שלום לכולם,

כפי שראיתם אני די מטריף את הפורום בשבועות האחרונים עם כניסתי לעולם הרחפנים \ FPV

אחרי שעשיתי לא מעט טעויות, התקשרתי ללול ושאלתי שאלה פשוטה האם יש פרופים לרחפן שלי, הם אמרו לי כן, בוא.

הגעתי למקום, סקפטי למען האמת, הם נמצאים אחרי כפר סבא, אין שילוט וממש לא היה לי ברור לאן אני נוסע.

קיבל את פני בחור בשם דודי, הוא עבר איתי על האופציות של הפרופים מהמבחר שיש לו בחנות ולתומי חשבתי שאני יוצא משם תוך 5 דק ולמה באתי בכלל...

דודי אמר לי שמכיוון שאני לא בטוח שהפרופים מתאימים בוא נבדוק שהכל תקין במערכת...

חיברנו את הנאזה למחשב ודודי עבר איתי הגדרה הגדרה והסביר לי מה המשמעות של כל הגדרה בדרך גם תיקנו כמה דברים.

לאחר מכן יצאנו לטיסות מבחן ועוד אחת ועוד אחת, הוא לא שחרר אותי עד לא היה בטוח שהכל תקין.

ישבתי עם דודי 4 שעות, בהם הוא טיפל רק בי , אפילו לא ענה לטלפון פעם אחת (לא מובן מאליו בימים אלו)

ב 4 שעות רכשתי ידע שלא הייתי רוכש במשך חודשים למעט קריאה בפורומים וניסוי וטעיה וגם תשלום של ריסוקים כואבים.

באחד מטיסות המבחן הסוללות שבאתי איתם נגמרו, דודי אמר לי שגם עם סוללה 5000 הרחפן שלי יכול לעבוד ונתן לי לנסות אחת משלו.

בציניות שאלתי אותו כמה יעלה לי לרכוש סוללה ותארתי לעצמי שפי 2-3 לפחות, המחיר היה ב 20 % יותר יקר מ HK, ברור שלקחתי... + אחריות + יש עם מי לדבר.

בטח יקומו כמה ציניקנים ויגידו שביקשו ממני לכתוב או משהו כזה, אני אומר לכם שבתור אחד שהיה צמא לידע, קיבלתי את כל מה שרציתי וגם את מה שלא ידעתי שאני רוצה.

אני מקווה שלא נפלתי על דודי ביום טוב ושהוא בד"כ ככה :-) חווית טיפול ועזרה כזו לא קיבלתי שנים ואני לא יומיים בתחום.

אני כותב את מה שאני כותב ע"מ שאם יש אנשים כמוני שלא יודעים לאן לפנות, לולטיבי זה הבית החדש שלי לתחום הרחפנים ואולי גם שלכם.

דודי תודה ענקית !

רועי