שמות משתמשים לתיוג

עמוד 1 מתוך 2 12 אחרוןאחרון
מציג תוצאות 1 עד 25 מתוך 28

נושא: מה נסגר עם הוביקינג? כדאי להמשיך ולהזמין מהם?

תודה!
    10
    הודה 3 פעמים ב 3 הודעות
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

ברירת מחדל מה נסגר עם הוביקינג? כדאי להמשיך ולהזמין מהם?

שלום,
    בזמן האחרון אני שם לב להמון תלונות גם בארץ ובעיקר בחו"ל על החנות הוביקינג (הסיני).
    בין התלונות אני רואה שאנשים פשוט מתלוננים על השירות של הובי קינג ועד לכך שהם מנסים לרמות אותם ולבצע עבירות הונאה.
    תראו למשל בפורום של החנות הוביקינג בפורום RcGroups:
    http://www.rcgroups.com/hobbyking-441/
    כל נושא שני שפותחים שם זה רק תלונות וחוויות לא נעימות של אנשים עם החנות הזו ובשורה התחתונה אני רוצה לדעת האם גם אתם חוויתם דברים כאלו?
    האם אני צריך לדאוג ולא להזמין משם יותר? אני שואל את זה כי אני מתכוון לקנות משם בימים הקרובים כמה דברים שאני לא חושב שיש בחנויות אחרות במגוון כמו שיש בהוביקינג.

תודה!
    57
    הודה 31 פעמים ב 26 הודעות
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

ברירת מחדל תגובה: מה נסגר עם הוביקינג? כדאי להמשיך ולהזמין מהם?

הונאה בוודאות לא.
    זמני משלוח בעייתיים אבל מי שמשלם על משלוח זול שלא יתפלא. זה נכון לגבי אתרים סינים נוספים בתקופה זו. מה גם שדואר ישראל המהולל חולק באשמה הכללית.

Sent from my W200 using Tapatalk

3. המשתמשים הבאים אמרו תודה לjosh_1972 על הודעתו:

AmitB (03-06-2014)

תודה!
    392
    הודה 246 פעמים ב 191 הודעות
    כניסות לבלוג
    3
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

ברירת מחדל Re: מה נסגר עם הוביקינג? כדאי להמשיך ולהזמין מהם?

נכון, אני לא חושב שהם מרנסים לרמות, אבל השירות שלהם איטי ולעיתים בלתי נסבל.
    זמני משלוח ארוכים זו לא רק אשמתם - זמני משלוח באופן כללי מסין הונג קונג וכו' לישראל התארכו במשך חצי השנה האחרונה משמעותית (יחסית למה שהיה קודם), גם מ Banggood RCTimer וכו'
    פעם היה נדיר שמשלוח לוקח יותר מ 30 יום, עכשיו לא מעט משלוחים חוצים את קו ה 45 יום.
    אם ניתן להזמין מארה"ב בעוד כמה דולרים אני עושה את זה, אם לא - ממשיך להזמין מהסיניים ולקוות לטוב.
    http://www.youtube.com/user/rcfreakamit

No good deed goes unpunished

תודה!
    66
    הודה 71 פעמים ב 64 הודעות
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

ציטוט נכתב במקור על ידי josh_1972 צפיה בהודעה
    הונאה בוודאות לא.
    זמני משלוח בעייתיים אבל מי שמשלם על משלוח זול שלא יתפלא. זה נכון לגבי אתרים סינים נוספים בתקופה זו. מה גם שדואר ישראל המהולל חולק באשמה הכללית.

אני באמת לא מסכים עם מה שאתה אומר ואני מצד שני מסכים עם מי שאומר שיש פה הונאה במשלוחים, הדוגמא הכי טובה הן 2 הזמנות שלי מתחילת מאי:
    הראשונה, של 6 מנועים ו6 בקרים - שילמתי 39$ על משלוח דרך דואר סינגפור. ההזמנה יצאה מהסיני ב7/5, ולפי המספר מעקב עזבה את הונג-קונג ב 9/5 - מאז נעלמו עקבותיה אך לפי הניסיון שלי שבוע הבא או עוד שבועיים היא תצוץ..
    ההזמנה השניה, בוצעה ב 9/5 של סתם תוספות לרחפנים, חוטים וסתם דברים קטנים. שילמתי 10$ על דואר בינלאומי, שהפלא ופלא- נשלח דרך דואר סינגפור ב SPEEDPOST!! (והייתה לי אפשרות לבחור בדואר סינגפור בעלות של פי 4!).

אז כן, מבחינתם אם אתה רוצה שירות דואר "איכותי", תשלם פי 4 והחבילה תישלח עם מספר מעקב של סינגפור, מצד שני - אם אתה רוצה שירות מוזל, תשלם רבע מחיר אבל עדיין החבילה תישלח דרך אותה חברה.

אז מי אמר שאין פה הונאה??
    רוצה להיכנס לתחום הרחפנים וה FPV ולא יודע מאיפה להתחיל?
    שלח הודעה פרטית, תצא עם כל הידע שתצטרך

בניית רחפנים בהתאמה אישית ומכירת סטים מלאים למתחילים ומתקדמים.
    בניית תחנות קרקע (FPV וצילום) מקצועיות לכל הרמות.

תודה!
    57
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

ציטוט נכתב במקור על ידי guymeg צפיה בהודעה
    אני באמת לא מסכים עם מה שאתה אומר ואני מצד שני מסכים עם מי שאומר שיש פה הונאה במשלוחים, הדוגמא הכי טובה הן 2 הזמנות שלי מתחילת מאי:
    הראשונה, של 6 מנועים ו6 בקרים - שילמתי 39$ על משלוח דרך דואר סינגפור. ההזמנה יצאה מהסיני ב7/5, ולפי המספר מעקב עזבה את הונג-קונג ב 9/5 - מאז נעלמו עקבותיה אך לפי הניסיון שלי שבוע הבא או עוד שבועיים היא תצוץ..
    ההזמנה השניה, בוצעה ב 9/5 של סתם תוספות לרחפנים, חוטים וסתם דברים קטנים. שילמתי 10$ על דואר בינלאומי, שהפלא ופלא- נשלח דרך דואר סינגפור ב SPEEDPOST!! (והייתה לי אפשרות לבחור בדואר סינגפור בעלות של פי 4!).

אז כן, מבחינתם אם אתה רוצה שירות דואר "איכותי", תשלם פי 4 והחבילה תישלח עם מספר מעקב של סינגפור, מצד שני - אם אתה רוצה שירות מוזל, תשלם רבע מחיר אבל עדיין החבילה תישלח דרך אותה חברה.

אז מי אמר שאין פה הונאה??
    בהחלט אין הונאה. כל האתרים הסינים הונגקונגים מלזים וכו הינם בעלי שילוח איטי !. לא קבלת חבילה וסירבו לפצות אז זוהי הונאה . להבנתי לא התכוונת למקרה זה. מי שמשלם שילוח זול יקבל שירות זול. לא מבין על מה אתה מתלונן. שלם שילוח FedEx ואם לא תקבל תוך כמה ימים או לחלופין פיצוי אז תהיה לך לגיטימציה להגיד שדפקו אותך. אני גם מתקמצן בעלויות משלוח. אבל לא אומר שהונו אותי ואותך על זמני משלוח בגלל שהתקמצנו על עלות השילוח.

תודה!
    10
    הודה 3 פעמים ב 3 הודעות
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

ציטוט נכתב במקור על ידי josh_1972 צפיה בהודעה
    בהחלט אין הונאה. כל האתרים הסינים הונגקונגים מלזים וכו הינם בעלי שילוח איטי !. לא קבלת חבילה וסירבו לפצות אז זוהי הונאה . להבנתי לא התכוונת למקרה זה. מי שמשלם שילוח זול יקבל שירות זול. לא מבין על מה אתה מתלונן. שלם שילוח FedEx ואם לא תקבל תוך כמה ימים או לחלופין פיצוי אז תהיה לך לגיטימציה להגיד שדפקו אותך. אני גם מתקמצן בעלויות משלוח. אבל לא אומר שהונו אותי ואותך על זמני משלוח בגלל שהתקמצנו על עלות השילוח.

בגלל שבחרתי במשלוח זול אני אמור לקבל גם שירות זול? זאת אומרת שאם המשלוח לא מגיע אליי אז זה בצדק כי בחרתי במשלוח זול?
    ובסופו של דבר כדי לקבל שירות אמיתי ולקבל פיצוי במקרה והחבילה לא מגיעה אליי אני אמור לבחור במשלוח יקר?
    שטויות. ואם זה אכן כך אז זה ממש לא בסדר. אחריי הכל השוני בין כל האופציות של המשלוחים זה זמני המשלוח ומספר מעקב ולא מעבר.
    כשאני בוחר במשלוח זול אני לא אמור לקבל גם שירות זול (חוץ מזה שייקח לחבילה להגיע יותר זמן מאשר משלוח יקר) ואם במקרה והחבילה לא מגיעה אליי אני אמור לקבל את אותו השרות אם בחרתי במשלוח יקר יותר.

תודה!
    31
    הודה 13 פעמים ב 9 הודעות
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

הזמנתי 6 בקרים לפני 10 ימים, הגיעו לפני יומיים, המשלוח הכי זול. עניין של מזל

תודה!
    57
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

ציטוט נכתב במקור על ידי שלומי סוסייר צפיה בהודעה
    בגלל שבחרתי במשלוח זול אני אמור לקבל גם שירות זול? זאת אומרת שאם המשלוח לא מגיע אליי אז זה בצדק כי בחרתי במשלוח זול?
    ובסופו של דבר כדי לקבל שירות אמיתי ולקבל פיצוי במקרה והחבילה לא מגיעה אליי אני אמור לבחור במשלוח יקר?
    שטויות. ואם זה אכן כך אז זה ממש לא בסדר. אחריי הכל השוני בין כל האופציות של המשלוחים זה זמני המשלוח ומספר מעקב ולא מעבר.
    כשאני בוחר במשלוח זול אני לא אמור לקבל גם שירות זול (חוץ מזה שייקח לחבילה להגיע יותר זמן מאשר משלוח יקר) ואם במקרה והחבילה לא מגיעה אליי אני אמור לקבל את אותו השרות אם בחרתי במשלוח יקר יותר.
    אל תסלף את מה שכתבתי.
    התכוונתי שאם שלמת על משלוח זול תקבל שירותי משלוח בהתאם כלומר את השרות הזול ביותר של אכויות השילוח. קרי תאלץ להמתין בסבלנות.
    ברור מאליו שאם לא קבלת בכלל אזי כספך יוחזר אליך. ואגב במקרה של הוביקינג בחיים לא קרה שסירבו להחזיר לי כסף על משלוח שלא הגיע. ולכן אין מדובר בהונאה ! ותאמין לי אין לי מניות או אינטרס מיוחד להגן עליהם.

תודה!
    1
    הודה 9 פעמים ב 8 הודעות
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

לפני 40 יום הזמנתי חבילה,
    ב-7 למאי הסטטוס של החבילה השתנה ל-"RETURNED TO SENDER"
    מאז הם מבקשים ממני לחכות שהחבילה תגיע ל-WAREHOUSE
    ורק אז ישלחו לי חבילה "חדשה"
    היום כבר נשבר לי הז*ן מהם.
    כבר שעתיים ומשהו שאני איתם בצ'אט..
    אפילו הספקתי לדבר עם "HOBBY KING" בעצמו!
    http://scr.hu/13gi/r065x

תודה!
    392
    הודה 246 פעמים ב 191 הודעות
    כניסות לבלוג
    3
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

ברירת מחדל Re: מה נסגר עם הוביקינג? כדאי להמשיך ולהזמין מהם?

יש לי הזמנה מ RCTimer מלפני 40 יום שאין לה זכר
    הזמנה מ Banggood 50 יום - איננה (הם ביצעו Refund בערך אחרי 43 יום - לבקשתי)
    (ושלוש-ארבע הזמנות שכן הגיעו)
    כמו שאמרתי.. הבלאגן חוגג על כל המשלוחים מהמזרח והוביקינג לא לבד.
    http://www.youtube.com/user/rcfreakamit

No good deed goes unpunished

תודה!
    39
    הודה 104 פעמים ב 96 הודעות
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

ציטוט נכתב במקור על ידי Guy Peled צפיה בהודעה
    אל תחכה פתח דיספיוט ואל תסגור. לכשתקבל את החבילה אם תקבל עוד 40 שנה תחזיר להם את הכסף

Sent from my GT-I9500 using Tapatalk

תודה!
    66
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

ברירת מחדל תגובה: Re: מה נסגר עם הוביקינג? כדאי להמשיך ולהזמין מהם?

ציטוט נכתב במקור על ידי AmitB צפיה בהודעה
    יש לי הזמנה מ RCTimer מלפני 40 יום שאין לה זכר
    הזמנה מ Banggood 50 יום - איננה (הם ביצעו Refund בערך אחרי 43 יום - לבקשתי)
    (ושלוש-ארבע הזמנות שכן הגיעו)
    כמו שאמרתי.. הבלאגן חוגג על כל המשלוחים מהמזרח והוביקינג לא לבד.
    משלוח של מה מ RCTIMER????
    ביצעתי החודש 3 הזמנות מהם - הראשונה של פרופים וגימבל לגופרו, השניה של גימבל לNEX5 והשלישית של מנגנוני קיפול לכני נסע - כולם נשלחו ב DHL והגיעו תוך פחות משבוע!
    זה אחד הדברים שגורמים לי להזמין מהם כל פעם מחדש למרות שהיו לי 2 נסיונות מאוד גרועים איתם בקבלת שירות בסיסי על שני בקרי ARDU שהגיעו תקולים ואכלתי איתם המון חרא- אבל אם 3 הזמנות נשלחו ב DHL ושילמתי על זה רק 2$ - אני אמשיך להזמין מהם.

בהחלט אין הונאה. כל האתרים הסינים הונגקונגים מלזים וכו הינם בעלי שילוח איטי !. לא קבלת חבילה וסירבו לפצות אז זוהי הונאה . להבנתי לא התכוונת למקרה זה. מי שמשלם שילוח זול יקבל שירות זול. לא מבין על מה אתה מתלונן. שלם שילוח FedEx ואם לא תקבל תוך כמה ימים או לחלופין פיצוי אז תהיה לך לגיטימציה להגיד שדפקו אותך. אני גם מתקמצן בעלויות משלוח. אבל לא אומר שהונו אותי ואותך על זמני משלוח בגלל שהתקמצנו על עלות השילוח
    ג'וש היקר - זה ששילמתי על משלוח זול אני אמור לקבל שירות חרא!?
    אני מתלונן על זה שאם הם מגדירים שדואר הונג-קונג הוא שירות שילוח איכותי, וגובים עליו פי 4 ממשלוח בין לאומי רגיל, אז למה לעזאזל שאני משלם על שירות שילוח זול של 10$ החבילה שלי נשלחת כמו בשירות של 40$ משלוח. התלונה הזו צריכה לבוא הפוך - למה אני משלם 40 דולר על שילוח דרך דואר סינגפור כשאני יכול לשלם 10 דולר על שילוח בין לאומי רגיל והחבילה שלי עדיין תישלח דרך דואר סינגפור!?

מבחינתם הם שולחים מה שנוח להם - כבר קרה לי שחיכית ל EMS יותר מחודש ורק כשהחבילה הגיעה אלי החזרתי להם את הכסף אחרי שקיבלתי מהם החזר.

השירות שלהם חרא, לא נתקלתי בשירות חרא כזה מעולם וחוץ מסוללות אני כבר לא מזמין מהם כלום - אין סיבה שיש עוד חנויות שהבדלי המחירים נעים בין 1$-5$ למוצרים בסיסיים כמו פריימים, מנועים, בקרי טיסה ובקרי מנועים.

אתה אומר שאם נשלם על משלוח איכותי נקבל משלוח מהיר ושירות טוב - אז השירות שלהם חרא בכל מקרה, לא חשוב אם הזמנת בשילוח בין לאומי, דרך סינגפור, EMS או FEDEX או ששלחת את המטוס הפרטי של הדוד מאמריקה להביא לך את החבילה - השירות שלהם מתחת לכל ביקורת, תירוצים הזויים וחבל להשקיע את הזמן והכוחות בשיחות איתם בצ'אט.

לגבי איכות השילוח - אז הינה, כמו שאמרת, שילמתי 40$ על שילוח איכותי - ואיפה החבילה שלי עכשיו? אפילו אלוהים לא יודע, לא כל שכן אני, דואר ישראל, הסיני או אפילו דואר סינגפור - לאף אחד אין מידע בשבילי איפה חבילה שעלתה על המטוס לפני יותר מ20 יום.

מה שאני כן יודע - היא בטוח תקועה במכס והיא תגיע בשבוע שבועיים הקרובים - אך זו עוד הוכחה לשילוח 'איכותי' לדבריך - שלא מגיע.

אז בבקשה, אל תצטדק ותקרא את ההודעה שלי טוב - אני לא מתלונן על זמן המשלוח כי אני יודע שהוא יהיה ארוך ואני לוקח את זה בחשבון, אני העלתי את הנושא של תשלום על משלוח 'איכותי' לדבריך לעומת משלוח זול - שבסופו של דבר אתה מקבל את אותה צורת המשלוח רק ברבע מחיר (או פי 4 - איך שלא תראה את זה דופקים אותך).

גיא.
    נערך לאחרונה על ידי guymeg; 03-06-2014 בשעה 22:59:06.

תודה!
    57
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

ידיד היקר גיא. אם אתה חש שדופקים אותך אז אל תקנה מהם. זה לא ישנה את דעתי בנוגע למה שכבר התייחסתי. כל שכן בגלל שאני ממתין ל 3 חבילות מבאנגוד ועוד 2 חבילות מארה'ב רחמנא ליצלן שגם מתעכבות.... ואין לי ספק שלדואר ישראל נגיעה בעניין.

ובשביל הפרוטוקול. יש לי מעל 20 משלוחים מהוביקינג. כולם הגיעו. בכל פעם שהייתי זקוק לסיוע/בירור אז היה שירות סביר בדומה לאתרים מקבילים (באנגוד גודלאקביי וכו)
    חג שמח

נערך לאחרונה על ידי josh_1972; 03-06-2014 בשעה 23:45:55.

תודה!
    665
    הודה 442 פעמים ב 327 הודעות
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

Sent from my GT-I9500 using Tapatalk[/QUOTE]

[QUOTE=yuvalko;474315]אל תחכה פתח דיספיוט ואל תסגור. לכשתקבל את החבילה אם תקבל עוד 40 שנה תחזיר להם את הכסף

לפי מיטב זיכרוני פתחת כבר דיספיוט ב 9/5, לא? מה עשית ב 29/5? האם עזבת את הדיספיוט להיסגר לבד או שהחמרת לתביעה?
    למיטב ידיעתי אם קיבלת את הכסף כבר מפייפאל (או שאתה כבר בתהליך של תביעה) אין סיכוי שהם ישלחו לך שוב את החבילה.. תשכח ממנה ותזמין מחדש.

אני לא מבין למה אתה מבזבז איתם שעתיים בציאט ... אתה הקונה שפתח דיספיוט 9 ימים אחרי ההזמנה..
    אם אני הייתי מוכר וקונה היה פותח דיספיוט תוך 9 ימים בגלל שביתה ידועה ומפורסמת של הדואר בארץ שלו, בחיים לא הייתי שולח לו חבילה חלופית בפדקס...

תודה!
    66
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

ציטוט נכתב במקור על ידי אננס צפיה בהודעה
    Sent from my GT-I9500 using Tapatalk

ציטוט נכתב במקור על ידי yuvalko צפיה בהודעה
    אל תחכה פתח דיספיוט ואל תסגור. לכשתקבל את החבילה אם תקבל עוד 40 שנה תחזיר להם את הכסף

לפי מיטב זיכרוני פתחת כבר דיספיוט ב 9/5, לא? מה עשית ב 29/5? האם עזבת את הדיספיוט להיסגר לבד או שהחמרת לתביעה?
    למיטב ידיעתי אם קיבלת את הכסף כבר מפייפאל (או שאתה כבר בתהליך של תביעה) אין סיכוי שהם ישלחו לך שוב את החבילה.. תשכח ממנה ותזמין מחדש.

אני לא מבין למה אתה מבזבז איתם שעתיים בציאט ... אתה הקונה שפתח דיספיוט 9 ימים אחרי ההזמנה..
    אם אני הייתי מוכר וקונה היה פותח דיספיוט תוך 9 ימים בגלל שביתה ידועה ומפורסמת של הדואר בארץ שלו, בחיים לא הייתי שולח לו חבילה חלופית בפדקס...
    אני מסכים עם כל מילה שאמרת, אבל מצד שני - יש לי 2 חברים שקרה להם אותו דבר עם חבילות של מוצרים שונים, שניהם פתאום "הוחזרו לשולח" עוד לפני שעזבו את הונג-קונג, לשניהם נאמר שהנושא יבדק ויחזירו להם תשובה, שניהם חיכו עד היום ה40 לפתוח דיספיוט ושניהם פתחו אותו לבסוף.
    הסיני מצידו רק כשראה שהם פתחו דיספיוט פנו אליהם בבקשה לסגור אותו והם ישלחו להם את החבילות ב EMS, בעצתי הם אמרו לסיני שישלח ב EMS ורק כשזה יגיע הם יסגרו - שתי החבילות שנשלחו ב EMS לא הגיעו עד היום (יצאו לפני חודשיים בערך).
    החברים קיבלו את הכסף, השירות החרא נשאר והם כרגע תקועים עם כלים ללא מנוע או בקר טיסה - אז הם הפסידו בכל מקרה.

זה שהבחור פתח דיספיוט 9 ימים אחרי ההזמנה רק בגלל שכתוב שהחבילה הוחזרה לשולח זה דבר יהיר מאוד - דבר עם המוכר שיברר מה קרה, ומקסימום אם אתה רוצה עדיין 'לשמור' על ה45 יום ביטוח שלך - בקש ממנו לקבל החזר ותבצע אצלו שוב פעם את אותה ההזמנה.

תודה!
    665
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

אני מסכים עם כל מילה שאמרת, אבל מצד שני - יש לי 2 חברים שקרה להם אותו דבר עם חבילות של מוצרים שונים, שניהם פתאום "הוחזרו לשולח" עוד לפני שעזבו את הונג-קונג, לשניהם נאמר שהנושא יבדק ויחזירו להם תשובה, שניהם חיכו עד היום ה40 לפתוח דיספיוט ושניהם פתחו אותו לבסוף.
    הסיני מצידו רק כשראה שהם פתחו דיספיוט פנו אליהם בבקשה לסגור אותו והם ישלחו להם את החבילות ב EMS, בעצתי הם אמרו לסיני שישלח ב EMS ורק כשזה יגיע הם יסגרו - שתי החבילות שנשלחו ב EMS לא הגיעו עד היום (יצאו לפני חודשיים בערך).
    החברים קיבלו את הכסף, השירות החרא נשאר והם כרגע תקועים עם כלים ללא מנוע או בקר טיסה - אז הם הפסידו בכל מקרה.

זה שהבחור פתח דיספיוט 9 ימים אחרי ההזמנה רק בגלל שכתוב שהחבילה הוחזרה לשולח זה דבר יהיר מאוד - דבר עם המוכר שיברר מה קרה, ומקסימום אם אתה רוצה עדיין 'לשמור' על ה45 יום ביטוח שלך - בקש ממנו לקבל החזר ותבצע אצלו שוב פעם את אותה ההזמנה.
    אני גם מכיר הרבה סיפורים על אנשים שפתחו דיספיוט וסירבו לסגור אותו, קיבלו את הכסף ומעולם לא ראו את החבילה שלהם יותר.

מצד שני עם הבלגן שהיה בדואר פיג'י חבילות שהוחזרו לסיני ולא היה דיספיוט פתוח הם שלחו שוב את החבילה בפדקס על חשבונם,
    לי הייתה חבילה של פיג'י שלא הגיעה , לא פתחתי דיספיוט (כנראה היא חזרה אליהם למחסן) והם שלחו אותה שוב בפדקס על חשבונם.

תודה!
    66
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

אני גם מכיר הרבה סיפורים על אנשים שפתחו דיספיוט וסירבו לסגור אותו, קיבלו את הכסף ומעולם לא ראו את החבילה שלהם יותר.

מצד שני עם הבלגן שהיה בדואר פיג'י חבילות שהוחזרו לסיני ולא היה דיספיוט פתוח הם שלחו שוב את החבילה בפדקס על חשבונם,
    לי הייתה חבילה של פיג'י שלא הגיעה , לא פתחתי דיספיוט (כנראה היא חזרה אליהם למחסן) והם שלחו אותה שוב בפדקס על חשבונם.
    המצב כרגע הוא שאנחנו כבר הרבה זמן אחרי הסיפור עם דואר פיג'י - ועדיין אחרי כל ההבטחות שלהם הבעיות עם המשלוחים לא נפתרו.
    כמו שאמרתי בהודעה הראשונה שלי - יש המון אתרים שמספקים את אותה הסחורה (לפחות בתחום שלי, רחפנים) במחירים כמעט זהים ועד היום לא היו לי איתם בעיות.

סוללות אין ברירה ומזמינים מהמחסן האירופאי של הסיני, זה הקשר היחיד שלי איתו.

תודה!
    665
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

לי יש הרבה עיכובים במשלוחים מסין,סינגפור ועוד כולם מebay, אין קשר להוביקינג, אפילו חבילת סוללות מאירופה EMS לקח לה יותר מ 20 יום להגיע.

האם אתה מכיר מישהו שאיבד את כספו אצל הסיני? כלומר לא פתח דיספיוט ובסוף גם לא קיבל את החבילה?
    לדעתי אין כאלה...

20. המשתמשים 3 הודו ל אננס על הודעתו:

guyst (04-06-2014),josh_1972 (04-06-2014),liorz055 (04-06-2014)

תודה!
    66
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

לי יש הרבה עיכובים במשלוחים מסין,סינגפור ועוד כולם מebay, אין קשר להוביקינג, אפילו חבילת סוללות מאירופה EMS לקח לה יותר מ 20 יום להגיע.

האם אתה מכיר מישהו שאיבד את כספו אצל הסיני? כלומר לא פתח דיספיוט ובסוף גם לא קיבל את החבילה?
    לדעתי אין כאלה...
    מכיר כאלו שלא ידעו על אפשרות הדיספיוט ולא קיבלו את כספם חזרה.
    לסיני בזמן האחרון יש שיטה חדשה - הוא מושך זמן בטענה כי הוא פותח בירור מול שירות השילוח שבו הוא משתמש, מושך את הזמן יותר עד שאו שהלקוח שוכח מזה או שהוא כבר כל כך מיואש שהוא מסתפק בלקבל נקודות זכות אצל הסיני - כלומר הסיני כובל אותו אליו עוד יותר.

תודה!
    10
    הודה 3 פעמים ב 3 הודעות
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

אז לפי מה שהבנתי זה שעיכובים יש עם כל חבילה שמגיעה מהמזרח הרחוק.
    ובמקרה והחבילה לא מגיעה ואין מענה כמו שצריך מטעם הוביקינג - אני פותח דיספיוט.
    אבל הקטע הוא שבזמן האחרון שמתי לב שבפורום של הוביקינג בRcGroups יש המון תלונות על הונאה מצד הוביקינג.
    רציתי לדעת האם יש מישהו שיודע על זה? אני לא מדבר על עיכובים אלא מדבר על רמאויות.
    כל בן אדם שני שם מזהיר לא לקנות מהם.. אז אתם אומרים שאין סיבה לדאגה?

תודה!
    57
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

אין סיבה לדאגה נקודה.
    אגב מי שלא פותח דיספיוט בזמן שיבוא בטענות אל עצמו .

תודה!
    57
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

תודה!
    1
    הודה 9 פעמים ב 8 הודעות
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

מכיר כאלו שלא ידעו על אפשרות הדיספיוט ולא קיבלו את כספם חזרה.
    לסיני בזמן האחרון יש שיטה חדשה - הוא מושך זמן בטענה כי הוא פותח בירור מול שירות השילוח שבו הוא משתמש, מושך את הזמן יותר עד שאו שהלקוח שוכח מזה או שהוא כבר כל כך מיואש שהוא מסתפק בלקבל נקודות זכות אצל הסיני - כלומר הסיני כובל אותו אליו עוד יותר.
    עשו לי את זה כמה פעמים.
    "אנחנו פותחים חקירה מול חברת השילוח"
    ככה אמרו לי כל יום ובנוסף אמרו "תשובה תקבל תוך 3-6 שבועות".
    בסוף קיבלתי את החבילה בלי עזרת הסיני כמובן...

*כן פתחתי דיספוט ביום ה-9 מכיוון שהחבילה הוחזרה אליהם.
    הדיספוט נסגר בגלל שהסיני "שיכנע" אותי.

תודה!
    66
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

עשו לי את זה כמה פעמים.
    "אנחנו פותחים חקירה מול חברת השילוח"
    ככה אמרו לי כל יום ובנוסף אמרו "תשובה תקבל תוך 3-6 שבועות".
    בסוף קיבלתי את החבילה בלי עזרת הסיני כמובן...

*כן פתחתי דיספוט ביום ה-9 מכיוון שהחבילה הוחזרה אליהם.
    הדיספוט נסגר בגלל שהסיני "שיכנע" אותי.
    אז לפעמים הבאות לעולם אל תסגור דיספיוט אם אתה באמת רוצה ביטוח - ברגע שסגרת הלך הכסף.
    המוכר רוצה למכור לך בדיוק כמו שאתה רוצה לקבל את החבילה - לכן תשאיר את הדיספיוט פתוח, הוא מקסימום יגיד לך שהוא לא שולח ואז תקבל את הכסף ותזמין ממקום אחר.

תודה!
    665
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

אז לפעמים הבאות לעולם אל תסגור דיספיוט אם אתה באמת רוצה ביטוח - ברגע שסגרת הלך הכסף.
    המוכר רוצה למכור לך בדיוק כמו שאתה רוצה לקבל את החבילה - לכן תשאיר את הדיספיוט פתוח, הוא מקסימום יגיד לך שהוא לא שולח ואז תקבל את הכסף ותזמין ממקום אחר.
    תשובה טובה, אבל היא נכונה רק למי שפותח דיספיוט ביום ה 44, מי שפותח דיספיוט ביום ה-9 אין לו הרבה ברירות...
    אחרי 20 יום הוא צריך להחליט האם להסלים או לוותר...

עמוד 1 מתוך 2 12 אחרוןאחרון

נושאים דומים

1. [שאלה] מה נסגר עם rc711?
    על ידי Friman בפורום פורום מסוקים חשמליים
    תגובות: 6
    הודעה אחרונה: 03-05-2012, 18:20:06
  2. [דיון] השרת של הסיני קרס ...איך נוכל להמשיך להתקיים ??
    על ידי ofir181 בפורום פורום דאונים וטיסנים חשמליים
    תגובות: 8
    הודעה אחרונה: 11-11-2011, 00:39:25
  3. [עזרה!] איך להמשיך?
    על ידי rex450 בפורום פורום מסוקים חשמליים
    תגובות: 6
    הודעה אחרונה: 31-08-2010, 15:51:01
  4. [זהירות!] אל מטיסי געש שרוצים להמשיך להטיס בגעש
    על ידי dbrosh בפורום פורום דאונים וטיסנים חשמליים
    תגובות: 30
    הודעה אחרונה: 05-04-2010, 20:00:10
  5. [זהירות!] למטיסי געש שמעוניינים להמשיך להטיס בגעש