרי הקוד הפתוח.
    http://www.youtube.com/user/rcfreakamit

No good deed goes unpunished

19. המשתמשים הבאים אמרו תודה לAmitB על הודעתו:

liorz055 (27-09-2012)

מנחת הבית
    ארסוף
    תודה!
    210
    הוזכר
    1 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

מנהלים.....קופון בבקשה מגיע...נכון!!!
    The sky is my playground
    מוטי

21. המשתמשים 2 הודו ל motti על הודעתו:

liorz055 (27-09-2012),Moti007 (27-09-2012)

תודה!
    46
    הודה 37 פעמים ב 28 הודעות
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

איזה שירשור מושקע. כל הכבוד ליאור. שרשור ראוי לקופון!
    נערך לאחרונה על ידי Arman; 27-09-2012 בשעה 22:25:18.

23. המשתמשים הבאים אמרו תודה לArman על הודעתו:

liorz055 (27-09-2012)

תודה!
    73
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

עדכון 29.9.2012 לאחר ערב שלם בו אני משחק ומכוון את כל ערכי ה PID שבו אני עובר ערך ערך ומשתמש בערוץ 6 כדי לכייל תוך כדי טיסה ישנה התקדמות . הרחפן שומר מקום לא רע ברוח בינונית (מצורף סרטון) בדקתי גם חזרה הבייתה לנחיתה , עבד מעולה , הוא מקפץ קצת על הרצפה בנחיתה (אוסיף סרטון בהמשך), עכשיו נשאר לבדוק ברוח חזקה ולעשות כיוון עדין של הפרמטרים עד שהוא יהיה יציב כמו נאזה או עד שארגיש שהוא הגיע למגבלתו (צירפתי קובץ עם ערכי ה PID למעוניינים)

תודה!
    5
    הודה 3 פעמים ב 3 הודעות
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

יופי ליאור
    יופי של כתבה
    אני רואה את הנסיונות שלך בכיולים בשבתות
    ורואה את ההתקדמות
    עוקב בדריכות כי גם אני בדרך לכרטיס הזה
    הצלחה שלך זו הצלחה לכולם
    אריה

26. המשתמשים הבאים אמרו תודה לאריה הלפרין על הודעתו:

liorz055 (29-09-2012)

תודה!
    73
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

הוספתי סרטון שמירת מקום ברוח חזקה.
    בתגובה זו צירפתי מדריך כללי להתקנת הלוח מקיף וכולל את כל הפרטים ואת כל התוספות האפשריות .
    קבצים מצורפים קבצים מצורפים

תודה!
    89
    הודה 62 פעמים ב 46 הודעות
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

ברירת מחדל Re: שרשור בנייה לרחפן מבוסס על הלוח CRIUS ALL IN ONE PRO v1.0

שירשור ענקקקק
    תמשיך ליאור אני עוקב אחרי כל מילה שלך
    אני מקווה שתמשיך עד שתפרסם ת הערכים
    לנצח את הנאזה!!!!!

sent from my motorola razr tpll
    Mini 250 FPV
    F450+FPV
    BIXLER FPV
    9XR+DLII
    TRICOPTER 2.5-למכירה
    Naza-m lite upgrade to v2 project
    ----------------------
    FUNCAB
    AXN

תודה!
    2
    הודה 9 פעמים ב 9 הודעות
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

שלום לכולם,
    לפני כמה ימים קיבלתי את הלוח שלי CRIUS התחלתי לעבוד עליו לפי שלל המדריכים בRCG.. דבר ראשון צרבתי את התוכנה של MegaPirateNG לאחר הצריבה נכנסתי לMission planner לראות אם הג'יפאס מגיב, הכל נראה עובד כמו בספרים. לאחר שקראתי מאמר שנכתב פה על התקנת arducopter של אורן הלכתי לפי השלבים. לאחר שבחרתי בצורת הרחפן בMP הוא העלה את הגרסה האחרונה ביותר לקואד 2.8.1 לאחר מכן חיברתי אותו ורציתי להתחיל לכייל את השלט אבל אז פתאום כלום לא עבד לא הג'יפיאס לא הOSD שבתוכנה הקליברייט גם לא עבד ניסיתי לרדת בגרסאות של התוכנה וגם כלום לא עבד ניסיתי עם סוללה ובלי סוללה בכל מיני וראציות וגם כלום לא עזר. הMP מראה כי יש חיבור אבל כלום לא באמת מגיב. אז עשיתי ריסט לכרטיס ולא העלתי את הגרסא 2.8.1 לקואד הכל עבד אז אמרתי ננסה לעשות טסט למנועים אפילו שאני יודע שאין על הכרטיס שום תוכנה כמובן שלא עבד הטסט אבל הג'יפאס הOSD הכיול של השלט...

בקיצור מישהו יכול לעזור לי להבין מה הבעייה?

שבוע טוב, עמית.

תודה!
    2
    הודה 9 פעמים ב 9 הודעות
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

ענו לי בRCG וכמובן שאי אפשר לעלות גיסא של ארדוקופטר על משהו שהוא לא APM אמיתי.. יצאתי אידיוט..
    יש לי שאלה אבל למה עדיין אחרי שצרבתי שוב MPGN אני נכנס לMP ושאני רוצה לבדוק את המנועים בטרמינל נראה כי כלום לא מגיב.
    מישהו יודע מה יכולה להיות הבעייה?
    עריכה: פתאום כן בא לו לעשות טסט למנועים וזה עובד.
    דרך אגב ליאור הזכרת פה שאתה מחכה לערכי PID מהבחור שאצלו הכל נראה יציב השגת אותם?
    נערך לאחרונה על ידי apache; 28-11-2012 בשעה 15:58:17.

תודה!
    73
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

ציטוט נכתב במקור על ידי apache צפיה בהודעה
    ענו לי בRCG וכמובן שאי אפשר לעלות גיסא של ארדוקופטר על משהו שהוא לא APM אמיתי.. יצאתי אידיוט..
    יש לי שאלה אבל למה עדיין אחרי שצרבתי שוב MPGN אני נכנס לMP ושאני רוצה לבדוק את המנועים בטרמינל נראה כי כלום לא מגיב.
    מישהו יודע מה יכולה להיות הבעייה?
    עריכה: פתאום כן בא לו לעשות טסט למנועים וזה עובד.
    דרך אגב ליאור הזכרת פה שאתה מחכה לערכי PID מהבחור שאצלו הכל נראה יציב השגת אותם?
    לא, אבל הגעתי לייצוב לא רע. שישי לפניי שבועיים היו רוחות חזקות מאוד ולא העזנו להוציא את טיסני בסקייל 5 קילו שלנו, מה שכן בדקתי ייצוב ו Rth ברוח הזו והיה מעולה.

תודה!
    73
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

שלום לכולם,
    לפני כמה ימים קיבלתי את הלוח שלי CRIUS התחלתי לעבוד עליו לפי שלל המדריכים בRCG.. דבר ראשון צרבתי את התוכנה של MegaPirateNG לאחר הצריבה נכנסתי לMission planner לראות אם הג'יפאס מגיב, הכל נראה עובד כמו בספרים. לאחר שקראתי מאמר שנכתב פה על התקנת arducopter של אורן הלכתי לפי השלבים. לאחר שבחרתי בצורת הרחפן בMP הוא העלה את הגרסה האחרונה ביותר לקואד 2.8.1 לאחר מכן חיברתי אותו ורציתי להתחיל לכייל את השלט אבל אז פתאום כלום לא עבד לא הג'יפיאס לא הOSD שבתוכנה הקליברייט גם לא עבד ניסיתי לרדת בגרסאות של התוכנה וגם כלום לא עבד ניסיתי עם סוללה ובלי סוללה בכל מיני וראציות וגם כלום לא עזר. הMP מראה כי יש חיבור אבל כלום לא באמת מגיב. אז עשיתי ריסט לכרטיס ולא העלתי את הגרסא 2.8.1 לקואד הכל עבד אז אמרתי ננסה לעשות טסט למנועים אפילו שאני יודע שאין על הכרטיס שום תוכנה כמובן שלא עבד הטסט אבל הג'יפאס הOSD הכיול של השלט...

בקיצור מישהו יכול לעזור לי להבין מה הבעייה?

שבוע טוב, עמית.
    איזה מצחיק אתה, עדכונים בלוח הזה זה רק דרך ארדואינו. כדי למנוע תקלות כאלו אני משנה ערכים רק בעזרת המודול בלוטוס , ואז לא יכולות להגרם תקלות כאלו.
    נ.ב
    מוזר שלא שמתי לב שהגבת בשרשור הזה

תודה!
    462
    כניסות לבלוג
    1
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

ליאור יצא לך לבדוק ייצוב לPTZ עבור מצלמה?
    סוף סוף מחר בער נראה לי שאני מתחיל להרכיב את הרחפן שלי עם לוח הCrius ואז אני מניח שגם לי יהיו הרבה שאלות אליך..
    Gil Friman

T-rex 600esp FBL
    רחפן f450 fpv
    MS Composite Swift II
    Hitec Aurora 9

תודה!
    2
    הודה 9 פעמים ב 9 הודעות
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

באמת שיצאתי מצחיק.. עם כל המדריכים פה ובRCG התשתגעתי כבר!
    בנתיים הצלחתי להפעיל אותו הכל עובד נראה לי.
    עכשיו יש לי שאלה ואולי תוכלו לענות לי עלייה הזמתי 3DR מזוייף מrctimer נראה שהוא עובד כי אני מצליח לראות אותו בMP ב3DR קונפיג אבל שאני מנסה לחבר אותו הוא לא מתחבר..
    יש לך תשובה לזה אולי?

תודה!
    73
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

באמת שיצאתי מצחיק.. עם כל המדריכים פה ובRCG התשתגעתי כבר!
    בנתיים הצלחתי להפעיל אותו הכל עובד נראה לי.
    עכשיו יש לי שאלה ואולי תוכלו לענות לי עלייה הזמתי 3DR מזוייף מrctimer נראה שהוא עובד כי אני מצליח לראות אותו בMP ב3DR קונפיג אבל שאני מנסה לחבר אותו הוא לא מתחבר..
    יש לך תשובה לזה אולי?
    לא יצא לי לעבוד עם 3DR , אבל במדריך של JUMPY רשום הכל (מצורף בהודעה מספר 16 בשרשור הזה)

תודה!
    462
    כניסות לבלוג
    1
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

ציטוט נכתב במקור על ידי liorz055 צפיה בהודעה
    לא יצא לי לעבוד עם 3DR , אבל במדריך של JUMPY רשום הכל (מצורף בהודעה מספר 16 בשרשור הזה)
    דבר עם איציק ועם דרור, שניהם עובדים עם מודול טלמטריה בארדואנו. אני מניח שהכיוון יהיה די דומה
    Gil Friman

T-rex 600esp FBL
    רחפן f450 fpv
    MS Composite Swift II
    Hitec Aurora 9

עמוד 1 מתוך 4 123 ... אחרוןאחרון

נושאים דומים

1. [שרשור בניה] הנסליט TDR, שרשור בנייה..
    על ידי wonderd בפורום פורום מסוקים חשמליים
    תגובות: 30
    הודעה אחרונה: 24-08-2011, 07:40:48
  2. [שרשור בניה] שרשור בנייה -קפה חוזרת :)
    על ידי שרון.נ. בפורום פורום דאונים וטיסנים חשמליים
    תגובות: 10
    הודעה אחרונה: 06-07-2011, 16:58:48
  3. DIU DLG - שרשור בנייה
    על ידי sharonx בפורום פורום דאונים וטיסנים חשמליים
    תגובות: 60
    הודעה אחרונה: 05-06-2009, 13:21:02
  4. אחלה שרשור בנייה של 250
    על ידי sharonx בפורום פורום מסוקים חשמליים
    תגובות: 0
    הודעה אחרונה: 13-04-2009, 00:44:05

הרשאות פרסום