שמות משתמשים לתיוג

עמוד 1 מתוך 8 123 ... אחרוןאחרון
מציג תוצאות 1 עד 25 מתוך 187

נושא: התלבטות לגבי רכב כביש ראשון

תודה!
    0
    הודה 15 פעמים ב 15 הודעות
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

ברירת מחדל התלבטות לגבי רכב כביש ראשון

ראשית אציין כי חשבתי לא מעט על העניין לפני שפתחתי את הנושא הזה (בעבר גם דיברתי עם רן ענבר באופן אישי על העניין).

אני חושב שהגיע הזמן אחרי כמה שנים טובות עם הרכב שטח שלי להוסיף רכב חדש נוסף ולהכנס גם לתחום הכביש ואולי בעתיד לעשות לו קצת התאמות ולשלב אותו גם לרכב דריפט, הנקודה היא שלרוב רכבי הכביש קטנים משמעותית מרכבי השטח וזה משהו שנורא מוריד לי לצערי הרב, לכן חיפשתי רכב שיהיה בעל נוכחות וישר עלתה האופציה כמובן של ה Losi 6ix או כמו שהרוב מכירים אותה בשם Losi Audi r8, הרכב ביחס גודל של 1:6 הוא גדול ובעל נוכחות מדהימה! היתרון בלוסי הזו שיש אופציה לרכוש אותה בארץ, אומנם ללוסי אין יבואן רשמי בארץ לפי מה שידוע לי אבל חלקים לרכב הזה לא תהיה בעיה למצוא, עוד יתרון-הלוסי יכולה לתת מענה גם לתחום הדריפט, אומנם הרכב יהיה מגושם מדי כי רוב רכבי הדריפט הם בכלל 1:10 אבל כמו שאמרתי הנוכחות והגודל משחקים פה תפקיד חשוב.

אופציה שניה שהיא פחות עדיפה לדעתי זה ללכת על באגי בגודל 1:5 בערך, להנמיך אותה לשים לה צמיגי כביש טובים ולאט לאט לשפר אותה לטובת מהירות.

לצערי הרב רכב כביש מקורי ביחס של 1:8 או 1:0 לא ימשוך אותי כי הגודל שלו נורא יציק לי בעין, אני יודע שהגיונית זה לא חכם ללכת על רכב גדול יותר אבל בהתחשב בעובדה שזה לא אמור להיות רכב קיצוני למסלול אלא רכב להנאה האישית שלי-אני מאמין שעם התאמות נכונות או התחלה של פרוייקט חדש הרכב בסופו של דבר יענה על הצרכים שלי.

מה דעתך רן?

תודה!
    1,390
    הודה 1,344 פעמים ב 1,118 הודעות
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

ברירת מחדל תגובה: התלבטות לגבי רכב כביש ראשון

שתי אפשרויות לרכב כביש:
    סרפנט וייפר או קיושו איבולבה... רצוי חשמלי
    אף אחד מהם לא 1/5
    אבל לכולם יהיה יחס כוח משקל קיצוני וביצועים של רכב מהיר...מהיר מאוד אך גם נשלט.

רכב כביש אינו רכב דריפט
    זה כמעט ניגוד
    רכב כביש נועד לאחיזה ושליטה מקסימאלית בכל מהירות ורכב דריפט.. כמעט להפך.

ממליץ לך לחשוב עוד קצת על מה אתה רוצה יותר ובאיזה גודל.
    כמו כן איזה מנוע?

רן ענבר

תודה!
    0
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

חשבתי על האופציות האלה לא מזמן (אתה זוכר דיברנו בפלאפון בזמנו), אני לא כל כך מצליח להתחבר למראה החיצוני של הרכבים מהסוג הזה ואני יודע שבמוקדם או במאוחר כשתרד ההתלהבות מזה שקניתי רכב חדש אני נורא יתבאס על זה, כמו שאני מכיר את עצמי זה יציק לי בכל הסעה מחדש.

מסכים עם מה שאתה אומר לגבי ההבדלים בין רכב כביש לרכב דריפט מקצועי אבל כמו שאמרתי, זה לא הולך להיות רכב תחרותי משום סוג, סה"כ רכב להנאה הפרטית שלי, תמיד אעדיף דיוק ושליטה גם במהירות גבוהה ומספיק לי שברגע נתון שאני ארצה הוא יתן לשחרר קצת ו"יזרוק תחת" זה יכול לעבוד (הדריפט כדריפט מדוייק ועצמאי לא מלהיב אותי יותר מדי, גם לא ברכבים אמיתיים ד"א).

מבחינת הגודל כמו שאמרתי-כמה שיותר גדול יותר טוב במיוחד כשזה רכב כביש ולא רכב שטח, הנוכחות שלו על האספלט נורא חשובה בעיניי.
    מבחינת מנוע-רק חשמלי, אני וניטרו לא חברים מהיום שלמדתי ממך מה הם החסרונות של ניטרו לעומת חשמל.

אילו עוד אופציות יש לנו מלבד שני הרכבים האלה? יש סיבה מסויימת שהלוסי היא לא הכיוון הנכון שלי או שזה נטו בגלל שחסר יבואן רשמי בארץ ומחסור בחלקים?
    אני מבין שהאופציה של ללכת על רכב 1/5 בסגנון באגי להנמיך אותו ובעזרת צמיגים ובולמים ל"הסב" אותו לרכב מהנה לכביש לא אופציה לדעתך?

נקודה נוספת למחשבה-ראיתי שיש לקיושו רכב מסוג סקורפיון בגודל 1/7 הנעה אחורית בלבד, איך הוא יכול להתמודד עם אספלט? או שאני לא בכיוון בכלל?

תודה!
    1,390
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

מראה=חופה.
    תבחר איזה חופה שנראת לך יפה (פיאט 127) ותתן לאומן שיצבע אותה בצבע ודוגמה שאתה אוהב.
    רכב כביש חייב להתחיל מהיותו רכב כביש
    לא רכב שטח מוסב.

כשאגיע הביתה אחפש לך עוד אופציות.

רן ענבר

תודה!
    0
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

אין ספק שמראה=חופה, השאלה אם אפשר לעשות התאמה של חופה במראה של רכב רגיל (באופן אישי הייתי מעדיף חופה של אימפרזה STI, אם כבר משתגעים אז עד הסוף!!) לרכבים בסגנון של הסרפנט והאיבולה, הרי הבסיס (השילדה) שונה מרכבים רגילים, הצמיגים האחוריים שלו גדולים בהרבה מהצמיגים הקדמיים, כל העסק הזה אמור להקשות על היכולת להתאים בין החופות לא? כי אם אי אפשר להתאים את החופות הרגילות אז לא עשינו כלום, אומנם החופה תצבע ע"פי בחירה אישית אצל אומן אבל המראה ישאר אותו מראה.

תודה!
    1,390
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

אני מניח שאפשר למצוא כל מיני חופות לסרפנט ולאיבולבה.
    יש לי חבר שהייתה לו סרפנט מוסבת לחשמל עם חופת "לולה" שהיא שונה לחלוטין מהחופה המקורית.

האמת, שבמקרה הזה הייתי הולך על הסרפנט כי קיימת לה גירסה חשמלית ללא צורך בהסבה.
    ההסבה של האיבולבה מצריכה באלגן רציני...

רן ענבר

תודה!
    0
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

החשש היחיד שלי בסרפנט זה היבואן בארץ אבל על זה אנחנו נדבר כבר בפרטי יותר לעומק, לפי האתר של היבואן הויפר מגיע כקיט ללא מערכת חשמל כלל, ללא צמיגים, ללא חופה. במידה ואחליט לרכוש אותו איזו מערכת חשמל מומלצת לדעתך? והאם אתה יכול לשער לי בערך את העלות של התוספות שצריך כדי שהרכב יסע

מבחינת רכבים נוספים אני מבין שאין כל כך אופציות והלוסי 6IX ירדה מהפרק לחלוטין, אני צודק?

תודה!
    1,390
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

קיט זה קיט
    פשוטו כמשמעו
    ברוב הקיטים שאני מכיר יש יותר "אין" מאשר "יש"

לדעתי, לרכב כביש יש הרבה פחות בלאי מלרכב שטח ולכן, אם אתה מסתדר עם קניה מחו"ל לא צריכה להיות לך בעיה.
    קח בחשבון שלרכבים אקזוטיים אין שוק בארץ ולכן לא הייתי מצפה לאספקה של חלקי חילוף גם לאיבולווה

בוא נעשה חשבון גס:
    קיט= 700 דולר:https://www.amainhobbies.com/serpent...904003/p637258
    מערכת מנוע ובקר= 250-300 דולר [מערכת זהה או דומה לממבה מאנסטר X שיש לך]
    סרוו= 100-120 דולר
    חופה= 30 דולר
    צביעת חופה= 200-250 ש"ח
    מערכת שלט= 1000 ש"ח
    צמיגים= 100 דולר [לסט אבל צריך יחסית הרבה צמיגים
    אביזרים שונים= 50-80 דולר
    בקיצור זה לא סיפור זול... אבל זה רכב הכי טוב שיש בנסיעה הלוך חזור על מגרש אספלט גדול

רן ענבר

תודה!
    0
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

בחישוב מהיר שעשיתי בהמשך לחישוב שלך יוצא לי בהזמנה מחו"ל (שזה חיסרון אדיר עבורי) בסביבות 6370 ש"ח ללא עזרה בהרכבה (וכמו שאתה יודע אני דיי חלש בעניין, לשמחתי הרבה יש לי אותך אבל עדיין).

אבל עשיתי חישוב נוסף לרכישה בארץ:
    קיט 3100 ש"ח (מהיבואן)
    המערכת חשמל שאני רכשתי בישראל עלתה 1200 ש"ח (לא מהיבואן)
    צמיגים קדימה+אחורה 210 ש"ח (מהיבואן)
    שלט 1000 ש"ח (לפי מה שאתה הכתבת-לא בדקתי מחירים)
    חופה (מקורית צבועה בתור התחלה) 320 ש"ח (מהיבואן)
    זה יוצא 5830 ש"ח לפני מיקוח (כי זה בארץ ואפשר להתווכח)
    אני מאמין שאחרי מיקוח + עזרה של מזומן אפשר לצאת פה בפחות.

ככה שלפי חישוב מהיר (יום ראשון אני ארים טלפון ליבואן ואתחיל לבדוק לעומק את הדברים ואחזור כמובן לעדכן) בנוסף לזה שאני מעדיף לשלם ולקבל על המקום-זה יכול לצאת יותר זול לרכוש בארץ מאשר להזמין מחו"ל ולחכות.

כמה שאלות נוספות:
    1. על שלט לא דיברנו, אני יודע ששלט עדיף לרכוש בארץ בגלל הבלאגן במשרד התקשורת אז איזה שלט עדיף לרכוש? הבנתי שיש שלטים שאפשר לחבר אותם ליותר מרכב אחד וזה בעצם יפתור לי את הבעיה של לצאת להסיע את שני הרכבים עם שני שלטים כשאפשר לצאת עם שלט אחד, יתרון או חיסרון? איזה שלטים מומלצים נכון להיום?.
    2. סרוו-לפי האתר של היבואן לא חסר סרוו בקיט, השאלה היא אם הוא "שכח" להזכיר שחסר סרוו או לחלופין-יש סרוו אבל תמיד עדיף לשדרג כי הסרוו המקורי יקרוס?
    3. מה הכוונה "אביזרים נוספים"? חלקים שיהיו ספייר (כמו צמיגים, פיניון וכדומה) או חלקים מסויימים שבלעדיהם הרכב לא יסע כמו שצריך או לחלופין לא יסע בכלל?
    4. בעיית המראה עדיין לא נפתרה אחרי שחיפשתי קצת על חופת ה"לולה" שהזכרת קודם-היא מזורה ומכוערת, מאוד דומה לחופה המקורית של הרכב לצערי ועד כמה שזה נשמע ילדותי זה במקום מסויים נורא יבאס אותי להשקיע כסף, מחשבה, תכנון והרכבה ברכב שבסופו של יום-לא יענה על הציפיות שלי מבחינת המראה שלו.

תודה!
    1,390
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

שלט, יש כמה אפשרויות בסכום של בערך 1000 ש"ח
    בוא נשאיר את זה לאחר כך.
    סרוו, צריך.
    ו...אני מאמין שניתן לפתור את עיניין החופה.

חופה מקורית בדרך כלל עשויה מחומר מאעפן...חבל על הכסף.
    תעשה חיפוש שלחופה 1/8 כביש... אני מאמין שתמצא לפחות משהו שמוצא חן בעינך.
    הנה כמה תוצאות:https://www.amainhobbies.com/1-8-on-...s-trucks/c1012

אפשר לדאוג על הכול...אבל בסוף צריך להתחיל.
    אני לא הייתי מתפשר על ביצועים...
    מראה? כשתראה את הרכב נוסע, לא תצליח לראות אם החופה היא סובארו או פיאט 127

רן ענבר
    נערך לאחרונה על ידי רן ענבר; 10-08-2018 בשעה 20:39:10.

תודה!
    1,390
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

הגעתי למחשב ביתי שבו ניתן לראות דברים קצת יותר טוב:
    זה הרכב המדובר:http://www.serpent.com/product/904003/specifications/
    כדי להתאים חופה, מעניינים אותנו שני נתונים:
    רוחב הרכב: 250-266 מ"מ
    בסיס הגלגלים: 296-300 מ"מ

הייתי פונה ליבואן ומבקש ממנו להרכיב גלגלים ולוודא את רוחב הרכב עם הגלגלים
    כך או כך, אני מניח ודי בטוח שהמידות הן עם גלגלים.

מבדיקה קטנה מצאתי את הרכב הזה:http://rc.kyosho.com/en/rccar/eprally/30879.html
    זה רכב 1/9 של קיושו שלו מספר חופות זמינות
    מה שחשוב הוא שמידות הרכב דומות לסרפנט:
    רוחב: 260 מ"מ
    בסיס גלגלים 316 מ"מ

לדעתי, ניתן יהיה להתאים את החופה של רכב מסדרת ה DRX של קיושו לרכב הסרפנט

זו לא חופה מאוד נפוצה אבל אפשר יהיה למצוא אותה.
    זה הכי קרוב שמצאתי.

רן ענבר

תודה!
    0
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

אוקי, קיבלתי את מה שאמרת-בסופו של יום צריך לקבל החלטה ולהתחיל לעשות, אז יום ראשון אני אצור קשר עם היבואן אקבל ממנו הצעת מחיר ואקבל החלטה אם מתחילים או לא, אשאל אותו בנוסף אם יש אופציה להשיג דרכו מערכת חשמל זהה למערכת שלי, אם כן-זה יכול לפתור לא מעט בעיות ואם לא-נתחיל לשבור את הראש איך כמה ולמה.

לגבי החופה-הצצתי על החופות בלינק ששלחת, בעיקרון אם יתאפשר לי להתאים חופה בסנון של ה XO1 או הסרפנט GT זה יהיה מצויין כי הרכב יקבל מראה שונה מהמראה המקורי המזעזע שלו.

בכל מקרה-עידכונים בראשון בתקווה שיהיו עידכונים חיוביים.

שוב זה המקום להגיד תודה על הכל רן! תודה על התמיכה! על ההצעות! על ההמלצות ובעיקר על הסבלנות אין כמוך!.

תודה!
    1,390
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

שים לב שהרכבים שציינת, החופות שלהן לא מתאימות לרכב הזה
    שים לב למידות הרוחב ובסיס הגלגלים שציינתי.

אגב, עוד על תתחייב על מנוע... יתכן ולאחר בדיקה מעמיקה יותר אפשר להשתמש במנוע מהיר יותר במטרה להרוויח עוד מהירות מ 4 תאים...

שים לב גם למחיר הסופי של כלל התוצאה הסופית...
    זה לא פשוט לשים כזה סכום על רכב...

רן ענבר

תודה!
    0
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

בקשר לחופה הייתה לי הרגשה כמו שאמרתי בהתחלה-החופות ה"ריאליסטיות" לא יתאימו לרכב בגלל המבנה שלו וההבדלים בין הגלגלים הקדמיים לאחוריים, הבבעיה שהחופות שמתאימות לרכב הזה גורמות לרכב להיראות נורא בגלל זה אני נורא מתעקש על נושא החופה ומנסה לתת לרכב מראה קצת יותר ריאליסטי וקצת פחות מראה של רכב "דראג" אבל עזוב, מה שאני עושה עכשיו נקרא "לטחון מים" בקשר לחופה, נניח לנושא הזה לרגע.

לגבי המנוע-לא מתחייב על כלום, רק רוצה להבין אם במידה ואני רוכש דרך היבואן את הרכב הוא יכול להתאים לי מערכת חשמל לפי בחירה אישית שלי או שהוא מוכר רק מערכות חשמל ספציפיות שיש לו במלאי ולא בעניין של להזמין מערכת מחו"ל רק עבורי.
    אם כבר מדברים על מנוע מהיר יותר לצורך קבלת מהירות סופית גבוהה-ככל שיש יותר KV המנוע מהיר יותר? או שזה עובד בדיוק ההפך? אני אשמח להסבר קטן.

ברגע שאני אחליט שזה הרכב הנכון והכל מתחבר לי-לא תהיה לי בעיה להניח את הסכום הזה, מבחינת תקציב אני יכול להתמודד עם זה, אם אני רוצה או לא-זה כבר עניין אחר, אהיה חכם יותר כשאדע עלויות ישירות מהיבואן לעומת העלויות מחו"ל.

תודה!
    1,390
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

אני מבין אותך לגבי החופה...
    יש המון אתרים קצת פחות מפורסמים עם חופות מעניינות מאוד.
    ראיתי גולשים שקנו רכב בטויז אר אס ולקחו לו את החופה...
    כך או כך, צריך חשבת קצת על האינטרנט ולפתור את זה.

לא הבנתי איזה חופה בדיוק אתה רוצה?!
    תן קישור לתמונה של הרכב.

לגבי מנוע:
    יותר kv זה יותר מהיר...אבל גם מתחמם יותר...

רן ענבר

תודה!
    0
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

בעיקרון הרעיון הכללי הוא שהרכב יראה כמו רכב סטנדרטי וריאליסטי, לצרוך העניין חיפשתי קצת באינטרנט חופות שממחישות על מה אני מדבר באופן מפוזר ולא בצורה אחידה, כל חופה מיוחדת בפני עצמה:
    קורבט https://www.eurorc.com/product/14755...-360mm---clear
    פרארי 458 איטליה https://oakmandesigns.files.wordpres...3/img_0494.jpg
    שברולט שלבי https://instagram.ftlv5-1.fna.fbcdn....81507584_n.jpg
    גולף GTI https://oakmandesigns.files.wordpres...6/img_4419.jpg
    הבעיה היא שרוב החופות האלה יכולות לשבת על XO1 או על רכבים בסגנון של הסרפנט GT ויהיה נורא קשה להתאים אותם לוייפר כי המבנה שלו שונה בצורה משמעותית משאר רכבי האספלט, זו גם הסיבה שחשבתי בהתחלה ללכת על הלוסי, ללוסי יש מראה מדוייק למה שאני מחפש ועם קצת עזרה בהרכבת מערכת חשמל טובה (אחרי שאמצה את המקורית)-היא יכולה לתת פייט לא קטן לוייפר (לפחות לפי דעתי).

תודה על התשובה לגבי המנוע, את בעיית ההתחממות אפשר לפתור בעזרת צלעות קירור וכדומה לא?
    נערך לאחרונה על ידי Kug-ST4; 11-08-2018 בשעה 08:25:11.

תודה!
    1,390
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

כשאתה מחפש חופה אתה חייב לשים לב למידות.
    בלי המידות, זה יראה רע מאוד...

אני שוב אומר, אמשיך לחפש לגבי החופה אבל בכל מקרה זה ניתן לפיתרון.

לדעתי, אי אפשר להשוות בכביש, רכב בעל הנעת רצועות להנעת שאפט.
    רכבי השאפט הם למעשה נגזרת של באגי וטראגי עם מהלך מתלים קצר יותר
    רכבים בעלי הנעת רצועות מתוכננים אחרת לגמרי...במיוחד למטרה הזו...

אגב, ללוסי 6ix יש מידות שונות מאשר ל xo1 של טראקסס ולשניהם יש מידות שונות לגמרי מאשר לוויפר

רן ענבר
    נערך לאחרונה על ידי רן ענבר; 11-08-2018 בשעה 10:08:39.

תודה!
    0
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

דיברנו על דוגמה של חופה בסגנון של מה שאני מחפש אז חיפשתי ללא כל קשר למידות רק את הרעיון הכללי כדי שתבין לאן אני שואף מבחינת המראה של הרכב.

אני מסכים איתך לגבי ההבדלים בין רכב בהנעת שאפט להנעת רצועות ואין ספק שרכב בהנעת רצועות יתן ביצועים טובים יותר על המסלול, אבל שים לב *על המסלול* וכאלה אין לנו בארץ, יכול להיות שללכת על הוייפר זו טעות מהסיבה שזה רכב מקצועי, אולי אפילו מקצועי מדי בשביל האין מסלולים שיש לנו בארץ, בסופו של יום זה רכב שיסע הכי הרבה בחניה פתוחה ענקית ואם יהיה לי מזל היא גם תהיה ריקה, מה שמעלה לי את קו המחשבה שאולי אפשר לשנות כיוון מהוייפר וללכת לצורך העניין על הקוברה GT ולהרכיב עליה את אותה מערכת חשמל שהייתה מתוכננת לוויפר, זה אומנם יתן ביצועים פחות טובים מאשר הוייפר, אבל נראה שזו ההתפשרות הכי טובה בין זה לבין זה, החיסרון היחידי של ה GT זה שהיא 1/8 ושוב חזרנו להתחלה- רכבי הכביש 1/8 קטנים מדי לטעמי.

לגבי המידות של הלוסי לעומת ה XO1 אני יודע, הלוסי גדולה בהרבה אבל יש לא מעט חופות מדהימות שמתאימות לה ואפשר לעבוד איתן מעבר לעובדה שהחופה המקורית שלה מאוד ריאליסטית (אומנם דיי מכוערת אבל חופה מקורית בצביעה אישית יכולה להתאים פה לצורך ההתחלה).

תודה!
    1,390
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

בדיוק כמו שלא בוחרים חולצה בגלל הכפתורים, כך לא בוחרים רכב על שלט לפי החופה.
    את נושא החופה אפשר לפתור.

אני מאמין שכשאתה שם רכב באמת טוב על האספלט, נותן לחיצה על ההדק והרכב יוצא כמו טיל ומתמרן עם אחיזה טובה...
    זה דבר מרשים.
    כשתסיע עם עוד אנשים, זה יהיה ההבדל בין רכב טוב לסתם רכב.
    ה GT הוא סתם רכב...
    הוויפר והאיבולבה הם הדבר מה נוסף

נכון שאין מסלולים בארץ אבל יש מסיעים שמסיעים רכבי כביש בחניונים גדולים
    וגם שם, אתה רוצה להיות ראש ולא זנב...

רן ענבר

תודה!
    0
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

אני אצטרך לנסות להתנתק מעניין המראה של הרכב ולראות מה הסכום הזול ביותר שאני יכול להוציא את הוייפר הזו פה בארץ, מחר אתחיל להזיז את העניינים ונתקדם.
    הבעיה העיקרית אצלי בראש היא שממש נדלקתי על הלוסי, ראיתי כמה כאלה נוסעות בעיניים שלי וממש ממש אהבתי אותן, גם במראה וגם בנהיגה, אני מאמין שרובן היו משופרות אבל גם שלי בסופו של יום תהיה משופרת, זו הסיבה שאני לא סגור על הוייפר לדעתי, אני כל הזמן משווה בין הרכבים ובגלל שאת הוייפר לא ראיתי נוסעת אף פעם זה אוטומטית נותן ללוסי יתרון ענק מה גם שהיא מגיעה RTR שבתור התחלה זה הרבה יותר קל מאשר לקנות קיט, להתחיל להרכיב, לחכות לחלקים ואחרי זה תהליך הבניה..מרגיש לי קשוח מדי.

תודה!
    1,390
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

תהליך הבניה הוא החלק הכי מהנה שאתה יכול לחשוב עליו.
    איכות החלקים והתאמתם היא אבסולוטית.

אי אפשר להשוות רכב קיט ל RTR.

רן ענבר

תודה!
    0
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

מסכים איתך בנוגע להבדלים בין RTR לקיט, בכל מקרה מחר אצור איתו קשר ונראה איך מתקדמים. אנסה גם לבקש להגיע לראות רכב אחד בעיניים כדי להבין בשורה התחתונה מה התחושות שלי, במידה ואחליט שזה לא הכיוון שלי נראה מה עושים, נכון לכרגע אני אשמח לראות אחד כזה בעיניים גם אם לא נוסע..לפחות להבין על מה מדובר.

תודה!
    0
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

עידכון: אחרי שיחה עם היבואן קיבלתי הצעה כזו:
    הקיט+מע' חשמל של חברת NNA: מנוע בראשלס לבחירה בין 1900-2200KV ובוקר 220A במצב הזה הרכב יעלה בסביבות 3900 ש"ח לפני צמיגים, סרוו, שלט וחופה.
    אם ארכוש ממנו את כל החבילה כמו שהיא הגלגלים יעלו לי 170 ש"ח, חופה 150 ש"ח, בקיצור הרכב יעלה 4300 לפני רכישת סרוו ושלט.
    קיימת אופציה לסרוו של SRT שאלתי לגבי סרוו של סאבוקס-הוא אמר שאין אופציה להשיג דרכו.

אמרתי לו שעל מערכת החשמל של NNA לא שמעתי מעולם והוא מיד הסכים והסביר שזו חברה סינית שמייצרת עבורו את המנועים והבקרים, שאלתי איך אפשר להשיג מידע אודות המערכות האלה והוא הסביר שאת המידע רק הוא יכול לתת כי אין מידע ברשת וגם אין אופציה להשיג את המערכות האלה באף חנות כי הוא נותן אחריות מלאה על המערכות והוא מעדיף שירכשו את המערכות האלה רק אצלו, הסברתי לו שאני יותר מחובר לקאסטל ולממבה ושיש לי ניסיון מוכח וטוב עם המערכת הזו והוא אמר שאין בעיה להרכיב מערכת כזאת אבל לא דרכו, זה אומר שאת המערכת חשמל אני אצטרך להשיג.

מה דעתך בעניין רן?
    כך או כך אני אבדוק מתי מסתדר לי השבוע לקפוץ ליבואן של סרפנט (מסתבר שאין חנות..הוא עובד מהבית ויש לו בבית רכב אחד פתוח מורכב) שאוכל לראות בעיניים ולהבין סופית אם אני רוצה רכב כזה או מוותר עליו ופונה לכיוון אחר.

ד"א בדקתי בכל זאת גם על העלות של של הלוסי, המחיר שלה בחנות בארץ הוא 4200, המוכר הסביר שעדיף להחליף לה את השלט המקורי (הוא הסביר גם שהשלט המקורי כל כך גרוע ואם אבחר בשלט יחסית בסיסי זה יהיה ללא עלות, פשוט החלפה במקום) שאלתי אותו על שלטים נוספים הוא אמר שאפשר להשיג אצלו שלטים מצויינים עם האופציה לחבר את שני הרכבים שלי לאותו השלט ושלט כזה יעלה בסביבות 1000 ש"ח +- של חברת פוטבה או סנוואה לבחירתי.

תודה!
    1,390
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

לגבי המנוע והבקר.
    אני נוטה לא להמר על מוצרים שאני לא מכיר.
    לא שמעתי על NNA מעולם
    לדעתי, אף חברה סינית לא מייצרת מוצר אך ורק לשוק כל כך קטן כמו כלל ענף המכוניות בארץ
    ו...אף חברה סינית או יבואן בודד לא יכולים להתחרות מקצועית ביידע וניסיון של חברות ענק וותיקות שהתוכנה שלהן מתבססת על שנים של ידע וניסיון ובעיקר פידבקים מקצועיים מהנהגים בשטח
    אולי אני בור בתחום אבל לא מסתדר לי
    אני בעד הפרדת המרכיבים
    קנה מהיבואן, את הרכב וסט גלגלים להתחלה
    אם אתה חושש מההרכבה של הקיט ותיכנות המערכות השונות, אני מוכן לעזור [הפעם, בעלות סימלית]
    סרוו, מנוע ובקר קנה בנפרד מחו"ל.
    חופה, תבחר מהקישור הבא:http://rc.kyosho.com/en/rccar/eprally.html
    שלט, תקנה שלט איכותי בארץ...
    כרגע, אל תחבר שתי מכוניות לאותו שלט [יש לזה יתרונות אבל גם חסרונות]

ו... שוב, אני לא מצליח להשוות בין ביצועי רכב RTR לקיט
    כל רכב ששמעת שנסע במהירות מטורפת כזו או אחרת, היה לא RTR והושקע בו עוד כסף רב אחרי שנקנה.

רן ענבר

תודה!
    0
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

אוקי לסיכום ביניים:
    אני אתחיל מהסוף-הלוסי ירדה מהפרק.
    הקיט-במידה ואחליט שכן הוא ירכש מהיבואן בארץ יחד עם גלגלים מקוריים.
    מערכת חשמל-תהיה רק מערכת מוכרת שארכוש בנפרד.
    סרוו-יבחר בנפרד.
    שלט-יבחר בהמשך (בקשר לחיבור שתי מכוניות לאוטו שלט-נדסקס על זה כשיהיו שתי מכוניות).
    חופה-http://rc.kyosho.com/en/rccar/eprally/30913t1j.html נבחרה, אם תהיה אופציה לקבל אותה בשקוף ולצבוע אותה בבחירה אישית-מה טוב, אם אין אופציה של שקוף-http://rc.kyosho.com/en/rccar/eprally/30912sp.html (כן כן אתה צודק, פיאט 127 זה אחלה...אבל אימפרזה STI זה אימפרזה STI!!)
    בכל מקרה קבעתי למחר עם היבואן כדי לראות את הרכב מורכב אצלו בבית, מקווה שזה יחתום סופית את התחלת הבניה של הרכב החדש שלי, אעדכן בהמשך! בקשר לעזרה בבניה ולתשלום-עכשיו אתה מדבר לעניין!!.

ומעבר לכל זה-תודה על כל העזרה, תודה על הסבלנות! תודה על התמיכה, תודה על העצות, תודה פשוט תודה! מעריך אותך מעבר למילים!.

עמוד 1 מתוך 8 123 ... אחרוןאחרון

נושאים דומים

1. התלבטות לגבי סוללות של HRB
    על ידי Kug-ST4 בפורום טכני כללי - חשמל,אלקטרוניקה,מטענים,סוללות מנועי ניטרו,חלקי חילוף
    תגובות: 12
    הודעה אחרונה: 15-08-2018, 17:52:44
  2. התלבטות לגבי רכב 1/8
    על ידי ziv pro tisanim בפורום רכבי שטח
    תגובות: 7
    הודעה אחרונה: 06-07-2017, 07:49:02
  3. התלבטות לגבי מיני 250 FPV
    על ידי matanmax בפורום רחפנים מרובי להבים
    תגובות: 8
    הודעה אחרונה: 08-02-2015, 22:28:10
  4. [שאלה] התלבטות לגבי סרוו זנב שהתקנתי על ההוריקן.
    על ידי nlior בפורום פורום מסוקים חשמליים
    תגובות: 2
    הודעה אחרונה: 21-08-2011, 19:45:07
  5. התלבטות קשה לגבי המסוק הבא
    על ידי sharonx בפורום פורום מסוקים חשמליים
    תגובות: 12
    הודעה אחרונה: 25-07-2009, 13:15:26

הרשאות פרסום

• אין באפשרותך לפרסם נושאים חדשים
  • אין באפשרותך לפרסם תגובות
  • אין באפשרותך לצרף קבצים
  • אין באפשרותך לערוך את הודעותיך