שמות משתמשים לתיוג

מציג תוצאות 1 עד 8 מתוך 8

נושא: שיפור HB K-2

תודה!
    0
    הודה 12 פעמים ב 9 הודעות
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

ברירת מחדל שיפור HB K-2

חברים

ברשותי HONNEY BEE KING 2. מרגע הקנייה - אני נלחם איתו בעניני ריחוף.
    חוסר היציבות שלו לא מאפשר לי להתקדם הלאה. האם לדעתכם החלפת הגיירו המקורי יכול לתרום ליציבות המסוק?
    אם כן - איזה גיירו כדאי?
    אני לא מוכן להשקיע הרבה כסף עד שלא אבין שאכן יש למסוק הזה פוטנציאל וזאת אני אומר לאחר שהשקעתי במנוע BRUSHLESS
    אודה לכם על עזרתכם.
    אלברטו
    המילה הצלחה קודמת לעבודה - רק במילון

תודה!
    160
    הודה 118 פעמים ב 106 הודעות
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

ברירת מחדל תגובה להודעה: שיפור HB K-2

שיפור הג'ירו אכן ישפר משמעותית את התנהגות המסוק. (במיוחד אם אתה עובד עם הגרסה "ללא שומר זנב").
    -למרות זאת , לא מומלץ לעשות כך. כדי להפיק טיסה סולידית ואחידה מהמסוק תצתרך להשקיע הרבה יותר מג'ירו...

אם אתה מתכנן להתקדם למסוק טוב יותר בעתיד , הייתי ממליץ כן להתקדם לג'ירו מן השורה(401\HITEK) וכמובן להמשיך איתו הלאה...
    בכל אופן שיהיה בהצלחה...
    .Itay.

תודה!
    0
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

עם המסוק הזה רחוק אי אפשר להגיע גם אם תתקין עליו ג'ירו 611 - פשוט חבל על הכסף !

אם אתה רוצה ללמוד להטיס כמו שצריך המסוקים שיעשו את העבודה הם Blade 400, Trex 450, Copter-x 450.
    ובמקביל תצטייד בסימולטור טוב...ותחסוך הרבה כסף וכאב לב.

בהצלחה
    אורי

תודה!
    0
    הודה 3 פעמים ב 3 הודעות
    הוזכר
    1 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

אכן עדיף מסוק 450 אבל יש הרבה דברים שניתן לשפר בקינג כדי שיטוס טוב..
    הקינג הוא מסוק בקטגוריית 400 עם משקל טיסה של 470 גרם בערך כך שזה גורם די עיקרי לחוסר יציבות... (רק לשם השוואה - בגלל שההשוואה הזאת נעשית די הרבה - רוב מסוקי 450 הם בעלי משקל טיסה הגדול ביותר מפי 1.5 מהקינג! בעוד שהם כמעט בעלי אותם מימדים - עוד 10 ס"מ באורך הגוף \ אותו גובה ובנוסף עוד כ300 גרם יותר מהקינג ..)
    לכן הקינג לא יטוס יציב כמו מסוק 450 ביום עם קצת רוח, אבל אם תנסה להטיס אותו במקום סגור תגלה שהוא יותר יציב ממה שאתה מכיר..

בגלל שברשותנו כבר הקינג ולא מסוק 450 אז או שנשדרג למסוק 450 או שנבצע שדרוגים מומלצים (להגדלת היציבות (השניים הראשונים) והשליטה(האחרון)):
    1. להבים טובים יותר, קרבון או הxtreme שהם יותר כבדים מהעץ (יותר אינרציה..) ושלא לדבר על יותר מאוזנים כך שיש פחות רעידות..יותר tracking..
    2. סוללה יותר גדולה - לא רק להארכת זמן הטיסה אלא גם להגדלת משקל הקינג - הרי אם נגזים עם גודל הסוללה לא בהכרח נקבל יותר זמן טיסה כי "נבזבז" יותר מהסוללה על מנת להרים את הקינג לאוויר.. לפי מה שהבנתי (לא מניסיון) סוללת 2200 תתן פלוס מינוס אותו זמן טיסה כמו 1800 אבל היא תוסיף משקל ותביא ליותר יציבות (כמובן שצריך לקחת בחשבון שיקולים של אופי טיסה - כי לא כל אחד מעדיף יציבות על קלילות ותמרונים..)
    3.להגדלת השליטה בזנב ניתן להגדיל את מהירות הסיבוב של להבי הזנב באמצעות החלפת ה"גלגל" המחובר לציר הראשי עליו יושבת הרצועה - זה שמעל הmain gear (לא יודע את השם המקצועי של החלק הזה...) לאחד יותר גדול.
    כמו כן להחליף את להבי הזנב לכאלה של מסוק 450.

* עוד דבר חשוב הקינג לא מגיע מאוזן אז יש להאריך את תושבת הסוללה ע"י אלתור (לא ניתקלתי בחלק כזה לקנייה) ולהושיב את הסוללה קרוב יותר לקדמת החופה.

**כמובן לשדרג לג'ירו טוב יותר..

זהו..לאחר כל השדרוגים האלה בהחלט אפשר להגיע לרמת טיסה טובה עם הקינג בהתאם למסוק 400 (ולא 450!! - לכל אלה שיגיבו בשלילה מאוחר יותר אבל גם זה מספיק כדי ללמוד ולהתקדם..
    תהנה (אגב גם לי יש קינג..)
    נערך לאחרונה על ידי RoiA; 09-05-2009 בשעה 23:45:44.

תודה!
    0
    הודה 12 פעמים ב 9 הודעות
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

השאלה באה בעקבות מסוק 250 שראיתי טס בשבת האחרונה - המטיס המקצועי - אביב - הראה לי - וזאת ראיתי במו עיני - המסוק עומד כמעט יציב ללא מגע בסטיקים - רחוק מאד ממה שאני מכיר ב- HONNY BEE KING 2
    שלא נדבר על הביצועים שהוא הרביץ - אבל עוד מועד לחזון

ROI - יש המלצה על שם \ חברה לגיירו?
    אלברטו
    המילה הצלחה קודמת לעבודה - רק במילון

תודה!
    0
    הודה 17 פעמים ב 8 הודעות
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

אלברטו,

אני רחוק מלהיות מקצועי במסוקי רדיו, וגם הביצועים בתחום הם בהתאם - יש הרבה לאן להשתפר

לגבי ה 250:
    לדעתי בזכות הנדסה נכונה (וניסיון מהאחים הגדולים), היציבות של ה 250 מפתיעה לגודלו:
    ולהלן הסיבות לעניות דעתי הלא מלומדת:

מעט מאד חופשים במערכת ההיגוי והרוטור
    רכיבים מדויקים ומאוזנים
    מהירות ראש גבוהה מספיק : אפשר לחוש בירידה ביציבות לקראת סוף הסוללה כאשר מהירות הראש יורדת. - נבחן בעתיד פיניון גדול יותר לתוספת מהירות ראש לקבלת מסוק חד ומדויק יותר - כרגע הקטנציק מאתגר דיו.

אביב
    נערך לאחרונה על ידי blacksea; 10-05-2009 בשעה 19:28:30.
    אביב

תודה!
    56
    הודה 761 פעמים ב 594 הודעות
    הוזכר
    2 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

ציטוט נכתב במקור על ידי acrozic צפיה בהודעה
    חברים

ברשותי HONNEY BEE KING 2. מרגע הקנייה - אני נלחם איתו בעניני ריחוף.
    חוסר היציבות שלו לא מאפשר לי להתקדם הלאה. האם לדעתכם החלפת הגיירו המקורי יכול לתרום ליציבות המסוק?
    אם כן - איזה גיירו כדאי?
    אני לא מוכן להשקיע הרבה כסף עד שלא אבין שאכן יש למסוק הזה פוטנציאל וזאת אני אומר לאחר שהשקעתי במנוע BRUSHLESS
    אודה לכם על עזרתכם.

העצה הכי חכמה שאוכל לתת לך היא להחליף מסוק
    כל מה שתשקיע בו הוא יישאר מסוק צעצוע חסר יציבות,גם אם תשדרג בו כל מה שניתן לשידרוג
    חבל על כספך, חסוך אותו למסוק אמיתי
    אם תרצה יעוץ והכוונה אתה מוזמן להתקשר
    בניית טיסנים והדרכת בנייה והטסה הטסה למתחילים בכל גיל.
    יעוץ טלפוני חינם
    ריכוז מידע. כאן תמצא תשובות להמון שאלות:
    http://www.efly.co.il/forums/showthr...%E9-%F2%E5%E3%
    עודד- 0525-454380 (לא לשלוח SMS, עונה רק לשיחות )
    https://www.facebook.com/profile.php?id=100007080663110

תודה!
    0
    הודה 3 פעמים ב 3 הודעות
    הוזכר
    1 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

אני די חדש בתחום והידע שיש לי הוא מקריאת הרבה מידע באינטרנט ובפורומים בפרט..
    אין לי המלצה חמה לג'ירו לקינג..
    אני הולך לשים על שלי את הGY401 היות וקניית ג'ירו זו לא השקעה ספציפית למסוק מסויים אלא לתחביב בכללי - ג'ירו ממשיך איתך, במידה ולא הרסת אותו, למסוק הבא בניגוד ללהבים לדוגמא שמתבלים ומתאימים רק למסוק מאותה קטגורייה..

אם אתה מחפש יותר זול אז יש את החיקוי של ה401 שהוא 401B לפני חודש נתקלתי בו ב40 דולר כולל משלוח מארה"ב... (לא יודע את כתובת האתר - תצטרך לחפש, לא בעיה...) - אומרים עליו שהוא בעל ביצועים טובים יותר לעומת מתחריו - עדיין 40 דולר ופה, כמו שכבר הבנת, אם תשלם יותר תקבל יותר אז לשיקולך...

רוב השדרוגים שהמלצתי עליהם לא עולים יותר מידי בגדול ויתרה מזאת שהם "על הדרך", גם ככה תצטרך להחליף להבי זנב או להבים ראשיים עם הזמן - ממכות שהם יקבלו פה ושם - אז לפעם הבא לך על להבי זנב גדולים יותר ולהבים לראש xtreme או קרבון..
    לגבי הסוללה - סוללת 2200 יכולה לשמש אותך גם ב450 אז אם כבר החלטת לעבור ל450 תקנה בהתחלה את הסוללה, תנסה לעבוד איתה עם הקינג ומי יודע.. אולי בסוף תשאר עם הקינג
    כמו כן המנוע המומלץ לקינג הוא 3900kv של איסקי ועם פניון 10 הוא יתן מהירות ראש קצת יותר גבוהה - יותר יציבות..

הרשאות פרסום

• אין באפשרותך לפרסם נושאים חדשים
  • אין באפשרותך לפרסם תגובות
  • אין באפשרותך לצרף קבצים
  • אין באפשרותך לערוך את הודעותיך
  •