שמות משתמשים לתיוג

עמוד 3 מתוך 11 ראשוןראשון 12345 ... אחרוןאחרון
מציג תוצאות 51 עד 75 מתוך 265

נושא: הסיני מתחיל לפקשש - בעיה בשליחת הזמנות

תודה!
    665
    הודה 442 פעמים ב 327 הודעות
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

ברירת מחדל תגובה: הסיני מתחיל לפקשש - בעיה בשליחת הזמנות

ציטוט נכתב במקור על ידי guymeg צפיה בהודעה
    ממש לא, פניתי לפייפאל במייל שהחבילה הגיעה והם אמרו לי לדבר עם המוכר. שלחתי מייל לסיני והם שלחו לי בקשת תשלום על המוצרים לבד, הם התנצלו וכביכול פיצו אותי במחיר המשלוח - אין מצב שאעשוק אותם, להבא תשאל לפני שאתה מעלה השערות וספקולציות לא נכונות.

עכשיו המצב שונה לגמרי - כבר לא מדובר בדואר הונג-קונג או סינגפור, מדובר בדואר פיג'י שבמקרה הטוב החבילה מגיעה אליהם אחרי חודש, החבילה מגיעה לארץ אחרי עוד שבועיים ורק אחרי 10-13 יום דואר ישראל נזכרים שיש אצלם חבילה שלך ומזמנים אותך לבוא לקחת.

שים לב שאני פתחתי את השרשור הזה - תקרא אותו מההתחלה ותבין שזו לא הפעם הראשונה שלי שאני נתקל בזה ואני לא היחיד...
    טוב.. אז שחר קצת הגזים.. אתה פותח דיספיוט אחרי 30 יום מתוך כוונה לקבל כפיצוי את עלות המשלוח ולא מתוך כוונה לקבל את כל הכסף בחזרה וגם להחזיק בסחורה.
    הרי בתחילת השירושר אתה רושם שיש לך יותר מ 100 הזמנות מהסיני (קצת יותר ממני) ובטח כל ההזמנות הגיעו בסופו של דבר... אף פעם לא הלכה לך לאיבוד חבילה.
    וגם יש לך כבר ניסיון עם דואר פיג'י - והחבילות מגיעות אחרי 30-50 יום ..

זאת אומרת שפתיחת דיספיוט ביום ה43 והחמרה ביום ה 62 , לא מתאימה לך כי אתה מאמין שהחבילת תגיע לפני זה... ולכן אתה פותח ביום ה 30 ומתכוון להחמיר ביום ה 45...

מה אתה רוצה להשיג? שהסיני יבטל את המשלוחים לישראל דרך פיגי'? שמחיר משלוח סוללות יעלה שוב ל40 דולר?
    כולה 10-20 יום יותר מהמשלוח שהיה דרך הונג קונג.. מה הביג דיל?

2. המשתמשים הבאים אמרו תודה לאננס על הודעתו:

AmitB (25-01-2014)

תודה!
    66
    הודה 71 פעמים ב 64 הודעות
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

ציטוט נכתב במקור על ידי אננס צפיה בהודעה
    טוב.. אז שחר קצת הגזים.. אתה פותח דיספיוט אחרי 30 יום מתוך כוונה לקבל כפיצוי את עלות המשלוח ולא מתוך כוונה לקבל את כל הכסף בחזרה וגם להחזיק בסחורה.
    הרי בתחילת השירושר אתה רושם שיש לך יותר מ 100 הזמנות מהסיני (קצת יותר ממני) ובטח כל ההזמנות הגיעו בסופו של דבר... אף פעם לא הלכה לך לאיבוד חבילה.
    וגם יש לך כבר ניסיון עם דואר פיג'י - והחבילות מגיעות אחרי 30-50 יום ..

זאת אומרת שפתיחת דיספיוט ביום ה43 והחמרה ביום ה 62 , לא מתאימה לך כי אתה מאמין שהחבילת תגיע לפני זה... ולכן אתה פותח ביום ה 30 ומתכוון להחמיר ביום ה 45...

מה אתה רוצה להשיג? שהסיני יבטל את המשלוחים לישראל דרך פיגי'? שמחיר משלוח סוללות יעלה שוב ל40 דולר?
    כולה 10-20 יום יותר מהמשלוח שהיה דרך הונג קונג.. מה הביג דיל?
    הייתה לי תשובה באמת יפה לתת לכם פה, אבל פשוט אין לי כוח להתחיל לפרט על הסיבות שלי.

כן - 4 חבילות מהן לא הגיעו אלי במשך השנים, אחד מהם של טיסן בשווי 400 דולר.
    לא - אני לא פותח דיספיוט כדי שיחיזירו לי את עלות המשלוח - אני פותח אותו כדי שמקרים כמו שקרו לי לא יחזרו לי.
    וכן - המוכר הזה שם עלינו פס, אני באמת לא אוהב ששמים עלי פס. שילמתי על משלוח ספציפי וקיבלתי משלוח עם 20 יום יותר לחכות - זו לא הייתה המטרה שלי.
    נערך לאחרונה על ידי guymeg; 25-01-2014 בשעה 16:06:18.
    רוצה להיכנס לתחום הרחפנים וה FPV ולא יודע מאיפה להתחיל?
    שלח הודעה פרטית, תצא עם כל הידע שתצטרך

בניית רחפנים בהתאמה אישית ומכירת סטים מלאים למתחילים ומתקדמים.
    בניית תחנות קרקע (FPV וצילום) מקצועיות לכל הרמות.

תודה!
    168
    הודה 167 פעמים ב 126 הודעות
    כניסות לבלוג
    2
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

אם אתה מתעצבן על הסיני עקב השינויים האחרונים אז כלקוח אתה אמור להפסיק להזמין ממנו. כמו שאני רואה את ההתנהלות שלך, מישהו בפייפאל הולך לראות שזה מוזר שאתה פותח תיק על רמאות (זה המשמעות של דיספיוט במקור) אבל עדיין ממשיך להזמין ממנו כאילו עסקים כרגיל.

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk
    ושיהיה לכולנו רק טוב

תודה!
    66
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

ציטוט נכתב במקור על ידי Flying_student צפיה בהודעה
    אם אתה מתעצבן על הסיני עקב השינויים האחרונים אז כלקוח אתה אמור להפסיק להזמין ממנו. כמו שאני רואה את ההתנהלות שלך, מישהו בפייפאל הולך לראות שזה מוזר שאתה פותח תיק על רמאות (זה המשמעות של דיספיוט במקור) אבל עדיין ממשיך להזמין ממנו כאילו עסקים כרגיל.

יש לך אתר טוב להציע להזמין ממנו במחירים כאלו? בזמינות חלקים כזו אבל עם משלוח יותר אמין? אני פתוח להצעות.

מנחת הבית
    מנחת גדי
    תודה!
    158
    הודה 40 פעמים ב 33 הודעות
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

אם דיספיוט או בלי דיספיוט אינני מבין את החברים כאן, אין שום דבר לא תקין בלצפות ממישהו שמוכר לך מוצרים האינטרנט לקבל שרות,
    זה לא מוגזם, אתם מקבלים כל שינוי שהסיני עושה כתורה מסיני , מותר לכם ואף רצוי לשלוח לסיני (שרות לקוחות)מכתב תלונה על זה שאתם רוצים זמני משלוח מהירים וסבירים יותר,
    זה אפשרי ,אני ואתם מקבלים הרבה מוצרים מאיביי בזמן משלוח של עד שלושה שבועות מכסימום,
    אז תכתבו מכתביי תלונה, אתם משלמים זול ואין סיבה להתפשר , ותבקשו לא לשלוח דרך פיגי ,מוצרים שאינם סוללות,
    וכן, אני כבר כתבתי מכתב תלונה לשרות לקוחות.
    איתן.

7. המשתמשים הבאים אמרו תודה לeitanbin על הודעתו:

guymeg (25-01-2014)

תודה!
    665
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

אני גם לא מבין אותם...
    זה הסיני ... הפורום הזה מלא בתלונות על שירות לקוחות דפוק שלו. נכון הוא חוסך ומחזיק נציגי שירות דפוקים
    כולם יודעים שהשירות דפוק... אבל המוצרים זולים חלקם איכותיים ובסוף מגיעים..
    אז אם אתם רוצים שירות לקחות תזמינו ממקום אחר ותשלמו יותר,
    זה הסיני וככל שתשלימו עם זה יהיה לכם יותר קל בחיים.

וגם כמה שהשירות דפוק, עדיין הסיני הזה מחזיר כסף גם על מוצרים שמתקלקלים לאחר 11 חודש (מניסיון)
    מחזיר כסף על מוצרים תקולים DOA , רק על פי סרטון שמוכיח את זה..
    וגם גיא כותב שהשירות הדפוק הזה הציע לשלם רק על המוצרים והוריד את מחיר המשלוח לאחר שהחבילה הגיעה באיחור....

אז מה בדיוק אתם רוצים , שהוא יגייס אנשים יקרים יותר , שהוא יתחיל לשלוח דרך חברת דואר יקרות יותר...
    ואז מה .. יעלה את המחירים קצת ?

מנחת הבית
    שומרת
    תודה!
    2
    הודה 291 פעמים ב 241 הודעות
    הוזכר
    1 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

מרוב טוב אנשים מאבדים את הצפון. כך על כל פנים זה נראה לי. ישנו ספק שמוכר ציוד לתחביב במחירי מציאה. כולם נהנים, אבל (אחדים, לפחות) לא מוותרים על הקיטורים.
    ברור לכל מי שמזמין סחורה בחו"ל שהמשלוח לוקח זמן. רוב העיכוב אינו תלוי בספק אלא במערכת ההובלה (דואר מקומי, תחבורה אוירית, מכס, דואר ישראל).
    כשאני עורך הזמנה, ברור לי שהיא תגיע בעוד כ-4 שבועות. אם מגיעה קודם, אני שמח. אם מאחרת, אני ממתין בסבלנות. מעולם לא פתחתי דספיוט, מעולם לא נעלמה לי חבילה בדרך. והיו גם חבילות בודדות שהגיעו באיחור ממש רב.

10. המשתמשים 2 הודו ל flatspin על הודעתו:

אננס (25-01-2014),guyst (27-01-2014)

תודה!
    2
    הודה 9 פעמים ב 7 הודעות
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

אכן כן הסיני התחיל לפקשש ובגדול...
    במהלך חודש דצמבר ביצעתי הזמנה שמיד נקלטה ושולמה, יום למחרת קיבלתי מייל שההזמנה נקלטה ונארזה ותשלח אליי בהקדם.
    לאחר כשבועיים שמתי לב באתר שההזמנה שלי טרם נשלחה, פניתי לשירות של הובי קינג ושם נאמר לי שבתוך 24 שעות ההזמנה תישלח.
    גם לאחר כמעט חודש של התכתבויות ותלונות למחלקת השירות ההזמנה לא נשלחה.
    לבסוף נואשתי וביקשתי לבטל את ההזמנה ולהשיב לי את כספי וגם כאן נתקלתי בערימת קשיים ושקרים מצידם.
    לבסוף ורק לאחר מעורבות של פייפאל הוחזר לי כספי וההזמנה בוטלה.
    ולמרות הכל אני רוצה לציין כי עד כה לא היו שום בעיות בעבר וכל ההזמנות נשלחו והגיעו ליעדן,אני מקווה שיתעוררו שם וילמדו להפיק לקחים להסיק מסקנות ולשפר את השירות.

תודה!
    182
    הודה 16 פעמים ב 16 הודעות
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

אני כתבתי לשירות הלקוחות שאני רוצה שישלחו לי דרך הונג קונג או סינגפור
    הם התעלמו מהבקשה הזאת וענו לשאלות אחרות....שלחתי שוב את השאלה ולא קיבלתי תשובה...

מנחת הבית
    שומרת
    תודה!
    2
    הוזכר
    1 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

נניח לרגע שאני סיני ואני צריך לשלוח חבילה לכאן או לשם. יש לי סידור עם חברת משלוחים מסוימת (דואר או אחר). הלקוח יכול לבקש ממני לבצע משלוח באמצעות חב' משלוחים או דואר מסוימים, אבל איננו יכול להכתיב. אם אין לי הסדר משלוח עם מי שהלקוח מבקש, לא אשלח דרכו. מכסימום לא תבוצע ההזמנה.
    כפי שפני הדברים נראים לי, ספק בסדר גודל של הסיני, השולח מאות וגם אלפי משלוחים ביום לא יכול להתעסק ברצונות פרטניים של פלוני ואלמוני, אם הם חורגים מהנוהלים בחברתו.
    לי אישית לא משנה כלל באמצעות מי המשלוח יגיע, ובלבד שיגיע מתי שהוא.

14. המשתמשים הבאים אמרו תודה לflatspin על הודעתו:

אננס (26-01-2014)

תודה!
    665
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

לכל מי שזיכרוני קצר, אזכיר קצת מה קרה ברבעון האחרון שנה שעברה.

הסיני כרגיל קיבל הזמנות הכוללות סוללות מכל העולם, חייב את הלקוחות לפי עלות המשלוח לפי ההסכם שהיה לו עם דואר הונג קונג.
    ואז לאחר שהחבילות כבר הועברו לדואר הונג קונג , חברת הדואר החזירה לסיני את כל החבילות החסרה וסרבה לשלוח אותם.
    הסיני שכבר התחייב ללקוחותיו לקח על עצמו את העלויות ושלח לכולם את החבילות בפדקס.

לאחר כמה חודשים התבשרנו שחזרו המחירים הזולים למשלוח סוללות, לרגע שמחנו אבל גילנו שכנראה הסיני חתם על הסכם עם דואר פיג'י שהוא יעביר דרכו את כל החבילות
    עד משקל של 2 ק"ג.
    אני מבין את הסיני שכעת הוא מסרב לעבוד עם דואר הונג קונג - אולי הוא אפילו בתהליכי תביעות מולם לגבי ההפסדים שנגרמו לו..
    נכון זה קצת יותר איטי אבל החבילות מגיעות בסופו של דבר ,
    האם יש מישהו שלא קיבל חבילה מפיג'י כלל? אני מתכוון שמעל 60 יום ?

מי שלא רוצה פיג'י שלא יזמין סוללות מהסיני (או שיזמין ויבקש פדקס), ויעשה חבילות מעל 2 ק"ג (משלוח קצת יקר יותר אבל מגיע מהר יותר - סינגפור)

תודה!
    182
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

ציטוט נכתב במקור על ידי flatspin צפיה בהודעה
    נניח לרגע שאני סיני ואני צריך לשלוח חבילה לכאן או לשם. יש לי סידור עם חברת משלוחים מסוימת (דואר או אחר). הלקוח יכול לבקש ממני לבצע משלוח באמצעות חב' משלוחים או דואר מסוימים, אבל איננו יכול להכתיב. אם אין לי הסדר משלוח עם מי שהלקוח מבקש, לא אשלח דרכו. מכסימום לא תבוצע ההזמנה.
    כפי שפני הדברים נראים לי, ספק בסדר גודל של הסיני, השולח מאות וגם אלפי משלוחים ביום לא יכול להתעסק ברצונות פרטניים של פלוני ואלמוני, אם הם חורגים מהנוהלים בחברתו.
    אני לא מצפה שישלח כל חבילה בדואר אחר... אבל עד לפני חודש הוא שלח (לא ליפו) והמשלוח הגיע אחרי 21 יום...שיכתוב שב- 10 דולר יקח 50 יום
    15 דולר 21 יום וכל אחד יחליט מה הוא מעדיף, בנוסף יש אנשים שכותבים שגם ה- EMS ממש לא מהיר אז קרה משהו בחודש האחרון.

תודה!
    4
    הודה 45 פעמים ב 42 הודעות
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

לא יודע מה אצל כולם, אבל אצלי וראיתי כאן עוד בחור עם אותה הבעיה.
    הבעיה כלל לא אצל הסיני או דואר פיג'י, אלא דואר ישראל\משהו בדרך.
    ביצעתי הזמנה ב25.12, ב27 נרשם לי שנשלח, ב30 קיבלתי מספר מעקב ואת ההבטחה הידוע ל8 ימים.
    לפי אתר דואר פיג'י, החבילה כבר בת"א יפו מאז ה16.1, כלומר כ15 ימי עבודה מיום ההזמנה.
    סביר ביותר.

הבעיה היא שעד היום לחבילה אין זכר...
    ככה שענין העיקוב הוא לא רק באשמת הסיני, כנראה שגם המכס או גורם אחר בדרך שם רגליים בשיטת שילוח הזו.

תודה!
    66
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

באמת?
    כי הלקוח כן מכתיב לסיני מה לעשות - למה? כי יש לו כמה אפשרויות משלוח. נקודה.
    אם אני אבחר בEMS אז הוא ישלח בEMS כי הוא מרוויח פה (נוח לו), אבל שאני אבחר בדואר הונג קונג או סינגפור הוא יבחר בפיג'י כי יותר זול ונוח לו? אז מה עניין בחירת אפשרות המשלוח הזו? אם אצל הסיני יש לדואר פיג'י 4 שמות - שלא חשוב מה תבחר החבילה תישלח אך ורק לשם - אז זו רמאות לשמה!
    נערך לאחרונה על ידי guymeg; 26-01-2014 בשעה 19:31:18.

תודה!
    168
    כניסות לבלוג
    2
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

באמת?
    אם אני אבחר בEMS אז הוא ישלח בEMS כי הוא מרוויח פה (נוח לו), אבל שאני אבחר בדואר הונג קונג או סינגפור הוא יבחר בפיג'י כי יותר זול ונוח לו? אז מה עניין בחירת אפשרות המשלוח הזו? אם אצל הסיני יש לדואר פיג'י 4 שמות - שלא חשוב מה תבחר החבילה תישלח אך ורק לשם - אז זו רמאות לשמה!
    זה לא ארבע שמות, זה סוגי משלוח, כמו שלדואר ישראל יש דואר רגיל, רשום, אוויר ו-EMS. אתה מתלהם במהירות...
    ושיהיה לכולנו רק טוב

תודה!
    1
    הודה 0 פעמים ב 0 הודעות
    כניסות לבלוג
    5
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

רציתי לחזק את מה שכבר נאמר, אני כבר 4 שנים מזמין מהסיני, ועד לפני כ6 חודשים, המשלוחים יצאו בזמן וגם הגיעו בזמן סביר

מאז שהם עברו לפיגי (וקצת לפני הבלאגן עם הדואר בסינגפור), המשלוחים מגיעים באיחור ניכר, לא מעל 60 יום אם לוקחים את זמן המשלוח בפועל - אבל לוקחים הרבה יותר מבעבר

עיקר הבעיות שאני רואה:
    1) המשלוח לא יוצא כעבור 2-3 ימי עבודה אלא כשבוע, שבועיים אחרי ההזמנה, שבוע שעבר לקח להם שלושה שבועות להוציא את המשלוח - וזה לא מכיוון שזה סומן כ backorder ואז הייתי מבין, אלא משום סיבה ברורה - ששאלתי אותם הם אמרו שהם יבדקו - נעלמו ל4 ימים - ושחזרו אלי אמרו שזה בטיפול - ואז גררו את העניין עוד כ 4 ימים (הם נוטים לענות או בשני או בשישי, אף פעם לא באמצע השבוע) ולבסוף זה יצא, באיחור של 3 שבועות מתאריך ההזמנה (התשלום כמובן)

2) המשלוחים מגיעים באיחור רב, מופיעים באתר של Fiji כחבילות שהגיעו כאשר בפעול - לפי החותמת קבלה בישראל - הם לא הגיעו 2-3 שבועות אחרי שהם מופיעים ב Fiji כהגיעו

3) אין יכולת להתלונן על אי-הגעה - כי הם עוברים את סף הזמן מול PayPal - מענה ממושך ומקורטע עם התמיכה שלהם - שבעיקר מושכת זמן ונותנת תשובות שבלוניות (בטיפול, נבדוק, אני אחזור אליך וכו')

מסקנות (שלי):
    1) אם "אין ברירה" להזמין, ולחכות בסבלנות
    2) להבין שקשה לעבוד איתם ולהכיר בזה, אם זאת להמשיך לנדנד להם כשהם לא עונים, או המשלוח לא מגיע
    3) למצוא חלופות שאפשר - לא תמיד אפשר - אבל אם אפשר לנסות - כי איך נמצא פתרונות חלופיים אם לא ננסה מדי פעם אצל מישהו אחר?

נועם.

תודה!
    182
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

ציטוט נכתב במקור על ידי noam צפיה בהודעה
    רציתי לחזק את מה שכבר נאמר, אני כבר 4 שנים מזמין מהסיני, ועד לפני כ6 חודשים, המשלוחים יצאו בזמן וגם הגיעו בזמן סביר

מאז שהם עברו לפיגי (וקצת לפני הבלאגן עם הדואר בסינגפור), המשלוחים מגיעים באיחור ניכר, לא מעל 60 יום אם לוקחים את זמן המשלוח בפועל - אבל לוקחים הרבה יותר מבעבר

עיקר הבעיות שאני רואה:
    1) המשלוח לא יוצא כעבור 2-3 ימי עבודה אלא כשבוע, שבועיים אחרי ההזמנה, שבוע שעבר לקח להם שלושה שבועות להוציא את המשלוח - וזה לא מכיוון שזה סומן כ backorder ואז הייתי מבין, אלא משום סיבה ברורה - ששאלתי אותם הם אמרו שהם יבדקו - נעלמו ל4 ימים - ושחזרו אלי אמרו שזה בטיפול - ואז גררו את העניין עוד כ 4 ימים (הם נוטים לענות או בשני או בשישי, אף פעם לא באמצע השבוע) ולבסוף זה יצא, באיחור של 3 שבועות מתאריך ההזמנה (התשלום כמובן)

2) המשלוחים מגיעים באיחור רב, מופיעים באתר של Fiji כחבילות שהגיעו כאשר בפעול - לפי החותמת קבלה בישראל - הם לא הגיעו 2-3 שבועות אחרי שהם מופיעים ב Fiji כהגיעו

3) אין יכולת להתלונן על אי-הגעה - כי הם עוברים את סף הזמן מול PayPal - מענה ממושך ומקורטע עם התמיכה שלהם - שבעיקר מושכת זמן ונותנת תשובות שבלוניות (בטיפול, נבדוק, אני אחזור אליך וכו')

מסקנות (שלי):
    1) אם "אין ברירה" להזמין, ולחכות בסבלנות
    2) להבין שקשה לעבוד איתם ולהכיר בזה, אם זאת להמשיך לנדנד להם כשהם לא עונים, או המשלוח לא מגיע
    3) למצוא חלופות שאפשר - לא תמיד אפשר - אבל אם אפשר לנסות - כי איך נמצא פתרונות חלופיים אם לא ננסה מדי פעם אצל מישהו אחר?

נועם.
    בדיוק מה שקורה במשלוחים...

תודה!
    665
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

מסכן הסיני הזה... היה לי חבר שתמיד היה אומר "התכוון לטוב ויצא לו כמו תמיד "..
    יש עוד סינים וגם הם לא "בסדר"

הזמנה מDX - סוללות קטנות ב 3 דולר - הוזמנו ב 16/12 , נשלחו ללא מספר מעקב ועדיין לא הגיעו
    הזמנה מ ebay מוכר סיני קטן יחסית - הזמנה של פריט קטן 7 דולר +3 דולר משלוח - נשלח דרך דואר סין ב 20/12 עם מספר מעקב - יצא לישראל ב 25/12 ועדיין לא הגיע..

ככה שלא רק דואר פיג'י והסיני שלנו מפשלים.. גם מוכרים אחרים וחברות דואר אחרות ..

אין הרבה מה לעשות - אני עובד לפי הנוהל הזה:
    הזמנות יקרות לפתוח דיספיוט לאחר 42 יום - ואם לא מגיע אחר 18 יום נוספים אני מחמיר (עדיין לא יצא לי להחמיר )
    הזמנות זולות יחסית - אני מחכה בסבלנות , לא שווה לי בשביל 10 דולר הזמנה לייצר לי רשימת דספיוטים בפייפאל..
    אני מעדיף לשמור את הרקורד נקי בפייפאל - כך שאם הזמנה יקרה של 100$ ומעלה לא תגיע הטיפול של פייפאל יהיה חלק יותר..

23. המשתמשים הבאים אמרו תודה לאננס על הודעתו:

Flying_student (27-01-2014)

תודה!
    168
    כניסות לבלוג
    2
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

הזמנה מDX - סוללות קטנות ב 3 דולר - הוזמנו ב 16/12 , נשלחו ללא מספר מעקב ועדיין לא הגיעו
    הזמנה מ ebay מוכר סיני קטן יחסית - הזמנה של פריט קטן 7 דולר +3 דולר משלוח - נשלח דרך דואר סין ב 20/12 עם מספר מעקב - יצא לישראל ב 25/12 ועדיין לא הגיע..

הזמנות יקרות לפתוח דיספיוט לאחר 42 יום - ואם לא מגיע אחר 18 יום נוספים אני מחמיר (עדיין לא יצא לי להחמיר )
    הזמנות זולות יחסית - אני מחכה בסבלנות , לא שווה לי בשביל 10 דולר הזמנה לייצר לי רשימת דספיוטים בפייפאל..
    אני מעדיף לשמור את הרקורד נקי בפייפאל - כך שאם הזמנה יקרה של 100$ ומעלה לא תגיע הטיפול של פייפאל יהיה חלק יותר..
    סיכום יפה של הדברים, במיוחד המשפט האחרון.

ושיהיה לכולנו רק טוב

25. המשתמשים הבאים אמרו תודה לFlying_student על הודעתו:

אננס (27-01-2014)

מנחת הבית
    שומרת
    תודה!
    2
    הוזכר
    1 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

באמת?
    כנראה לא ירדת לסוף דעתי. כתבתי במפורש שלסיני יש מספר אפשרויות משלוח, כש-EMS היא אחת מהן. לעומת זאת, למשלוח בדואר רגיל רשום, הוא לא מציין באמצעות איזה דואר הוא ישלח את החבילה, אלא רושם לאחר מעשה במספר המעקב. לא נראה לי שהוא יוכל לקבל ממך תכתיב לגבי משלוח רגיל בדואר פיג'י או סינגפור או אחר כלשהו. אבל בסופו של דבר, מה אכפת לך? הרי העיכוב ברובו מתרחש אחרי שהמוצר כבר יצא מחצרו של הסיני, וחלק לא מבוטל מעיכוב זה קורה פה בארצנו ישראל.
    כנראה זה אני, אבל לא הצלחתי להבין מדבריך היכן מסתתרת הרמאות עליה אתה מדבר.

מנחת הבית
    ארסוף
    תודה!
    907
    הודה 1,001 פעמים ב 648 הודעות
    כניסות לבלוג
    41
    הוזכר
    6 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

מרוב טוב אנשים מאבדים את הצפון. כך על כל פנים זה נראה לי. ישנו ספק שמוכר ציוד לתחביב במחירי מציאה. כולם נהנים, אבל (אחדים, לפחות) לא מוותרים על הקיטורים.
    ברור לכל מי שמזמין סחורה בחו"ל שהמשלוח לוקח זמן. רוב העיכוב אינו תלוי בספק אלא במערכת ההובלה (דואר מקומי, תחבורה אוירית, מכס, דואר ישראל).
    כשאני עורך הזמנה, ברור לי שהיא תגיע בעוד כ-4 שבועות. אם מגיעה קודם, אני שמח. אם מאחרת, אני ממתין בסבלנות. מעולם לא פתחתי דספיוט, מעולם לא נעלמה לי חבילה בדרך. והיו גם חבילות בודדות שהגיעו באיחור ממש רב.
    +1

יש כאלה כמה שירשורים בשנה של "הוצאת קיטור" ותיאור ה"סיני" בתארים שונים...
    אין הרבה אופציות למגוון האדיר של הסיני והמחירים. כל כמה חודשיים יש המאיימים שיעזבו אותו, ולתמיד! לא נראה לי שזה קורה
    בסה"כ, בניסיון של 3-4 שנים שקונה אצלו, תמיד הגיעו הדברים, באיכות המצופה ובשירות אחריות מאוד סביר לעומת אחרים. אני לא יכול להגיד את זה על מוכרים באיביי ששם לא הגיעו לי דברים.
    גם אצלי הזמנה שעשיתי לפני שבועיים, קיבלתי הודעה שרק אתמול יצאה... נסבול בשקט עד שהבקר המיוחל יגיע... (עניין של חיים או מוות)
    מי שממש בלחץ, כדאי להזמין מהמחסן באירופה, מגיע ב-EMS תוך שבוע ובעלויות סבירות.

28. המשתמשים הבאים אמרו תודה לguyst על הודעתו:

אננס (27-01-2014)

תודה!
    665
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

היום קיבלתי 3 חבילות...
    חבילה קטנה (3$) לא רשומה - נשלחה משום מה דרך דואר מלזיה - הוזמנה לפני כ 45 יום
    עוד חבילה קטנה (11$ ) דואר רשום דרך דואר סין מ ebay גם עברו כבר ה 45 יום
    חבילה מהסיני - הוזמנה ב 15/1 - חבילה של 3 ק"ג נשלחה דרך דואר סינגפור - הגיע תוך 15 יום...

נכון יש לי עוד 2 חבילות מהסיני שהוזמנו ב 1/1 ונשלחו דרך פיג'י ועדיין לא הגיעו.. אבל 15 יום לחבילה של דואר רשום רגיל מסין אין דברים כאלה..

מנחת הבית
    מנחת גדי
    תודה!
    158
    הודה 40 פעמים ב 33 הודעות
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

אמרתם שרק אנחנו הישראלים מקטרים על הסיני אז מסתבר שלא רק אנחנו
    מתוך שירשור קיטורים על הובי קינג מאתר RCGRUPS

http://www.rcgroups.com/forums/showt...003434&page=23

Could the HK representatives please explain why the shipping is routed through Fiji?

I just checked the location of Fiji and was pretty shocked when I see that its a solitude Island in the middle of the Pacific.

There must be tons of local shipping companies willing to sign a good deal with you considering the amounts you ship?

My guess is that its a matter of money, but waiting a month for a package is not acceptable, I order stuff from Asia through ebay on a weekly basis and those orders usually takes a maximum of two weeks to deliver.

And HK takes at least a week to pick, pack and ship an order, this is not helping, why is it taking so long?

Again, look at RC-Timer, as of now I have made 10 orders from them, all of them packed and shipped the same day I placed the order, and when selecting express delivery I Always have the package within three days.

תודה!
    665
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

מישהו קיבל לאחרונה חבילה מהסיני שנשלחה דרך פיגי'?
    אם כן אשמח אם תציינו תאריך הזמנה ותאריך הגעה..

אצלי יש 2 חבילות שהוזמנו ב 1/1 וב 2/1 ושניהם עדיין בדרך..

תודה!
    48
    הודה 87 פעמים ב 68 הודעות
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

3 ל 12 הגיע שבוע שעבר

Sent from my GT-I9100T using Tapatalk
    dror
    T rex 700 DFC / vbar / KDE 495
    gaui x4
    T rex 450 pro fbl
    quad

וכמה מעופפים מתחלפים
    DX 8

33. המשתמשים הבאים אמרו תודה לdror_z על הודעתו:

אננס (05-02-2014)

עמוד 3 מתוך 11 ראשוןראשון 12345 ... אחרוןאחרון

נושאים דומים

1. [חדשות] נראה שיש תזוזה בשליחת סוללות מהסיני
    על ידי פלוני בפורום פורום דאונים וטיסנים חשמליים
    תגובות: 11
    הודעה אחרונה: 22-10-2013, 12:36:59
  2. מתחיל להיות רציני הסיני הזה... EDF מאלומיניום
    על ידי guyst בפורום פורום דאונים וטיסנים חשמליים
    תגובות: 41
    הודעה אחרונה: 25-12-2010, 13:46:09
  3. [שאלה] לגבי הזמנות מחו"ל + מתחיל בתחום
    על ידי nf7020 בפורום פורום מסוקים חשמליים
    תגובות: 15
    הודעה אחרונה: 11-07-2010, 10:24:42
  4. מדיניות הסיני במשלוח 2 הזמנות בהפרש של ימים בודדים...
    על ידי nir בפורום פורום דאונים וטיסנים חשמליים
    תגובות: 5
    הודעה אחרונה: 14-11-2009, 06:20:43
  5. מדיניות הסיני במשלוח 2 הזמנות בהפרש של ימים בודדים...
    על ידי nir בפורום פורום מסוקים חשמליים
    תגובות: 3
    הודעה אחרונה: 13-11-2009, 21:00:35

הרשאות פרסום

• אין באפשרותך לפרסם נושאים חדשים
  • אין באפשרותך לפרסם תגובות
  • אין באפשרותך לצרף קבצים
  • אין באפשרותך לערוך את הודעותיך
  •