שמות משתמשים לתיוג

מציג תוצאות 1 עד 1 מתוך 1

נושא: הסבת אופניים לחשמליים brushed Vs brushless

תודה!
    73
    הודה 92 פעמים ב 60 הודעות
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

ברירת מחדל הסבת אופניים לחשמליים brushed Vs brushless

נתחיל בהתנצלות בפני עודד מזור, שלמרות שדשתי עימו את הנושא אני עדיין מעלה שרשור זה.
    לאחר שראיתי את השרשור הנפלא שלו http://www.efly.co.il/forums/showthread.php?t=75045
    יצרתי עימו קשר ושאלתי אותו שאלות ואף חזיתי במו עיניי באופני הקסם בביתו . לאחר ששוחנו קלות הסתבר כי העלות ללאופניים חשמליות תוצרת בית הינה סביב 2500-3000 ש"ח כאשר המרכיב העיקרי זה רכישת הגלגל עם המנוע בארץ. השימוש המתוכנן זה נסיעה לעבודה של 5 ק"מ לכל כיוון כאשר 500 מטר הינם בדרכי עפר וחול בשטחים חקלאיים. כאשר נקודת התורפה היא שאת האופניים אני קושר מחוץ לחדר המדרגות במשך הלילה והסופ"ש כך שעליי לחשוב על אפשרות של גניבה עתידית. כנאמן לתחביב החלטתי גם לבדוק מה יש לחברינו מהרפובליקה העממית להציע , והגעתי לאופציה הנ"ל http://www.aliexpress.com/item/DC-36...810338557.html . הייתרון הוא בראש ובראשונה המחיר, החסרונות הינם זה שמדובר במנוע מברשות וגם המנוע דיי בולט לעין ובנוסף אפשר להסב רק אופני סינגל ספיד, ובאופן אירוני דווקא אין כמעט אינפורמציה על הסבות של מנוע מברשות כך שאין לי מושג עד כמה זה אמין הרעיון של מנוע עזר עם שרשרת קטנה והאם השרשרת הקטנה לא נופלת תחת עומס במיוחד כאשר המנוע מוחזק ע"י חתיכת מתכת שאיני יודע את חוזקה והאם היא תתעוות תחת לחץ. כאשר אם אלך על אופציה זו ארכוש גם אופני סינגל ספיד ורודים ונחמדים עם סלסלה וסבל בשאיפה למזער עלויות כך שהגניבה העתידית תכאב פחות.
    כפי שאני רואה את זה מבחינת אמינות במנוע מברשות הולך המנוע לאחר שנה - שנה וחצי (3,000 מייל לפי אתרים זרים) ובמנוע בראשלס הולך הגיר לאחר תקופה מסויימת כך שלכל אחד יש את החסרונות שלו.
    אשמח לחוות דעת מאנשי ההסבות ומומחי המנועים .

תודה רבה,

ליאור
    נערך לאחרונה על ידי liorz055; 24-05-2015 בשעה 00:11:41.

נושאים דומים

1. צפון מחפש בקר BRUSHED
    על ידי tomtabachnik בפורום רדיו, אלקטרוניקה וציוד נלווה
    תגובות: 0
    הודעה אחרונה: 10-05-2015, 17:25:45
  2. [עזרה!] הסבת אופניים לחשמליות? מה הדרך הטובה והזולה?
    על ידי matanmax בפורום לא להבים ולא כנפיים
    תגובות: 1
    הודעה אחרונה: 30-10-2014, 19:33:49
  3. מחפש לקנות בקר BRUSHED
    על ידי Davidrefaeli בפורום מכוניות
    תגובות: 2
    הודעה אחרונה: 17-05-2012, 16:40:11
  4. בקר Brushed עם Reverse?
    על ידי ZigiStar בפורום פורום דאונים וטיסנים חשמליים
    תגובות: 11
    הודעה אחרונה: 08-07-2010, 09:56:45
  5. מנועי BRUSHED