שמות משתמשים לתיוג

עמוד 1 מתוך 2 12 אחרוןאחרון
מציג תוצאות 1 עד 25 מתוך 36

נושא: שלט הייטק אורורה 9 או פוטבה 6j לטיסן טריינר ניטרו?מחפש בעיקרון שלט 6 ערוצים

תודה!
    1
    הודה 3 פעמים ב 3 הודעות
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

Smile שלט הייטק אורורה 9 או פוטבה 6j לטיסן טריינר ניטרו?מחפש בעיקרון שלט 6 ערוצים

כותרת

תודה!
    462
    הודה 569 פעמים ב 442 הודעות
    כניסות לבלוג
    1
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

ברירת מחדל תגובה: שלט הייטק אורורה 9 או פוטבה 6j לטיסן טריינר ניטרו?מחפש בעיקרון שלט 6 ערוצים

אורורה 9 שלט מצויין
    בלי קשר להשוואה, אל תקנה שלט 6 ערוצים. יש סיכוי גבוה שיגביל אותך בהמשך. ממליץ על 8-9 ערוצים. לכן לדעתי הפוטאבה 6 ערוצים בכלל לא רלוונטי להשוואה
    Gil Friman

-------------------------------
    T-rex 600esp FBL
    רחפן f450 fpv
    MS Composite Swift II
    Mountain Models EVA Sport
    Hitec Aurora 9

תודה!
    37
    הודה 155 פעמים ב 130 הודעות
    כניסות לבלוג
    2
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

ברירת מחדל תגובה: שלט הייטק אורורה 9 או פוטבה 6j לטיסן טריינר ניטרו?מחפש בעיקרון שלט 6 ערוצים

הייתי אומר פוטבה ,אבל אני מתכוון ל9 או ה8 ערוצים. הכי קטן וטוב שלהם זה ה7C . בין ה 6J לאורורה ממש אין קשר..

תודה!
    1
    הודה 3 פעמים ב 3 הודעות
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

ה6j הוא שלט מעולה בשבילי?אני מכוון להישאר בתחום 6 הערוצים בלבד...חוץ ממספר הערוצים המגביל הוא שלט מספיק איכותי,מבחינת פלסטיקה,איכות שידור?

תודה!
    1
    הודה 3 פעמים ב 3 הודעות
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

כנראה לא ניסחתי את עצמי נכון...

בגדול מה אתם אומרים על פוטבה 6j?

תודה!
    88
    הודה 222 פעמים ב 158 הודעות
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

בין שתי האופציות האלה, לך על האורורה

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk 2
    סייג לחכמה שתיקה!
    מנהל פורום אלפא , מאמרים וסקירות

תודה!
    462
    כניסות לבלוג
    1
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

בבחירת שלט צריך להתבונן כמה סנטימטרים קדימה, מעבר למה שברגע זה נמצא מתחת לאף. היום אתה מטיס טריינר שדורש 4-5 ערוצים. מחר תרצה להטיס טיסן מתקדם יותר, עם מדפים וגלגלים מתקפלים... כבר 7 ערוצים מינימום. אולי טיסן edf עם ניהוג ווקטורי? גם, 7 ערוצים. אולי כלי לfpv, שחוץ מ4 ערוצי השליטה הרגילים צריך גם ערוץ אחד לפחות לבקר הטיסה, אולי ערוץ ללדים, אולי ערוץ לבאזר איתור, אולי ערוץ או שניים לשליטה בגימבל למצלמה? בקלות תעבור את ה6 ערוצים.
    תחשוב טיפ טיפה קדימה, בהרבה מהאפשרויות שאתה עשוי לבחור להתפתח בהן בעתיד בתחום השלט רחוק, תצטרך יותר מ6 ערוצים. כיוון ששלט זה לא משהו שמחליפים עם כל כלי, כדאי לבחור מראש משהו שיתאים לצרכיך בשנתיים שלוש הקרובות לפחות.
    בקטגוריה של ה8-9 ערוצים, לדעתי לאורורה 9 אין מתחרה מבחינת יחס עלות - תועלת; אבל זה כבר ויכוח נפרד. אם נתייחס ספציפית להשוואה שהעלית - נשמע שהשיקול שלך להשוואה בין שני השלטים שציינת הוא המחיר הדומה (אני לא מוצא שום קריטריון אחר רלוונטי להשוואה ביניהם); בקריטריון זה, של מדרגת המחיר 1400-1600₪ לשלט חדש - ללא ספק לך על האורורה 9: שלט מתקדם ומודרני יותר, עם אופציות תכנות הרבה יותר מתקדמות, 9 ערוצים, אפשרות להחליף מודולים (לא יודע איך זה בפוטאבה), אם זכור לי נכון - התפריט בפוטאבה 6 מאד לא נוח ואילו באורורה 9 ממשק המשתמש הוא הכי טוב שראיתי עד כה, ולסיום - לאורורה 9 יש שם הרבה יותר מגניב.
    נערך לאחרונה על ידי Friman; 21-09-2013 בשעה 17:35:31.
    Gil Friman

T-rex 600esp FBL
    רחפן f450 fpv
    MS Composite Swift II
    Hitec Aurora 9

תודה!
    0
    הודה 0 פעמים ב 0 הודעות
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

המחיר ממש לא דומה
    ה 6j עולה סביב ה 700 ש״ח כולל משלוח.
    אם כבר ה 8j

ממש עכשיו החלפתי את המשדר שהיה לי ב 8j.
    בינתיים כ1100 ש״ח כולל משלוח מטאוור
    לדעתי יש מקום להשוואה בין השניים.

תודה!
    68
    הודה 84 פעמים ב 70 הודעות
    כניסות לבלוג
    3
    הוזכר
    1 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

ציטוט נכתב במקור על ידי Friman צפיה בהודעה
    בבחירת שלט צריך להתבונן כמה סנטימטרים קדימה, מעבר למה שברגע זה נמצא מתחת לאף. היום אתה מטיס טריינר שדורש 4-5 ערוצים. מחר תרצה להטיס טיסן מתקדם יותר, עם מדפים וגלגלים מתקפלים... כבר 7 ערוצים מינימום. אולי טיסן edf עם ניהוג ווקטורי? גם, 7 ערוצים. אולי כלי לfpv, שחוץ מ4 ערוצי השליטה הרגילים צריך גם ערוץ אחד לפחות לבקר הטיסה, אולי ערוץ ללדים, אולי ערוץ לבאזר איתור, אולי ערוץ או שניים לשליטה בגימבל למצלמה? בקלות תעבור את ה6 ערוצים.
    תחשוב טיפ טיפה קדימה, בהרבה מהאפשרויות שאתה עשוי לבחור להתפתח בהן בעתיד בתחום השלט רחוק, תצטרך יותר מ6 ערוצים. כיוון ששלט זה לא משהו שמחליפים עם כל כלי, כדאי לבחור מראש משהו שיתאים לצרכיך בשנתיים שלוש הקרובות לפחות.
    בקטגוריה של ה8-9 ערוצים, לדעתי לאורורה 9 אין מתחרה מבחינת יחס עלות - תועלת; אבל זה כבר ויכוח נפרד. אם נתייחס ספציפית להשוואה שהעלית - נשמע שהשיקול שלך להשוואה בין שני השלטים שציינת הוא המחיר הדומה (אני לא מוצא שום קריטריון אחר רלוונטי להשוואה ביניהם); בקריטריון זה, של מדרגת המחיר 1400-1600₪ לשלט חדש - ללא ספק לך על האורורה 9: שלט מתקדם ומודרני יותר, עם אופציות תכנות הרבה יותר מתקדמות, 9 ערוצים, אפשרות להחליף מודולים (לא יודע איך זה בפוטאבה), אם זכור לי נכון - התפריט בפוטאבה 6 מאד לא נוח ואילו באורורה 9 ממשק המשתמש הוא הכי טוב שראיתי עד כה, ולסיום - לאורורה 9 יש שם הרבה יותר מגניב.

כמעט הכל נכון,
    לפוטבה באמת יש תפריט די מסובך, אבל מהרגע שלומדים אותו מגלים שיש בו הרבה יותר אפשרויות מהאורורה.
    לאורורה יש מסך מגע חדשני - ממש מגניב.... אך עם זאת רגיש לשמש, ישנן שמועות שהמסך נהרס בחשיפה ממושכת לשמש.
    לפוטבה יש אפשרות להחליף מודול שידור - אפשר לבחור מודול 72 או 2.4 ,
    או אפילו לבחור מודול שתומך בטלמטריה בלי להוסיף אביזרים יקרים נוספים

ואם כבר בשמות עסקינן... פוטבה נשמע הרבה יותר טוב מאורורה

Sent from my ASUS Transformer Pad TF700T using Tapatalk 2
    =============================
    FUTABA 9CAP

Bixler 1, Apprentice, Super frontier - OS, Xeno - Flying wing, Canary - Glider, Yak55 - 3D, Yak54 carbon z - 3D, Butterfly - Kappa, Mini F22 - 50mm EFD, Corsair - parkzone, Habu EDF - Parkzone, Mugi, Walkera QR X 400, BlackHorse Models - Blade, ZMR250 FPV

תודה!
    48
    הודה 204 פעמים ב 169 הודעות
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

ציטוט נכתב במקור על ידי jonijoni צפיה בהודעה
    כנראה לא ניסחתי את עצמי נכון...

בגדול מה אתם אומרים על פוטבה 6j?
    ה- 6j זה הרדיו הנחות ביותר של פוטאבה. אם כבר, קנה 7c או 8fg - למען הסר ספק, אני משתמש פוטאבה, אוהב פוטאבה וקונה פוטאבה. הלוואי ויכולתי לקנות robbe.

---MAV
    Marc A Volovic
    marc@bard.org.il

תודה!
    48
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

ציטוט נכתב במקור על ידי Behindu צפיה בהודעה
    המחיר ממש לא דומה
    ה 6j עולה סביב ה 700 ש״ח כולל משלוח.
    אם כבר ה 8j

ממש עכשיו החלפתי את המשדר שהיה לי ב 8j.
    בינתיים כ1100 ש״ח כולל משלוח מטאוור
    לדעתי יש מקום להשוואה בין השניים.
    אני די נגד ה- j. אם כבר משהו מוזר, אז עדיף taranis.

---MAV
    Marc A Volovic
    marc@bard.org.il

תודה!
    48
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

לומר תאמת, יוני, אתה כבר קיבלת את כל העייצס האפשריים... אני אתן לך את העצה האולטימטיבית:

קנה שלט 18mz של פוטאבה וטיסן aj slick 102 של 3d hs. זו הקומבינציה ה!מדהימה שאני מכיר היום....

---MAV
    Marc A Volovic
    marc@bard.org.il

תודה!
    0
    הודה 0 פעמים ב 0 הודעות
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

מה מוזר בו?
    אז האנטנה פנימית
    ה 7c וה 8j זהים במחיר ויש הבדל במודרניות (אם כי לא בשיטת שידור - ומפה המחיר)
    בטווח מחירים האלה יש לך xg7, dx7 והשניים שהזכרתי.
    מעבר לזה אם קנית משדר סיני כדוגמת הטרניס במחיר כזה לא עשית כלום
    אבל כל אחד והבחירה שלו..

תודה!
    462
    כניסות לבלוג
    1
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

ציטוט נכתב במקור על ידי rotemshan צפיה בהודעה
    כמעט הכל נכון,
    לפוטבה באמת יש תפריט די מסובך, אבל מהרגע שלומדים אותו מגלים שיש בו הרבה יותר אפשרויות מהאורורה.
    אז אני רק אגיד שהממשק משתמש של ה8fg, שלהבנתי נחשב לבעל הממשק המתקדם יותר בסדרת פוטאבה, לטעמי - הוא בחזקת עונש, לעומת האורורה 9. פגשתי גרועים יותר, אני לא מכחיש, אבל ביחס לאורורה 9 לדעתי זה ממשק משתמש מסורבל ומבלבל. לדוגמא, לנסות ללמוד איך מגדירים בו מיקס מאזנות פשוט לקח לי רבע שעה, מה שבאורורה לקח דקה מינוס. כן, אפשר ללמוד ולהתרגל, אבל לעומת זאת באורורה 9 הכל אינטואיטיבי וברור מיידית. ו...אם אני לא טועה, התרשמתי שה6j נחשב לבעל התפריט הכי מעאפן מבין דגמי פוטאבה הנמצאים כיום בשוק. אז אם ה8fg נחשב למתקדם וה6J לפרימיטיבי...
    ולגבי ״יותר פונקציות מהאורורה״... אממ; בוא נגיד שקשה לי להאמין שזה נכון.
    לאורורה יש מסך מגע חדשני - ממש מגניב.... אך עם זאת רגיש לשמש, ישנן שמועות שהמסך נהרס בחשיפה ממושכת לשמש.
    שלט באופן כללי לא אמור להיות בחשיפה ממושכת לשמש. בשביל זה, ובשביל עוד הרבה סיבות טובות, משקיעים במזוודה מרופדת ומבודדת חום עד כמה שאפשר. מי שלא יודע לתחזק ציוד אלקטרוני מתוחכם, עדיף שלא יישתמש בשכזה.
    לפוטבה יש אפשרות להחליף מודול שידור - אפשר לבחור מודול 72 או 2.4 ,
    או אפילו לבחור מודול שתומך בטלמטריה בלי להוסיף אביזרים יקרים נוספים
    מגניב, לא ידעתי. מהמעבר לfpv בשנה האחרונה אני מעריך את היכולת להחליף מודולים, ואת האופציות האפשריות להוספת טלמטריה; זה לא היה בסל השיקולים שלי כשקניתי את האורורה שלי לפני שנתיים. אבל בת׳כלס, אני כמעט ולא מכיר אנשים שמשתמשים בפונקציות הטלמטריה שבשלט, גם לא בעלי אורורה 9; אולי מטיסים של דאוני שהייה? לfpv גם ככה הטלמטריה לשלט הרבה פחות פרקטית, מהצגת הנתונים על המסך באמצעות רכיב osd.
    ואם כבר בשמות עסקינן... פוטבה נשמע הרבה יותר טוב מאורורה
    אני מניח שזה היה בצחוק ... אתה משווה בין אלה מיתולוגית ל... רגע, מה זה בכלל ״פוטאבה״?
    סתם, השם זה באמת דיון אוף טופיק דבילי, להעשרת הזמן הפנוי
    נערך לאחרונה על ידי Friman; 21-09-2013 בשעה 20:08:47.
    Gil Friman

T-rex 600esp FBL
    רחפן f450 fpv
    MS Composite Swift II
    Hitec Aurora 9

תודה!
    68
    כניסות לבלוג
    3
    הוזכר
    1 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

שכחתי עוד נקודה אחת קטנה...

הפוטבה הרבה יותר אמין מהאורורה.
    לא סתם מטיסים מקצוענים וחילות אוויר משתמשים רובם ככולם בפוטבה

Sent from my GT-I9500 using Tapatalk 2
    FUTABA 9CAP

Bixler 1, Apprentice, Super frontier - OS, Xeno - Flying wing, Canary - Glider, Yak55 - 3D, Yak54 carbon z - 3D, Butterfly - Kappa, Mini F22 - 50mm EFD, Corsair - parkzone, Habu EDF - Parkzone, Mugi, Walkera QR X 400, BlackHorse Models - Blade, ZMR250 FPV

תודה!
    0
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

אני לא יודע מה תבחר בסוף ...
    אבל הבחירה הנכונה היא פוטאבה (נקודה)בגלל ה אמינות,אמינות ושוב אמינות
    עכשיו תראה מה מצב המזומנים ולפי זה תבחר את כמות הערוצים ה 7 מומלץ ה 8 יותר מומלץ יש אופציה בשלטי 8 ערוצים להוציא 14 ערוצים

יכול להיות שהתפריט טיפה מסובך (לא כל כך מסכים עם זה אבל נגיד ש...) אבל עדיף להסתבך קצת עם התפריט על הקרקע מאשר עם איבודי תקשורת כשהטיסן באוויר .
    יש לי טיסן קטן בלב והוא עושה לי מנגינות...

תודה!
    1
    הודה 3 פעמים ב 3 הודעות
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

תודה רבה על תגובותיכםאני אלך על ה6j עקב מגבלה תקציבית ושלט מספיק טוב להתחלה הן מבחינת איכות שידור והן מבחינת הפלסטיקה

תודה!
    56
    הודה 761 פעמים ב 594 הודעות
    הוזכר
    2 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

הפוטאבה 6J זה שלט נוראי, רק הסינים הזולים יותר גרועים ממנו. אתה תתחרט על הקניה הזאת אחרי שעתיים של נסיון מימוש.
    האורורה נוח יותר מכל פוטאבה שגם הדגמים היקרים הם עם מימשק משתמש סיזיפי עד כדי חוסר אפשרות למימוש כל תכונותיו
    לעומת זאת הפוטאבה אמין יותר מכל אורורה. מבין שלטי היוקרה הוא היחיד שראיתי בו יותר מידי כשלים ולא רק של המסך מגע, אלא גם של אבדן תקשורת במרחקים קצרים ביותר של כמה עשרות מטרים.
    אבל מבחינתי זו נבלה וזו טריפה, אתה יכול לקבל את כל העולמות בJR : גם מימשק משתמש הכי נוח שקיים וגם אמינות מוחלטת כמו בפוטאבה.
    ולJR יש דגמים זולים כמו הXG6 למשל שאפילו שאני לא מת עליו הוא עולה בעשרות מונים על הפוטאבה 6J וכנראה במחיר דומה (לא בדקתי את המחירים של שניהם).
    עדיף לך מכל בחינה להשקיע ב XG7 . המחר 250$ ואתה מקבל שלט מהשורה הראשונה ללא שום פשרה בשום פרמטר
    בניית טיסנים והדרכת בנייה והטסה הטסה למתחילים בכל גיל.
    יעוץ טלפוני חינם
    ריכוז מידע. כאן תמצא תשובות להמון שאלות:
    http://www.efly.co.il/forums/showthr...%E9-%F2%E5%E3%
    עודד- 0525-454380 (לא לשלוח SMS, עונה רק לשיחות )
    https://www.facebook.com/profile.php?id=100007080663110

תודה!
    48
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

ציטוט נכתב במקור על ידי wind556 צפיה בהודעה
    הפוטאבה 6J זה שלט נוראי, רק הסינים הזולים יותר גרועים ממנו. אתה תתחרט על הקניה הזאת אחרי שעתיים של נסיון מימוש.
    האורורה נוח יותר מכל פוטאבה שגם הדגמים היקרים הם עם מימשק משתמש סיזיפי עד כדי חוסר אפשרות למימוש כל תכונותיו
    לעומת זאת הפוטאבה אמין יותר מכל אורורה. מבין שלטי היוקרה הוא היחיד שראיתי בו יותר מידי כשלים ולא רק של המסך מגע, אלא גם של אבדן תקשורת במרחקים קצרים ביותר של כמה עשרות מטרים.
    אבל מבחינתי זו נבלה וזו טריפה, אתה יכול לקבל את כל העולמות בJR : גם מימשק משתמש הכי נוח שקיים וגם אמינות מוחלטת כמו בפוטאבה.
    ולJR יש דגמים זולים כמו הXG6 למשל שאפילו שאני לא מת עליו הוא עולה בעשרות מונים על הפוטאבה 6J וכנראה במחיר דומה (לא בדקתי את המחירים של שניהם).
    עדיף לך מכל בחינה להשקיע ב XG7 . המחר 250$ ואתה מקבל שלט מהשורה הראשונה ללא שום פשרה בשום פרמטר
    She is a witch! Burn her! Burn!

---MAV
    Marc A Volovic
    marc@bard.org.il

תודה!
    68
    כניסות לבלוג
    3
    הוזכר
    1 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

:thumbup:

FUTABA 9CAP

מנחת הבית
    ארסוף
    תודה!
    907
    הודה 1,001 פעמים ב 648 הודעות
    כניסות לבלוג
    41
    הוזכר
    6 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

עיצה בחינם - לך לחנות או לשטח, תחזיק את השלטים השונים ביד, שחק קצת בתפריטים ואז תיקח את ההחלטה.

בלי להיות פסיכולוג ולעשות ניתוח או דוקטורט על הנושא, אבל שזה מגיע לשלט, זה נעשה אישי. אנשים יעדיפו להגן על ה-1000-2000 ש"ח רכישה שלהם מאשר לתת לך את העיצה הנכונה. יותר מזה, השמצה של שלטים אחרים מרוממת את השלט המדהים שלהם.
    גם אם טוענים שיש להם ניסיון "עשיר" ולכן שלהם המרצדס, יכול להיות שעבורם זה המצב ולא עבורך. מה שעבורם הדבר הכי אינטואיטיבי ונוח ובמחיר הכי אטראקיבי בשוק לא בהכרח יתאים לך.
    לא אוסיף על ניסיוני שלי, כי כמו שאמרתי הוא לא יהיה רלוונטי עבורך. יכול רק לציין שהוא בין השלטים המושמצים פה (ולא ע"י בעלי ניסיון עפ"י הבנתי) ואני עובד איתו שנתיים (וכך גם לפחות 7 מחבריי) ואף פעם (אף פעם!) לא חווינו בעיות. האם זה מדגם נכון? לא יודע להגיד, אבל זה הניסיון שלנו.
    אל תתרשם מדיעות נחרצות וכאלה שטוענים שהם בעלי הניסיון העשיר ביותר, לך תנסה, תשאל ותרגיש בעצמך. הם לא יהיו שם אחרי הקנייה להחזיר לך את הכסף כי קנית משהו שלא מתאים לך

תודה!
    88
    הודה 222 פעמים ב 158 הודעות
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

עודד - היתי אומר שקצת הגזמת...
    סייג לחכמה שתיקה!
    מנהל פורום אלפא , מאמרים וסקירות

תודה!
    68
    כניסות לבלוג
    3
    הוזכר
    1 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

ציטוט נכתב במקור על ידי guyst צפיה בהודעה
    עיצה בחינם - לך לחנות או לשטח, תחזיק את השלטים השונים ביד, שחק קצת בתפריטים ואז תיקח את ההחלטה.

בלי להיות פסיכולוג ולעשות ניתוח או דוקטורט על הנושא, אבל שזה מגיע לשלט, זה נעשה אישי. אנשים יעדיפו להגן על ה-1000-2000 ש"ח רכישה שלהם מאשר לתת לך את העיצה הנכונה. יותר מזה, השמצה של שלטים אחרים מרוממת את השלט המדהים שלהם.
    גם אם טוענים שיש להם ניסיון "עשיר" ולכן שלהם המרצדס, יכול להיות שעבורם זה המצב ולא עבורך. מה שעבורם הדבר הכי אינטואיטיבי ונוח ובמחיר הכי אטראקיבי בשוק לא בהכרח יתאים לך.
    לא מסכים איתך.
    כשאני נכנסתי לתחום - לא לפני הרבה זמן, לא היה לי שמץ של מושג מה אני מחפש, ובוודאי לא יכולתי לעבוד על סמך אינטואיציה.
    בן-אדם שנכנס לתחום חדש, מעדיף להוציא כמה שפחות כסף, כך שאם הוא מגלה שהתחום לא מעניין כמו שהוא חשב, לפחות, הוא לא זרק הרבה כסף לפח.
    כך גם אני חשבתי, וחבר טוב הכריח אותי לקנות פוטבה ולא ספקטרום dx6.
    ברור שאני מודה לו בדיעבד.

FUTABA 9CAP

תודה!
    462
    כניסות לבלוג
    1
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

לא מסכים איתך.
    כשאני נכנסתי לתחום - לא לפני הרבה זמן, לא היה לי שמץ של מושג מה אני מחפש, ובוודאי לא יכולתי לעבוד על סמך אינטואיציה.
    בן-אדם שנכנס לתחום חדש, מעדיף להוציא כמה שפחות כסף, כך שאם הוא מגלה שהתחום לא מעניין כמו שהוא חשב, לפחות, הוא לא זרק הרבה כסף לפח.
    כך גם אני חשבתי, וחבר טוב הכריח אותי לקנות פוטבה ולא ספקטרום dx6.
    ברור שאני מודה לו בדיעבד.

נראה לי שמה שטוען גיא, זה שגם אם החבר היה מכריח אותך לקנות ספקטרום ולא פוטאבה, רוב הסיכויים שהיית מודה לו בדיעבד. אני קניתי אורורה 9 בגלל גיא (הוא בטח אפילו לא יודע), אייל שפירא ועוד כמה משתמשים מרוצים שהמליצו והערכתי את דעתם, ואני מודה להם גם כן על ההמלצה. ועדיין אני לא פוסל שאם הייתי מתרגל לפוטאבה או לספקטרום גם הייתי מרוצה.
    ת׳כלס, אני כמעט לא מכיר מישהו שיצא לי לשמוע אותו ממליץ כנגד השלט שיש לו בבית. כולל כמה אנשים שבוודאות ריסקו כלים בגלל בעיות עם השלטים שלהם, ועדיין דבקים בהם ואוהבים אותם.
    נערך לאחרונה על ידי Friman; 22-09-2013 בשעה 19:02:52.
    Gil Friman

T-rex 600esp FBL
    רחפן f450 fpv
    MS Composite Swift II
    Hitec Aurora 9

25. המשתמשים 2 הודו ל Friman על הודעתו:

guyst (22-09-2013),offer (24-09-2013)

תודה!
    37
    הודה 155 פעמים ב 130 הודעות
    כניסות לבלוג
    2
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

מת על דיוני שלטים...
    יש לי אורורה שניה כבר..עובדת מעולה. הראשונה אחרי שנה זימברה אותי קשות באופנים מחשלים שבא לי לנשק אותה..לקח עוד שנה להבין מה קרה. כנראה פאקים של הוצעות ראשונות.
    הטסתי תחת להבות השמש, וגשמים (סופות!!!!) כבדים. הייתי צריך לפרק אותה ולייבש עם מייבש שער את הכל.
    עובדת בינתיים נהדר. סטיקים נהדרים כפתורים במקום הנכון.
    לא אמליץ עליה.
    אומר פוטאבה.
    נקודה.

עמוד 1 מתוך 2 12 אחרוןאחרון

נושאים דומים

1. [עזרה!] עזרה בתיכנון שלט פוטבה 10 לטיסן עם מקלט 12 ערוצים
    על ידי ybarak בפורום פורום רדיו ואלקטרוניקה
    תגובות: 0
    הודעה אחרונה: 25-12-2012, 11:14:35
  2. צפון הייטק אורורה 9
    על ידי Barvze X100 בפורום רדיו, אלקטרוניקה וציוד נלווה
    תגובות: 0