שמות משתמשים לתיוג

מציג תוצאות 1 עד 11 מתוך 11

נושא: לא מסתדר עם הCX10A שקבלתי .וכמה שאלות

תצוגה בשכבות

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
    תודה!
    0
    הודה 0 פעמים ב 0 הודעות
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

ברירת מחדל לא מסתדר עם הCX10A שקבלתי .וכמה שאלות

היי ,אני יודע שזה צעצוע אבל אני דיי בטוח שיש פה לא מעט שיש להם אותו.

אז ככה, אני לא מצליח להשתלט עליו , כל הזמן כשהוא מעל למטר באוויר הוא נוטה לטוס באלכסון ואז אני כבר לא יודע על מה ללחוץ ואני רק מרסק אותו , וכשהוא בגובהה של מעל למטר וחצי התגובה שלו פחות זריזה או יותר נכון הוא מגיב אבל יש לו פחות כוח ..

בסימולטור אני פחות או יותר מצליח להטיס מסוקים , אבל תרחפן הזה ממש לא , והיה לי פעם גם מסוק 4 ערוצים (שתי קומות של להבים-BLADE CX2 ) והצלחתי להטיס יופי . את הרחפן הזה ,אני פשוט לא מצליח להבין איך להטיס אותו.

שאלות:

1.מה זמן הטעינה של הרחפן הנ"ל? ראיתי סרטון ובו נאמר שההבדל בין CX10 לCX10A זה שב10A זמן טעינה אורך כ6 דקת ,ובפועל אצלי הוא נטען בערך רבע שעה.
    2.מה זמן הטיסה שאתם מקבלים ? בשל חוסר שליטה ברחפן ,אני כל פעם ממריא מחדש , זה מקצר משמעותית את זמן הטיסה? כי אני נראה לי מקבל כולה 2 דקות טיסה.
    3צריך לחכות בין סיום הטיסה להטענה ? יש לי מיני מסוק שכתוב אם אני זוכר נכון שאחרי כל טיסה לחכות 15 דקות לפני ההטענה.
    4.נראה לי מצב הHeadless לא עובד לי ,אצלי המצב בדיוק כמו בסרטון שהבנאדם מסביר כאן
    5.התרסקויות פוגעות רק בלהבים או גם במכניקה של הרחפן ואז השליטה בו לא טובה כמו לפני הריסוקים.
    6.איך להוציא את הלהבים? אני מנסה להוציא וזה פשוט לא הולך, רק להב אחד הצלחתי למשוך בלי בעיה , השאר פשוט לא יוצאים.
    תודה לעוזרים
    נערך לאחרונה על ידי SPONER; 01-01-2016 בשעה 22:11:28.

נושאים דומים

1. [עזרה!] איך אפשר לדעת כמה MAH יש בסוללה וכמה min c וכמה max c
    על ידי amit_rah בפורום טכני כללי - חשמל,אלקטרוניקה,מטענים,סוללות מנועי ניטרו,חלקי חילוף
    תגובות: 5
    הודעה אחרונה: 18-02-2014, 20:18:41
  2. לא מסתדר עם החיפוש בפורומים....
    על ידי edgarfov בפורום פורום אלפא
    תגובות: 0
    הודעה אחרונה: 23-07-2013, 13:58:00
  3. משהו לא מסתדר לי
    על ידי TheGeek בפורום פורום משלוחים, מכס וחנויות מחו"ל
    תגובות: 3
    הודעה אחרונה: 02-06-2011, 20:12:58
  4. הגיע הסוויפט! חוות דעת וכמה שאלות
    על ידי 26112611 בפורום פורום דאונים וטיסנים חשמליים