שמות משתמשים לתיוג

עמוד 2 מתוך 3 ראשוןראשון 123 אחרוןאחרון
מציג תוצאות 26 עד 50 מתוך 58

נושא: הבדל בין מנוע DLE ל- DLA ?

תודה!
    2
    הודה 4 פעמים ב 4 הודעות
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

ברירת מחדל תגובה: הבדל בין מנוע DLE ל- DLA ?

כן יש תופס שאתה יכל להוריד מאתר היצרן כתובת למישלוח
    שליחה ישירה אל היצרן והמנוע חוזר כמו חדש
    גם במיקרה שניגמרה האחריות התיקון במחיר מצחיק של עלות חלקים מניסיון !!
    ושרות יעיל מהיר מיקצועי ואדיב !
    נערך לאחרונה על ידי lior.metargem; 24-01-2014 בשעה 00:36:40.

תודה!
    70
    הודה 131 פעמים ב 108 הודעות
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

רוב האנשים שיש להם DLE לא צריכים את האחריות.הכול עובד טוב. מנוע טוב נימדד שלא צריך אנשים מיוחדים ומומחים בשביל לכוון כמו DA .
    DA זה מנוע שאוהב לגמגמם עם סיפון או בלי סיפון.וזה כבר ידוע בכל הסידרות של המנועים שלהם.
    אני לא אומר ש DA זה המנוע הכי חרא שיש.אני אומר שזה מנוע בעייתי לאחר מס שעות ולא מצדיק את המחיר ואת השירות והמישלוחים וחכות חודשיים עד שיגיע חזרה לארץ ומכס וטלפונים ותכתובות וניירת ופקסים ובלה בלה.
    כימעט כל מי שהכרתי החליף את המנוע שלו לDLE.מבחינתי זה אומר שאם ימות אחרי 50 שעות אז נחליף רינג עולה בדיוק 10 דולר אפילו לא.ואם הלך אחרי יותר שעות אז כפרה עשה את עבודתו נאמנה .
    חיים גיל תעשה תרגיל

תודה!
    6
    הודה 22 פעמים ב 19 הודעות
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

תהנה

Sent from my GT-N7100 using Tapatalk

תודה!
    2
    הודה 4 פעמים ב 4 הודעות
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

3 מנועים ואף אחד לא מגמגם לי (-: לעומת זאת לחבר יש את dle והוא גם מישתעל :-/ אבל כל אחד והניסיון שלו
    אגב המנוע שלי נישלח בעבר לda בגלל ריסוק ולא נהרס סתם . העיקר שיש לני לפנות ולקבל שרות בכמה שקלים

תודה!
    6
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

אם ההנחה שלך שלא אכפת לך לזרוק מנוע אחרי 30 40 שעות אז dle טןב לך. כנראה שאתה גם לא דורש ממנו יותר מידי.
    הבן שלי גומר 30 שעות בערך בחודשיים. והמנוע עובד קשה.
    מנסיון הdle לא החזיקו מעמד אפילו את זה.

תודה!
    37
    הודה 155 פעמים ב 130 הודעות
    כניסות לבלוג
    2
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

ציטוט נכתב במקור על ידי haimgil צפיה בהודעה
    רוב האנשים שיש להם DLE לא צריכים את האחריות.הכול עובד טוב. מנוע טוב נימדד שלא צריך אנשים מיוחדים ומומחים בשביל לכוון כמו DA .
    DA זה מנוע שאוהב לגמגמם עם סיפון או בלי סיפון.וזה כבר ידוע בכל הסידרות של המנועים שלהם.
    אני לא אומר ש DA זה המנוע הכי חרא שיש.אני אומר שזה מנוע בעייתי לאחר מס שעות ולא מצדיק את המחיר ואת השירות והמישלוחים וחכות חודשיים עד שיגיע חזרה לארץ ומכס וטלפונים ותכתובות וניירת ופקסים ובלה בלה.
    כימעט כל מי שהכרתי החליף את המנוע שלו לDLE.מבחינתי זה אומר שאם ימות אחרי 50 שעות אז נחליף רינג עולה בדיוק 10 דולר אפילו לא.ואם הלך אחרי יותר שעות אז כפרה עשה את עבודתו נאמנה .

נעשה קצת סדר...רינג מחליפים(אם רוצים באומן או אחר) כשמנוע חדש, כל החלקים הנעים מתעצבים יחדיו,וככה זה אמור לעבוד., ואחרי 50 שעות במקרה ממש טוב זה לא רק הרינג זה גם טלטל ובוכנה שצריך לחדש. מיסיבים...בקיצור אוברול
    וכמו שכתבתי ממקודם אצלי כבר הטלטל מגלה סימני חופש וזה בערך ארבעים פלוס שעות, סביבי DA שעשו פי שלוש או יותר זמן לא שומע צילצול אחד. ולא שמעתי על אחד שעבר מDA לDLE
    כל מנוע בתרגילי שיא כוח יכול לגמגם
    לדעתי כל מנועי 30 ומעלה חייבים בסיפון אם אתה מתכנן להתל בכוחות ג'י גדולים.

א.

תודה!
    43
    הודה 27 פעמים ב 24 הודעות
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

תגידו אם כבר מדברים על מנועים אך MVVS ביחס ל- DA מבחינת אמינות וכוח ?
    בברכה,
    סער אורדן

תודה!
    2
    הודה 4 פעמים ב 4 הודעות
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

טובים מאוד אמינים אך כבדים ביחס ל DA

תודה!
    13
    הודה 8 פעמים ב 8 הודעות
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

ציטוט נכתב במקור על ידי lior.metargem צפיה בהודעה
    טובים מאוד אמינים אך כבדים ביחס ל DA
    הי סער

אסכולה שונה לגמרי

MVVS - (כמו מוקי הגרמנית, 3W, Rotomotor ודומיהם) בנויים על פי האסכולה האירופאית = החומרים המשובחים ביותר, אורך חיים ארוך מאד, הרצה ארוכה, ומנוע מצויין - במחיר עלות רכישה גבוהה ומשקל גבוה

DA - שאת המנועים שלהם אוהבים לחקות היצרנים הסיניים מייצרים מנועים נוחים יותר לתפעול ועבודה, אך בעל פוטנציאל בלאי גבוה יותר, ורגישות גבוהה יותר "לשטויות" של המטיס, כמו התחממות יתר וכיוב'. היתרון - מנועים קלים יותר, שירות מצויין (שתצטרך...) במקרה של DA או מחיר נוח מאד (במקרה של הסיניים)

בשורה התחתונה - תלוןי בטיסן ובצרכי האיזון שלו. לטיסן עם זנב כבד הייתי מרכיב מנוע דוגמת MVVS ולטיסן קל - מנוע דוגמת DA

10. המשתמשים הבאים אמרו תודה לyaron_k על הודעתו:

saarordan (25-01-2014)

תודה!
    37
    הודה 155 פעמים ב 130 הודעות
    כניסות לבלוג
    2
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

+1

תודה!
    18
    הודה 166 פעמים ב 104 הודעות
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

ברירת מחדל הבדל בין מנוע DLE ל- DLA ?

מנועים נמדדים ביחס של כוח/משקל עצמי.
    המנועים המובילים הם דווקא המנועים האירופאים. mvvs, 3w אלו המנועים המובילים שיש כיום בעולם.
    למרות שהם כבדים יחסית הם הכי חזקים בקטגוריות השונות.
    מנועי DA הם מנועים טובים וזהו. הם מנועים טובים עם שירות מעולה ולמה ? תחשבו שאתם בארהב. יש לכם זמן יחסית קצר להטיס במהלך האביב קיץ. כל תקלה שיש לכם במנוע אם תשלחו אותו לתיקון מחוץ לגבולות ארהב יכול לקחת המון זמן ובינתיים אתם לא מטיסים והזמן אוזל. החורף מגיע ואז כבר אי אפשר להטיס. החורף שם מאוד קשה. ולכן הפופולריות של מנועי DA מתבטת דווקא בשירות, כולם יודעים שאלו מנועים טובים / ביינונים, אך השירות הטוב לא מעקב הרבה. תוך שבוע אתה חוזר להטיס עם מנוע חצי חדש.
    מנועים סינים המחשבה היא אחרת לגמרי. כל החומרים ובקרת האיכות הם מהנמוכים שיש בשוק לא משנה אם זה מיסבים יפניים או לא. המחשבה היא שהמנוע זול ולכן אם יש תקלה אפשר תמיד לקנות חדש או אם זה אמריקאי שאוהב לתקן ולשפצר מנועים הוא יוכל תמיד לקחת את זה כפרוייקט.
    התקלקל זרוק וקנה חדש זה המוטו. אף אחד לא חושב על השוק הישראלי הדל כולם חושבים על השוק הגדול בעולם והוא השוק האמריקאי.
    אני מטיס היום למעלה מ-20 ליטר בשבוע ולכן אני לא יכול להרשות לעצמי לקנות מנוע כל חודשיים או להתקע עם מנוע בתיקון. דווקא זה מבחינתי הצריך אותי לקנות מנוע אמין מאוד וחזק מאוד 175 mvvs
    ישנו מטיס אחר שיש לו שני מנועים ספייר של DA ויגיד עם אחד אני מטיס ואת השני אני שומר לזה שאולי אצטרך להטיס את ההוא לחול לתיקון.

זה שקנה סיני מטיס אולי 20 ליטר בחודשיים אז המנוע מחזיק לו שנה.
    הכל על פי ניסוי וטעיה והבנה של תועלת מול השקעה.

למען השאלה המקורית של השרשור DLE הוא המקורי. DLA הוא החיקוי שלו.
    אם אתה רוצה סיני מבינהם הייתי הולך על dle
    נערך לאחרונה על ידי TazmanianDevil; 26-01-2014 בשעה 21:08:51.

תודה!
    3
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

אך השירות והמחירים בארץ של mvvs ביחס לחו"ל?
    יש יבואן מסודר בארץ של המנוע הזה ?

תודה!
    2
    הודה 4 פעמים ב 4 הודעות
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

ציטוט נכתב במקור על ידי moror צפיה בהודעה
    אך השירות והמחירים בארץ של mvvs ביחס לחו"ל?
    יש יבואן מסודר בארץ של המנוע הזה ?
    יש יבואן בארצנו הקטנטונת ושמו אושר בן שחר משאר ישוב שבצפון
    (טיסן הצפון) לגבי מהחירים מנוע איכותי וכך גם המחיר אל תצפה למחיר של הסינים או של הDA
    בניגוד לכול השאר יש לך שרות בארץ אצל היבואן שלדעתי זה יתרון עצום וחלקים זמינים

תודה!
    18
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

תחשוב שאתה קונה פעם אחת ובוכה פעם אחת.

תודה!
    17
    הודה 111 פעמים ב 86 הודעות
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

דווקא נתקלתי באנשים עם MVVS שבכו כל שבת. אולי עדיין בוכים, אני לא מעודכן. בכל מקרה, על טיסן 3D כמו Extreme Flight או 3DHS, אין מה לחפש עם מנועים כבדים כמו הMVVS. הם מלכתחילה מתוכננים למשקל של הDA, ולשים להם וואחאד בלוק מקדימה לא יעזור לאף אחד (גם עם כל הסיפורים על כך שהMVVS חזקים יותר - סיפורים שמעולם לא אומתו במציאות).

אם זה איזה סקייל שגם ככה צריך את המשקל, אז זה סיפור אחר לגמרי.
    ส็็็็็็็็็็็็็็็็็็็(ಠ益ಠส็็็็็็็็็็็็็็็็็็็

תודה!
    18
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

ברירת מחדל הבדל בין מנוע DLE ל- DLA ?

עם מספרים אי אפשר להתווכח.
    זו עובדה ברורה לגבי יחס הכוח משקל של המנועים הנל.
    הם מצטיינים במומנט גדול ובכוח.
    עדיין המשקל הוא כדי לתת איזון, רמת אמינות גבוהה והתמודדות עם חום גבוה בצורה טובה מאוד.
    לגבי המשקל גם עם זה אני לא יכול להתווכח כי אתה צודק הם אכן יותר כבדים ממנועים אחרים בשוק אבל כיום עם טיסנים בעלי מוטת כנף גדולה ועומס כנף נמוך מאוד והגאים בהתאם כל זה בטל בשישים.
    זה כבר עניין לא רלוונטי הם אומנם כבדים אך ברמה כזו שאתה מזיז סוללות טיפה לאחור ופתרת את הבעיה.
    לכל מנוע יש יתרונות וחסרונות לנו הצרכנים יש יתרון עוד יותר גדול וזה חופש הבחירה.
    נערך לאחרונה על ידי TazmanianDevil; 27-01-2014 בשעה 00:40:37.

תודה!
    17
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

DA60 שוקל 1400 גרם. MVVS58 שוקל 1850 גרם. על פי כל השוואה שמצאתי, הם מוציאים בערך את אותו הכוח (מספרים על טכומטר, לא תחושה באוויר ושמועות).
    איזו סוללה יש לך על טיסן 50 סמ"ק שלהזיז אותה אחורה יבטל 450 גרם ממש על האף, בהנחה שהטיסן אכן תוכנן למנוע של 1400 גרם?
    DA60 נותן בערך 6400 סל"ד על 24x10, שזה בדיוק מה שMVVS מצהירים עליו ל58 PRO SPORT.

עריכה: למעשה MVVS אומרים שהמנוע הוא 1810 גרם בלי הצתה, ההצתה היא עוד 190 גרם. המשקלים בDA למיטב ידיעתי הם עם הצתה, אז מדובר ב2000 גרם מול 1410 גרם!! זה הבדל מטורף לגמרי.

תוסיף לזה את העובדה שהMVVS יותר יקר מהDA (כן, לא להאמין), שאפשר להשיג עבורו חלקים רק אצל היבואן (בהצלחה למצוא חלקים של MVVS בחו"ל בעצמך), ושבקושי אפשר למצוא עליו משהו בפורומים בחו"ל (יתרון גדול לDA שכל העולם מכיר ויודע איך לכוון), והתוצאה די אומללה.
    נערך לאחרונה על ידי flyinglizard; 27-01-2014 בשעה 09:37:26.

תודה!
    18
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

דוגמה מצויינת.
    שוב אני אומר. מנועי mvvs חסרונם הוא המשקל. אך זאת בעיה פתירה מאחר ורוב הטיסנים הסקייל אוירובאטים שיש היום מתוכננים עם זנב ארוך ומרכז כובד בהתאם ובנוסף הם בעלי עומס כנף נמוך עד כדי צחוק.
    המנועים כבדים לא מאחר והם משתמשים בחומרים לא איכותיים נהפוך הוא זו כדי לתת את החומרים הטובים ביותר.
    רוב המשקל העודף מגיע מגל הארכובה הייחודי של מנועים אלו. גל הארכובה במנועי mvvs הוא גל ארכובה בעל גלגל איזון אקצנטרי מלא ולא חלקי מה שיש לרוב המנועים וזאת כדי לתת יותר איזון ובכך התמודדות הרבה יותר טובה עם ויברציות חיסכון באנרגיה חום ועוד.
    עוד לגבי סוגיית המשקל הוא עובי דפנות הצילינדר, מנועי mvvs הם מנועים בעלי יחס דחיסה מאוד גבוה, היחידים שדומים להם הם מנועי 3W ולכן המשקל הגבוה יחסית. זו גם הסיבה שהם יכולים להתמודד עם פרופים גדולים לגודלם בסלדים מאוד מרשימים ואיכותיים.

לגבי עניין המשקלים המפורסמים באתרים כולם ככולם הם ללא הצתה וללא משתיק. הם מתייחסים למנוע ערום עם קארבוראטור בלבד.

לעניין הכוח. מנוע DA 60 ירום הודו לא מתקרב כלל לא במומנט ולא בכוח הסוס למנוע mvvs 58.
    עם טיון פייפ וללא, נהפוך הוא מנועי DA מצטיינים דווקא בפרופים בעלי קוטר דיסקת פרופ קטן יחסית ממנועי mvvs שיכולים בקלות לסובב פרופים בעלי קוטר דיסקת פרופ גדולים יותר עד שני איטצ יותר בסלדים עצומים. הם לא בנויים לעומס מתמשך הם ישר יורידו סלד.

מומנט הוא דבר מאוד פשוט. כל סוללה או שתיים על טיסני 50 סמק. ( אני לא מכיר אדם אמיץ מספיק שמטיס טיסן כזה רק עם סוללה אחת) יכולה בקלות לתת איזון לטיסן כזה גם אם באף שלו יש 390 גרם נוספים.

מנוע mvvs 58 עם פרופ 24-10 מייזליק הרגיל וטיון פייפ מוציא 7200 סלד.
    DA 60עם טיון ופרופ מייזליק 24-10 לייט מוציא בין 6800-6900

מנועים קיימים מכל הסוגים היום ואחד מנסה לחקות את השני אבל אף אחד לא מגיע לרמת הטכנולוגיה האמיתית שנותנת את הכל.
    מנועי DA כבודם במקומם מונח. לי היה מנוע DA 150 שאחרי ארבע שנים עדיין בעט כמו סוס עבודה וכיום הוא עדיין טס.
    לפעמים אתה נופל על יחידי סגולה כאלו בסדרה. אבל עדיין מנועים אלו הם מנועים בינוניים ביחס למנועי הפרימיום ש mvvs נמנה עליהם.

שלא תבין לא נכון כיום כולם טובים כי כולם מסובבים פרופ השאלה מה הדרישות שלך ועד כמה התועלת מול ההשקעה ויחס המשקל לכוח.
    שירות אמינות ועוד הם רק עוד נעלמים במשוואה שלא נגמרת.

הדבר הכי חשוב מכל הנאמר כאן הוא, שהעיקר שכל האמצעים שאתה שם על הטיסן יתנו לך את הביטחון העצמי המירבי להטיס בצורה מהנה ובטוחה.
    כל השאר זה סתם....

תודה!
    6
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

דווקא בטיסני סקייל אין צורך במנועי פרמיום ואולי אפשר להשתמש גם ב dle רחמנן וזאת המסיבה שמטוסים אלו טסים בדרך כלל רגוע ולא סוחטים את המנועים לקצה כמו בטיסני 3d.
    מהיכרותי עם סליק שקיבל מנוע mvvs את הסוללות היה צריך לשים צמוד להגה גובה ועדיין הוא היה קידמי.
    דרך אגב כבעלים של סליק (למכירה) פניתי ל 3dhs בשאלה לגביי mvvs שהיה בכוונת והתשובה היתה חד משמעית da100_120 or dle111. .משיקולי משקל כמובן.

תודה!
    17
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

ציטוט נכתב במקור על ידי TazmanianDevil צפיה בהודעה
    דוגמה מצויינת.
    שוב אני אומר. מנועי mvvs חסרונם הוא המשקל. אך זאת בעיה פתירה מאחר ורוב הטיסנים הסקייל אוירובאטים שיש היום מתוכננים עם זנב ארוך ומרכז כובד בהתאם ובנוסף הם בעלי עומס כנף נמוך עד כדי צחוק.
    המנועים כבדים לא מאחר והם משתמשים בחומרים לא איכותיים נהפוך הוא זו כדי לתת את החומרים הטובים ביותר.
    רוב המשקל העודף מגיע מגל הארכובה הייחודי של מנועים אלו. גל הארכובה במנועי mvvs הוא גל ארכובה בעל גלגל איזון אקצנטרי מלא ולא חלקי מה שיש לרוב המנועים וזאת כדי לתת יותר איזון ובכך התמודדות הרבה יותר טובה עם ויברציות חיסכון באנרגיה חום ועוד.
    עוד לגבי סוגיית המשקל הוא עובי דפנות הצילינדר, מנועי mvvs הם מנועים בעלי יחס דחיסה מאוד גבוה, היחידים שדומים להם הם מנועי 3W ולכן המשקל הגבוה יחסית. זו גם הסיבה שהם יכולים להתמודד עם פרופים גדולים לגודלם בסלדים מאוד מרשימים ואיכותיים.
    זו ספקולציה על ספקולציה על ספקולציה. אתה לא יודע באיזה חומרים הם בדיוק משתמשים, ואתה לא יודע את יחס הדחיסה (כי היצרנים לא מפרסמים אותו). מעבר לזה יחס הדחיסה הוא סיפורי בדים (במקרה הטוב) שכן מנוע עם יחס דחיסה גבוה יותר היה דורש דלק באוקטן גבוה יותר בשביל למנוע דטונציות, במיוחד תחת חום סביבה גבוה (די נפוץ כאן הייתי אומר).

לגבי עניין המשקלים המפורסמים באתרים כולם ככולם הם ללא הצתה וללא משתיק. הם מתייחסים למנוע ערום עם קארבוראטור בלבד.

לעניין הכוח. מנוע DA 60 ירום הודו לא מתקרב כלל לא במומנט ולא בכוח הסוס למנוע mvvs 58.
    מצחיק שאתה אומר את זה, כי במנוע אטמוספירי (לא מוגדש) נתון המומנט הוא פועל יוצא כמעט ישיר של הנפח. מנוע בנפח 120 סמ"ק יוציא כמעט בדיוק פי 2 מומנט ממנוע 60 סמ"ק. זה נכון למנועי מכוניות, מנועי אופנועים וגם מנועי טיסנים. הדבר היחידי שעשוי להשתנות הוא המומנט בסל"ד נתון, כלומר הספק. אז להגיד שMVVS58 מוציא יותר מומנט מDA60 זו טענה שלא מתיישבת עם ההגיון או עם חוקי הפיזיקה.

עם טיון פייפ וללא, נהפוך הוא מנועי DA מצטיינים דווקא בפרופים בעלי קוטר דיסקת פרופ קטן יחסית ממנועי mvvs שיכולים בקלות לסובב פרופים בעלי קוטר דיסקת פרופ גדולים יותר עד שני איטצ יותר בסלדים עצומים. הם לא בנויים לעומס מתמשך הם ישר יורידו סלד.

מומנט הוא דבר מאוד פשוט. כל סוללה או שתיים על טיסני 50 סמק. ( אני לא מכיר אדם אמיץ מספיק שמטיס טיסן כזה רק עם סוללה אחת) יכולה בקלות לתת איזון לטיסן כזה גם אם באף שלו יש 390 גרם נוספים.
    בהנחה שמרכז הכובד של הטיסן הוא באיזור הכנף, ובהנחה שהסוללה יושבת קרוב יותר לכנף מאשר המנוע (בהנחה זהירה כחצי מרחק מהמנוע), בשביל לאזן מנוע כבד יותר ב400 גרם תצטרך סוללה כבדה יותר ב800 גרם. זה לא אני החלטתי, זה ניוטון.

מנוע mvvs 58 עם פרופ 24-10 מייזליק הרגיל וטיון פייפ מוציא 7200 סלד.
    DA 60עם טיון ופרופ מייזליק 24-10 לייט מוציא בין 6800-6900
    אני ראיתי מדידות בהן הDA הוציא 7100 ויותר. בהבדלים האלו, הפערים חסרי משמעות - יש סטיות בגלל תנאי סביבה, סוג הדלק, סוג השמן, טיב כיוון המנוע וסוג הטיונד פייפ בו נעשה שימוש. עשרה אנשים שונים יקבלו עשר תוצאות שונות גם עם MVVS וגם עם DA. הנקודה היא פשוטה: הביצועים דומים (ולרוב יהיו דומים עבור מנועים עם טכנולוגיה דומה ונפחים דומים, כי זו הפיזיקה), אבל במשקל, המחיר, השירות, זמינות החלקים - כולם הDA עדיף בצורה מוחצת.

תודה!
    18
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

חבר אתה לוקח את יותר מידי אישי וחבל.
    במקרה אני יודע בדיוק אילו חומרים הם משתמשים מה יחס הדחיסה ובכלל למה מבוצע כל דבר במיוחד בפלטפורמות החדשות כמעט עד לרמת הבורג.

אתה כותב כאן מילים כמו מנועים מודגשים או מנועים אטמוספרים וכולי כדי שנבין שאתה יודע דבר אחד או שניים ואני מאמין לך אין צורך בחוסר פרופורציה הזה כי אלו מנועים של טיסנים.
    אני יכול לומר לך שזה הכל ניסוי וטעיה ומנועי DA לא יוציאו את המספרים שאתה כותב בחיים כאן בארץ. תתפלא זה שונה. אני יכול להגיד לך עוד שעובדתית המספרים הללו נמדדו כאן וגם בחול ולא ראיתי את זה בפורום אלא דיברתי עם המטיסים אישית.
    גם עם דניאל הולמן שהוא חבר טוב.

קח את הדברים בפרופורציות.

תודה!
    17
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

ציטוט נכתב במקור על ידי TazmanianDevil צפיה בהודעה
    חבר אתה לוקח את יותר מידי אישי וחבל.
    במקרה אני יודע בדיוק אילו חומרים הם משתמשים מה יחס הדחיסה ובכלל למה מבוצע כל דבר במיוחד בפלטפורמות החדשות כמעט עד לרמת הבורג.

אתה כותב כאן מילים כמו מנועים מודגשים או מנועים אטמוספרים וכולי כדי שנבין שאתה יודע דבר אחד או שניים ואני מאמין לך אין צורך בחוסר פרופורציה הזה כי אלו מנועים של טיסנים.
    אני יכול לומר לך שזה הכל ניסוי וטעיה ומנועי DA לא יוציאו את המספרים שאתה כותב בחיים כאן בארץ. תתפלא זה שונה. אני יכול להגיד לך עוד שעובדתית המספרים הללו נמדדו כאן וגם בחול ולא ראיתי את זה בפורום אלא דיברתי עם המטיסים אישית.
    גם עם דניאל הולמן שהוא חבר טוב.

קח את הדברים בפרופורציות.
    מוגדש (מהשורש ג.ד.ש), כלומר טורבו, לא מודגש (מהשורש ד.ג.ש). הרעיון בטורבו הוא דחיסת אוויר בלחץ גבוה (כשאני כותב "אטמוספירי" הכוונה היא ללחץ האוויר האטמוספירי, כלומר 1 BAR, ששורר בתא הבעירה במנוע ללא טורבו כמו מנועי הטיסנים שלנו) לתא הבעירה מעבר למה שהנפח הטבעי שלו מאפשר.
    יש שרשור נהדר בCarsForum שאני מציע לך לקרוא בשביל להבין את ההבדלים בין הספק למומנט, ומדוע בעצם מנוע עם נפח נתון מוציא מומנט נתון (זה קשור בכמות החמצן שניתן להכניס לתא הבעירה, מה שהטורבו פותר). הנה השרשור. אני חושב שכשתבין את ההבדל בין מומנט להספק הפוסט שלי יראה ברור יותר.

היה לי חשוב לעמוד על ההבדלים בין המנועים שכן אני נתקל מדי פעם בסיפורי עורבא פרח על מנועי MVVS ובסך הכל חשוב לי שיהיה דיון טכני אובייקטיבי ונטול פניות.
    אני מתנצל אם הטון שלי נשמע פוגעני, לפעמים אנשים מתבלבלים בגלל המדיה הכתובה (ולא המדוברת) ונשמע שלצד השני יש כוונת זדון כלשהי - אך זה כמובן רחוק מאוד מהאמת!

תודה!
    18
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

אני לא יודע מה זה מנוע עם מגדש טורבו או איני יודע מהו לחץ אטמוספרי של 1 BAR מבחינתי PSI זה מה משאני ממלא בצמיגי הרכב, מקסימום אני מחליף את זה ל-BAR כי הרכב הוא אירופאי.
    אין לי תואר בפיזיקה ואני גם לא חזק בחוזק חומרים או בהנדסתם וניוטון מבחינתי הוא סתם משוגע שאכל תפוח ביום לא טוב, אבל אני מביא איתי ניסיון אישי מכאן וגם לא מכאן.
    אני מכיר את המטיסים, את המנהלים וגם את המהנדסים, וסתם הדברים האלה תמיד מעניינים אותי אז אני גם שואל כמו כולם, למה ואיך ?
    מנועי DA הם לא המנועים שכולם חושבים, המנוע הכי טוב שלהם הוא חיקוי ל-3W 150 כך שגם הם למדו דבר או שניים על חיקוי, אבל אם יש דבר שהאמריקאים יודעים לעשות, זה לעשות אותו טוב ועד הסוף, ואם יש דבר עוד יותר טוב שהם טובים בו זה השירות שלהם, אבל נס ליחם, אנחנו כבר המון שנים אחרי, והיום הטיסנים שונים הדרישות שונות ובכלל ההטסה שונה.
    מנועי MVVS כיום, במיוחד על הפלטפורמות החדשות שלהם, הם המנועים הכי חזקים והכי טובים שיש היום בשוק, וזאת עובדה טכנולוגית.
    ולא בגלל השירות ולא בגלל שאני צריך לשלוח את המנוע לארה"ב ולקבל אותו כחדש, אלא כי הוא עובד כמו שעון ומחזיק מעמד מאות שעות כיאה למנועי פרימיום.
    עכשיו שאלה, מתי יצא לך לשלוח מנוע חזרה לארה"ב או להזמין חלק, ואיזה חלק וכמה כל הסיפור הזה עלה לך ? זה עולה המון, גם עם השירות המדהים שיש להם כי אתה כאן בישראל, אתה לא שם.
    לכן אם אתה שואל אותי, לפעמים כן כדאי לקנות את היקר, זה רק יוצא לך יותר זול.

עריכה:
    זה הכל עיניין של ניסוי וטעיה...הנתונים הטכניים תמיד יבלבלו ולא תמיד יובנו על ידי כולם.
    נערך לאחרונה על ידי TazmanianDevil; 27-01-2014 בשעה 17:01:04.

תודה!
    3
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

ואוו למדתי הרבה מהתשובות פה, אבל את האמת ששאלתי על DLE או DLA זה מפני שיש לי טיסן 30 סמ"ק ואני מחפש לו מנוע .
    ל- MVVS יש מנוע 30/35 סמ"ק?
    אך ה-DA35 החדש ?

תודה!
    6
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

קנה os33 מנוע מושלם

עמוד 2 מתוך 3 ראשוןראשון 123 אחרוןאחרון

נושאים דומים

1. האדם
    על ידי RonenTal בפורום לא להבים ולא כנפיים
    תגובות: 2
    הודעה אחרונה: 05-03-2013, 12:23:32
  2. צפון למכירה מנוע 1220KV- RCM-BL600MX הדגם החדש
    על ידי danoneyal בפורום רדיו, אלקטרוניקה וציוד נלווה
    תגובות: 3
    הודעה אחרונה: 03-12-2012, 22:18:26
  3. [שאלה] הבדל?
    על ידי israel_gt בפורום פורום רדיו ואלקטרוניקה
    תגובות: 1
    הודעה אחרונה: 21-06-2012, 05:00:58
  4. תל אביב והסביבה למכירה מנוע 4 פעימות הדגם החדש YS 175 DZ CDI - פאר היצירה!!!!
    על ידי עמרם בפורום טיסני דלק
    תגובות: 0
    הודעה אחרונה: 15-02-2012, 05:12:02
  5. [דיון] האם באמת יש הבדל בין מנוע 4 פעימות ל2 כשמדובר
    על ידי a_lams בפורום פורום טיסני דלק
    תגובות: 7
    הודעה אחרונה: 13-11-2009, 08:47:24

הרשאות פרסום

• אין באפשרותך לפרסם נושאים חדשים
  • אין באפשרותך לפרסם תגובות
  • אין באפשרותך לצרף קבצים
  • אין באפשרותך לערוך את הודעותיך