שמות משתמשים לתיוג

עמוד 1 מתוך 2 12 אחרוןאחרון
מציג תוצאות 1 עד 25 מתוך 39

נושא: נגמרו לי המילים...והכוח..דווח חי מקצה מסלול שדה דב..ובבון אחד.

תודה!
    0
    הודה 112 פעמים ב 56 הודעות
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

ברירת מחדל נגמרו לי המילים...והכוח..דווח חי מקצה מסלול שדה דב..ובבון אחד.

היי
    כרגע התקשר אחי שנמצא בחוף מציצים בתל אביב.
    בלילה כרגע התרומם רחפן dji עם תאורה לגובה רב ומעל החוף
    להזכירכם..בדיוק בפיינל של שדה דב שם ...
    מטוסי הנוסעים הגדולים מאילת והצבאיים נוחתים.
    אחי שהיה בחוף..ראה ניידת משטרה מגיעה למקום ומבקשת מהבחור להוריד מייד את הרחפן.
    אחי התרחק ..וחזר לביתו הנמצא מול החוף.
    עברו 20 דקות וכרגע להזכירכם..חושך בחוץ
    אחי מהקומה הרביעית
    מצלצל ומוסר לי שהרחפן חזר לאוויר והוא בגובה רב ומשייט בכל מקום.
    לא אתאר מה קורה עם הנל נכנס ישר בתוך הקוקפיט דרך השימשה בפיינל
    או לתוך מנוע בפיינל בגובה נמוך. בלילה מעל הים.
    צריך מטוס נוסעים ליפול כדי שמשהו יזוז במישטרה לפעול בנחישות ולתת דוגמה?
    יש גבול ואני ממש רותח על איזה בבון מצוי שהרבה אין לו בראש
    והוא יראה לחברה כנראה על החוף בין הבירות והקבבים
    איך הוא הגבר גבר מטיס בלילה ואולי אפילו מצלם מטוס נוחת בלילה..

זה יגמר לא טוב
    ואני מקווה בלי שחיי אדם יפגעו
    אבל אני רואה את זה מגיע.
    אין לי כבר מה לומר...
    Guy
    נערך לאחרונה על ידי guyrud; 23-06-2014 בשעה 21:19:51.

2. המשתמשים 2 הודו ל guyrud על הודעתו:

liran (24-06-2014),Stav250 (23-06-2014)

תודה!
    2
    הודה 6 פעמים ב 5 הודעות
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

ברירת מחדל תגובה: נגמרו לי המילים...והכוח..דווח חי מקצה מסלול שדה דב..ובבון אחד.

אני כבר את המסקנה שלי הבנתי: Phantom dji זה אסון.

תודה!
    149
    הודה 279 פעמים ב 160 הודעות
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

ברירת מחדל תגובה: נגמרו לי המילים...והכוח..דווח חי מקצה מסלול שדה דב..ובבון אחד.

יש כאלה שלא מזמן ירדו מהעצים, צריך לתת להם זמן הסתגלות.

תודה!
    90
    הודה 274 פעמים ב 187 הודעות
    הוזכר
    1 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

כמו שניצן אמר, צריך להסביר אנשים וזה לוקח זמן.
    עובדה שגם לך גיא לקח הרבה זמן להפסיק להטיס בצורה מסוכנת מעל אנשים (בחוף הים, במירוץ נס ציונה...), ואתה עוד יותר מודע לסכנות מסתם אחד שקנה פאנטום (ואני מקווה שבאמת הפסקת לטוס ככה ולא רק הפסקת להעלות את הסרטונים האלה ליוטיוב).
    אבל זה רק אומר שהשיטה עובדת. צריך להמשיך לפמפם את הנושא, ולא להגיד:
    תרדו מהנושא!
    כבר טחנו את זה מספיק
    המטיסים כאן ביננו מבינים ..מודעים ויודעים

כל אחד מעל 18 ..שיעשה חושבים ואת שיקולים

GUY
    (אני מודה שאותי אישית כבר בלבלת - צריך לדבר על זה, לא צריך לדבר על זה...)

תודה!
    57
    הודה 31 פעמים ב 26 הודעות
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

מסכים עם כל מילה לגבי הפנטום והבבונים אבל לא ככ מהר פנטום מפיל מטוס גם אם מתנגשים אחד בשני. זאת כשם שלא חסרים מאות אלפי ציפורים בשמיים בעלי אותה המסה.

Sent from my W200 using Tapatalk
    נערך לאחרונה על ידי josh_1972; 24-06-2014 בשעה 08:37:24.

תודה!
    168
    הודה 167 פעמים ב 126 הודעות
    כניסות לבלוג
    2
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

יש ציפור שעפה על ליפו?
    ושיהיה לכולנו רק טוב

8. המשתמשים הבאים אמרו תודה לFlying_student על הודעתו:

דוד פלד (25-06-2014)

תודה!
    63
    הודה 57 פעמים ב 47 הודעות
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

במרחק יריקה משם בשבת נשאבו אב וביתו ע"י משאבות קירור ראשי של תחנת הכוח רידינג ונהרגו מטביעה לאחר ששטו על סאג והתעלמו משילוט אזהרה האוסר על שייט במעגן שנמצא בשפך של תחנת הכוח. האישה שישבה באותו הזמן על החוף הבחינה בחלוף הזמן בגלשן צף לו בשפך התחנה והזעיקה את כוחות ההצלה רק שלא היה כבר את מי להציל. אלמלא נעצרו במסנן הגס שמיועד לעצור פסולת מהים היו מוציאים אותם הצוללנים בחתיכות.
    רק יום לפני כן, קיבל האב אזהרה מהביטחון של חברת חשמל לבל ישוט במעגן ויסכן את עצמו ואת ביתו אך לשוא.
    עכשיו אני שואל את עצמי מה יעצור את אלה שעבורם שילוט, רמזורים, גדרות, חומות, אנשי אכיפת החוק הם המלצה בלבד???!!!
    התשובה היא כלום!!! כלום לא יעצור אותם...מי שמשוכנע שהוא מעל כולם ומעל החוק יעשה ככל העולה על רוחו...אפשר רק להשקיע בילדים בחינוך וגם זה לא מבטיח הרבה, כי גם אנשים "טובים ומחונכים" מתקלקלים ע"י נורמות התנהגות שליליות.

שנהיה בריאים...

תודה!
    0
    הודה 0 פעמים ב 0 הודעות
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

שלומות, לי יש DJI PHANTOM ואני לא כמו מה שאתה מספר.
    בסופו של דבר כל זה עניין של חינוך נכון. לצערינו זה קיים גם בכביש, בתור לפאב / מועדון וכן הלאה. יש אנשים שהמילה לא או אסור לא בלקסיקון שלהם. היא כן נכנסת בכוח כאשר חס וחלילה קורה משהו ואותו חכמולוג - או בבית משפט / או הרוג / או בבית חולים.

תודה!
    2
    הודה 6 פעמים ב 5 הודעות
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

כשאמרתי שפאנטום זה אסון התכוונתי לכך שעובדה שכל הסכנות/נזקים מתבצעות עם אנשים שמטיסים פאנטום.
    כנראה שהרחפן הזה ספציפית הפך להיות פופולארי מאוד בקרב אזרחים שמסכנים את עצמם ואת הסובבים אותם וגרוע יותר שיש ילדים בני 12+ שמטיסים את הרחפן הזה בחוסר אחריות.
    במילים אחרות: אם הפאנטום לא היה קיים - כמות הסכנות שמתבצעות על ידי הרחפנים הייתה פחותה בהרבה יותר וסביר להניח שגם האשכול הזה ועוד אשכולות דומים לא היו קיימים.
    בעייני, הרחפנים האלה ספציפית (פאנטום) רק מזיקים לתחביב בגלל שאנשים חסרי אחריות והבנה בתחביב יכולים להטיס את הרחפן הזה בקלות כי הכל כבר "Build in" מה שנקרא..

תודה!
    66
    הודה 71 פעמים ב 64 הודעות
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

ציטוט נכתב במקור על ידי Stav250 צפיה בהודעה
    כשאמרתי שפאנטום זה אסון התכוונתי לכך שעובדה שכל הסכנות/נזקים מתבצעות עם אנשים שמטיסים פאנטום.
    כנראה שהרחפן הזה ספציפית הפך להיות פופולארי מאוד בקרב אזרחים שמסכנים את עצמם ואת הסובבים אותם וגרוע יותר שיש ילדים בני 12+ שמטיסים את הרחפן הזה בחוסר אחריות.
    במילים אחרות: אם הפאנטום לא היה קיים - כמות הסכנות שמתבצעות על ידי הרחפנים הייתה פחותה בהרבה יותר וסביר להניח שגם האשכול הזה ועוד אשכולות דומים לא היו קיימים.
    בעייני, הרחפנים האלה ספציפית (פאנטום) רק מזיקים לתחביב בגלל שאנשים חסרי אחריות והבנה בתחביב יכולים להטיס את הרחפן הזה בקלות כי הכל כבר "Build in" מה שנקרא..
    זה ממש לא קטע של BUILD IN! זה מה שהחנויות שמוכרות מספרות לקונים!!!!

הייתי בשתי חנויות צילום שמוכרות פאנטומים, מי שמכיר אותי יודע שאני האחרון שבכלל מתקרב לצעצוע הזה - אבל הלכתי בשביל הספורט לבדוק.
    לא רק שהמוכר אמר לי ש"הכלי הזה הכי בטוח בעולם", "אתה יכול להנחית אותו על ראש של חבר שלך ולא יקרה כלום", "תטיס איפה שבא לך ותעשה מה שבא לך - אין חוקים לגבי זה", "הכלי לא מתרסק", "הכי עמיד ובטוח" ועוד לוקשים כאלו ואחרים, אלא המוכר הוציא את הכלי החוצה, הרים אותו לאוויר - תפס גובה ומרחק עד שהכלי יצא מטווח ראייה ולחץ חזרה לבית - ואז התגאה שהכלי חזר לבד.

אגב, כל מה שמתואר למעלה ^^^ בשטח עירוני!

אז אם לקוח שלא מבין בתחום הולך לחנות, המוכר 'מוכר' לו את החארטות האלו והוא יוצא שמח וטוב לב עם כלי מסוכן מאוד שמבחינתו הכלי הזה הוא הכל חוץ מסכנה לציבור - פה מתחילה הבעיה!!
    נערך לאחרונה על ידי guymeg; 25-06-2014 בשעה 12:39:57.
    רוצה להיכנס לתחום הרחפנים וה FPV ולא יודע מאיפה להתחיל?
    שלח הודעה פרטית, תצא עם כל הידע שתצטרך

בניית רחפנים בהתאמה אישית ומכירת סטים מלאים למתחילים ומתקדמים.
    בניית תחנות קרקע (FPV וצילום) מקצועיות לכל הרמות.

תודה!
    4
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

חברים, אני חושב שהעליהום שעושים פה על בעלי הפאנטומים מוגזם ומשיג בדיוק את התוצאה ההפוכה ממה שאתם רוצים לדעתי להשיג פה(וכן אני בעלים של פאנטום 2).
    קראתי הרבה זמן בפורום לפני שבחרתי להגיב פה, אתם מצד אחד רוצים לייצר איזשהו סוג של הסברה וחינוך לשימוש נכון, אבל מהצד השני כל פוסט כמעט שראיתי כאן שנגע לפאנטומים נגמר בחברי הפורום תוקפים ומודיעים שזה צעצוע וכד', לאנשים שכתבו שהם מתעניינים לקנות אחד, הדבר הראשון והאחרון (וגם האמצע) תבנו לבד (לא כולם רוצים או מוכשרים בכדי לבנות רחפן) , או שזה סתם צעצוע (ודרך אגב, אדם שאומרים לו שזה צעצוע פה בפורום באמת יתייחס לזה כאל צעצוע ואז כל העבודה הלכה לפח).
    מה שזה גורם זה שבעלי פאנטומים פשוט לא יכנסו לפורום הזה יותר, כי הם מוכללים מיידית ככאלה שאין להם מושג מהחיים שלהם ואין להם זכות קיום במרחב של הפורום.
    מה שיקרה זה שהם פשוט לא יכנסו לפורום יותר ואז גם כל הרצון הטוב וכל ההסברה יורדת לטמיון
    נכון הפאנטום מגיע מוכן להטסה, והקהל משתמשים שלו רק הולך וגדל.
    אני מציע להסתגל ל"תופעה" במקום לתקוף אותה, מכיוון שזה רק ירחיק מהמטרה.

Sent from my HTC One using Tapatalk
    Using Tapatalk

14. המשתמשים הבאים אמרו תודה לdaganir על הודעתו:

Someone (25-06-2014)

תודה!
    62
    הודה 59 פעמים ב 43 הודעות
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

ציטוט נכתב במקור על ידי daganir צפיה בהודעה
    חברים, אני חושב שהעליהום שעושים פה על בעלי הפאנטומים מוגזם ומשיג בדיוק את התוצאה ההפוכה ממה שאתם רוצים לדעתי להשיג פה(וכן אני בעלים של פאנטום 2).
    קראתי הרבה זמן בפורום לפני שבחרתי להגיב פה, אתם מצד אחד רוצים לייצר איזשהו סוג של הסברה וחינוך לשימוש נכון, אבל מהצד השני כל פוסט כמעט שראיתי כאן שנגע לפאנטומים נגמר בחברי הפורום תוקפים ומודיעים שזה צעצוע וכד', לאנשים שכתבו שהם מתעניינים לקנות אחד, הדבר הראשון והאחרון (וגם האמצע) תבנו לבד (לא כולם רוצים או מוכשרים בכדי לבנות רחפן) , או שזה סתם צעצוע (ודרך אגב, אדם שאומרים לו שזה צעצוע פה בפורום באמת יתייחס לזה כאל צעצוע ואז כל העבודה הלכה לפח).
    מה שזה גורם זה שבעלי פאנטומים פשוט לא יכנסו לפורום הזה יותר, כי הם מוכללים מיידית ככאלה שאין להם מושג מהחיים שלהם ואין להם זכות קיום במרחב של הפורום.
    מה שיקרה זה שהם פשוט לא יכנסו לפורום יותר ואז גם כל הרצון הטוב וכל ההסברה יורדת לטמיון
    נכון הפאנטום מגיע מוכן להטסה, והקהל משתמשים שלו רק הולך וגדל.
    אני מציע להסתגל ל"תופעה" במקום לתקוף אותה, מכיוון שזה רק ירחיק מהמטרה.

התגובה הכי דבילית שרשמו פה מזה הרבה זמן...

תודה!
    7
    הודה 6 פעמים ב 4 הודעות
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

דבילית...?!?! סוף סוף מישהו אומר את האמת..

ה"קנאה" והביקורת שלכם הורסת את הפורום הזה... אני כולה שנה + בתחביב וקצת לפני מסתובב בפורם הזה.. צעיר!
    ובשנה האחרונה "שנת הפאנטום" כמו שאני קורא לה.. אוכלת פה את זקני השבט מבפנים שזה מדהים!!

ואני מבין אותם - אין דבר יותר מבאס מאנשים ששנים על גבי שנים בנו קנו שברו שוב קנו שוב שברו.. ניסו 1001 דרכים להגיע לתוצאה שהם חלמו עליה.. אם זה גימבל\OSD\FPV 10KM... וכו.
    ואז הכריזו בקולי קולות שלי הכי טוב\זאת המערכת הכי טובה.. תקשיב לי אני יודע!! כמו שישראלים יודעים לעשות..

ובשנה האחרונה צצים מבין הבלטות, רחפנים שברבע מהמחיר שזקני השבט הוציאו במהלך השנים האחרונות, שעושים דברים שהזקנים פינטזנו עליהם כל השנים הללו..
    בלי כל נסיון בלי הדרכה פשוט להוציא מקופסה ולצלם וידאו שלא מבייש חברת הפקות ישראלית ממוצאת..

אתם יכולים לקלל להשמיץ ולנסות לרדת על אחרים או שאתם יכולים להכין מדריכים ברורים ופשוטים למשתמשים החדשים..
    כשהצעיר החדש שואל "למה הפאנטום שלי לא ממריא.." תשלחו אותו לשירשור המתאים.. שכמובן מתחיל בכללי בטיחות!!
    במקום ישר לענות לו .. "תעשה חיפוש.."

אז תגובה דבילית זאת ממש לא היתה.. ואם אתם חושבים שהפאנטום זה צעצוע או התלהבות של רגע אתם ממש טועים
    רק תחשבו שאחד מהיבואנים בארץ מכניס פרסומת של DJI בטלויזיה, למחרת לכל מקום שתרימו את הראש ירחף לו פאנטום.
    המזל היחידי שלנו! שכרגע אחוז מאד קטן של המדינה מכיר את התחביב הזה..

(הפורום הזה לימד אותי המון ואני לא מחפש תגובות ולא מחפש "לרדת" על אף אחד זאת האמת וזה קורה ל"זקנים" בכל העולם.. תתפלאו יש עוד פורמים
    לא מעודד להטיס בעיר\יישוב\חוף ים מלא אנשים וגם מעולם לא עשיתי את זה.. ובאותה נשימה גם לא יורד\מקלל\כועס על אחרים.. זה פשוט לא יעזור!
    והכי חשוב.. ממש לא בעלים של פאנטום..

17. המשתמשים 3 הודו ל Someone על הודעתו:

daganir (25-06-2014),gal (27-06-2014),t.b (26-06-2014)

תודה!
    39
    הודה 104 פעמים ב 96 הודעות
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

אם כבר להטיס פאנטום בים אז אחד כזה. פאנטום שיודע לשחות.

DJI Phantom - Watersafe Drone By Liquipel & DSLRP…:

Sent from my GT-I9500 using Tapatalk

תודה!
    392
    הודה 246 פעמים ב 191 הודעות
    כניסות לבלוג
    3
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

ברירת מחדל Re: נגמרו לי המילים...והכוח..דווח חי מקצה מסלול שדה דב..ובבון אחד.

וואחד וויכוח פילוסופי נהייה פה
    http://www.youtube.com/user/rcfreakamit

No good deed goes unpunished

תודה!
    4
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

ציטוט נכתב במקור על ידי tav31 צפיה בהודעה
    התגובה הכי דבילית שרשמו פה מזה הרבה זמן...
    היה לי ברור שהפוסט יגרור לפחות תגובה אחת,כזו, מצחיק שזה קצת מאמת את הפוסט שלי אבל לא חשוב.
    אני לא בא להתנצח איתך ולא עם אף אחד כאן, פשוט כתבתי את מה שאני מרגיש מהקריאה בפורום.

Using Tapatalk

תודה!
    72
    הודה 44 פעמים ב 30 הודעות
    כניסות לבלוג
    3
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

משהו יכול להסביר לי מה ההבדל בין פאנטום לרחפנים אחרים?למה מדברים עליו בעניין הסיכון?

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk
    נערך לאחרונה על ידי אליקופטר; 25-06-2014 בשעה 19:14:11.
    רוצה לספר בדיחה לאלוקים ?ספר לו על תוכניותיך!

,אלון שדה.

תודה!
    62
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

היה לי ברור שהפוסט יגרור לפחות תגובה אחת,כזו, מצחיק שזה קצת מאמת את הפוסט שלי אבל לא חשוב.
    אני לא בא להתנצח איתך ולא עם אף אחד כאן, פשוט כתבתי את מה שאני מרגיש מהקריאה בפורום.

אתה ו"מר מישהו" כנראה לא מבינים את שורש הבעיה של הפנטום כנראה, אז בואו אני אסביר לכם: זה רחפן שמצויד בציוד מצויין אבל הבעיה הקשה שהוא מגיע מוכן ! כל בנאדם מפגר יכול לקחת את הפנטום הנחמד בלי שום ידע והבנה בתחום ופשוט להטיס בלי להבין את הסכנות שבדבר שכבר ראיתי הרבה כאלה בארץ ובחו"ל (הטסה באולמי אירועים,מעל קהל של עשרות אלפי אנשים, בין בניינים ובמקומות רגישים). אתם פשוט הורסים לנו את התחום אנשים שעבדו וחקרו וניסו עשרות מוצרים ובסוף אתם שלא השקעתם דקה של מחשבה ותכנון באים ועושים שטויות ובסוף בגללכם אנחנו נאלץ להתמודד עם הגזרות של רת"א ושאר הגופים שכבר במילא חמים על התחום שלנו.
    הפוסט הזה מופנה לא לבעלי הפנטום התמימים שבאמת מטיסים בבטחה ובשביל ההנראה אלא לאלה שמוזכרים בפוסטים שאתם חושבים שהם "השמצות" ולאלה שחושבים שזה לגיטימי להטיס פנטום בתוך שטח שדה תעופה.

תודה!
    4
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

אני לא באתי בפוסט שלי להגן בשום צורה על אנשים שמטיסים בצורה לא אחראית, ומסוכנת ומסכנת אחרים.
    כל מה שכתבתי זה שאנשים בפורום הזה (אתה בניהם לפי מה שאתה כותב), מכלילים את כל בעלי הפאנטום ומחליטים שכולם. הם חולה רעה שצריך למגר אותה.
    וזו טעות מאוד גדולה לדעתי כי באמת שהפורום רק יפסיד מזה.
    בנימה יותר אישית, אני לצערי הרב באמת שלא ניכנתי בכושר חשמלאות גבוהה וגם לא ביכולות מלחמה משהו, ולכן האופציות שלי היו הן או לנסות את מזלי ולבנות משהו שיש סיכוי שלא יהיה בטוח או לקנות למשל את הפאנטום, שמרגיש ובנוי ולפחות ממה שניסיתי איתו עובד מצוין.
    הנקודה העיקרית שלי הייתה נגד ההכללות החוזרות על עצמן פה.

Using Tapatalk

תודה!
    62
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

אני לצערי הרב באמת שלא ניכנתי בכושר חשמלאות גבוהה וגם לא ביכולות מלחמה משהו

פה מתחילה הבעיה...

תודה!
    0
    הודה 112 פעמים ב 56 הודעות
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

חברים
    קודם כל..אני אישית לא מקובל עלי שמישהו בפורום כאן יקטול או ישתמש במילים לא " יפות"
    כך הבן אדם חושב וצריך לכבד את דעתו.
    זו מטרת הפורומים בכל העולם.
    הוא לא פגע אישית פרטנית באף אחד.
    ונעבור לעינין
    לאחר מחשבה ..כשבאמת הרהרתי מה ההבדל ביני ..לדוגמא..
    לבין אדם שנכנס לחנות וקונה פאנטום ומטיס בעיר.
    אז כך
    אנחנו הוותיקים..שבנינו מבלזה.
    ש3 סרוויים בזמנו עלו 100$$
    אכלנו הרבה קש.
    ראינו בכאב לב איך טיסנים נשברים..מתרסקים
    והכל בגלל טעויות הטסה או טעויות טכניות וכשלים טכניים שמדי פעם
    יכולים לקרות ..
    הפנמנו את נושאי הבטיחות בדרך הקשה באמת
    אני זוכר היטב את הדברים.
    בזמננו לא היו " דברים מוכנים קומפלט" בחנויות במחירים שפויים
    ואלו שכן היו..עלו הון.
    ולכן בנינו לבד
    טעינו והבנו בדרך הקשה כמה חשוב להלחים טוב
    לבדוק הכל פעמיים ובעיקר להבין!! ללמוד איך ולמה.
    היום..כשאתה נכנס לחנות ..קונה ומטיס ומקבל המלצות על "אין מצב בעולם לבעיות"
    כך מהמוכר.
    אז איפה הבטיחות..איפה הבדיקות..ואיפה כל מה שאנחנו עברנו?
    ולך סמוך על הלחמה סינית בפס ייצור לאחר נחיתה לא קלה...
    הוא מבין..הוא מתאר מה יקרה עם ההלחמה תתנתק בגובה 50 מטר מעל הרחוב
    כשילדים למטה?? אין מצב.
    או שפתאום יתנתק פרופ מעייפות חומר או סדק שהיה ולא התגלה..
    כי דברים..קורים..והוותיקים..יודעים.

אני והוותיקים שהלחמנו לא טוב וטיסן צלל מגובה והתרסק כן יודעים ו..מבינים
    וזה כל ההבדל
    ולא נראה לי שהמצב ישתפר..להיפך. כשהכל קל וזמין..כך נראים הדברים
    ראה כוכב נולד או כל תוכניות השמאלץ..מהר עכשיו וזהו!!

גם בעבודה אני רואה את חוסר המקצועיות חוסר ההבנה והשטחיות בתחום ובמקצוע.
    ואני מדבר על חברה מהמובילות במשק
    כשאתה שואל בחור על מערכת של 2 מיליון $ שעמדה מושבתת כל הלילה
    ובבוקר אני מגיע ותוך 10 דקות מאתר את הבעייה וזהו..
    דברים שעשיתי בחיל האוויר בגיל 20 אז..בחייאת
    היום לאחר יומיים של נסיונות כושלים של 2 אנשים לבצע עבודה טכנית מסובכת שדורשת נסיון
    התיאשו ..ואז קראו לי.
    שעתיים וחצי לבד!! והכל היה גמור...בחייאת ..מעט חשיבה.ידע. והבנה..
    אין.. nada.. למה לחשוב שהכל מוכן ולמה לנסות ולהתמודד כשיש " פראייר " שיעשה.
    ואני לא בא לשבח או להלל את עצמי
    רק שהדברים מרתיחים אותי ..חברה בני 25-30 כל כך רדודים..בלי רצון להתמודד להבין ולשבור את הראש
    כן..וגם לטעות..כי מי שלא עובד..לא טועה
    וגם אני טועה..אז מה..מכל דבר לומדים
    אבל לך ספר לצעירים את זה היום
    הכי קל לחפש google
    ואם אין....אז. אין
    ואני עומד אחרי הדברים הללו
    מוכן למסור עוד 10 מספרי סלולאר של מהנדסי ציוד בגילי מחברות שונות
    שיגידו אותו הדבר!!
    פני הדור כפני ה.....
    מקווה שלא חפרתי מדי

Guy
    נערך לאחרונה על ידי guyrud; 25-06-2014 בשעה 20:23:56.

26. המשתמשים 3 הודו ל guyrud על הודעתו:

josh_1972 (25-06-2014),merkur (25-06-2014),moshet (26-06-2014)

תודה!
    4
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

ציטוט נכתב במקור על ידי tav31 צפיה בהודעה
    פה מתחילה הבעיה...
    אוקיי
    אני לא הולך להתנצח איתך, אני רואה שאתה באמת לא מעוניין לקיים פה דיון נורמאלי אלא רק להמשיך להתנצח ולתקוף.
    אני לא הולך להיכנס לזה כי זה לא יוביל לשום מקום.
    תמשיך בדעותך ושהיה לך המשך יום טוב

Using Tapatalk

תודה!
    4
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

ציטוט נכתב במקור על ידי guyrud צפיה בהודעה
    חברים
    קודם כל..אני אישית לא מקובל עלי שמישהו בפורום כאן יקטול או ישתמש במילים לא " יפות"
    כך הבן אדם חושב וצריך לכבד את דעתו.
    זו מטרת הפורומים בכל העולם.
    הוא לא פגע אישית פרטנית באף אחד.
    ונעבור לעינין
    לאחר מחשבה ..כשבאמת הרהרתי מה ההבדל ביני ..לדוגמא..
    לבין אדם שנכנס לחנות וקונה פאנטום ומטיס בעיר.
    אז כך
    אנחנו הוותיקים..שבנינו מבלזה.
    ש3 סרוויים בזמנו עלו 100$$
    אכלנו הרבה קש.
    ראינו בכאב לב איך טיסנים נשברים..מתרסקים
    והכל בגלל טעויות הטסה או טעויות טכניות וכשלים טכניים שמדי פעם
    יכולים לקרות ..
    הפנמנו את נושאי הבטיחות בדרך הקשה באמת
    אני זוכר היטב את הדברים.
    בזמננו לא היו " דברים מוכנים קומפלט" בחנויות במחירים שפויים
    ואלו שכן היו..עלו הון.
    ולכן בנינו לבד
    טעינו והבנו בדרך הקשה כמה חשוב להלחים טוב
    לבדוק הכל פעמיים ובעיקר להבין!! ללמוד איך ולמה.
    היום..כשאתה נכנס לחנות ..קונה ומטיס ומקבל המלצות על "אין מצב בעולם לבעיות"
    כך מהמוכר.
    אז איפה הבטיחות..איפה הבדיקות..ואיפה כל מה שאנחנו עברנו?
    ולך סמוך על הלחמה סינית בפס ייצור לאחר נחיתה לא קלה...
    הוא מבין..הוא מתאר מה יקרה עם ההלחמה תתנתק בגובה 50 מטר מעל הרחוב
    כשילדים למטה?? אין מצב.
    אני והוותיקים שהלחמנו לא טוב וטיסן צלל מגובה והתרסק כן יודעים ו..מבינים
    וזה כל ההבדל.
    וזה תחלס נטמא בך בכל דבר בחיים
    מקווה שלא חפרתי מדי

Guy
    לא חפרת יותר מדי
    ואני חושב שבדיוק בשביל זה יש את הפורום.
    זה המקום שבו הוותיקים יכולים לעזור וללמד ולהכווין וגם להזהיר ולהבהיר דהרי בטיחות ומה מותר ומה אסור.
    אבל אם המצב ימשך כמו שהוא כשכל מי שרק מעז לכתוב פוסט לטובת או בעניין הפאנטום (ואני בטוח שיש ושהיו לו מתחרים בעתיד) יותקף (קרי התגובה הראשונה לפוסט שלי) אז הם פשוט לא יכנסו לכאן, והנזק שיגרם לתחום כך יהיה גדול יותר

Using Tapatalk

תודה!
    62
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

לא חפרת יותר מדי
    ואני חושב שבדיוק בשביל זה יש את הפורום.
    זה המקום שבו הוותיקים יכולים לעזור וללמד ולהכווין וגם להזהיר ולהבהיר דהרי בטיחות ומה מותר ומה אסור.
    אבל אם המצב ימשך כמו שהוא כשכל מי שרק מעז לכתוב פוסט לטובת או בעניין הפאנטום (ואני בטוח שיש ושהיו לו מתחרים בעתיד) יותקף (קרי התגובה הראשונה לפוסט שלי) אז הם פשוט לא יכנסו לכאן, והנזק שיגרם לתחום כך יהיה גדול יותר

חבר יקר הכל קיים פה בנעוצים ובפוסטים בארכיון אבל חלק ממכם פשוט לא טורחים לקרוא בדיוק כמו שאתם לא טורחים לבנות.

תודה!
    7
    הודה 6 פעמים ב 4 הודעות
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

שמע אתה עדיין לא מבין מה אומרים לך..

אבל תמשיך לטוס מעל לכבישים ונראה לאן אתה תגיע....

אההה... שכחתי אתה מהבונים... אז זה בסדר...

עמוד 1 מתוך 2 12 אחרוןאחרון

נושאים דומים

1. [מוצר חדש] לדיל אקסטרים נגמרו הרעיונות
    על ידי בוואז בפורום לא להבים ולא כנפיים
    תגובות: 2
    הודעה אחרונה: 19-04-2013, 22:03:10
  2. אצל הסיני נגמרו 3.5 ו 4 ממ מחברי BULLET
    על ידי igalr בפורום פורום דאונים וטיסנים חשמליים
    תגובות: 3
    הודעה אחרונה: 30-01-2010, 19:36:42
  3. יום שישי בצוק בת-ים : רוח מושלמת ודאון מ-ד-ה-י-ם
    על ידי sharonx בפורום פורום דאונים וטיסנים חשמליים