שמות משתמשים לתיוג

מציג תוצאות 1 עד 25 מתוך 55

נושא: Great Planes Escapade MX 30cc - אחרי שנתיים בתחום הדלק - עצות וטיפים יתקבלו בברכה

Hybrid View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
    תודה!
    18
    הודה 166 פעמים ב 104 הודעות
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

ברירת מחדל תגובה: Great Planes Escapade MX 30cc - אחרי שנתיים בתחום הדלק - עצות וטיפים יתקבלו בב

: "Great Planes Escapade MX 30cc - אחרי שנתיים בתחום הדלק - עצות וטיפים יתקבלו בברכה"

מקריאה של כל השרשור עושה רושם שאתה רוצה להטיף מוסר ולהראות כמה אתה יודע ולא ללמוד ולהפנים מניסיונם של מטיסים אחרים.
    על כל עצה שאתה מקבל, אתה כותב 3 הודעות הסותרות את העצה הידידותית שקיבלת ואתה, די עקבי ועקשן בדעות שלך יחסית למטיס שאין לו ניסיון כלל עם מנועי בנזין.
    החברה פה מנסים להאיר את עיניך ולא להעיר לך...אתה הרי ביקשת זאת...

תודה!
    3
    הודה 46 פעמים ב 36 הודעות
    כניסות לבלוג
    12
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

ברירת מחדל תגובה: Great Planes Escapade MX 30cc - אחרי שנתיים בתחום הדלק - עצות וטיפים יתקבלו בב

פן
    ציטוט נכתב במקור על ידי TazmanianDevil צפיה בהודעה
    : "Great Planes Escapade MX 30cc - אחרי שנתיים בתחום הדלק - עצות וטיפים יתקבלו בברכה"

מקריאה של כל השרשור עושה רושם שאתה רוצה להטיף מוסר ולהראות כמה אתה יודע ולא ללמוד ולהפנים מניסיונם של מטיסים אחרים.
    על כל עצה שאתה מקבל, אתה כותב 3 הודעות הסותרות את העצה הידידותית שקיבלת ואתה, די עקבי ועקשן בדעות שלך יחסית למטיס שאין לו ניסיון כלל עם מנועי בנזין.
    החברה פה מנסים להאיר את עיניך ולא להעיר לך...אתה הרי ביקשת זאת...
    צר לי שאני צריך להתחיל את ההודעה בתיקון המסקנה שהגעת אליה, שים לב לכותרת של של האשכול, אני רושם בבירור שעצות וטיפים אקבל בשמחה, אני לא מתיימר לדעת הכל ולא מתבייש לומר שאני טירון ירוק בתחום למרות שיש לי כרגע 6 טיסני בנזין ובניתי כמה טיסנים כבר בעצמי כולל פרוק והרכבה של מנועים לצורך טיפול בקרבורטורים, רינגים ומיסבים.
    אני לא מנסה להטיף מוסר ולהתרברב בכמה אני יודע כמו שאתה מציין, יש דברים שלמדתי בדרך הקלה ודברים בדרך הקשה אז בוא נרד מהעץ הזה.
    האשכול הנ"ל ישמש אותי בדבר קבלת טיפים ועצות על דברים שאינני יודע כלל וישמש הרבה מתחילים אחרים שישאבו מידע ספציפית מהאשכול בנייה הזה באופן כללי ויעזור למי שרוצה לבנות את הכלי הספציפי הזה.

דבר אחרון איפה הבעיה בזה שאני מציג סתירה ? אני לא פוסל, לא מבטל ולא מוריד למישהו מקל על הראש, זה אשכול לדיונים לא ?

אני לא עקבי ולא עקשן ומאמין בראש פתוח לקדמה, עצות כגון "אני משתמש בלייף בגלל שכולם משתמשים" זה לא עצה מקצועית, זו דעה של אדגר ואני מכבד אותה.

והתיחסות אחרונה להגזמה שלך שאני כותב 3 הודעות סותרות על כל הצעה, גם אני עברתי מחדש על האשכול בגללך ועד כה הציעו לי להחליף גלגלים והסכמתי, הציעו לי להחליף קלויסי מתכת בגלל שהם גורמים לחופשים עם הזמן, הפנמתי והחלטתי שבינתיים ימשיך איתם עד שיווצר החופש הרלוונטי, הציע לי אדגר לעלות לטיסה עם סוללת לייף ללא שום אינדיקטור למצב הסוללה לפני , בזמן ואחרי טיסה הצגתי את דעתי שאני מעדיף שכן תהיה אינדיקציה והתראה למצב סוללה קריטי וזו דעתי, אז בבקשה טאז תמשיך רק לעזור ולהציע ואת התסכולים הפנימיים שלך שמור לעצמך.

אז בבקשה ובצניעות וענווה תמשיכו לעזור, ושים לב לתגובה הבאה שכן מראה שאדגר צדק לגבי מחבר דין ואני בדקתי את זה בפועל אבל...

Sent from my LG-D855 using Tapatalk 2
    נערך לאחרונה על ידי alexk; 29-04-2015 בשעה 09:41:28.

נושאים דומים

1. [מוצר חדש] Great Planes Escapade MX GP/EP ARF 52 הגיעה לארץ !!
    על ידי gold_shy בפורום פורום טיסני דלק
    תגובות: 1
    הודעה אחרונה: 07-11-2013, 11:33:43
  2. [שרשור בניה] Reactor 160 Great Planes - טיסן בנזין שני בתחום - עצות וטיפים יתקבלו בברכה
    על ידי alexk בפורום פורום טיסני דלק
    תגובות: 85
    הודעה אחרונה: 19-09-2013, 19:24:39
  3. [שרשור בניה] The World Models - Ultimate 120R - טיסן שני שלי בתחום - עצות וטיפים יתקבלו בברכה
    על ידי alexk בפורום פורום טיסני דלק
    תגובות: 63
    הודעה אחרונה: 29-06-2013, 12:47:41
  4. [שרשור בניה] פיילון לעניים - שדרוג AXN לכלי מהיר וחזק - עצות וטיפים יתקבלו בברכה
    על ידי alexk בפורום פורום דאונים וטיסנים חשמליים
    תגובות: 32
    הודעה אחרונה: 21-08-2011, 01:23:15
  5. [שאלה] המלצות וטיפים יתקבלו בברכה - האם לבנות QuadCopter או Tricopter
    על ידי alexk בפורום רחפנים מרובי להבים
    תגובות: 124
    הודעה אחרונה: 06-06-2011, 17:07:22

הרשאות פרסום

• אין באפשרותך לפרסם נושאים חדשים
  • אין באפשרותך לפרסם תגובות
  • אין באפשרותך לצרף קבצים
  • אין באפשרותך לערוך את הודעותיך