שמות משתמשים לתיוג

מציג תוצאות 1 עד 9 מתוך 9

נושא: סוללות עבור רחפן צילום טארוט 810

תודה!
    1
    הודה 0 פעמים ב 0 הודעות
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

ברירת מחדל סוללות עבור רחפן צילום טארוט 810

שלום לכולם

אני מתכוון לשדרג את הרחפן הנוכחי שלי (f450) לרחפן צילום טארוט 810
    באתר שמוכר את הרחפן יש המלצה לסוללת LIPO 6S 9000/10000 mah

http://www.foxtechfpv.com/tarot-t810...bo-p-1156.html

אך התייעצתי עם מומחה בהרכבת רחפנים שהמליץ לי ללכת על SETUP אחר
    ולהרכיב סוללות 4 תאים שלדבריו יתנו זמן אוויר טוב יותר לנשיאת הרחפן והמצלמה

אשמח לקבל עוד חו"ד בנושא שכן מדובר בציוד לא זול וחשוב לי לקבל אינדיקציה מלאה וללכת על הנושא בלב שלם.

רועי

תודה!
    66
    הודה 71 פעמים ב 64 הודעות
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

ברירת מחדל תגובה: סוללות עבור רחפן צילום טארוט 810

יש סט-אפ ל4 תאים שבו תצטרך פרופ יותר גדול וכמובן בקרים ל4 תאים ומנוע עם הספק אחד, ויש סט-אפ ל6 תאים שבו גודל הפרופ יקטן, הבקר יתאים ל 6 תאים וכמובן מנוע עם הספק שונה.

בסופו של דבר אין פה משחק "למי יש יותר גדול" - כל סטאפ מחושב על פי המשקל שהוא הולך להרים וכמה כל מנוע יצטרך לספק דחף על מנת להרים את הכלי לזמן טיסה המבוקש או המקסימאלי.

בדרך כלל סטאפים של אתרים הם סטאפים נחמדים והם נותנים מושג כללי, אבל לא משתלמים..
    נערך לאחרונה על ידי guymeg; 23-05-2014 בשעה 13:23:43.
    רוצה להיכנס לתחום הרחפנים וה FPV ולא יודע מאיפה להתחיל?
    שלח הודעה פרטית, תצא עם כל הידע שתצטרך

בניית רחפנים בהתאמה אישית ומכירת סטים מלאים למתחילים ומתקדמים.
    בניית תחנות קרקע (FPV וצילום) מקצועיות לכל הרמות.

תודה!
    17
    הודה 111 פעמים ב 86 הודעות
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

איזה "מומחה" המליץ לך על 4 תאים? צריך להיות וואחאד טמבל. בכל מקרה, הרחפן הזה ממש, ממש לא מתאים ל4 תאים.
    כמה שאתה עולה במתח אתה מקבל סטאפ יעיל יותר. הרחפן הזה צורך זרם גבוה יחסית בריחוף (שתי סוללות 6S 4500 במקביל יורדות חמות במקצת), ועם 4S אתה מעלה את הזרם ב30%, מה שהופך הכל לנציל פחות.

אתה צריך 6S עם שתי סוללות 4000 עד 6000 כל אחת, פרופים 15 ומנועים שבין 340KV ל400KV. זו הקומבינציה האידיאלית עבורו. אתה לא יכול להרכיב פרופ גדול מ15, כך שאם תעשה את הטעות ותבנה אותו סביב 4S אתה תצטרך לעלות בKV של המנוע.

אתה יכול גם לקנות את הטארוט 960, שהוא אותו גוף רק עם בומים ארוכים במעט, יקר ב$10 דולר בלבד ומאפשר לך להשתמש בפרופים 17 על מנועי 320KV ומטה. אני עם הT810 ומאוד, מאוד מרוצה ממנו בסך הכל.
    ส็็็็็็็็็็็็็็็็็็็(ಠ益ಠส็็็็็็็็็็็็็็็็็็็

תודה!
    66
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

רועי (Flying lizardׂ) - יותר מאוחר אני אעלה תמונה של רחפן שאני מטיס ומתחזק, והוא נוגד את כל מה שאמרת:
    קצת נתונים יבשים:
    קוטר - 1300 מ"מ
    מנועי TMOTOR
    בקרים תואמים
    בקר מיקרוקופטר
    פרופים- 13"
    גימבל 2 צירים בייצור עצמי ששוקל 600 גרם
    מצלמת פנסוניק GH2
    כמובן שיש על הכלי את כל ציוד ה FPV, טלמטריה, המרות HDMI ל AV וכד'.
    זמן טיסה - 17-19 דקות
    משקל - קצת יותר מ8 קילו.

מה יפה בו? שהוא טס על 2 סוללות מחוברות במקביל של 4 תאים(!) 5 אמפר כל אחת

רועי, הכל תלוי בסט-אפ של הכלי ובמטרה שלו.
    אם אתה מחפש רחפן חריף וחד בעל תגובות מהירות אז 6 תאים יהיה מעולה.
    אם אתה מחפש רחפן איטי ועדין לצילום איכותי אבל להוזיל עלויות - 4 תאים יעשה את העבודה.
    אין צורך לקטול ולחתוך כאילו יש סטאפ אחד שפועל בעולם - ניתן לחשב הכל היום - מתחי עבודה, זרמים, נצילות ודחף וכנראה שלא תקבל את המקסימום מהכלי, אבל זה אפשרי מאוד ויש מצבים שאפילו מומלץ לעבוד על 4 תאים.

גיאץ
    נערך לאחרונה על ידי guymeg; 26-05-2014 בשעה 11:28:35.

תודה!
    17
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

לא לגמרי הבנתי מה הרחפן שלך נוגד? אתה טוען שפרופים קטנים יותר או מתח נמוך יותר (וזרם גבוה יותר) הם יעילים יותר? כי זה ויכוח שלך עם חוקי הפיזיקה, אני לא צד בעניין הזה.

אין שום יתרון בסטאפ 4 תאים על פני 6. שום דבר, אפס, לא קיים, לא הומצא. רוצה כלי איטי יותר - תרד בKV של המנועים, בגודל הפרופים או בגיינים של בקר הטיסה. מספר התאים הוא רק עוד פרמטר ואין לו שום קשר ישיר למאפייני הטיסה הסופיים, שכן יש עוד שלושה גורמים בדרך (כאמור - בקר הטיסה, המנוע, הפרופ). לא היה עולה על דעתי להטיס את הT810 עם ארבעה תאים, וגם טארוט עצמם לא תכננו אותו לכך. תאמין לי שהT810 הוא לא "רחפן חריף וחד בעל תגובות מהירות", וגם לא DJI S1000 וS800 שמשתמשים בסטאפ של 6S גם כן. בכלל הויכוח מיותר שכן כל כלי מקצועי נבנה סביב 6S (תסתכל בRCG), ויש לזה סיבה.

דבר אחרון, אין שום סיכוי שהרחפן שלך עושה את מה שאתה אומר. לא אפשרי פיזיקלית. למעשה, אני בספק אם הוא בכלל טס.
    הT810 שלי על סטאפ יעיל בהרבה משלך ועם יותר קיבולת סוללה (200 וואט שעה מול 148 וואט שעה אצלך), ובמשקל כולל של בערך 7 ק"ג אין לי סיכוי לקבל איתו את הזמנים האלו. אם אתה באמת מקבל איתו 20 דקות באוויר, ברכותיי, תרשום פטנט. אתה מוזמן להראות לי סטאפ בECALC שבכלל מתקרב לתוצאות שלך - למעשה, אין שום סיכוי שרחפן במשקל 8 ק"ג עם פרופים 13, מנוע 320KV וסוללות 4S בכלל יתרומם לאוויר, לא כל שכן יטוס 19 דקות... לא הקסה ולא אוקטו. הדבר הכי קרוב שהצלחתי להגיע אליו בECALC היה אוקטו במשקל 7 ק"ג, עם פרופים 13x8, מנוע טייגר 475KV - וטס 6.5 דקות בריחוף... כאמור, אין שום סיכוי שהרחפן שלך טס 19 דקות, או 12 דקות, או טס בכלל. לא במשקל 8 ק"ג ועם הסטאפ הזה. לא קרה, לא יתכן, לא אפשרי. אתה מוזמן להראות לי סרטון של הרחפן או פשוט סטאפ קרוב לזה בECALC.

מספפיק שתראה לי משהו בECALC שטס (בריחוף, כן? אפילו לא טיסה באמת) 12 דקות עם הסטאפ שלך ואני אתן לך עוד 7 דקות קרדיט עלי ואתנצל על הספק.
    נערך לאחרונה על ידי flyinglizard; 26-05-2014 בשעה 09:10:51.

תודה!
    66
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

ציטוט נכתב במקור על ידי flyinglizard צפיה בהודעה
    לא לגמרי הבנתי מה הרחפן שלך נוגד? אתה טוען שפרופים קטנים יותר או מתח נמוך יותר (וזרם גבוה יותר) הם יעילים יותר? כי זה ויכוח שלך עם חוקי הפיזיקה, אני לא צד בעניין הזה.

אין שום יתרון בסטאפ 4 תאים על פני 6. שום דבר, אפס, לא קיים, לא הומצא. רוצה כלי איטי יותר - תרד בKV של המנועים, בגודל הפרופים או בגיינים של בקר הטיסה. מספר התאים הוא רק עוד פרמטר ואין לו שום קשר ישיר למאפייני הטיסה הסופיים, שכן יש עוד שלושה גורמים בדרך (כאמור - בקר הטיסה, המנוע, הפרופ). לא היה עולה על דעתי להטיס את הT810 עם ארבעה תאים, וגם טארוט עצמם לא תכננו אותו לכך. תאמין לי שהT810 הוא לא "רחפן חריף וחד בעל תגובות מהירות", וגם לא DJI S1000 וS800 שמשתמשים בסטאפ של 6S גם כן. בכלל הויכוח מיותר שכן כל כלי מקצועי נבנה סביב 6S (תסתכל בRCG), ויש לזה סיבה.

דבר אחרון, אין שום סיכוי שהרחפן שלך עושה את מה שאתה אומר. לא אפשרי פיזיקלית. למעשה, אני בספק אם הוא בכלל טס.
    הT810 שלי על סטאפ יעיל בהרבה משלך ועם יותר קיבולת סוללה (200 וואט שעה מול 148 וואט שעה אצלך), ובמשקל כולל של בערך 7 ק"ג אין לי סיכוי לקבל איתו את הזמנים האלו. אם אתה באמת מקבל איתו 20 דקות באוויר, ברכותיי, תרשום פטנט. אתה מוזמן להראות לי סטאפ בECALC שבכלל מתקרב לתוצאות שלך - למעשה, אין שום סיכוי שרחפן במשקל 8 ק"ג עם פרופים 13, מנוע 320KV וסוללות 4S בכלל יתרומם לאוויר, לא כל שכן יטוס 19 דקות... לא הקסה ולא אוקטו. הדבר הכי קרוב שהצלחתי להגיע אליו בECALC היה אוקטו במשקל 7 ק"ג, עם פרופים 13x8, מנוע טייגר 475KV - וטס 6.5 דקות בריחוף... כאמור, אין שום סיכוי שהרחפן שלך טס 19 דקות, או 12 דקות, או טס בכלל. לא במשקל 8 ק"ג ועם הסטאפ הזה. לא קרה, לא יתכן, לא אפשרי. אתה מוזמן להראות לי סרטון של הרחפן או פשוט סטאפ קרוב לזה בECALC.

מספפיק שתראה לי משהו בECALC שטס (בריחוף, כן? אפילו לא טיסה באמת) 12 דקות עם הסטאפ שלך ואני אתן לך עוד 7 דקות קרדיט עלי ואתנצל על הספק.
    שוב, כמו בדיון הקודם שלנו - אתה שוב תוקף ושוב יוצא מנקודת הנחה שאתה תמיד צודק.
    שלח לי את הטלפון שלך בפרטי, אשלח לך תמונות של הרחפן וסרטוני טיסה שלו.
    ואגב, לא אמרתי שהרחפן שלי, אמרתי רק שאני מטיס אותו ומתחזק אותו....

שים לב שלא דיברתי על יעילות הרחפן - דיברתי על סטאפ להוזלת עלויות (שזה בגדול מה שהרבה אנשים מגיעים אליו אחרי שרואים את המחיר של ה6 תאים).

אני לא ממשיך דיון עם מישהו שלא ניתן לפתח איתו דיון פורה כמו שצריך.
    אתה תמשיך לחשוב שאתה צודק ואני אמשיך להטיס בכיף עם סט-אפים מוכחים.

גיא.

תודה!
    17
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

ציטוט נכתב במקור על ידי guymeg צפיה בהודעה
    רועי (Flying lizardׂ) - יותר מאוחר אני אעלה תמונה של רחפן שאני מטיס ומתחזק, והוא נוגד את כל מה שאמרת:
    קצת נתונים יבשים:
    קוטר - 1300 מ"מ
    מנועים - TMOTOR 320KV
    בקרים תואמים
    בקר מיקרוקופטר
    פרופים- 13"
    גימבל 2 צירים בייצור עצמי ששוקל 600 גרם
    מצלמת פנסוניק GH2
    כמובן שיש על הכלי את כל ציוד ה FPV, טלמטריה, המרות HDMI ל AV וכד'.
    זמן טיסה - 17-19 דקות
    משקל - קצת יותר מ8 קילו.

מה יפה בו? שהוא טס על 2 סוללות מחוברות במקביל של 4 תאים(!) 5 אמפר כל אחת
    איך זה סטאפ מוכח אם בECALC, אם אף ואריאציה שלו לא מתרוממת מהקרקע? גיא, עוד איזה אומלל כאן יחשוב שזה באמת סטאפ שעובד וינסה לבנות כזה. מה שאתה עושה הוא לא אחראי במקרה הטוב. אתה לומד גם פיזיקה, נכון? אז הנה חישוב פשוט - רחפן צריך 150watt/hour/kg בשביל לטוס. זה אומר שבשביל לטוס שעה עם 8 ק"ג, אתה צריך 1200 וואט של אנרגיה, ובשביל לטוס 20 דקות אתה צריך 400 וואט - כל זה בזמן שהסוללות שלך הן 140 וואט\שעה אם אתה פורק אותן ל0 (ואתה לא, אז יש לך אולי 110 וואט קיבולת אפקטיבית). לפי החישוב הזה, אם הרחפן שלך בכלל היה מתרומם לאוויר עם 8 ק"ג (ותאמין לי שהוא לא), הוא היה מרחף 5.5 דקות. לא 19 דקות, וגם לא 15. חמש וחצי דקות. במקרה הכי טוב. הויכוח שלנו הוא לא אישי, ואני מציע שגם לא תהפוך אותו לכזה.

כמו שאמרתי מקודם, הויכוח שלך הוא פחות איתי ויותר עם חוקי הטבע - ואתה תגלה שהם, לרוב, צודקים.
    נערך לאחרונה על ידי flyinglizard; 26-05-2014 בשעה 09:29:22.

תודה!
    66
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

ציטוט נכתב במקור על ידי flyinglizard צפיה בהודעה
    איך זה סטאפ מוכח אם בECALC, אם אף ואריאציה שלו לא מתרוממת מהקרקע? גיא, עוד איזה אומלל כאן יחשוב שזה באמת סטאפ שעובד וינסה לבנות כזה. מה שאתה עושה הוא לא אחראי במקרה הטוב. אתה לומד גם פיזיקה, נכון? אז הנה חישוב פשוט - רחפן צריך 150watt/hour/kg. זה אומר שבשביל לטוס שעה עם 8 ק"ג, אתה צריך 1200 וואט, ובשביל לטוס 20 דקות אתה צריך 400 וואט - כל זה בזמן שהסוללות שלך הן 140 וואט\שעה. לפי החישוב הזה, אם הרחפן שלך בכלל היה מתרומם לאוויר עם 8 ק"ג (ותאמין לי שהוא לא), הוא היה מרחף 7 דקות. לא 20. 7. במקרה הכי טוב. הויכוח שלנו הוא לא אישי, ואני מציע שגם לא תהפוך אותו לכזה. בכלל, כמו שאמרתי מקודם, הויכוח שלך הוא פחות איתי ויותר עם חוקי הטבע - ואתה תגלה שהם, לרוב, צודקים.
    קפוץ אלינו למנחת ביום שישי, אתן לך להטיס...

יום טוב
    גיא

תודה!
    17
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

ציטוט נכתב במקור על ידי guymeg צפיה בהודעה
    קפוץ אלינו למנחת ביום שישי, אתן לך להטיס...

יום טוב
    גיא
    אם תסביר לי מאיפה הבאת פי 4 קיבולת אנרגיה ממה שהסוללה שלך מספקת, אני מבטיח לך שאני אבוא לאן שרק תגיד בשביל לראות את הפלא (ביחד עם צוות צילום מ"דיסקברי").
    תשובה בסגנון "קפוץ אלינו למנחת ביום שישי, אתן לך להטיס..." זה לא יותר מזלזול בי (מילא) ובדיון (חמור מאוד).
    נערך לאחרונה על ידי flyinglizard; 26-05-2014 בשעה 09:41:00.

נושאים דומים

1. המלצות לשלט עבור רחפן
    על ידי roy_sea בפורום רחפנים מרובי להבים
    תגובות: 19
    הודעה אחרונה: 14-01-2014, 20:24:47
  2. רחפן מדהים +צילום ונוף יפה
    על ידי alex1312 בפורום פורום מסוקים חשמליים
    תגובות: 0
    הודעה אחרונה: 01-04-2012, 23:59:45
  3. רחפן בשילוב צילום
    על ידי דניאל123 בפורום רחפנים מרובי להבים