שמות משתמשים לתיוג

מציג תוצאות 1 עד 6 מתוך 6

נושא: מסמר שתוקע את ה JJRC H8C

תודה!
    8
    הודה 0 פעמים ב 0 הודעות
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

ברירת מחדל בורג שתוקע את ה JJRC H8C

אז ככה.
    אתמול בערב יצאתי החוצה להטיס את הרחפן ואני חושב שזה קרה בגלל שנתקעתי בקיר כלשהו (לא במהירות גבוהה במיוחד ואולי בערך מטר מהרצפה) והרחפן נפל.
    אחרי כמה זמן, לא זוכר בדיוק כמה, שמתי לב שכשאני ממריא עם הרחפן אני לא יכול לטוס אחורה, ואז כשנחתתי לידי בשביל לבדוק מה קרה, שמתי לב שהבטרייה לא נגמרה וגם לא עמדה להיגמר
    ואז היה לי אפילו ממש קשה להמריא ואחד הלהבים התקשה להסתובב.
    אחרי שעליתי הביתה הסתכלתי על המוטור וגיליתי שבורג כלשהו נדבק אליו וחשבתי שזה מה שמנע ממנו להסתובב. אחרי שהוצאתי את הבורג מהמקום ניסיתי להבין לאן הוא שייך ולא מצאתי.
    ברחפן הזה לכל "זרוע" יש 7 ברגים שמחברים אותו לגוף הרחפן, ויש גם לכל להב בורג שמחבר אותו למוטור. כל הברגים האלה היו במקום והוצאתי את כולם חשבתי אולי זה בורג שקשור למחשב עצמו של הרחפן.
    אחרי שפירקתי החלק הפנימי של הרחפן נראה כך: (יש 4 ברגים בשבב העליון ועוד 2 ברגים בשבב התחתון)

האם אתם רואים בורג שחסר פה באיזה מקום? והאם אני צריך להחליף את המוטור כי הוא נהרס?
    נערך לאחרונה על ידי FaithfulBurger; 17-01-2015 בשעה 14:33:54.

תודה!
    90
    הודה 274 פעמים ב 187 הודעות
    הוזכר
    1 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

ברירת מחדל תגובה: מסמר שתוקע את ה JJRC H8C

למה שאתה קורא מסמר, קוראים בורג. לברגים אין שום תפקיד בפעולת הרחפן.
    לתמונה שצירפת אין קשר למה שקרה לרחפן.
    כנראה שאחד (או יותר) המנועים נפגע/התעקם ולא מסתובב חלק. אתה אומר שהרחפן מתקשה לטוס אחורה, אז כנראה הבעיה היא באחד המנועים הקדמיים.

אתה יכול לבדוק אם כשאתה מסובב את המנועים ביד (בלי סוללה מחוברת!) כל המנועים מרגישים שהם מסתובבים חלק. תן לפרופלור תנופה עם האצבע, והוא אמור להשלים כמה סיבובים בקלות.
    אתה יכול גם להחזיק את הרחפן ביד ולהפעיל מנועים באיטיות ואחרי כמה שניות לכבות. כל המנועים צריכים להסתובב באותה מהירות ולעצור ביחד.
    אם יש מנוע שנראה שהוא מסתובב לאט יותר או עוצר הרבה לפני כולם כשאתה מוריד מצערת, סביר להניח שהוא בעייתי.
    !Fly FPV - Don't be a LOSer

תודה!
    8
    הודה 0 פעמים ב 0 הודעות
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

ציטוט נכתב במקור על ידי AvivT צפיה בהודעה
    למה שאתה קורא מסמר, קוראים בורג. לברגים אין שום תפקיד בפעולת הרחפן.
    לתמונה שצירפת אין קשר למה שקרה לרחפן.
    כנראה שאחד (או יותר) המנועים נפגע/התעקם ולא מסתובב חלק. אתה אומר שהרחפן מתקשה לטוס אחורה, אז כנראה הבעיה היא באחד המנועים הקדמיים.

אתה יכול לבדוק אם כשאתה מסובב את המנועים ביד (בלי סוללה מחוברת!) כל המנועים מרגישים שהם מסתובבים חלק. תן לפרופלור תנופה עם האצבע, והוא אמור להשלים כמה סיבובים בקלות.
    אתה יכול גם להחזיק את הרחפן ביד ולהפעיל מנועים באיטיות ואחרי כמה שניות לכבות. כל המנועים צריכים להסתובב באותה מהירות ולעצור ביחד.
    אם יש מנוע שנראה שהוא מסתובב לאט יותר או עוצר הרבה לפני כולם כשאתה מוריד מצערת, סביר להניח שהוא בעייתי.
    אוי כן התבלבלתי התכוונתי לבורג ***
    אני יודע שאין לזה תפקיד בפעולת הרחפן זה פשוט היה מוזר לי שפתאום הופיע לי בורג חדש שנצמד לאחד המנועים וחשבתי שתקע את הסיבוב שלו.
    לכן, בלי קשר לזה שהרחפן לא עובד, זה מוזר כי כנראה הבורג הזה שייך למקום כלשהו שצריך את הבורג.

עכשיו לגבי המנועים, יש מצב שאתה צודק, כי אני זוכר שלפני שפירקתי את הרחפן, ניסיתי לסובב את אחד המנועים והוא באמת היה יותר תקוע מהאחרים.
    וכשניסיתי להפעיל אותו עם בטרייה, היו שני מנועים שפעלו ביחד, אחרי עוד טיפה כוח שנתתי מנוע אחר התחיל לפעול, ומנוע אחד לא זז בכלל. זה אומר שאני צריך להחליף את המנועים?

תודה!
    90
    הודה 274 פעמים ב 187 הודעות
    הוזכר
    1 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

ציטוט נכתב במקור על ידי FaithfulBurger צפיה בהודעה
    עכשיו לגבי המנועים, יש מצב שאתה צודק, כי אני זוכר שלפני שפירקתי את הרחפן, ניסיתי לסובב את אחד המנועים והוא באמת היה יותר תקוע מהאחרים.
    וכשניסיתי להפעיל אותו עם בטרייה, היו שני מנועים שפעלו ביחד, אחרי עוד טיפה כוח שנתתי מנוע אחר התחיל לפעול, ומנוע אחד לא זז בכלל. זה אומר שאני צריך להחליף את המנועים?
    אם יש מנוע שמרגיש תקוע וכשאתה מרים מצערת אז הוא לא מסתובב בכלל, אז אולי כדאי להחליף אותו.
    אבל אני לא מכיר את הרחפן הספציפי הזה, אז אני לא בטוח.
    !Fly FPV - Don't be a LOSer

תודה!
    0
    הודה 0 פעמים ב 0 הודעות
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

כן זה בעיהה ידועה ברחפנים האלה שמנוע אחד מת
    אני אישית קיבלתי פיצוי (אחרי מלחמה) 4 מנועים (2CW ו 2CCW ) לא מתכוון להשקיע שקל מעבר לזה
    תקרא יש מלא מידע בפורמים שונים ספציפית בRCGROUP ששם מדברים על H8C \DFD F183

תודה!
    8
    הודה 0 פעמים ב 0 הודעות
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

ציטוט נכתב במקור על ידי marsel2101 צפיה בהודעה
    כן זה בעיהה ידועה ברחפנים האלה שמנוע אחד מת
    אני אישית קיבלתי פיצוי (אחרי מלחמה) 4 מנועים (2CW ו 2CCW ) לא מתכוון להשקיע שקל מעבר לזה
    תקרא יש מלא מידע בפורמים שונים ספציפית בRCGROUP ששם מדברים על H8C \DFD F183
    כן אותי הם פיצו יחסית מהר בשלושה מנועים חדשים, אחרי ששניים מתו (זה מדהים, מנוע אחד מת, כמה ימים לא הטסתי אותו בכלל, ובפעם הבאה שהפעלתי אותו עוד מנוע מת...)
    ואני מכיר את הפורום הזה אני נכנס אליו הרבה ויש שם מיליון אנשים שמתלוננים על אותה בעיה כמוני.
    אבל זה באמת ממש מוזר מאיפה הבורג הזה הגיע...

נושאים דומים

1. [שאלה] שלום לכולם ברשותי DFD F183 (חיקוי של JJRC H8C ) בעיית מנוע
    על ידי marsel2101 בפורום רחפנים מרובי להבים
    תגובות: 0
    הודעה אחרונה: 01-01-2015, 11:32:54
  2. [דיון] איך דופקים מסמר בעץ בלי לפוצץ את העץ?
    על ידי gidipajero בפורום פורום דאונים וטיסנים חשמליים
    תגובות: 6
    הודעה אחרונה: 09-01-2010, 22:50:18

הרשאות פרסום

• אין באפשרותך לפרסם נושאים חדשים
  • אין באפשרותך לפרסם תגובות
  • אין באפשרותך לצרף קבצים
  • אין באפשרותך לערוך את הודעותיך
  •