שלום אני די חדש בכל העסק הזה אבל זה מאוד מעניין אותי ומאוד כיף לי להשקיע על הרכב שלי כמו רבים פה אני מאמין
אז ככה לעזרה שלי
יש לי רכב מוסטר BSD Ramasoon 1/10
עכשיו הרכב הזה מגיע עם שני מנועים ובקר רגילים ו וואלה המהירות והכוח של הרכב די משעממת אותי תאמת
קראתי היום כמעט על מנוע חשמלי ובקר לפי אחד המדריכים הכי מושקעים שראיתי פה הבנתי פחות או יותר מה זה כל העסק הזה
וואלה הבנתי שזה מתאים לי ושאני רוצה לעשות את זה להחליף את ה2 מנועים שלי והבקר ב2 מנועים יותר חזקים ובקר יותר טוב (נ.ב אני לא יודע איזה בקר יש לי אבל אם יש מנועים יותר חזקים שמתאים לו אז אני מעדיף לא להשקיע בבקר אלה רק במנועים)
עכשיו חפשתי בכל מיני אתרים ומצאתי איזשהו מנוע שנראה לי טוב אבל בגלל שאני רק חדש ולא הכי מבין אז העדפתי לשאול לפני שאני סתם קונה
זה המנוע שמצאתי https://www.hobbytown.com/mx550-4pol...cl1004/p474295
מנוע 550 לפי הגודל של המונעים שלי
עכשיו במנוע הזה אני רואה שיש 3 חיבורים לבקר מה שלי אין אצלי במנועים כרגע יש רק 2 חיבורים זאת אומרת לפי מה שהבנתי אני גם צריך להחליף בקר נכון?
עכשיו אני לא יודע אם המנוע שבחרתי לפי הנתונים שרציתי הוא טוב אני רק בחרתי לפי הנתונים שהתאימו לי
אני מחפש 2 מנועים חזקים של 4000+KV מנועי Brushless כמובן וסנסורלס ועדיפות ל4POLE
עכשיו ניסתי לחפש בקר שמתאים לי אבל באמת שהסתבכתי עם זה ולא הצלחתי למצוא משהו מתאים לי
אז ככה שאני צריך את העזרה שלכם+המלצה למשהו אולי יותר טוב כדי לעשות את השינוי הזה לרכב שלי
גם את כל עניין היחסי העברה לא הצלחתי להביו ככה שאם מישהו מכיר את הרכב הזה בבקשה שיעזור לי לבחור משהו שיתאים לstock של הרכב
אני מוכן להשקיע בסביבות ה 800 שקל על כל הדברים (2 מנועים +בקר אם צריך וכל שאר החלקים)
אין לי בעיה לחרוג קצת מהתקציב אבל לא יותר מידי
להרכיב ולעשות את העבודה אני יודע ככה שאין שום בעיה בעניין הזה רק בעניין של למצוא את החלקים המתאימים לרכב שלי

אני ממש ישמח אם מישהו יעזור לי בזה ויודה לו ממש