שמות משתמשים לתיוג

עמוד 1 מתוך 5 123 ... אחרוןאחרון
מציג תוצאות 1 עד 25 מתוך 113

נושא: הגזמתם בטרוף חבורת FPV

תודה!
    1
    הודה 20 פעמים ב 5 הודעות
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

ברירת מחדל הגזמתם בטרוף חבורת FPV

בשבוע שעבר FPV חלף 50 רגל שזה כ 16-17 מטר ממסוק שטס בגובה 1200 רגל תלונה על האירוע התקבלה בראת"א ועכשיו מחפשים משהוא שמטיס FPV עם התאור של הכלי .הכלי הוא טיסן עם 2 בומים. אין הרבה כאילו והאדם יאותר ויקבל תלונה פלילית.
    כל העיריות ומשרדי הממשלה והראשויות המקומיות קיבלו מכתב מראת"א שאסור להעסיק אנשים - חברות שמבצעים צילומים או עבודה עם כתבמים ללא אישור ורישיון . אנשים שעשו עבודות גילו פתאום שאסור להעסיק אותם .
    אתם פשוט עושים נזק לעצמכם ולכל התחביב הזה .

אסור לפי חוק להטיס מחוץ לקשר עין אסור להטיס בנתיבים אסור להטיס בשטחי אימון של מטוסים אסור להטיס ב CTR של מנחתים . מותר להטיס בינתיים בכל המדינה ואם רוצים להטיס מחוץ לקשר עין יש להוציא רישיון (גם למטיס וגם לכלי הטיס).

כל קהילת המטיסים נמצאת היום תחת זכוכית מגדלת יש גם מקומות הטסה שיפגעו וקהילת ה FPV הי בראש הרשימה של הנושאים לטיפול בראתא.
    הולך להיות כאן מהפך בתחום שלנו בקצב של האירועים וחבל כי כולנו ניפגע בזכות כמה אנשים לא אחראים.
    נערך לאחרונה על ידי d3kid; 05-04-2014 בשעה 17:53:39.

2. המשתמשים 12 הודו ל d3kid על הודעתו:

ניב (05-04-2014),erjerjerj (05-04-2014),Hagay (05-04-2014),מושיק (05-04-2014),maozasaf (07-04-2014),merkur (05-04-2014),mixerfix (05-04-2014),motti (05-04-2014),nadavz (05-04-2014),rotemshan (06-04-2014),silenser (06-04-2014),שלומי סוסייר (06-04-2014)

תודה!
    1
    הודה 20 פעמים ב 5 הודעות
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

ברירת מחדל תגובה: הגזמתם בטרוף חבורת FPV

את ההודעה שלי התבקשתי לפרסם מאיש ראת"א והי לא יוזמה שלי.

ותוספת האישית שלי -
    קלוב התעופה לישראל הוא הגוף שמיצג אותנו מול המדינה קלוב חזק עם הרבה מטיסים שווה -כוח ,לובי ,סדר ,מנהיגות ,ובטיחות מול המדינה מי שמחדש ביטוח מי שחשוב לו להיות תחת הגוף היחיד שמיצג אותנו מול הראשויות שירשם לקלוב גם עם זה בתוספת כמה שקלים זה סכום נמוך אם כולנו נהיה צריכים לנסוע בשבתות עשרות קילומטרים ולבזבז שעות בנסיעה .אתם לא יודעים כמה שעות עבודה ומאמץ משקיעים בקלוב וכל זה שיש כמות מטיסי רדיו נמוכה מאוד שרשומים בקלוב יחסית לאילו שבאמת מטיסים . את הכסף שאתם נותנים לביטוחים פרטיים תשקיעו בקלוב וזה יחזור אלכם .

תודה!
    3
    הודה 25 פעמים ב 21 הודעות
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

ובהמשך להודעה למעלה
    ביום שישי (אתמול) אותו רחפן או דומה לו עם שני ״בומים) בין השעות 10-11 בבוקר ריחף בתוך שטח המנחת שלנו שהיה פעיל וטיסנים היו באוויר
    כמו כן המטיס שכנראה היה מצויד במצלמה שהעבירה שידור תמונה העיז וירד לגובה 2-3 מטר מעל חניית המכוניות תוך התקרבות לסככת הצל היכן שישבנו
    תוך שאנשים מסתובבים בשטח!
    ובכן אם המקרה יישנה הרחפן לא יחזור שלם לבעליו!!!
    מאחר וראינו/זיהינו את הרכב של המפעיל נדאג שיגיעו גם אליו

חברה אתם משחקים באש תרתי משמע
    רק בשמחות

5. המשתמשים 4 הודו ל Boaz Barnea על הודעתו:

josh_1972 (06-04-2014),merkur (05-04-2014),mixerfix (05-04-2014),רן ענבר (05-04-2014)

תודה!
    66
    הודה 71 פעמים ב 64 הודעות
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

אני רואה שכל מי שמגיב פה ומעלה טענות אלו אנשים לא מתחום ה FPV -

אז זו דעתי כאחד שכן מהתחום -
    א. מדובר באדם ספציפי שעושה את המעשה הזה - לוקח את הסיכונים (כמובן אם מה שאתם אומרים נכון) ומעז לעשות כאלו שטויות.
    ב. אין שום הצדקה להכליל את כל קהילת הצב"רים בהודעות האלו - אתם יוצאים פה מול קהל שלם ולא מול אדם ספציפי - ואני מאמין שכבר אנשים דיברו עם אותו אדם אחרי שקראו מה כתוב פה.
    ג. בועז - אם כמו שאתה טוען האדם סיכן אתכם וראיתם איפה הוא ממוקם - למה לא הלכתם אליו ודרשתם ממנו להפסיק? להתלונן אחרי מעשה ולאיים זה תמיד קל - אם זה קורה שוב - לכו ותעירו לו.
    ד. ההודעה השנייה בשרור הזה נשמעת כמו פרסומת לקלוב התעופה..

ידוע לכולנו שהתחום הזה פרוץ מעשרות כיוונים - אם חנויות צעצועים וצילום שמוכרות פאנטומים למיניהם לכל מי שבא ומשלם או אם כל מישהו שרואה רחפן ביוטיוב ומפרסם בפורום "מתחיל, זקוק לעזרה על כלי **** " ואלו צצים כל יום בהמוניהם.
    הכל מתחיל בנו המטיסים ונגמר בנו - אם אנחנו נחנך להטסה בטוחה - ככה יטוסו מי שנלמד, ואם נמשיך וניתן יד לכל אלו שצצים פה מידי יום וצריכים עזרה - הם אלו שטסים מעל אנשים ואיזורים מיושבים, הם אלו שמסכנים את הציבור ואת התחום הזה (ואני באמת מאמין שהוא לא אחד מאיתנו) מסיבה אחת פשוטה - כל החנויות למינהן שמוכרות את הכלים בתצורת RTF אומרות שהכלים האלו הם IDIOT PROOF, אפס תקלות ואין מה לפחד, ואני אומר את זה מניסיון שנכנסתי לכמה חנויות כאלו (בעיקר עסקי צילום) ואלו ההבטחות שקיבלתי.
    אני למשל כבר לא עונה לשרשורים של כל המתחילים פה, למה? כי מצד אחד כבר נמאס לי לחזור על אותו דבר 400 פעם, מצד שני אני לא חסיד של פאנטום וכל אלו רוצים פאנטומים, ומצד שלישי - אני אעזור רק לכאלו שאני יודע שלא יסכנו אנשים, והם אלו שאני אישית מלמד להטיס ויודע להטמיע בהם את כללי הבטיחות והחוקים הכתובים והלא כתובים.

שיהיה בהצלחה.
    גיא.
    נערך לאחרונה על ידי guymeg; 06-04-2014 בשעה 10:27:54.
    רוצה להיכנס לתחום הרחפנים וה FPV ולא יודע מאיפה להתחיל?
    שלח הודעה פרטית, תצא עם כל הידע שתצטרך

בניית רחפנים בהתאמה אישית ומכירת סטים מלאים למתחילים ומתקדמים.
    בניית תחנות קרקע (FPV וצילום) מקצועיות לכל הרמות.

7. המשתמשים הבאים אמרו תודה לguymeg על הודעתו:

yoavl (05-04-2014)

תודה!
    1,390
    הודה 1,344 פעמים ב 1,118 הודעות
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

גיא.
    עקרונית אתה צודק.
    אבל מספיק דביל אחד שמטיס בחוסר זהירות כדי להשפיע על כל התחביב.
    זה יכול להיות מקירבה מסוכנת לכלי טייס, בחתונה או בגן משעשועים נוסח האשכול המדהים הזה [קישור].
    בתאונה הראשונה יתחילו לצוץ חוקים מהת*ת שישפיעו על כולנו.

אני בתחום הקטן והמצומצם של מכוניות משתדל להפנות גולשים למדריכים קיימים.

אולי צריך לכתוב הוראות בטיחות כתובות, מסודרות ונוחות להבנה ולשימוש ולהפנות אליהם כדבר ראשון.
    אולי אני מתפרץ לדלת פתוחה כי זה קיים.
    ואולי הגיע הזמן להסתער עם טוריה שלופה מאחורי רחפן שטס בצורה מסוכנת וליירט אותו במכות רצח.

רן ענבר

9. המשתמשים הבאים אמרו תודה לרן ענבר על הודעתו:

merkur (05-04-2014)

תודה!
    7
    הודה 37 פעמים ב 35 הודעות
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

ציטוט נכתב במקור על ידי d3kid צפיה בהודעה
    את ההודעה שלי התבקשתי לפרסם מאיש ראת"א והי לא יוזמה שלי.

ותוספת האישית שלי -
    קלוב התעופה לישראל הוא הגוף שמיצג אותנו מול המדינה קלוב חזק עם הרבה מטיסים שווה -כוח ,לובי ,סדר ,מנהיגות ,ובטיחות מול המדינה מי שמחדש ביטוח מי שחשוב לו להיות תחת הגוף היחיד שמיצג אותנו מול הראשויות שירשם לקלוב גם עם זה בתוספת כמה שקלים זה סכום נמוך אם כולנו נהיה צריכים לנסוע בשבתות עשרות קילומטרים ולבזבז שעות בנסיעה .אתם לא יודעים כמה שעות עבודה ומאמץ משקיעים בקלוב וכל זה שיש כמות מטיסי רדיו נמוכה מאוד שרשומים בקלוב יחסית לאילו שבאמת מטיסים . את הכסף שאתם נותנים לביטוחים פרטיים תשקיעו בקלוב וזה יחזור אלכם .

לקלוב התעופה אין רישיון מפעיל משנת 2011, וכמו כן ביטוח אין להם, לכן עד שהעניין לא יטופל מדובר על תשלום ללא קבלת תמורת הביטוח, ולכן אין טעם כלשהו בלהירשם לקלוב התעופה.
    קודם שדברים יעבדו כסדרם

תודה!
    3
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

שמע להטיס באמצע שומקום כשאין אף אחד בסביבה זה דבר אחד
    להטיס לאנשים מעל הראש או לחכות לרגע שטיסן בנזין יפגש עם שכזה זו כבר פרחחות לשמה
    נכון עם ציוד שקיים כיום קל לעשות כמעט כל דבר אבל רבותי קצת שכל ישר
    היום בשטח הסתובב כבר רכב משטרה בסיור חקלאי והתעניין ריחרח במה שקורה בשטח!
    רק בשמחות

תודה!
    3
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

ציטוט נכתב במקור על ידי asafsee צפיה בהודעה
    לקלוב התעופה אין רישיון מפעיל משנת 2011, וכמו כן ביטוח אין להם, לכן עד שהעניין לא יטופל מדובר על תשלום ללא קבלת תמורת הביטוח, ולכן אין טעם כלשהו בלהירשם לקלוב התעופה.
    קודם שדברים יעבדו כסדרם
    לידיעה רשיון המפעיל של קולב התעופה בתוקף נא לבדוק לפני...
    רק בשמחות

תודה!
    48
    הודה 204 פעמים ב 169 הודעות
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

גיא - החוק מה לעשות - אוסר על הפעלת מערכות FPV. כל נסיון של אידיוט כזה או אחר לעשות "חארקות" עם הכלי שהוא קנה או בנה רק מעלה אותכם - מטיסי ה- FPV - ואותנו - מטיסי הטיסנים על ראדר משרדי ממשלה וארגונים ממשלטיים ושלטוניים אחרים.

התוצאה - מה שזארקו מתאר - התקרבות של טיסן FPV למסוק עד כדי טווח תאונה (50 רגל, באוויר, זה פחות מכלום) זה נפנוף סדין אדום לפני השור. אם אנחנו ואתם עוברים על החוק (וכאמור, מטיסי ה- FPV אכן עוברים על החוק), לפחות תעשו את זה בסתר. להיכנס ב- 12:00 בצהריים עם אקדח ביד וכסדת אופנוע על הראש לסניף בנק כדי להפקיד צ'ק - מישהו מכם היה עושה כדבר הזה? ובכן, להתקרב למסוק זה, לעניות דעתי, גרוע ודבילי יותר.

אני מאוד מקווה שאת ה- FPVיסט הספציפי הזה יטפסו ויצלבו עם הראש למטה והפנים לקיר.

14. המשתמשים הבאים אמרו תודה לmixerfix על הודעתו:

merkur (05-04-2014)

תודה!
    48
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

ציטוט נכתב במקור על ידי Boaz Barnea צפיה בהודעה
    לידיעה רשיון המפעיל של קולב התעופה בתוקף נא לבדוק לפני...
    בועז - אם איני טועה, רשיון המפעיל של הקלוב הוא עד מאי. צריך לוודאה שהם יחדשו אותו ולא יתנו לו ליפול לתהום השיכחה בין הכסאות המתקפלים :-).

האם יש פה - בפורום - מישהו מקלוב התעופה שיכול לתת הסבר (נוסח מונטי פייטון Life of Brian) - מה קלוב התעופה נותן לנו. לא נושא הביטוח, נושא זה נטחן קדימה ואחורה. אני, אישית, מעדיף את זה של מיליס אבל כנראה שיש דמיון מסויים בין השניים. מה שבאמת מעניין אותי - מנחתים. מסודרים. מפוקחים. עם כללים. מבוקרים. כמה כאלה יש (של הקלוב, כמובן)? ראשון, אשרד, מה עוד?

מ

16. המשתמשים הבאים אמרו תודה לmixerfix על הודעתו:

merkur (05-04-2014)

תודה!
    3
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

קלוב / מיליס / ירוזלסקי השלישי לא חשוב מי המבטח כאן
    אם תתפרע ותעבור על החוק כאן שום ביטוח לא יכסה לך את הת**ת
    מנחתים מסודרים ומפוקחים יש אמנם מעט אבל זו יוזמה ברוכה של אנשים פרטיים
    כל היתר מטיסים עלאבאבאללה ומה שיהיה יהיה ופה קבור הכלב/הטיסן/המטיס ושו"ת
    קצת איפוק והקפדה וכולנו נמשיך להנות
    אנקדוטה: רק הסתיים לו מפגן הFPV אצלנו במסלול ומישהו המריא באיזה שביל לא רחוק מאיתנו עם טיסן בנזין לתוך העצים ונשאר תקוע שם בגובה 5-6 מטר על העץ
    עלה לו להוריד עם מנוף ימבה כסף
    רק בשמחות

תודה!
    48
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

ציטוט נכתב במקור על ידי Boaz Barnea צפיה בהודעה
    קלוב / מיליס / ירוזלסקי השלישי לא חשוב מי המבטח כאן
    אם תתפרע ותעבור על החוק כאן שום ביטוח לא יכסה לך את הת**ת
    מנחתים מסודרים ומפוקחים יש אמנם מעט אבל זו יוזמה ברוכה של אנשים פרטיים
    כל היתר מטיסים עלאבאבאללה ומה שיהיה יהיה ופה קבור הכלב/הטיסן/המטיס ושו"ת
    קצת איפוק והקפדה וכולנו נמשיך להנות
    אנקדוטה: רק הסתיים לו מפגן הFPV אצלנו במסלול ומישהו המריא באיזה שביל לא רחוק מאיתנו עם טיסן בנזין לתוך העצים ונשאר תקוע שם בגובה 5-6 מטר על העץ
    עלה לו להוריד עם מנוף ימבה כסף
    דווקא פה אתה טועה. ביטוח כן יכסה נזקים - גם אם נגרמו תוך הפרת חוק (יש תקדימים משפטיים לכך). זה כמובן לא יגן כנגד אישום פלילי (כולי תקווה) ועצם הצורך להגרר למשפט על מנת לקבל את הביטוח שנדרש כתוצא מאי קיום חוק הוא לא עניין זול בפני עצמו.

אבל - כן: דרוש ביטוח, דרושים מנחתים מסודרים.

מ

מנחת הבית
    אלישמע: מנחת שאישרתי ברת"א.
    תודה!
    124
    הודה 150 פעמים ב 98 הודעות
    כניסות לבלוג
    1
    הוזכר
    2 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

הכי קל זה להפחיד, להגיד אסור, תיק פלילי, רתא יאכלו אותך וכו'
    בכל העולם מטיסים FPV ורק בישראל זה אסור, למה? אולי בגלל שמהרגע שאתם קופצים חצי מטר לאוויר, אתה למעשה שייך לרת"א או יותר גרוע, ח"א.

בכמה ניסיונות שעשיתי לתקנן את התחום ניתקלתי רק באמירות, תפקידנו זה לא לאפשר, תפקידנו לדאוג לתעופההאזרחית/צבאית.....
    הפתרון הוא בפרסום מה אסור במקביל למה מותר! אי אפשר רק להגיד אסור, אסור, אסור.... ניסיתי פעם לבדוק אולי יהיה מותר להטיס בבועות המטוסים הזעירים... תנו איזה פיתרון.

כיום מאוד מקובל להשמיץ ולתקוף את תחום הFPV - בינתיים הייתי רוצה להעלות כמה נקודות לחשיבה:
    כמה תאונות מסוקים קשות מאוד היו השנה? כמה ילדים נהרגו ממסוקים? - כמה תאונות כאלו אתם מכירים עם FPV? - למה לא נדרש רישיון להטיס טירקס?
    כמה תאונות עם ג'טים היו השנה? כמה סרטים ראיתם עם כלים שטסים 200קמ"ש 15 מטר ופחות מקהל? - וכמה כאלה ראיתם ב FPV? - למה לא נדרש רישיון להטיס ג'ט?
    כמה דאונים של מעל שלושה מטר טסו השנה מעל חוות רונית/ארסוף על נתיב ההגישה לשדה דב. והרצליה בתחרויות של הקלוב וכמה מהם עברו את הגובה המותר של 50 מטר? ו FPV זה לא חוקי?
    כמה דאונים של מעל שלושה מטר נפלו בחצרות בתים כשטסו יותר משני קילומטר מהמטיס? דאון כזה היה יכול להרוג ילד בחצר? כמה ארועים כאלו אתם מכירים מFPV?
    אפילו ד1, ד2, מ2, DLG...... כולם עוברים על החוק בטיסה מעל הגובה המותר - ו FPV?

אבל FPV - חייב רישיון ואפילו מצדיק מאמץ לכתוב לכל העיריות.. בלה בלה בלה. האם מישהו פנה לכל העיריות בבקשה להקציב שטח הטסה קטן לFPV, לא! זה לא התפקיד שלהם, הם רק בתפקיד לא!

תעשיית המזלטים המפוארת של מדינת ישראל הוקמה ע"י טיסנאים. אני לא מהתעשיה הזו, דלוק על הנושא ורוצה לעסוק בו כחובב. אבל רואה שאנשי התעופה בארץ שכחו מאיפה באו ורק תוקפים את כל מי שמנסה להנות מהתחום.

אני הייתי בין הראשונים בארץ שהטיסו ולצערי הפסקתי משום שאני יודע שמחפשים לתלות מישהו מזה זמן רב, ואני יודע שאף אחד לא מוכן לעשות משהו כדי לאפשר את קיום התחביב הזה באופן בטוח. לכן, לדעתי כל מי שעומד בצד ומצקצק בלשון וכל מי שלא מוכן לעזור ולהגיד מה כן מותר, אלה רק מה אסור - הוא הפושע! וכשיקרה משהו יש לו חלק בזה.

עצוביציק
    אני שהייתי
    נערך לאחרונה על ידי איציק רונן; 05-04-2014 בשעה 22:25:19.
    Some things you can only really appreciate from above
    אתה צינור : http://www.youtube.com/user/IRonen

20. המשתמשים 11 הודו ל איציק רונן על הודעתו:

אננס (06-04-2014),דוד פלד (08-04-2014),bali (05-04-2014),Barak Nevo (05-04-2014),guymeg (05-04-2014),guyst (05-04-2014),Hagay (05-04-2014),motti (06-04-2014),T_A (06-04-2014),yoavl (06-04-2014),ZvikaF (07-04-2014)

תודה!
    48
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

איציק - בארץ אסור. למה אסור? ככה! כי החברה שלנו - אני, אתה, כולנו - לא השכלנו לפתח ולקיים חברה אזרחית ומוסדות שלא חושבים שהאזרח מנסה לרמות אותם. אולי בגלל שאחנו כן מנסים לרמות, איני יודע.

המוסדות שלנו מעדיפים לומר לא כי לא זה קל, פשוט ומונע ספקות. והבהמה הירוקה שמחה עם הלא כי זה משאיר לה את כל העוגיות. אז - התשובה לשאלה שלך, ככה. כמה שזה לא מצער. אתה נחשלת. אני גם. ההורים שלי, ההורים שלך, כולנו.

אין ולא יהיה שינוי לטובה. לפני שיהיה טוב יותר, כך אמר טרוצקי, זריך שיהיה רע יותר. ולזכות השלטונות שלנו יאמר שהם נזהרים למדי לא לכופף את ענף הרע יותר מידי. ואם כן - יש את הפאקיניג איראנים שאפשר לנפנף בהם.

22. המשתמשים הבאים אמרו תודה לmixerfix על הודעתו:

ZvikaF (07-04-2014)

תודה!
    1,390
    הודה 1,344 פעמים ב 1,118 הודעות
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

הקטע הבעייתי ב FPV זה לא חוק כזה או אחר או תאונה כזו או אחרת שתתרחש או לא
    אלא שיותר ויותר מפעילים עם 0 ניסיון ו 00 ידע מתחילים להטיס את הכלים האלו בדגש על רחפנים
    הבקרים המייצבים וה GPS עושים את המלאכה פשוטה בהרבה ממה שהיא פעם
    מצב זה שקול לילד בן 3 שעולה על אופנוע כבד
    במצב זה ההסתברות לתאונה הולכת וגדלה
    כשההסתברות הולכת וגדלה מתי שהוא למישהו יגמר המזל...זה רק עיניין של זמן.

איציק.
    אמנם אף אחד לא מגדיר כמו שצריך ובצורה ראלית מה אסור ומה מותר אבל אולי הגיע הזמן שאנחנו, ציבור המשתמשים נרים את הכפפה.
    צריך לשלב בין חוקי התעופה הצבאיים והאזרחיים לבין התחביב... הייתי מקביל את הנושא לטיול אזרחים בשיטחי אש בצורה מסויימת.
    לצערי אני לא מספיק מכיר את הנושא עכדי להרים את הכפפה
    לצפות לכך שמישהו אחר יעשה את העבודה בשבילינו זה בעייתי.

לצערי אין לי תשובה לבעיות האלו אבל הגדרתן כבעיות זו תחילת הדרך.

רן ענבר

תודה!
    232
    הודה 91 פעמים ב 71 הודעות
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

לא יודע אם מדובר באותו אידיוט (או שזה אידיוט אחר), אבל אתמול (שישי) בסביבות 17:30 במבוא חורון, הופיע לו רחפן FPV, כשלוש מטר מעלינו, והתקרב כ-5 מטר לגובלין שהיה באוויר... כמובן שהמטיס של המסוק היה מרוכז בהטסה, ולא ציפה שיופיע רחפן מאחוריו בשעה 4 (!!!) שלו...

תוך שהזהרנו את מטיס הגובלין, ניסינו לסמן מול המצלמה למטיס ה-FPV שיזוז...
    זה לא ממש עזר, אז כנראה שבפעם הבאה, במקום לסמן למצלמה תבוצע סקילה.

כולנו באים למנחת להנות, ואף אחד מאיתנו לא רוצה לסיים את יום ההטסה בחדר מיון.

Sent from my iPhone using Tapatalk

תודה!
    48
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

אולי הגיע הזמן לצרף רוגטקה לערכת הטסה?

26. המשתמשים הבאים אמרו תודה לmixerfix על הודעתו:

merkur (06-04-2014)

תודה!
    149
    הודה 279 פעמים ב 160 הודעות
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

ציטוט נכתב במקור על ידי mixerfix צפיה בהודעה
    אולי הגיע הזמן לצרף רוגטקה לערכת הטסה?

למה רוגטקה, אני בטוח שבדיל אקסטרים כבר מוכרים תותח גלי מיקרו או משהו בסגנון .

תארו לכם מכשיר שיודע לשנות את המצב טיסה לידני (manual) לכל הרחפנים בסביבה,
    אפשר לקרוא לזה מכשיר החושף את רמת ההטסה של המטיס.

תודה!
    2
    הודה 155 פעמים ב 138 הודעות
    כניסות לבלוג
    1
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

בכל שבוע טיסנים במשקל של 10-20 ק"ג עוברים במרחק של 4-5 מטר בסמוך לקבוצות של עשרות אנשים
    הם עוברים בסמוך לבני האדם לפחות פעמיים בשלב הכי קריטי של הטיסה , נחיתה והמראה
    המצטיינים עוברים בסמוך לקהל הרב גם בטיסה לעיתים במהירות מטורפת ולעיתים מעבר למגבול כלי הטיס כפי שרתא מכירים במצב הזדקרות
    נכון יהיה אם רתא יטפלו במגוון העיות הבטיחותיות הרבות החל מצעצועים מעופפים עובר במפלצות בנזין שלא מביישים אופנוע ספורט מודרני וכלה בטיסני סילון.
    כמובן תחום בו היו הרוגים ופצועים יש לאסור באופן מיידי עד להסדרה חקיקתית מתאימה כי תחום בו לגוף מנהלי יש סמכות באופן טבעי יש גם אחראיות , כך שיש לטפל בסיכון הן בהפקת מסקנות על בסיס ארועי עבר הן תוך מבט צופה פני עתיד.

29. המשתמשים הבאים אמרו תודה לigalr על הודעתו:

AvivT (06-04-2014)

תודה!
    0
    הודה 37 פעמים ב 28 הודעות
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

אני רוצה להימנע מלהיכנס לדיון החם ממילא בנוגע לחוסר אחריות ב-FPV (למרות שאני תומך עם רוב מה שנאמר). בגדול אני שותף לדעתו של ידידי איציק ודבר אחד מאוד כאב לי בשרשור הזה - וזה הרמיזות לאלימות (כנגד הכלים, לא האנשים חס וחלילה).
    גם אותי מעצבנת ההתנהגות הבריונית של אנשים בשטח לפעמים (הן על הקרקע והן עם כליהם באויר), אך עם זאת לדעתי זו לא הדרך להתנסח בפורום ציבורי, לא ברצינות, לא בהומור ולא בשום דרך אחרת.
    אני אישית מאמין שאם מישהו עובר על כללי הבטיחות יש לגשת אליו בסבר פנים יפות ולהסביר לו את ההפרעה שהוא יוצר ואת הסכנה שבדבר. עוד לא ראיתי אדם שסירב לפחות להקשיב למי שניגש אליו בחיוך ובידידות.
    "רוגטקות", "טוריות", "מכות רצח" (ציטוטים נבחרים מהשרשור) רק ילבו את האש וייצרו יותר בעיות לכולנו - אתם לא חושבים?

בועז - אם ידוע לך מי האיש שיצר את הבעיה אני מציע לפתור את הבעיה מולו ואם הוא לא נענה לפרסם את המקרה על פרטיו המלאים כאן כדי שננסה כולנו יחדיו להניא אותו מליצור נזק לכולנו.
    ליאור זהבי
    www.youtube.com/i3dm

31. המשתמשים הבאים אמרו תודה לליאור זהבי על הודעתו:

ZvikaF (07-04-2014)

תודה!
    48
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

Lior (I am switching to English because I am now working on a machine with no heb localization - I am not in favour of violence as a general rule and my mentioning slingshots are indeed tongue in cheek.

However, I am in complete and utter disagreement with you regarding talking to these very people who endanger us, most of them wilfully and fully aware of what it is that they are doing. I think that these people should be prosecuted and - if possible - punished. Without "conversations" or "explanations" or "diplomacy".

M

תודה!
    0
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

בסדר גמור מארק, נסכים שדעותינו חלוקות.
    להערכתי בגישה שלך אתה עלול למצוא את עצמך רודף אחרי אלפי אם לא עשרות אלפי אנשים בישראל בשנים הקרובות (כל מי שקונה פאנטום...)

אל תשכח שחלקם עושים זאת פשוט מחוסר הבנה ולא מרוע או מכוונת זדון. ולאלו צריך להסביר לדעתי.
    כבר שמעתי ממישהו פעם את הציטוט: "הסבירו לי בחנות שהרחפן הזה בטוח ב-100% ולא יכול להתרסק".
    ליאור זהבי
    www.youtube.com/i3dm

תודה!
    232
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

ציטוט נכתב במקור על ידי igalr צפיה בהודעה
    כמובן תחום בו היו הרוגים ופצועים יש לאסור באופן מיידי
    על תאונות דרכים שמעת ? היית מציע לאסור נסיעה במכונית ?

תודה!
    232
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

ציטוט נכתב במקור על ידי ליאור זהבי צפיה בהודעה
    אני אישית מאמין שאם מישהו עובר על כללי הבטיחות יש לגשת אליו בסבר פנים יפות ולהסביר לו את ההפרעה שהוא יוצר ואת הסכנה שבדבר.
    ליאור,
    באופן עקרוני, לגמרי מסכים איתך... גם אני לא אכנס לנושא שמירה על כללי בטיחות (וגם לא לחוסר אחריות והיעדר שכל ישר)...
    הבעיה עם חלק מאנשי FPV מתחילה בזה שהם מטיסים הרבה מחוץ לטווח הראיה (וכמובן שעל Spotter אין מה לדבר), כך שלפעמים הדרך היחידה לתקשר איתם היא להציג שלט מול המצלמה, או להוריד את הכלי כך שאפשר יהיה לשוחח איתם בידידות, פנים מול פנים, כשיבואו לאסוף את הכלי...

פבלו

תודה!
    0
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

פבלו,

האם מי שהפריע לך בחורון המריא מקרבת מקום? במידה וכן מדוע לא ניגשת אליו להעיר לו בנימוס?
    ליאור זהבי
    www.youtube.com/i3dm

עמוד 1 מתוך 5 123 ... אחרוןאחרון

נושאים דומים

1. חבורת black sheep fpv מטורף...
    על ידי נדב השובב בפורום פורום FPV וצילום אווירי
    תגובות: 4
    הודעה אחרונה: 16-01-2012, 07:46:40
  2. חגורת בטיחות זה דבר מאד חשוב !!
    על ידי guy1a בפורום לא להבים ולא כנפיים
    תגובות: 4
    הודעה אחרונה: 12-05-2011, 19:16:37