שמות משתמשים לתיוג

עמוד 1 מתוך 2 12 אחרוןאחרון
מציג תוצאות 1 עד 25 מתוך 48

נושא: Thunder Tiger ST4 - מחשבה על מקצה שיפורים

תודה!
    0
    הודה 15 פעמים ב 15 הודעות
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

ברירת מחדל Thunder Tiger ST4 - מחשבה על מקצה שיפורים

בוקר אור לכולם חברים, ערכתי חיפוש בפורום ולא כל כך מצאתי דיונים בנושא (בהחלט קיימת אופציה שלא חיפשתי נכון) ולכן אשמח לעזרה (קבלו את התנצלותי אם עברתי בשירשור הזה על אחד מחוקי הפורום).

לפני מס' שנים טובות רכשתי בהמלצתו של רן ענבר את הרכב המקצועי הראשון (והיחידי שלי עדיין), קיבלתי המון עזרה פה בפורום, מבחירת הרכב דרך רכישת סוללות, מטען ואפילו יצא לי להיות אצל רן בבית וללמוד איך משדרגים את הסרוו היגוי המקורי לסרוו של Savox שעד היום אני מרוצה ממנו!.

אחרי ההקדמה אני אספר שכבר תקופה ארוכה (אני חושב שלפחות שנה +) הרכב לא נסע והסוללות לא נטענו, לאחרונה שמחתי כשחזר לי הרצון להסיע את הרכב והדבר הראשון שזכרתי הוא שסוללות ליפו אם לא פורקים אותן לאיזור ה 30% על מנת לאכסן אותן-סביר מאוד שהן יפגעו וכבר לא יחזרו להיות מה שהן היו בהתחלה ולכן הדבר הראשון שעשיתי היה להזמין זוג סוללות של CNHL דגם G-Plus כמובן 5000MAH ופריקה של 55C (מקווה שלא טעיתי ברכישה ואם כן-אשלם על הטעות הזו ואזמין חדשות, מכיר את החוקים-לא קונים לפני שמתייעצים אבל בלהט הרגע גם אני טעיתי ומקווה שההימור יצא לטובה).

ועכשיו לענייננו-עלה הרעיון לרכוש רכב חדש אבל אז שאלתי את עצמי "למה חדש מעבר להתלהבות רגעית? אם אוציא מהטראגי הזו יותר כח ומהירות אני אסבול? התשובה הייתה חד משמעית-לא! וכאן נכנס הרעיון לשפר את הרכב, אז מה בעצם חסר לי? כמו שכתבתי-כח ומהירות, אני יודע שאפשר להחליף פיניון או לחלופין ללכת על שינוי קיצוני יותר להחליף בקר לזה של ה MT4 ולהפוך את הרכב ל 6 תאים, אני גם זוכר ששינויים כאלו יכולים לפגום במנוע תוך כדי עומס וכאן נכנסת השאלה-איך עושים את זה נכון והאם כדאי בכלל להכנס למקצה כזה או באמת לרכוש רכב חדש ולהנות משני הרכבים? אני אציין גם שאינני מסיע במסלולים והשטח בו אני מסיע הוא מאוד משתנה ולא מוגדר כל כך.

אשמח לעזרה בנושא בתודה מראש-אור קוג'מן.

תודה!
    1,390
    הודה 1,344 פעמים ב 1,118 הודעות
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

ברירת מחדל תגובה: Thunder Tiger ST4 - מחשבה על מקצה שיפורים

הי אור
    כמו תמיד, אני שמח שחזרת אלינו.
    בגדול, יש כמה אפשרויות לשידרוג.
    אשמח אם תעלה כמה תמונות ע"מ שאזכר ברכב שלך ובמצבו הנוכחי.
    תן קישור לסוללות שקנית ע"מ שאקל על ההמתנה להגעתן בחוות דעת אם הן מתאימות או לא.

בגדול, מה התקציב שלך לתהליך השיפור הזה?

רן ענבר

תודה!
    0
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

תודה על התגובה רן.

ראשית אספר שקבעתי מחר בבוקר עם אחת החנויות (לא אפרסם אותה כדי לא לעבור על החוקים) שאגיע עם הרכב כדי לקבל כיוון ראשוני ולהבין קצת יותר בתחום השיפורים וכמובן לקבל הצעת מחיר כוללת התקנה כי הידיים שלי דיי שמאליות לצערי, מבחינת התקציב האמת שלא חשבתי על זה, אני מאמין שבסביבות ה 500 ש"ח עם אפשרות לחריגה ואם זה מעט מדי אני אעשה עוד קצת חושבים, אחרי הכל זה הכל עניין של עלות מול תועלת.

זה הקישור לסוללות: http://www.chinahobbyline.us/product...01607/542.html

להלן התמונות מכל מיני זוויות:

שוב, תודה מראש
    נערך לאחרונה על ידי Kug-ST4; 25-01-2018 בשעה 18:26:07.

תודה!
    1,390
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

טוב.
    יופי של תמונות, זוויות טובות עם תאורה טובה... [לא מובן מעליו]
    הסוללות בסדר.
    שים לב שבחלק האחורי של בית הסוללה קיימת מדרגה. צריך להוריד את המדרגה הזו ע"מ שלא תפגע בסוללה עם המארז הרך שקנית.
    למיטב זיכרוני, לאחר הורדת המדרגה, לא צפויה בעיה בהכנסת הסוללה לבית הסוללה.

אם תצטרך עזרה בהחלפת המחברים, דבר איתי.

הדבר הראשון שהייתי קונה זה זה 2 זוגות של צמיגי באד לאנדס:https://www.amainhobbies.com/proline...87123?v=217639
    לצמיגים האלו אחיזה טובה בשטח קשה ובעיקר שחיקה נמוכה
    יש לי סט צמיגים כאלו לכל רכב שיש לי.
    לצמיגים האלו קוטר והקף גדולים מהצמיגים שלך מה שצפוי לשפר את מהירות הרכב
    הגדלת הצמיגים משפיעה כמו הגדלת הפיניון אך משפיעה גם על המנוע
    ממליץ שתקרא את המאמר הבא:http://www.efly.co.il/forums/showthread.php?t=84891

התקציב שלך קצת "נמוך" להחלפת בקר.

רן ענבר

תודה!
    0
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

תודה על הפירגון לגבי התמונות-יידע בצילום יש לי.

שמח שההימור על הסוללה היה נכון, איזה טעות! ידעתי שהיה פרט חשוב ששכחתי אותו בקשר לסוללות-הארד קייס, אחכה שיגיעו הסוללות ואם באמת תהיה בעיה בהכנסתם-כנראה שאיאלץ להוריד את המדרגה הזו לצערי, לגבי המחברים-שוב כשיגיעו הסוללות אהיה חכם יותר אם אני זוכר נכון למחברים שאני זקוק קוראים דינסים נכון?

אני זוכר שדיברנו בזמנו על הסט של פרוליין, אנסה להשיג אחד בהקדם האפשרי למרות שבינתיים סט הצמיגים במצב דיי טוב (עד שאני אעשה "צלחת" ואקרע אותם בשניה :P ).
    אוקי, קראתי בקפידה את המאמר לגבי חום מנוע ורשמתי לעצמי ברשימה לרכוש אחד במהירות, אם נתייחס לרגע לצמיגי באדלאנדס-ברגע שהגדלנו את את היקף הצמיג הגדלנו את מהירות הרכב (בשמירה על חום מנוע תקין כמובן) וזה בעצם נותן תוצאה דומה להחלפת פיניון לאחד גדול יותר-אז בעצם החלפת פיניון בנוסף להגדלת הצמיגים מצד אחד תגרום לרכב לנסוע משמעותית יותר מהר ומצד שני תיאלץ אותי להיות משמעותית יותר זהיר וקפדן לגבי חום המנוע, אני צודק?

לגבי החלפת הבקר-אני אשקול את האופציע הזו, אם אחליף את הבקר ארצה כמובן להנות מסוללות 6 תאים וזה יצריך ממני רכישת סוללות חדשות וזה יכול להקפיץ את העלויות ייתר על המידה, אעשה חושבים עם עצמי לגבי החלפת הבקר.

ושוב תודה רן! כל כך קל להבין אותך למרות היידע הטכני הנמוך שיש לי.

תודה!
    1,390
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

המחבר ברכב הוא דינס.
    אתה צודק במה שכתבת על חום המנוע אבל זו למעשה זהירות חד פעמית בנסיעה הראשונה וביקורת לאחר כל נסיעה בהמשך.
    לגבי בקר. אני לא הייתי מחליף
    אני לא הייתי משקיע בסוללות 6 תאים
    הסעה עם סוללות 6 תאים הופכת את הרכב לבילתי נשלט ואת הבלאי למואץ מאוד
    ממליץ לך לקרוא את המאמר הזה:http://www.efly.co.il/forums/showthread.php?t=69145

רן ענבר

תודה!
    0
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

אז בעצם הגדלת הפיניון בנוסף להגדלת הצמיגים יכולה להביא אותנו לפיתרון דיי טוב שזה כבר התחלה טובה מבחינתי במיוחד לאור העובדה שלא בכל נסיעה אצטרך להיות קפדן אלא רק בתחילת הדרך של השינויים.

לגבי הבקר-אני נזהר (מאוד!!) במילים שלי, אבל אולי במקום מסויים אני מחפשת את הקיצוניות הזו ברכב, אני לא יודע לענות על זה מכיוון שמעולם לא הסעתי רכב אחר חוץ משלי (אחריות גדולה מדי, לא בשבילי לקחת אחריות כזו) ועל שלי שלטתי נהדר, יכול להיות שאני מחפש יותר "ריגוש", אבל שוב כמו שאמרתי זה יצריך ממני הוצאה שכרגע אני לא בטוח שאני מוכן אליה אז אני חושב שלהתחיל בפיניון גדול יותר וסט צמיגים גדולים יותר זה פיתרון נהדר ואז להבין אם חסר לי עוד משהו, מה בדיוק חסר ואולי תחזור האופציה לרכוש רכב חדש קצת פחות "סלחני" נקרא לזה כך.

לגבי תחזוקה-אני תחזק את הרכב כמו שהסברת לי בעבר, כולל מברשת צבע, הפיכת הרכב כשאני נוסע בעיקר בשטח כדי לנער ולהוציא ממנו מזיקים, אף פעם הרכב לא נשטף, בטח שלא שומן או גורז וקומפרסור אין לי אז נשארנו עם מברשת צבע וסמרטוט לח וזה עושה את העבודה כמו שצריך.

שאלה נוספת שמתקשרת דווקא למראה החיצוני ולא לביצועי הרכב-איך אני אוכל לדעת איזו חופה תתאים לטראגי הזו? כל חופה של טראגי/טראק בגודל 1:8 תתאים לי? ושאלה נוספת מתקשרת לג'אנטים, באדלאנדס אומנם צמיגים מצויינים אבל ג'אנטים פשוט מכוערים (לדעתי האישית), הייתי שמח למצוא אופציה מעט יותר "מושכת עיין", אם הייתי צריך להצביע עם ג'אנט ולהגיד לך "כזה אני רוצה!" הייתי מסתכל על הג'אנט של Erevo למשל, ניקל, 5 צלעות פשוט יפיוף! השאלה אם יש דרך להשיג ג'אנטים בסגנון המראה הזה עם צמיגים טובים או שפשוט לקנות ג'אנטים בנפרד צמיגים בנפרד ולנסות אופציה של הדבקה עצמית? (אני זוכר בעבר שלא כ"כ היה מומלץ להדביק לבד מחשש להדבקה לקויה ופירוק בזמן נסיעה, האם יש דרך נכונה, קלה ויעילה להדבקת צמיגים על ג'אנטים?
    נערך לאחרונה על ידי Kug-ST4; 25-01-2018 בשעה 21:32:04.

תודה!
    1,390
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

הרעיון בהגדלת הצמיגים ובהגדלת הפיניון זה לעשות את זה מדורג
    אם תגדיל את שניהם באותו זמן, לא תדע מה מהם השפיע ולכן מומלץ לבודד את המשתנה הזה
    אני הייתי מתחיל בצמיגים
    אם חום המנוע יעלה, ייתכן ואפילו צריך להקטין את הפיניוןן או להחליף את הבקר.

הנקודה היא שאי אפשר לחפש "קיצוניות" ברכב עם תקציב נמוך [500 ש"ח]

לגבי הדבקת צמיגים
    יש אלפי סירטונים ברשת של איך להדביק צמיגים
    הבעיה היא שלעולם לא תצליח להדביק צמיג כמו בהדבקה מהמפעל
    שווה לך "להמר" על 100 דולר רק בשביל המראה?
    אני, מעדיף צמיג מודבק מהחברה.

לגבי חופה:
    כעיקרון, כל חופה של טראגי אמורה להתאים
    הבעיה היא שרק חופה של הרכב הזה תתאים לו ב 100 אחוז
    בכל שאר החופות תצטרך לבצע התאמות ואילתורים דבר שכמו בצמיגים, הוא סוג של הימור על איכות ההתאמה שלך לרכב.
    אני, מעדיף חופה מוכנה ברכב RTR

רן ענבר

תודה!
    0
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

הבנתי, האמת שמצאתי בבית צמיגים עם ג'אנטים (אני לא חושב שבזמנו הסתכלתי על איכות לכן אני לא בונה עליהם יותר מדיי) שכנראה הזמנתי פעם והם נשארו סגורים בתוך שקית כי הצמיג נראה גדול יותר מהצמיגים המקוריים שלי ולא ידעתי אם הם יתאימו, אבל אם אתה אומר שבעצם הכל עניין של ניסוי ותהיה אז אולי שווה להרכיב אותם רק בשביל בדיקה ראשונית ואינדיקציה לגבי איפה הרכב עומד ועד כמה השינוי הזה באמת יהיה משמעותי ורק אז להתקדם לכיוון הפיניון, יש היגיון בדברים שלי?

הנקודה היא בתקציב שהקצבתי היא כזו: יש לי רכב שנוסע ואני דיי נהנה ממנו (אומנם מחפש לשפר אבל נהנה!), אם אגדיל את תקציב השיפור לסביבות ה 1000 ש"ח בזמן שיש רכבים מומלצים שעולים בחנות בסביבות 2500 ש"ח כמו למשל ה Arrma Talion BLX שמגיע מוכן לעבודה עם 6 תאים וסביר להניח יהיה מעט יותר חזק ומהיר מהרכב שלי אז אולי עדיף לי פה להשקיע עוד 1500 ש"ח ובעצם במצב כזה גם להנות מהרכב שלי וגם להנות מהרכב החדש וככה אני סוג של מרוויח פעמיים, נכון?.

לגבי הצמיגים-קיבלתי הטענה שלך, ארכוש בהקדם את הבאדלאנדס של פרוליין כמובן אחרי שבצע את הבדיקה עם הצמיגים החדשים שברשותי ונראה מה גודל ההשפעה שלהם על הרכב.

לגבי החופה-החופה שלי דיי גמורה ולצערי הרב קשה מאוד להשיג בארץ חופה של הרכב בצבע אפור אז אני אבדוק ברשת איך אני יכול להשיג אותה או להשתכנע לרכוש חופה ולבצע התאמות.

שוב תודה רן! אמשיך ואעדכן לגבי ההתקדמות כשאחזור מחוות הדעת בחנות.

תודה!
    1,390
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

תצלם את הצמיגים שיש לך בבית
    קניית חופה מחו"ל זה דבר יקר בעיקר בגלל גודל החבילה למשלוח
    ממליץ לקחת את הרכב לחנות ולנסות להלביש על הרכב כל מיני חופות

לגבי החלפת רכב:
    אני לא חושב שלהחליף ST4 באררמה טאליון זה התקדמות למעט זה שהטאליון יהיה חדש יותר מהרכב שלך
    עם זאת לא הייתי מחליף 2 רכבים באותה קטגוריה ואיכות
    אם כבר תחשובב על התקדמות...אבל התקדמות זה עוד הרבה תוספת תקציב

רן ענבר

תודה!
    0
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

בגלל שהצמיגים בניילון קצת קשה לצלם אותם, הוצאתי את המקסימום. הצמיגים:

לגבי החופה-קיבלתי את הטענה שלך, אנסה היום למצוא חופה מתאימה שגם תתאים למראה שאני מחפש.

לגבי הרכב החדש-לא חשבתי להחליף אלא להוסיף, כמובן שאם אחליט בסוף ללכת על רכב חדש התקציב יכול להגיע בקלות לטווח של 5000 ש"ח, במידה ובסכום הזה אוכל למצוא רכב משמעותית טוב יותר מאסתי שלי לא תהיה לי בעיה לצרף מכונית נוספת למשפחה.

תודה!
    1,390
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

לדעתי, הצמיגים האלו בעייתיים.
    למה?
    ממה שרואים ממגבלות הניילון הם רחבים מאוד והבליטות שלהם מתאימות לשטח קל יותר מהבאד לאנדס.
    אני חושש שהצמיגים האלו יצרו רק עומס בלי לשפר את הביצועים...
    הבאד לאנדס פשוט צמיגים מוצלחים.

המלצה שלי?
    תפרסם את הצמיגים למכירה וקנה רביעית באד לאנדס.

לגבי רכב שני.
    רכב טוב יותר מה st4 שלך זה כבר רכב בהרכבה עצמית
    זה רכב של 8000-10000 ש"ח אבל הוא ברמה הכי גבוהה שיש.

ב 5000 ש"ח לא תתקדם קדימה.

רן ענבר

תודה!
    0
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

קיבלתי את הדעה שלך גם לגבי הרכב החדש וגם לגבי הצמיגים, כמו שכתבתי אנסה להשיג את הצמיגים בארץ כדי לחסוך המתנה מחו"ל ונתקדם, כמובן שאעדכן בהמשך (אקפיץ את השירשור הנ"ל)

שוב, תודה על הכל רן! החכמתי לא מעט מהשירשור הזה!

עידכון: הוחלט סופית-אני אעלה לפיניון 18, ארכיב את הצמיגים הגדולים שיש לי בבית *לבינתיים* כי הם חדשים וכבר נמצאים פה - אז אני אשמח להרוס אותם על האספלט, את הצמיגים המקוריים שהם דיי חדשים אני אשמור לשטח ובמקביל אזמין לעצמי סט באדלאנדס (ברשותך אצרף לינק לרכישה באיביי במחיר מצויין לזוג, אשמח לדעת שזה לי חיקוי-תתן לי OK והסט יהיה בדרך לארץ: https://www.ebay.com/itm/Pro-Line-Ny...8AAOSwcexZm5Kh), מקווה שיום ראשון העניינים כבר יתחילו לזוז מבחינת הפיניון, לגבי סיפוק-אנסה להסיע את הרכב במצב הזה ואם אראה שאני עדיין לא חווה את הריגוש שאותו אני רוצה לחוות אני אחשוב שוב על רכישת רכב נוסף (כנראה באגי 6 תאים יד שניה) ואתאים אותה לנסיעה בעיקר על האספלט לצורך הנאה ממהירות וככה בעצם אוכל להרוויח רכב אחד מהיר ומרגש לכביש ורכב נוסף לשטח שגם הוא יהיה "לא פראייר" אבל את העניין הזה אני עוד שוקל בכובד ראש, זה סתם רעיון ראשוני שקיבלתי משיחה עם חבר. כמובן שיהיו עידכונים בהמשך.

שאלה נוספת: אני מתלבט לגבי רכישת מטען 2 ערוצים למטרת הטענת זוג סוללות במקביל, נכון להיום אני משתמש ב Icharger 106B שהוא מטען מצויין ולא מאכזב! פשוט חשבתי לנסות לחסוך את זמני ההטענה. מה דעתך בנושא רן?

עידכון נוסף-קמתי הבוקר "מלא מרץ" הרכבתי את הצמיגים הגדולים וראיתי שהם כלל לא מתאימים לרכב-בחלק האחורי הם נוגעים בציריה (אם אני זוכר נכון-זה ציריה) וזה מונע מהם להסתובב, לשמחתי הרבה שמתי לב לזה עוד טרם ההסעה הראשונית ככה שסביר להניח שמנעתי נזק לא קטן לשמחתי, שמתי לב גם שהצמיגים לא ישבו במדוייק על הג'אנט, משחק קצר עם הצמיג גילה לי שהם כלל לא מודבקים-שמחתי! הורדתי את הצמיגים בזהירות מהג'אנט והרווחתי 4 ג'אנטים שחורים שנראים דיי טוב ועכשיו אוכל לנסות להשיג להם צמיגים מתאימים ולנסות הדבקה פעם אחת ולהבין עד כמה היא יעילה או לא יעילה ועל הדרך ללמוד עוד משהו "בחינם".
    נערך לאחרונה על ידי Kug-ST4; 27-01-2018 בשעה 08:51:39.

תודה!
    0
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

ראשית אתנצל על ההודעה הכפולה-משום מה ניסיתי (שוב) לערוך את ההודעה האחרונה אך ללא הצלחה מסיבה לא מובנת.

עידכון: נהרס הדיפרנציאל ברכב וכרגע הוא בתיקון אצל היבואן, במקביל שאלתי את היבואן לגבי לעלות לפיניון 18 והוא טוען שהבקר עלול להשרף, עשיתי את החישובים שלי החלטתי ללכת על זה למרות הכל ולמקרה שישרף לי הבקר-אני מוכן כלכלית ומבין את הסיכון שכרוך בלעבור לבקר 6 תאים, ככה שמהבחינה הזו-אין לי בעיה, אז אחכה שהרכב יחזור מתיקון הדיפרנציאל ונתחיל בתהליך השדרוג.

לגבי צמיגי הבאדלאנדס שהוספתי בקישור בהודעה הקודמת-אחרי בדיקה קצרה שעשיתי התברר לי ש 2.8 זה משושה קטן יותר ואני צריך את ה 3.8 והוזמן סט שאני מחכה לו בקוצר רוח!, לגבי הדבקת צמיגים על הג'אנטים שנשארו לי-ביום מן הימים אולי אחליט להתעסק בזה בינתיים אשמור את הציוד בצד.

לגבי הרכב יד 2 שהזכרתי-ירדתי מזה. החלטתי שלא לקחת סיכון ברכב יד שניה ואת הכסף אשמור בצד למקצה השיפורים לרכב שלי שאני אוהב ונהנה ממנו ושווה לי להשקיע בו, אם לאחר המקצה ארגיש שעדיין חסר לי משהו יכול להיות שאני פשוט חולה במחלת החדשת וכמתנה ליום הולדת ארכוש לעצמי רכב חדש, כרגע לא בתכנון וחבל לדון בזה.

לגבי המטען-בדקתי וחקרתי מעט את המטענים וראיתי שאחד הגולשים בפורום (דווקא מתחום הטיסנאות) עשה סקירה (מרשימה!) לגבי המטען הבא: https://www.ebay.com/itm/EV-Peak-CQ3...AAAOSw-CpYBvX1 מבחינה כלכלית-אם הוא באמת יחסוך לי את זמני ההטענה של הסוללות ויהיה מספיק בטיחותי-משתלם לי, אשמח לדעת מה דעתך בנושא הזה.

שאלה אחרונה-כמו שכבר הבנת המראה החיצוני של הרכב נורא חשוב לי, לצערי החופה המקורית נהרסה לי בזמנו ובעקבות ירידת הרכב מפס הייצור נורא קשה להשיג חופה מקורית, לכן בדקתי מס' אופציות ואשמח לשמוע חוות דעת על החופה, מבחינת העלויות אני מודע למחירים של החופה+משלוח+הצביעה שארצה - זה בסדר השאלה העיקרית היא אם אפשר להתאים את החופה לרכב, זו החופה: https://www.ebay.com/itm/SER600697-S...EAAOSwxg5X1R7R

כמובן עידכונים לגבי הרכב לאחר תיקון הדיפרנציאל והכניסה למקצה השיפורים יהיו בהמשך שוב פעם סליחה על הדאבל בהודעות משום מה לא הצלחתי לערוך את ההודעה האחרונה.

תודה!
    1,390
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

הדגם של ה ST הוא טיפה רגיש כי הוא הגיע עם בקר 80 אמפר.
    שינוי גם של הצמיגים וגם של הפיניון עלול להיות "קצת יותר מידי"
    הרעיון הוא לשנות אחד מהם, לבדוק טמפרטורה ואז להחליט.

לגבי הבאד לאנדס: אל תעגל פינות יש הרבה זיופים
    זיוף הוא לא המקור.
    על המקור אני יכול להעיד שהוא איכותי. על החיקויים? אולי איכותי ואולי זבל...בדרך כלל אין מתנות חינם

לגבי חופה: אל תקנה סתם באינטרנט
    גש לחנות בארץ עם הרכב ותניח כל מיני חופות על הרכב
    תראה מה צריך הכי פחות שינויים
    קנה חופה צבועה מראש אלא אם בא לך להשקיע עוד 200-250 ש"ח בצביעה של החופה ע"י אומן בארץ

לגבי המטען: זה לא שיש לך 400 סוללות
    במקרה הכי טוב יהיו לך 4 סוללות שיקח לך 4 שעות לטעון
    יש לך מטען מצויין שיכול להטעין 2 סוללות יחד
    תקרא את המאמר הזה:http://www.efly.co.il/forums/showthread.php?t=74029

אבל תקרא ממש טוב ואז תחליט.

רן ענבר

תודה!
    0
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

אז זהו, שגם היבואן טען שפיניון 18 יכול לשרוף את הבקר ואח"כ חשבתי על זה שהבאד לאנדס יתנו את התוספת שלהם והגעתי למסקנה אחת-אני מוכן לקחת את הסיכון, ישרף הבקר? נעלה לבקר 6 תאים 120-150 אמפר למרות שזה חורג משמעותית מעלויות השדרוג שרציתי בהתחלה, חשבתי על זה לעומק ואני מעדיף במקום להשקיע 4000 ש"ח ברכב חדש-להשקיע בסביבות 1500-2000 ש"ח בשידרוגים על רכב שאני נהנה ממנו במשך 5 שנים ומכיר אותו היטב, יודע שלא התעללתי בו יותר מדי ושרק אני הסעתי אותו, ככה שאם הבקר יחזיק מעמד והרכב לא יתחמם-אחלה, אם הבקר ישרף-ברכה נמשיך לשדרג!.

לגבי הצמיגים-זה הלינק למוצר שהזמנתי, יש דרך לזהות דרך האינטרנט אם זה חיקוי או לא? (בקווה שלא נפלתי): https://www.ebay.com/itm/PRO-LINE-3-...53.m2749.l2649

לגבי החופה-ביקשתי מהיבואן לנסות להתאים לי חופה תוך כדי התיקון של הדיפרנציאל, הוא הראה לי חופה כתומה ממש מכוערת אבל כרגע זה עדיף מלהסיע בלי חופה בכלל, בנוסף לזה התחלתי לחפש חופות כאן בארץ אפילו יד 2 מתאים לי, בעיקרון הייתי מעדיף חופה שקופה ולשלם על צביעה ייחודית אבל נלך צעד צעד קודם נראה אם החופה שאצל היבואן תתאים ואם לא נתקדם.

לגבי המטען: קראתי בעיון את המאמר שהעלת ואפילו ראיתי כמה לוחות בלאנס (גם בארץ, במחירים דיי שפויים) שיכולים לעשות את העבודה, למרות הכל אני קצת חושש מחיבור סוללות במקביל/בטור בגלל הנזק שיכול להגרם במיוחד כשהסוללות הישנות שלי מעט נפוחות (לא בצורה היסטרית, הבעיה שבאחת הסוללות יש לי תא מת שלא מתרומם מעל 3.90) ולאחר שהסוללות החדשות יגיעו אני מתכנן להזמין זוג נוסף כדי שבאמת יהיו לי 4 סוללות תקינות, מבחינה כלכלית לפי המחירים שבדקתי בארץ-מטען 2 ערוצים (מאותה חברה ד"א) עולה יותר מאשר המטען שהעלתי בקישור ולכן חשבתי ללכת דווקא עליו, הוא יכול לתת מענה גם אם אין לי 400 סוללות אלא רק 4, במקום להטעין סוללות במשך 4 שעות אוכל להטעין סוללות במשך שעה וזה יחסוך ממני את הכנת הסוללות כבר יום קודם לכן כי אם מדובר בהסעה שהיא לא במסלול-אתה לא באמת יודע יום קודם לכן אם אתה הולך להסיע או לא. אני עדיין מתלבט לגבי העניין, מבחינה כלכלית נראה שזה שווה את המאמץ ובמקביל להשאיר את המטען שלי ולשמור עליו למקרה שהמטען 4 ערוצים יעשה בעיות מסיבה לא ברורה ככה שאני לא הולך להתקע ללא מטען.

תודה!
    1,390
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

טוב.
    הצמיגים שההזמנת בסדר
    חופה, לא קונים יד שניה...

הסוללה עם התא מת, היא סוללה מסוכנת אל תשתמש בה.
    קח אותה לנקודת מיחזור סוללות.

לגבי חופה, אתה צריך חופה של טראגי. לא של מאנסטר או רכב אחר.
    תתקשר לחנויות בארץ ותשאל מה יש להם בתחום החופות השקופות
    טראגי זה לא רכב נפוץ בארץ בעיקר כי אין תחרויות לרכב זה אבל יש...ויש גם חופות.
    בהמשך אפנה אותך לאומן שצובע חופות וההוא גם יעזור לך עם ההתאמות של החופה לרכב.

לגבי המטען,
    לפעמים יותר זול לקנות עוד מטען זהה למה שיש לך ואז אתה יכול לטעון 2 סוללות יחד עם אותו ספק מתח
    זה אותו פיתרון למי שיש כבר מטען אחד...https://www.amainhobbies.com/junsi-i...n-106b/p195152
    אגב, את המטען שבקישור שנתת למעלה, אני לא הייתי קונה.

המטענים שמכילים בתוכם ספק מתח הם טיפה בעייתיים.
    תקלה קטנה בספק וכל המטען מושבת

תזכיר לי איזה ספק מתח יש לך? [קישור מחו"ל או תמונה]

רן ענבר

תודה!
    0
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

יפה לי, הימור אחרי הימור מחו"ל והכל תקין עד עכשיו!, נשאר רק להמתין שהציוד יגיע, אני חושב שהסוללות כבר בארץ ד"א.

לגבי החופה-אני מודע לזה שאני צריך חופה תואמת טראגי ולכן מגיע הקושי למצוא חופות כאלה בחנויות השונות, אבל אני לא מתייאש, אגב-חופה לטראנגי ניטרו שעדיין לא חתכו אותה לראש מנוע יכולה להתאים גם לטראגי חשמלית?, לגבי חופה יד שניה-אפשר לדעת מה הסיבה? הרי החופה בסה"כ מגנה על הרכב מבחינה חיצונית וממזערת את כמות הליכלוך שמגיעה לאלקטרוניקה שמתחת לחופה (אשמח לתיקון במקרה שאני טועה), אז בעצם אם החופה לא שבורה/סדוקה ומתאימה לרכב-איזו סיבה אמורה למנוע ממני לרכוש חופה יד שניה?.

לגבי המטען-הבנתי את הראש שלך, יש משהו במה שאתה אומר השאלה אם ספק המתח שקיים אצלי היום באמת יכול לעבוד בצורה תקינה עם זוג מטענים במקביל, הספק שלי היום הוא של Turnigy דגם TGY 20 Pro, לצערי לא מצאתי לינק שתואם את הנתונים שרשומים על הקופסה שלי ולכן צילמתי את הקופסה עם הנתונים, להלן התמונה:
    במידה ובאמת אפשר לחבר זוג מטענים לספק הזה וזמני ההטענה לא יתקצרו לי משמעותית-אני אשמח לרכוש מטען נוסף כמו שיש לי, הוא יחסית זול, אמין ועושה עבודה טובה במשך 5 שנים אני נהנה ממנו! אשמח להסבר כמובן לגבי חיבור שני מטענים לאותו ספק.

שוב תודה על הכל רן!

תודה!
    1,390
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

חופה משומשת זה כמו גרביים משומשות.
    היית גורב גרביים משומשות? אני לא.

חופה של טראגי ניטרו היא אותה חופה כמו של רכב חשמל
    נסה לשאול בחנות בירושלים

לגבי הספק, הוא יכול להפעיל 2 מטענים כמו שלך שטוענים כ"א סוללה של 5000 מיליאמפר ו 4 תאים
    שים לב שלסוללות עם נתונים יותר גבוהים מזה בספק כבר גבולי.

אני צריך שתצלם בבקשה את הספק שלך, בעיקר את היציאות מתח שלו [איפה שמתחבר המטען]

רן ענבר

תודה!
    0
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

אוקי, בדוק היום עם החנות בירושלים לגבי חופה חדשה ואעדכן בהמשך תודה!.

אם יש סכנה כלשהי או סיכוי להאיט את זמני הטעימה-לא עשינו בזה כלום לצערי, המטרה הסופית היא להטעין 2 (או יותר) סוללות בזמן של טעינת סוללה בודדת ובכך לחסוך זמני הטענה מבלי להאיץ את המטען ולפגוע בסוללה, לכן במצב כזה אני אעדיף לנסות בכל זאת להשיג מטען שיכול להטעין זוג סוללות או יותר (ראיתי שיש את המטענים של Icharger שמסוגלים להטעין 2 סוללות בו זמנית, לינק: https://www.ebay.com/itm/Junsi-iChar...AAAOSwIWVZAOjv אבל הם יקרים משמעותית ובטח ידרשו גם הוצאות על ספק חיצוני)

לגבי הספק הנוכחי שלי-הנה התמונות:

יציאות למטען:

כניסת חשמל:

תודה!
    1,390
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

בסוללות הנוכחיות, אין שום בעיה.
    סוללות בקיבולים גדולים יותר גם ככה לא נכנסים בבית הסוללה.
    אין צורך להיכנס לסרטים.
    לדעתי, קנה עוד מטען זהה למה שיש לך וזהו.
    אגב, גם קניית מטען+ספק מתח יהיה יותר זול מקניית מטען טוב למספר סוללות.
    תצטרך לקנות או לעשות מפצל לשני מטענים...
    לא מסובך ולא יקר...אני אעזור לך בזה.

רן ענבר

תודה!
    0
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

בשעה טובה ומוצלחת הרכב חזר היום הביתה, עלות התיקון והחלקים הגיעה לסכום שלא כ"כ כיוונתי אליו (סה"כ יצא 1000 ש"ח) ולצערי העלות הזו תעקב מעט את מקצה השיפורים שתכננתי להכנס אליו, כמו כן גם רכישת מטען נוסף כרגע זו אופציה שלצערי תתעקב וכשזה יקרה אני אצור איתך קשר לגבי המפצל מהספק לשני המטענים (שוב תודה על כל הנכונות לעזור-זה ממש לא מובן מאליו עבורי! מעריך מאוד!).

לשמחתי גם הסוללות החדשות הגיעו היום ועל הדרך כשהייתי אצל היבואן הוא כבר ביציע לי הלחמה של חיבור דין לסוללות, להבא ארכוש סוללות הארד קייס כי הסוללות האלה יושבות מעט בלחץ.

אז בשורה התחתונה כרגע אני מחכה לבאדלאנדס שיגיעו ונראה משם אם נתקדם ואיך.

לגבי החופה-הצלחתי ליישב את החופה המקוירת של הרכב והיא דיי בסדר, הרכב לא נראה מעווט אבל אני עדיין מחפש חופה שקופה, דיברתי עם החנות בירושליים כנראה ששכחו לחזור אליי, אבדוק שוב מחר ואעדכן.

ניתן לקרוא לפי סגנון הכתיבה שלי שאני מעט מאוכזב מהעולויות הלא מתוכננות אבל אני מאמין שבבוקר זה ישתפר, אחרי הכל זה חלק מהתחביב.

תודה!
    1,390
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

העלויות האלו היו יכולות להצטמצם בצורה מאוד משמעותית אם היית עושה את העבודה לבד.
    דיברתי פעם עם יבואנים על שרות תיקונים ועלותם
    אותם יבואנים אמרו בערך אותו דבר: הלקוח רוצה אחראיות מסויימת על תיקון
    האחראיות כאילו כלולה במחיר.

רן ענבר

תודה!
    0
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

אין לי ספק בכך בכלל! אבל דיברנו בעבר על הידיים השמאליות שלי, אני סבור ודיי בטוח שאם הייתי מנסה לפרק את הרכב לגורמים שהם פירקו אותו בחנות-הייתי מגיע לאחד משני המצבים הבאים: 1. פונה אליך באופן אישי ו"נופל" עליך עם התיק שבהרכבת הרכב למצב נסיעה (וזה לא נעים). 2. אוסף את כל החלקים בשקית מעמיס את האוטו ונוסע ליבואן שהוא ירכיב ואז כנראה גם משלם הרבה יותר על הניסיון הזה..בשני המצבים כמו התסכול שהייתה יכולה להיות לי לא שווה את המאמץ, מה שחשוב זה שהאוטו נוסע ואני מחייך

תודה!
    1,390
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

קצת בעיה להיות עם ידיים שמאליות בתחביב הזה...
    אבל לא צריך לחשוש מלפרק חלק ולהרכיב אותו בסדר הפוך לפרוק.
    מניחים את הברגים והחלקים בצורה מסודרת ונעזרים בתרשים של הרכב...

רן ענבר

עמוד 1 מתוך 2 12 אחרוןאחרון

נושאים דומים

1. ירושלים Thunder Tiger MT4 G3
    על ידי oded555 בפורום מכוניות
    תגובות: 0
    הודעה אחרונה: 14-09-2016, 20:08:04
  2. [מוצר חדש] new thunder tiger pro .46
    על ידי Menash בפורום פורום טיסני דלק
    תגובות: 16
    הודעה אחרונה: 02-07-2016, 14:43:52
  3. thunder tiger xxt
    על ידי omer12346 בפורום פורום מכוניות
    תגובות: 3
    הודעה אחרונה: 10-07-2015, 09:43:42
  4. Thunder tiger 1/8 mt4 g3
    על ידי shlomi186 בפורום רכבי שטח
    תגובות: 1
    הודעה אחרונה: 18-06-2013, 22:36:15
  5. אשדוד והסביבה OS AX 46 & Magnum 52 & Thunder Tiger 46 & Super Tiger 40- הכל חדש בקופסא
    על ידי Roni_Ron בפורום טיסני דלק
    תגובות: 2
    הודעה אחרונה: 22-03-2013, 17:12:59

הרשאות פרסום

• אין באפשרותך לפרסם נושאים חדשים
  • אין באפשרותך לפרסם תגובות
  • אין באפשרותך לצרף קבצים
  • אין באפשרותך לערוך את הודעותיך
  •