שמות משתמשים לתיוג

מציג תוצאות 1 עד 6 מתוך 6

נושא: מעוניין להכנס לתחום הFPV

תודה!
    2
    הודה 5 פעמים ב 5 הודעות
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

ברירת מחדל מעוניין להכנס לתחום הFPV

שלום לכולם.
    אני מטיס כבר מספר שנים מסוקים ולאחרונה עלה בי החשק להיכנס לתחום הFPV ניסיתי קצת לקרוא בפורום אבל בלי העזרה שלכם לא נראה לי שאני יצליח להבין יותר מדי
    אשמח עם תוכלו לספר לי קצת על התחום חברות מוכרות וטובות סוגי רחפנים עלויות וכל מה שעולה לכם בראש שאתם חושבים שאני צריך לדעת כדי להיכנס לתחום בצורה חלקה
    לתחום המסוקים נכנסתי בלי הדרכה וייעוץ ושילמתי על זה מחיר יקר.
    יש ברשותי מצלמת gopro black edition החדשה והמטרה העיקרית שלי כרגע היא לעשות צילומים יפים עם הרחפן.(לא להטיס עם משקפיים או דרך מסך כרגע).

תודה מראש לעוזרים.

תודה!
    90
    הודה 274 פעמים ב 187 הודעות
    הוזכר
    1 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

ברירת מחדל תגובה: מעוניין להכנס לתחום הFPV

שלום אלי וברוך הבא. קצת לא ברורה לי הבקשה "לספר לך על התחום". אם אני (או כל אחד אחר) אשב ואספר לך על התחום, חברות מוכרות, סוגי רחפנים וכו', אתה תצטרך לקרוא את זה נכון? אז בעצם זה מחזיר אותנו לנקודת ההתחלה, שבה אתה יושב וקורא בפורום, לא? אז מה יהיה שונה הפעם?
    ברשותך, אני אשאל אותך שאלה בחזרה - אם אני אבקש ממך לשבת עכשיו ולספר לי על תחום המסוקים,
    חברות מוכרות וטובות סוגי מסוקים עלויות וכל מה שעולה לך בראש שאתה חושב שאני צריך לדעת כדי להיכנס לתחום בצורה חלקה - כמה זמן לדעתך זה יקח לך?
    20-30 דקות ככה על קצה המזלג? אתה מצפה שמישהו ישב עכשיו ויכתוב 20 דקות דברים שכבר קיימים בהיסטוריה של הפורום?

בקיצור אלי, אם אתה רוצה להיכנס לתחום הזה ברצינות, אתה עושה את זה לא נכון. אתה לא יכול לבוא ולהגיד שאתה לא מבין כלום. אין לנו מה לעשות עם זה ואיך לעזור לך. אתה צריך לבוא עם שאלות ספציפיות יותר.
    התחום הזה מאוד רחב, והוא לא מתאים למי שאין "תחת" לשבת עם עצמו ולקרוא ה-מ-ו-ן.
    שרשורי מתחילים לא חסר פה, הצעות לסטאפים והסברים גם לא. תעבור עליהם ותלמד מהם.
    בהצלחה.

3. המשתמשים הבאים אמרו תודה לAvivT על הודעתו:

moshet (27-06-2014)

תודה!
    2
    הודה 5 פעמים ב 5 הודעות
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

ציטוט נכתב במקור על ידי AvivT צפיה בהודעה
    שלום אלי וברוך הבא. קצת לא ברורה לי הבקשה "לספר לך על התחום". אם אני (או כל אחד אחר) אשב ואספר לך על התחום, חברות מוכרות, סוגי רחפנים וכו', אתה תצטרך לקרוא את זה נכון? אז בעצם זה מחזיר אותנו לנקודת ההתחלה, שבה אתה יושב וקורא בפורום, לא? אז מה יהיה שונה הפעם?
    ברשותך, אני אשאל אותך שאלה בחזרה - אם אני אבקש ממך לשבת עכשיו ולספר לי על תחום המסוקים,
    חברות מוכרות וטובות סוגי מסוקים עלויות וכל מה שעולה לך בראש שאתה חושב שאני צריך לדעת כדי להיכנס לתחום בצורה חלקה - כמה זמן לדעתך זה יקח לך?
    20-30 דקות ככה על קצה המזלג? אתה מצפה שמישהו ישב עכשיו ויכתוב 20 דקות דברים שכבר קיימים בהיסטוריה של הפורום?

בקיצור אלי, אם אתה רוצה להיכנס לתחום הזה ברצינות, אתה עושה את זה לא נכון. אתה לא יכול לבוא ולהגיד שאתה לא מבין כלום. אין לנו מה לעשות עם זה ואיך לעזור לך. אתה צריך לבוא עם שאלות ספציפיות יותר.
    התחום הזה מאוד רחב, והוא לא מתאים למי שאין "תחת" לשבת עם עצמו ולקרוא ה-מ-ו-ן.
    שרשורי מתחילים לא חסר פה, הצעות לסטאפים והסברים גם לא. תעבור עליהם ותלמד מהם.
    בהצלחה.

אביב אני מניח לפי שם המשתמש, תודה על התגובה המהירה אני ישאל שאלה יותר ספציפית עם איזה רחפן אתם ממליצים להתחיל כמובן רחפן בשביל הצרכים שציינתי למעלה.
    ראיתי שיש רחפנים מוכנים להטסה כמו dji Phantom 2 יש קיט שכולל מערכת ייצוב למצלמה האם זה מומלץ או שיש המלצות אחרות?

תודה!
    90
    הוזכר
    1 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

יש כמה דברים שאתה צריך להגדיר (לעצמך קודם כל):
    1. תקציב - פאנטום עם מצלמה מיוצבת עולה בסביבות 7000 ש"ח. רחפן בבניה עצמית יעלה פחות מחצי מזה
    2. מידת השקעה - פאנטום: מרגע שיצאת מהחנות עם הפאנטום ועד שעלית לאוויר - 15 דקות. רחפן בבניה עצמית: מרגע שקיבלת את החבילות עם חלקי הרחפן בדואר ועד שעלית איתו לאוויר - מספר שבועות של קריאה, למידה, בניה, ניסוי וטעייה

תודה!
    2
    הודה 5 פעמים ב 5 הודעות
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

אשמח עם תמליץ לי על קיט של רחפן בבנייה עצמית

תודה!
    90
    הוזכר
    1 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

מצטער, אין לי המלצה טובה על רחפן למתחילים.
    ניסית לחפש בפורום אולי מישהו כבר שאל שאלה כזאת?

נושאים דומים

1. [שאלה] מעוניין להכנס לתחום ה-FPV - מספר שאלות
    על ידי elad96 בפורום פורום FPV וצילום אווירי
    תגובות: 14
    הודעה אחרונה: 07-12-2013, 13:51:39
  2. תל אביב והסביבה למכירה מסוק GAUI X5 דגם LITE למי שרוצה להכנס לתחום
    על ידי SHAHAR AB בפורום מסוקים חשמליים
    תגובות: 2
    הודעה אחרונה: 09-10-2013, 16:14:42
  3. [עזרה!] מעוניין להכנס לתחום המסוקים
    על ידי סוואשפליט בפורום פורום מסוקים חשמליים
    תגובות: 15