שמות משתמשים לתיוג

עמוד 1 מתוך 3 123 אחרוןאחרון
מציג תוצאות 1 עד 25 מתוך 55

נושא: מחירי המוצרים בארץ

תודה!
    0
    הודה 0 פעמים ב 0 הודעות
    כניסות לבלוג
    1
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

Thumbs down מחירי המוצרים בארץ

לכל הסוחרים במוצרי ההובי הנפלא הזה.

לפי עניות דעתי הצנועה אין כל סיבה שהמחירים בארץ של הkits או חלקי החלוף יהיו כפולים במחיר מאשר בחו"ל. אפשר להבין הבדל קטן במחיר של 10% אבל למה %50-100 יותר??

אין סיבה נראית לעין שלדוגמא Blade mCX BNF שמחירו בכל העולם 100 דולר שהם כ 400 ש"ח, מחירו בארץ יהיה 750 ש"ח.

אין סיבה שחלק חלוף שעולה 6 דולר יעלה בארץ 55 ש"ח.

עלות ההובלה מהונג קונג לישראל או מהונג קונג לארה"ב היא כמעט זהה. מיסים? גם באירופה וארה"ב יש מיסים.

גם השרות רחוק מלהשביע רצון. לא תמיד ליבואן יש את כל החלקים ואז צריך להמתין שהוא יקבל את החלקים ולחכות........

גם מבחינת המשלוח:משלוח בדואר רשום בארץ כ 7-10 ימים. משלוח מקלפורניה בדואר 7 ימים.

לדעתי יותר ויותר אנשים יקנו דרך האינטרנט ואתם גודעים את הענף עליו אתם יושבים.

הורדת המחירים אולי תוריד את הרווח על כל פריט אבל תגדיל את המחזור

תודה!
    0
    הודה 0 פעמים ב 0 הודעות
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

ברירת מחדל תגובה להודעה: מחירי המוצרים בארץ

צודק.. בחו"ל מאוד קל להתחיל בתחום (בשבילם אלף דולר זה כמו אלף שקל פה) ויש להם שם חבילות מאוד טובות ב-1000 דולר שפה אתה תשיג ב-6000 אלף מינימום..

אני אישית מזמין חלקי חילוף מחו"ל, סרבואים וכל מה שאפשר.. בארץ עולה לך 90 שקל זוג להבים הזמנתי מחו"ל 5 זוגות כולל משלוח ב-90 שקל
    תחשבו לבד כבר כמה חסכתי..
    Blade 400
    dx7

הגלריה שלי

מנחת הבית
    נען
    תודה!
    147
    הודה 548 פעמים ב 227 הודעות
    כניסות לבלוג
    1
    הוזכר
    3 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

אני לא מבין על מה אתה מתלונן?
    אתה בעל חנות טיסנים? אתה יודע איך פועל כל עסק הייבוא ויצוא? אתה יודע את חוקי המכס במדינת ישראל שמקומם במאה שעברה?(בגלל תקציב הביטחון) אתה יודע מה אחוז המס שבעלי החנויות משלמים על הרווחים שלהם?(שוב, תקציב הביטחון.. אני אתן רמז.. משהו כמו חצי)
    אתה יודע כמה עולה להם שכירות?
    אתה משווה בין חנות אינטרנט בחו"ל לחנות רגילה בארץ? מתי נכנסת לחנות בחו"ל וראית שזה עולה שם 100$ מהמדף בדיוק כמו באינטרנט? (אגב, איפה הוצאות שילוח?)
    אתה חשוב שבעלי החנויות לא רוצים להרוויח? רק לעשוק אותנו הצרכנים?
    את מי אתה תוקף דון קישוט?
    אני לא חסיד או מגן על אף חנות, למעשה הרבה בעלי חנויות "בירכו" אותי עם פתיחת eFly. בעיקר "בורך" פורום ה SETUP-ים שמנע מהאנשים בכלל להגיע להתייעצות ועל הדרך לקנות משהו. "פורום תזמין. תרכיב. תרסק. אל תבין. למה אתה לא קונה ממני?"

מתאים לך תקנה, לא מתאים אל תקנה.
    אני מקווה שאף בעל חנות לא ייתייחס בכלל לשרשור הזה.. לדעתי האישית זה לא במקום.
    "If everything seems under control, you're not going fast enough" Mario Andretti

תודה!
    0
    הודה 3 פעמים ב 3 הודעות
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

תרשה לי להתייחס לשרשור הזה :

אין לא מקום בפורום המסחרי ! זהו לא יעוד הפורום ! נא לסירו !!

תודה!
    6
    הודה 58 פעמים ב 42 הודעות
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

ציטוט נכתב במקור על ידי flybywire צפיה בהודעה
    תרשה לי להתייחס לשרשור הזה :

אין לא מקום בפורום המסחרי ! זהו לא יעוד הפורום ! נא לסירו !!
    דודי אין צורך להיתנפל על הבחור..הוא רק הביע מה שהמון מאיתנו מרגישים...

הבחור נתן את מבט ראייתו....ונכון שהנושא עלה לא פעם ולא פעמיים בנוגע למחירים המופרזים בחנויות בארץ...

בחנויות לא קונים נטו...באים גם לקבל שירות...קחו את זה בחשבון

אני לא חסיד של חנויות טיסנים..למעשה הכרטיס שלי לא היתגהץ באחת כזו כבר מעל חצי שנה...
    פשוט מכיוון שאני יודע בדיוק מה אני רוצה ומה אני צריך...

כל אחד יקנה איפה שטוב לו.....
    בהצלחה
    יום טוב

תודה!
    1
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

ציטוט נכתב במקור על ידי נועם ג צפיה בהודעה
    דודי אין צורך להיתנפל על הבחור..הוא רק הביע מה שהמון מאיתנו מרגישים...

הבחור נתן את מבט ראייתו....ונכון שהנושא עלה לא פעם ולא פעמיים בנוגע למחירים המופרזים בחנויות בארץ...

בחנויות לא קונים נטו...באים גם לקבל שירות...קחו את זה בחשבון

אני לא חסיד של חנויות טיסנים..למעשה הכרטיס שלי לא היתגהץ באחת כזו כבר מעל חצי שנה...
    פשוט מכיוון שאני יודע בדיוק מה אני רוצה ומה אני צריך...

כל אחד יקנה איפה שטוב לו.....
    בהצלחה
    יום טוב
    מסכים ב100%

תודה!
    0
    הודה 0 פעמים ב 0 הודעות
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

לכול ה"תוקפים" ...
    אני חייב להודות שאני רואה את הדברים כמו zvok ובגלל זה .. מיישם את מה שדרימר אמר.

בשורה התחתונה כצרכן, רוב הדברים נמכרים כאן בהפרש לא הגיוני (מעיין - מעבר לעובדה שאחוזי המיסוי ידועים והם לא .. 50% אנחנו כצרכנים מסתכלים על השורה התחתונה).

אני בהחלט מוכן לשלם על שירות אבל בדר"כ לא פערים כמו שיש כאן.

תכלס, מי שמכיר אותי יודע שיש לי מלאי של חלקים מחו"ל ואני משתדל פשוט ... לא להתקע בלי.
    (וגם אז בדר"כ עדיף לחכות שבוע)

:-)
    השמיים אינם הגבול .. חשבון הבנק - כן

מנחת הבית
    נען
    תודה!
    147
    כניסות לבלוג
    1
    הוזכר
    3 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

אני מסכים עם דודי בנוגע לייעוד הפורום.
    אני מעביר את זה ל "לא להבים ולא כנפיים"
    "If everything seems under control, you're not going fast enough" Mario Andretti

תודה!
    0
    הודה 0 פעמים ב 0 הודעות
    כניסות לבלוג
    1
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

Wink תגובה להודעה: מחירי המוצרים בארץ

MDDreamer

מה אתה מתנפל ??

אתה אינך מכיר אותי ואני איני מכיר אותך אבל....

מאיפה יש לך את החוצפה להטיח את כל השטויות שכתבת?? אתה דווקא נראה לי בחור נחמד ואינטליגנטי?!

אולי אני מבין ביבוא?? אולי למדתי את כל נושא המכס והמע"מ?? אולי ראיתי מה המחירים בחנויות בחו"ל?? ואתה חושב שיבואן משלם על המוצר את המחיר באינטרנט?? לעניות דעתי הוא משלם בין 60 ל70%

אתה חושב שאני כבעל חברה לא משלם מס הכנסה ואת כל המיסים מה זה שייך בכלל??ואלה שמוכרים מוצרי חשמל ומחשבים לא משלמים את כל מה שצינת??

הסיבה שכתבתי ואתה כנראה לא הבנת היא לא לתקוף את החנויות אלא להיפך להציע שהם יורידו את המחירים כך שבאמת לא יהיה כדאי ליבא אישית דבר שיגדיל להם את המחזור וגם את הרווח

לכן אני כן חושב שזה היה מיועד לפורום אליו כתבתי!!
    הבנת את זה שטקר??

מנחת הבית
    נען
    תודה!
    147
    כניסות לבלוג
    1
    הוזכר
    3 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

לפעמים כשכותבים דברים באינטנרט לא שומעים את הטון של האנשים שמדברים. הכוונה לא הייתה להתנפל. חלילה.. לא השתמשתי בסימן קריאה אחד.. ואפילו החלק של דון קישוט היה אמור להיות הלצה ולפי "שטקר" זה הובן כך
    אני רק אומר שאנחנו לא מבינים את השיקולים של בעלי החנויות - אבל תהיה בטוח שהם רוצים להגדיל את העסק שלהם. אני מדבר בשיא הרצינות:
    לך לרון ג'רסי בטיסני חולון. שאל אותו על הנושא תקבל תשובה ארוכה ומפורטת הכוללת את תורת הייבוא. הייתי עד לשיחה כזו עד לשלב שהיה לי כבר לא נעים להיות שם כי רון היה צריך להסביר ללקוח למה בעל החנות צריך להרוויח משהו.

שוב, אני מתנצל אם דבר הובנו כתקיפה אבל כפי שתיארתי קודם.. צפו ועלו קצת מתחושות אי הנעימות של אז. התביישתי בשביל הבן אדם ובשביל רון.

נ.ב.
    שטקר... מצחיק

תודה!
    0
    הודה 0 פעמים ב 0 הודעות
    כניסות לבלוג
    1
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

קבלתי את ההתנצלות שלך לא רק אני הבנתי את זה כהתנפלות גם חברים אחרים.

אני לא מכיר את רון אבל דברתי עם אחרים והם הסבירו לי.

אם חלק שעולה 6 דולר באינטרנט עולה בארץ 55 ש"ח זה מוגזם!!

הייתי מצפה ממך כאדמיסטרטור (ובאמת כחדש בהובי יש לי את כל הערכה אליך וחברים אחרים על הזמן והרצון הטוב של כולם ) של האתר המצוין הזה להעביר את התחושות לבעלי החנויות ולא לתמוך בבעלי העסקים במסלול הכושל.

מנחת הבית
    נען
    תודה!
    147
    כניסות לבלוג
    1
    הוזכר
    3 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

שמח שהובנתי כהלכה כעת.
    אני לא תומך בבעלי החנויות ואני לא נגדם. 99% מהקניות שלי אני עושה באינטרנט כי לי נוח בצורה זאת - נגישות, שעות העבודה שלי, ריצות וכ'ו. לכל אחד יש את השיקולים שלו.
    לגבי התחושות.. דבר איתו. באמת. תראה איך דעתך משתנה. אני חשבתי כך.

תודה!
    0
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

לי אין בעיה עם העובדה שמחירים בחנויות בארץ גבוהים. הבעיה שכן יש לי היא העובדה שהן מתאמות מחירים וגם אינן מתביישות להודות בכך אפילו בטלפון.

לי הסבירו איך לא אמצא במחיר זול יותר בחנות אחרת כיוון שהם תאמו את המחיר ביניהן (וזה גם היה נכון). יש קבוצות של חנויות שעובדות יחד.

לא ברור לי לגבי חוקיות תאום מחירים בין חנויות אבל בוודאי שזה לא אתי.

תודה!
    9
    הודה 38 פעמים ב 29 הודעות
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

ציטוט נכתב במקור על ידי zvok צפיה בהודעה
    MDDreamer

מתי הספקת ???
    כל הכבוד מברוק......

תודה!
    0
    הודה 15 פעמים ב 4 הודעות
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

שלום לכולם-כבעל חנות אשתדל להסביר את"הצד שלי"
    קקודם כל לפותח השירשור:הלוואי והלוואי שאת הפרש המחירים בארץ לעומת חול הייתי מכניס הישר לתוך הכיס.
    דבר שני,המחירים בארצות אחרות כגון ה"סיני" או טאאור או כל חנות אינטרנט אחרת הם לא דוגמא וההסבר הוא מאוד פשוט,כאשר מוכרים מוצר חוץ מההתחיבות לשלמות המוצר איך למוכר שום התחיבות.
    כשאני מוכר לאדם חדש בתחביב ערכה שלמה של טריינר אני מלווה אותו הישר מפתח החנות ועד לרגע שהוא עושה את הסולו שלו.
    זה אומר שלפעמים במהלך הבניה הבן אדם יושב אצלי בחנות ובונה יחד איתי את הטיסן,מתקשר מהבית שואל ומתיעץ וכו וכו...כמובן שזה דבר שלוקח זמן רב ודורש השקעה מצידו של המוכר.
    אחרי זה יש להעביר שיעורי הטסה שהם אומנם בתשלום אבל זה גם אומר שתלמיד לשעבר שלך "רק צריך עזרה קטנה" או "כיוונון קל".
    את כל הדברים הללו אני עושה בהנאה רבה ובכייף גדול.
    הבעיה ברכישה באנטרנט היא שאדם קורא"טיסן 4 ערוצים כול הכל מתאים מאוד למתחילים ללא צרוך בהדרכה".
    ככמה מכם נתקלו בכאלה שרכשו,הרכיבו והטיסו ללא כל עזרה??יפה...אומנם לחלק יש דוד שמטיס או סבתא שהיתה מטיסה אבל לרוב אין,אלה שאין להם נושרים מן התחביב הנפלא הזה ויוצאים עם מסכנה שהתחביב הזה קשה ומסובך.
    לכן אם אתה אחד שלא צריך שום עזרה או תמיכה מקצועית ועושה הכל לבד אז אכן אתה יכול לרכוש באינטרנט אבל אם אתה עוד לא הכי מסתדר לבד ועושה הכל לבד הריסוק הראשון שלך בגלל חוסר מקצועיות יעלה לך הרבה יותר ממה שהיית מוציא בארץ.
    אני בתור אחד עם תחביבים רבים משתדל לרכוש את הדברים הפרטיים שלי בארץ ולא בחול,אם ההפרש באמת מוגזם וחוסך לי אלפי שקלים אז באמת אני רוכש בחול אבל הרכישות שלי בארץ מקנות לי זכות באותן חנויות ותמיכה מקצועית בהרב המקרים ללא כסף.

המשך שבוע טוב לכולם

תודה!
    0
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

ציטוט נכתב במקור על ידי MYHOBBY צפיה בהודעה
    קקודם כל לפותח השירשור:הלוואי והלוואי שאת הפרש המחירים בארץ לעומת חול הייתי מכניס הישר לתוך הכיס.
    דבר שני,המחירים בארצות אחרות כגון ה"סיני" או טאאור או כל חנות אינטרנט אחרת הם לא דוגמא וההסבר הוא מאוד פשוט,כאשר מוכרים מוצר חוץ מההתחיבות לשלמות המוצר איך למוכר שום התחיבות.
    כשאני מוכר לאדם חדש בתחביב ערכה שלמה של טריינר אני מלווה אותו הישר מפתח החנות ועד לרגע שהוא עושה את הסולו שלו.
    זה אומר שלפעמים במהלך הבניה הבן אדם יושב אצלי בחנות ובונה יחד איתי את הטיסן,מתקשר מהבית שואל ומתיעץ וכו וכו...כמובן שזה דבר שלוקח זמן רב ודורש השקעה מצידו של המוכר.
    אחרי זה יש להעביר שיעורי הטסה שהם אומנם בתשלום אבל זה גם אומר שתלמיד לשעבר שלך "רק צריך עזרה קטנה" או "כיוונון קל".
    הבעיה ברכישה באנטרנט היא שאדם קורא"טיסן 4 ערוצים כול הכל מתאים מאוד למתחילים ללא צרוך בהדרכה".
    ככמה מכם נתקלו בכאלה שרכשו,הרכיבו והטיסו ללא כל עזרה??יפה...אומנם לחלק יש דוד שמטיס או סבתא שהיתה מטיסה אבל לרוב אין,אלה שאין להם נושרים מן התחביב הנפלא הזה ויוצאים עם מסכנה שהתחביב הזה קשה ומסובך.
    לכן אם אתה אחד שלא צריך שום עזרה או תמיכה מקצועית ועושה הכל לבד אז אכן אתה יכול לרכוש באינטרנט אבל אם אתה עוד לא הכי מסתדר לבד ועושה הכל לבד הריסוק הראשון שלך בגלל חוסר מקצועיות יעלה לך הרבה יותר ממה שהיית מוציא בארץ.
    אני בתור אחד עם תחביבים רבים משתדל לרכוש את הדברים הפרטיים שלי בארץ ולא בחול,אם ההפרש באמת מוגזם וחוסך לי אלפי שקלים אז באמת אני רוכש בחול אבל הרכישות שלי בארץ מקנות לי זכות באותן חנויות ותמיכה מקצועית בהרב המקרים ללא כסף.

המשך שבוע טוב לכולם
    אז אולי תספק חבילת שרות כמו שיש בתחומים אחרים. מתחילים ישלמו על החבילה וכאלו שמסתדרים ללא זה לא יקנו את החבילה ולא יהיו זכאים לשירות.

כאשר אני קונה חלקי חילוף למסוק אני לא רואה את השירות שאני צריך לקבל שמצדיק מחיר של למעלה מפי שניים. מה שאתה אומר שאני מממן את הלקוח האחר. קומוניזם במיטבו

תכל"ס לי אישית יותר קל לקנות מחו"ל גם כאשר בארץ זה יוצא אותו מחיר ולפעמים גם כאשר יותר יקר כבר התפתתי. כמה קליקים במחשב ותוך פחות משבוע הכל אצלי ליד הדלת במקום לנסוע לחנות, לחפש חניה, לבזבז זמן בפקקים וכו'. והוצאתי לא מעט בחודשים האחרונים.

אולי תעשו יותר כסף אם תשנו מעט את התמחור ותאפשרו לאנשים לשלם על מה שהם מקבלים ולא על מה שאחרים מקבלים. אם רוב השוק הוא מתחילים שלא מסתדרים לבד אז כנראה זה לא כלכלי אבל אם חלק גדול מהשוק הוא כבר כאלו שמסתדרים לבד אז אתם מפסידים הרבה כסף שזורם לחו"ל. רק תראה כמה נקודות עשה המועדון של EFLY ב HOBBYCITY במספר חודשים - בטח אפשר לחשב כמה כסף הוציאו שם אנשים וזה רק חלק מסך הקניות.

סתם רעיונות...

תודה!
    88
    הודה 222 פעמים ב 158 הודעות
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

ציטוט נכתב במקור על ידי MYHOBBY צפיה בהודעה

המשך שבוע טוב לכולם
    בקטע הזה אני לא מסכים איתך לגמרי! לא חסר ציוד כמו שלטים שאנשים שקונים אותם בארץ ונתקלים בבעיות שנבעו כתוצאה מפגם בייצור, בהרבה חנויות לא רק שלא מקבלים שירות אלא גם מקבלים יחס מזלזל שגורם ללקוח לחשוב שהוא זה שאשם בתקלה\פגם! ולא מדובר רק בשלטים אלא גם בציוד אחר.
    אני כמובן לא מדבר על כולם וגם לא עליך כי אני לא מכיר אותך, אבל באופן כללי השירות המקוון של החניות בחו"ל הוא הרבה הרבה יותר טוב והוגן בצורה יוצאת מן הכלל, והכי חשוב שהוא מסתמך על יחסי אמון בין הלקוח לחנות (לעומת זאת בארץ הלקוח אשם עד שלא הוכח אחרת) ולכן אני אישית מעדיף להזמין הכל באינטרנט גם אם ההפרש הוא "רק" 30%.
    איתן.
    סייג לחכמה שתיקה!
    מנהל פורום אלפא , מאמרים וסקירות

תודה!
    9
    הודה 38 פעמים ב 29 הודעות
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

מבלי להכנס לויכוח מה עדיף.

לי היה הרבה יותר נוח אם אתרי החנויות בארץ היו ידידותיים כמו האתרים הטובים בחו"ל, עם אפשרויות משלוח בתוך הארץ, מגוון עשיר יותר המוצע באתר, פירוט שניתן להבין ממנו את נתוני המוצרים, וכ"ו.
    בקיצור תתחילו לקדם בצורה רצינית את נושא המכירה באינטרנט, לי באופן אישי זה בטוח יהיה הרבה יותר נוח, לדעתי לעוד רבים אחרים.

ממשלת מאדים התחילה לגבות עמלת EMS אז הלכתי לחפש את צדק
    תודה!
    58
    הודה 80 פעמים ב 65 הודעות
    כניסות לבלוג
    6
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

ציטוט נכתב במקור על ידי b1yossi צפיה בהודעה

לי היה הרבה יותר נוח אם אתרי החנויות בארץ היו ידידותיים כמו האתרים הטובים בחו"ל, עם אפשרויות משלוח בתוך הארץ, מגוון עשיר יותר המוצע באתר, פירוט שניתן להבין ממנו את נתוני המוצרים, וכ"ו.
    בקיצור תתחילו לקדם בצורה רצינית את נושא המכירה באינטרנט, לי באופן אישי זה בטוח יהיה הרבה יותר נוח, לדעתי לעוד רבים אחרים.
    מסכים עם יוסי. ורק עוד תוספת קטנה, כשחנות מוכרת לי מוצר באינטרנט היא לא משלמת על החשמל בחנות ולא ארנונה וגם לא על זמן המוכר פרט,אולי 10 דקות באריזה ומשלוח, ולכן המחיר באינטרנט צריך להיות הזול ביותר גם בארץ.
    לצערי אין הדבר כך ואפילו אצל חנות ידועה אחת יש הצהרה באתר שהנחות ומבצעים ללקוחות ותיקים רק בחנות....אז מה? אם אני נמצא 100 ק"מ ממנו אני צריך להריץ חברים לחנות לדרוש בשלומו???
    לפחות תהיו הוגנים ותורידו באתרים שלכם את המחירים. החנויות הרציניות שמוכרות באינטרנט מצהירות שבחנות המחיר יהיה יקר יותר וכך צריך להיות.
    Boogle ולא Google קפיש?
    על טעויות- משלמים, על שגיאות - משלמים יותר ...
    צדק- זה כוכב במערכת השמש אין מה לחפש אחריו.

בלוגים ומאמרים שימושיים: לכו חפשו תחת שם המשתמש שלי

תודה!
    0
    הודה 0 פעמים ב 0 הודעות
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

ציטוט נכתב במקור על ידי MDreamer צפיה בהודעה
    אני לא חסיד או מגן על אף חנות, למעשה הרבה בעלי חנויות "בירכו" אותי עם פתיחת eFly. בעיקר "בורך" פורום ה SETUP-ים שמנע מהאנשים בכלל להגיע להתייעצות ועל הדרך לקנות משהו. "פורום תזמין. תרכיב. תרסק. אל תבין. למה אתה לא קונה ממני?"

מתאים לך תקנה, לא מתאים אל תקנה.
    אני מקווה שאף בעל חנות לא ייתייחס בכלל לשרשור הזה.. לדעתי האישית זה לא במקום.
    אותו בעל חנות קורא בפורום ה SETUP-ים
    מזמין כמו כולם
    מכפיל פי 3 או יותר
    ואחרי זה בוכה בקול צפצפני
    "למה אתה לא קונה ממני?"

תודה!
    88
    הודה 222 פעמים ב 158 הודעות
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

מסכים! אבל הבעיה שבד"כ המחירים שרשומים באתר (מהבודדים שרושמים) גבוהים בכמה עשרות אחוזים מהמחיר שאתה קונה אם אתה בא לחנות (כל עוד מדובר בחנות פיזית ולא מקוונת)... ככה שגם אם זה יקרה אז חוץ מלראות את המלאי של החנות (שזה דבר לא פחות חשוב) לא יהיה שווה להזמין מהאתר.
    איתן.
    סייג לחכמה שתיקה!
    מנהל פורום אלפא , מאמרים וסקירות

תודה!
    0
    הודה 0 פעמים ב 0 הודעות
    כניסות לבלוג
    1
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

Thumbs up תגובה להודעה: מחירי המוצרים בארץ

בעלי העסקים לדעתי מפסידים בגדול כי הרי "הפריארים לא מתים הם רק מתחלפים".

רוב האנשים שעוסקים בהובי הזה הם אנשים אינטליגנטים וגם אם הם קנו מסוק שעולה 300 דולר ב 2000 ש"ח וקנו שלט שעולה 150 דולר ב 1200 ש"ח והם צריכים את התמיכה האינטנסיבית מבעל העסק, הרי שאת החלקים ואת המסוקים האחרים הם כבר יקנו באינטרנט שכן אף אחד לא אוהב שינקנקו אותו.

כל מי שבהובי הזה יודע שמה שעוזב את הקרקע עלול להתרסק וידרשו חלקים אותם הוא יזמין באינטרנט. גם שפור Setup יוזמן באינטרנט.

נראה לי גם שרוב האנשים לאחר זמן הסבר והתיעצות יתקנו לבד ואם לא הם נעזרים בחברים בפורום.יש לא מעט חברים בפורום הזה שמציעים עזרה לחברים שלהם וגם לחדשים בנדיבות מעוררת התפעלות כמו עודד מ Wind556 (אבל לא רק הוא).

לסכום בעלי העסקים לעניות דעתי אינם מתנהגים בתבונה וזאת בלשון המעטה.

תודה!
    89
    הודה 302 פעמים ב 270 הודעות
    כניסות לבלוג
    1
    הוזכר
    7 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

לתמימים שבינינו - מחירי המוצרים (כמו כל המוצרים שלא בפיקוח בשוק) מלבד עלויות והוצאות נקבעים ע"פ היצע וביקוש, אם יהיה ביקוש המחיר יישאר, יהיה היצע מעבר לביקוש המחיר יירד.
    בסופו של יום כל אחד עושה את החשבון לעצמו ומשקלל את המחיר,זמינות, נוחות והתמיכה וקונה מהמקום שמתאים לו.
    אין מה להשוות את המחירים בארץ ובחו"ל היום בעידן האינטרנט למחירים שהיו לפני הגלובליזציה.
    זה שוק חופשי ואין טעם לבוא בתלונה למוכרים (אולי לקונים...)
    צביקה

If you can't make it fly, try harder, else RTFM

תודה!
    2
    הודה 155 פעמים ב 138 הודעות
    כניסות לבלוג
    1
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

להקים אתר סביר באינטרנט עולה סדר גודל של 10,000$ וצריך להשקיע עוד 1-2 ימי עבודה בשבוע על עדכונים וכו.....
    עלויות חודשיות מתחילות מעבר ל 100$

כך שאם בעל עסק לא מתייחס לחנות האינטרנט כאל סניף נוסף אז בכלל אין טעם להכנס לעניין.
    בכל אופן הנחת היסוד ש : "באינטרנט לא צריך לשלם חשמל... ארנונה כו... " אינה נכונה .
    העלויות לסניף האינטרנט הן דומות לסניף פיזי ויש תחומים (כמו טיסנים) שיש ספק רב בכדאיות ההשקעה בסניף נוסף.

תודה!
    1
    הודה 6 פעמים ב 4 הודעות
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

Thumbs up תגובה להודעה: מחירי המוצרים בארץ

עמוד 1 מתוך 3 123 אחרוןאחרון

הרשאות פרסום

• אין באפשרותך לפרסם נושאים חדשים
  • אין באפשרותך לפרסם תגובות
  • אין באפשרותך לצרף קבצים
  • אין באפשרותך לערוך את הודעותיך
  •