שמות משתמשים לתיוג

עמוד 2 מתוך 2 ראשוןראשון 12
מציג תוצאות 26 עד 41 מתוך 41

נושא: בריונות של מטיסי ג'ינטים!!! נמאס!!!

תודה!
    70
    הודה 131 פעמים ב 108 הודעות
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

ברירת מחדל תגובה: בריונות של מטיסי ג'ינטים!!! נמאס!!!

אני מטיס בבית אריה שנים ארוכות.כולם שם חברים שלי ואני חבר של כולם.אני מטיס גם 50 סמק וגם ניטרו.בחיים לא יצא לי לריב עם משהו שם.כל החברים שם מכבדים אחד את השני.כל מי שיש לו טיסן גדול ויקר בדרך כלל מטיס לבד וכן זה בהסכם לא רשום .מתוך כבוד אחד לשני.שאני טיס טיסןן ניטרו איתי עולים עוד מס אנשים בלי בעיה בכלל .בסופו של דבר כולם מטיסים בזמנם.כשאני רוצה להטיס אם עוד מישהו אני שואל אותו עם אפשר לעלות איתו .פעם עולה ולפעמים לא עולה.אין שום בעיה עם זה. גם אני יכול להעלות מתי שאני רוצה בלי לדפוק חשבון לאף אחד ואני לא עושה את זה למרות שאין לי בעיה בכלל.יש לי מספיק מברגים באוטו לכולם.
    מידי פעם מגיע בחור חדש שבא להטיס והוא צריך לכבד את החברה שמטיסים שם שנים.אם כל הכבוד טיסן נייטרו או חשמלי שניכנס בטיסן גיינט זה כואב מאוד והיו מקרים הוחלט שכל אחד יקבל את 7/8 דקות שלו בשקט. אני בחיים לא שללתי עלייה של מישהו איתי ביחד לאוויר,אבל לאחרים זה כן יכול להפריע כי יש אנשים שמתאמנים שם לתחרויות ורוצים להתקדם ולא רק סתם להטיס.
    אני בהחלט לא מסכים לדיבור נגוע או סוג של התלהמות .רצוי שמי שמגיע ינסה קצת להבין את הנפשות הפועלות בשטח .כל שטח והאנשים שלו.
    וליאור אם חשת ניפגע זה נובע משני סיבות.1 :אתה אולי לא מכיר את חוקי השטח שבעל פה .2:אם יש לך בעיה אם מישהו אני כל שבת שם אתה מוזמן לפנות אליי.כולם מכירים אותי תפנה אליי אני נותן לך מילה שלי אם יש לך בעיה ואתה רוצה להטיס ואומרים לך במילים לא יפות או בגישה מסריחה שלא מוקבלת על אף אחד תן לי לישבור את הראש.באים אלינו מלא אורחים ונהנים מהכיף והאווירה .אישית לא מאמין שמישהו שם דיבר לא יפה או התייחס אלייך בזילזול.אני מכיר שם את כולם וכולם חברים של כולם.
    לגבי הבחור עם הדאון וחבורת ה100 סמק.בוא נסביר לך משהו ידידי,אנחנו לא רק חבורה של יום שבת אנחנו יושבים בבתים של כל אחד מאיתנו וחברים כל ימות השבוע. ואנחנו אוהבים לשבת ביחד ולקשקש על כל מה שאפשר. ועוד יותר לפרגן אחד לשני.אם אתה מרגיש זול בזה שאתה מטיס דאון זו בעיה שלך.בחרת להטיס דאון אז תטיס.מה זה מעניין אותך מי יושב עם מי.תבוא כל שבת תכיר תחברה ותשב ביחד איתנו מה הבעיה.לא בא לך לשבת איתנו אתה יכול גם לשבת לבד
    בקיצור חברים גם שאני הולך לאזורי הטסה אחרים אני מכבד את החברה הקיימים ושואל מה ומי ואיך.
    חיים גיל תעשה תרגיל

תודה!
    70
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

ציטוט נכתב במקור על ידי JOE צפיה בהודעה
    נו, אז מה חדש?
    ראית מה קורה על הכבישים? שם אין בריונות? מי שנוהג ב"הצהרת הון" עם גלגל ספייר מאחור בחוץ, לא מתנהג לעיתים (לא, לא כולם) כ"בעל הבית" על הכביש?
    אתה מזכיר תקופה בה היו בונים טיסנים, טיסנאים, שהיו עוסקים במה שנקרא 'טיסנאות', היום יש 'מטיסי טיסנים' שנדרשים בעיקר לכרטיס אשראי גדול, ובכלל החברה הישראלית השתנתה קצת במהלך השנים, לא?
    צא מתוך הנחה שאותם אנשים שמביאים בריונות לכבישים, ולחברה הישראלית בכלל, יהיו בניהם גם כאלה עם טיסנים גדולים.
    אחינו מכיוון שאתה גם מטיס או טיסנאי או איך שתקרא לזה אתה בטח יודע שהשוואה קצת שונה מהכביש או כל מה שרשמת.בדרך כלל רוב הטיסנאים או המטיסים עוזרים אחד לשני גם בלי להכיר אחד את השני.
    אתה רואה מס שירשורים איך שאנשים עוזרים אחד לשני ובעיקר בתחום הטיסנים.וזה מתוך ניסיון של מס תחביבים כמו מכוניות על שלט וכדומה. רוב האנשים בתחום הם אנשים נחמדים עם נתינה עצמית גבוהה.אני לא הייתי מקשר בין מה שרשמת למה שקורה בפועל.
    חיים גיל תעשה תרגיל

תודה!
    70
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

ציטוט נכתב במקור על ידי sor5 צפיה בהודעה
    פותח שרשור יקר!
    מגיע לך +1 ענקי! כל מילה בסלע, המנחת נמצא כ5 דקות מהבית שלי וביקרתי בו מספר פעמים בודדות בגלל ההתנהגות הזאת של האנשים שנמצאים במנחת, כל פעם אני נוסע כ35 דקות למנחת אחר בגלל שפשוט לא כיף שם.
    שנה טובה לכולם!
    אולי תפרט קצת יותר על ההתנהגות של כולם.או אולי לא נוח לך לחכות לתורך להטיס ואתה מתבאס שאתה לא מטיס מתי שחפצה נפשך להטיס.
    חיים גיל תעשה תרגיל

תודה!
    3
    הודה 34 פעמים ב 32 הודעות
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

אני חייב להודות שעל מה שהחברה פה מתלוננים,יש דברים בגו,שהייתי יחסית חדש במנחת,אנשים שאני דיי מיודד איתם,היו כמה בודדים שהתחילו במהלך טיסה להעיר לך לזוז ימינה,שמאלה,קדימה,אחורה,וזה בהחלט מרגיז.למה הם העירו לי ??? כי אני פשוט הייתי חדש במנחת !!
    ולמשהו יותר ותיק ש"הרויח את כבודו" במקום לא היו מעירים הערות כאלה ואחרות.

ביום שבת בין 8-10 בבוקר יש עומס מטורף וביקוש רב למסלול בבית אריה,למה ??? כי לאנשים כנראה אין זמן אחר מסיבות שבם ברב
    המוחלט של המקרים זה עבודה,או אשה בבית שקובעת את סדר היום(יש גברים שלא מודים בזה אבל זה המצב).

בסופו של דבר,אם אני בא ביום שבת בין 8 ל 10,מה שלא ממש קורה בחצי שנה האחרונה,אני מציית לחוק הבלתי רשום הזה.

בחור אחד פה אמר :זה לא משנה איזה כלי יש לך ב 20 דולר או ב 10000 דולר.אז זה כן משנה,לא תמצא פה בנאדם אחד שמתייחס לטיסן של 20 דולר כמו שהוא מתייחס לטיסן של 20000 דולר...אין מה לעשות, ככה זה.
    052-3200015

תודה!
    12
    הודה 27 פעמים ב 19 הודעות
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

מי שמטיס ג'יינט בנזין ובוחר לרחף שעה מעל המסלול שיטיס בגינה של הבית!
    לא יתכן שבמסלול שבו מגיעים מכל הסוגים ומכל המינים ניטרו פיילון 3D ועוד , יעמוד העולם מלכת לכבוד
    איזה "מלך" עם טיסן בנזין.
    דברים כאלה מקובלים עלי במנחתים פרטיים עם חוקים ונהלים כתובים נקודה
    תמיד ניתן להגיע להבנות והסכמים
    בית אריה הוא מסלול ענקי פשוט ניתן לבצע תרגילי 3D וריחופים על המסלול במלא נקודות שלא קרובות אפילו לגישות הנחיתה
    אני לא מוכן לתת גם "15 דקות תהילה" לאדם שמשבית ציבור מטיסים שלם אשר באו להטיס ולהינות בדיוק כמוהו.
    וכמו שרשמתי קודם , אם אני מטיס ומרחף קרוב לאדמה , אני סומך על המטיסים סביבי שלא יתנגשו בי וזהו
    בשביל זה יש לנו עיניים ומי שמבקש או מצהיר על נחיתה , אני פשוט מפנה לו את המסלול כמו בכל מנחת נורמלי עם אנשים נורמלים.
    15 דקות תהילה שיקבל בבית עם האישה ...
    אם אני לא טס, אף אחד לא טס....

H9 P-51 180 Giant
    GP Cosmic Minnow
    T1 Mini Fortune Turbine Jet
    Boomerang Xl Turbine Jet
    Carf Ultra Flash Turbine Jet
    Efxtra Racer Upgraded 6S

Extreme Flight Extra300 61
    Seagull electric Trainer
    Dji Mavic Pro

תודה!
    11
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

אני לגמריי איתך ליאור!!
    נמאס מזה לגמריי! גם אני מטיס 2 עשורים והמצב בזמן האחרון גרוע ביותר!
    אני מטייל בין המנחתים השונים בארץ ובכל מקום יש את הקומץ של המטיסים שקובעים את החוקים בצורה הכי מגעילה שיש!!
    הם לא יודעים מי הבנאדם או מה הרקורד שלו בתחום והם באים ומטיפים ומדברים לא יפה!!
    אז מה אם באותה שבת החלטתי לבוא ולהטיס את הקיושו טריינר כי זה מה שהיה לי במוזה.. אז אומר שאני פחות טוב?! או לא יודע להטיס?
    אולי על המדף בבית יושב לי טיסן 200 סמק שבאותה שבת לא היה בא לי להטיס? וזה קרה לי!! 2 שבתות ברצף באותו מנחת עשיתי את הטריק הזה והיחס מהמטיסים במנחת היה שונה!!!
    אני רוצה גם להוסיף לגבי אותם אנשים יודעי דבר שבאים מרחרחים מסביב לכלי ואומרים דברים חסרי כל בסיס שאם הייתי חדש בתחום בלי רקע בכלל והייתי מקבל אותם אז רוב הסיכויים שהטיסן שלי היה מתרסק או שהייתי צריך להוציא סכומי כסף גדולים לשווא!!

תודה!
    26
    הודה 12 פעמים ב 9 הודעות
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

חיים אתה לא מכיר אותי וכנראה שלא הבנת כלל מה שכתבתי, אתה גם חבר של כל החבר׳ה ה״ותיקים״ במסלול אז אולי זו הסיבה
    שאתה לא רוצה להבין את כוונתי.
    אני מטיס גם דאונים אבל בטח שלא בבית אריה, אני פשוט חושב שגם אם בא מישהו חדש לשטח ״שלכם״
    אז תתנהגו יפה, אתם לא כת!
    אלי ואל חברי התנהגו מגעיל ודיברו כמו בשוק!!
    זה שמישהו ״ותיק״ בשטח לא אומר שהוא יכול להטיס 15 דקות ואני החדש יכול להטיס רק 5 ואם זה הופך ל6 דקות מתחילים לחפור לי!
    אז סליחה אם זה נשמע שתקפתי אבל זה תחביב שכולנו רוצים להנות ממנו ואי אפשר להצדיק התנהגות דוחה שכזו!
    ואניגמה כל מילה שלך בסלע! שאפו!!!

תודה!
    11
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

היום כבר לא ניתן למצוא את אותם טיסנאים שמבינים בתחום וחיים אותו!! באמת שנדיר למצוא אותם!
    יש הבדל עצום בין הטיסנאים של פעם למטיסים של היום!!!
    עם כל הכיף שבלהטיס עדיין חסר את הלב שפועם מאחורה!!!!
    מספיק עם הבריונות הזו שבא מישהו ומתרעם בכל מי שמסביבו בגלל שלו יש יותר ״גדול״
    אני מוכן לקבל בהבנה שאם אותו אדם רוצה לרחף מעל המסלול ולעשות תרגילים וזה ממש מבורך כי יש מטיסים שעושים דברים מדהימים!
    שאותו אדם יעבור בין המטיסים במנחת ויגיד להם ויסביר להם את המצב ולא יצעק מאחור כמו איזה קוף בכלוב!!!
    נמאס!!!
    מה עם קצת דרך ארץ?! כולנו אוהבים את התחביב ורוצים להנות ממנו אז למה להשניא אותו?!
    למה צריך להיתקל באותו מכוער שהורס לכולם את הכיף שבהטסה!!
    תבוא תדבר בשקט ותסביר! ואם אותם מטיסים וותיקים באותו מנחת איקס רואים שבא מישהו חדש או סתם מבקר חולף .. אז תסבירו לו בשקט ובכיף ותעשו היכרות ולא תתנפלו עליו כמו עדר אריות!!!
    השמיים הם של כולנו! לאף אחד אין שטר טאבו על השמיים ובטח לא במנחתים פתוחים חסרי בעלים!!!

9. המשתמשים הבאים אמרו תודה לgad korman על הודעתו:

Liorh84 (09-09-2013)

תודה!
    733
    הודה 551 פעמים ב 447 הודעות
    כניסות לבלוג
    7
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

לא רק שם .. תנסה להגיע פעם לכפר גלים ... לא כולם .. נכון ... :-) ... אבל יש.

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk 4

11. המשתמשים הבאים אמרו תודה לguy1a על הודעתו:

Liorh84 (09-09-2013)

תודה!
    26
    הודה 12 פעמים ב 9 הודעות
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

חיים ידידי אתן לך דוגמא שתסביר את המצב טוב יותר...
    אני ראשוני, יש לנו חוף ים שאני נוהג לבקר פעם בשבוע כבר 28 שנים, זה הופך אותי ל״ותיק״ בחוף,
    אבל החוף עדיין לא שלי, הוא מקום ציבורי וכמוני מגיעים אליו אלפים בשנה!
    נראלך שבגלל שאני ״ותיק״ בחוף אני אגיד לאנשים שלא יכנסו למים כי אני רוצה לשחות??
    לצורך העניין אם מישהו יבוא ויגיד לי אני רוצה להטיס לבד כי הטיסן שלי יקר כמובן שלא אעלה בכוונה להפריע
    אבל יש צורה להגיד דברים!
    ולצערי עוד לא נתקלתי במטיס ניטרו(גם המקצוענים שבהם) שאמר לי אל תטיס איתי!
    זה מחלה רק של מטיסי ג׳ינטים!!
    אז כמו שרוב המגיבים אמרו וגם אלו שלא הגיבו וקראו בטח חושבים ככה..
    זה תחביב יפה, יש דרך ארץ ובואו נשאר בדרך הזו!!

13. המשתמשים 3 הודו ל Liorh84 על הודעתו:

gad korman (09-09-2013),Himel (09-09-2013),neo 2 (09-09-2013)

תודה!
    70
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

אני כל פעם מגיע לשטח ופוגש בחור חדש.לא זכור לי מעולם שלא נתנו למשהו להטיס.אם אכן יש אחד או שניים כאלה אני מעדיף לדעת מי הם שבפעם הבאה המצב לא יקרה בשנית.תאכלס אני ממש לא בא לגונן על אף אחד מהם פשוט מעניין אותילדעת מי אותם אנשים.
    אי ניגמה יכול להגיד מה שבא לו על דפי הפורום.כל מי שיבוא למינחת ולא יכבד את החברה הקיימים ויכבד את החוקים הלא כתובים יתקל בבעיה לא נעימה.נכון שכולם באים להנות ולכן כולם יהנו בזמנם.מי שלא מוצא חן בעניו מוזמן לא להגיע.כל מי שמטיס מתרכז בטיסן של עצמו ולכן לא תמיד ניתן למנוע התנגשות.אם משהו מטיס טיסן של 10k בטח ובטח לא מוכן לקחת סיכוי שאולי טיסן חשמלי או נייטרו יכנס בו.מי שלא מוכן להבין את רצוי שלא יבוא או שיכבד את כללי המישחק.אחברה שם ממש לא כונפייה .אולי יש איזה אחד או שניים בודדים שקצת שחכו את ככלי הנימוס.אנינאומר שוב אני לא מצדיק בכלל התנהגות פלצנית ודורסנית.זה שפנה אלייך היה צריך להבהיר לך בדרך יפה ונימוסית וחברית ואתה היית צריך לקבל את זה בברכה.
    חיים גיל תעשה תרגיל

תודה!
    3
    הודה 34 פעמים ב 32 הודעות
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

זה שיש איזה תפוח רקוב אחת או 2 ,לא הופף את כל מטיסי בית אריה ל....&$#^#$%

אבל שוב,לא איכפת לי אם פותח השרשור מסכים עם החוקים הבלתי כתובים האלה,ביום שבת בין 8 ל10 כל מטיסי בית אריה הותיקים שמכירים תחוקים,מצייתים בכמעט 100% מהזמן לשתי ההגבלות שרשומות:

1.שיש טיסן יקר באויר,נזהרים ומפעילים שיקול דעת.
    2.לא מטיסים מעל המכוניות החונות.

אני אישית לא בא בשעות האלה גם בגלל שתי ההגבלות האלה.
    אישית זה מפריע לי,ובא לי להטיס ולשמוע תמנוע שלי,אז אני מוותר על 8-10בשבת,מה קרה??
    וגם חם בשעות האלה.
    וגם אני פנוי באמצע שבוע.
    וגם הג'מעה שלנו באים ביום שיש אחרהצ,וביום שבת משעה 10 ונשארים עד 9 בערב,וגם באמצע שבוע.
    ואנחנו שותים קפה,אוכלים בפלות,צוחקים אחד על השני ללא הכרה,ובין היתר מטיסים עד שנחנקים!

וגם אם באתה בין 8-ל10 ביום שבת,כי אין לך זמן אחר,תחנה את האוטו עוד 100 מטר קדימה ותטיס לבד לגמרי

המסלול מאווווד ארוך כ 400-500 מטר,אז מתקדמים עם האוטו 100 מטר ואתה לבד ויש בנאדם שבאמת זה מה שהוא עושה.
    052-3200015

תודה!
    12
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

ציטוט נכתב במקור על ידי haimgil צפיה בהודעה
    אי ניגמה יכול להגיד מה שבא לו על דפי הפורום.כל מי שיבוא למינחת ולא יכבד את החברה הקיימים ויכבד את החוקים הלא כתובים יתקל בבעיה לא נעימה.נכון שכולם באים להנות ולכן כולם יהנו בזמנם.מי שלא מוצא חן בעניו מוזמן לא להגיע.
    חיים חיים...
    אני לא רק כותב מה שאני רוצה אלא גם מיישם זאת
    מי שלא נראה לו החוקים הלא כתובים יכול לא להגיע...??
    אני מכבד מאוד אנשים במנחת זר בדיוק כמו במנחת הבית שלי לא תופס בעלות על שום מקום
    החוקים הלא כתובים פשוט לא קיימים במנחת ציבורי נקודה החוק היחידי הוא אחריות וזהירות .
    ומי ישבוא אלי בגישה כזו או אחרת עם חוק לא כתוב במקום ציבורי בהחלט יתקל בבעיה לא נעימה
    אין דבר כזה כולם יהנו בזמנם על פי לו"ז של כמה בהמות כאן זה לא לונה פארק
    מטיס שמתרכז בטיסן של עצמו , הוא לא מטיס מבחינתי אלא מתלמד שצריך להזהר ממנו ולא להטיס לידו .
    ומי שלא מוצא חן בעיניו בהחלט מוזמן לא להגיע.
    "חוקים לא כתובים" אחלה מושג... נראה אותך אומר זאת לאופנוענים שעושים שם פתיחות כל היום ...

H9 P-51 180 Giant
    GP Cosmic Minnow
    Boomerang Xl Turbine Jet
    Efxtra Racer Upgraded 6S

Seagull electric Trainer
    Dji Mavic Pro

תודה!
    70
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

תתפלא שאופנוענים קיבלו מכות קשות עם מקלות ורובם היו על הראש שלהם ולכן שאני שם הם לא מפריעים לי.הם בדרך כלל בימי שישי שם בצהריים ואני כבר לא מטיס בשישי יותר מסיע כל שישי בסופר לנד.בשבת אני שם כל בוקר עד הצהריים ואין אופנוען אחד אפילו.יעידו פה מס חברים שהטיסו איתי שם בימי שישי בזמנו היתה בקשה אחת מהם ובזה זה היה מיסתיים או שילכו פנימה ולא יפריעו או שחווית הכילים המועפפים היתה חוזרת.ואני לא צוחק פעם אחת הספיק להם.אני לא מצטייר כבחור אלים אלא יותר חייכן ועזר לכולם אבל יש גבול.אין לי מושג מה הולך שם בשישי מזה חצי שנה.
    נערך לאחרונה על ידי haimgil; 10-09-2013 בשעה 17:58:51.
    חיים גיל תעשה תרגיל

תודה!
    70
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

אי ניגמה שלא תטעה זה ממש לא מעניין אותי מי יטיס איתי או לא לי אין בעיה למעשה שאני מטיס כולם יורדים מהטירוף של ההטסה שלי ולא בגלל שכך בא לי או משהו.אבל כמו שאמרתי ואתה אמרת מכבדים את החברה שנימצאים שם ולא ארחיב מעבר לזה.
    חיים גיל תעשה תרגיל

תודה!
    12
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

סיכמת זאת הכי נכון.

H9 P-51 180 Giant
    GP Cosmic Minnow
    Boomerang Xl Turbine Jet
    Efxtra Racer Upgraded 6S

Seagull electric Trainer
    Dji Mavic Pro

עמוד 2 מתוך 2 ראשוןראשון 12

נושאים דומים

1. נמאס להטעין סוללות...?
    על ידי ZigiStar בפורום פורום דאונים וטיסנים חשמליים
    תגובות: 20
    הודעה אחרונה: 15-12-2012, 18:20:32
  2. [מדליק] נמאס לכם לעבוד קשה לסווארמים?
    על ידי erazz בפורום פורום משלוחים, מכס וחנויות מחו"ל
    תגובות: 20
    הודעה אחרונה: 14-02-2011, 21:01:01
  3. נמאס לי ממש בושה אני חייב להגיד מה שלליבי !!!!
    על ידי אליקופטר בפורום פורום מסוקי דלק
    תגובות: 26
    הודעה אחרונה: 21-10-2009, 22:07:05
  4. המלצה למשאבת דלק ידנית נמאס מהחשמליות
    על ידי אליקופטר בפורום פורום מסוקי דלק
    תגובות: 18
    הודעה אחרונה: 12-10-2009, 19:39:22

הרשאות פרסום

• אין באפשרותך לפרסם נושאים חדשים
  • אין באפשרותך לפרסם תגובות
  • אין באפשרותך לצרף קבצים
  • אין באפשרותך לערוך את הודעותיך