שמות משתמשים לתיוג

מציג תוצאות 1 עד 22 מתוך 22

נושא: רחפן מתנה לבעלי- צריכה חוות דעת גברית

תודה!
    0
    הודה 0 פעמים ב 0 הודעות
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

ברירת מחדל עזרה! רחפן מתנה לבעלי- חוות דעת גברית

שלום לכם,
    אני מעוניינת לפנק את בעלי בצעצוע רחפן על שלט ומאוד מתלבטת לגבי 3 דגמים:

Hubsan H502E X4
    Syma X8HG
    Syma X8HW

הדילמות המרכזיות שלי:

הבסן - היתרון הבולט שלו - GPS, ובאופן כללי חוויית משתמש טובה יותר, המוצר קטן יותר, מדוייק יותר, יותר זמן הטסה, פחות זמן טעינה, טווח נסיעה 200 מטר.
    החיסרון בולט: אין ווייפיי (כלומר שידור ישיר לנייד) ואין אפשרות ל- 360 (פעלולים שכאלו)

הסימה HG - היתרון הבולט שלו- מצלמה מעולה, אפשרות ל-360
    חיסרון בולט: אין לו GPS ואין לו וייפיי (כמו כן פחות זמן הטסה, יותר זמן טעינה וטווח נסיעה עד 100 מטר, ביחס להבסן)

סימה HW- היתרון הבולט שלו- יש ווייפיי (שידור ישיר לנייד) והוא עושה 360
    חיסרון בולט: מצלמה פחות טובה, אין לו GPS (כמו כן פחות זמן הטסה, יותר זמן טעינה וטווח נסיעה עד 100 מטר, ביחס להבסן)

אז... אם הייתם: גבר בן 30, שחובב משחקים שכאלו, להשתובב איתם כמו ילד, מעריך איכות ביצועית וחומרית כמו מהנדס (מהנדס במקצועו), אחד שבודק ומבין עניין. אבל בבסיס שלו- חובבני, הרחפן הראשון שלו...

איזה מוצר הייתם שמחים יותר לקבל?
    # במידה ויש לכם המלצה על רחפן אחר אשמח לשמוע. טווח ההשקעה שחשבתי עליו 500-1300 מינוס פלוס.

אודה לכל עזרה
    נערך לאחרונה על ידי hadarpb11; 31-05-2017 בשעה 16:21:14.

תודה!
    9
    הודה 4 פעמים ב 4 הודעות
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

ברירת מחדל תגובה: רחפן מתנה לבעלי- צריכה חוות דעת גברית

היי הדר, ברוכה הבאה לפורום

מציע שתצייני את התקציב שלך, חברי הפורום יוכלו להתאים לך את הרחפן הטוב ביותר לפיו.
    אגב - קיים פורום בשם רחפנים מרובי להבים. אני מניח שהפוסט יתאים יותר לשם.

בהצלחה,
    כפיר

תודה!
    0
    הודה 0 פעמים ב 0 הודעות
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

היי כפיר :-) תודה על המענה התקציב שלי עד 1000 ככה... לא לכיוון האלפים. הוא רק מתחיל חובבן...
    אני גם אפרסם בקבוצה השניה

תודה!
    1,390
    הודה 1,344 פעמים ב 1,118 הודעות
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

הי הדר (כמו שמה של הבת שלי)...
    אני לא מבין גדול ברחפנים אבל אתרום את השני גרו שלי בצד הפילוסופי של התחביב:
    דבר ראשון, ניכר שעשית שיעורי בית
    עשית סקר שוק עם יתרונות וחסרונות של כל מוצר כולל פרטים טכניים...
    סקר שוק שנראה לי רציני...כל הכבוד...
    לעיניינינו: היות ורובינו נשואים ולרובינו יש משפחה, משכנתא ותחביב לא זול..
    את מודעת לעובדה שאת פותחת את תיבת פנדורה?
    מצד אחד, כל הכבוד על הזוגיות והפירגון
    מצד שני, כדאי שתדעי...שבתחביב הזה אין סוף להוצאות
    את מתחילה ב 1000-2000 ש"ח (גם אשתי התחילה ככה)
    והיום?
    כבר מזמן הפסקתי לחשב כמה השקעתי בתחביב.
    אז נכון שזה משמח ועוזר לפרוק לחצים ולהירגע אבל אני מניח שלכל חובב בתחביב הזה יש שיחות עם בת הזוג
    נוסח " מה קנית הפעם? מה? למה אתה צריך עוד רחפן/טיסן/מכונית/אחר?"
    זו החלטה שחשובנלהיכנס אליה בעיניים פקוחות
    כשאת קונה את ה"צעצוע" הראשון זה תמיד יהיה "באשמתך" את אחראית להתמכרות

דבר נוסף:
    אשתי? בחיים לא הייתי נותן לה לקנות לי רחפן, טיסן או מכונית
    למה?
    כי היא בחיים לא תדע מה אני רוצה
    הפן הטכני רחב ועמוק ממה שניתן לכסות בדיון בפורום ולכך נוסף עוד הטעם האישי שלו.

אם הייתי במקומך הייתי אומר לו בשיחה גלויה " קח x ש"ח ותקנה מה שאתה רוצה"
    זה יוריד ממך את האחראיות לקליעה למטרה בטעם האישי הטכני שלו
    זה יאפשר לך לבוא בטענות עתידיות על יוקר התחביב (אין לי ספק שזה יגיע)
    החיסרון היחיד זה שזה טיפה פחות סקסי מלבוא הביתה עם קופסא גדולה ויפה ועטופה בסרט

נ.ב.
    אין צורך לפתוח נושא חדש...
    אני אעביר את האשכול הזה בהמשך לפורום רחפנים מרובי להבים

בהצלחה

רן ענבר

תודה!
    0
    הודה 0 פעמים ב 0 הודעות
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

היי רן,
    ראשית, תודה על התייחסותך הכנה. אני גם מאוד מבינה אותה ומתחבטת איתה בעצמי.
    שנית, לגבי התחביב כתחביב- אין לנו סוני בבית וזו הנחמה הכי גדולה שלי :-) אנחנו חובבי טיולים ואם זה ישדרג לו את חוויית הטיול, בשטח, אני אהיה בסדר עם זה.
    לגבי החלק של לתת לו כסף ושיבחר...
    טווח הטעות שעשוי להיות כאן מינורי בעיני. אני סתם קצת גרידית. כי בעלי במהותו בחור מאוד זורם ויהיה שלם ומבסוט עם כל צעצוע מהסוג הזה. לצורך העניין גם מסוק פשוט על שלט היה לו כיף לקבל.
    הוא עדיין לא ממש מבין כדי להבין, הוא כנראה יחווה את זה לראשונה עם הדגם הראשון שאני אביא לו. ואם יבחר בהמשך לפתח את האהבה הזו, אני אקבל באהבה.
    מאחר ואני לא רוכשת מוצר באלפי שקלים בשלב זה, חשוב לי לחשוף אותו לדגם התחלתי טוב, כייפי, שעושה את העבודה. סדר גודל של 600-1500 נראה לי הוגן בתוך התחלה.
    שורה תחתונה, זה עף, זה עם שלט, זה מצריך טכניקה ומעביר חווייה = עשיתי את שלי. השאלה היא אחוז הגברים שיגידו לי - מגניב יותר GPS או מגניב יותר WIFI/ איכות צילום

אגב אם יש דגמים אחרים שטובים למתחילים אני אשמח לשמוע לגביהם.

האם העברת את ההודעה שלי לאשכול השני? במידה ולא אשמח לעשות זאת.
    תודה ושבת שלום!

תודה!
    1,390
    הודה 1,344 פעמים ב 1,118 הודעות
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

אני מעביר את ההודעה אך אשאיר לה קישור גם במקום הקודם לכמה ימים כך שיהיה לך קל למצוא את האשכול

אנן מגיע מתחום המכונניות ולכן טיפה פחות רוצה לענות על הרחפנים עצמם.
    במישור הטכני, הקו בין צעצוע לרחפן בעל תכונות מקצועיות וצילום איכותי הולך ומצטמצם במשך הזמן.
    WiFi זה דבר נחמד אבל בעל טווח מאוד מוגבל כך שאני הייתי מעדיף מוצר בעל טכנולוגיה שונה.

הבעיה העיקרית היא לא ליפול עם מוצר בעל איכות בעייתית שייצור אכזבה...
    במקרה כזה, "באת לברך ויצאת מקללת"

מעבר לזה, אני אשאיר את הבמה למתמצאים יותר ברחפנים...
    אם תרצי רכב על שלט...אני פה

רן ענבר

תודה!
    0
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

לא הייתי ממליץ לבנות על הWifi.
    הבעיה איתו שהוא משדר באותו תדר של השלט דבר שיכול לגרום לשידור להראות מקוטע ו/או לגרום לאיבוד שליטה על הרחפן עקב ההתנגשות בין התדרים.
    תדר 5.8Ghz פותר את הבעיה אבל לא חוקי בארץ כמו כל דבר טוב אחר.

תודה!
    1
    הודה 15 פעמים ב 14 הודעות
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

פנטום משומש 2 או בדחיקת תקציב 3 אבל רק כך באמת יוכל להנות מהתחביב בטווח הקצר ללא השקעה גדולה נוספת. הפנטום יציב יותר, איכותי יותר, בכלל מערכת מדובגת ברמה אחרת.
    ההאבסן והסימה טובים לחודש חודשיים ואז כבר מדלגים ליקרים.
    שיהיה בהצלחה
    רועי

תודה!
    0
    הודה 0 פעמים ב 0 הודעות
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

אתם כולכם מאוד מבינים ומנוסים ואני מבינה את הקושי ב"לרדת רמה" לאחר היכרות אישית -חווייתית ואהבה והערכה גדולה לרחפן מקצועי.
    ובכל זאת תנסו לחזור אחורה... ממש אחורה. עוד לפני הפנטום. איך זה התחיל אצלכם? ישר השקעתם אלפי שקלים? לא נראה לי.
    מה הדליק אתכם לראשונה? מה עשה לכם את זה ברחפן.

הוא חוגג יומולדת אני לא אביא לא משומש. מעדיפה לקנות לו את הטיזר הראשון ואחכ אם ירצה שישקיע מה שצריך.

תודה!
    0
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

אני התחלתי עם רחפן צעצוע שעלה 150 שקל עם מצלמה גרועה של 2MP שקל כדי ללמוד להטיס, עד עכשיו אני מטיס צעצועים בעיקר(4 שנים בתחום).
    תמיד התעניינתי בתחום התעופה בכללי.

תודה!
    0
    הודה 0 פעמים ב 0 הודעות
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

אני מתחילה להשתכנע להביא לו משהו קצת יותר רציני. פנטום 2 ראיתי במחיר של כ-2000 שח (יבוא על חשבון היום כיף שחשבתי לעשות לו :-) שיסתפק בארוחת ערב רומנטית...)
    אבל ראיתי שזה לא מגיע עם גו פרו, כרטיס זיכרון ואני לא בטוחה לגבי תושבת למצלמה.
    אני אשמח אם מישהו יוכל להסתכל במפרט על מנת שאבין מה עלי להשלים למוצר...
    ראו לינק:
    http://www.topmarket.co.il/he/dji-ph...hop-in-israel/

מאיפה מזמינים את ההשלמות? מאותו אתר?
    תודה רבה, רבה

תודה!
    5
    הודה 3 פעמים ב 2 הודעות
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

כל הכבוד לך על ההשקעה והכוונות הטובות, באמת ראוי להערכה.
    קראתי את השרשור הזה ורוצה רק לומר שלא כדאי להסתבך עם זה כבר בהתחלה. יש לך סימני שאלה בעניין: מה לקנות, מה עדיף, האם בכלל יתחבר לזה וירצה להמשיך?
    דעתי האישית היא לקנות מה שחשבת בהתחלה, רק דגם שמאפשר שידרוג. יחד עם זה לתת פתק החלפה כדי שיוכל להחליף כבר בהתחלה אם זה לא נראה לו.
    נסי לחשוב יותר על הרגש והמסר שאת רוצה שיקבל במתנה, ופחות על הצדדים הטכניים, שאותם הוא תמיד יוכל לשפר. תוכלי להוסיף שהתייעצת הרבה לפני שהחלטת כדי שיבין שלא קנית בצורה עיוורת. זה החשוב כאן באמת.

תודה!
    63
    הודה 57 פעמים ב 47 הודעות
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

ברירת מחדל תגובה: עזרה! רחפן מתנה לבעלי- חוות דעת גברית

ההאבסן זה מה שהזמנתי לבן שלי ול מה שכתבת בעד ונגד הוא נכון ומדויק. אם מה שחשוב זה חווית טיסה ראשונה טובה הייתי הולך על ההאבסן כי אין רחפן במחיר כזה זול עם gps מה שנותן שמירת מיקום וחזרה הביתה. אם מה שחשוב זה חווית הצילום הייתי קונה פאנטום משומש כמו שהמליצו מעלי.

Sent from my A0001 using Tapatalk

תודה!
    2
    הודה 0 פעמים ב 0 הודעות
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

בתור מישהו שאשתו נתנה לו מתנה רחפן (Phantom 3 אבל האפשרויות שלנו קצת יותר רחבות) אני יכול להגיד שיש משהו מאוד כיפי בלקבל מתנה כזאת בשלמותה ולא פתקי החלפה או "לך תקנה".
    לעניין הרחפן, אני אישית נהנה מאפשרויות ההטסה של ה-3 וחושב שלהתחיל ברחפן שקשה יותר להטיס יכול להיות מייאש, ואולי מייאש מידי.

קחי רק בחשבון ש-yad2 מלא ברחפנים יד שנייה למכירה ולא סתם. התחביב הזה מעבר לעלויות שלו דורש גם הרבה מחויבות כלפיו.
    אי אפשר להטיס רחפן בתוך העיר או מעל אנשים ולכן כל הטסה היא יציאה מיוחדת כדי להטיס.
    גם בזמן שיוצאים לטיול, רחפן הוא לא משהו שהולכים איתו מסלול (גדול מידי) ולא משהו שמשאירים באוטו חם בגלל הסוללות.

אני הייתי אולי ממתין קצת עד שהספארק יגיע לכאן. היתרונות שלו הם בגודל שלו ובמחיר. רחפן כזה קל יותר לשאת ולכן יהיה קל יותר להשתמש בו.

אגב, אם יש לך את הבעייה של אשתי (מה לקנות כל שנה) רחפן נותן אופק שיפורים לשנים הבאות..

תודה!
    2
    הודה 5 פעמים ב 5 הודעות
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

ברירת מחדל תגובה: עזרה! רחפן מתנה לבעלי- חוות דעת גברית

ציטוט נכתב במקור על ידי hadarpb11 צפיה בהודעה
    שלום לכם,
    אני מעוניינת לפנק את בעלי בצעצוע רחפן על שלט ומאוד מתלבטת לגבי 3 דגמים:

Hubsan H502E X4
    Syma X8HG
    Syma X8HW

הדילמות המרכזיות שלי:

הבסן - היתרון הבולט שלו - GPS, ובאופן כללי חוויית משתמש טובה יותר, המוצר קטן יותר, מדוייק יותר, יותר זמן הטסה, פחות זמן טעינה, טווח נסיעה 200 מטר.
    החיסרון בולט: אין ווייפיי (כלומר שידור ישיר לנייד) ואין אפשרות ל- 360 (פעלולים שכאלו)

הסימה HG - היתרון הבולט שלו- מצלמה מעולה, אפשרות ל-360
    חיסרון בולט: אין לו GPS ואין לו וייפיי (כמו כן פחות זמן הטסה, יותר זמן טעינה וטווח נסיעה עד 100 מטר, ביחס להבסן)

סימה HW- היתרון הבולט שלו- יש ווייפיי (שידור ישיר לנייד) והוא עושה 360
    חיסרון בולט: מצלמה פחות טובה, אין לו GPS (כמו כן פחות זמן הטסה, יותר זמן טעינה וטווח נסיעה עד 100 מטר, ביחס להבסן)

אז... אם הייתם: גבר בן 30, שחובב משחקים שכאלו, להשתובב איתם כמו ילד, מעריך איכות ביצועית וחומרית כמו מהנדס (מהנדס במקצועו), אחד שבודק ומבין עניין. אבל בבסיס שלו- חובבני, הרחפן הראשון שלו...

איזה מוצר הייתם שמחים יותר לקבל?
    # במידה ויש לכם המלצה על רחפן אחר אשמח לשמוע. טווח ההשקעה שחשבתי עליו 500-1300 מינוס פלוס.

אודה לכל עזרה
    יש לי איזה רעיון לגבי רחפן בטווח המחיר , אני רוצה גם לראות תגובות משאר החברים המטיסים פה בפורום.יש רחפן שנקרא bebop של חברת parrot הצרפתית נמכר ברשת באג . מתחיל ב 1490 ₪ . בגירסא הבסיסית ומטיסים אותו עם הפלאפון , המצלמה טובה מאוד עם כל מני חיישנים. תראי ביוטיוב..... מה אתם חושבים חברים ?

Sent from my Lenovo 2 A7-30HC using Tapatalk

תודה!
    0
    הודה 0 פעמים ב 0 הודעות
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

תודה רבה לכולם!
    אני מתחילה להרגיש מומחית לענייני רחפנים מרוב המחקר המעמיק :-)

לקחתי קצת מכולכם ומבחינתי כרגע הדילמה עומדת על:

1. פנטום 3 שכולל כבר את כל הרכיבים המשלימים (מצלמה, תושבת למצלמה וכו) - ראיתי אותו בעלות של כ-3000 ובהשוואה לחנויות אחרות זה מחיר יפה.ו יוצא שווה יותר מהפנטום 2 מאחר ויש עלויות נוספות על התוספות
    2. bebop של חברת parrot ? רעיון של ישראל (תודה ישראל) ראו לינק למפרט המוצר- http://www.orpc.co.il/items/769088
    האמת שזה נראה ממש טוב ומבחינת עלות 1000 שח פחות מהפנטום 3. אני אשמח לשמוע את דעתכם בעניין. מרגיש לי שזה גם עשוי להתאים לו יותר מבחינת הצורך- חוויית השימוש, משהו קצת יותר "צעצוע" מבחינת הטסה וקלות המוצר.
    אני לא בטוחה שהחלק של הצילום יהיה בהכרח הפקטור שהכי- הכי ידליק את בעלי. כלומר, אני חושבת שמה שהיה הכי מדליק אותו זו קומבינציה של השתובבות באוויר לצד צילום איכותי ... זה יהיה הבינגו שלי.
    אני תוהה עם הפנטום לא יותר מידי רחפן חתונות, אלא גם מאפשר את אותה החוויה שבהטסה כשלעצמה.

שוב תודה לכולם!
    נערך לאחרונה על ידי hadarpb11; 02-06-2017 בשעה 09:49:57.

תודה!
    0
    הודה 0 פעמים ב 0 הודעות
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

לגבי ה- Parrot BeBop אני מתכוונת למספר 2 שלו כלומר הדגם החדש יותר

מפרט- http://www.headsound.co.il/product/%...ff=Zap&aff_a=1
    לינק לסרטון שמראה איכות צילום לעומת הגירסה הראשונה שלו, הדגם השני משמעותית טוב יותר ( לא כמו פנטום, אבל עדיין)

תודה!
    1
    הודה 15 פעמים ב 14 הודעות
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

אין מקום להשוואה בין הפנטום לפארוט, פנטום 3 דרך מעולה להתחיל בתחביב. בעוד שרוב הדגמים שעלו כאן הם ״מנה ראשונה״ פנטום יכול להיות ראשונה עיקרית וקינוח. שקט פיננסי (לפחות עד האייפד מיני 4&#128521
    שיהיה בהצלחה ומזל טוב

תודה!
    462
    הודה 569 פעמים ב 442 הודעות
    כניסות לבלוג
    1
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

שנים לא כתבתי כאן אבל נכנסתי במקרה והשרשור שלך נשמע מצווה להתייחס...
    השאלה העיקרית לגבי רחפן היא לאיזה שימוש הוא מיועד. רחפן למירוצים צריך להיות קטן וקל, ולא יכול לשאת מצלמת הקלטה איכותית, לעומת זאת רחפן לצילום יהיה גדול יותר, יישא יותר משקל ויהיה פגיע יותר בריסוקים, כלומר פחות כלי להשתולל איתו. ואם מחפשים בעיקר צעצוע, אז את יכולה לסגור את הפינה במאה מאתיים שח, לרמת הצעצוע אין סיבה להשקיע יותר. מצד שני צעצוע זה צעצוע, כלומר שמתקלקל - הולך לפח.
    הכניסה לתחום ההטסה בשלט רחוק כרוך בהרבה הוצאות נלוות, שלט, סוללות, מטען, ספק כח. זה לא נגמר. זה נדמה שאם תקני משהו זול את חוסכת, אבל ממש לא, כי אם נכנסים לתחום לעומק אז מהר מאד הצעצועים כבר לא מספקים את הסחורה, בלאו הכי עוברים בהמשך לכלים רציניים יותר ואז כל הצעצועים שנקנו קודם הופכים לקישוט על המדף.
    יש לקנייה חבילות מוכנות מראש RTF, למשל פאנטום של dji, אבל יש גם חבילות הרבה פחות יקרות ולאו דווקא פחות איכותיות, כמו למשל של שיאומי. היתרון בחבילה מוכנה מראש שיש לך את כל הציוד שצריך, רחפן, מצלמה, שלט, סוללות, מטען וכו'. מצד שני מי שקונה ערכות מוכנות מראש כאלו לא קונה איתן את הידע כיצד לתקן ולשפץ כשמרסקים. ובתחום הזה מרסקים הרבה, בעיקר בהתחלה. ואז צריך למצוא מישהו שמציג עצמו כטכנאי רחפנים ולשלם סכומים גדולים כדי לתקן תקלות, פשוטות כגדולות.

יש גם חבילות קומבו של רכיבים נפרדים, הרבה יותר זול מהמותגים המוכרים כמו פאנטום, למשל בבאנגגוד יש חבילות ב150$ של רחפן מיני, משקפי הטסה ושלט. אלו כבר כלים ברי תיקון במידת הצורך, עם חלפים ברי השגה. זה נשמע מסובך למי שמחוץ לתחום לתקן רחפן, אבל בגדול רחפנים הם כלים מאד פשוטים מבחינת מבנה ומכניקה, בוודאי ביחס לטיסנים או מסוקים. אז למי שיש קצת חוש טכני לא תהיה בעיה. החיסרון הגדול שלא בטוח שעם חבילות כאלו מגיע ציוד נלווה בסיסי בתחום כמו מטען או סוללות. ובכלים האלו תדרש חניכה בסיסית בכניסה לתחום כי אלו פחות כלים שטסים ישר מהקופסא, בהרבה מקרים נדרשת הרכבה ולעתים גם כיוונים.

בקיצור, סוף מעשה במחשבה תחילה. אל תצפי ליכולות צילום מרשימות מרחפן צעצוע (כל מה שרשמת למעלה שייך לקטגוריית הצעצועים). זה יהיה כייף אבל לצלם באיכות זה לא יצלם אז חבל על הכסף, רחפן צעצוע פשוט אפשר לקנות גם ב50₪, והתוספת כביכול כדי להפוך אותו לרחפן צילום היא מיותרת כי הצעצועים לא מגיעים לרמת צילום סבירה. מצד שני רחפן מקצועי יהיה קשה להטסה למטיס חדש.
    אז כן - חבילות מוכנות להטסה RTF=ready to fly הן הפתרון המועדף למטיס חסר נסיון שרוצה להצליח גם לצלם באיכות טובה . לא חובה פאנטום, אבל לכי על מותג מוכר ולא על צעצוע יקר, אחרת יש סיכוי גדול שבהיעדר הבנה בתחום תקני ג'אנק, ביוקר. ואם צעצוע - לא חובה יקר, רחפן צעצוע ב50₪ ייתן אותה הנאה (ברמת הצעצוע) כמו רחפן צעצוע ב500₪.

תודה!
    462
    כניסות לבלוג
    1
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

ולשאלתך ממה רוב הציבור כאן התחיל - רובינו המוחלט כנראה התחלנו מצעצועים ומהר מאד טסנו הלאה, ברמת הכלים, בעלויות, בהשקעת הזמן בתחביב. אבל את שואלת בפורום היחיד בישראל שמתעסק בטיסנאות באופן מקצועי, כלומר, לא בטוח שזו אוכלוסייה מייצגת. מניח שיש אלפי בעלי רחפני צעצוע שנשארו ברמת הצעצוע ולא התקדמו מעבר אליו, נהנים ומרוצים, אבל ככל הנראה לא יגיעו לכתוב בפורום הזה...

תודה!
    1
    הודה 25 פעמים ב 19 הודעות
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

אני ממליץ ללכת כבר על הMavic pro. קטן וקומפקטי וילווה אותכם בטיולים שאתם אוהבים לעשות.
    ההשקעה הכי cost effective.
    באילת הכי זול ללא מעמ.

תודה!
    462
    כניסות לבלוג
    1
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

מניח שכבר קנית, אבל אם לא, אז עוד אופציה זה Hornet s, רחפן מודולרי שבחבילת הבסיס עולה 200$, ניתן להוסיף לו ערכת fpv בעלות של 50$ או מצלמה מיוצבת בגימבל 3 צירים אם אני לא טועה בתוספת של 150$ (ניתן לחבר או זה או זה, לאותו רחפן, מודולרי כמו שאמרתי).
    מגיע עם gps וטייס אוטומטי, כלומר שיודע לחזור לבד במקרה שהולך לאיבוד; osd מובנה, חלפים די זולים, ביצועים מרשימים על הנייר... נראה שניסו לתת תחרות ברחפן מודולרי אחד הן למאוויק מצד אחד והן לפאנטום מצד שני, ובשליש עד חמישית מחיר ביחס לאחד מהם.. אני לא אומר שמגיע בדיוק לרמה של dji אבל הביצועים שלו נשמעים מרשימים (היצרן טוען שמסוגל לטוס 20-25 דקות על סוללה אחת, להגיע למהירות של עד 120 קמ"ש, ולהאיץ מ0 ל100 קמ"ש תוך 3.5 שניות...) והעלות מזערית ביחס לdji. לדעתי זו בדיוק האופציה שפותחת השרשור חיפשה... משהו יחסית זול אבל איכותי שמאפשר להתקדם הלאה די בקלות ובלי לבזבז כסף על צעצועים ושטויות לא נחוצות בדרך שבסוף מתבררים ככסף שהולך לפח. זה רחפן שממה שנשמע לי לא מאד יקר מחד, מאפשר כבר ברמת הבסיס הרבה בטחון ואופציות גם למטיס מתחיל וגם למטיס וותיק, ונותן אופציות להתפתח בהמשך או לכיוון של הטסת fpv מהירה או לכיוון של רחפן צילום מקצועי, או גם וגם, כאמור ברחפן אחד מודולרי במקום שנח רחפנים שונים של dji שעולים פי כמה
    Gil Friman

-------------------------------
    T-rex 600esp FBL
    רחפן f450 fpv
    MS Composite Swift II
    Mountain Models EVA Sport
    Hitec Aurora 9

נושאים דומים

1. [שאלה] אפשר בבקשה חוות דעת לבעלי מנוע o.s 60gt
    על ידי idan69 בפורום פורום טיסני דלק
    תגובות: 13
    הודעה אחרונה: 17-05-2017, 18:17:12
  2. [דיון] לבעלי המשדר GT2B FLYSKY שרוצים מתנה
    על ידי גיא חנוך בפורום פורום מכוניות
    תגובות: 0
    הודעה אחרונה: 28-05-2015, 14:14:40
  3. באר שבע והסביבה מחפש מחשב נייח למסירה בדרום - לא משנה כמה ישן ולא משנה באיזה מצב
    על ידי Friman בפורום נותנים-מקבלים ציוד
    הודעה אחרונה: 19-05-2014, 18:30:49
  4. תל אביב והסביבה למכירה רחפן BLADE 350 QX כחדש כולל מלא תוספות מתנה. סוללות פרופלורים גימבל
    על ידי ronen98 בפורום ציוד FPV ורחפנים
    תגובות: 1
    הודעה אחרונה: 02-03-2014, 23:47:19
  5. רחפן משנה גובה ונסחף בזמן סבסוב (YAW)
    על ידי avt בפורום רחפנים מרובי להבים
    הודעה אחרונה: 12-11-2012, 14:01:51

הרשאות פרסום

• אין באפשרותך לפרסם נושאים חדשים
  • אין באפשרותך לפרסם תגובות
  • אין באפשרותך לצרף קבצים
  • אין באפשרותך לערוך את הודעותיך
  •