שמות משתמשים לתיוג

מציג תוצאות 1 עד 3 מתוך 3

נושא: תשלום מכס

תודה!
    0
    הודה 0 פעמים ב 0 הודעות
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

ברירת מחדל תשלום מכס

הזמנתי חבילת בגדים ( 3 ג'ינסים וקונסילר 1) על סך 48.70 לירה שזה בערך 288-9 שקלים הזמנתי מasos קיבלתי טלפון שהחבילה שןחררה ממכס והשליח בדרך לבית שלי ועליי לשלם 185 ש״ח ואני לא מבין למה קיבלתי לשלם? הרי מותר עד 75$ על החשבונית מאסוס מצויין המחיר שציינתי אך למעלה רשום משלוח עוד איזה 3.5 לירה אך לא שלמתי כלל משלוח וכנראה זה משלוח שהם שלמו ולא אני - אסוס שולחים בחינם מעל 25 לירה תמיד וגם בחשבונית האשראי המחיר הוא בלבד ה48 לירה עכשיו אני חסר אונים פניתי לשירות לקוחות של דואר ישראל אמרי לי לשלוח פקס וזה לא יעזור בנינו ופניתי לשירות לקוחות מכס שלא עונים נאלצתי לשלם את המכס ואני בעצבים כי לא הבנתי מדוע בחשבונית מכס החשיבו את המכס על העלות כולל המשלוח של ה3.5 ליאה שאסוס שלמו בעצמם ורשמי לי 311 ש״ח בסהכ ואז פירוט על כל המעמ והמיסים שחןשבו מה עליי לעשות? אאיתי שיש באתר דואר ישראל טופס ערעור על המכס אך זה יעבוד אם לקחתי את החבילה ? ואמור להגיע לי עוד חבילות לדוגמא על 49 לירה או 50 ואני מפחד שאני יחוייב שוב מכס זה בחיים לא קרה לי ואני תמיד מגיע עד 50 לירה שזה 300 ש״ח ולא קרה כלום ואני כבר שנתיים קונה מאסוס אשמח לעזרה

תודה!
    4
    הודה 25 פעמים ב 21 הודעות
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

ברירת מחדל תגובה: תשלום מכס

זוכר שהיו בחירות ? זוכר למי הצבעת ? זוכר למי כולנו הצבענו ? > זו הבעיה... ככה נראת המדינה שלנו.
    רוב הסיכויים שהתשלום ששילמת הוא לא מכס אלא דמי כושלאמ@א שלהם, על זה שהם 'שחררו' את החבילה ממכס והביאו לך אותה עד הבית.
    הדרך היחידה להמנע מזה זה לא לשלוח בדואר רשום (EMS, Fedex, DHL)

באשר למה ששילמת ... תסתכל טוב מה כתוב ותנסה לערער.

תודה!
    168
    הודה 167 פעמים ב 126 הודעות
    כניסות לבלוג
    2
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

ברירת מחדל תגובה: תשלום מכס

ציטוט נכתב במקור על ידי Roy Aviani צפיה בהודעה
    הזמנתי חבילת בגדים ( 3 ג'ינסים וקונסילר 1) על סך 48.70 לירה שזה בערך 288-9 שקלים הזמנתי מasos קיבלתי טלפון שהחבילה שןחררה ממכס והשליח בדרך לבית שלי ועליי לשלם 185 ש״ח ואני לא מבין למה קיבלתי לשלם? הרי מותר עד 75$ על החשבונית מאסוס מצויין המחיר שציינתי אך למעלה רשום משלוח עוד איזה 3.5 לירה אך לא שלמתי כלל משלוח וכנראה זה משלוח שהם שלמו ולא אני - אסוס שולחים בחינם מעל 25 לירה תמיד וגם בחשבונית האשראי המחיר הוא בלבד ה48 לירה עכשיו אני חסר אונים פניתי לשירות לקוחות של דואר ישראל אמרי לי לשלוח פקס וזה לא יעזור בנינו ופניתי לשירות לקוחות מכס שלא עונים נאלצתי לשלם את המכס ואני בעצבים כי לא הבנתי מדוע בחשבונית מכס החשיבו את המכס על העלות כולל המשלוח של ה3.5 ליאה שאסוס שלמו בעצמם ורשמי לי 311 ש״ח בסהכ ואז פירוט על כל המעמ והמיסים שחןשבו מה עליי לעשות? אאיתי שיש באתר דואר ישראל טופס ערעור על המכס אך זה יעבוד אם לקחתי את החבילה ? ואמור להגיע לי עוד חבילות לדוגמא על 49 לירה או 50 ואני מפחד שאני יחוייב שוב מכס זה בחיים לא קרה לי ואני תמיד מגיע עד 50 לירה שזה 300 ש״ח ולא קרה כלום ואני כבר שנתיים קונה מאסוס אשמח לעזרה
    בסוף משפט שמים נקודה.
    ושיהיה לכולנו רק טוב

נושאים דומים

1. [שאלה] יקחו לי תשלום נוסף?
    על ידי מור כהן בפורום פורום משלוחים, מכס וחנויות מחו"ל
    תגובות: 6
    הודעה אחרונה: 27-06-2012, 17:02:42
  2. [שאלה] תשלום מכס
    על ידי ויזל ישי בפורום פורום משלוחים, מכס וחנויות מחו"ל
    תגובות: 0
    הודעה אחרונה: 10-04-2012, 15:49:53
  3. תשלום מכס על הזמנה בסך 168$