שמות משתמשים לתיוג

עמוד 3 מתוך 3 ראשוןראשון 123
מציג תוצאות 51 עד 58 מתוך 58

נושא: בניית רכב כביש אחיזה 1/10 ואפשרויות

תודה!
    1,390
    הודה 1,344 פעמים ב 1,118 הודעות
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

ברירת מחדל תגובה: בניית רכב כביש אחיזה 1/10 ואפשרויות

פלג?
    דיברת עם יבואן קיושו בקישור ששלחתי לך בהודעה פרטית?

לגבי השלט: זה לא שלט בעל תכונות מיוחדות
    אין לך או לרוב המכוניות [למעט זחלנים] מה לעשות עם 6 ערוצים
    ואפילו המחיר לא "כזה מציאה"
    בקיצור, תשאיר את זה להמשך.

לגבי הקיושו או סרפנט:
    אם היבואן יוכל להביא את הקיושו הוא יעלה יותר מהסרפנט
    אבל אם היבואן יביא את הGT של קיושו, אני הייתי מעדיף אותו משתי סיבות:
    א. כי יש לי קיושו הרבה שנים... זו חברה רצינית וותיקה שמיצרת מוצרים איכותיים
    ב. כי הרכבתי את הסרפנט של אור והבנתי למה קיושו ותיקה בתחום...
    חשוב לציין שאני כרגע לא מדבר על ביצועים שלדעתי יהיו דומים מאוד אל נטו על איכות החלקים ותיכנונם.

אבל...זה תלוי באם יש או אין את הרכב בארץ.

רן ענבר

תודה!
    15
    הודה 0 פעמים ב 0 הודעות
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

דיברת עם יבואן קיושו בקישור ששלחתי לך בהודעה פרטית? -> לא, אמרתי לך למה לא בפרטי גם בהודעה הראשונה שלי. אני עסוק עם משהו אחר ואני אברר את זה כשיהיה הזמן.

אין לך או לרוב המכוניות [למעט זחלנים] מה לעשות עם 6 ערוצים -> כרגע אין אבל כשאני אתחיל לשנות את הרכב ולהוסיף לו דברים אני ארצה להשתמש בעוד ערוצים כדי להפעיל את התוספות (אלא אם כן ממש לא הבנתי מה זה ערוצים).

ואפילו המחיר לא "כזה מציאה" -> בשביל מתחיל כמוני ~300 שקל לשלט עם יחסית הרבה אופציות שאני יכול להתנסות וללמוד אותם ויש לי את הערוצים האלה לעתיד לפי דעתי נשמע טוב. אני לא משבח אותו שזה יותר טוב משלטים ב1000 שקל, אבל בבוא הזמן שאני אצטרך עוד ערוצים וארצה להשתדרג אני אקנה אחד.

אם היבואן יוכל להביא את הקיושו הוא יעלה יותר מהסרפנט -> אני יודע שמתי לב שזה יותר יקר.

אבל אם היבואן יביא את הGT של קיושו, אני הייתי מעדיף אותו משתי סיבות -> הייתי בטוח שיותר אהבת את סרפנט, אבל כן שמתי לב שקיושו הרבה יותר גדולה בתחום וזה כנראה מעיד על האיכות שלהם. לגבי הרכב, מה שהתכוונתי לקנות היה הGT2 החשמלי המוכן כמו שקישרת אותי. משהו השתנה?

אני לא קונה בלי לברר איתך הכל, אם אין את הרכב הזה בארץ אני אמצא משהו חדש איתך.

תודה!
    0
    הודה 15 פעמים ב 15 הודעות
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

התחלתי להגיב וראיתי פתאום שרן הגיב מעליי, אז נפשט את ההתלבטות:
    יבואן קיושו בישראל יוכל להשיג לך את הרכב? לך עליו, אהבת את המראה שלו, הוא בגודל הנכון, הוא מגיע RTR כולל כל מה שצריך מלבד סוללה ומטען וקיושו...השם הולך לפניהם כמו שרן אמר. לך עליו, במידה והיבואן לא יוכל להשיג לך אותו לרכישה בארץ-פה תתחיל בעיה וכמו שאמרתי במקרה כזה עדיף ללכת על הסרפנט רק בגלל שיש אותו בישראל בהישג יד, זה הכל.

לגבי הסוללות: בלינק למעלה זה באמת קצת מבלבל אז הנה הסבר שקל יותר להבין דרכו, שים לב זה דיי פשוט: האות C מסמנת את קצב הפריקה של הסוללה, ככל שה C יותר גבוהה ככה הרכב יתן לך יותר כח *רק בלחיצה ראשונית על הגז* שים לב, הרכב לא יסע יותר מהר, לא יהיה חזק יותר הוא פשוט "יפתח" בלחיצה ראשונה בצורה חזקה יותר, ההבדל בין 40C ל 60C לא יורגש יותר מדי כי גם למערכת החשמל ברכב יש את המגבלות שלה אבל, שים לב כי פה זה חשוב: ההבדל בין 25C ל 40C יהיה מורגש מאוד, לכן כמו שרן הסביר-לא פחות מ 40C בשום אופן. MAH או בעברית - מיליאמפר מסמלת את קיבולת הסוללה, ככל שיש יותר מיליאמפר-הרכב יסע יותר זמן, לא יותר חזק, לא יותר מהיר, פשוט יותר זמן פעולה, שים לב שככל שיש יותר מיליאמפר הסוללה לרוב גדולה יותר, לכן 5000 מיליאמפר זו סוללה שמחזיקה לא מעט זמן והיא נכנסת בלי בעיה, סוללות מסויימות *רק בגרסא הקשיחה* יכולות גם להתאים עם 5200 מיליאמפר, ההבדל לא יהיה משמעותי אני אומר לך מראש, אבל לפעמים יותר קל להשיג 5200 מאשר 5000 ואז במידה והמידות מתאימות לא תהיה בעיה להכניס את הסוללות לבית שלהן. האות S מסמלת את מס' התאים בסוללה (CELL), ככל שיש יותר תאים הרכב קיצוני יותר, במידה ומערכת החשמל שלך תתמוך בסוללות 6 תאים ההבדל יהיה משמעותי בין הסעה עם 6 תאים ל 4 תאים, שים לב שעם 6 תאים האוטו עובד קשה יותר, החלקים מתפרקים הרבה יותר מהר, המנוע מתחמם, הבקר מתחמם, רכבים שבנויים ל 4 תאים-עדיף שיסעו 4 תאים ויגרמו לך להנות מאשר שיסעו 6 תאים בצורה בלתי נשלטת וכל הסעה שלך אתה תבקר בחנות לרכישת חלקי חילוף.

נעשה את זה פשוט יותר: סוללת 2 תאים, עם קיבולת של 5000Mah, בקצב פריקה של 40C ומעלה, כיסוי קשיח, זו הסוללה שאתה מחפש, נכון לכרגע אני הזמנתי פעמיים סוללות מאיביי-לא הגיעו אליי, צריך לנסות למצוא סוללות בארץ לצערי.

לגבי שלט-כל דבר נוסף שתרצה לחבר לשלט תצטרך לחבר למקלט של הרכב, מה שאומר שאם תרצה לחבר תאורה שתופעל ותכובה דרך השלט תצטרך לחבר אותה למקלט וזה יצרוך לך חשמל מהסוללה=זמן ההסעה שלך יתקצר, ככל שתחבר יותר דברים ככה זמן ההסעה שלך ימשיך להקצר, לכן אין באמת צורך בכ"כ הרבה ערוצים כמו שרן הסביר לך-זה הרבה פחות יעיל. ואם חזרנו לנושא השלט-כשאתה קונה רכב RTR קודם כל אתה מקבל שלט (אם אני לא טועה 3 ערוצים) בחבילה, קודם כל תלמד אותו ואם תחליט שהוא לא מספק אותך-תמיד תוכל להחליף שלט, תזכור ששלט זה כל הבעיה של להזמין רכב RTR מחו"ל, תחום התדרים בשלט זה הגורם לבעיות במשרד התקשורת, אם בחרת לקנות את הרכב בארץ והזמנת שלט מחו"ל והוא נעצר בגלל משרד התקשורת אתה שוב תתחיל את הבירוקרטיה שדיברנו עליה בהודעה הקודמת שכתבתי, שלט עדיף לרכוש בארץ ומניסיון שלי-עדיף שלט טוב מאשר שלט זול שיהווה "פיתרון", ביום שה"פיתרון" הזה יאבד את טווח השליטה על הרכב-אתה תצטער על כל בורג ובורג שישבר ברכב כשהוא יעשה תאונה ולך לא תהיה שליטה על זה.

אתה חייב להתחיל מאיפשהו, בוא תתחיל מלבדוק מול יבואן קיושו אם יש לו את הרכב במלאי ואם לא-אם הוא יכול לדאוג להביא לך אותו לארץ ורק אז יש לאן להתקדם, כרגע אנחנו מדברים על שלטים, סוללות, חופות, תאורה ועוד שבלי הרכב עצמו לא יקדמו אותך לאף מקום וחבל.

תתחיל מלבדוק מה קורה עם יבואן קיושו בישראל ונתקדם לדעתי.
    נערך לאחרונה על ידי Kug-ST4; 06-11-2018 בשעה 19:03:23.

תודה!
    15
    הודה 0 פעמים ב 0 הודעות
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

כפי שאמרתי אני לא ממהר להחליף ולהוסיף למכונית דברים, אבל יהיו מקרים שבו אני ארצה לאוסיף כל מיני דברים, אפילו זמני במידה וזה לא מתאים. אני אמשיך לעדכן פה כשאני אברר עם היבואן ואשמח יותר אם גם תוכל לזרוק את הדעה שלך כי זה מאוד עוזר

תודה!
    1,390
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

שלחתי ווצאפ ליבואן קיושו...החנות כבר סגורה...נראה מה הוא יענה.

לגבי השלט:
    א. לא מפעילים דברים תוך כדי נסיעה?
    זה כמו להוריד את הראש ולהסתכל על הפלאפון תוך כדי נהיגה רק שזה לא שאתה מרים את הראש כדי לראות כביש אלא אתה מרים את הראש ומחפש קפץ קטן שנוסע ב 100 קמ"ש
    בשניה שפספסת, הרכב בתוך מדרכה
    ב. רוב הדברים שבעתיד אולי תרכיב על הרכב ותארת באשכול זה מחוברים למקלט ופועלים בזמן פעולת השלט
    האורות מגיבים לפעולת השלט
    כך גם מערכת הקול והאיתות
    ג. בשלטים מקצועיים יש הרבה תכונות שחשובות יותר מאשר עוד או פחות ערוץ כגון אמינות ודיוק.
    ד. שתדע: מחיר השלט הוא 368 ש"ח+ משלוח חינם
    כנראה שתצטרך לשלם מע"מ [17%] שזה עוד איזה 60 ש"ח ואנחנו כבר ב 430 ש"ח
    מחיר קניה של שלט כזה בארץ, בחנות יהיה כ 550-600 ש"ח ויותר
    במחיר כזה יש שלטים טובים יותר

רן ענבר

תודה!
    15
    הודה 0 פעמים ב 0 הודעות
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

צודק אבל כפי שאמרתי בבוא הזמן נדייק כל פרט שצריך במקום. משהו אחר שחשבתי לעשות זה להלחים מתגים ולהפעיל את הדברים מתחת לחופה במקום בשלט. כבר ציינתי שאני לא רוצה אורות מדוייקים, רק כאלה שדולקים והצלילים יהיו בשלב יותר מאוחר מזה אפילו. אם אני עושה משהו מטורף זה יהיה ברכב סקייל שאני אעשה אם אני אחליט לקנות עוד אחד בעתיד.

שאלה טיפה רטורית אבל קיימת סכנה בנהיגה בגשם נכון? לא רק איבוד שליטה אבל כל האלקטרוניקה וחלודה וכל זה.

ולא חשבתי שאני אפעיל דברים בשלט בזמן נסיעה.

תודה!
    1,390
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

חשמל ומים לא הולכים יחד...
    גם כשכל רכיבי המערכת "עמידים במים" אף אחד לא ייתן לך אחראיות על זה.

רן ענבר

תודה!
    1,390
    הוזכר
    0 הודעה/ות
    תויג
    0 שרשור/ים

נו?
    יש חדש?

רן ענבר

עמוד 3 מתוך 3 ראשוןראשון 123

נושאים דומים

1. ממסר/מתקן אחיזה או ניתוק על גוף הרחפן
    על ידי tbmfly בפורום רחפנים מרובי להבים
    תגובות: 13
    הודעה אחרונה: 03-11-2014, 08:07:43
  2. תל אביב והסביבה סט של 4 גלגלי כביש
    על ידי nadavz בפורום מכוניות
    תגובות: 1
    הודעה אחרונה: 01-02-2014, 10:32:05
  3. מכונית כביש rs4 או 4 tec
    על ידי omriki בפורום רכבי כביש
    תגובות: 6
    הודעה אחרונה: 07-04-2012, 01:59:38
  4. שבת בבוקר - טיסן מעל כביש 6
    על ידי ZigiStar בפורום לא להבים ולא כנפיים
    תגובות: 6
    הודעה אחרונה: 12-02-2012, 07:48:12
  5. [שאלה] אחיזה נכונה של שלט האליקופטר ????
    על ידי rafulikos בפורום פורום מסוקים חשמליים
    תגובות: 17
    הודעה אחרונה: 19-11-2011, 18:46:11

הרשאות פרסום

• אין באפשרותך לפרסם נושאים חדשים
  • אין באפשרותך לפרסם תגובות
  • אין באפשרותך לצרף קבצים
  • אין באפשרותך לערוך את הודעותיך
  •