א. בקשר לפסילה המהירה של תחום התחרויות, זו פסילה שמגיעה "מהר מדי" בגלל חוסר ההצלחה שלי להתנסות ולהגיע למסלול, אני מסתכל על זה בצורה כזו-רוב המירוצים וימי האימון מתקיימים בימי שישי, ולצערי יש לא מעט סיבות שלא יוצא לי להגיע למסלולים בימי שישי: 1. העובדה שאני עובד שישי כן שישי לא. 2. בת הזוג גרה בנשר ואנחנו ישנים סופ"ש פה סופ"ש שם זה אומר שבעצם יש לי רק פעמיים בחודש להגיע למסלול בתקווה שבדיוק באותו יום שישי יתקיים מירוץ/יום אימון ויש עוד מס' סיבות שאפשר להתייחס אליהם כאל תירוץ אבל מצד שני עד היום (תזכור שמתחילת הדרך אני ואתה מדברים על היום שבו אני אגיע פעם אחת למסלול לראות אימון/מירוץ ואחליט שאני עובר לבאגי תחרותית ועד היום זה לא קרה) ולכן אני פוסל "מהר מדי" את הרעיון למסלול כי זה בעצם יגרום לי להיות מוגבל כי כמו שאתה אומר: אחרי שאדרוך במסלול לא אתלהב יותר להסיע ליד הבית וזו הסיבה העיקרית לפסילה נכון לכרגע.

ב. אז בעצם ההבדלים הם בבניית המנוע והבקר והרכיבים בתוכם ולא המס' החיצוניים עליהם אנחנו (אני) נוטים לדבר, עכשיו זה מובן יותר אבל מכיוון שאין לי את הניסיון עם המנועים אצטרך להסתמך על הדעות וההסברים שלכם.

ג. כמו שאמרתי בסעיף הקודם-בגלל חוסר הניסיון שלי אני אצטרך להסתמך עליכם, לצורך העניין המערכת הזו: https://www.amainhobbies.com/castle-...145-03/p587669 יכולה להתאים לי מבחינת המידות שלה (בתוך הרכב) ועל פניו אמורה להיות חזקה יותר מהמערכת המקורית?