שמות משתמשים לתיוג

עמוד 3 מתוך 5 ראשוןראשון 12345 אחרוןאחרון
מציג תוצאות 51 עד 75 מתוך 113

נושא: הגזמתם בטרוף חבורת FPV

תודה!
    0
    הודה 37 פעמים ב 28 הודעות
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

ברירת מחדל תגובה: הגזמתם בטרוף חבורת FPV

ציטוט נכתב במקור על ידי mixerfix צפיה בהודעה
    זארקו - מה הם המינחתים המאושרים? אני מכיר את ראשון ואת אשרד. יש עוד?

Sent from my iPhone using Tapatalk
    בפעם האחרונה ששמעתי על מנחת מאושר מטעם קלוב התעופה - היחיד היה אשרד.
    אבל אני בטוח שזרקו יתקן אותי.
    ליאור זהבי
    www.youtube.com/i3dm

תודה!
    48
    הודה 204 פעמים ב 169 הודעות
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

אלה שאלות מצוינות. גם באשרד אין רשת לקהל.

Sent from my iPhone using Tapatalk

תודה!
    0
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

אגב בראשלצ, רשת או לא רשת, יש מנחת מטוסים קלים בסמוך - כך שאף אחד בטח לא יחלום להזכיר שם FPV...
    ליאור זהבי
    www.youtube.com/i3dm

תודה!
    168
    הודה 167 פעמים ב 126 הודעות
    כניסות לבלוג
    2
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

ציטוט נכתב במקור על ידי AMIR צפיה בהודעה
    כמה "מזון" אתם נותנים לרת"א שיושבים על השרשור הזה...
    במקום להרוג את השרשור הזה מחוסר יחס אתם ממשיכים ללבות את האש...
    הגיע הזמן שתהיו יותר חכמים ופחות תרחנים.

ומפה אחתום את דבריי ב: "סייג לחוכמה שתיקה".
    אני מצטער שאני מתסיס אבל פשוט נמאס מכל ההודעות האלו של "אל תדברו על זה", פה זה המקום לדבר על זה! אנשים עושים שטויות ופה זה המקום להגיד את זה, אני בטוח ב-100% שהעבריין שעשה את השטות במבוא חורון קרא את השרשור הזה/הובאו דברים אלו בפניו.
    האנשים היחידים שאנחנו לא מצליחים להגיע אליהם כדי להגיד להם שמה שהם עושים זה מסוכן הם אלו שקונים בחנויות פה בארץ כי הם ראו אחד כזה והם ממש מחכים לפעם הבאה שיהיה מרתון בתל אביב.
    ושיהיה לכולנו רק טוב

תודה!
    7
    הודה 216 פעמים ב 154 הודעות
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

איציק,
    אני לא מבין את הגישה והתוקפנות שלך ויש לי הרגשה שהיא נובעת מבורות מסוימת בנושא קלוב התעופה בישראל, מציע שתפנה לאביעד בקלוב ואולי תבין קצת מה מטרת הקלוב וכוחו האמיתי ואולי גם תלמד איך ניתן לנצל את הארגון למטרותיך.

בנוסף, במקום להתלהם ולשפוך חמתך על גבי דפי האינטרנט, אני מציע שתחבור לקלוב, תאסוף עוד מטיסי FPV ותקדם את האינטרסים שלך תחת המטרייה שתוכל לזכות לה מהקלוב, היום אין שם אף אחד שמקדם את נושא ה-FPV מכיוון שזו לא מחלקה תחרותית, למרות זאת, אין סיבה שהקלוב לא יפעל לקידום המחלקה במידה ויש מי שמוכן לרכז את הנושא.
    דרך אגב, לכל מי שלא מכיר, טיסנאות זו רק אחת משש דיסיפלינות שמיוצגות ע"י הקלוב, יש גם אז"מים (אווירוני זעירי מימדים – אולטרלייטים), מצנחי רחיפה, גלשני אוויר, צניחה חופשית ודאייה. כל אחת מתת העמותות הללו מקבלת שירותי משרד מהקלוב אך עומדת בפני עצמה בנושאים שונים. בנושא רגולציה מול רת"א הן מרוכזות ע"י עומרי טלמון שהוא איש יקר ומנכ"ל קלוב התעופה מרכז.
    במידה ויתברר כי FPV אינו עומד בסטנדרטים של טיסנים (כנראה שלא בגלל הטווח האוטומציה ואופן השימוש המוגדר כמזל"ט), יש מצב שנכון יהיה להקים תת עמותה נוספת בתוך הקלוב ולהפוך את הקלוב לכזה שתומך בשבע דיסיפלינות.
    במקרה שכזה תוכלו להיעזר בקלוב ולבנות לעצמכם ארגון רציני המסוגל לדון מול רת"א, אחרת אין סיכוי.

חשוב להבין שמה שנדרש מה-FPVים זה לווא דווקא להפסיק לטוס אלא להתחיל להטיס בצורה בטוחה ומסודרת (ומספיק תפוח רקוב אחד...).
    נדרש לכתוב אמנה וחוקי תעבורה המגבילים את טווח הטיסה, את אופי ההטסה, גובה הטיסה, מרחק מינימום מאזורים מיושבים, שדות תעופה, נתיבי טיסה ועוד.
    זוהי בעצם מהות "ספר עזר מבצעי" המדובר. הספר מגדיר את ה"עשה ועל תעשה" של מחלקה כלשהיא באופן המחייב אותה מבחינה בטיחותית ורגולטורית.
    נדרש להגדיר מה נדרש על מנת שמערכת תהייה בטוחה להטסה שכזו (מודים כגון שמירת מצב, חזור הביתה במקרה של אובדן התמצאות או תקשורת ועוד)
    משקלים מרביים ואופן שימוש גם כן מבדילים בין מערכות "להנאה ותחביב" לבין מל"ט או מערכת מסחרית.
    לדוגמא, במקום העבודה שלי אנו מקיימים הסמכות למטיסי חוץ. הטסת טיסנים "שלא למטרות הנאה" חייבה אותנו לבצע רישיון לטיסנים ולמדריכים למרות שאלו טיסנים זהים לטיסנים שניתן למצוא בשימוש חובבני בסופי שבוע בכל הארץ (טיסני הפלקון המפורסמים).
    על כן הטסה להנאה באופן חובבני יכולה לקבל הנחות משמעותיות לעומת הטסה מסחרית אך נדרשת הגדרה ספציפית.

ונקודה אחרונה, אף אחד לא ילך לקראתכם מיוזמתו!
    לא בנושא FPV ולא בשום נושא אחר.
    תפקיד הרגולטור הוא להבטיח את בטיחות הטיסה בארץ. הדרך הכי טובה למנוע תאונות אווירות היא למנוע טיסות וזה נכון לכל הדיסיפלינות!
    על מנת שהרגולאטור יאפשר לכם לטוס באופן בטיחותי, יש לעבוד איתו, להאכיל אותו בכפית, להבין מה מטריד אותו ולפעול על מנת להרגיע אותו וליצור עימו יחד מסגרת מקובלת על כולם.

במקום להתלהם הגיע הזמן שתיקחו צעד אחד קדימה ותכשירו את החזיר, אחרת יעשו את זה בשבילכם ובדרך שלא תהייה טובה לאף אחד מאיתנו.

רועי, שמאד אוהב להטיס טיסנים, אפילו שהם לא FPV

6. המשתמשים 2 הודו ל roydor על הודעתו:

Barak Nevo (06-04-2014),רן ענבר (07-04-2014)

תודה!
    2
    הודה 155 פעמים ב 138 הודעות
    כניסות לבלוג
    1
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

ציטוט נכתב במקור על ידי d3kid צפיה בהודעה
    אני אסביר לכם איך הולך להיות העתיד שלכם.במיוחד לאילו שמנסים בכוח לא להבין ולא לחזק את התחום שלנו.

ראשית כל המינחתים שכולנו אוהבים (כמו עין יהב דימונה) יקבלו הוראה לא לתת לטיסנאים להטיס.שנית מישטרת ישראל תופעל ותגיש קנס-דוח לכל מי שימצא מטיס לא במינחת מסודר ולא שייך לקלוב התעופה עם הרישיון מפעיל.(נישמע הזוי אבל זה הכיון). לדוגמה גיבעת הטיסנים בגדרה על הכוונת
    ואז אנשים יתארגנו וירימו מסלולים מסודרים שעולים להם כסף (ואם הקלוב יהיה חזק בעזרתכם הוא גם יוכל לעזור) . ותוך כמה חודשים ועלות כספית של כל אחד ואחד מהחברים כאן תמשיכו להטיס .fpv יהיה אפשר להטיס או עם רישיון או בקשר עין או עם דוח ועבירה פלילית
    נישמע הזוי.
    מה הקשר בין דימונה ועין יהב ל FPV ?!?!
    מה הקשר בין מה שקורה בגדרה ל FPV ?!?!

תודה!
    2
    כניסות לבלוג
    1
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

ציטוט נכתב במקור על ידי roydor צפיה בהודעה
    איציק,
    אני לא מבין את הגישה והתוקפנות שלך ויש לי הרגשה שהיא נובעת מבורות מסוימת בנושא קלוב התעופה בישראל, מציע שתפנה לאביעד בקלוב ואולי תבין קצת מה מטרת הקלוב וכוחו האמיתי ואולי גם תלמד איך ניתן לנצל את הארגון למטרותיך.

בנוסף, במקום להתלהם ולשפוך חמתך על גבי דפי האינטרנט, אני מציע שתחבור לקלוב, תאסוף עוד מטיסי FPV ותקדם את האינטרסים שלך תחת המטרייה שתוכל לזכות לה מהקלוב, היום אין שם אף אחד שמקדם את נושא ה-FPV מכיוון שזו לא מחלקה תחרותית, למרות זאת, אין סיבה שהקלוב לא יפעל לקידום המחלקה במידה ויש מי שמוכן לרכז את הנושא.
    דרך אגב, לכל מי שלא מכיר, טיסנאות זו רק אחת משש דיסיפלינות שמיוצגות ע"י הקלוב, יש גם אז"מים (אווירוני זעירי מימדים – אולטרלייטים), מצנחי רחיפה, גלשני אוויר, צניחה חופשית ודאייה. כל אחת מתת העמותות הללו מקבלת שירותי משרד מהקלוב אך עומדת בפני עצמה בנושאים שונים. בנושא רגולציה מול רת"א הן מרוכזות ע"י עומרי טלמון שהוא איש יקר ומנכ"ל קלוב התעופה מרכז.
    במידה ויתברר כי FPV אינו עומד בסטנדרטים של טיסנים (כנראה שלא בגלל הטווח האוטומציה ואופן השימוש המוגדר כמזל"ט), יש מצב שנכון יהיה להקים תת עמותה נוספת בתוך הקלוב ולהפוך את הקלוב לכזה שתומך בשבע דיסיפלינות.
    במקרה שכזה תוכלו להיעזר בקלוב ולבנות לעצמכם ארגון רציני המסוגל לדון מול רת"א, אחרת אין סיכוי.

חשוב להבין שמה שנדרש מה-FPVים זה לווא דווקא להפסיק לטוס אלא להתחיל להטיס בצורה בטוחה ומסודרת (ומספיק תפוח רקוב אחד...).
    נדרש לכתוב אמנה וחוקי תעבורה המגבילים את טווח הטיסה, את אופי ההטסה, גובה הטיסה, מרחק מינימום מאזורים מיושבים, שדות תעופה, נתיבי טיסה ועוד.
    זוהי בעצם מהות "ספר עזר מבצעי" המדובר. הספר מגדיר את ה"עשה ועל תעשה" של מחלקה כלשהיא באופן המחייב אותה מבחינה בטיחותית ורגולטורית.
    נדרש להגדיר מה נדרש על מנת שמערכת תהייה בטוחה להטסה שכזו (מודים כגון שמירת מצב, חזור הביתה במקרה של אובדן התמצאות או תקשורת ועוד)
    משקלים מרביים ואופן שימוש גם כן מבדילים בין מערכות "להנאה ותחביב" לבין מל"ט או מערכת מסחרית.
    לדוגמא, במקום העבודה שלי אנו מקיימים הסמכות למטיסי חוץ. הטסת טיסנים "שלא למטרות הנאה" חייבה אותנו לבצע רישיון לטיסנים ולמדריכים למרות שאלו טיסנים זהים לטיסנים שניתן למצוא בשימוש חובבני בסופי שבוע בכל הארץ (טיסני הפלקון המפורסמים).
    על כן הטסה להנאה באופן חובבני יכולה לקבל הנחות משמעותיות לעומת הטסה מסחרית אך נדרשת הגדרה ספציפית.

ונקודה אחרונה, אף אחד לא ילך לקראתכם מיוזמתו!
    לא בנושא FPV ולא בשום נושא אחר.
    תפקיד הרגולטור הוא להבטיח את בטיחות הטיסה בארץ. הדרך הכי טובה למנוע תאונות אווירות היא למנוע טיסות וזה נכון לכל הדיסיפלינות!
    על מנת שהרגולאטור יאפשר לכם לטוס באופן בטיחותי, יש לעבוד איתו, להאכיל אותו בכפית, להבין מה מטריד אותו ולפעול על מנת להרגיע אותו וליצור עימו יחד מסגרת מקובלת על כולם.

במקום להתלהם הגיע הזמן שתיקחו צעד אחד קדימה ותכשירו את החזיר, אחרת יעשו את זה בשבילכם ובדרך שלא תהייה טובה לאף אחד מאיתנו.

רועי, שמאד אוהב להטיס טיסנים, אפילו שהם לא FPV
    הדבר הראשון שצריך לאסור זה תפיסה בידיים של טיסנים/דאונים.
    מדובר בסכנת נפשות והיה על כך דיון לא מזמן.
    וכמובן שאסור יהיה להטיס שום דבר ללא אחראי בטיחות ואם אחד מטיס שני מצלם יש להתקשר לחבר שלישי שיהיה אחראי בטיחות.

מנחת הבית
    אלישמע: מנחת שאישרתי ברת"א.
    תודה!
    124
    הודה 150 פעמים ב 98 הודעות
    כניסות לבלוג
    1
    הוזכר
    2 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

רועי,
    צר לי שאני נשמע מתלהם, זה נובע מתסכול עמוק של שנים בנושא המנחתים שעליו לא אמרת מילה, העובדה שאתה טוען שאני מסכן לך את התחביב וחוסר ההצלחה שלי לשנות את המציאות.
    צר לי להודיע לך שהדפוקים שמטיסים ב CTR של הרצליה לא יקשיבו גם כשתהיה עמותה.
    מיוזמתי פניתי להרבה מטיסים (גם מעל דפים אלו ממש) וביקשתי להבין האם יש לי/לנו מנדט להוביל שינוי מול הרשויות. לצערי קיבלתי לאו מוחלט לעסוק בנושא בחזקת "על תעיר ת'דב", אין סיכוי.
    במקביל לפניה בפורום גם פניתי לקלוב, תקבל את פרטי התשובה בדרך אחרת.
    איציק
    Some things you can only really appreciate from above
    אתה צינור : http://www.youtube.com/user/IRonen

10. המשתמשים הבאים אמרו תודה לאיציק רונן על הודעתו:

ZvikaF (07-04-2014)

מנחת הבית
    ארסוף
    תודה!
    907
    הודה 1,001 פעמים ב 648 הודעות
    כניסות לבלוג
    41
    הוזכר
    6 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

תחום הFPV הוא החדש והטרנדי היום, אולי בגלל זה באורות הזרקורים.
    אפרופו CTR הרצליה, יש דאונים שטסים שם. ראיתי אישית.
    אני עוסק בתחום יותר משנתיים ומירב הפעילות שלי ושל מרבית חבריי עם רחפנים בגובה דשא פלוס בשטחים פתוחים.
    מסוקים שמבצעים תרגילי 3D או טיסן 50CC בתרגיל ריחוף, שעושים זאת במרחק יריקה מהאף, מסוכנים אלפי מונים מטיסת FPV. למה?
    א. עובדתית ולא אחזור על התאונות רק בשנה האחרונה.
    ב. כי יש לרוב הטיסני צב"ר מערכות מתוחכמות לייצוב וחזרה הביתה בזמן תקלה.
    ג. טיסה בצפייה בגוף ראשון יותר מדוייקת מהטסה אחרת שהראייה המרחבית נבלעת לעיתים.

אם נשים את ההיבט המסחרי בצד (שאכן צריכה להיות לו התייחסות רשיונית), אנחנו, האחראים בקהילה הזו, צריכים להטיף פה בפורום, בשטח, לחברים, בדיוק כמו שהיינו עושים זאת למטיסי 3D או רוכב אופניים חשמליים, שלדעתי מסוכנים הרבה יותר והסתברותית יכולים לפגוע הרבה יותר!

12. המשתמשים 5 הודו ל guyst על הודעתו:

אריה הלפרין (06-04-2014),guymeg (06-04-2014),josh_1972 (07-04-2014),soco (07-04-2014),yoavl (07-04-2014)

תודה!
    1
    הודה 25 פעמים ב 19 הודעות
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

יש בעיה בסיסית בחלק מהטענות המועלות בדיון.
    השוואה לתאונות דרכים. תארו לכם שכל אחד היה נוהג איך שבא. בלי חוקים. איפה שרוצים. בכל גיל. בלי רשיון.
    מה שקורה היום בארץ הוא הפקר וזה המתכון לאותם גופי מדינה שלא תהיה להם בררה ולצקצק בלשונם. ולכסות את ישבנם שבסכנה.
    הרי אם ירד איזה רחפן על חלון בעזריאלי של איזה מנכל כבר יבואו אליהם בטענות.
    או איזה fpv יכנס ל ctr של נתבג שומו שמיים. שר התחבורה יתעסק בזה.
    כמי שהתחיל את התחום בצפון לפני כמה שנים. בנה טעה ריסק בנה שוב שיפר ציוד הקליט ותיחקר כל טיסה אני יודע לתת כבוד ולהעריך את הסכנות שבתחום.
    מי שקונה פנטום מכויל ומטיס אותו מהאיפון. לא מבין בכלל מה הסכנה. טווחי הבטיחות. רדיוס הסכנה. גורמי הכשל. ומה עושים במקרה כשל.
    אותו אחד ירצה למקסם את ההשקעה. יתקרב יותר. מהר יותר. מסוכן יותר.
    אח״כ יעבור לצילום חתונות. עד הריסוק הקרוב.

צריכה להיות התגיסות של הותיקים ולא להתביש להעיר ללמד ולהדריך. ואם צריך גם להתלונן במשטרה וברתא.
    אם נראה שיש רצינות ושיקול דעת בקרב המטיסים הבטוחים. נקבל גם הכרה כזו בגופים המוסמכים.
    אין שום בעיה להטיס בגבולות טווח הראיה רחוק מאזורים מיושבים. מתחת לגובה בטיחות מכלי טייס וכו.
    הבעיה שאותם חסרי אחריות. ברובם לא מכירים את הפורום. ולא קוראים את הבלבולי שכל שלנו.
    צריך עבודת שטח.
    אבל לצערי אין מנוס. אנחנו בכדור שלג מתגלגל שאוסף עוד ועוד שלג ואינו ניתן לעצירה.
    רק התנגשות או פיצוץ.
    ככה זה.

כפי שרשמתי עשרות פעמים. שירגל. 4500 שח. תאוריה ומבחן ברתא. בהצלחה לכולם.
    או לעבור לגלשני גלים עם גופרו.
    נערך לאחרונה על ידי ofek-raan; 06-04-2014 בשעה 20:18:56.

תודה!
    9
    הודה 5 פעמים ב 5 הודעות
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

אפשר ללמוד משהן מכאן
    http://www.ppc.org.il/infinitPages-v...4-69&pageid=69

15. המשתמשים הבאים אמרו תודה לחזי על הודעתו:

Barak Nevo (07-04-2014)

תודה!
    89
    הודה 302 פעמים ב 270 הודעות
    כניסות לבלוג
    1
    הוזכר
    7 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

איציק, ישר כח, הוצאת לי את המילים מהמקלדת...

מעבר לכך, הטכנולוגיה תמיד הקדימה את המחוקק... מי זוכר שתדר השידור היחיד לטיסני רדיו היה 27 ?
    שהגיע ה 72 (מכיוון שכך התפתח בעולם ), זה לקח כמעט עשור עד שנהיה פה חוקי ...

האיסורים, רישויים וכל הפתרונות היצירתיים האחרים (קצין בטיחות..) יתנו רק כסת"ח אבל לא באמת יעזרו..
    מציאת אזורים ופתרונות להטסה הם אלה שייעלו את הבטיחות.
    FPV זה תחום שמתפתח מהר ומאפשר כניסה לאנשים שאין להם הבנה בתחום, צריך להעלות את ההבנה והמודעות לסכנה.
    נראה לי שחינוך ופרסום זה תפקיד שמתאים לקלוב לתעופה... (למרות שלא נעשה מעולם )

אתם באמת חושבים שצלם חתונות שקנה פנטום לצילום באולם, מתעניין מסביב ונכנס לפורומים של מטיסים ?

לצערי היו כבר תאונות עם טיסנים (גם פטאליות) ונראה שהלקחים לא כל כך נלמדים...
    אבל, מצד שני, גם תאונות על הכביש לא גורמות לכולם לנהוג זהיר ... כך, שאנחנו לא תלושים מהמציאות.
    צביקה

If you can't make it fly, try harder, else RTFM

תודה!
    2
    כניסות לבלוג
    1
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

צביקה נושא "פנטום חתונה" לא קשור בכלל ל FPV ואני בספק אם קשור לרתא
    "פנטום החתונות" לעולם יעמדו בכל חוק מטעם רשות התעופה.
    מטבע הפעלתם הם לעולם יהיו בקשר עין ולעולם יהיו בגובה נמוך יתרה מכך "פנטום חתונות" יטוס תחת קורת גג או במתחם פרטי/סגור
    ולכן אין קשר בין "פנטום חתונות" לבין צילום אווירי או הפעלה מסחרית כמשמעה בחוק הטיס.
    נערך לאחרונה על ידי igalr; 07-04-2014 בשעה 15:06:45.

18. המשתמשים הבאים אמרו תודה לigalr על הודעתו:

איציק רונן (07-04-2014)

תודה!
    89
    הודה 302 פעמים ב 270 הודעות
    כניסות לבלוג
    1
    הוזכר
    7 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

אני נתקל בהם הרבה מאוד בזמן האחרון
    צביקה

If you can't make it fly, try harder, else RTFM

תודה!
    1,390
    הודה 1,344 פעמים ב 1,118 הודעות
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

פאנטום החתונות הוא המראה שלנו לעולם.
    הוא נחשף לציבור יותר מרוב ציוד ה fpv שיש לכולנו.
    פוטנציאל הנזק שלו גבוה בהרבה משל רוב הטיסנים בגלל מיומנות המפעיל סביבת ההטסה ואיכות הציוד.
    אם אומרים ש"מצפון תפתח הרעה" בתחביב הזה פאנטום החתונות הוא נקור הרעה הרבה יותר מכל ציוד אחר.

אני רואה שהדעות חלוקות לגבי קה"ל.
    העיניין הוא שצריך להתאגד ולהסדיר את הפעילות.
    אם מישהוא אחר יסדיר את הפעילות זה יהיה יותר כואב לכולנו.

איציק.
    תסלח לי שאני מסנג'ר אותך אבל העלת את עיניין "הובלת הנושא"
    מבחינתי אני נותן לך את הקול והמנדט שלי להסדרת הנושא.
    כמו איציק יכולים להיות עוד הרבה מטיסים וותיקים בעלי ידע שיקחו את עיניין הסדרת הפעילות מול רת"א וקה"ל.
    ייתכן שבהתחלה המצב יהיה פחות טוב אבל בהמשך הוא ישתפר.
    לטעמי אסור להמשיך בפעילות פרטיזנית... זה יפגע בכולנו בשלב כזה או אחר

רן ענבר

תודה!
    2
    כניסות לבלוג
    1
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

רן
    גם אם נניח כי "פנטום חתונות" הוא תחת סמכות הפיקוח של רת"א הרי בחוק יש התייחסות לכך , מדובר בהפעלה מסחרית המוסדרת בצורה מפורטת וילכו ללמוד על זרמי סילון באפריקה כדי להטיס את הפנטום מצדי גם שיגישו תוכנית טיסה לפני המראה באולמי בונטון מעל בר הבשרים.

למה לנו להכנס לנושא שלא נוגע לנו כלל?

תודה!
    1
    הודה 20 פעמים ב 5 הודעות
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

לכל מי ששאל אותי בפרטי האירוע היה באזור מושב גזר

תודה!
    64
    הודה 108 פעמים ב 74 הודעות
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

פותח השרשור על כל נוסחיו מריח לא טוב... מסחרי מידי, אינטרסנטי מידי.

היחידי פה שהעלה דברי טעם הוא איציק!
    היחידי שהגיע עם אג'נדה...
    איציק אני יכול לקבל בפרטי את התשובות מהקלוב?
    אני לא סובל מאי שפיות, אני נהנה ממנה

אין כמו יום שישי בדשא....

תודה!
    2
    כניסות לבלוג
    1
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

ציטוט נכתב במקור על ידי d3kid צפיה בהודעה
    לכל מי ששאל אותי בפרטי האירוע היה באזור מושב גזר
    כבר מצאו מי זה ?
    יודעים כבר אם זה מישהו עם רשיון או בלי רשיון ?
    יודעים אם זה FPV או הטסה בקו ראיה ?

תודה!
    0
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

איציק - אם תזדקק לעזרה אני איתך ככל שאוכל.
    ליאור זהבי
    www.youtube.com/i3dm

מנחת הבית
    תודה!
    124
    כניסות לבלוג
    1
    הוזכר
    2 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

יגאל, אני באמת מציע לרדת מנושא החתונות. תאונות עבודה בכלל שייכות לדעתי למשרד העבודה (בטיחות וגהות או שקר אחר) ממש לא שייך לרת"א.
    טיסה במקום סגור בודאי ובודאי. אז בבקשה לא למשוך למקומות לא רלוונטים.
    רק בדיחה (אני לא יכול להישאר רציני): ראיתי חשמלאי שהתקין תאורה בחתונה ושאלתי את עצמי, מה קורה אם האיש נופל עכשיו מהסולם. בשתט שניות שהוא באוויר, התאונה שייכת לרת"א או למשרד העבודה?
    בכל מקרה העלתי לטלפון את המספר של היב"א (לא בטוח שכך כותבים את זה) כדי להזמין לו סגירה אווירית, חבל שיהיו לו בעיות. הרי מחפשים את מי לדפוק.
    טוב זה הכל בצחוק.
    אני לא חושב שהנושא לא רציני, פשוט היה יום ארוך, שהתחיל בזה שמטיס ותיק ניסה שוב לחנך אותי.

Sent from my G2. Please excuse typo errors induced by chubby fingers :-)

מנחת הבית
    תודה!
    124
    כניסות לבלוג
    1
    הוזכר
    2 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

נפגשתי הערב עם אביעד, מנהל הקלוב. הפגישה הייתה בנושא אישור מנחתים.
    הם מתכוונים לעזור לנו בנושא.
    אנו נכין את החומר הדרוש והקלוב יעזור בקשר עם רתא.
    העלתי שוב בפניו את נושא הFPV ואמרתי לו שאני רוצה להוביל את הנושא ושיעזור מול רתא. התשובה הראשונה הייתה כמובן ניסיון ניעור קל "עוד לא החלטנו האם אנו רוצים להיכנס לנושא...."
    היות ואני לא רזה כמו רן, קשה לנפנף אותי בקלות. סגרנו על הסכמה שאני מתחיל לגבש את הדברים והוא יגבה אותי מול רתא ויעזור לפחות במפגש הראשון.
    במקביל אני מנסה לצור קשר מול רתא בערוצים נוספים.
    אפתח שרשור רק לעניין הזה כדי לעדכן את כולם.
    תודה לכל המפרגנים, אשמח לכל עזרה.
    אני בטוח שנצליח לגבש תוכנית עבודה סבירה מול רתא ובשילוב עם הקלוב.

28. המשתמשים 4 הודו ל איציק רונן על הודעתו:

Barak Nevo (08-04-2014),Hagay (08-04-2014),שלומי סוסייר (08-04-2014),רן ענבר (08-04-2014)

מנחת הבית
    ארסוף
    תודה!
    907
    הודה 1,001 פעמים ב 648 הודעות
    כניסות לבלוג
    41
    הוזכר
    6 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

תודה איציק על הנכונות וההובלה, זו עזרה לכל הקהילה!
    Count me in לכל עזרה לה תזדקק.

(יב"א - יחידת בקרת אולמות התכוונת? )

30. המשתמשים הבאים אמרו תודה לguyst על הודעתו:

איציק רונן (08-04-2014)

תודה!
    2
    כניסות לבלוג
    1
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

איציק
    המצב כיום הוא שאנחנו חיים במציאות שאין מנחתים מסודרים מה שגרם לאבולוציה של כל תחום הטיסנאות לכיוון כלים שלא דורשים מנחת אם מדובר על רחפנים/מסוקים למיניהם ואם מדובר על צעצועי קלקר.
    ההתרחבות הגדולה של התחביב בשנים האחרונות התרחשה בעיקר בכיוונים האלה הן כתוצאה מטכנולוגיות חדשות וזולות מגמה ואופנה עולמית וגם כהתאמה למציאות הקיימת בישראל.

פותח הנושא כתב כותרת בומבסטית שבינה לבין תוכנה אין דבר וחצי דבר.
    ברור שלמטיסי FPV החובבים (לנו) אין כל קשר לנושא הפעלה מסחרית שהוזכרה כאן בהקשר להתקשרויות מסחריות עם עיריות וכו...
    בגלל מצב המנחתים התאמנו את עצמנו למציאות שבה אין לנו כל צורך במנחתים ובטח שאן רצון או כוונה להגביל את עצמנו לכאלה שאושרו מראש.
    טייס ממ"ג יכול לנחות בכל מקום אז למה אנחנו צריכים להגביל את עצמנו למקומות מאושרים מראש.

בעניין הסדרה כלשהיא מול רת"א אני לא בטוח בכלל שהצעד הנכון הוא להכניס את עצמנו לצרה הזו , בידיוק כמו שלא נרצה שמשרד הרישוי יתחיל להתעסק עם רישיון אופניים.

ממש לא מזמן נכנס לתוקפו חוק חדש אחרי דיונים אין סופיים
    אם רת"א היו רוצים לפקח גם על נושא הטיסנאות לסוגיה או על סוגי הצעצועים השונים יכלו להכניס לחוק החדש סעיפים רלוונטיים.

מנחת הבית
    תודה!
    124
    כניסות לבלוג
    1
    הוזכר
    2 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

יגאל,
    אני מסכים עם החלק הראשון וגם אני מצוייד רק בכלים נוחתי גחון. לאחרונה בדיוק מהסיבה הזו אני מצטרף למנחת.
    אתה לא צודק בעניין המנחתים המאושרים. וכאן יש קצ׳ קטן: לפי הספר של הקלוב, אם אתה שומר על החוקים הבסיסים (מרחק מבתים, נתיבי טיסה וכו) מותר לך להטיס בכל שדה שעונה לדרישות בספר. זה ציטוט של אביעד מאתמול.
    שינוי גדול בנושא המנחתים מעבר להסדרים פרטיים כנראה לא יהיה.
    גם בעבר היית נגד פניה לרת"א, אני הגעתי להבנה שלא יכול להיות גרוע יותר. היום כולנו פורעי חוק.
    אני מאמין שנגיע לספר הנחיות שיהיה מקובל על רת"א ושיעזור למרבית המטיסים.
    מי שירצה להמשיך להטיס בעיר מעל רוכבים ורצים... בעיה שלו, יש משטרה.

עמוד 3 מתוך 5 ראשוןראשון 12345 אחרוןאחרון

נושאים דומים

1. חבורת black sheep fpv מטורף...
    על ידי נדב השובב בפורום פורום FPV וצילום אווירי
    תגובות: 4
    הודעה אחרונה: 16-01-2012, 07:46:40
  2. חגורת בטיחות זה דבר מאד חשוב !!
    על ידי guy1a בפורום לא להבים ולא כנפיים
    תגובות: 4
    הודעה אחרונה: 12-05-2011, 19:16:37