שמות משתמשים לתיוג

עמוד 6 מתוך 11 ראשוןראשון ... 45678 ... אחרוןאחרון
מציג תוצאות 126 עד 150 מתוך 265

נושא: הסיני מתחיל לפקשש - בעיה בשליחת הזמנות

תודה!
    66
    הודה 71 פעמים ב 64 הודעות
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

ברירת מחדל תגובה: הסיני מתחיל לפקשש - בעיה בשליחת הזמנות

ציטוט נכתב במקור על ידי אננס צפיה בהודעה
    זה לא מוזר, דואר פיג'י תקע להם את המערכת, הם מפוצצים בתלונות ולא מצליחים להתמודד עם זה, תוך זמן קצר הם מפסיקים לעבוד עם פיג'י. אבל לא בטוח שזה טוב לנו.
    הם יקפיצו את מחיר משלוח סוללות ל 40 דולר פדקס.. עד שימצאו פתרון אחר.
    אז מי שצריך סוללות לעוד חודשיים כדאי להזמין עכשיו שעדיין הם שולחים דרך פיגי'.

הודעה שהופיע לפני כמה ימים בשירות לקוחות.

We are currently experiencing high volume of queries, and orders through our ticketing system. Please expect a day or two delay in your responses. Rest assured that all queries are being attended to, and will be attended to. You may also login to our live chat support for your concerns.
    ממה שאתה אומר זה נראה שאנשים לא מודעים בכלל לאפשרות ההזמנה מהמחסן האירופאי.
    אני אישית מזמין סוללות רק(!) משם - אולי המחיר גבוה ב3-4 דולרים מהמחסן הבינלאומי שלהם, ומחיר המשלוח מתחיל מ25 דולר וכמובן שהמשלוח של BPOST נחשב EMS ככה שדואר ישראל מחייבים אותך 35 שקלים עמלת שחרור שכולל שליח עד לבית - אבל מבחינתי זה משתלם.
    כל הזמנה שלי משם היא לא פחות מ 200 דולר - לפחות 6-7 סוללות וציוד נלווה שזמין שם, ואם אין לי כמות כזו של ציוד להזמין - אני מצטרף או מארגן הזמנה עם כמה אנשים - בסופו של דבר זה יוצא יותר משתלם - וזמן ההגעה הוא בדיוק שבוע (המקסימום שקרה לי בהזמנה הזו הוא 8 ימים...).

אחרי כל הקטע עם דואר הונג קונג הסיני קיבל קצת שכל (אבל ממש קצת.. ע"ע דואר פיג'י...) ומילא את שאר המחסנים בכל הסוללות שיש במחסן הבינלאומי, והמלאי ענק(!). עוד לא נתקלתי בסוללה שהייתי צריך ולא הייתה במחסן האירופאי.
    רוצה להיכנס לתחום הרחפנים וה FPV ולא יודע מאיפה להתחיל?
    שלח הודעה פרטית, תצא עם כל הידע שתצטרך

בניית רחפנים בהתאמה אישית ומכירת סטים מלאים למתחילים ומתקדמים.
    בניית תחנות קרקע (FPV וצילום) מקצועיות לכל הרמות.

תודה!
    8
    הודה 192 פעמים ב 165 הודעות
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

ברירת מחדל Re: הסיני מתחיל לפקשש - בעיה בשליחת הזמנות

guymeg, חסכת לי כמה שאלות!

אני בדיוק תכננתי להזמין מהסיני (הזמנה ראשונה שלי) בימים הקרובים וראיתי את הבעיה של המשלוחים.
    אמרתי לעצמי אין סיכוי שאני אמתין חודשיים לקבלת החבילה!
    בדקתי עוד אפשרויות ואז עליתי על זה שיש מחסן בגרמניה והמשלוח נעשה דרך Bpost ובמחיר הגיוני סה"כ (26 דולר לכמעט שני קילו אם אני זוכר נכון) ובאמת תהיתי איך זה שכולם שולחים דרך פיג'י וסובלים בזמן שניתן להזמין דרך גרמניה ובתוספת נמוכה יחסית..

אז כודם כל אני שמח לראות שזה אפשרי!
    דבר שני, ראיתי שציינת שזה נחשב למשלוח EMS ולכן יש עמלה מסויימת (35 ש"ח זה סביר) אך האם זה גם גורר עלויות נוספות כתוצאה מכך?
    האם זה נעצר במכס ומחוייב בתשלום מע"מ לחבילות מעל 75$ ומכ"ס מעל 325$?
    אתה ציינת שאתה תמיד עושה הזמנות גדולות של יותר מ-200$, אני מניח שזה עקב כך שהמשקל נמוך ביחס לעלות השילוח?
    האם יוצא לך לשלם מע"מ על חבילות כאלו?
    אילו עוד הפתעות מצפות לי?

אגב, מה המחיר שהם מציינים על החבילה?
    הם מוכנים להיות "גמישים" בהצהרה?

תודה,
    אלון

תודה!
    39
    הודה 104 פעמים ב 96 הודעות
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

ברירת מחדל תגובה: Re: הסיני מתחיל לפקשש - בעיה בשליחת הזמנות

ציטוט נכתב במקור על ידי Alonjp צפיה בהודעה

אני בדיוק תכננתי להזמין מהסיני (הזמנה ראשונה שלי) בימים הקרובים וראיתי את הבעיה של המשלוחים.
    בדקתי עוד אפשרויות ואז עליתי על זה שיש מחסן בגרמניה והמשלוח נעשה דרך Bpost ובמחיר הגיוני סה"כ (26 דולר לכמעט שני קילו אם אני זוכר נכון) ובאמת תהיתי איך זה שכולם שולחים דרך פיג'י וסובלים בזמן שניתן להזמין דרך גרמניה ובתוספת נמוכה יחסית..

דבר שני, ראיתי שציינת שזה נחשב למשלוח EMS ולכן יש עמלה מסויימת (35 ש"ח זה סביר) אך האם זה גם גורר עלויות נוספות כתוצאה מכך?
    אתה ציינת שאתה תמיד עושה הזמנות גדולות של יותר מ-200$, אני מניח שזה עקב כך שהמשקל נמוך ביחס לעלות השילוח?

תודה,
    אלון
    אלון קח בחשבון שהזמנות ב ems יותר מועדות לבדיקה של המכס ואז שכח מה 35 ש"ח, כי אתה הולך לשלם מעבר למכס והמע"מ עוד עמלות רבות ומגוונות לגוף הנחמד שנקרא דואר ישראל ( ואני מדבר על מאות שקלים). שים לב שגם הצהרה "גמישה" נבדקת ביתר קפידה בעיקר חבילות גדולות... החיים זה לא תמיד שחור או לבן...

Sent from my GT-I9500 using Tapatalk

מנחת הבית
    מנחת גדי
    תודה!
    158
    הודה 40 פעמים ב 33 הודעות
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

בשביל סטטיסטיקת דואר פיגי כמו שאננס אמר,

הזמנה 27/12
    נשלח 2/1
    הגיע היום.

איתן

5. המשתמשים הבאים אמרו תודה לeitanbin על הודעתו:

אננס (18-02-2014)

תודה!
    8
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

ברירת מחדל Re: תגובה: Re: הסיני מתחיל לפקשש - בעיה בשליחת הזמנות

ציטוט נכתב במקור על ידי yuvalko צפיה בהודעה
    אלון קח בחשבון שהזמנות ב ems יותר מועדות לבדיקה של המכס ואז שכח מה 35 ש"ח, כי אתה הולך לשלם מעבר למכס והמע"מ עוד עמלות רבות ומגוונות לגוף הנחמד שנקרא דואר ישראל ( ואני מדבר על מאות שקלים). שים לב שגם הצהרה "גמישה" נבדקת ביתר קפידה בעיקר חבילות גדולות... החיים זה לא תמיד שחור או לבן...

אוקיי,

קראתי קצת יותר על הנושא והבנתי שאם אני נשאר בתחום של 75 דולר אז סה"כ משלמים תוספת של 35 ש"ח לדואר ישראל וזהו.
    האמת זו אופציה דיי טובה מאחר וההזמנה שלי אכן אמורה לעלות פחות מ-75 דולר (שתי סוללות 2S 6000mah).
    במקרה זה המשלוח מגיע מהר מאוד בהשוואה להזמנה מהמחסן הגלובאלי (הבנתי שתוך שבוע פלוס מינוס).

הבעיה היא שאני רוצה לרכוש גם מטען ואז ערך החבילה עובר את ה-75$.
    במקרה זה (בהנחה שהערך המוצהר אמיתי) אני נפרד מ-110 ש"ח לטובת עמלת שקר כולשהי ובנוסף משלם מע"מ.
    במצב כזה אולי עדיף לשלוח את החבילה דרך פיג'י ולהמתין חודש וחצי אך לא לשלם עוד מיסים ועמלות בסכום של 180 ש"ח במקרה שהערך המוצהר נמוך ולא עלו עליה במכס או רק מע"מ של 70 ש"ח אם כן עלו עליה (או שהערך המוצהר גבוה מ-75$).

אגב, הם מוכנים להצהיר על ערך נמוך מ-75$ (דבר אשר משפר את המזל )?

תודה!
    39
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

אם אתה לקוח זהב. לא בקניה הראשונית בכל מקרה

תודה!
    8
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

^
    לקוח זהב?! זה חדש לי..
    קצת חבל, זה מגביל אותי לרכישה של עד 75 דולר.
    חשבתי על סוללות של זיפי 7600mah לטרקסס אך זוג סוללות עובר בכמה דולרים בודדים את ה-75$.
    איך בכלל מבקשים מהם לשנות את הערך המוצהר על החבילה?
    עם מי יוצרים קשר?

תודה!
    168
    הודה 167 פעמים ב 126 הודעות
    כניסות לבלוג
    2
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

ציטוט נכתב במקור על ידי guymeg צפיה בהודעה
    ממה שאתה אומר זה נראה שאנשים לא מודעים בכלל לאפשרות ההזמנה מהמחסן האירופאי.
    אני אישית מזמין סוללות רק(!) משם - אולי המחיר גבוה ב3-4 דולרים מהמחסן הבינלאומי שלהם, ומחיר המשלוח מתחיל מ25 דולר וכמובן שהמשלוח של BPOST נחשב EMS ככה שדואר ישראל מחייבים אותך 35 שקלים עמלת שחרור שכולל שליח עד לבית - אבל מבחינתי זה משתלם.
    כל הזמנה שלי משם היא לא פחות מ 200 דולר - לפחות 6-7 סוללות וציוד נלווה שזמין שם, ואם אין לי כמות כזו של ציוד להזמין - אני מצטרף או מארגן הזמנה עם כמה אנשים - בסופו של דבר זה יוצא יותר משתלם - וזמן ההגעה הוא בדיוק שבוע (המקסימום שקרה לי בהזמנה הזו הוא 8 ימים...).

אחרי כל הקטע עם דואר הונג קונג הסיני קיבל קצת שכל (אבל ממש קצת.. ע"ע דואר פיג'י...) ומילא את שאר המחסנים בכל הסוללות שיש במחסן הבינלאומי, והמלאי ענק(!). עוד לא נתקלתי בסוללה שהייתי צריך ולא הייתה במחסן האירופאי.

תודה,
    אלון
    ^
    לקוח זהב?! זה חדש לי..
    קצת חבל, זה מגביל אותי לרכישה של עד 75 דולר.
    חשבתי על סוללות של זיפי 7600mah לטרקסס אך זוג סוללות עובר בכמה דולרים בודדים את ה-75$.
    איך בכלל מבקשים מהם לשנות את הערך המוצהר על החבילה?
    עם מי יוצרים קשר?
    בימים שמתלבשים על כל רכישות הטלפונים הסלולארים אחרי שהאנשים התרברבו בפורומים השונים כמה המכס טיפשים שהם לא עולים עליהם ועל זה ש"כדאי לנסות את המזל" אני חשבתי שאנשים פה יהיו יותר אינטלגנטים. עצוב
    ושיהיה לכולנו רק טוב

10. המשתמשים הבאים אמרו תודה לFlying_student על הודעתו:

אננס (18-02-2014)

תודה!
    66
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

ציטוט נכתב במקור על ידי Flying_student צפיה בהודעה
    בימים שמתלבשים על כל רכישות הטלפונים הסלולארים אחרי שהאנשים התרברבו בפורומים השונים כמה המכס טיפשים שהם לא עולים עליהם ועל זה ש"כדאי לנסות את המזל" אני חשבתי שאנשים פה יהיו יותר אינטלגנטים. עצוב
    אנחנו ממש מצטערים שאנחנו לא לרמתך. להבא נחשוב שוב אם להגיב בפורום שאתה מועד לקרוא בו..
    ולהבא - אם אין לך משהו חכם להגיד, אולי כדאי שתסתום את הפה.

אנשים היו טיפשים להתרברב על הפלאפונים - אני לא רואה שום דבר שקשור להתרברבות או רמאות בפוסטים האחרונים. כמו שאתה רואה - אלון שאל אם אפשר שהסיני יצהיר על מחיר שקרי - ולא ענו לו על זה..

אז כנראה שאתה נכלל איתנו יחד בקטגוריה של פחות אינטלגנטים. עצוב

תודה!
    18
    הודה 74 פעמים ב 58 הודעות
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

guymeg חוצפן מי אתה בכלל שתדבר ככה למישהו שתרם פה פי אלף ממה שאתה אי פעם תתרום!?
    שחר צודק וצריך לדעתי למחוק את כל הדיון הזה בשביל מה שניהיה ממנו
    ממש זה שחסר לי שיתחילו לחפש סוללות של הוביקינג במכס
    תומר

TBS Discovery Naza
    Multiplex Fun Cub
    VMar RV-4
    Axial SCX10 Jeep Rubicon
    Baja 5B SS
    Hitec Aurora 9 + Dragonlink UHF

Once upon a time:
    TREX-50O ESP , TREX-600PRO EFL, Ritewing Zephyr 2 FPV , AXN, Eflite T-34 Mentor , FMS P-51D Mustang, T-33 Mini EDF

13. המשתמשים הבאים אמרו תודה לT_A על הודעתו:

Flying_student (18-02-2014)

תודה!
    66
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

ציטוט נכתב במקור על ידי T_A צפיה בהודעה
    guymeg חוצפן מי אתה בכלל שתדבר ככה למישהו שתרם פה פי אלף ממה שאתה אי פעם תתרום!?
    שחר צודק וצריך לדעתי למחוק את כל הדיון הזה בשביל מה שניהיה ממנו
    ממש זה שחסר לי שיתחילו לחפש סוללות של הוביקינג במכס
    תומר היקר,
    אם שחר ירד לרמה כזו לדבר אל אנשים (למרות שיש בפורום חופש דיבור חופשי לכולם), והחליט שהוא נעלה יותר מכולנו ומחליט לכמת את האינטליגנציה של כולנו לנמוכה, אז אני מאמין שזכותי המלאה להגיב לו (שוב - חופש הביטוי תקף גם פה), ובמיוחד כשהוא מצטט אותי ואומר שאני מדבר על רמאות של המכס (ואגב, ההודעה שלי מצוטטת בהודעה שלו, ככה שאין לך שום סיבה לומר שערכתי אותה).
    אני מציע לשניכם שוב לקרוא את ההודעה שלי - אם יש שם אפילו שמץ או זכר לרמאות, הצהרת מחיר כוזבת או משהו בסגנון - אני אוריד בפניכם את הכובע, אבל אם אין - כדאי שתעשו שניכם חושבים ותתחילו להירגע.

אני לא מכיר אותך או את שחר, אבל אם יש לך בעיה - תתחיל להרגיע את הדיבור שלך חוצפן(!), אתה לא מכיר אותי ואני לא מכיר אותך - אז רד מהעץ ומהליקוקים לשחר הזה ותירגע.

ואגב, אני לא עושה תחרות תרומות עם אף אחד, זו לא המטרה שלי. אני לא מאמין שאני יורד לרמה של ילד בן 13 שחושב שהוא באיזה פורום אלוהים יודע מה.

את הדעה שלך אתה יכול לשמור בעצמך ולומר למנהלים בפרטי, ושים לב שגם המנהלים שותפים בדיון הזה - ככה שלמעשה אין שום סיבה שיורידו אותו. בנוסף - מה שחסר לך זה קצת כבוד עצמי ודעה, ולא שהמכס יתחילו לחפש סוללות.. התחלנו להיות גם מתנשאים אני רואה ולחפש ריבים עם אנשים שאתה לא מכיר...

חברים יקרים, אני מצטער על התגובה הנזעמת ושאני יורד לרמה כזו - אבל יש דברים שאי אפשר לעבור עליהם בשתיקה.
    נערך לאחרונה על ידי guymeg; 18-02-2014 בשעה 19:44:03.

תודה!
    665
    הודה 442 פעמים ב 327 הודעות
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

ציטוט נכתב במקור על ידי guymeg צפיה בהודעה
    תומר היקר,
    אם שחר ירד לרמה כזו לדבר אל אנשים (למרות שיש בפורום חופש דיבור חופשי לכולם), והחליט שהוא נעלה יותר מכולנו ומחליט לכמת את האינטליגנציה של כולנו לנמוכה, אז אני מאמין שזכותי המלאה להגיב לו (שוב - חופש הביטוי תקף גם פה), ובמיוחד כשהוא מצטט אותי ואומר שאני מדבר על רמאות של המכס (ואגב, ההודעה שלי מצוטטת בהודעה שלו, ככה שאין לך שום סיבה לומר שערכתי אותה).
    אני מציע לשניכם שוב לקרוא את ההודעה שלי - אם יש שם אפילו שמץ או זכר לרמאות, הצהרת מחיר כוזבת או משהו בסגנון - אני אוריד בפניכם את הכובע, אבל אם אין - כדאי שתעשו שניכם חושבים ותתחילו להירגע.

אני לא מכיר אותך או את שחר, אבל אם יש לך בעיה - תתחיל להרגיע את הדיבור שלך חוצפן(!), אתה לא מכיר אותי ואני לא מכיר אותך - אז רד מהעץ ומהליקוקים לשחר הזה ותירגע.

ואגב, אני לא עושה תחרות תרומות עם אף אחד, זו לא המטרה שלי. אני לא מאמין שאני יורד לרמה של ילד בן 13 שחושב שהוא באיזה פורום אלוהים יודע מה.

את הדעה שלך אתה יכול לשמור בעצמך ולומר למנהלים בפרטי, ושים לב שגם המנהלים שותפים בדיון הזה - ככה שלמעשה אין שום סיבה שיורידו אותו. בנוסף - מה שחסר לך זה קצת כבוד עצמי ודעה, ולא שהמכס יתחילו לחפש סוללות.. התחלנו להיות גם מתנשאים אני רואה ולחפש ריבים עם אנשים שאתה לא מכיר...

חברים יקרים, אני מצטער על התגובה הנזעמת ושאני יורד לרמה כזו - אבל יש דברים שאי אפשר לעבור עליהם בשתיקה.
    גיא, אני מתנצל מראש..

אבל התגובה שלך אולי לא קראה לרמאות ישירות אבל...
    התרברבת שאתה מזמין חבילות של 200$ מהמחסן באירופה ומשלם רק 35 ש"ח בארץ...

אז מי שמבין, מבין שאתה מרמה... ויותר גרוע מתחילים שלא מבינים עלולים להרכיב הזמנה מאירופה בהתלהבות של מתחיל להגיע לחבילות של 200$
    ולחטוף בארץ מע"מ של 36$ ועוד עמלות של 110 ש"ח שזה כמעט 60$ בגלל התגובה הלא מפורטת והמכשילה שלך..

אז ככה.. לכל המתחילים:
    חבילות שעלות המוצרים שלהם עד 75$ לא משלמים מע"מ או מכס כלל..
    75$-300$ משלמים רק מע"מ
    מעל 300$ שלא נדע משלמים גם מע"מ וגם מכס..

אם החבילה היא EMS (חבילות מאירופה) אז משלמים עוד 35 ש"ח לחבילות של עד 75$ או 110 ש"ח לחבילות יקרות יותר.
    לא ממולץ להצהיר על מחיר נמוך יותר מעלות החבילה,
    א' זה לגנוב מהקופה הציבורית.
    ב' חבילות של מעל 75$ בדר"כ גם גדולות יותר ויכולות לעבור שיקוף ואז הקנס לא שווה את הבלגן.

פיצול חבילה עולה בסה"כ עוד 10$ במשלוח, המחירים במחסן באירופה גם ככה גבוהים יותר מהמחירים מהמחסן בסין.
    ככה שחבילה של 200$ מאירופה אפשר אולי לחלק ל-2 חבילות של 75$ , לשלם עוד 10$ משלוח ולישון בראש שקט.

אז נכון לחבילות מפיג'י לוקח 40-60 יום להגיע (סטיסטיקה), אז מה.. גם להרכיב חבילה של 200 דולר לוקח חודש חודשיים מחשבה והמתנה עד שיהיו כל הרכיבים שצריך.
    ככה מסין כל חודש תזמינו ב 75$ ויהיו לכם תמיד 2 חבילות בדרך.

ואם צריך דחוף סוללה או כמה סוללת - אז תזמינו מאירופה עד 75$ תשלמו 25$ משלוח +35 עמלה בארץ ותקבלו אותה מהר...
    נערך לאחרונה על ידי אננס; 18-02-2014 בשעה 20:03:57.

16. המשתמשים הבאים אמרו תודה לאננס על הודעתו:

Flying_student (18-02-2014)

תודה!
    66
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

אננס היקר, אין על מה להתנצל - זכותך לומר מה שאתה רוצה.

כמו שאמרת - "מי שמבין מבין" - אז כנראה שההבנה שלכם והפירוש שלכם לא נכון, ואין פה כמובן שום התרברבות. אתם בחרתם לפרש דוגמא שנתתי שקרתה לי כהתרברבות -זו כבר בעיה שלכם, אתם אלו שמחפשים פה את הרע ואת הפינות הקטנות לנסות להשמיץ אנשים, לא אני.

התגובה ה"לא מפורטת ומכשילה" שלי היא רק דוגמא, ועוד לא יצא לי לענות אפילו לבחור ששאל את השאלות בגלל התגובה המתנשאת של שחר, ככה שאין שום סיבה לומר שאני מכשיל או מתנשא - זו תגובה עם דוגמא. אני לא מבין מה הקטע של אנשים פה לנסות להשפיל אנשים.

זה שהסיני מצהיר מה שהוא רוצה כדי להקל על עצמו במיסי ייצוא מסין - זו כבר בעיה שלו (אני כרגע לא מוצא את הכתבה, אבל השבוע הייתה כתבה ב YNET על כל הקטע עם המכ והמארטפונים ואנשים שם נדרשו לחקירה על הצהרת מחיר כוזבת - שלבסוף מתברר שהמוכר בכלל מצהיר על מחיר זול כדי להימנע ממיסי יצוא מסין). כל שאר האופציות להצהרה אצל הסיני הן בחירה של הקונה, ואני אישית תמיד לוחץ על CHEACKOUT בלי להתייחס לזה בכלל - כי בפעמים הבודדות שניסיתי והתלהבתי מזה בתחילת דרכי - הסיני בכל זאת הצהיר מה שנוח לו...

כמו שאמרתי - מה שנדרשתי היה לשם 35 שקלים עמלה לדואר, אם הייתי נדרש לשלם מכס ומע"מ הייתי משלם - אבל לא נדרשתי (ובאמת, אל תתחסדו - אם לא דורשים ממכם לשלם אתם תלכו ותבקשו לשלם? נו באמת!).
    במקרים של הזמנת חבילות באמת גדולות - כמו טיסנים וכד' שאין מקום לויכוח וצריך לשלם אז משלמים.

אתן לך דוגמא אחרת - אתמול בבוקר הגיעו אלי 2 חצובות שרכשתי מאיביי. עלות כל חצובה 62 דולר והמשלוח חינם. המשקל הכולל של החבילה היה כמעט 6 קילו (אלוהים יודע למה הן כאלו כבדות...) ולא נדרשתי לשלם כלום, אבל מה? החבילה הזו נתפסה במכס ועברה בדיקה שכללה פתיחה של החבילה ולאחר שסגרו אותה שמו מדבקה של "פטור ממכס" - אז הינה דוגמה לחבילה שבאמת קל למכס לתפוס אותה בגלל המשקל היחסית כבד שלה, אבל הם בדקו ושחררו את זה ללא דרישת תשלום (למרות שעברתי פה בהרבה את ה75 דולר לחבילה, שאגב - הייתה קבלה על החבילה).
    אם את חבילות הסוללות שיצא לי להזמין הם בודקים או לא - אני לא יודע, לא יצא לי לראות חבילת סוללות שלי שעברה בדיקה - אבל אם לא דורשים ממני תשלום (ואגב, אני לא בטוח אבל במשלוח הBPOST הסיני לא מצהיר סכום על החבילה עצמה אלא מצהיר בטופס משלוח) - אין לי שום סיבה לגרום לעצמי לשלם, וזה לא נקרא רמאות או הברחה.

ואגב, חבילה של 200 דולר אצלי זו חבילה עם 3 סוללות 6600MAH בעלות של 65 דולר ליחידה ומשלוח - אז אין פה חודשיים מחשבה, אבל אתה צודק בנקודה שאם מזמינים אז מנסים לרכז הכל להזמנה אחת.
    אבל להזמין סוללה אחת בעלות של 25 דולר משלוח? ממש, אבל ממש לא משתלם! מחיר המשלוח ברוב המקרים כבר יקר יותר מעלות המוצר - זו דוגמא רעה למתחילים. חכו עד שתהייה לכם הזמנה מכובדת שמצדיקה את עלות המשלוח והמיסים ואז תזמינו (או יותר טוב - קנו יד שנייה).
    נערך לאחרונה על ידי guymeg; 18-02-2014 בשעה 20:22:49.

תודה!
    57
    הודה 31 פעמים ב 26 הודעות
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

ממממ...תזכירו לי על מה הדיון...

Sent from my W200 using Tapatalk

תודה!
    665
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

ציטוט נכתב במקור על ידי josh_1972 צפיה בהודעה
    ממממ...תזכירו לי על מה הדיון...

Sent from my W200 using Tapatalk
    דואר פיג'י ..
    פעם לפני שהחברים הסינים עשו בעיות עם ליפו, הכל היה קל יותר.. חבילות קטנות מסין עם סוללה או 2 , כמה דולרים בודדים למשלוח ושלום על ישראל.
    אבל דואר פיג'י גורם לאנשים להזמין חבילות ענק מאירופה...

תודה!
    168
    הודה 167 פעמים ב 126 הודעות
    כניסות לבלוג
    2
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

guymeg, אתה יכול להגיד מה שאתה רוצה, הפוסט שלך הסיט את הדיון יפה מאוד לכיוון מסויים ולא צריך דוקטורט כדי להבין מדוע. אננס הראה יפה מאוד למה התכוונתי וחסך לי המון מילים. אני כן אציין שהפורום וגם הפוסט הזה מקבלים חשיפה גבוהה מכמות אנשים שמתחילים בתחום ומה שנכתב פה מנחה את ההתנהלות שלהם אחר כך, ולכן מה שאנשים בעלי נסיון (גם כמוך - לפי מה שאתה משדר בחתימה שלך) כותבים - משפיע כפליים...
    ושיהיה לכולנו רק טוב

21. המשתמשים הבאים אמרו תודה לFlying_student על הודעתו:

אננס (19-02-2014)

תודה!
    8
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

ברירת מחדל Re: תגובה: Re: הסיני מתחיל לפקשש - בעיה בשליחת הזמנות

ציטוט נכתב במקור על ידי Flying_student צפיה בהודעה
    לרגע חשבתי שנכנסתי במקרה לפורום השני בטעות..

מר סטודנט מעופף, קצת דרך ארץ לא תזיק לך.
    אתה חושב שאני פותח דלת לאנשי המכ%? סבבה זכותך (ואני חושב שאתה פרנואיד שחי בסרט, זכותי).
    יואיל כבודו ויפנה למנהל וזה יחליט על המשך השרשור ואף ימחוק את ההודעה שלי אם ימצא לנכון לעשות זאת.
    רוצה להאיר את עיניי, אחלה, בשביל זה יש הודעות פרטיות.
    רוצה לגובב שטויות ברשת, גם אחלה, רק לא על חשבוני.
    בפעם הבאה שאתה מנסה לשפוט את האינטליגנציה שלי אני מציע לך לבדוק איתי לפני..

אננס,
    אני מקווה שההערה שלך על גניבה מהקופה הציבורית נאמרה בציניות.
    זו אותה קופה ציבורית שאני מפריש לה שליש ממשכורתי כל חודש, הפרשה אשר יכולה לפרנס לפחות שישה אברכים..

לגבי הזמנה מאירופה לעומת סין, במקרה של הסוללות שאני רוצה ההפרש במחיר הסוללה ממש זניח (2-3 דולר).
    להזמין מסין ולהמתין עד חודשיים ממש לא בא בחשבון מבחינתי (אני צריך את הסוללות לרכב ראשון שאני מזמין לאחר העדרות של 15 שנים מהתחום).
    פיצול החבילה מאירופה ממש לא משתלם וממש לא מוסיף רק עוד 10 דולר, אם כך היה המצב הייתי עושה זאת בלי לחשוב פעמיים.
    משלוח של כול סוללה בנפרד עולה 25 דולר, אותו כנ״ל למטען, זאת בזמן שמשלוח של שלושתם יחד יעלה פחות מ-30 דולר ומשלוח של שתי הסוללות לבדן יעלה רק 26 דולר.
    משלוח של כל מוצר לחוד יעלה 75 דולר ועל זה יש להוסיף עוד 30 דולר על עמלת דואר ל EMS, סה״כ 105 דולר - ממש לא משתלם.
    כרגע אני חושב שאני אזמין את הסוללות בנפרד מהמטען (לא בטוח מאיפה אזמין את המטען).
    את הסוללות אזמין כמעט בוודאות מאירופה וממש חבל לי שזה מגביל אותי לסוללות ב-75$ כי בשמונים וקצת יש סוללות הרבה יותר טובות שמתאימות לרכב כמו כפפה.

אני לא יודע מה הפרוצדורה של הסיני ואיך הוא שולח ולכן אשמח אם מישהו יעזור וייתן קצת פרטים (הכי טוב בהודעה פרטית).

אגב אננס, לא צריך להתמם, גם אתה רמזת לא פעם שיש דרכים ״לשפר את הסיכוי שהחבילה לא תעצר במכס ולא נאלץ לשלם יותר מ-35₪״..

23. המשתמשים הבאים אמרו תודה לAlonjp על הודעתו:

guymeg (19-02-2014)

תודה!
    392
    הודה 246 פעמים ב 191 הודעות
    כניסות לבלוג
    3
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

אלון שלום, איך מתחלק נטל המיסים במדינת ישראל, והאם החלוקה צודקת, זה דיון אחר.
    אני חושב שיש סיבות טובות מאד לא לנהל כאן דיונים על איך להכניס לארץ חבילות בלי לשלם עליהן את המיסים שהחוק אומר שיש לשלם, באותה מידה שרצוי לא לנהל כאן כל דיון אחר על איך לעבור (בכוונה או במקרה) על כל חוק אחר בלי להיתפס.
    http://www.youtube.com/user/rcfreakamit

No good deed goes unpunished

תודה!
    4
    הודה 45 פעמים ב 42 הודעות
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

אלון, הסיני שולח משלוחים מעוכבים, ישראל מעכבת עשיו משלוחים מהמזרח..
    במכומך אם היתי רוצה כבר להסיע ולא לראות את הרכב על המדף, היתי כבר מזמין מה שצריך מהאירופאי, במידת הצורך אם יתפס(כנראה שכן אבל כמו שאמרו כבר קרו דברים מעולם)
    תשלם עוד 70 שקל עמלה ואת המעמ הנדרש....
    יצא לך עוד כ200שקל אבל לפחות תקבל חבילה בזמן.

בנוגע להצהרות שקריות והדיון המוגזם הזה שהתפתח פה, מנהלים לדעתי יש למחוק כאן את ההודעות האלו, זה חורג מהתחומים שאנחנו אמורים להתעסק בהם וכמו שאלון רשם, לרגע חשבתי שאני בפורום אחר.
    מי שיבקש מהמוכר הצהרה שקרית, שלא יתלונן אחרי זה שהחבילה שלו בתור עם עוד אלפי חבילות במכס מחכה ליחס.
    עדיף לשלם עוד כמה שקלים, מבאסים כן, אבל לא להיות בחוסר וודעות שהחבילה מעוקבת ואין עם מי לדבר במכס.

26. המשתמשים הבאים אמרו תודה לmatanmax על הודעתו:

Alonjp (19-02-2014)

תודה!
    39
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

לא נראה לי שסוללות ליפו מעניינות מישהו במכס ושום דבר לא ישתנה מהפוסט הזה. מה שבעיקר מעניין את המכס זה המוצרים הנפוצים והסקסים בעיקר טלפונים סלולריים וטאבלטים... האחרונים מבוקשים ע"י כלל האוכלוסיה ואילו בטריות ליפו שנראות כמו איזה מטען נפץ עם חוטים מעניין רק משועממים כמונו....

28. המשתמשים הבאים אמרו תודה לyuvalko על הודעתו:

guymeg (19-02-2014)

תודה!
    8
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

ברירת מחדל Re: תגובה: הסיני מתחיל לפקשש - בעיה בשליחת הזמנות

לא נראה לי שסוללות ליפו מעניינות מישהו במכס ושום דבר לא ישתנה מהפוסט הזה. מה שבעיקר מעניין את המכס זה המוצרים הנפוצים והסקסים בעיקר טלפונים סלולריים וטאבלטים... האחרונים מבוקשים ע"י כלל האוכלוסיה ואילו בטריות ליפו שנראות כמו איזה מטען נפץ עם חוטים מעניין רק משועממים כמונו....

+1,000,000!

אבל אל תנפץ את האשליות של כמה חברים כאן...

30. המשתמשים 2 הודו ל Alonjp על הודעתו:

batatos (20-02-2014),guymeg (19-02-2014)

תודה!
    665
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

ברירת מחדל תגובה: Re: תגובה: הסיני מתחיל לפקשש - בעיה בשליחת הזמנות

+1,000,000!

צודקים. ממש נכון. הרי המכס הולך רק על מוצרים סקסים שכלל האוכלוסיה מזמינה, כמו שלט 9XR שכולם מזמינים בכמויות.
    הרי כל חבר פה קונה משהו כמו סוללה אחת ו10 שלטים., או הפוך אני צריך לבדוק במחסן מה יש לי יותר.

http://www.efly.co.il/forums/showthr...584#post459584
    נערך לאחרונה על ידי אננס; 19-02-2014 בשעה 21:53:42.

תודה!
    66
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

ברירת מחדל תגובה: Re: תגובה: הסיני מתחיל לפקשש - בעיה בשליחת הזמנות

+1,000,000!

+1

תודה!
    48
    הודה 204 פעמים ב 169 הודעות
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

ברירת מחדל תגובה: Re: תגובה: Re: הסיני מתחיל לפקשש - בעיה בשליחת הזמנות

זו אותה קופה ציבורית שאני מפריש לה שליש ממשכורתי כל חודש, הפרשה אשר יכולה לפרנס לפחות שישה אברכים..

אגב אננס, לא צריך להתמם, גם אתה רמזת לא פעם שיש דרכים ״לשפר את הסיכוי שהחבילה לא תעצר במכס ולא נאלץ לשלם יותר מ-35₪״..
    ילדים, די. שחר צודק. יש פה מספר אנשים שמאוד מאוד רוצים להשתין מהמקפצה ולקרוא בקול גדול שיראו איך הם דופקים את המערכת. המערכת למדה שיש אנשים כאלה ומידי פעם בודקת. כל מדגמני חכמתם מהמקפצה - לא עוזרים.

הגישה הנכונה היא של flatspin - תצהירו על 100% ותפסיקו להתבכיין על זה שאתם ממנים אברכים. האברכים האלה שומרים עליכם ועל הצעצועים שלכם ע״י ניסים גלויים ונסתרים יום יום ולילה לילה יותר מכל צהל (וגם עולים פחות ממנו).

---MAV
    Marc A Volovic
    marc@bard.org.il

34. המשתמשים הבאים אמרו תודה לmixerfix על הודעתו:

AmitB (20-02-2014)

תודה!
    8
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

ברירת מחדל Re: תגובה: Re: תגובה: הסיני מתחיל לפקשש - בעיה בשליחת הזמנות

ציטוט נכתב במקור על ידי אננס צפיה בהודעה
    צודקים. ממש נכון. הרי המכס הולך רק על מוצרים סקסים שכלל האוכלוסיה מזמינה, כמו שלט 9XR שכולם מזמינים בכמויות.
    הרי כל חבר פה קונה משהו כמו סוללה אחת ו10 שלטים., או הפוך אני צריך לבדוק במחסן מה יש לי יותר.

http://www.efly.co.il/forums/showthr...584#post459584
    אננס, ממש לא בא לי להכנס איתך לוויכוח אך סלח לי, זו דמגוגיה בגרוש.
    אין דין שלט כדין סוללה.
    שלט הוא ציוד RF אשר דורש אישורים ממשרד התקשורת.
    ציוד RF תמיד ייעצר במכס (אם לא אז מישהו שם צריך לקבל בעיטה בתחת).
    לפני שמזמינים ציוד RF יש לבדוק במשרד התקשורת אילו אישורים יש לספק, להגיש בקשה, להמתין בסבלנות, ואם הם חושבים לנכון הם גם נותנים אישור להכניס את הציוד לארץ.

לעומת זאת, סוללות לא צריכות אישור (לפחות לא בכמות של ייבוא אישי).

אני באמת שלא רואה את הקשר בין שני המקרים חוץ מהרצון לזרוע פחד.
    ואתה יודע מה, אם אני אדרש לשלם מיסים אני אעשה זאת ללא היסוס ובטח שלא אתבכיין על זה..

האברכים האלה שומרים עליכם ועל הצעצועים שלכם ע״י ניסים גלויים ונסתרים יום יום ולילה לילה יותר מכל צהל (וגם עולים פחות ממנו).
    קיבלתי, יש אנשים עם דעות אחרות משלי.
    אז אני תורם בכל חודש את המשכורת של הרב סרן התורן בקיריה (זה הארץ נהדרת).
    או את הפנסיה של חבר שלי שבעוד 10 שנים יגיע אליה (בזמן שלי ישארו עוד איזו 20-25 שנה).
    או את הוצאות הרכב המופרזות של אשת מפקד יחידת *^$8.
    או את הפניסה התקציבית של משטרת ישראל.
    או את התספורות שעושים כל ראשון וחמישי לטייקונים (אגב, איך משיגים תספורת כזו? יש לי איזו משכתנתא לסדר).
    או...
    בקיצור, אין לי בעיה עם אף מגזר, אך תעשו לי טובה ותפסיקו עם יפות הנפש הזו.

עמוד 6 מתוך 11 ראשוןראשון ... 45678 ... אחרוןאחרון

נושאים דומים

1. [חדשות] נראה שיש תזוזה בשליחת סוללות מהסיני
    על ידי פלוני בפורום פורום דאונים וטיסנים חשמליים
    תגובות: 11
    הודעה אחרונה: 22-10-2013, 12:36:59
  2. מתחיל להיות רציני הסיני הזה... EDF מאלומיניום
    על ידי guyst בפורום פורום דאונים וטיסנים חשמליים
    תגובות: 41
    הודעה אחרונה: 25-12-2010, 13:46:09
  3. [שאלה] לגבי הזמנות מחו"ל + מתחיל בתחום
    על ידי nf7020 בפורום פורום מסוקים חשמליים
    תגובות: 15
    הודעה אחרונה: 11-07-2010, 10:24:42
  4. מדיניות הסיני במשלוח 2 הזמנות בהפרש של ימים בודדים...
    על ידי nir בפורום פורום דאונים וטיסנים חשמליים
    תגובות: 5
    הודעה אחרונה: 14-11-2009, 06:20:43
  5. מדיניות הסיני במשלוח 2 הזמנות בהפרש של ימים בודדים...
    על ידי nir בפורום פורום מסוקים חשמליים
    תגובות: 3
    הודעה אחרונה: 13-11-2009, 21:00:35

הרשאות פרסום

• אין באפשרותך לפרסם נושאים חדשים
  • אין באפשרותך לפרסם תגובות
  • אין באפשרותך לצרף קבצים
  • אין באפשרותך לערוך את הודעותיך
  •