שמות משתמשים לתיוג

מציג תוצאות 1 עד 2 מתוך 2

נושא: סיפור אישי וטיפה ארוך אני מקווה שתקדישו את הזמן לקרוא ולהגיב

תודה!
    41
    הודה 23 פעמים ב 12 הודעות
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

Angry סיפור אישי וטיפה ארוך אני מקווה שתקדישו את הזמן לקרוא ולהגיב

טוב חברים , לקח לי המון זמן ובסוף החלטתי בכל זאת לכתוב משהוא.
    אני לא בטוח שזה המקום הכי מתאים אבל אני בטוח שהנושא רלוונטי לכל מי שקורא כאן בפורום אז החלטתי לפרסם את זה כאן.
    (מנהלי הפורום מוזמנים להעביר את הנושא לכל מקום אחר אם הם חושבים שזה לא המקום המתאים... בתודה מראש )

לפני יותר מ 6 שנים כשרציתי ללמוד להטיס מסוקים לא נתקלתי בפורום מסודר , או במקור מידע אחר ( הבנתי שהיה אז פורום בתפוז אבל אני ותפוז לא חברים טובים)
    לפני בערך 8 חודשים , אחרי ניסיונות רבים ללמוד להטיס ( לצערי למדתי עד אז מהאנשים הלא נכונים דבר שעלה לי בהמון תיסכולים ובמספר לא מבוטל של אלפי שקלים)
    החלטתי שוב לחפש מקום מסודר בשפה העברית לקבל ממנו מידע ולשמחתי מצאתי את הפורום הזה.

כמו כל אחד חדש נרשמתי לפורום בשמחה והתחלתי לקרוא בתקווה למצוא תשובות לאיך הדרך הנכונה להתחיל.
    לאחר תקופה קצרה מאוד גיליתי שיש כמו בכל תחום המון דעות שונות וכל אחד מחזיק "בדרך הנכונה" שלו לאיך נכון ללמוט להטיס מסוקים.
    אולי הדבר היחיד שכולם מסכימים עליו זה סימוטור*10000

אבל אני טיפה גולש מהנושא עליו אני באמת רוצה לדבר.

אני הייתי תחת הרושם שהמהות של הפורום היא לקדם את נושא הטיסנאות (ובכלל כל דבר שהוא על שלט , טס , נוסע או בכיוון הזה )
    ראיתי איך אנשים בפורום מתייעצים , משתפים בריסוקים או בצעצועים חדשים וחשבתי שגם לי מותר (טעות ראשונה)

לאחר שקניתי מסוק כמו כולם שיתפתי בשמחה את תמונות המסוק החדש והודתי למי שעזר לי (טעות שנייה)
    אבל מסתבר שלא לכולם מותר להודות
    ולא כל תמונה מותר לפרסם לא כאן.

למי שראה ולמי שלא הפוסט המדובר הורד מהפורום בטוענה של פרסום לא נאות (לא הוזכרה שום חנות , לא טלפון ולא כתובת רק שם של מי שעזר לי אפילו ללא שם משפחה)
    מסתבר שהפוסט המדובר היה כל כך נורא שאפילו קיבלתי שיחת טלפון אישית מגורם שלטענתו אינו מעורב בניהול הפורום שהסביר לי בעדינות שיש אנשים
    שאסור להודות להם ועדיף לי אישית לא ממש להיות חבר שלהם (או לפחות לא בפומבי).

הדבר המצחיק ביותר הוא שאותו גורם הוא שהפנה אותי במקור לאותה חנות ולאותו אדם ואמר לי שהוא הטוב ביותר.

למה אני מספר לכם את כל זה...

התחום שלנו הוא יחסית קטן (מה לעשות מדינה קטנה אין הרבה אנשים )
    ויש מספר עוד יותר קטן של אנשים עם ידע ונסייון גם בפן הטכני וגם בנושא ההטסה.
    הפורום הזה הוא המקום שלנו ללמוד , להחליף רעיונות ולתרום אחד לשני כל אחד מנסיונו.

אני לא מבין למה סיכסוך אישי בין שני אנשים יכול לגרום להשתקה של חבר פורום שתורם רבות מנסיונו (ולא חסר לו) לחברים אחרים ולסילוקו מהפורום לצמיתות.

אני לא מבין למה שאר החברים כאן לא יוכלו לקבל עוד חוות דעת מקצועית (ואין כאן אחד שיכול לדבר נגת המקצועיות של אותו חבר)

רוב החברים כאן הם אנשים בוגרים (לפחות כך אני חושב) , אנחנו לא ילדים בני שש
    ורובנו כאן על מנת ללמוד ו/או לעזור לאחרים.

עצוב לי לדעת שכך הדברים מתנהלים כאן.

אני אישית לא מוכן לקבל את העובדה שחבר פורום אחר (מקושר או מכובד בככל שהוא) יכול בשקט מאחורי הקלעים ובצורה כוחנית ודורסנית לפעול לסילוקו של חבר פורום תורם
    רק כי קיים בינהם ריב אישי.

אני בכוונה לא מציין שמות ( הגורמים המדוברים יידעו לזהות את עצמם אני בטוח! או שרק אחד מהם השני סולק)

אני כותב את כל זה כי באמת זה מפריע לי

אתם מוזמנים להגיב , אני יותר מאשמח לקבל תגובות ולפתח דיון אמיתי בנושא
    אני באמת מאמין שמטרתו של הפורם היא לקדם את נושא הטיסנאות בארץ ושיש מקום לכולם
    לא חסרים כאן דיונים עם דעות שונות.

ואני חושב שהאינטרס של כולנו הוא שיהיו כאן כמה שיותר חברים כשי שנוכל כולנו להטיס , ללמוד , להנות ולהתפתח כמה שיותר

לכל מי שקרא עד כאן תודה רבה על הסבלנות אני יודע שזה פוסט די מבורדק אבל היה לי מאוד קשה למצוא את המילים הנכונות מבלי להזכיר שמות
    ויש לי עוד המון דברים שפשוט לא היה להם מקום או שהם לא ממש רלוונטים לדיון הזה

Click image for larger version. 

Name:	image.png 
Views:	352 
Size:	234.1 קילובייט 
ID:	84329
    גלעד

כרגע מרסק מסוקים

בתקווה בעתיד מטיס מסוקים

מנחת הבית
    נען
    תודה!
    147
    הודה 548 פעמים ב 227 הודעות
    כניסות לבלוג
    1
    הוזכר
    3 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

ברירת מחדל תגובה: סיפור אישי וטיפה ארוך אני מקווה שתקדישו את הזמן לקרוא ולהגיב

היי,

דבר ראשון אני מתנצל בפני אלו שמחקתי להם את התגובה. אני פשוט לא רוצה שמקום הזה יפך לזירה התגוששות, ניגוח והבערת אש מיותרת.

בהתייחסות לדבריך, כפי שהתחלת לכתוב.. לפני 6 שנים לא היה מקום נורמלי ומסודר ללמוד בו את תחביב השלט רחוק, איציק רונן, אנוכי ועוד גרעין מאוד קשה הקמנו את eFly, עמלנו קשות על הקמתו תחזוקתו ושמירתו כאבן שואבת לכל התחום. אנחנו שמחים היום שהגענו למצב שבו יש מקום להתחיל ממנו את תחביב הטיסנאות. ההגעה למקום הזה לא הייתה פשוטה ובדרך היו לא מעט (ועדין יש.. תמיד יש) מהמורות וכל מיני "נשמות טובות" שמנסות לפגוע בכיף של כולם. לזה אנחנו לא מוכנים.

כחלק מהלמידה שלנו בהתמודדות עם אותם נשמות טובות התחלנו במדיניות של אי-פרסום של חנויות מהתחום בארץ. הסיבה היא שאנחנו לא רוצים להיגרר לתביעות, בתי משפט או להיות שופטים בעצמנו. מה לעשות זה הפתרון הקולקטיבי שמצאנו מכיוון שeFly אינו מקור ההכנסה שלנו (ולכל אחד מהמנהלים/מתנדבים יש עבודה רגילה) ולעולם לא יהיה כזה מכיוון שאנחנו רוצים לשמור על הציוויון שלו כפלטפורמה עצמית, ונטולת פניות עד כמה שאפשר. כל ניסיון לפרסם בצורה ישירה, או עקיפה ע"י הבעת תודה לעסק או לאיש העומד בראשו, תמונה עם שם העסק או כל דבר אחר שהוא "על הקווים" או אפשר נענה באותה הצורה של "יד קשה".. מחיקה מכיוון שכשיש ספק אז אין ספק ואנחנו מעוניינים להגן על עצמנו מבחינה משפטית ומוכנים לוותר על תכנים, עניינים ככל שיהיו, לטובת השקט הנפשי והשקט של הפורום. זה המחיר שאותו למדנו בדרך הקשה שעדיף לשלם בשמחה.

כאשר יש חבר פורום שבנוסף למטען המקצועי שלו מביא איתו מטען נוסף שלא מתאים לרוח הפורום אנחנו מעדיפים לוותר על תוכן מקצועי טוב כמה שיהיה לטובת שקט נפשי לנו ושקט בקהילה שלנו. כפי שכתבת בהתחלה לפני 6 שנים לא היה eFly ולאנשים לא היה מאיפה להתחיל, אנחנו גוף פרטי ואנחנו מכתיבים את הלך הרוחות כבר כמעט 5 שנים בהצלחה - הקהילה יציבה, גדלה, האנשים נהנים, מטיסים ומשתפים חויות על בסיס יומי, אם זה לא היה כך eFly כמו כל דבר בתורת האבולוציה הייתה נעלמת.. ונחש מה? אנחנו רק גדלים. אז כנראה אנחנו עושים משהו נכון, אולי זה הניהול? אולי זה השעות האיסנופיות שאיציק, אני ושאר צוות eFly משקיע, אולי זה הקופונים ואלי זאת סתם האווירה והעבודה שאנשים מתגאים להדביק על המכוניות שלהם את מדבקות eFly. אז אולי אנחנו כן עושים משהו כמו שצריך?

אני לא מתכוון להיגרר למי צודק, למה ומתי. אני לא שופט ואף אחד לא מינה אותי לכזה. אני רק יכול להגיד שכל החלטה שאנחנו מקבלים דראסטית ככל תהיה היא בשיקול דעת מירבי אחרי שכבר נוסו כל הדרכים האחרות לפיתרון.

מעיין
    "If everything seems under control, you're not going fast enough" Mario Andretti

3. המשתמשים 21 הודו ל MDreamer על הודעתו:

אטקין ש (17-02-2013),אליקופטר (18-02-2013),alex1312 (17-02-2013),bartovmoti (17-02-2013),bendisar (17-02-2013),Boogle (17-02-2013),נולד לטוס (17-02-2013),eliranh03 (21-02-2013),יובל בן חיים (22-02-2013),grock8 (17-02-2013),guy1a (17-02-2013),Hagay (17-02-2013),hezib (17-02-2013),jeblesh (17-02-2013),Moti007 (17-02-2013),פיני (17-02-2013),sharonx (18-02-2013),שחר לזרוב (17-02-2013),wonderd (17-02-2013),zakizak (17-02-2013),הבוררר (17-02-2013)

נושאים דומים

1. תגובות: 4
    הודעה אחרונה: 28-04-2011, 19:15:16
  2. [מדליק] אשכרה חיברו תבן אדם לטיסן ורחפו איתו !
    על ידי אלונזו בפורום לא להבים ולא כנפיים
    תגובות: 4
    הודעה אחרונה: 11-02-2011, 12:09:05
  3. סיפור המשך ל "סיפור נחמד על איש מיוחד"
    על ידי dror_z בפורום פורום מסוקים חשמליים
    תגובות: 10
    הודעה אחרונה: 02-01-2011, 16:55:31
  4. SK360 - האם למישהו יש ניסיון איתו?
    על ידי דניאל דקל בפורום פורום מסוקים חשמליים
    תגובות: 1
    הודעה אחרונה: 14-12-2009, 15:34:07
  5. איזה מסוק אתם ממליצים להתחיל איתו