שמות משתמשים לתיוג

עמוד 1 מתוך 2 12 אחרוןאחרון
מציג תוצאות 1 עד 25 מתוך 31

נושא: חזרה לאוויר

תודה!
    0
    הודה 0 פעמים ב 0 הודעות
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

ברירת מחדל חזרה לאוויר

אחרי בערך שנתיים שלא הטסתי אני רוצה לחזור..
    הסיבה שבגללה הפסקתי בפעם האחרונה הייתה כי הבטריה של המקלט שלי "נשרפה" תוך כדי הטענה - אסביר -
    חיברתי בין החיבור של המפסק והמטען ולא הייתה נורה, חשבתי שאולי יש בעיה במפסק ולכן החלטתי לנתק את הסוללה ממנו ולהטעין אותה ישירות,
    ברגע שחיברתי את הסוללה למטען, הסוללה הוציאה קצת עשן והכבל שיוצא ממנה החל להינמס..כמובן שזו הייתה סוללה מתאימה מבחינת המתח והטסתי איתה בערך 10 פעמים בעבר (היא הייתה חדשה)...האם נתקלתם בעבר?

עכשיו חזר לי החשק להטיס אז אני משוטט באינטרנט כדי להזמין סוללה - האם יש חדש בתחום מבחינת סוגי הסוללות או שמה שאני צריך זה פשוט סוללת NIMH פשוטה? יש אתרים שאתם ממליצים להזמין מהם? אני מוצא שם הרבה סוללות של חברות לא מוכרות וה"פקים" היחידים של פוטאבה (יש לי מע' פוטאבה) הם של 600 מיל' אמפר שזה נראה לי די נמוך...

הטיסנים המדוברים הם T-34 ו-ZEN50..

בנוסף, לגבי הZEN - זה טיסן עם גלגלים מתקפלים - אבל כיום אני כבר לא מנוי במנחת עם מסלול אספלט אלא מטיס במסלול כורכר, ברור שאי אפשר להישאר עם האופציה של המתקפלים ולכן רציתי לדעת האם צריך לקבע את הגלגלים שעל הכנף ולהוציא את הסרוו פשוט או שעליי להסיר אותם ולהתקין על גוף הטיסן כן-נשא פשוט?

תודה רבה לעוזרים..

סופ"ש מעולה
    דור

תודה!
    0
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

ברירת מחדל תגובה: חזרה לאוויר

שלום,

ברוך שובך לטיסנאות

ההמלצה לסוללה למקלט הנה סוללת NIMH 4.8 או 6 NIMH לפי מה שהסרוואים והמטוס שלך צריכים, מומלץ לרכוש 2500 מיליאמפר ומעלה, הסוללות הנ"ל יציבות עבור האלקטרוניקה של המקלט ומספיקות למספר רב של טיסות ואין בעיה עם פריקות או חוסר יציבות.

לגבי הגלגלים דבר איתי בנייד אם אתה רוצה על מנת שאוכל להמליץ לך מה לעשות

דניאל
    0526008515

תודה!
    14
    הודה 29 פעמים ב 15 הודעות
    הוזכר
    1 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

גם אני בדרך לחזור אחרי שנתיים שלא הטסתי (ניטרו לא הטסתי אפילו 3 ומשהו שנים).
    קניתי את הבטריה הזאת למקלט:
    http://www.hobbyking.com/hobbyking/s...dProduct=25030
    ואת זאת לשלט:
    http://www.hobbyking.com/hobbyking/s...dProduct=17955

לגבי הגלגלים, לי יש טאי-ג'י 60 וכבר בהתחלה לא אהבתי את המתקפלים. החלפתי לכן נסע קבוע בגוף, וזה איפשר לי גם להגדיל את קוטר הפרופ (אני מעדיף טיסה איטית).

תודה!
    14
    הוזכר
    1 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

גם אני בדרך לחזור אחרי שנתיים שלא הטסתי (ניטרו לא הטסתי אפילו 3 ומשהו שנים).
    קניתי את הבטריה הזאת למקלט:
    http://www.hobbyking.com/hobbyking/s...dProduct=25030
    ואת זאת לשלט:
    http://www.hobbyking.com/hobbyking/s...dProduct=17955

לגבי הגלגלים, לי יש טאי-ג'י 60 וכבר בהתחלה לא אהבתי את המתקפלים. החלפתי לכן נסע קבוע בגוף, וזה איפשר לי גם להגדיל את קוטר הפרופ (אני מעדיף טיסה איטית).

תודה!
    0
    הודה 0 פעמים ב 0 הודעות
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

אפשר הסבר קצר מתי משתמשים ב6V ומתי ב4.8?
    אצלי הבטריות שהיו למקלט הן 4.8...

עוד דבר, יש מתאם בשביל שבטריה של JR תתאים גם לפוטאבה?

לגבי הגלגלים - אני מעדיף לא לחורר את הגוף שלו - אתה מכיר אנשים שקיבעו אותם פשוט במצב פתוח?

תודה רבה לעוזרים

תודה!
    91
    הודה 34 פעמים ב 31 הודעות
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

ציטוט נכתב במקור על ידי dor צפיה בהודעה
    אצלי הבטריות שהיו למקלט הן 4.8...

עוד דבר, יש מתאם בשביל שבטריה של JR תתאים גם לפוטאבה?

לגבי הגלגלים - אני מעדיף לא לחורר את הגוף שלו - אתה מכיר אנשים שקיבעו אותם פשוט במצב פתוח?

תודה רבה לעוזרים
    המתח תלוי בסוג הסרוו.

קונקטור JR ופוטאבה זה אותו קונקטור.
    מנוע זה לחלשים...

תודה!
    2
    הודה 16 פעמים ב 16 הודעות
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

עדיף סוללה 6 וולט. ההבדל עצום, כי הסרוואים מגיבים הרבה יותר מהר ובצורה הרבה יותר חלקה וטובה. אני הייתי ממליץ לא לקנות סוללת ניקל אלא life. הן טובות יותר לטעמי. אני לא מבין מה הבעיה בכן נסע מתקפל על מסלול כורכר? האם אתה מפחד שהכורכר ידפוק את הסרוואים?.
    האמת אני בכלל לא בעד כני נסע מתקפלים. הדבר נראה לי בעייתי מידי

תודה!
    14
    הוזכר
    1 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

כמו שכבר כתבו לך, רוב הסרוואים הסטנדרטיים מקבלים גם 4.8V וגם 6.0V, אבל תבדוק לפי הסרוואים שיש לך. אם הם דיגטליים וישנים, יכול להיות שהם עובדים רק ב- 4.8V.
    בנוסף, כשעוברים ל- 6.0V צריכת הזרם עולה ולכן צריך סוללה בקיבולת גבוהה יותר ממה שהיה לך ב- 4.8V.
    מבחינת ביצועים, 6.0V עדיף כמובן.

תודה!
    28
    הודה 163 פעמים ב 125 הודעות
    הוזכר
    1 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

ציטוט נכתב במקור על ידי dor צפיה בהודעה
    אצלי הבטריות שהיו למקלט הן 4.8.......

.......תודה רבה לעוזרים
    מערכת מוטסת רגילה עם 4 - 5 סרוו עובדת יפה מאוד עם מתח של 4.8 וולט.
    סיבה לעבור ל-6 וולט היא שימוש מספר גדול יותר של סרוו שעובדים כולם בו זמנית ולכן יכולים להעמיס את הסוללה. סיבה אחרת זה שימוש בסרוו דיגיטליים "שמעדיפים" מתח של 6 וולט.
    במערכת מוטסת רגילה שימוש במתח הגבוה של 6 וולט גורם לצריכת זרם גבוהה יותר שסתם מקצרת את זמן השימוש (כן, זמן השימוש יכול להיות קצר יותר מאשר עם סוללה 4.8V ) עם תועלת מוגבלת מאוד - פעולת הסרוו קצת יותר מהירה וחזקה, אך בטיסן פשוט זה מיותר ולמעשה לא נותן שום יתרון ממשי.
    נערך לאחרונה על ידי umbo; 09-12-2012 בשעה 08:38:08.

תודה!
    1
    הודה 28 פעמים ב 26 הודעות
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

תקנה מהסיני סוללת LIFE למקלט בגודל המתאים, תבדוק לפני שהיא תוכל להכנס כמו שצריך.
    בנוסף משקל, כי לפעמים הCG יכול להפגע מפאת משקלה הנמוך של הסוללה לעומת NIMH או NICD.
    לשלט אפשר גם ליפו ולא לייף, בדכ הם מקבלים את זה ללא כל בעיה.רק שים לב לקוטביות לפני שאתה מחבר את הסוללה, כי יש יצרנים ששמים את ה- וה+ הפוכים ואז מה שוקרה שנשרף לך מודול שידור וזה לא הכי נעים...

תודה!
    11
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

אני מצטרף לשאלתו של דור לגבי הסוללות:
    אני מטיס טיסן עם 7 סרוואים אנלוגיים - רגילים (3004 של פוטאבה), ולטיסן שלי יש סוללת ניקל קדיום מקורית של פוטאבה, שלא מחזיקה הרבה... אחרי כ-4 טיסות היא מתעייפת.
    הייתי מעוניין להחליף לסוללה עם קיבולת גדולה יותר. לפוטאבה אין סוללות אחרות להציע, האם אתם יכולים להמליץ על סוללות איכותיות שיתאימו לי? (נראה לי שאעדיף 4.8 V ולא יותר)

תודה,

תודה!
    0
    הודה 0 פעמים ב 0 הודעות
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

אהלן חברים, קצת עדכונים

מסתבר שלוקח קצת זמן להחזיר את הציוד לשימוש..כנראה שגם המצטבר של הארגז טיסה כבר לא בחיים לצערי..
    בכל מקרה,
    יש לי מנוע IRVINE - עוד מהתקופה הטובה של החברה הזו, הבנתי שמתישהו מכרו את השליטה על החברה והמנוע הזה הפך להיות ממש לא משהו..בכל מקרה אני מאוד מרוצה מהדגם שיש לי,
    זה נפח 53, הבעיה שלי היא שהמצערת תקועה..ניסיתי להשפריץ WD40 במשך יומיים ואין שיפור..פתחתי בעזרת מפתח שבדי את הבורג שנמצא מימין לקרבורטור (כלומר פתחתי את כל הקונסולה של ה"סיכת אוויר") כי אמרו לי שככה זה ייפתח אבל לא קרה כלום..הקונסולה הוברגה החוצה בקלות אבל המצערת עדיין תקועה..

חשבתי על רעיון הבעיה שהוא לא הכי בטיחותי ולכן אשמח אם יש לכם רעיון אחר, חשבתי להניע את המנוע לכמה דקות (המצערת תקועה על 15% פתח אוויר ככה שאין בעיה להניע) וכשהמנוע יתחמם כל השמנים שתוקעים את המצערת יימסו ותיפטר הבעיה..מה דעתכם?

לגבי סוללה לשלט לפני שנתיים רכשתי אחת ונראה לי שהיא טובה, גם לאחר שהפסקתי להשתמש בה ניתקתי אותה מהשלט כי נאמר לי שזה יימנע "פריקה" של הסוללה וישמור עליה..
    כעת יש לי רק סוללה למקלט שאני צריך להזמין וכנראה שמצאתי משהו טוב של JR ולפי מה שהבנתי כאן זה מתאים למערכת פוטאבה ולכן אזמין אחת כזו.. עוד שאלה - יש לי סוללה משנת 2005 של 1500 מיל' אמפר..לחבר שלי יש מד מתח שבודק את הסוללה בעומס ולכן אבדוק אותה לפני שאחשוב לעלות איתה לאוויר..אבל האם לדעתכם גם אם הסוללה יוצאת תקינה בבדיקה זהו אורך חיים ארוך מידי ועדיף לא לעלות עם כזו לאוויר?

שאלה אחרונה (סליחה על המבול!!), בZEN 50 שלי, שהוא חדש אגב (כבר בן 7 אבל עשה רק טסט פלייט) יש ערבוב של סוגי סרוואים - בזמנו לא אני בניתי את הטיסן ומי שמכר לי אותו כנראה לא חשב על טובתי כי ממה שהבנתי ערבוב הוא לא דבר שכדאי לעשות..השאלה היא האם אתם חושבים שיש בכך באמת בעיה - יש לי 4 סרוואים 3001 של פוטאבה ואחד של סאנווה ששמו spect -AD וזה סרוו כח בשביל ההגה גובה..יש עם זה איזה בעיה לדעתכם או שאני סתם משמיץ ומדבר שטויות?

תודה על כל העזרה חברים!!
    מקווה לעלות לאוויר בקרוב!!

דור

תודה!
    1
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

ברירת מחדל חזרה לאוויר

לגבי הקרבורטור. לא מכיר את המנוע אבל אני מאמין שכן קיימת האפשרות להוציא אותו לגמרי. אז תוציא אותו. תשים בצד את כל חלקי הפלסטיק והגומי ותשרה אותו בניטרו. הוא לא רק ישתחרר הוא גם יתנקה. מדריך צעד אחר צעד תרשום בגוגל מסבירים בדיוק מה לעשות.
    עדיין תקוע? תחמם בתנור 200 מעלות הוא ישתחרר בטוח. למרות שגם שלי באיזה מנוע ישן נתקע ושיחקתי עם החבית והוא השתחרר יופי.

לגבי הסוללות. למה לקחת סיכון? סוללות מלפני כמה שנים? עזוב אותך תקנה סוללת
    לייף מהסיני ב15 שקל וסוללה לשלט מהסיני בעוד סכום זעום ותטיס בראש שקט. בשביל מה להתקע עם ניקל יצא מהעולם כבר...

לעניין הסרוואים אין כל בעיה להשתמש בסרוואים שונים. בטיסני בנזין גדולים דווקא די נפוץ לשלב סרוואים. לכל סרוו יש את התפקיד שלו על חלקם הדגש הוא מהירות ועל האחרים דווקא הכוח. בטיסן שלך זה לא כך עקרוני כך שזה בסדר.

זאת האגורה וחצי שלי.

תודה!
    37
    הודה 155 פעמים ב 130 הודעות
    כניסות לבלוג
    2
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

לא הייתי בראש שקט אם הייתי טס עם סוללות שבאות מסיני.
    יש פה בארץ סוללות לייפ (הירוקות האלה) של HOBBICO
    לא הייתי משקיע שקל פחות.

תודה!
    0
    הודה 0 פעמים ב 0 הודעות
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

הבהרה קטנה - כשאתם מדברים על סוללות לייף הכוונה לסוללות LIPO או משהו אחר? לגבי הקניה בארץ - אני חושב ש"גזרו" עליי קופון מספיק גדול כאן בארץ ונראה לי שעדיף להזמין מחו"ל גם אם זה אומר לחכות עוד שבועיים..השבוע כשראיתי שלפני שנתיים לקחו ממני 250 ש"ח על פק סוללות לשלט של 1600מיל' אמפר הזדעזעתי...ואם חשבתם שזה של פוטאבה אז לא, אין כאן בושה לבעלי החנויות ויש גם דרך לעשות כסף מבלי לעשוק, כל עוד זה לא קורה אני מעדיף להמנע מהם (בלי הכללות מיותרות כמובן).

לעניין הקרבורטור - במנועי אירווין קונסולת הקרבורטור בנויה מפלסטיק קשיח כך שיש בעיה להשרות אותו\לחמם אותו בתנור...

אפשר לדעת בבקשה מה מיוחד בסוללות הלייף האלו? חיפשתי בשם זה בגוגל ולא ממש מצאתי מידע מועיל..

תודה רבה אנשים,

דור

תודה!
    94
    הודה 22 פעמים ב 21 הודעות
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

ברירת מחדל Re: חזרה לאוויר

מדובר בסוללות LiFe.

תודה!
    14
    הוזכר
    1 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

רק תשים לב שהמתח של סוללות LiFe הוא 6.6V, שלא ברור לי כמה זה בריא למקלט ולסרוואים (אם לא שמים רגולטור).
    זה נכון שהרבה אמרו לי שהם משתשמים בזה והכל עובד, אבל לטווח הארוך אני לא בטוח שזה בריא.

תודה!
    1
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

ברירת מחדל חזרה לאוויר

כל עוד אתה שם עין על הסוללות של הסיני אין בעיה. עם כל הכבוד להוביקו, סוללה שעולה מחצית מעלות הטיסן היא בכלל לא משתלמת.
    בעניין שחרור הקרבורטור תנסה בכוח איכשהוא אם אתה אומר שהכל שם מפלסטיק גם הwd ששמת לא הכי טוב. הדרכים שהצעתי אלו הדרכים הקלאסיות לניקוי ושחרור קרבוראטור

תודה!
    0
    הודה 0 פעמים ב 0 הודעות
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

ציטוט נכתב במקור על ידי tamos צפיה בהודעה
    כל עוד אתה שם עין על הסוללות של הסיני אין בעיה. עם כל הכבוד להוביקו, סוללה שעולה מחצית מעלות הטיסן היא בכלל לא משתלמת.
    בעניין שחרור הקרבורטור תנסה בכוח איכשהוא אם אתה אומר שהכל שם מפלסטיק גם הwd ששמת לא הכי טוב. הדרכים שהצעתי אלו הדרכים הקלאסיות לניקוי ושחרור קרבוראטור

אתה מתכוון שהסוללות LIFE הן יקרות?
    אני קראתי עליהן באינטרנט ולמעט העניין שהן נטענות מאוד מהר - שאני באמת לא צריך את זה, אין לי בעיה להטעין את הסוללות שלי 8 שעות, לא מצאתי בהן יתרון נוסף..לעניין ה6.6V, המערכת שלי עבדה עד היום עם 4.8 ואני חושב שאשאיר את זה ככה, במידה ומדובר גם בסוללות מאוד יקרות אז על אחת כמה וכמה..NIMH של חברת JR עולות פחות מ5 דולר.. שזה מחיר מצויין.
    בנוסף, נניח ואני מחליט לעבור לסוללות לייף, האם צריך להחליף גם מטען? יש לי מטען "טיפש" שיש לו כל מיני אופציות למתחים שונים..לא משהו מתוחכם.

תודה ושבת שלום,

דור

תודה!
    2
    הודה 9 פעמים ב 8 הודעות
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

היי
    ממלץ מאוד לקנות סוללות טריות חבל לאבד טיסן סתם במקרה הטוב או פגיעה בנפש / רכוש במקרה הפחות טוב .
    ממליץ על הסוללה הזו או דומות לה http://www.aircraft-world.com/shopexd.asp?id=3181
    סוללה זו תספיק לך לחודש טיסות מטעינה לטעינה . כדאי גם להוסיף מד סוללה לטיסן או באזר התראה אם אין לך טלמטריה בשלט .\
    לסוללות ממולץ לקנות מטען מתאים מהסיני הם זולים ועושים עבודה טובה .
    לשלט ממולץ גם סוללות טריות סוגם יקבע בהתאם לשלט . בסנואה ממולץ מאוד לייף , בארורה של היטק סוללת ליפו וכו'
    בנוגע לקונקטור הסוג של JR הוא אוניברסלי של פוטבה לא , לכן שימוש בJR יתאים גם לפוטבה .
    סוללת NIMH לא מתאימות לשימוש היות וגרף הפריקה שלהם נופל בצורה חדה ללא התראה ולכן עדיף שימוש בסוללות ניקל קדיום רגילות בהם ניתן להרגיש שהם נחלשות ( גרף פריקה מתון יותר) במיוחד שמדובר על סוללות למקלט .
    בהצלחה

תודה!
    2
    הודה 9 פעמים ב 8 הודעות
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

היי
    ממלץ מאוד לקנות סוללות טריות חבל לאבד טיסן סתם במקרה הטוב או פגיעה בנפש / רכוש במקרה הפחות טוב .
    ממליץ על הסוללה הזו או דומות לה http://www.aircraft-world.com/shopexd.asp?id=3181
    סוללה זו תספיק לך לחודש טיסות מטעינה לטעינה . כדאי גם להוסיף מד סוללה לטיסן או באזר התראה אם אין לך טלמטריה בשלט .\
    לסוללות ממולץ לקנות מטען מתאים מהסיני הם זולים ועושים עבודה טובה .
    לשלט ממולץ גם סוללות טריות סוגם יקבע בהתאם לשלט . בסנואה ממולץ מאוד לייף , בארורה של היטק סוללת ליפו וכו'
    בנוגע לקונקטור הסוג של JR הוא אוניברסלי של פוטבה לא , לכן שימוש בJR יתאים גם לפוטבה .
    סוללת NIMH לא מתאימות לשימוש היות וגרף הפריקה שלהם נופל בצורה חדה ללא התראה ולכן עדיף שימוש בסוללות ניקל קדיום רגילות בהם ניתן להרגיש שהם נחלשות ( גרף פריקה מתון יותר) במיוחד שמדובר על סוללות למקלט .
    בהצלחה

תודה!
    0
    הודה 0 פעמים ב 0 הודעות
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

בנוגע לNIMH - טעות שלי התכוונתי לניקל קדיום...
    שלחת לי קישור של סוללות LIPO - החיבור שלהן נראה לא סטנדרטי..יש מתאם בשביל לחבר אותן למקלט פוטאבה (מדובר על מקלט מלפני 7-8 שנים)..?

מה הכוונה שאתם תמיד אומרים הסיני? HOBICCO, HOBBYKING וכדומה או אתר ספציפי?
    יש לי מד בשלט, זו מערכת 6XA - אני מאוד מרוצה מהשלט הזה ויש לו גם התראה כאשר הסוללה חלשה מידי. אם אקח את הסוללה הזו לטיסן אשים גם באזר התראה - אני מניח שהוא מצפצף כשהבטריה חלשה כן?
    תודה.!
    דור

תודה!
    28
    הודה 163 פעמים ב 125 הודעות
    הוזכר
    1 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

ציטוט נכתב במקור על ידי עמי צפיה בהודעה
    היי.......
    ........לשלט ממולץ גם סוללות טריות סוגם יקבע בהתאם לשלט . בסנואה ממולץ מאוד לייף , בארורה של היטק סוללת ליפו וכו'........
    זו פעם ראשונה שאני שומע שסנואה ממליצים על כך, אתה יכול להביא לכך סימוכין, או שזו רק שמועה בין החברה ?
    אולי דווקא אשתכנע לקנות סוללה כזו...

אגב, לגבי סוללות NIMH, סוללות מקוריות של משדר הן בדרך כלל של 600-700 מיליאמפר\שעה, והן אמורות לעבוד לפחות 3 שעות. אם מחליפים אותן לסוללות NIMH של למעלה מ-2000 מיליאמפר הן אמורות להספיק לעשר שעות עבודה ויותר, נראה לי קצת לא לענין להגיד שיש לחשוש מפריקת הסוללות ונפילת מתח במשדר גם אם שכחת אותו עובד כל הדרך למנחת וגם אם שם הוא פעל שעות מתוך שכחה...... וכל זה לגבי משדרי 72 מגה שצורכים זרם כפול מאשר משדרי 2.4 גיגה
    נערך לאחרונה על ידי umbo; 16-12-2012 בשעה 19:27:08.

תודה!
    2
    הודה 16 פעמים ב 16 הודעות
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

לא יודע מה איתכם. לי יש בשלט סוללת ניקל מטאל מקורית של פוטאבה והיא בסדר גמור. בנוסף אני ממש לא מבין מה הבעיה בסוללת לייף.למשל בפוטאבה שלי כתוב שהמקלט יכול לעבוד ממתח של 3.8 עד 7.8 או 8 פלוס מינוס(לא זוכר בדיוק). ואם כתוב שהמקלט יעבוד עם זה אין שום בעיה מיטב הבנתי ולפי הידע שלי בחשמל. הוא מווסת את המתח לסרוואים כמו בקר מהירות בטיסן חשמלי. גם שם המתח גבוה בהרבה ממה שהסרוואים יכולים לעבוד .

תודה!
    2
    הודה 9 פעמים ב 8 הודעות
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

UMBO לא רשמתי שסנואה ממליצה - ההמלצה היא שלי בלבד ומניסיון טוב של שנים .
    ההמלצה היא לסוללה חדשה ולא מקורית עם יותר גוס' מהמקוריות כפי שהתבקש מפותח השירשור .
    ההמלצה נובעת גם בהתאמה למתח הפעלה של השלט ללא חריגות (בתחום העבודה הסביר ) .
    היות ולסוללת לייף יתרונות רבים (בטיחות ,עקומת טעינה פריקה , מחזורי טעינה ,סף פריקה ,אמינות,משקל ועוד ) -היא מומלצת מאוד -ראה דפי נתונים של הסוללות שבקשור שצרפתי .
    לצערי בשלט ארורה אין אפשרות לעבוד עם סוללת לייף העדיפה אבל הייצרן איפשר להתקין סוללת ליפו ( קצת מפחיד להכניס לשלט יקר סוללה שיכולה להתלקח /להתנפח ).
    נכון שסוללות NIMH בעלות קיבול גדול יותר בד"כ אבל הנפילה של המתח חדה ופתאומית וזה לא משנה אם לאחר שעתיים או חמש , לכן לא מומלצות במיוחד במקלטים .
    - סיפור אישי - לאחר לילה של טעינת סוללה 5 תאים NIMH די חדשה (5-6 מחזורי טעינה) - בטיסן אורגן אורות מעיד על טעינה מלאה , גיחה שנייה באותו היום וזהו נגמרת הסוללה בפתאומיות וזה הסוף של הטיסן .
    מאז אני לא חוסך בסוללות שלי
    דור - יש לקנות מתאם לחיבור ראה בדפי הנתונים ואפשר פשוט להחליף לכל חיבור שרק תרצה

עמוד 1 מתוך 2 12 אחרוןאחרון

נושאים דומים

1. FPV EPP עלה לאוויר . טיסה ראשונה.
    על ידי igalr בפורום פורום FPV וצילום אווירי
    תגובות: 24
    הודעה אחרונה: 18-08-2011, 19:08:23
  2. Sultimate חדש עולה לאוויר
    על ידי גיא חנוך בפורום פורום דאונים וטיסנים חשמליים
    תגובות: 5
    הודעה אחרונה: 27-06-2011, 13:49:51
  3. מסוק לא מתרומם לאוויר
    על ידי TSACHIB.D בפורום פורום מסוקים חשמליים