שמות משתמשים לתיוג

עמוד 2 מתוך 2 ראשוןראשון 12
מציג תוצאות 26 עד 42 מתוך 42

נושא: מסוקים ! תחביב יקר ?

מנחת הבית
    JuliuswekJD
    תודה!
    46
    הודה 31 פעמים ב 25 הודעות
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

ברירת מחדל תגובה: מסוקים ! תחביב יקר ?

ציטוט נכתב במקור על ידי avishmuel צפיה בהודעה
    אתה צודק אבל מה אתה אומר על עניין ההתקדמות: למשל אמרו לי שלעשות הקפות עם 500 ומעלה זה משהוא אחר מ 450 יותר קל כמובן
    ?
    תודה אבי
    ברור שככל שהמסוק יותר גדול רואים אותו יותר טוב והוא יותר יציב ועוד ועוד...
    אני התאמנתי המממוווון על הסימולטור, ואחרי בערך 4 פעמים שירדתי לשטח כבר הצלחתי לרחף וכמות הריסוקים ירדה משמעותית...
    בכל מקרה, כמו שאמרתי, הכל אפשרי עם ה 450, מה שכן... תתאמן יותר על סימולטור

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk 2

2. המשתמשים הבאים אמרו תודה לLiorNT על הודעתו:

avishmuel (11-08-2013)

תודה!
    0
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

ללמוד לרכב על אופנוע או רכב, זה לא שונה מללמוד לטוס או 3D... פשוט צריך ללמוד , כמובן שברכב זה 2D אם אפשר לקרוא לזה כך

אני כחובב נהיגה ספורטיבית ומשתתף באירועים ומסלולים, כל הזמן ניתן ללמוד עוד ולשפר ביצועים וזמנים...
    בקשר לעלות התחביב - רק הדלק של ארוע אחד יכול להגיע ל 1000 שח... שלא נדבר על טיפולים/תקלות או חס וחלילה יציאה מהמסלול ...

תודה על התשובה זה מעודד !
    לדיוק הוצאתי 10000 בחצי שנה . תחביב קודם שלי היה אופנועי כביש ולא הגעתי לסכום הנ"ל חוץ מהרכישה חד פעמית כמובן . ואפילו פעם הרכבתי מ0 GSX 400 למי שמכיר ההבדל העיקרי הוא שאחרי שאתה מרים אופנוע בזה זה נגמר . גרף הכסף מתאזן עד לקו ישר ובמסוקים לא . אני חושב שיש הבדל . ללמוד לרכב על אופנוע לוקח הרבה הרבה פחות מללמוד להטיס 3D ובדרך לשם הגרף לא נהיה ישר
    שוב תודה לכול העונים . זה היה חשוב לי לדעת

אבי

תודה!
    38
    הודה 231 פעמים ב 189 הודעות
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

סף הכניסה לתחום המסוקים לאדם סביר עומד על כ 3000-4000 שקל, מעבר לכך זאת סתם קפיצה גבוהה מדי לטעמי ובמקרה שעברת את ה 5000 שקל אז יש סיכוי טוב שתפרוש לאחר כמה ריסוקים כואבים, גם אם אתה מיליונר. אם הגעת ל 10,000 בחצי השנה הראשונה אז משהו בדרך שלך לא היה נכון, תחליף ממליצים ו/או תתחיל לשלוט בעצמך אם אתה לא רוצה לפרוש מהר.
    לגבי גרף ההוצאות - הוא רק הופך תלול יותר עם הזמן מכיוון שאתה עולה ברמה ואז קונה מסוקים טובים יותר וכל הוצאה/ריסוק הופך כבד יותר על הכיס..
    אם ריסוק של 450 עולה 100-200 שקל אז ריסוק של מסוק 600/700 הוא פי 10 בערך וכנ"ל לגבי שדרוגים ותיאבון שרק גודל עם הזמן.
    Henseleit TDR
    DX7
    --------------------
    למכירה:

מסוק 700 TDR

5. המשתמשים הבאים אמרו תודה לwonderd על הודעתו:

avishmuel (17-08-2013)

תודה!
    73
    הודה 37 פעמים ב 29 הודעות
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

ציטוט נכתב במקור על ידי wonderd צפיה בהודעה
    סף הכניסה לתחום המסוקים לאדם סביר עומד על כ 3000-4000 שקל, מעבר לכך זאת סתם קפיצה גבוהה מדי לטעמי ובמקרה שעברת את ה 5000 שקל אז יש סיכוי טוב שתפרוש לאחר כמה ריסוקים כואבים, גם אם אתה מיליונר. אם הגעת ל 10,000 בחצי השנה הראשונה אז משהו בדרך שלך לא היה נכון, תחליף ממליצים ו/או תתחיל לשלוט בעצמך אם אתה לא רוצה לפרוש מהר.
    לגבי גרף ההוצאות - הוא רק הופך תלול יותר עם הזמן מכיוון שאתה עולה ברמה ואז קונה מסוקים טובים יותר וכל הוצאה/ריסוק הופך כבד יותר על הכיס..
    אם ריסוק של 450 עולה 100-200 שקל אז ריסוק של מסוק 600/700 הוא פי 10 בערך וכנ"ל לגבי שדרוגים ותיאבון שרק גודל עם הזמן.
    אחי אהבתי את התשובה שלך .
    לגבי הכניסה לתחום כנראה שהייתי נלהב מידי . קניתי 3 מסוקים שרק הקניה שלהם הייתה 7500 שקל . יש מצב שאם הייתי חבר פורום בהתחלה הייתי מתנהל שונה בתכלית וזה בטוח . ולמי שקורא שרשור זה תלמד מנסיון אחרים לך תראה מטיסים בשטח שאל שאלות + תקרא בפורום ורק אז תקנה .
    לגבי החצי השני של התשובה . מקווה שאתה טועה כי אם זה נכון מפחיד לעלות ל550 מבחינה כלכלית

תודה אבי
    אבי
    TREX 550 v2 FBL
    TREX 550 PRO DFC
    trex 700
    logo 600
    trex 500
    logo 500

מנחת הבית
    חוות רונית
    תודה!
    58
    הודה 158 פעמים ב 104 הודעות
    כניסות לבלוג
    2
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

לגבי הכניסה לתחום כנראה שהייתי נלהב מידי . קניתי 3 מסוקים שרק הקניה שלהם הייתה 7500 שקל . יש מצב שאם הייתי חבר פורום בהתחלה הייתי מתנהל שונה בתכלית וזה בטוח . ולמי שקורא שרשור זה תלמד מנסיון אחרים לך תראה מטיסים בשטח שאל שאלות + תקרא בפורום ורק אז תקנה .
    לגבי החצי השני של התשובה . מקווה שאתה טועה כי אם זה נכון מפחיד לעלות ל550 מבחינה כלכלית

תודה אבי
    אלעד (WONDERED) לא טועה, הוא צודק לחלוטין.
    תפסיק לזרוק כסף על ה-450, במילא 99% מהשדרוגים לא יתנו לך כלום, במיוחד לא בתור מתחיל.

ריסוק של מסוק 450 זה 30$-50$ לריסוק סטאנדרטי (צירים, להבים וגג"שים)

ריסוק של 550 עולה 150$-200$, (להבים 50$ מינימום,חופה 60$, וכו' וכו')

ככה שעדיף לשמור את הכסף לסוללות וריסוקים מאשר לשדרוגים שכנראה לא יעזרו לך.
    בכבוד רב אלעד דב- Elad Dov
    Trex 700e dfc pro hv- IKON Fbl
    Gaui X3-Ikon Fbl
    Trex 450L- IKON Fbl
    Telink SU-29
    JR X9303 2.4Ghz

8. המשתמשים 2 הודו ל bendisar על הודעתו:

avishmuel (17-08-2013),wonderd (18-08-2013)

תודה!
    73
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

ציטוט נכתב במקור על ידי bendisar צפיה בהודעה
    ריסוק של 550 עולה 150$-200$, (להבים 50$ מינימום,חופה 60$, וכו' וכו')
    200$ לריסוק !? . ז"א שני ריסוקים של 550= מסוק 450 חדש .
    כנראה שלא סתם הציעו כאן להשאר עם 450
    אלעד אל תכעס עלי אבל אני קצת מסתייג מהאימרה שלא צריך שידרוגים ואני אסביר :
    1)יש לי רצועה והיה לי TAIL UNIT מפלסטיק שהייתי צריך לחזק כל טיסה והחגורה הייתה משתחררת אחרי שהחלפתי לאלומיניום זה נעלם כליל לא נדרש חיזוקים
    2)היה לי ראש פליברלס מפלסטיק שנשבר הגריפ אחרי נגיעה קלה עם הלהב ברצפה הלפתי לאלומיניום ומאז כמה שנגעתי רק נשבר הלהב
    3)TAIL BOOM BRACE END היה משתחרר לעיתים מה BOTTOM PLATE ולא היה ניתן לחיזוק כי הוא מפלסטיק וכאשר החלפתי את הBOTTOM PLATE זה נעלם כליל
    ויש עוד דוגמאות כנראה שבמסוקים 500 + יש יותר עובי בחומרים שעשויים מפלסטיק אז הם יותר חזקים

אבי
    אבי
    TREX 550 v2 FBL
    TREX 550 PRO DFC
    trex 700
    logo 600
    trex 500
    logo 500

מנחת הבית
    חוות רונית
    תודה!
    58
    הודה 158 פעמים ב 104 הודעות
    כניסות לבלוג
    2
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

חוץ מהגריפ מפלסטיק שנשבר, שאם זה נשבר אז כדאי כבר לעבור למתכת, כל שאר הבעיות- החגורה שמשתחררת, התומכי בום שמשתחררים וכו' נובעות מבנייה/הרכבה לקוייה ו/או חוסר שימוש בלוקטייט/CA כשצריך
    ואני מדבר פה מנסיון עם מספר מסוקים בגדלי 450 ו-250
    בכבוד רב אלעד דב- Elad Dov
    Trex 700e dfc pro hv- IKON Fbl
    Gaui X3-Ikon Fbl
    Trex 450L- IKON Fbl
    Telink SU-29
    JR X9303 2.4Ghz

11. המשתמשים 2 הודו ל bendisar על הודעתו:

תודה!
    462
    הודה 569 פעמים ב 442 הודעות
    כניסות לבלוג
    1
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

קח בחשבון גם אבי שבמסוקים יש ״פיוזים״; כלומר, כשיש שרשרת של רכיבים מכאניים שמניעים זה את זה, אם כולם קשיחים אז במצב של פגיעה - כולם ייפגעו. למשל אם ניקח את מנגנון הנעת הזנב בטורק טיוב כדוגמא - אם הלהבים מקרבון, הגריפ ממתכת, זרוע ה90 מעלות ממתכת, תושבת הזנב ממתכת, הגירים של הטורק טיוב ממתכת וכו׳ וכו׳, זה אומר שבמקרה של פגיעת להבי הזנב ברצפה (דבר שיכול לקרות בקלות, לאו דווקא כתוצאה מריסוק גדול) המכה עוברת לכל הרכיבים שבשרשרת וכולם נפגעים. לכן גם כשמשדרגים למשל את קורונות הטורק טיוב למתכת, נהוג להשאיר לפחות במקום אחד חלקים מפלסטיק, כ״פיוז״ שיספוג ויישבר במקרה של פגיעה, וימנע את העברת הנזק לכל יתר הרכיבים הנעים הקשורים זה בזה.
    ולסיכום - עודף שדרוגי מתכת לא רק שלא בהכרח משפר, במצבים מסויימים הוא אף עשוי לגרוע.
    נערך לאחרונה על ידי Friman; 17-08-2013 בשעה 19:48:34.
    Gil Friman

-------------------------------
    T-rex 600esp FBL
    רחפן f450 fpv
    MS Composite Swift II
    Mountain Models EVA Sport
    Hitec Aurora 9

13. המשתמשים 2 הודו ל Friman על הודעתו:

מנחת הבית
    JuliuswekJD
    תודה!
    46
    הודה 31 פעמים ב 25 הודעות
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

ציטוט נכתב במקור על ידי Friman צפיה בהודעה
    קח בחשבון גם אבי שבמסוקים יש ״פיוזים״; כלומר, כשיש שרשרת של רכיבים מכאניים שמניעים זה את זה, אם כולם קשיחים אז במצב של פגיעה - כולם ייפגעו. למשל אם ניקח את מנגנון הנעץ הזנב בטורק טיוב כדוגמא - אם הלהבים מקרבון, הגריפ ממתכת, זרוע ה90 מעלות ממתכת, תושבת הזנב ממתכת, הגירים של הטורק טיוב ממתכת וכו׳ וכו׳, זה אומר שבמקרה של פגיעת להבי הזנב ברצפה (דבר שיכול לקרות בקלות, לאו דווקא כתוצאה מריסוק גדול) המכה עוברת לכל הרכיבים שבשרשרת וכולם נפגעים. לכן גם כשמשדרגים למשל את קורונות הטורק טיוב למתכת, נהוג להשאיר לפחות במקום אחד חלקים מפלסטיק, כ״פיוז״ שיספוג ויישבר במקרה של פגיעה, וימנע את העברת הנזק לכל יתר הרכיבים הנעים הקשורים זה בזה.
    ולסיכום - עודף שדרוגי מתכת לא רק שלא בהכרח משפר, במצבים מסויימים הוא אף עשוי לגרוע.

מסכים ב 100% עם גיל,
    פיסיקה פשוטה!!!
    אחד מהרכיבים חייב לאכול אותה, תשדרג קורונה, יילך הטיוב, תשדרג טיוב, יילך זנב.
    לא משנה מה, חייב להשאיר פלסטיקה בדרך שתספוג

תודה!
    462
    הודה 569 פעמים ב 442 הודעות
    כניסות לבלוג
    1
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

ציטוט נכתב במקור על ידי LiorNT צפיה בהודעה
    מסכים ב 100% עם גיל,
    פיסיקה פשוטה!!!
    אחד מהרכיבים חייב לאכול אותה, תשדרג קורונה, יילך הטיוב, תשדרג טיוב, יילך זנב.
    לא משנה מה, חייב להשאיר פלסטיקה בדרך שתספוג

ותודה לציקי שלימד אותי את עיקרון ה״פיוזים״... וחסר פה בפורום בשנה האחרונה; חבל.
    Gil Friman

-------------------------------
    T-rex 600esp FBL
    רחפן f450 fpv
    MS Composite Swift II
    Mountain Models EVA Sport
    Hitec Aurora 9

תודה!
    38
    הודה 231 פעמים ב 189 הודעות
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

באופן כללי אני מסכים עם זה שאין צורך ממשי בשידרוגים למיניהם, לפעמים הם אפילו מקשיחים את המערכת ויכולים לגרום לנזקים גדולים יותר כמו שכתבו פה.
    למרות זאת מדי פעם יוצא איזה שידרוג אמיתי שכדאי בהחלט לשקול לרכוש, אבל לא במסוקי 450 אלא במסוקים גדולים יותר. לדעתי.
    אבי - כמו שנשמע ממה שאתה מתאר - היה לך מסוק מדגם מעאפן, לכן היית צריך להחליף ולשדרג כל מיני חלקים. בשביל זה מתייעצים ובודקים לפני שרוכשים..

תודה אבי
    7500 ש"ח לשלושת המסוקים הראשונים?? אני מאחל לך רק בריאות..
    אילו מסוקים אלה אם אפשר לשאול?

זה בכלל לא מפחיד כלכלית לעלות לגודל 550, פשוט צריך להיות עם קצת ניסיון קודם או עם מדריך טוב ולהבין לאן בדיוק אתה נכנס. לשם כך יצרו את המסוקים הקטנים והזולים יותר.

דרך אגב - לא הוזכר פה אבל מעבר לעלויות ישנה גם משמעות של בטיחות, מסוקים גדולים יותר הם גם הרבה יותר מסוכנים וכדאי מאוד שתדע את כללי הבטיחות ושליטה קצת מעבר לבסיסית במסוק לפני שאתה מטיס מפלצת גדולה שיכולה להרוג אותך, לא אני לא מגזים, יש הוכחות בשטח.
    Henseleit TDR
    DX7
    --------------------
    למכירה:

מסוק 700 TDR

תודה!
    17
    הודה 111 פעמים ב 86 הודעות
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

תקופת הטיסנאות הכי מרתקת שלי הייתה כשהפסקתי עם המסוקי זבל (450 וכו') וקניתי טירקס 700 ניטרו. מקורי (חופה צהובה), בלי שום שידרוג (רק החלפתי ברגים בגריפים בזנב). הוא טס טוב, טס תמיד, אמין לחלוטין וקל מאוד לשליטה באוויר.

שדרוגים זה בזבוז כסף כמעט תמיד (אלא אם יש נקודת כשל ידועה במסוק). גם יקר, גם עשוי להזיק לרכיבים אחרים ובעיקר מעצבן למצוא כאלו שוב אחרי ריסוק (כשהכל סטוק, הכל קל להשגה, במיוחד באליין).

יותר מסוקים זה לא יותר שמחה, להפך. בטיסנים אני מאוד ליברלי (יש לי כבר חמישה, אין הרי תחזוקה) אבל מסוקים? מספיק לי אחד מתוחזק היטב. אין לי זמן ליותר מזה.
    ส็็็็็็็็็็็็็็็็็็็(ಠ益ಠส็็็็็็็็็็็็็็็็็็็

18. המשתמשים הבאים אמרו תודה לflyinglizard על הודעתו:

avishmuel (18-08-2013)

תודה!
    73
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

ציטוט נכתב במקור על ידי flyinglizard צפיה בהודעה
    תקופת הטיסנאות הכי מרתקת שלי הייתה כשהפסקתי עם המסוקי זבל (450 וכו') .
    אח יקר מה שאני מבין ממך ותקן אותי אם אני טועה זה שמסוקי 450 זה בזבוז זמן מפני שהם לא יציבים מטבעם ? ולהתעסק איתם זה די ביזבוז זמן ?

תודה אבי
    אבי
    TREX 550 v2 FBL
    TREX 550 PRO DFC
    trex 700
    logo 600
    trex 500
    logo 500

תודה!
    17
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

הם לא יציבים (למרות שעם FBL אפשר לייצב גם מטוס מנייר), לא רואים אותם טוב (הרבה מהריסוקים ב450 זה פשוט אובדן אוריינטציה) וכשהם מתרסקים, מעצבן לאללה לתקן אותם (הכל מיניאטורי). היה לי 450, ריסקתי אותו איזה 10 פעמים. עברתי ל600, לא ריסקתי בכלל. קניתי עוד 600 ועדיין לא ריסקתי בכלל. קניתי את ה700 והמשכתי במגמה לא לרסק. רמת ההטסה שלי עלתה פלאים, ונהניתי מכל רגע. כפועל יוצא, ה450 עלה לי יותר מה700 (בגלל הריסוקים).

הסייג היחידי כאן הוא שהמסוקים הגדולים יותר דורשים בגרות נפשית. אם אתה טמבל אתה תרסק כל דבר שיפול לך לידיים, ומסוקים בגודל הזה מסוכן ויקר לרסק (כשכל ריסוק מתחיל באלפיה אתה חושב פעמיים ושלוש). אם אתה בעל שליטה עצמית, סבלנות וכושר שיפוט סביר, קח את המסוק הכי גדול שאתה יכול להרשות לעצמך ותתחיל להנות.

21. המשתמשים הבאים אמרו תודה לflyinglizard על הודעתו:

avishmuel (18-08-2013)

תודה!
    73
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

ציטוט נכתב במקור על ידי flyinglizard צפיה בהודעה
    הם לא יציבים (למרות שעם FBL אפשר לייצב גם מטוס מנייר), לא רואים אותם טוב (הרבה מהריסוקים ב450 זה פשוט אובדן אוריינטציה) וכשהם מתרסקים, מעצבן לאללה לתקן אותם (הכל מיניאטורי). היה לי 450, ריסקתי אותו איזה 10 פעמים. עברתי ל600, לא ריסקתי בכלל. קניתי עוד 600 ועדיין לא ריסקתי בכלל. קניתי את ה700 והמשכתי במגמה לא לרסק. רמת ההטסה שלי עלתה פלאים, ונהניתי מכל רגע. כפועל יוצא, ה450 עלה לי יותר מה700 (בגלל הריסוקים).

הסייג היחידי כאן הוא שהמסוקים הגדולים יותר דורשים בגרות נפשית. אם אתה טמבל אתה תרסק כל דבר שיפול לך לידיים, ומסוקים בגודל הזה מסוכן ויקר לרסק (כשכל ריסוק מתחיל באלפיה אתה חושב פעמיים ושלוש). אם אתה בעל שליטה עצמית, סבלנות וכושר שיפוט סביר, קח את המסוק הכי גדול שאתה יכול להרשות לעצמך ותתחיל להנות.
    אחי הבאת פה 2 טון חומר למחשבה .

תודה אבי
    אבי
    TREX 550 v2 FBL
    TREX 550 PRO DFC
    trex 700
    logo 600
    trex 500
    logo 500

תודה!
    17
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

בבקשה. התקדמות זה דבר מאוד אינדיבידואלי.

אם יש לך סבלנות ללמוד את התחום, אני מאוד ממליץ על מסוקי ניטרו. הם זולים מאוד, במיוחד כיד שניה, והתחזוקה ממש לא נוראית (אני אפילו נהנה מזה). טירקס 700 ניטרו יד שניה אתה יכול לקנות כיום סביב ה3000 ש"ח ואולי גם פחות. עוד כמה מאות שקלים בשביל לחדש את המסוק (מיסבים, אוברול מנוע וכו') ויש לך מכונה חדשה לגמרי.

מסוקים חשמליים גדולים זה בעיה של לוגיסטיקה וכסף. הרבה סוללות גדולות ויקרות שצריכות טעינה ומספיקות לדקות בודדות של טיסה, וגם המסוקים החשמליים החדשים יותר מדי קיצוניים לדעתי מבחינת הביצועים. אני אוהב מסוקים רגועים ואיטיים, שמתאימים לאדם רגוע ואיטי כמוני.

אני אשמח לעזור אם אתה צריך משהו.

24. המשתמשים הבאים אמרו תודה לflyinglizard על הודעתו:

avishmuel (18-08-2013)

תודה!
    73
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

ציטוט נכתב במקור על ידי wonderd צפיה בהודעה

7500 ש"ח לשלושת המסוקים הראשונים?? אני מאחל לך רק בריאות..
    אילו מסוקים אלה אם אפשר לשאול?
    .
    solo pro 228 = 1000
    hirobo sg = 3500
    align450 = 3000 כולל שלט
    וכן לא היה לי את מי לשאול .לא הייתי חבר פורום בעת הקניות . וחוכמה בדיעבד זה לא חוכמה . ולא מצטער על כלום

תודה אבי
    אבי
    TREX 550 v2 FBL
    TREX 550 PRO DFC
    trex 700
    logo 600
    trex 500
    logo 500

עמוד 2 מתוך 2 ראשוןראשון 12

נושאים דומים

1. חבר'ה - אני מזכיר לכם - זה תחביב מסוכן !
    על ידי guy1a בפורום פורום מסוקים חשמליים
    תגובות: 29
    הודעה אחרונה: 26-07-2011, 20:11:05
  2. תל אביב והסביבה ביטוח צד ג'- תחביב בראש שקט !
    על ידי יוסי מיליס בפורום פורום אתרים מסחרים
    תגובות: 1
    הודעה אחרונה: 26-05-2010, 20:56:21

הרשאות פרסום

• אין באפשרותך לפרסם נושאים חדשים
  • אין באפשרותך לפרסם תגובות
  • אין באפשרותך לצרף קבצים
  • אין באפשרותך לערוך את הודעותיך
  •