שמות משתמשים לתיוג

מציג תוצאות 1 עד 17 מתוך 17

נושא: מערכת עשן לטיסן 50 cc

תודה!
    0
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

ברירת מחדל מערכת עשן לטיסן 50 cc

שבוע טוב לכולם ..
    יש ברשותי טיסן אקסטרה 50 cc וברצוני להרכיב מערכת עשן בטיסן ..
    לפי מה שהבנתי המשאבה של סוליבן מספיקה ..
    היעוד שלי הוא להפיק כמה שיותר עשן ..
    אז ככה :
    1. מה גודל המיכל האופטימלי לעשן ? לטיסן 50 cc גם מבחינת משקל וגם שאני יוכל להנות מהעשן ..
    2. איזה סוללה לשים למערכת עשן ? גם מבחינת משקל וגם שתחזיק את המערכת כמו שצריך
    3. יש לי על הטיסן מערכת קניסטר של eme והשאלה היא כזאת .. איפה לקדוח חור ? , והאם ללפף את הצינור לפני על הצנרת של הקינסטר ? או להכניס אותו קצת באגזוז עצמו ? (אני יודע שזה בנזין ושזה חם מספיק אבל כדי להפיק יותר עשן זה תורם ?) ראיתי שאת הניפל מכווצים ל2 כדי שהזרימה תהיה כפולה לאגזוז ובמינון יותר נמוך ומפוזר יותר טוב ..
    אז למי שי ידע בנושא אני אשמח .. אני מאמין שיש עוד אנשים שהתרד הזה יעזור להם ..

תודה רבה

תודה!
    0
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

ברירת מחדל תגובה: מערכת עשן לטיסן 50 cc

אין מישהו שמבין בנושא ?!?

תודה!
    129
    הודה 79 פעמים ב 59 הודעות
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

תשאל בפורום השכן planes&models

תודה!
    0
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

רוב המשתמשים ששם, הם גם כאן ...
    לאף אחד אין מושגגג ?

תודה!
    70
    הודה 131 פעמים ב 108 הודעות
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

עקרונית יש פיה על האגזוז שאלייה אתה מחבר את הצינורית .יש אופציה ללפף את הקפילר מסביב לאגזוז על מנת לחמם יותר את השמן או הנוזל או הסולר או גם וגם תלוי במה אתה הולך להשתמש ואז להכנס לאגזוז.
    רצוי להשתמש בבקר בראשד שמחובר ליציאה של המיצערת במקלט עם Y קונקטור או עם מיקס וערוץ פנוי במקלט.
    רצוי להשתמש במייכל 400 סיסי או יותר בשביל להנות מזמן ממושך של עשן.קח בחשבון שזה מישקל וזה פשוט מסריח את הטיסן ברמות כך שאם יש לך ציפויים רופפים כדאי לך למרוח עליהם מעט דבק מהיר בחיבורים אחרת בזמם שיתחילו לצאת הציפויים כבר לא יהיה ניתן לגהץ אותם שוב.
    חיים גיל תעשה תרגיל

תודה!
    0
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

חיים תודה על התגובה .. המערכת עשן של סוליבן מספיקה ? או סקראפט ?
    ובקשר לניפל .. אין לי ניפל בקניסטר ככה שאני צריך לקדוח .. אני לגמרי חסר ידע בכל נושא העשן .. אני צריך הסבר מפורט על התקנה אביזרים וציוד ..
    אני מנסה להשיג כמה שיותר עשן .. לא יודע כמה זה אפשרי במנוע 50 CC וכמובן לנסות שיהיה כמה שפחות משקל טיסה

תודה!
    70
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

איזה מנוע יש לך?צלם תמונה ותעלה לפורום.עקרונית עושים קדח קטן של 3 ממ ומשחילים צינור קפילו שהקצה שלו נוטה לכיוון הפליטה.יש לי צינורית כזאת להביא לך.מקסימום תיפגש אתי ונעשה לך.תביא את האגזוז איתך.לא בעיה
    חיים גיל תעשה תרגיל

תודה!
    0
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

תודה על ההסבר חיים המנוע שיש לי זה dla 56cc
    ראיתי סרטון ביוטיוב נראה מעניין שהוא מכין ניפל משופר להוצאת העשן .. אבל לא הבנתי איך הוא מדביק אותו גם לפיטינג וגם לאגזוז עצמו

אני מנסה להשיג כמה שיותר עשן .. לא יודע כמה זה אפשרי במנוע 50 CC וכמובן לנסות שיהיה כמה שפחות משקל טיסה ..
    אז מיכל 300cc יספיק? .. אוקיי סוללה יש לי זיפי 2 תאים 2200 MH 7.4 v זה יספיק או כדי לקנות אחת יותר קטנה בגלל משקל ? אני מחפש לחסוך במשקל .
    אז אם אפשר קישור מהסיני לסוללה שהיא עם וולט גבוהה אבל קטנה משהו באזור 7-8 וולט

תודה!
    70
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

אתה זקוק לדבק שניקרא JBWELLD ואתו אתה מדביק את הניפל לאגזוז. כמו שאמרתי צינורית או ניפל או אפילו צינורית מפליז כמו שמישתמשים במייכלי דלק עם קוטר 2 או 3ממ .עושים חור באגזוז בחלק העליון שלו כאשר השמן צריך לצאת בזווית ישרה לפתח הפליטה של האגזוז ולא של המנוע. הניפל צריך לבלוט כ 2 או 3 סמ מהאגזוז .
    בשביל להגדיל את אפקט העשן אתה לוקח צינור קפילרי מנחושת כמו של המזגנים (יש לי)ונותן איתו מס ליפופים על האגזוז כמה שיותר קרוב לפתח הפליטה של המנוע כי זה האזור הכי חם במנוע .את החיבור בינהם אתה עושה עם צינורית נייופרן שקונים בגומי ת"א בחולון ברח המשביר לא זוכר את המס רחוב.הוא ייתן לך 30 סמ בחינם.אתה כמובן לוקח קוטר קטן שמתאים לניפל או לצינורית פליז .כל צינור גמיש אחר לא יהיה טוב בקרבת המנוע חוץ מניופרן אחרת יימסו לך כל הצינורות.אתה צריך חתיכה של לא יותר מ5 סמ אחרי כל צינור יתאים.עוד משהו שאולי אתה צריך זה צמצם או דיזה או חונק צינור כמו של האינפוזיה על מנת לשלוט בכמות החומר הדרושה.עודף חומר ישפעו לרעה על המנוע ואף יגרמו לך לקאט מנוע בסלד נמוך או בינוני.חוסר בחומר יתן לך פחות עשן.את הכיוונים האלה עושים בשטח או ליד הבית עם אתה גר בפרדס
    מייכל של 300 יכול להיות טוב בתקווה שאתה לא דלוק עם העשן כל הטיסה.סוללה ?תלוי במתח ההזנה של המשאבה שלך.אני לא יודע עם יש לך בקר בראשד עליו או ישירות דרך מפסק.תן קישור למשאבה או כל נתון אחר יעזור.לפי דעתי סוללה של 2200 יספיק לך 2 או3 תאים זה תלוי בבקר שלך.אם יש לך בקר אתה מחבר לערוץ נפרד במקלט ועושה מיקס עם הערוץ של המיצערת וקח גם יש לך שליטה על כמויות החומר שיצאו לך בלי כל צורך בצמצם או חונק צינורות או דיזה.אבל עם אין לך מקום במקלט לערוץ נוסף תתצטרך כבל Y קונרטור ולחבר אל היציאה של המיצערת ואז תצטרך את שאר הירקות שהזכרתי לך.
    חיים גיל תעשה תרגיל

תודה!
    70
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

השיטה שהבחור עשה בסירטון זה סוג של הימורכי לא תמיד קולעים בול במעיכה שעושים ואז יש חוסר או עודף נוזל.ולכן עדיף אביזר הצרה .
    חיים גיל תעשה תרגיל

תודה!
    0
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

חיים תודה על התשובה נהנתי לקרוא..
    אז ככה המשאבה שאני שם על הטיסן היא של סוליבן היא מגיעה עם בקשר מובנה .
    מערכת רדיו יש לי פוטבה 10 עם מקלט 14 ככה שאין בעיית חיבור ..
    ולגבי הקניסטר לפי מה שהבנתי כדי לעשות חור בהאדר של הקניסטר ולא באגזוז עצמו .. תקן אותי אם אני טועה .. כי ראיתי קניסטרים מוכנים לעשן ושם הנקודה כי שם כל הגזים הכי חמים יוצאים מהמנוע הכוונה לעשות חור בשליש הראשון של המנוע ממש ליד בית הפלטה 10 ס"מ ממנו ..
    ולגבי צינורית נייופרן הבנתי שהם מתייבשות מהר ואפשר להישתמש בצינורית של טיסני ניטרו רגילים ושזה עמיד ..
    וגלבי סוללה 2000 MAH זה לא הרבה ? לא חבל על המשקל ?
    שוב זה טיסן 3D וכל גרם חשוב

תודה!
    70
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

צינורית רגילה תימאס לך בדיוק אחרי 20 שניות וזה מנסיון.לגבי המחבר בין המנוע לקניסטר אם אני לא טועה זה צינור גמיש עם צלעות כמו אכורדיון.לא הייתי ממליץ.חפש נקודה טובה עם בסיס טוב להדבקה ועוד פעם לא ממש ממליץ לדחוף את הניפל בקירבת המנוע זה גורם לירידת סלד ויכול לגרום לקאטים.ישנם גזים חוזרים במנועי 2 פעימות והשמן או הסולר מה שתחליט גורמים לבעיות.אמרתי לך כבר אפשר ללפף צינור קפילר על הצינור שמוביל בין המנוע לקניסטר ואז להכנס לקניסטר.אם יש לך תמונה של האגזוז או הצינור שמקשר בניהם זה יכול לעזור.
    חיים גיל תעשה תרגיל

תודה!
    70
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

גיא אתה יכול להשתמש בכל צינורית שרק תרצה אבל אתה חייב חתיכה של צינורית ניופראן עד 5 סמ מהמנוע על מנת שזה יחזיק לך מעמד ולא יעוף מהניפל בגלל הלחץ של המנוע ושל המנוע החשמלי.
    חיים גיל תעשה תרגיל

תודה!
    0
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

תודה!
    70
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

גיא הכי טוב שתמקם את הניפל על הדוד ולא על הצינור הגמיש.תאמין שאחרי דקה הכול רותח כולל הדוד. המקום הכי אידאלי הוא על הדוד ממש קרוב לפתח כניסת הגזים לדוד.בכל אופן הייתי ממליץ לך גם להכנס לפורום השכן פלנס אנד מודל ולשאול שם.יש שם מלא שירשורים על עשן .הייתי מעדיף שתראה עוד כמה הצעות לפני שאתה נוקט פעולה.אולי אפילו תפתח שם שירשור ותשאל את אותה שאלה חלקם יגידו בטח את מה שאני אמרתי אבל הרבה מזה זה ניסוי ותהייה חלקם מרוצים וחלקם לא.תעשה עוד בדיקה.ישנם קניסטרים שבאים מוכנים אבל אני לא יודע עם שתלו שם בפנים צינור שמתפתל שם בשביל לקבל יעילות.ולכן אני קצת בעצמי לא סגור על זה .כדאי שתבדוק.אם לא תסתדר דבר איתי בנייד אני ידבר עם כמה חברים שעשו את הניסויים האלה.עכשיו כבר מאוחר אבל ניבדוק לך בכל מיקרה מחר.
    חיים גיל תעשה תרגיל

תודה!
    0
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

חיים תודה רבה על העזרה.
    אשמח אם תשאל את חבריך .. הרעיון אם צינור הפליז נראלי נחמד מאוד .. מאיפה אפשר להשיג צינור פליז קטן שיהיה טיפה יותר גדול מצינורית של מיכל דלק ?
    ראיתי סרטון זה על מנוע 200 ..

משהו בסגנון הזה

תודה!
    0
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

מאיפה אני משיג קוטר קצת יוצר קטן מזה שבסרטון ? ואיך אני מחבר אותו לקניסטר ? עזרה מישהו ?!

נושאים דומים

1. [שאלה] מערכת שלט לטיסן 50cc
    על ידי guy_t בפורום פורום רדיו ואלקטרוניקה
    תגובות: 15
    הודעה אחרונה: 23-06-2013, 00:57:54
  2. תל אביב והסביבה מערכת שלט לטיסן 50cc
    על ידי guy_t בפורום רדיו, אלקטרוניקה וציוד נלווה
    תגובות: 0
    הודעה אחרונה: 21-06-2013, 19:00:35
  3. [עזרה!] עזרה בהתאמת מערכת לטיסן חשמלי
    על ידי מטיס1 בפורום פורום דאונים וטיסנים חשמליים
    תגובות: 6