שמות משתמשים לתיוג

מציג תוצאות 1 עד 1 מתוך 1

נושא: מספר שאלות לגבי ייבוא של מגנים לסמארטפונים לישראל מסין

תודה!
    0
    הודה 0 פעמים ב 0 הודעות
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

Unhappy מספר שאלות לגבי ייבוא של מגנים לסמארטפונים לישראל מסין

היי לכולם,
    אני רוצה לפתוח אתר שמוכר אונליין במחירים זולים מאוד אביזרים לסמארטפונים שאני מזמין מחו״ל.
    ואני תקוע עם לא מעט בעיות שהייתי שמח לתשובות ועזרה לגביהם.

שאלה ראשונה לגבי המשלוח, המוצרים שאני מזמין כוללים לוגו של איזה חברה שנקראת Slim armor, לא משהו מוכר בישראל בכלל, אבל עדיין המוכר הסיני אמר שרק דרכם הוא יכול לשלוח אליי את המוצרים ושאף חברה אחרת לא תאפשר לו לשלוח מוצרים עם לוגו לישראל.

הבעיה החמורה פה היא שהמחיר של ה110 מגנים שהזמנתי הוא 150$, והמחיר של המשלוח 290$ דרך DHL.
    וזה מטורף, תכננתי להוציא 1500 שקל על כמות ענקית של מגנים, אבל זה צימצם לי מ500 מגנים ל110 מגנים.

השאלה שלי היא האם יש דרך לשלוח את המוצרים עם מישהו שגם ככה מייבא מסין, בטוח יש לא מעט יבואנים בארץ שיסכימו בתמורה לסכום של 300-400 שקל להביא לי חבילה של 80 קילו עם 500 מגנים לישראל, לא?

אם כן - אתם מכירים מישהו כזה? אולי אחד מהאנשים פה? אולי יש חברה שמעבירה בקונטנר במחירים זולים? משהו אמין אבל.. זאת הפעם הראשונה שלי..

שאלה נוספת, אני בן 17.5, אצטרך לשלם מכס ומע״מ וכו׳? אם כן כמה?
    המוכר בסין אמר שירשום לי סכום לא אמיתי בקבלה כדי להוריד את המכס פה. זה חוקי? אם לא - יעלו על זה?
    אני רוצה להיות הכי בסדר שאפשר אבל דברים מסויימים לא מאפשרים לי, הבעיה העיקרית שלי היא המשלוח לארץ..

אין עוד אופציות? אולי מישהו שנמצא בסין ויכול להביא את זה איתו לארץ? שוב, אם אני עושה משלוח בDHL אני מקבל ב150$ על החבילה + 290$ למשלוח - רק 110 מגנים.

המשלוח הורס לי את הכל ומכפיל את המחיר בטירוף, ואני ממש רוצה לקבל את כל ה500 מגנים שרציתי להזמין ולא רק 110.
    ובלי המשלוח הזה זה גם היה יכול להתגשם ב1400 שקל בלבד.

לגבי המכס וכו׳.. יש לי מספ מכס HS CODE - שנתן לי המוכר לבדוק בארץ כמה אצטרך לשלם עליו, הבעיה שבאתר זה לא מוצא כלום, מה אפשר לעשות?

תודה רבה לכל מי שעונה ועוזר. אני חייב לסגור איתו את העסקה כבר כי הוא חושב שאני לא אמין כבר..(ובצדק אולי)..

אריאל
    נערך לאחרונה על ידי Ariel_hatav; 03-12-2013 בשעה 16:08:43.

נושאים דומים

1. [שאלה] מספר שאלות לגבי שלבים בבניית דאון
    על ידי assafm25 בפורום פורום דאונים וטיסנים חשמליים
    תגובות: 7
    הודעה אחרונה: 05-06-2013, 13:12:25
  2. [דיון] ייבוא קבוצתי ישיר של סוללות ליפו מסין
    על ידי Friman בפורום פורום מסוקים חשמליים
    תגובות: 12
    הודעה אחרונה: 22-07-2012, 22:28:15
  3. תגובות: 3
    הודעה אחרונה: 24-10-2011, 00:27:52
  4. מספר שאלות לגבי ה9x