שמות משתמשים לתיוג

מציג תוצאות 1 עד 3 מתוך 3

נושא: טבלה לכיול ואיפוס טיסן ג'איינט

תודה!
    18
    הודה 166 פעמים ב 104 הודעות
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

ברירת מחדל טבלה לכיול ואיפוס טיסן ג'איינט

ת'כלס, הטבלה הזו טובה לכל הטיסנים.
    מניסיון אישי שלי, טיסני ניטרו קטנים, כך גם התקונים והמיקסים, כך שלא תמיד הם צריכים את זה.
    הטבלה הזו פותחה, נותחה ונבדקה והיא מוכחת כיעילה מאוד.
    אני מאוד ממליץ למי שמתעסק עם טיסני ג'איינט ומטיס הטסות מדוייקות או רוצה להתחיל, כן לכייל את הטיסן שלו.
    לפריסטייל לעומת זאת, הדבר הכי חשוב הוא המרכז כובד, האיזון הדינאמי של הככנפיים והקאפלינג...שגם אותו אני לא תמיד מפעיל.
    אני לא ממליץ להטיס פריסטייל עם מיקסים כי זה מוציא את הטיסן מאיזון ולפעמים רק משגע אותנו המטיסים.

אז הינה הטבלה, ואם יש לכם שאלה או משהוא לא נראה לכם הגיוני, ולמה ? אז תשאלו...עדיף מאשר להיות YES MAN.

לוח קיזוז לטיסן.pdf

תודה!
    2
    הודה 4 פעמים ב 4 הודעות
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

ברירת מחדל תגובה: טבלה לכיול ואיפוס טיסן ג'איינט

עדי עכשיו הצלחת לבלבל אותי . הפריסטייל היום נהיה יותר ויותר מדויק
    לשם כך ישנם מקסים לעזוק ולהקיל על המטיס. איך המיקסם יפריעו להטסת פריסטייל
    טיסן מכויל ומדויק יטוס יותר טוב גם ב3D

תודה!
    18
    הודה 166 פעמים ב 104 הודעות
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

ברירת מחדל תגובה: טבלה לכיול ואיפוס טיסן ג'איינט

טיסה מדוייקת מין הסתם מצריכה הגאים עדינים הרבה יותר מטיסת פריסטייל, שם לרוב ההגאים יהיו הרבה יותר חריפים.
    כאשר אנו מכיילים את הטיסן באמצעות מיקסים, זה אומר שכל פעם שאתה מפעיל הגה אחד, אחד אחר עובד בסנכרון איתו, נאמר, הגה כיוון עם הגה גובה.
    עכשיו, כאשר הכל זז לאט בעדינות וברמה נמוכה כיאה לטיסה מדוייקת, אין שום בעיה עם כך. הבעיה נוצרת כאשר אתה עובד עם הגאים חריפים במיוחד, מאחר ורמת המיקס מוגדרת על פי אחוזים, וככל שההגה עולה יותר כך גם ההגה שמסונכרן איתו.
    נתון נוסף שיש לקחת בחשבון הוא אופן הפעלת ההגאים, בטיסה מדוייקת ההפעלה היא איטית ומדודה ולרוב טורית, כאשר יש מספיק אוויר על ההגאים מאחר והטיסן טס מהר, מהירות שווה דיוק !
    בטיסת 3D הטיסן לא תמיד טס מהר, וההגאים עובדים במין מערבולת, כאשר תפעיל מיקס, אתה מוריד או מעלה את הכמות שרצית לשים על המיקס ות'אכלס הוא סתם מפריע לך, הוא לפעמים נותן את ההיפך.

כל זה נוגע למיקסים של הדה עם הגה, את כיול הטיסן אתה חייב לעשות לא משנה אם זה דיוק או 3D, מרכז כובד, זוית מנוע צידית ועלרוד, וכמובן איזון דינאמי ודיפרנציאל.
    מיקסים של מנוע עם הגה גובה, כיוון ומאזנות...אני אישית מוריד ב-3D
    מיקס קאפלינג שזה הגה כיוון עם גובה ומאזנות, רק במצב של טיסה עדינה, במצב של הגאים חריפים בהעלאת הסוויטצ', המיקס מתבטל אוטומאטית.

לכולם המלצה שלי בטיסת דיוק או 3D/פריסטייל, שימו מקסימום 3 מצבים, לדיוק, מצב של סנאפים איתו אתם מטיסים כל הזמן, מצב של המר הד או סחרור או רולנג סירקל, מצב של המראה ונחיתה.
    למצב של 3D או פריסטייל, שימו רק 2 מצבים, מצב עדין, מצב חריף.

הלוגיקה תהיה, בטיסה מדוייקת, המיקסים יעבדו שהסוויטצ' של המצבים נמצא על מצב של סנאפים, אבל במצב של של רולרים ונחיתה הוא מבטל אותם (איזה מיקס צריכים בנחיתה), וברולרים אתם צריכים ששום מיקס לא יפריע לכם בגלגול המדוייק של הטיסן.(שוב הטיסן זז כל הזמן על ציר הגלגול...שיונוי מצבים ועבודה מקבילה עם הגאים שונים)
    במצב של 3D, במצב העדין, איזה מיקס שאתם רוצים יהיה פעיל אבל כאשר אתם שמים את הסוויטצ' על מצב חריף, הוא מבטל את כל המיקסים והטיסן טבעי.

נושאים דומים

1. [דיון] כל מטיסי ג'איינט למיניהם....
    על ידי TazmanianDevil בפורום פורום טיסני דלק
    תגובות: 0
    הודעה אחרונה: 08-10-2014, 17:02:58
  2. [עזרה!] כיוון ואיפוס טירקס 450 עם שלט טורניג'י 9איקס באזור חיפה והקריות!!!
    על ידי jonijoni בפורום פורום מסוקים חשמליים
    תגובות: 4
    הודעה אחרונה: 27-12-2012, 00:58:43
  3. הג'איינט של סבא זיו - טעימה קלה מאוד
    על ידי Flying_student בפורום גלריה
    תגובות: 5
    הודעה אחרונה: 07-08-2012, 08:21:01
  4. [מדליק] פשוט אין דברים כאלה כמו שאין אנשים כאלה
    על ידי rtf22 בפורום פורום מסוקים חשמליים
    תגובות: 5
    הודעה אחרונה: 19-05-2011, 19:14:52

הרשאות פרסום